?

Log in

No account? Create an account
Мені вдалося (так здалося що повністю) розшифрувати одне з Послань Тих Хто створив нам наше тіло (нашого біоробота). І це трансцендентальне знання часто нам показуване шумерською культурою та єгипетською (останньою взагалі практично на всіх фресках та статуях). А це ВИПРОСТАНОГО КІНЧИКА ВЕЛИКОГО ПАЛЬЦЯ РУКИ.

Довідка. Ми вже з вами стан цього пальця, як своєрідного гравітоскопа + енергоскопа та ще й ілюстратора чисто фізичних законів науки фізики (лівої та правої руки) та ще й відповіднику голові і всіх процесів у ній згідно Су Джок медицини вивчали. Але сьогодні у нас з вами момент нового етапу пізнання нашого тіла, як нашого біоробота.


Такого собі на фресках Єгипту пальця який, постійно випростано, для чогось, у Фараонів… і який, подивіться на фресках, а це жодним чином ніби не хоче тримати Анх (як ми його з вами назвали, вже знаючи значення Анху, як «магніт гравітаційний»). Чи як бачимо про того ж самісінького великого пальця руки в моделях шумерів, статуетки і зображення, як…, а це так само нві, великий палець руки для чогось «не хоче» тримати ще один апарат, якби на пів Анх (і ми його назвали «магніт антигравітаційний»). Адже якщо всі статуї стародавнього Єгипту та зображення тіл на фресках з явною гравітаційною стабільністю, то навпаки шумерські нам демонструють фазу ніби початку та можливості польоту (я вам надаю зразки фресок, де показані моделі набуття гравітаційності Анхом та моделі набуття антигравітаційності, на прикладі богині Інанни, ще надам пару статуеток шумерів).

Довідка. Десь пару днів тому, ви пізнавали в моєму Фейсбук та Живому Журналі одну важливу для перезавантаження програм нашого біоробота технологію (стаття «Цікавий метофізіологічний палсинг»). А це про специфічне поставлення під час метофізіологічного палсингу рук, які зіставлені в ліктях, а в долонях ніби тримають по шару (можна образно, чи напряму взяти в долоні по вазі, дві банки, наприклад, в кого образність відсутня).

Так ось, наприклад, Богиня Інанна нам своїм станом рук повідомляє про ще одну деталь цієї технології реновації нашого Організму і що мною було забуто… «склероз» мабуть інформаційний (буває)  вам надати для повного знання цієї технології. Як такого пречудового (по дієвості та ефективності) перезавантаження програм свого біоробота (чи біороботів ваших пацієнтів) такого своєрідного  метофізіологічного палсингу, що тоді, а це в його кінці, а це дійсно так, кінчики великих пальців рук підуть самі в стан антигравітаційний, кінчиками своїми вверх, а кінчики ліктів, навпаки потягне вниз до центру Планети (лікоть ваш, як надважливий учасник цього процесу, перезавантаження та відновлення всіх систем балансування). Щоби тіло наше могло змогти бути в стані гуморальної невагомості в атмосфері, саме лікоть та кінчик великих пальців рук стануть «активатором балансу сил гравітації та антигравітації у нашому Організмі» (ви, наприклад, інформаційну вагу ліктя почуєте, і це буквально).

До слова. А це до тих, хто має «стандартну» локалізацію псоріазу (на ліктях). Я би вам що порадив, вже як лікар, вилікуватися (якщо відповідно бажаєте). Це взяти ту і ось цю статті, також «промедитуйте над картинкою-статуеткою» з Єгипту цією ось, та видрукувати їх і… мати їх на своєму робочому столі чи прикроватній тумбочці. Або там, де ви завжди будете бачити-пам’ятати щоби цими двома засадами, а згодом навичками своєї Фізіологічної культури скористатися.

До речі яскраво (навіть ще краще чим богиня Інанна!) нам цю технологію усвідомлення засад формування такого інформаційного балансу сил гравітації та антигравітації показує саме ця статуя стародавнього Єгипту… яку я дуже люблю ілюструвати, але ще й до цього часу повністю мною не вивчена її сенсфізіологіка (знань науки сенсфізіологіки у мене ще «трохи» не вистачає) тому і залишаю вивчення її сенсфізіологіки, «на колись». У мене до речі є до вас питання. Чи ви бачите у Фейсбук так само, як я в Живому Журналі, пропоновані мною фрески та зображення статуй? Якщо ні, то зверніться кліком до мого Живого Журналу, адже я завжди, коли вставляю якісь зображення «про щось пишу», а «про що» може бути комусь з вас незрозумілим.
Зовсім днями, так прийшлося, я вчив «аж трьох», ні таки вже чотирьох… п’яти вже точно, моїх пацієнтів такого надважливого для Людини Свідомої Знання. Що їм потрібно НАВЧИТИСЯ все брати (все-все!) йдучи рукою за напрямком кінчика великого пальця руки. Пояснював їм показував, як. Адже тоді, коли так брати, то, і це феномен нашого тіла, зникає навіть вага тієї речі яку берете (ми вже цьому феномену вчилися, хто ні, то спробуйте піти так до вилки, наприклад, щоби усвідомити яка тоді виникає «точність попадання в огірка навіть при абстиненції». Як таке виникає?! В чому тут суть сенсфізіологіки цього феномену? Або якщо піти рукою в напрямку кінчика великого пальця руки, то жодний хтось, яким би не був сильним, такого руху не витримає! І навіть хлопчик здолає велетня (останнє, це моє інколи любиме шоу з пацієнтами).

Користуйтеся цим Знанням (саме з великої літери). Просто зачинаєте викохувати у собі цей новий навичок вашої, сенсфізіологіків, як Homo Sensus, як Людей Свідомих, навичок Фізіологічної культури. А вже по тому, як ви навчитеся йти до будь якої речі рукою з чуттям (спеціально спочатку робите) кінчиком великого пальця руки, ваш біоробот буде завжди в стані постійної реновації своєї справності та моментальності необхідних реакцій на всі (всі!) процеси на цій Планеті.
Довідка лише для сенсфізіологіків. Ми, з вами повинні звернути Увагу на такі показники (ілюстратори, точніше) цього Знання: 1. Це те, що великий палець руки є, згідно надефективної для «ремонту» нашого біоробота технології, Су Джок медицини, відповідником голови. Тобто, і фактично, і практично, це ілюстрація того, що користуючись напрямком кінчика великого пальця ми… якби зачинаємо мати такий елемент на голові, як у міфічного єдинорога. Зверніть Увагу, на сильність такого елементу: і бики, і корови, і олені, решту (хоча і мають рогороздвоєність), але вам сила та потреба так озброєної голови під час захисту в напрямку за рогам тут видима. Носоріг, як бачимо, «бере масою», а ми, стаючи ніби віртуальними єдинорогами, а це практично… адже ви ж сили потоку струму не бачите (?), стаємо… Бо йдемо всією рукою за кінчиком великого пальця, як відповідником «місця розташування того єдиного рогу» і тим стаємо ще й точнішими, і гострішими і в словах, і думках, і в рішеннях, і в діях самозахисту і… Ви ж погодитеся, що для чогось єдинорога ілюстровано як коня, образ, зрозумілий нам, сили… що може навіть літати! І це, буквально злітати нашим тілом, за великим пальцем руки, як далі побачите, не є надуманим;
Довідка. В своїй книзі «Довідник Розумної Людини або швидка допомога у кишені» я презентував… універсальні ліки для людини в будь яких ситуаціях це вміння скористатися… дулею («швидка» явно допомога у кишені!). Навіть назва мого цього філософського трактату пішла від цього Знання. Недавно зовсім надавав «оригінальну дулю», зроблену в позиції кисті рук в позі «співачка», або, що можете самі перевірити в цю ж мить як тіло просто злетить з сидячого положення на ноги при вірно зробленому «Хайль!», а саме руука піде за притиснутим до долоні кінчиком великого пальця (навіть бабці з хворими на артроз колінами легко встають, така Сила!).

Продовжимо. Пунк 2. Це потрібно нам з вами звернути Увагу на стан великого пальця руки у звірів, а це його певна його недорозвиненість (у тракті видовження) до решти пальців. Також у, як кажуть, «наших близьких родичів» горил тощо. Тому ми з вами, а саме на базі цього показника, робимо додатковий сенсфізіологічний висновок. Що користування «напрямком кінчика великого пальця руки», призводитиме також до його чисто фізичного видовження, якби «втікання від звіроподібності». Адже йти постійно за великим пальцем, це буде практично тренінгом видовження та підсилення дії, але одночасно стає також тренінгом відмінності нашої від «звірино-горилового світу і світогляду»! І це стається з нами, людьми, це після набуття вміння «йти за напрямком кінчика великого пальця руки», а з цим і поновлення-покращення балансування в стані гуморальної невагомості (повторюю для «запам’ятовування»,адже це і є прямоходіння). А за цим реновація розумності та й самої людяності! (що до речі й доведено, подивіться на великого пальця успішних у суспільстві, в науках, в харизматичності тощо людей). Очевидно «якось-такось», а великий палець у них, а це в час виникнення в їхнього біоробота антигравітаційного чуття, а воно росте коли наше тіло спинається щоби встояти «на двох» і на цих двох піти, і «робить з них» найактивніших, найсоціальніших, найрозумніших, найхаризматичніших; (шкода не вставилося одне назважливн зображення, попробую окремим записом, це те, що потрібно завжди мати-бачити перед собою для пізнання Організму Людини Розумної)

Можна пожартую. Як ви це побачите самі. Що і ваші котик, і собачка, і та ж горила, якщо таку маєте, щоби щось «хапонути», то активують чотири решти пальців. А великий при цьому процесі (візьмемо в лапки «великий» бо ж у них він недорозвинений до решти) якби «відстає» від решти. Знаходячись в ар’єргардному стані, а не авангардному. Адже для них він і є такий, чисто «звіриний» рух, визначний, бо ж хапонути чотирма здобич – це змога жити і бути… звіриною. То, а в цьому і є жарт від науки сенсфізіологіки, попросіть когось з оточення взяти щось. Наприклад чашку. Наприклад, покладіть на стіл ручку чи олівця. І хай візьмуть. А ви слідкуєте. Якщо людина візьметься (доткнеться при взятті) рештою пальців чи посуне олівця ними до великого пальця, і навпаки ті, якщо їх великий палець торкнеться першим або посуне олівця до решти, то це і буде показником-тестом рівня… внутрішньої «звіриності» чи «людяності». А це означатиме ще й чи «піддається чи ні дресируванню», «чи сам/сама дресирує» тощо. Доволі симпатичний «жарт-тест» і при чому доволі точний.
То, Хто нам з вами не дає?! Нам самим… видресирувати свого біоробота на людяність?! Берете, а це все-все, що берете руками, також що робите, все-все, руками, то при цьому відслідковуєте напрямок «ЗА» великим пальцем руки. Я он… надаю приклад, по клаві компа кляпаю, пишучи цю статтю, то теж (не ним пишу відповідно, а якимось з пальців, бо лише так вмію, але рух до літерок роблю за великим пальцем. Але ще й я так гімнастику роблю рук і ніг згідно Су Джок медицини, а це змінюю кожного з пальців, коли кляпаю, адже великий палець – відповідник голові (то для чого нею, головою, по клаві тарабанити пишучи статтю?!). А ось вказівним та мізинцем, як відповідностями рук – прошу (кращого тренінгу рук своїх та їх співпраці обох у мозку важко знайти!), а середнім та безіменним «строчу» – то теж, прошу, постукаю по клаві, пишучи статтю, то кращого тренінгу своїх ніг та їх співпраці обох у мозку важко знайти! Але, а це я до тих, хто часто працює на компі чи з гаджетами, коли ви підете вперед до клавіатури, чи до екрану гаджету спочатку за великим пальцем руки, а тоді, на вибір, працюєте іншими пальцями, а це посилаєте, а це вже для конкретної дії, решту всі пальці, чи поокремого пальця, які відповідно хочете тренувати-відремонтувати, ноги чи руки, то будете здивованими тим… що взагалі забудете про хвороби! І, і головне, у вас зникне страх падіння!!! (див. зображення богині Інанни). Адже пройшла реновація програм-технологій якими користується сам Організм на забезпечення прямоходіння (до речі як гарно саме це показують нам своїми Посланнями, а це через культуру стародавнього Єгипту та шумерську Творці нашого біоробота). І, найсуттєвіший (на мою пересічну думку) результат – це зникне взагалі страх «можливості захворіти». Адже ви вже ЗНАЄТЕ, що окрім слини ви ще тепер від сьогодні маєте ще один інструмент проти всіх (всіх!) болячок – це «напрямок кінчика великого пальця руки»... в дулі між кожними з пальців теж, що нам часто ілюструють дітки..
Щось мені в Новому Році згадалися саме технології метофізіологічного палсингу (я то "здогадався", для чого, але озвучувати вам не буду... бо це буде довге пояснення)

Як нам з вами, друзі, все-таки пощастило у нашому, цьому, Житті! Що ми вивчаємо та користуємося засадами та практикою медичної сенсфізіологіки, цієї малої частинки, але такої надважливої, бо всі ми любимо здоров’я і справність, часточки від науки сенсфізіологіки, науки Homo Sensus, Людини Свідомої. І ось, а це в день отримання Томосу нашою, Українською, церквою, саме в день набуття Самостійності нашими віруючими чи у релігію, чи в когось, а це можливості  – ВИБОРУ – а саме того «клубу по інтересах», який любиться людиною, а їх, церков «різних та різних», вже з десяток... лише «на імені Ісуса», від протестантів, баптистів, православних та католицьків,  та ще і параправославних, та ще і паракатолицьких, баптистів та єговістів, а он ще і магометан, і буддистів… стільки таких, клубів, спільнот!!! І он, сьогодні, утворюється ще і така спільнота, як Українська, адже це найбільше в сучасності свято, і воно на базі гасла нашого Президента, Петра Порошенко, «Геть від Москви!». Гасла надважливого по надзвичайності. А саме ТЕХНОЛОГІЄЮ в досягненні людиною ВНУТРІШНЬОГО Права та Самостійності «Куди хочу, туди і йду». Але ж це стосується і нашого з вами біоробота, нашого тіла: «Куди хочу туди і йду»… І тут проблема! Що в Людини Свідомої тіло її, її біоробот, є Особою. Причому Самостійною. Сутністю, яка сама (сама!!!) вибирає шлях, а саме: безпечно-необхідний, але завжди (усвідомте це "завжди"!!!) завжди в напрямку Мети Розуму Людини Свідомої. Наприклад… он до холодильника щоби взяти ковбаси до холодцю (шедевріально готує і те, і те моя дружина), або, он, хто хоче відповідно, дійти до того мінімуму Життя, у 189 років, наприклад . І причому, Життя, саме з ЦИМ біороботом (тілом) і саме в ЦЬОМУ тілі, біороботі-тілі точніше, знаходячись, як у своєрідному космічному кораблі, бо ж... так «сподобався саме такий біоробот!!!». Так ось для досягнення повної співпраці Розуму і Тіла, свідомості людини та підсвідомості біоробота, а це в досягненні і його справності, і справності Розуму, є така проста та пречудова технологія від науки сенсфізіологіки, як Універсальний метофізіологічний палсинг (він є для вас моїм подарунком в день набуття Українцями, назву так, «певної інформаційної Самостійності») адже я, є та людина, яка все своє свідоме життя намагаюся досягнення самостійності (і себе, і України) навіть можу вважати надбання самосатисфакції тим гаслом: "Геть від Москви" і фактом отримання Томосу... хоч я до релігії... мені так само далеко, як, он, до Альфа Центаври.

Довідка. Щоби вас не перевантажувати, цю статтю, поясненнями засад технології Універсального метофізіологічного палсингу, а це надзвичайно важливо, адже саме пізнання засад «Для Чого?!» (взагалі це робити, то все ясно), але як робити те і те свідомо, то надсилаю Ваш Розум до однієї з моїх книжечок (знайдете на сайті http://sensfiziologika.com/) розділ «відео книга»), там стаття «Метофізіологічний палсинг, як універсальна технологія реновації Організму, виліковування та профілактики захворювань».

А це для реновації основного показника… «наявності Розуму» - і це стан вертикальності до поверхні Планети… з Головою (мозком) наверху. Але це і «змоги знаходитися в стані перпендикулярному до поверхні цієї Планети». І ось коли ви усвідомите основну засаду технології метофізіологічного палсингу, а це буквально «збовтування», або «струшування», для того щоби «потекло» (як ви банку з чимось струшуєте) щоби легко посипалося з неї чи потекло.. Тоді ставите когось перед себе. Це можуть бути ваші дітки-діти, чоловік чи дружина, друзі, знайомі чи колеги, батьки… всі вони віртуально «пацієнти». І попросіть їх зачіпити як крючками вказівні пальці один за одного. І ці віртуальні крючки, розтягувати.

Важливо. Це прослідкувати, щоби решту пальців не напружувалися, тобто не спазмувалися,

А ви спокійно, і легко, що надважливо (!!!) похитуєте тіло в зоні крижа. Або ж беретеся за таз в зоні його крил чи кульшових суглобів. Вважливо просто відчувати, що ви похитуєте ВСЕ тіло… як таку собі «хатку на курячих ніжках». Похитали.

Довідка. Ефект відчувається таким показниками: 1. Це пальці зчіплюються між собою так, ніби їх притягнуло-стягнуло магнітом; 2. Це виникнення у дівчаток, дівчат, жінок прилипання (буквально) рук під пахвами, а в «хлопців», осіб чоловічої статі, навпаки виникне відставання рук від тіла, і вони самостійно підуть в напрямку кінчиків ліктів в боки.

Похитали (прошу, як зазначав вище – легенького і при чому все тіло!). Або дією на криж, або як показано у мене малюнком у книзі. Потрібно перекинути зчіплення пальців навпаки. І знову палсинг (похитування і є палсингом): «збовтуванням», «струшуванням»… декого навіть варто струсити… як грушу, але… так... "щоби груші падаючи не розбивалися" – саме ТАК! Зробіть тепр крючечки з мізинців. Розтягуєте + палсинг. Згодом, по черзі дія розтягуванням на крючечки всіх пар пальців (з відповідним поворотом рук «навпаки»). І – все!!!  Можете, якщо «маєте час»… а це ж пару хвилин лише! Для надбання вашого здоров’я і справності вашого біоробота. Так само розтягувати + палсинг, вказівний з мізинцем, вказівний або мізинець з великим пальцем руки (це універсум взагалі!). Але і «побавтеся», а це навіть дуже цікава Гра для діток (та і для вас, побачите, як ваш організм зрадіє!) зачіплюванням з рештою пальців. Наприклад, мізинця або вказівного з безіменним, що враз відремонтує і дихання, і статеву сферу (але повторюю: необхідний поворот рук навпаки, в цьому теж певна, одна з основних, див. у книзі, засада цієї універсальної технології оздоровлення і людини, і тіла людини!).

І – Все!!! Успіх у надбанні повного (повного!) здоров’я, гарантовано. Але можете і самим собі зробити Універсальний метофізіологічний палсинг. Але вже вам, то потрібно поколихатися всім тілом, так, як це ніби тіло ваше стовп коливається на гомілково-ступневих суглобах!

Додаток до засад і до самої технології Універсального метофізіологічного палсингу. Жіноча стать при цьому притискує руки, що розтягують крючечки з пальців, під пахвами (буквально приліплюєте руки під пахвами!) навіть підкладіть листочки паперу чи олівці, щоби – це відчувати.  Натомість чоловіча стать все робить навпаки. Відставляєте кінчики ліктів в боки подалі від тіла… щоби виникли «протяги» під пахвами. Ще одне. Навіть є простий тест «достатності процедури». Це, як вище писав. виникнення «міцного крючкування» зі з’єднаних тих чи тих пальців. А також збільшення «прилипання» під пахвами у дівчаток, дівчат, жінок та збільшення ракурсу відставлення кінчиків ліктів в боки у «хлопців». І це у "хлопців-козаків" так виглядатиме… як ніби хтось потягне кінчики літів «щоби їх прив’язати до». А хто лежать, або ж роблять Універсальний метофізіологічний палсинг перед сном, чи коли пробудилися (хоч і вночі!) - то жіноча стать роблять Універсальний метофізіологічний палсинг з перехрестом стоп (щоби великі пальці ніг були на максимум направлені в різні боки). Як я кажу «роблять хвіст Русалки». А чоловіча стать розставляє широко ноги і, що надважливо, робите рух у п’яті. Але, і лише у п’яті, вперед-назад (саме ніби у п’яті!!!).

До слова. Що ви зробите в "стандартному" положенні тіла (чи стоячи на стопах, чи сидячки навприсідки або ж на сідницях, чи лежачи) результат дієвості Універсального метофізіологічного палсингу, теж "стандартний" (реновація Організму, а це повна, програм, перезавантаження біоробота). Але на особливому місці буде цей тип метофізіологічного палсингу з випростуванням рук вгору. Це "палсинг збирача плодів" (він, а це при піднятті на підпальцях... бо ж "збираються плоди" буде спеціально діяти на нирки, а коли руки вперед, а це "палсинг дієвості" (зажди у нас руки в роботі саме такі) то це пряма дія на підшлункову. Але, теж на особливому місці, є палсинг... "спостерігача" - це коли руки назад. Тоді, я про кожен можу так само пояснити і образно і деталічно по дієвості, але дарую вам самим таке задоволення, то цей універсальний метофізіологічний палсинг "спостерігача"... просто він ОСОБЛИВИЙ. А це виникненням "спостерігальності" і зору, і психіки: "Я все бачу і бачу все відразу, як картину світу і аналізую". А це не що інше,як поява окрім ясності зору (звернете Увагу) ще й згодом свідомого сприйняття всього на базі алгоритму науки сенсфізіологіки "Для Чого?!" і аж до повністю свідомих дій (в усьому та без лишніх "емоцій").
Він для реновації роботи вібраційних меридіанів товстого і тонкого кишечника (див. схеми)
Meridian Tovs Kishechn [Converted].jpgMeridian Tovs Kishechn [Converted].jpg

Якщо «по чесному», то було би краще показати цю технологію реновації програм вашого біоробота на відео. Але так як я не володію такою опцією… то мусите «здогадатися» (попробую пояснити все «на пальцях»). Він, цей шедевріальний по дієвості на всі програми біоробота Людини Свідомої метофізіологічний палсинг, простий. Зводите поперед себе лікті з розставленими в боки кистями і пружините на стопах. І - ВСЕ!!! (дієвість перевірено роками з пацієнтами). Але при цьому ви, слідкуєте, щоби кінчики ліктів постійно (постійно!!!), аж до результату метофізіологічного палсингу торкалися між собою. А ось розпростовані в боки кисті, а це так ніби ви тримаєте на долонях великі шари в пучках ваших пальців, хай йдуть і йдуть в боки. На максимум.

Попередження. Для багатьох з вас, а то і більшості. Що, це буде трохи не комільфо (десь болітиме). Але нічого... "потерпите". Нам важливо ось це що далі!. Так з ваших рук, а це перед вами, утвориться… аналог грані єгипетської піраміди (саме сіль в тому, щоби виник між передпліччями кут у 52 градуси!) та прогнатизм черепа "саме людини". Станьте. І, ось так, а це в такій позиції рук, слідкуєте, як я казав вище, за контакт між ліктями та розведенням рук (кисті в боки!) попружиньте (легенько) на підпальцях ніг. І, повторюю – все! Звернете Увагу на виникнення дивної свободи у всьому тілі. А, особливо, це у воротниковій зоні. Там де 2-3 грудні, від них йде іннервація серця і легень. До речі ефект є «видимим», а це з ваших рук "таки створиться грань Піраміди Хеопса у 52 градуси!".

Але. Але для «крутих сенсфізіологіків». Це як і для самостійного користування, час від часу, як своїм навичком Фізіологічної культури (такий ось, Фізіологічна культура, подарунок від науки сенсфізіологіки Людству) і для роботи: чи то з дітками, виліковуватиме (побачите) від викривлень хребта, ангін, ненормативного тиску, на сьогодні 18% діток в школах вже його мають таким, і т.д., і т.д.. також пацієнтів стосується. А це взяти, і з цього положення рук подати-випростати «шари» вперед, перед собою (зводите руки разом). Але щоби ваші мізинні пальці зійшлися… так само, як і лікті (слідкуємо!). Це був стан супінації. Перевертаєте долоні донизу, як ніби перевертаєте "шари в пучках пальців". Це вже буде стан пронації. І є! Додатковий ефект цього типу метофізіологічного палсингу. Але фішка тут – це дві таких важливі речі. Це щоби в стані пронації зійшлися кінчиками вказівні пальці і боки долонь (як і лікті, слідкуємо і за, і за). І, ще одне, теж основне і для профілактики, і для терапії, це щоби рівень ваших рук випростаних і "склеєних"(кисті, передпліччя)… стали якби діагоналлю Піраміди. Тобто, рівненько розташувати все потрібно, цю «конструкцію», паралельно поверхні Планети. Зробіть пару раз: Супінація, первинна позиція, згодом поворот кисті однієї і другою в стан пронації і повторіть (пару раз, для задоволення). Ще одне важливе для фахівців цієї технології реновації програм і свого, і пацієнтів біоробота. А це ще й симпатично (!) виглядатиме! Таке цікаво-ефективне по дії дійство. Ви - поворушкаєте кінчиками на пальцях (всіх). При цьому, а це в принципі і в положенні коли сидите, і в положенні, коли лежите, дієвість пречудова, адже ми з вами говоримо про не про «гімнастику» вібраційних меридіанів цими положення рук, кисті та пальців рук, а про метофізіологічний палсинг, як технологію реновації всіх рідинних та енергетичних потоків в Організмі, відповідно з реновацією роботи завдяки цьому всіх органів і систем, хто сидять при цьому, чи лежать, здригніться. Як кажу «струсіть свій кістяк» (це гарно робить собака, яка струшує з себе воду… або ж коли труситеся, як замерзли). А ось для терапевтичного (чисто додаткового) ефекту, тоді нам потрібно не лише пружинити на підпальцях ніг, а ще й зробити будь який рух язиком в роті!!! І, навіть, теж добре є, облизати губи. Як я акцентую «облизати з них сметанку, як це робить котик»! А, "облизали сметанку" тоді... скривіться (ніби кисла попалася)

Довідка. Оце "скривитися" і є прямою дією вібраційного меридіану товстого кишечника (див. схему) на Організм, як і цим "скривитися" ми діємо вже самі на сам меридіан.

До речі. Таку самісіньку ротацію кисті однієї та другої, при контакті ліктів у стані грані Піраміди Хеопса, а також з активацією пучок пальців, можете зробити і в положенні рук №1

В принципі вже є універсальна по своїй дієвості технологія з цією метою від науки сенсфізіологіки презентована вам ще у 2009 році, тут: https://sensfiziologika.livejournal.com/1211.html…

Це якась… ХОХМА!!! (от жартує Ноосфера!). Сьогодні ж 2019 рік? 2019! А моя перша стаття в Живому Журналі була коли? В 2009 році. І, саме "про печінку". Ну й що, скажете (та і я би так сказав)… Якби дев’ятка не була так своєю формою подібна на форму (ФО) печінки!

Є такий цікавий тест східної медицини, тест здорової печінки (і всього решти з нею, включаючи антитоксичність (захист від токсинів) та… розумність). Випростати рівнесенько і напружено всі пальці руки і загнути вказівного. Вдалося, без загинання інших – печінка є здоровою. Те саме іншою рукою, бо ж печінка має дві половини. Саме цим тестом ми, як Люди Свідомі, і скористаємося. А це для реновації вже хворої печінки, а це набуття антитоксичності (буквально!!!) не лише захисту Організму від токсинів…але і захисту інших людей… від вашої токсичності-злості. При томі й для набуття розумності додаткової + ліквідація можливості її зміни на старечу деменцію тощо. Але. Саме для цього і надаю, у більшості ця технологія від науки сенсфізіологіки буде основним, акцентую на цьому, профілактичним засобом (навичком своєї Фізіологічної культури) який завжди (завжди!!!) виручить ваш Організм, як вашого біоробота від… всього.

Як цього досягти. Ви вже знаєте Закон науки сенсфізіологіки «Все навпаки!». Пам’ятаєте? Болить, то перестань «втікати від болю» (як ти можеш «втекти» від свого Організму з тіла?!). Анекдот! То «Збільшуй біль», і все пречудово минеться. Стосується і всього решти! Температури, тиску, куляння, покуляй більше тощо. А стосовно цього тесту та реновації печінки також і профілактики її проблем робите так. Лягли, наприклад, спати. Чи сидите-нуртуєте перед компом. Загніть вказівного пальця. випростуючи решту (не виходить, бо хтось з вас тест «не пройшли»), то просто притисніть решту розпростованих пальців до ліжка чи до столу. І, а це і є процес реновації, він ТАК зачався і успішно йде, вже знаючи, що коловий м’яз рота є 100% відображенням стану печінки, то паралельно: або оближіть губи, або розтягніть рота «ерзацпозіханням». Але вказівні пальці, а це особливо важливо, потрібно загнути на максимум, аж до болю.
Довідка. Загнути вказівні пальці для реновації печінки, коли влягаєтеся спати найкраще… І найлегше. Адже тоді, а це під час сну, а в цей період саме і йде реновація печінки і її структур самим Організмом (від 23 год. До 03 год ночі), та ще вага вашої кисті та руки «буде допомагати» загинати вказівного пальця і втримати його хоч на певний період. До речі. Важливий стан тут великого пальця руки. Його кінчик повинен бути випростаним вздовж… кісток передпліччя (відчуєте). А ось «просто так загнути вказівного пальця» то не кожен/кожна можуть. Але то не біда. Якщо перед сном «допомога прийде».
До речі, а це для багатьох з вас буде помічним, для найкращого ефекту також, попри всього решту, під час засинання, це покласти випростаним решту пальців при загнутому вказівному на ногу. Так ви зможете навіть відслідкувати, це є як додатковий діагностичний тест, як себе «відчувають» на нозі кінчики самих пальців… Та ще і вашому Організму стати «реновацій ним Бесом».

Довідка. Я вже вам надавав, ще див. мою книгу «Як єгиптяни до Космосу ходили», фігурку-статуетку Беса, дуже поширену у стародавньому Єгипті (надаю одну з них). Беса, як такий собі – НАЙПРОСТІШИЙ – метод реновації вашого біоробота (є аналог цієї статуетки, в здається протилежній на Планеті цивілізації, – в Південній Америці!).

Тобто. Формувати зможете якість випростаності решти пальців якістю контакту з ногою (ногами, якщо таку реноваційну процедуру для печінки та розумності і антитоксичності будете проводити обома руками). Ця технологія, з досвіду, буде діяти на порядки краще ніж «загинати пальця на столі».
Ще одна довідка. Результат реновації печінки та пов’язаного з нею всього решту буде надзвичайно чутливим. Перше – це реакція шкіри, друге – очей, третє – губ і кшталту рота, четверте… А четверте, то взагалі «бомба»! Бомба під стоматологію… бо у вас перестануть боліти ясна і зуби, перестануть турбувати-розвиватися карієс, пародонтоз, тощо. Не можете повірити? То пожуйте щось до і пожуйте після! Відмінність - суттєва! Все ж просто досліджується у медичній сенсфізіологіці. РЕЗУЛЬТАТОМ!

П’яте – виникне випростаність в тазовій архітектурі і кульшових суглобах, в колінних нормалізація! А це за рахунок ліквідації спазму такого важливого внутрішньо-тазового м’яза як muskulus psoas. І шосте, і сьоме, і… та безліч нових об’яв реновації печінки, а з ею і всього Організму. Наприклад, що здивує багатьох, це з часом зникнення так званих шишок на великих пальцях ніг, як ілюстраторів, як я так кажу «ілюстраторів внутрішнього гніву» (хочу копнути ногою, втримуюся, так наростає ще один палець… щоби таки копнути, бо ж не було реалізації цієї енергії - копнути незадоволенням). Хоч я ніби тут і жартую, бо енергетичні та сенсфізіологічні причини є й інші, але – не жартую. В більшості випадків цієї проблеми. Не хочете їх мати… або болісно вже у взутті. Нікого не бажайте ногою і !характером" вдаряти. Також відбудеться ліквідація проявів деменції. Але на особливому місці буде, а це гідно цього ж Закону «Все навпаки»…


Нагадування. Особливо цікавим є для новеньких, хто ще з вас не знайомі з таким універсальним Законом медичної (і не лише, а і суспільної і решти) сенсфізіологіки Законом. Закон «Все навпаки». Це шедевріальний Закон. Можна його би назвати Законом Розвитку Всього (на світі). Адже жодного би винаходу в Людства не було би. Якби би «йшлося і йшлося». Лише той, хто «виходить з потоку», може щось змінити-винайти. І це підтверджується до речі і всім розвитком Людства, і Планетарного Розвитку взагалі, і суспільства пеквного, і згадайте теорію Дарвіна, також генетику Менделя. До слова. Саме сьогодні, під час розмови з внуком, нами аналізувався цікавий історичний Факт. «Звідки взялися?!». А це такі високорозвинені цивілізації... збоку цивілізацій: як стародавньої Греції та стародавнього Риму? Ну ЗВІДКИ???! Одразу.Так відразу… статуя Венери Мілоської чи архітектура "магніт для теперішніх туристів"… та все решта. В науках теж цей Закон має 100% підтвердження… Особливо, це «випадковими винаходами». Досягають ті, хто «виходять з потоку». І тоді дивляться на нього збоку. І, вже далі, йдуть своїм шляхом, стаючи… магнітом для руху цього потоку в новому напрямку Розвитку.

Довідка. Дехто з вас може сприйняти Закон «Все навпаки» на базі розумності «перти проти». Але на базі Свідомості поняття «боротьба» нами, сенсфізіологіками, Людьми Свідомими, взагалі відкидається, щось типу «боротьба проти потоку».

Фактор «боротьба», як філософське поняття може бути нами використаним, але не практикою під загальним поняттям «проти». Ми, сенсфізіологіки, Люди Свідомі, а тому у своїй ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ не боремося. Ніколи і ні з ким. А "відходимо вбік". І користуємося Законом "Все навпаки" (як відмінність від звичного). А це користування фактом певного інформаційного, енергетичного, фізичного, фізіологічного наповнення, рухом, наприклад, інстинктивним чи інтуїтивним чи Організму, чи суспільства і суспільної думки, моди, моделей розвитку наук тощо. А якщо ми, повернемося до Організму людини, що стосується медичної сенсфізіологіки, як ЖИТТЯ БЕЗ СТРАХУ ПЕРЕД ХВОРОБАМИ, то Закон «Все навпаки» він є якби реалізацією постулату «Клин клином вибивають». Що нам віковий досвід вакцинації шедевріально й продемонстрував, з тією ж віспою, іншими інфекціями взагалі вакцинацією, чи досвідом надефективності гомеопатії, чи знищення температури підніманням її (тим же ж аспірином чи магнезією), ліквідація ненормативного збільшення тиску – збільшенням тиску, а не його обниженням. Мені особливо подобається, якого згадував вище, досвід і свій, і моїх пацієнтів, «Збільшуй біль»…


Довідка. Єдина проблема – це (!!!)... Це усвідомленої дії цього Закону та Свідомості. Адже цей Закон, він не прямої дії «роби так і так» (останнє на базі розуму). Він діє лише на базі Свідомості. Як це сказати… «свідомого використання чогось для чогось».

Так, як і з реновацією печінки, а це на базі такого простого, від стародавніх лікарів тесту. Але ми, як сенсфізіологіки, ще і ще можемо підсилити ефект реновації печінки цією технологією! Модифікаціями цього тесту (їх багато, лише приведу певний приклад). І це, знову ж, на базі цього Закону (Закону «Все навпаки»). Нам з вами відомо, що згідно Законів Су Джок медицини, авторства Пак Джі Ву, мого Вчителя (хвастаюся цим завжди!) вказівний палець є відповідністю цієї ж руки. Але ж одночасно відповідністю цієї ж руки, є мізинець протилежної руки! То хто?! Нам з вами заборонить паралельно до загинання вказівного однієї руки для реновації печінки не загнути ще й паралельно мізинця другої руки?! Запросто. Тобто, досягаємо подвійної швидкості активації процесу реновації печінки. Зробіть так само і протилежно (ви ж дієте свідомо за Законом «Все навпаки»!

Але і це ще були «забавки» (в цій технології реновації печінки, ліквідації токсинів в Організмі і свої токсичності у сім’ї та суспільстві). Мова про великий палець ноги. З його латерального кінчика зачинаються енергетичний та вібраційний меридіани печінки. А відповідником всієї ноги – є згідно Су Джок медицини середній палець руки, де ви загинаєте вказівного пальця з метою реновації печінки і всього, що з нею пов’язане. Тоді, ще більше модифікуємо технологію реновації. Так. Загинаємо разом і вказівного, як відповідність руці, і середнього, як відповідність нозі.

Довідка. Важлива.
Загнули потримали, наприклад, достатньо на рахунок або «чотири», або ж «дев’ять» що достатньо, або до «двадцять один» чудово, а до «сорок» то взагалі «бомба реноваційна». Але, якщо маєте час і змогу (час, я насмішив, бо це десь сорок максимум секунд) то паралельно загинаєте мізинця та безіменного пальці на іншій руці, як відповідники цієї ж руки і ноги на іншій руці! Або, по черзі. Загнули вказівний та середній на одній, відпустили, загніть на другій, відпустили ... ГРА, а не реновація (дуже сподобається діткам у школі... щоб розумнішими ставали і добре вчилися (функція печінки - це ВСЯ робота мозку... лиш, одна проблема, ХТО і ЯК цю технологію орозумнення поширить Україною?!). Питання. І, а це знову ж за Законом «Все навпаки», загинаєте вказівного та середнього вже а другій руці і мізинця та безіменного на протилежній, де перед цим діяли.

ДИВОВИЖА!!! Я вам скажу, друзі. Це дійсно шедевріальна технологія реновації нашого з вами Організму! Адже згідно дихотомної (сегментарної по суті) іннервації нашого Організму, коли ми загинаємо чи розгинаємо по ці два пальці... ми практично (див. науку неврологію) діємо на іннерваційний сегмент зони С7-С8 (шийний відділ хребта). А це не просто С7-С8!!! Це так ми розблоковуємо не лише шийні нерви, що відходять з цієї зони! А з ними «матінка Божа!!!». Та практично відновлюємо ВСЕ! Адже всі (всі!) енергетичні меридіани тіла людини, її біоробота енергетичні шляхи, по суті своїй «проводка», зустрічаються в С7-С8. І, якщо брати по великому рахунку, то енергії, як струм, як вода, перетікають тут, в зоні С7-С8 зліва на право, і з права наліво. Наприклад, є так званий «вдовиний горб». Це… це ілюстрація «пробки на дорозі». Бачили з висоти пташиного польоту, чи може були в автомобільній пробці, скільки це «знервованих»! Бо ж не можуть встигнути люди в авто (елементи крові, лімфи тощо) не можуть вчасно дістатися ДО. Тут до мозку, і також від нього до Організму.
Далі... Далі би ще про енергетичний та вібраційний меридіани товстого кишечника, що зачинаються на вказівному, серця та тонкого кишечника, що є по суті - мізинцем і, і так далі. Але досить і цього пояснення надважливості цієї технології. як вашого нового НАВИЧКУ вашої Фізіологічної культури для реновації програм свого біоробота. З Новим Роком!!! Роком свинки... з Фо печінки... яка... яка так он собою подібна до лежачого поросяти. Прочитав: Є питання: Чи це не гріх їсти в цей рік поросятину? Гріх. Але можете відмолити так "Порося, порося, претворися в карася" і... Адже здоров'я печінки - залежить, і суттєво (!!!) чи ви скористаєтеся "зі смальця і сальця". Буквально.

Дозвольте вам, хто цього ще не знає, подарувати на Новий Рік це шедевріальне Знання. А це, по великому рахунку, навіть Постулат: Язик – це обличчя. Обличчя – це язик.

Суть. Ви колись замислювалися над таким питанням? Для Чого люди, залишаючись тілом гнучкі в доволі старшому віці, і навіть за 80-90 і +, але їх вік видно на обличчі (ми до речі цю тему досліджували наукою сенсфізіологікою вже пару раз, пам’ятаєте, і доволі успішно знайшли відповідь). Але сьогодні… Але сьогодні переддень 2019 року!

Довідка. Як вам такий «смішний» (в лапках) рік?! 2019. Сенсфізіологізуємо на означеннях цифрами цього року (така буде перед технологією омолодження обличчя, забавка інформаційна, кому буде скучно – втікайте!).

Тобто: 2019 рік. Що він нам означає. Точніше для нашого суто людського Організму. Для нашого тіла, як біоробота… що має в собі оцифрованим ВСЕ! Ми з цифр. Наприклад, ми з вами ходимо. На двох (цифра 2). Тіло наше, наш біоробот, ходить, погодьтеся, на двох лише доки ще більш-менш живе, але ж і зачинає ставати Людиною Розумною в той період, коли зачинає намагатися встати на ці 2.

Довідка-повтор з попередніх статей. НАДВАЖЛИВИЙ для кожного з нас і Людства в цілому повтор. Саме оці намагання "під собою мати 2" собою й показують момент появи в Організмі людини сили антигравітації. Тієї сили, якою оволоділа лише молекула води на Планеті. І он реалізує цю силу стаючи хмарою, виходячи з кори Планети мікроосмосом та випаровувуючись (тотожний процес до мікроосмосу), реалізує вирощуючи дерево… щоб з його верхівки оглянути «цей світ», а листям "помацати атмосферу"... он, Новий Рік, ялинки. Для Чого саме голчасті?! ОТОЖ! Або реалізує себе Хмарою, щоби ще краще і повсюдно оглянути Планету та поприбирати, згладити десь потоком дощу (точніше, концентрувати напрямки потоків для реалізації свої концентрації та своєї сили: чи струмками чи річками. І, наостанок, так вирішила Вода, коли її молекулам раптом захотілося… тоді вирощується такий водний механізм (біоробот типу тіла людини) який ходить по Планеті і… ну ви всі, озирніться, бачите що молекули води, які уявили, що їм все на цій Планеті дозволено, наробили! А не було би "на двох". Процес саморегуляції між рештою (як це демонструє навіть Чорнобильська зона). Нуль між комплексом цифр 2019 (у 2019 році)... це Нуль (з Великої!).

Все з нього, пана Нуля, зачинається! І все що з нього зачинається так і йде у свою у інформаційну безкінечність Як і ви йдете у свою у інформаційну, а також у фізичну і фізіологічну безкінечність... образом такого нуля - обличчям. Погодилися, що йдете, он зима на дворі, холодно... а обличчя "нате вам всім", дивіться, відчувайте мене і мій стан: інформаційний, фізіологічний, фізичний! Нуль взагалі то для нас, сенсфізіологіків дуже (навіть надзвичайно) цікава інформаційно-образна та метафорично-епітетна, але одночас і філософсько-прикладна, цяцька. Ніби ж Нуль - це кавалок Простору. Обмежене його ФО (Нуля). Довкола нього, я про Нуль, за ним, поза ним тощо – безмежжя. І Простору, і всього що існує в Просторі... яке вийшло з протору Нуля.. Аж до… та он ніхто краю не відає Космосу. І. І раптом ТУТ, серед безмежжя таке здається найменше, Нуль… Але ж від нього все що облічується, а це ВСЕ, пішло-йде-струдменить-діє. Адже все-все у світі можна вичислити! Цифрами народженими з Нуля. І, лише, погодьтеся, тоді можна вичислити, тоді, коли можна щось створити. Будь що на цій Планеті. І навіть… та повсюдно у Всесвіті (оце сила!!!). Нуля.

Довідка. Нуль до речі доволі універсальна модель Графогімнастики від науки сенсфізіологіки! Ті з вас, хто вивчає мій філософсько-прикладний трактат (див. на сайті) «Довідник Розумної Людини…», то ви знаєте про мій знаменитий винахід для виліковування нашого тіла, як нашого біоробота.

Я назвав "мій винахід"... і мені "так соромно стало", і хочу вибачитися перед Геродотом та Авіценною. Які в свій час сказали: Геродот, що єгипетські ієрогліфи. є не лише азбукою, я й містичними знаками... що виліковують (що мною доведено практикою та книгою "Як єгиптяни до Космосу ходили") одночас є постулат Авіценни, часто його цитую "Основними ліками для тіла людини є Знаки і Символи, за ними йдуть слово і музика, за словом і музикою, трави, і насамкінець ніж". Отже вже є підвердження і Геродотовому висновку і Авіценни медичною сенсфізіологікою і це Графогімнастика. Комплекс мною запропонованих графічних Знаків вимальовування яких людиною, однією рукою, після – другою, цих спеціальних Знаків., Знаків, якими я проваджу не лише виліковування, а ще й проваджу причинну діагностику захворювань. І ними ж, цими Знаками, а це графогімнастикою, «поправляємо» Організм. Аж до появи (реновації) первинних програм його функціонування та самозахисту на цій агресивній до гомеостазу Планеті. Універсальність графогімнастики цікава тим, що намалювання, наприклад образу Нуля (основний діагностично-показовий та профілактично-терапевтичний та реабілітаційний Знак, я правда вживаю єгипетський ієрогліф "сонце" адже та крока посередині... все розкаже своїми зміщеннямита її силою під час вібрації в ній олівцем чи ручкою). Чи то коло вийде, чи то овал (під час намалювання Нуля) чи вийде зі Знаку Соце «неадекват графічний», ми, коли зачинаємо «підрівнювати попередній образ», що вас чи пацієнта (і Організм, і характер, і ментальність ілюструє на всі 100%) зі всіма болячками і ззовні, і всередині, і у «характері» і у психіці-ментальності, то підрівнюючи попередній образ Нуля (чи іншого вибраного пацієнтом Знаку, чи самим пацієнтом, чи мною для терапевтичної дії, коли знаю вже причину проблеми зі здоров'ям, а поправляння Знаку це і є реновація Організму (його сучасний образ-стан поправляючи до ідеального однією та іншою рукою, як говорив вище, або ще і взяти олівця між пальці стоп і ними підрівнюємо первинно вималюваний Знак до ідеальної графічності). Та ми досягаємо виліковування (саме ВИЛІКОВУВАННЯ!!!). І, до речі, від навіть так званих в медицині невиліковних захворювань.

Продовжимо "сенсфізіологічне оцифровування". Далі у 2019 році нас чекає… Випростаність. Буквально. Точніше - Дальнобачення. Бачення і своїх Перспектив, і Людства Ви ж коли захочете далі щось побачите, випростуєтеся? Отож. Але це... у 2019 році відчуєте обов'язково, це буде ще більше випростання (чуттєвість, точніше його) між силою гравітації та антигравітації. А що це означає? Означає, що всі рішення вами будуть прийматися в 2019 році – зваженими. Ви завжди знаходитимете баланс між двома Протилежностями. ТИМ ПАЧЕ!!! Що одиниця - це графічна вісь. На одній шальці, наприклад, Космос, на другій – Планета! На одній шальці противаг (беремо наше тіло, як одиницю), голова, на другій – стопи. Таким чином в 2019 році… зачнеться дія Закону науки сенсфізіологіки «Куди дивляться очі туди йдуть ноги». Ваші думки, чи мрії, чи мета, 100% реалізовуватимуться. Але вже в модифікації «Куди подумала голова, туди йдуть ноги». Або ж, що в тему нашої сьогоднішньої статті: «Куди в Простір при мові буде йти кінчик язика (далі буде)… він же ж з голови виходить… тоді туди будуть йти ноги».

Довідка. Дехто з вас подумає що це такий мій жарт. Помиляєтеся! І надзвичайно дуже помиляєтеся. Адже та людина, яка в 2019 році, зачне «хворіти на ноги чи на голову» так і знайте. Вона говорить одне, а мислить інше… А тому ноги і відмовлять таким в 2019 році йти.

Просто Одиниця, яка йде після Нуля, не дозволить брехати, викручуватися тощо. А голова відповідно відмовиться – тоді працювати, вона ж наверху такої одиниці (ФО тіла людини, як прямого поєднання між Космосом і Планетою)… Бо така «голова згубила зв’язок з ногами». Адже САМЕ В ЦЬОМУ РОЦІ! Відбудеться у всіх людей, і у Людства в цілому, згадаєте мій прогноз, СПЕЦИФІЧНЕ поєднання зі Всесвітом. З його домінантними Законами. І тому припиниться на Планеті їх порушування – Людиною «ні би ж» Розумною. І це відбудеться. Але саме завдяки ДЕВ’ЯТЦІ (дивимося на її графіку… і, паралельно, на графіку ФО язика!!! Вони ж тотожні. І на графіку ФО ембріона людини та стан її тіла перед новонародження. А це не більше не менше, а інформаційно безрольова, чесна, відкрита, правдива і т.д. сутність! А візьміть порахуйте (бо ж мова про «арифметику, що народжується з Нуля в поєднанні з одиницею», ви ж знаєте, що увесь комп’ютерний світ побудовано на них двох (0110011001001 і т.д., і так далі, і т.д. в безлічних комбінаціях!). У тіла людини, а ми саме візьмемо те, що чим наш біоробот маніпулює в Просторі – є РУКА! П’ять пальців + долоня + передпліччя + плече – це 8, і + «те що керує рукою з 8 елементів», ви, ДЕВ’ЯТИЙ елемент. Таким чином. Саме 2019 рук рік, стає роком перетворення Людства з цивілізації Людина Розумна, Homo Sapiens, що КОРИСТУВАЛАСЯ Планетою, а це руками і тілом що нею «керує», і також всім командувала. (тіло навіть Людиною, згадайте, що сенсфізіологіки ВІДКИДАЮТЬ, як непотріб, «культ тіла») Людина (Людство), переходить з цивілізації культу тіла в цивілізацію Людина Свідома, Homo Sensus. Ту Людину Свідому, що буде навчатися СПІВЖИТТЮ: і з Планетою, і зі своїм тілом, і… зі всім у Всесвіті! Ще раз (можна ж ?) пожартую. Коли ми подивимося на графіку цифри 9. Як віртуальну графіку тіла людини до народження. А вже після народження, на поверхні Планети, що стала. Тоді що ми з вами бачимо? Це виставлене вперед… пузо. А якщо згадати ще й те, що по центру, пуза, є пуп! Тоді все стає нам з вами ясно. Ми зв’язуємося, хто пузаті відповідно, від сьогодні, у 2019 році, з пуповиною Всесвіту! Он подивіться на попів, так звані «православні», вони, "чуйку мають свого права" не знаючи того цього, що ми з вами мусять пуза вирощувати , спеціально,… Відчувають очевидно «що десь там є таке Щось є, щоби з ним мати справу». Згадайте, як я описував монастир в Польщі. Приїхали. А це з їхнім маршалком сейму (як у нас Парубій у ВР). Назустріч вийшли… настоятель, пузо як кавун… і так йде ніби ж того пуза спеціально виставляє. А, за ним, вервечкою… молоді ченці. Які, і це був Феномен, всі так само, як настоятель, випирали свої пуза. Ну, думаю, випадок. Приймав пацієнтів в Мукачівському монастирі на запрошення настоятеля Ілларія. Молодий ще. Але повіз показати сусідній монастир. Заходимо на подвір’я. Виходить на ганок настоятель… зі 100% пузом, як і у настоятеля монастиря в Польщі! «Випадковість? Не думаю».

Але сьогодні ми – не про це. А про інноваційну технологію (інноваційну не знанням, ви вже все знаєте) а своєю практичністю: Як омолодити обличчя «щоби старості видно навіть не було!». Адже вона, ця технологія, одразу ж дає вам карт-бланш. Саме для цієї мети. Наприклад. Ілюструю технологію позавчорашнім випадком моєї «лекції» дівчині з Польщі (група пацієнтів приїхали на виліковування… а мені «дай лекції почитати», типу: скучаю за таким дійством). У цієї дівчини прищі на обличчі, форма його… не (опустимо). Не Нефертіті. І при чому (все перепробувала) не знає, як порадити з цією її Бідою. Тому дивимося (див. схему) на цей колаж: серце, його анатомічний образ графічний, обличчя і язик. І що ми бачимо? Практична ТОТОЖНІСТЬ їхніх ФО. То ДЕ ці прищі створюються? Вірно, на язиці. Язик її, а це по факту, не співає мовою, а втримується, або мова в людини деформована, і, як наслідок, прищі, від такого внутрішнього напруження та дисгармонійності. Та так, як і форма обличчя (демонстратор всього того тотожного, і серця, і язика). Ось так, а це «з великою приємністю» ми з вами довідалися про практичну 100% діагностичну та прогностичну технологію. З якою ми спокійно і вільно можемо дістатися до прищів обличчя і до зміни форми обличчя (ФО) через язик. Так само, відповідно, і до серця. Щоби стенокардій, інфарктів, не було, щоби не боліло взагалі, а мило і в задоволенні відчувало Світ. Тоді. Тоді, хто вам забороняє?! Порухати обличчям, як я кажу «по Станіславському» і язиком одночасно? А це ВІДЧУВАЮЧИ.

Довідка. Станіславський – це наш, український, видатний режисер. Він навчав акторів своїй технології, почитаєте, «робити обличчя». Для певної ролі (така його була задача цієї технології).

Що нам тепер як інформаційний карт-бланш, що кожна людина МОЖЕ змінити рольовий життєвий образ на обличчі на образ Радісної життєдіяльності. Кладете під час цього дійства язиком та обличчям декілька крупинок солі на язика. Можете соди на кінчику ножа. Навіть краще… адже кожна з господинь знає, як очищує ВСЕ сода. Такий собі, коли зачнете тотожну дію обличчям та язиком, пілінг… і язика і обличчя! Але. Але не все так просто! А саме для омолодження та пілінгу обличчя до стану молодого і без «поганих» зморшок (далі, вам буде подарована під Новий, 2019, Рік додаткова промоція від науки сенсфізіологіки!). Потрібно під час «сенсфізіологічного пілінгу язика та обличчя» (назвемо так технологію, а чого би і ні?!) потрібно постати «на двох». Але не так як завжди. А вагою тіла, треба відчути, на підпальцях стоп. Для Чого (цей потрібен стан ніби стопами пружините). Для Того, що саме там під пальцями зачинається енергетичний меридіан нирок... який закінчує свою роботу... кінчиком язика. І якому в цю ж мить, а через нього обличчю, ви робите «і вираз, і пілінг одночасно». Також кладете під час цього декілька крупинок солі на язика. Можете соди на кінчику ножа. Навіть краще… адже кожна з господинь знає, як очищує ВСЕ сода. Такий собі, коли зачнете тотожну дію обличчям та язиком, пілінг… і язика і обличчя! Але. Але не все так просто! А саме для омолодження та пілінгу обличчя до стану молодого і без «поганих» зморшок (це, далі, вам буде додаткова промоція від науки сенсфізіологіки!) потрібно під час «сенсфізіологічного пілінгу язика та обличчя» (назвемо так цю чудодійну технологію, а чого би і ні?!) потрібно постати «на двох». Але не так як завжди, а саме вагою тіла (потреба її відчути, на підпальцях стоп). Для Чого (це стан ніби стопами пружините). Для Того, що саме там зачинається енергетичний меридіан нирок, а він закінчується… кінчиком язика, якому, а через нього обличчю, ви робите «і вираз, і пілінг одночасно».

Довідка. Витягніть вперед свого язика. "помацайте атмосферу його кінчиком" (до речі таке "мацання" виліковує серце, шлунок!) то побачите, наскільки його витягнутість ілюструватиме стан ваших нирок! 100% діагностика! До того ж, зверніть Увагу, діє на нирки сам процес вимовляння слів, мова, конкретизована а, не… «немає значення чи мене почують-зрозуміють». Як я кажу: Є бла-бла кар, система перевозу пасажирів, хто їде «в той самий бік, що я». А теж бла-бла кар, коли язик їде з рота в напрямку… куди я хочу. А є - куди інші хочуть. Відповідно дія Українського Закону «Куди язик, а це до Києва, в українців, а особливо політиків, доведе».

Так ось під пальцями стоп в Організм входять і енергетичний, але також і також, вібраційний меридіан нирок (вібрація останнього, так як і нирок самих, як органу, зачинається з нігтя мізинця, що нам з вами надважливо знати, в цій технології омолодження обличчя і «по ходу» ще і серця і так далі. Але якщо, пожартую знову, енергетичний меридіан нирок забезпечує «довготу і мобільність самого язика для бла-бла». То другий, а це вібраційний, створюючи собою потік лімфи по Організму знизу вверх... як фонтан (навіть назва цього місця під стопою "Джерело для фонтану" (як ми знаємо бризки Фонтану є кінчики пальців рук), то він і тримає, а це БУКВАЛЬНО, голову людини на певному «зрості» над рівнем поверхні Планети. Дійсно буквально череп з мозком, як ви бачили може колись, як кулька між струменями фонтану увесь час підскакує під тиском води (чи навіть є така гра з кулькою, яка скаче на потоці з повітря в трубці). Тобто. А це і фактично, і практично, цей вібраційний меридіан (даю схему) тримає собою «розумну голову», як своєрідну кульку, щоб не опадала.

Цікавий сам до речі цей наш з вами метод причинної діагности більшості захворювань і тіла, і мозку. Перестає якась людина користуватися мізинцем ноги та підстоп’ям… В неї зачне тому голова, а вона важка, до речі біля 4 гк., як і кулька у грі, бо тиску повітря з трубки не є, опадати. Тоді голова опадає все ближче і ближче до землі (голова!!!) бо ж «голова он така розумна і не хоче з висоти падати» (стосується також ПСИХІКИ людини). Але ж це постійний страх впасти!. І – капєц. Мозгам відповідно. Зі стандартним діагнозом старіння: спочатку ненормативний тиск, як намагання самого тіла «ще і ще підняти повітрям-лімфою таку «кульку» як голова, згодом вона, голова, своєю вагою, а це біля 4кг., повторюю... "заткне дірку" (дам далі, як виглядає знизу ця "дірка" у черепі, вид знизу). І... результат: Повністю голова сама, своєю вагою, через слабкість постави тіла на підпальцях ніг, ПЕРЕКРИВАЄ можливість доставки лімфи та крові до голови і мозку А тому і старечість. Деменція, або... (перелічуйте самі). Бо ж мова не про це у статті, а про омолодження обличчя користуванням язиком та підстоп'ям.

Довідка. Є перистальтика в стопі, а це пружинистість стопи коли ми стоїмо на підпальцях стоп, є перистальтика і нирок. Адже саме цей феномен свідчить про перистальтику та здоров’я нирок, але це ж і є показником здоров’я і постійна реновація молодості, і тіла, і мозку, і... обличчя, і язика. Немає – є факт старості. Є факт згорбленості... "поближче до землі". А головним показником... близості до землі і є, є – старість обличчя і його зморшкуватість. Тому ми і діємо з вами на базі постулату медичної сенсфізіологіки «Язик – це обличчя. Обличчя – це язик» (і фігурально, і буквально!).

Тому ну «мусить» наука сенсфізіологіка нагадувати і нагадувати вам, а це вже роками, про такий ось прямий зв’язок між «тими, хто нас показує для іншого світу». Язик та обличчя. Але ж це, по великому рахунку, є також і діагностична, і прогностична технологія самого Організму Людини Розумної!!! Створення «вигляду старості». І ось так, продовжимо про технологію реновації програм нашого біоробота... для реалізації феномену 2019, ви, знаходячись на підпальцях стоп, ніби підпружинені, працюючи по Станіславському обличчям та мацаючи атмосферу кінчиком язика, або робите пілінг сіллю чи содою, покивайте (мінімально!!!) черепом. Це – не гімнастика. А для того, щоби усвідомити (що це не гімнастика) вам потрібно подивитися анатомічний малюнок черепа від низу (див. мій колаж: череп знизу, обличчя, язик, серце… і м’язової системи матки, як вони тотожні своїм ФО!). Як я кажу своїм пацієнткам: Ніколи, ніколи не крутіть не робіть рухи головою в боки. Лише «так-так». І тоді… тоді і матка, і серце, і ОБЛИЧЧЯ будуть молодими та справними. Особливо, обличчяя буде як в Мерилін Монро, або ж у Клеопатри (виберіть для себе – зразок!). І так буде! Адже череп знизу – це 100% образ обличчя!!! А рух черепом на атланті, і саме «так-так» (бо так працюють там два суглоби що на атланті) - це і є елементарним тренінгом м’язів обличчя на ідеальне, і своїм кольром, станом, і своєю текстурою, і своєю графікою частин на ньому і… і так далі. Для Того ви все робите так як радить наука сенсфізіологіка! Нам повторити важливо «урок омолодження обличчя, серця, матки» (для чоловіків – простати і статевої функціональності): Взяли солі (або, як говорив, соди), або ж цукерку, бо ні те, ні те не комільфо, я он візьму личок коньячку, адже немає значення що ви візьмете до рота щоби активувати пілінг язика. Або ж, як найуніверсальніше, це помацати атмосферу (відчути її ) кінчиком, що виберете. Зробите, буквально таку собі своєрідна маску на обличчя за Станіславським. Або ж просто покривитеся як попало... супер економія, я вам скажу, на салонах краси! (мені висилаєте коньячку, за «труди»). Або ж, а це ще найдієвіше, МОВА. Кожне слово відокремлене, кожна літера – чутна. І при цьому робите ніжне «так-так» головою. Паралельно відповідно з «роботою на обличчі по Станіславскому». Або ж «рожі корчите». Або ж хай обличчя займе положення; начальника, або капризулі губки бантиком, або радісного усміхнення (але без вишкірювання зубів!) і так далі. Або ж, як казав. Поставте фото зразку бажаного вами обличчя, і яке хочете досягти... в 2019 році. І, що тут важливо, щоби ви все-таки при цьому РОЗДИВЛЯЛИСЯ, а це «детальки і деталі» попереду вас (Для Чого, далі).

Резюме гарантованого результату. 1. Омолодження, і це відразу ж, самі побачите, омолодження і НАБАГАТО. Обличчя; 2. Поява дивовижної випростаності тіла, як я кажу «Життя Між Небом і Землею»; 3. Так само виникне незвична легкість тіла і в самому тілі; 4. Профілактика і ремонт (реновація), і це відразу ж, таких органів, як серце, нирки, матка, простата (нирки, особливо), як своєрідного керівника та менеджера нашого «проекту»;

І все це, що назвав, обов’язково відбудеться. Причому з ефектом виліковування. А також з ефектом зникнення негативної симптоматики при хронічних хворобах і болях (це буде за рахунок відновлення циркуляцій лімфи, крові, енергії де цей рух був заблокованим або частково, або ж повністю). Відновиться, що надважливо, перистальтика, яка, як вже знаєте, тотожна і вібраційним меридіанам, і ниркам, Але і виникне свобода користування моделями відповідності вашого Організму на обличчі (ніс, вуха, зона очей і під очима, носогубно-підбородочна відповідність). А от що ще ми з вами досягаємо паралельним «розглядуванням деталей» та паралельним міні рухом голови «так-так»…!!! То це взагалі "бомба". Це ж ваше виходить вітання з тими всіма колегами по життю що довкола Вас і які, а це з величезною радістю, служать вам. А саме для Можливості вашої самореалізації в цю мить Життя. Але і на перспективу. Як я вище сказав. На перспективу стати з 2019 року Homo Sensus, Людиною СВІДОМОЮ.

Так ось сьогодні я для вас надав інноваційну технологію-знання (точніше, не інноваційну саму по собі технологію), а максимально практичну (прикладну). Адже вона, а це відразу ж відчуєте (!) дає вам карт-бланш для реалізації мети «ой як для багатьох» омолодження та зміни на ідеальне обличчя та його частин… від кінчика носа, губ, до кшталту вух, навіть густоти волосся… не на обличчі а вже на голові, як це малювали древні Греки, обличчям до неба, нам нагадуючи.А, в декого, ліквідовуватиме гірсутизм (цією статтею я вам ілюструю виклад мій тій юній пацієнтці, свою «лекцію» для неї чим, до слова, врятую безліч). Як і для іншої. Був в магазині великому. Одна менеджер, дівчина… ви би бачили яке в неї прищами посипано обличчя! Я підійшов (вона мала розпущене волосся гарне і довгу гривку, аж практично до брів, як ви вже знаєте така «мода» є показником комплексу «ховатися від людей щоби не бачили», у дівчат і жінок. Відрекомендувався лікарем. І, попросив підняти волосся гривки щоби не торкалося обличчя. Зробила. Запитую! Ну як стопи та обличчя потепліли, їх розслабило? Так, відповідає. Пояснив (їй також як і цій панєнці з Польщі) що доторкування волосків гривки до обличчя – це те ж саме, що й штрикати своє обличчя голкою! Тоді «які можуть бути претензії до обличчя за прищуватість і некрасивість?!». Адже. АДЖЕ. Обличчя має в собі програму!!! Чим і займається ваш біоробот - це ДЕМОНСТРУВАТИ собою «саме цю людину». Ви пам’ятаєте (бачили) багато фільмів про Золоте руно та Аргонавтів. Взагалі бачили фільми де є стародавні кораблі. На їх, кораблів носах, були голови, наприклад, чи цілі статуї. Такі собі «означення намірів» цього корабля. Уявіть, що і язиком ви теж ОЗНАЧУЄТЕ наміри. А за ним, за цими ж намірами, рушить і увесь ваш корабель (ваш біоробот зі «всією своєю командою»: рушать органи, системи, клітини, ВСЕ.
Довідка. Ми з вами знаємо основний (домінантний, точніше) діагностичний та прогностичний Закон науки сенсфізіологіки «Куди би йшов, і щоби ніс, попереду у тебе ніс». Тобто, цей Закон, що надає преференцію про ОСНОВНЕ знання для Людини Свідомої: «Що всі молекули води Організму Людини Розумної, а це попри їх бажання та задачі «вивищитися» в стані перпендикулярному до Планети (як би в догонялку за молекулами хмар, а це за силою антигравітації) мають ще й програму для руху по магніто-електричних потоках ПОВЕРХНІ Планети. І саме на рівні програмної висоти конретного ОБЛИЧЧЯ і його напрямку у біоробота людини. І не складно. Нам, сенсфізіологікам, здогадатися. Що за цим «слідкує» і організовує увесь рух тіла та Головна Молекула Води нашого Організму, яка знаходиться на кінчику нашого носа. Тоді, а саме провадячи розблоковування паралельне програм язика та обличчя (див. вище) потрібно, явно, по доторкуватися, а це кінчиками всіх пальців, до цієї Головної Молекули Води нашого Організму.
Можна пожартую? Є Закон «Куди би йшов, і щоби ніс, попереду у тебе ніс» (Закон, є Закон). А в декого вперед суне… пузо. Так ось згідно засад Су Джок медицини, ніс є відповідником всього Організму. Ви вже знаєте як це, це, коли поглянути на носа, то це є копія (!!!) Будди, що сидить в позі лотоса (якби ви тільки знали скільки я ставлю, а це шедевріально-точних діагнозів, дякуючи цьому Знаннню!!!). То ви би здивувалися взагалі такому Чудо-Знанню. Так ось кінчик носа, торкніться, і є вашим… пупом! Що, людина, а це пузом, намагається «вийти на зв’язок». Таким чином… коли якась людина НЕ ХОЧЕ (себе реалізовувати «рухом по Планеті по напрямках потоків і рухів її магніто-електричних сил», а «Для Чого?!», не хоче, вже з вами вивчали – тоді у неї з’являється… пузо. Тіло, друзі, воно – матеріальне. Як і Планета. Йому, тілові, «фіолетові» наші «Вищі світи». Але. Якщо згідно цього ж Закону ми, а саме кінчиком носа «покажемо обличчя до Космосу», а це в напрямку до тих, хто створив такого як ми біоробота для цієї Планети. І, при тому всьому, ще й покажемо кінчик язика, «працюючи з обличчям по Станіславському». Тоді ви вийдете з ними на прямий зв’язок! Он релігії вчать так голову задирати. Але ж забули-не знали, що ще й потрібно при цьому «попробувати Космос, як і атмосферу Планети» своїм кінчиком язика, та ще й пружинячи, чи просто підіймаючись, на пілпальцях стоп… а ще й шукаючи очима «де Ви?!». Зробіть. Ніби ви, як діти, які дражнитеся з Космосом. І, вони, а це ті хто створив нам біоробота, обв’язково вийдуть з вами на зв’язок. Як його відчути-усвідомити. Просто. А саме згідно Закону науки сенсфізіологіки «Прийшла думка, реалізуй!». Без жодного сумніву до речі! Зважаючи на слова-послання такого Ісуса Христа «Сумнів найбільший гріх людини» (згадую ще одну аналогічного ґенезу фразу, а це такої Гюрем з серіалу про султана: «Із сумнівів плететься мотузка для ката»). Зробили? Здивуйтеся. А це виникненню дивовижного стану і вашого тіла, і вашої психіки… Це стан гордості (цікавий виникає погляд на навколишнє). Гордості, що ви вже є Людиною Свідомою. Вже. От такий він 2019 Рік. Рік народження Нової Цивілізації. Цивілізації Homo Sensus, Людини Свідомої. Людини, яка живе зі своїм істинним ОБЛИЧЧЯМ, і зі своєю істинною МОВОЮ. Яку реалізує і язик, як відповідник обличчя, і Серце, з якого Мова й народжується.

Практичне зауваження. Коли будете повертатися із сеансу зв'язку, такої своєрідної ніби дражнилки кінчиком язика Космосу, то повертайте "на місце" не голову, а обличчя (в напрямку).Тобто з напрямку антигравітації до напрямку магніто-електричних сил Планети. Типу "Космос Космосом,.. а жити і трудитися потрібно на благо цієї Планети, для якої і зроблиним є наш біоробот, тіло". А ви думали "Для Чого?!" наше тіло позіхаючи голову так, до Космосу? Та ще з відкритим ротом. Та ще й потягуванням вверх. Та ще й всі зачинають, як інфекція, позіхати за вами. Для Того. Щоби вийти на Зв'язок. І, виконати запропоноване від Когось з Вищих: і вами, і "партнерами по позіханню" (можете і їм запропонувати "повторити процедуру") але згідно наданої тут у статті технології: ще рух язиком під час позіхання, рух обличчям, шуканням очима "Хто то там мною зацікавився?!" та перебуваючи вагою тіла на підстоп'ю..

Про запалення легень

Одна з моїх френдів, топова співачка захворала на запалення легень…

Довідка. Б-Р-Е-Х-У-Х-А! Обіцялася співати-поширювати Позитивний Гімн Молодої України. Ось цей (ви його вже знаєте) який надзвичайно необхідний нам, українцям, щоби його життєдайними Словами зупинити Хворобомор України:
Українці! 2019 рік, рік Народження Молодої України!
Зачнемо її Життя з Позитивного Гімну
Гімну МОЛОДОЇ України
слова народні, декламується, або скандується, або виконується під музику Гімну України

Cкрізь панує України, Слава, Гідність, Воля,
Вже нам з вами, українці, усміхнулась доля,
Гинуть наші воріженьки, як роса на сонці,
Бо панують, українці, у своїй сторонці.
Приспів:
Душі й тіло наші прагнуть, Гідності й Свободу,
Бо ми з вами, українці, козацького роду.

Встали, браття-українці, по світу цілому
Та, над нами панувати – не дамо нікому;
Чорне море всміхається, дід Дніпро радіє,
Що на землях України Доля добрим сіє.
(приспів)
А завзяття й праця щира, радістю нас пряже,
Про Свободу українців, піснь гучна розляже,
За Карпати пісня ллється, гомонить степами,
України Слава лине поміж народами

Явно, можна подумати, що забулася… та я нагадував, при тому пару раз. Тому і… див. що великими літерами написано про неї. Лише, а це згодом вже, зробив висновок: Вона ж росіяномовить! Тобто є «співочим Путіністом». А їх задачою, основною, задачою їхнього життя – це поширення Україною і світом «русского міра». Коротше. Така ось своєрідна лакейка та раба Рашки і Путіна. От скажіть мені, будь ласка?! Хіба це так важко їй (вам теж до речі). взяти в руку телефоне та продекламувати (лише!!!) на телефон Оці Слова (слова Позитиву для України та Українців). Продекламувати Слова, що надихнуть і вселять в нас, в нас кожного, хто є Українцями, силу життєдайності. Причому РАДІСНОЇ життєдайності. Для такої ж радісної ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ. І це зробити саме в цьому складному періоді життя України. Продекламувати, співати навіть непотрібно (!) Слова, які ПОКАЖУТЬ основне. Важливість у житті Українців Гідності (в першу чергу). Важливість свого Права, а це «громадянського громадянина», який знаходиться постійно у стані Внутрішньої Свободи та Внутрішньої Волі в досягненні свого Права. Нарешті, отримання своєї Внутрішньої Гордості (так як он поляки, американці, французи) що ви є Українцями! А не бидлом та рабами Московії. Та й решти «хакерів» нашої країни. І тим, а це ось таким простим, таким інструментом для селфі, як ТЕЛЕФОН (!!!) і самим позбутися зомбування на Залежність, від всіх і когось. Та ще й вкинути у Фейсбук та максимально поширити декламацію Слів Позитивного Гімну МОЛОДОЇ України. І, саме тим, допомогти іншим українцям позбутися зомбування словами наявного Гімну України ЗАЛЕЖНОСТІ найстрашнішого, прямо вбивчого, а з цим  депресивності! Перенесеною Словами якоюсь людиною, що писала ці Слова Залежності, знаходячись в «гидкому ментальному та емоційному стані» (див. історію стіворення слів Гімну України). Людина в стані депресії, я про Чубинського, ініціювала перенесення свого стану та настрою на всі ось ПОКОЛІННЯ українців.

Довідка. Ну ладно – попи. Які зомбують, вас, вимагаючи «боятися Бога». Тому і «животіють», буквально, животіють (погляньте на пуза їхні) живоьтіють, в золоті та в Мерседесах не вміщуючись... зібраних з маннни Небесної. Але ж боятися скинути з себе МАРУ навіювану від Чубинського?! Мару слів (Слова надсильної Дії) «померлості», та всі ці «хтось-колись-якось-і щось… дадуть» (дулю з маком отримаєте!) Мару цих... (слова залежності, рабства і лакейства перед всіма «хто може ж таки … ДАДУТЬ», див. слова Чубинського, Гімн України)… ось так "запросто" не захотіти допомогти нам в подоланні Силою Слова Хворобомору України?! (це я вже про бомондну співачку)… То ви мене вибачте! Б-Р-Е-Х-У-Х-А (або явна помічниця Путіна, з його «русскім міром».


Я ж (а це вічна проблема) – це моя доброта кинувся відразу допомогти, врятувати її легні. А, з ними, і можливість сценічного співу. Питається «Для Чого?!». Рятувати її, як спвачку.

Довідка. Я не применшую. Подивіться на своє тіло. Скільки за життя на поверхні його залишилося мікро слідів від травмочок та чиряків або прищів навіть! Це вже назавжди спазмовані ділянки шкіри. І які виникли завдяки запальному, колись, процесі. То що, ви думаєте?! Чи ж не те саме буде в легеневій тканині? Помиляєтеся. Це будуть такі своєрідні острівки нефункціональності. Або ж повної її відсутності, а це коли запалення «виїсь» (буквально) альвеолярну тканину. А тому і простір альвеол мусить склеїтися… у «вже нее альвеоли». Навряд, що після запалення легенева тканина повністю зможе відновитися. Навряд. Є ще таке поняття, як «шагренева шкіра». Тобто, слизову легеневу ми теж з повним правом можемо назвати «шагренева слизова».

Rр: (Рецепт). А це позбавлення запалення легенів. 1. Робите масаж тупим олівцем, нігтем, відломаною паличкою, зубочисткою, камінчиком… «що схопили», масаж так званої «лінії життя» на долоні під великим пальцем руки. Далі, а це зачинаючи від центра цієї лінії так, тикаючи, наприклад, зубочисткою, тикаючи-масажуючи йде по прямій і доходите до центру пучки великого пальця руки (зробіть це також на другій руці). В більшості випадків, а коли зробите раз декілька, то взагалі, наприклад, через дві години поспіль, і, як я кажу: «І по запаленню легень!». Навіть зможете перевірити дієвіть цієї технології. А це відчуттям потепління під колінами, колін самих, потепління на згибах ліктів, ліктів самих (що й буде свідчити про відновлення функціональності діафрагми і легень. Ще виникне поява свободи дихання через ніс (таке ніби гірське повітря… зачне «нюхатися»). До речі виникне ще одни, доволі «симпатичний показник» і це поява апетиту. Для Чого.

Довідка. Як днями писав статтю (вона прпо профілактику та виліковування легень від бронхітів, запалень, бронхіальної астми тощо... аж «смішно»… що «чомусь» ця стаття саме є написаною перед запаленням легень цієї пані (такі он «жарти» Ноосфери!). Там, у статті, пояснив. Що великий палець руки, є показником «енергетичності легень» (сенсфізіологічне поняття, тому і в лапках). Також він є показником і самої функції всієї ЛЕГЕНЕВОЇ системи (це багато, окрім легень, наприклад, шкіра, волосся,... навіть можливість справно сю-сю робити тощо). А фізично його стан (ФО) зачинається енергетикою та фізіологією шлунку (як це не дивно звучатиме). Читаємо: «Легені зачинаються у шлунку і всіма своїми тканинами, і всією своєю фізіологічною роботою, забезпечують: це сприйняти атмосферу в себе, як в рекреацію в нашому тілі-біороботі, це для завантаження киснем та «інформованими молекулами води з Ноосфери» і вивантаженням адекватної Ноосфері (в Ноосферу) інформації з цієї особи».

До слова (про це писав, повторю лише). Так зване «пакистанське привітання». А це перед привітанням видихати на складені разом долоні СВОЄ повітря з легень, а згодом потискання рук візаві, попробуйте – це «не болить». Але це, є по своїй суті фактором, що викликає емпатію. Візаві, після потиску рук зчитує (буквально, див. надефективну Су Джок медицину!) інформацію. Пожартую: «Яку набрався в Ноосфері колега, як собака бліх»… і т.д. Це щось по типу… мобільного зв’язку. Є один абонент, що видихнув на долоні свій «номер» (не жартую, в Ноосфері, як і у Фейсбук, є наш кожного номер-код, і привітанням передав іншому – так створюючи контакт Ноосфери певного ґенезу (це як у нас є Водафон, або Київстар чи Унітел, зв'язок з рештою «абонентів того самого мобільного оператора»). Мною вже досить було написаного про цю технологію формування-активації нас, як біороботів, для певної системної роботи на цій Планеті. До речі - прошу запам'ятати, бо вами забулося, що так назване мною «пакистанське вітання», є по своїй суті назвичайним, універсальним по суті, методом самовакцинації до атмосфери. Поясню. Ви знаєте про фактор меозалежності, ви знаєте про період пристосування до іншої атомосфери, коли перелетіли в іншу країну, тощо. Берете і складаєте долоні, ніби вода в ній, і видихаєте на них... і, а це відразу ж, вдихаєте! Але носом і, трохи на відстані (для ежекторного ефекту, а це підсмоктування "ще невідомої атмосфери"... І "по метеозалежності" і по... та багато по чому.

Але на рахунок такого поняття, як «робота легень». Саме запалення їх показує… що їхня робота не так вже потрібна Організму!!!. Тобто, людина і її біоробот «по вінця» наповнені інформаційними блоками Ноосфери. Тобто у самій роботі (тут її призупинення запаленням) легень «вина є шлунку, в якому зачинається (див. попередню статтю) великий палець руки і якого створює енергетика легень». Але, одночасно, і це ОСНОВНЕ… тут є цікава, і дуже, «закавичечка». При чому надзвичайно цікавва, це я для зацікавлених «про запалення легень, про рак легень, про бронхіти, сілікози тощо». Надзвичайно значна оця інформація для вас. Чому я й «кинувся» написати цю статтю… за яку цій брехусі... так вдячний (адже би цієї статі не написав би і ви би багато чого втратили). Це, що згідно даних. багатьох до речі, трактатів стародавньої медицини, є постулат, його часто повторюю, «Дихають не легені, а нирки».

Саме на цій засаді базується друга порада від медичної сенсфізіологіки, і це не лише для ліквідації запалення легень, а ще й для ліквідації наслідків запалення, з реновацією їх тканин та нормативної функціональності. Для цього потрібні гірчичники (є такі квадрати-пакетики в аптеках, чи самі зробіть, типу як для заварювання чаю... висипали чай в чашку, попили "з мушками" і вперед). Вмокаєте пакетик з гірчицею у воду. І приліплюєте на площадку під великими пальцями рук. Також під площадками під великими пальцями ніг (так можна і ходити, закріпіть пластирем). На пару годин... але - не менше! Але, є третя, особливо важлива фішка цієї технології від медичної сенсфізіологіки. Будьте Уважними! Загніть пальці стоп… як ніби в кулак. Там, а це під 2-3 пальцями стопи, на яких до речі закінчується хід енергетичного та вібраційного меридіанів шлунку (шедевріальний зв’язок, я вам скажу!) з’явиться специфічна ямка. Саме з її центра зачинається дія… нирок. Приліпіть гірчичник і там. Але, і в цьому – фішка, потрібно вам буде після, чи навіть під час, посмоктати щось язиком у роті: чи цукерку, чи кавалечек хліба, чи печива. Та що завгодно, хоч і соску (найкраще) щоби було таки «смоктальне». І – по пневмонії. Адже ви відчуєте, і це відразу, як піде розблоковування носа, клапана горла, з’явиться легке, типу ви в горах зі свіжим повітрям, дихання і так далі. Це й буде показником того, що запрацювали «як треба»... не легені, а нирки.. Тобто. Що їм, ниркам, вже не є потрібним заблокування ними, а саме процесом запалення, роботи легень.

Довідка. Запалення легень виникає, як ви вже знаєте, від «ні би ж переохолодження». Але це – зовсім – не так. Буває, особливо часто це, від пиття холодного (холодне з холодильника, наприклад, викликає блокаду роботи того головного клапана, що перекриває шлюз входу до біоробота молекул атмосфери, а також і їжі у шлунок). Його «робота така» то туди, в легені впустив щось від ззовні, то в шлунок, то туди, то туди, то туди, то туди... так і "ляпає" нечутно для вас, то вперед, то назад горла. Також від перевантаження і самого Організму «непотребом». Та ще й від «перевантаженням роботи горлом» (криком, наприклад від "любові до ближнього"). А тут було співом не «від душі», а спеціально співачка «старалася», а тому і напружувалася - вичавлюючи з себе пісню. І це – явно так! Лише фактор охолодження трохи, лише трохи, «допоміг».

Адже згідно філософії та технологій діагностики та виліковування У-Сін, а також Су Джок медициною (див. теорію та прктику 6 Кі) нирки є продуцентами в Організмі нашому… холоду. От вони, нирки, так і сваряться на вас (запаленням легень, адже цей, що вище повідомляв клапан нашого Організму – ЇХНІЙ!) Нирок. Для Чого, так, запаленням легень, сердяться. Мовляв: Для Чого холод у гомеостаз, коли я є Холод?!!! І, так кажуть легеням нирки, «Зупиніться!». Нам потрібен гомеостаз.

Довідка. Щоби цей постулат (засада, теза діагностична та прогностична) медичної сенсфізіологіки усвідомити. нам з вами потрібен, наприклад, такий простий приклад. На вулиці 26, 6 градусів тепла. А всередині Організму є завжди, бо гомеостаз, 36,6. Як «не крути», а це 10 лишніх градусів… Холоду!!! Цілих ДЕСЯТЬ! І, який, а це Холод, входить… через відкритий людиною рот! (нирки відкривають і закривають всі отвори Організму, знаєте). Якби то повітря вдихалося через ніс, тоді воно в носі нагрівається… хоч би на вулиці і всі 26,6 морозу! От і денервують тому нирки… Через свою доброту.


Як он і я. Денервую. Ну такий я добрий! Хай би вона, як брехуха, та втратила би свій голос і взагалі можливості співати (співучість) після запалення легень. Так ні! Взяв і розписав їй по Фейсбук що зробити: як ліквідувати запалення та провести реновацію тканин та їх функціональності, відповідно і легень, і нирок, і згадуваного вище шлунку. А оце прокинувся, і думаю… і тоді «дійшло». Бо ж не мав відповіді Для Чого вона так поступила з Україною, не захотіла допомогти нам в подоланні Хвообомору. Навіть вжахнувся! Це ж я рятую ще одного Солдата Путіна?! З його шизою, поширенням «русского міра» (вона надзвичайно рідко переходить на свою рідну, українську). А раз вона топова співачка… То це вже й Генерал (своєю дією на маси!) Путіна та його «русского міра»  І, як тепер, кажіть мені, перед Україною мені вибачатися?!  Так, а так виходить, що ніяк неможливо отримати прощення (єдина в мене тепер надія… що вона моїми технологіями не скористається).

Довідка. Це є ТЕХНОЛОГІЯ (я про припинення запаленя легень та їх реновацію). Там багато засад і дій певних Законів науки сенсфізіологіки, які є і є, але й так багато пояснив. Але домінантою є таке поняття, як «шагренева шкіра». Ми цією технологією рятуємо слизову легень від аналогчної – шагреневості. Але вже й тих тканин, що вистилають внутрішню поверхню легеневої системи.

А це щоби ще щось ще додати й додати. Про грип. Адже майже кожного року мушу. Такий он він поважний Гість нашого Організму! Як про нього - не похвастатися! Бо у кожному з нас є Грип. Гість, якого наше тіло, наш біоробот бере…

Довідка. Кажуть "заразився" ("заразилася") грипом. І це зробила ця надзвичайно захищена, ВІД ВСЬОГО ЗЕМНОГО, істота?! Людина Розумна? Вінець Творення?! Не смішіть. Причому, універсально захищена система, що он "таке он творить і творить" на цій Планеті. що їй самій потрібен захист... від такого вірусу, як людина (я зовсім не жартую про "вірусність людини", я констатую).

Не заразився Організм! так сверджує наука сенсфізіологіка (причому вперто стверджує)! роками. А бере наш Організм, як наш біоробот, і «запрошує в гості» (тут лапки мною вжиті не для применшення дійсно дорогого Гостя для нашого з вами Організхму, а як поняття). Поняття, що розкриває та відкриває для Людства саму суть так званої епідемії грипу (дивіться решту статей за тегом грип в моєму Живому Журналі https://sensfiziologika.livejournal.com/)). А саме, на цю поважну тему для багатьох. Почитати мої статті і ними скористатися... це ж не "клювати" на такі бізнес=проекти як те ж Таміфлю чи на рекламу тих чи інших пігулок, чи…. «нічого в цих людей особистого – це лише бізнес». Поцікавитеся, а це даними особливої, а для цього будьте надзвичайно Уважними (!) статті у книзі «Довідник Розумної Людини або швидка допомога у кишені» (на моєму сайті http://sensfiziologika.com/, "Грип від слова гравітація"). Вивчення Вами нашого колегу по житті, я про пана Грип, буде дуже цікавим і «смачним» (слово «корисним» не таке по тих враженнях які отримаєте, слабе).

І почнемо ми сьогоднішню розмову (вище була "розминка!) сьогоднішню розмову про грип… з поцілунків! Ну не вбережетеся ви від грипу! Повірте моєму дуже багаторічному Досвіду і по епідеміології, і "такого ще" лікаря. Ну ні! Не вбережетеся. Як можна вберегтися від того... що в тобі живе?! Тим паче... від того, що допомагає не лише залишитися Жити, а ще й вижити якнайдовше нашому тілу, як нашому біороботу на цій агресивній до гомеостазу Планеті! Чи закривайтеся протигазом! Та чим хочете! Хоч і в скафандрі (маючи свого до речі (далі) найкращого, що може бути!). Секунда – і ви «з грипом»! Адже він, грип, є повсюдним. І, і при чому, завжди-завжди в Ноосфері. Ну Вона так все організовує. Епідемію Грипу. Вона. А в нашому Організмі – печінка.

Довідка для сенсфізіологіків. Осіння епідемічність грипу лежить-базується на факторі янь та інь сухості (серпень-вересень, янь сухість, жовтень-листопад, інь сухість). Так як янь та інь сухість відповідає за роботу (контактну, інформаційну, вібраційну, температурну, гравітонну, спектрогравіінфотонну тощо) шкіри, то вона є і янь і інь сухість. А це, як ви вже знаєте про янь сухість, всі системи товстого кишечника, як і всі антени нашого біоробота, волоски шкіри та он «зібрані до купи волоски долоні» – нігті. Натомість інь сухість, це всі системи що забезпечують слизові Організму (внутрішня шкіра по факту) та і сама шкіра, але як оболонка (скафандр) біоробота. Що створює ФО тіла, як я пам'ятаєте казав: "Щоби не тіло і не лопнуло в атмосфері як булька, і не було розчавлене нею", адже тиск атмосфери - він несамовитий (прочитайте у фізиці - це тонни на квадратний сантиметр).

Як кажу-пишу часто і повторю, і повторюю (варто, повірте: "Повторення - мати вчення". Хоч протигаз надягніть. Але, якщо потрібно буде вашому Організму запросити у себе Грип – то він… це зробить! Але не через вдихання повітря "з грипом" як вам навіюють. Поясню. Це відбувається, грипозність, через... Ладно, я добрий, лише не забудьте, отримуючи Нобелівську премію про вирішення вами проблеми такої соматоепідемії як грип, згадати і мою «скромну» особу (скромність в лапках тому, що мені це аж ніяк не пасує!) бо «наявність скромності знищує геніальність», не моя теза. Початок доповіді Вашої до Нобелівського комітету буде такою: "В цей період, період початку та розгортання епідемій грипу, в атмосфері Планети, і саме в зонах максимального поширення грипу, накопичується багато молекул води..." і так далі.

Довідка. Для Чого молекули води саме в цей період буквально «втікають з кори Планети» нам з вами, як сенсфізіологікам, людям, які відповідають на єдине філософсько-прикладне питання "Для Чого?! (вони втікають з кори Планети в атмосферу) відомо. Що згідно філософії та практики У-Сін, див. теорію та практику П’яти Першоелементів, та згідно філософії і практики професора Пак Джі Ву (теорія 6Кі в Су джок медицині) Першоедемент «Земля» пригнічує собою за Законами Підкорення та Антипідкорення Першоелемент «Вода». Так само як і Енергія Вологість (див 6Кі) а вона в чомусь тотожна з Першоелементом «Земля», собою «заспокоює» Енергію Холод (і вам це кожен синоптик скаже показниками вологості повітря). А Енергія Холод, вона в чомусь тотожна з Першоелементом «Вода».

До слова. Часто, навіть фахівцями У-Сін та Су Джоек медицини, і це дійсно важко усвідомити, є плутанина. А це води з енергією вологості, що не є адекватним порівнянням!!! Адже це ЗОВСІМ не тотожні, а, навпаки, ПРОТИЛЕЖНІ елементи, зі своєю категоризацією і в природі, і
Планети, і Всесвіту, і, бо ми про нашого біоробота, і людини. Між цим двома поняттями (беремо їх як 6 Кі, так набагато простіше) такі ж взаємодії, а це між вологістю і холодом. вологістю і поняттям "Вода", як двох противаг. Алеж повинен бути центр між двома противагами. Так ось таким центром, а це керівничим та оціночним їх балансу, і є, вказані вище енергії сухості. Ну уявили собі вагу?… Співчуваю сучасникам, бо ж навіть на базарах зараз електронними користуються! Яблуко (вологість, наприклад) на одній шальці, та, гирька, (холод, наприклад) яка урівноважує яблуко (баланс між цих двох сил). А самими вагами і є енергія сухості! Упростимо "проблему" (усвідомлення). Тим, що ви берете до рук пана Олівця (див. Закон Олівця, а це закони Осі, Взаєможиття двох Протилежностей. Дальнього зв'язку тощо) Берете, як прообраз вагових Протилежностей на його двох кінцях. Отака ось сила енергії сухості і енергії холоду та волгості у взаємодії! Енергій Вологості і Холоду. Поламалися, чи янь, чи інь сухість, як і тіло Олівця, – капєц взаємодіям. «Поламалися» товстий кишечник чи легені і – капєц балансу Енергій Вологості і Холоду.

До слова. Енергія Вологості - це шлунок (янь) та селезінка з підшлунковою (інь). І тому - їм - капєц від поломки систем товстого кишечника (янь сухість, а це стан волосків шкіри та самої шкіри-скафандру нашого біоробота) як і від поломки системи легеневої (інь сухість)настає капєц стану слизових та форми тіла "у скафандрі-шкірі", а відповідно капєц - роботі енергії Холоду (нирки та сечовий - їм - капєц). Далі, а це по взаємодії, все аналогічно, та і вся медична сенсфізіологіка винайдена мною для цього, а це як уникнути вам такого грізного слова "капєц".

Так ось (це ніби Ви продовжите доповідь Нобелівському комітету, ви ж не забудете мене згадати в ній?!) в атмосфері росте вологість. А саме для того росте вологість, щоби згармонізувати виникнення додаткового холоду. Все, як і з грипом, як бачимо, надзвичайно просто. ГАРМОНІЗАЦІЯ. Протилежностей. Але ж молекули води атмосфери – це ж надзвичайний інформаційний комплекс! Інформаційний Комплекс... і з грипом… і з вами… і зі всім що є на цій Планеті. Але все-все у вигляді інформації, і це все-все в кожній молекулі вологості атмосфери. І тоді вона, а це вже не є Атмосфера, а вже є НООСФЕРА (інформаційна оболонка довкола Планети) стає як би це сказати: все Ноосфернішою і Ноосфернішою! (дякуючи збільшенню насиченості атомосфери молекулами води). А тут,... уявіть себе! Ви встали і вийшли в атмосферу, бо атмосфера є для вашого тіла (біоробота) і Космосом, і боксом для діяльності в ній пальцями ваших рук (маніпуляторами вашого біоробота). А тут, і це, раптом, така ось така яка є в період епідемічності грипу та гострих респіраторних захворювнь, насиченість "робочого місця нашого біоробота" інформацією! Адже в цей період насиченість молекулами води, які "повтікали з кори Планети" досягає інколи майже 100%! Вода-водою. Але вся вона, вологість атмосфери, її молекули, "в проблемах-думках-рішенях проблем і Творіння". І цю інформацію зачинають, і то надактивно, «бо ж робота така», зчитувати волоски що на шкірі нашого тіла... і, до речі, найактивніше "роздягнені" нігті (пам'ятаєте, що нігті - волоски долоні та долонних поверхонь пальців рук (і ніг відповідно) зібрані "до купи". Для Чого. Щоби "швидше відчути". А це потік інформації, що йде, перевірте як це (!) від того об'єкту, до якого "добиралося тіло" (добирвся наш біоробо) щоб діяти руками і пальцями рук. Зчитали. І далі передають цю інформацію. І як ви думаєте кому і до кого?! Натисніть кінчик Олівця і побачите. До «того що всередині і далі». А це все те, що є центром та Протилежністю до волоска шкіри в Організмі. Тому нам з вами зовсім не складно здогадатися! Що це кістки скелету і внутрішні органи. І, а це і по великому рахунку.до Протилежності шкіри - слизових. І, всі названі, зачнуть, НУ МУСЯТЬ!!! Реагувати на. На Інформацію від скафандру біоробота. Ви ж пам'ятаєте-знаєте тезу Біблії: "На початку було Слово-Інформація, і вона є Богом, що створила тіло" (я відмінити тезу не можу) Та й не хочу щоби її відмінли, адже ВСЕ в цій тезі (в цій тезі ВСЕ... і епідемія грипу теж). Всі пояснення в ній і всіх процесів. А ми з вами, бо сенсфізіологіки, ЗНАЄМО про ВСЕ саме Дякуючи тому, що запитуємо лише "Для Чого?!" (те і те, і так, і так - створені богом по Імені-Інформація, як і грип, його епідемія).

Ці ж, продовжу, а це і теорія та практика У-Сін, і теорія та практика 6Кі, нам повідомляють! Що кості скелету є категорією… що відноситься до Енергії Холоду! Приїхали! Як кажуть. В організмі на цю інформацію, охолодження кори Планети, зачинається вироблення енергії… холоду! Ми ж СПІВВІБРУЄМО з корою Планети (див. мою статтю "Здоров'я - це мова. Мова - це здоров'я", на сайті). Тобто вироблення енергії холоду йде вже в Організмі, бо енергія і є вібрацією. І – вуаля!... Ви ж не будете проти того, що коли вам коли холодно, то кричите-сердитесь на увесь Інтернет на комунальні служби, що «не своєчасно включили опалення»? Але в нашому з вами Організмі, в такому пречудовому для нас біороботі. Комунальні служби спрацьовують – моментально! Не зважаючи навіть «на крики та стенання політиків», що ще рано, бюджет не витримає тощо. Моментально йде вироблення не чогось іншого, ТЕПЛА.

Довідка. Мушу уточнити для декого, щоби не переплутали. Енергія вологості виробляється Організмом, і Планетарним Організмом, бо ми з Планетою - аналоги 100%, для профілактики поширення енергії холоду (як он і хвороби шлунку, чи селезінки і підшлункової, див. гастрити, виразки, діабет, при страхові, як "візуального та у відчуттях" показника Енергії Холоду). А коли холодно - то від багаття теж грієтесь?

І ось на це тепло, а це щоби не перегріти Організм, "і не відкривати квартирок", як це робиться при ЦЕНТРАЛЬНОМУ опаленні, слідкує (див. У-Сін та 6Кі) саме енергія сухості (по Закону Підкорення та Антипідкорення). І…А саме в цьому моя Нобелівська (хай буде і вашою, хто подасть до Нобелівського комітету) що ГРИП, повторюю, я, добрий, є специфічним, виробленим Самим Організмом, РНК. Тобто самовиробленим самим Організмом продуктом. Тому. Тому «хоч скафандр та протигаз надягай», а ТРЕБА грип Організму? То він його що зробить. Організує вироблення та посилання «он туди» де буде цей РНК потрібен. Ну якби "де холодно" (див. перераховані у довідці вище органи та системи). Ще є, і є, і є пояснень, відповідно для Нобелівського комітету... бо ж вам, як і мені "хочеться аж колеться". Пояснень симпатичних не менше! І доволі ще й цікавих одночасно. Але… при чому тут поцілунки. Та при тому! Я для вас пояснив про печінку як фабрику РНК, і яка себе показує кільцевим м'язом рота. Точніше, печінка є збиральний цех для РНК. Коловий м’яз довкола рота – це практичний ІЛЮСТРАТОР стану печінки (повтрюю дані всіх стародавніх трактатів та й фізіології сучасної теж). Поцілунок є, і ви це вже досконало знаєте від медичної сенсфізіологіки, універсальною гімнастикою (тренінгом, краще звучатиме і по суті) печінки.

Та ще й днями писав статтю для вас. «Великий палець руки зачинається в шлунку»… А рот ви ж не скажете мені чи не випадково він є «початком шлунку» (всі трактати про це втовкмачуть і втовкмачують – та віри немає!). А великий палець руки – є «показником» енергетики також всієї легеневої системи! Адже саме на його кінчик і виходить ця енергія. До речі, щоби не забути. Коли є відповідна свобода рухливості кінчика і того, і того великого пальця, ваше тіло ніколи не буде грипувати. Така ось – для вас безкоштовна – система-модель профілактики грипу і виліковування від грипу. Так-так! Профффілактика і виліковування. Свобода кінчика великого пальця руки. І, як писав недавно про «поковирятися у носіщоби стимулювати товстий кишечник», а це і кору голового мозку, і одночасно роботу волосиків шкіри… А ви думали Для Чого наш Організм соплі під час грипування робить? Смішні – не здогадатися. До такого простого! (див. у мене за тегом «соплі» ще про них багато цікавостей). Але ж саме кінчик вказівного пальця, яким ви соплі витираєте РАЗОМ з великим пальцем чи висякуєтеся в носовичок, в нього переходить енергія легень (інь сухість). перетворюючись саме тут, а це в кінчику вказівного пальця, в свою енергетичну тотожність (інь сухість в янь сухість).

Коротше. Цілуючись. Ви чисто випадково… торкаєтеся ж і носами?! (де саме і закінчується хід енергії товстого кишечника, читай: там закінчення кінчика вказівного пальця). Тобто. Або ви забезпечте свободу свого кінчика вказівного пальця, який (а чого би і ні?) порухаєте під час поцілункової профілактики та виліковування від грипу та гострих респіраторних захворювань, абож і кінчиком великого пальця, або зробите "для Просвітлення", а це буде по факту, як це робив Будда... До слова. Грип – він до речі виникає (акцептація РНК) для самих впертих (!). А це хто не хоче... в носі поковирятися, такі он «самовтримувальні особи». Які он, не бажають, а противляться цілуватися, ось такі теж «самовтримувальні особи» (особи сковані відповідно). Тоді і скований Організм, так само, як сковує холод воду-циркуляції. І так само сковує тіло страх,... бо "неціловані" (ще одні «жертви грипу»). Або, що точніше, яких пан Грип, не цілованих в губи, рятує… хай це декого протрезвить, від загибелі в муках від хронічних захворювань.

Ну не можна мені так багато писати! Бо ж відійшов від… рота, як показника стану печінки, та рота, як початку шлунку. Кінцем якого є товстий кишечник.зі свом, по протилежності, отвором. Виходить так, це ще одна технологія «позбавитися грипу до речі і не допустити його, як РНК виробленим самим Організмом» під час цілунків… вибачте за натуралізм, потренігувати потрібно – протилежність до кільцевого м’яза рота (це кільцевий м’яз… вашого заднього проходу). Так ось – запросто – ви взнали: Для Чого Грип. Він: Для ліквідації геморою: і фізичного, і емоційного, і ментального. Ще Конфуцій казав: «Краще страшний кінець, чим постійний страх» (поет Шиллєр гарно повторив так само, але, поетично). А тепер дайте мені просту відповідь. Що завжди виділяться, відгадайте з трьох раз, коли ви цілуєтеся? Та навіть подумали про це! Ну слина. Ну мусить. Але ж пані Слина, є, згідно науки сенсфізіологіки, УНІВЕРСАЛЬНИМИ Ліками для Організму! Але також, як знаєте вже, ще й і УНІВЕРСАЛЬНОЮ вакциною! Така собі самовакцинація Організму. І, і від грипу, – також.

Довідка для тих, хто «новенькі». Слина виробляється Організмом для розчинення вього того, що попадає до рота. Тому... сенсфізіологіки - не їдять ЗОВСІМ! А вони СМАКУЮТЬ. Їжу і напій, і навіть воду. Для чого. Щоби виділялася (тоді так) побільше слини. А вона собою, і це дані науки фізіології, на всі, 95% (!) розчиняє всю ту їжу, яка поступає в шлунок, фрагментуючи її, і проводить структуризацію молекул води..А тому і, всі, хвороби шлунку, а з шлунком і Організму, і виникають тому. Через відсутність такої фрагментації та ще й структуризації слиною складників їжі і складників води (рідин) що поступають в нашого біоробота.

Не відсортовані, не досліджені точніше (чи потрібні?!!) слиною. Ці всі елементи фізичного плану від зовні нашого біоробота, І тоді, без слини, мусять «пилитися на складах Організму». Або ж, а це буквально, гнити всередині Організму. Бо «склади переповнені». Або ж прямісінько, і ніде не затримуючись, цей непотріб прямує "на вихід! Але це «якщо повезе з транспортом» (наявність достатності рідин в Організмі, що організовує «слизькість»). Або ж додсте олії, для слизькості, або ж для додаткової перистальтики, що компенсує квасоля, бобові, та буряк - і "по грипу". Можна, «трохи посміємося», а це намаганням деяких лікарів провадити колонотерапію, і тим допомагати Організму в трансакції… бо ж «не повезло з транспортом». Непотрібні! Організму. Вони, вискочать назовні Організму через задній прохід (шлюз каналізаційний Організму) що мусить бути активованим Паном Грипом через... поцілунки. Їх, як стимуляції янь сухості та інь сухості, стимуляція печінки, активований при них рот, як шлюз завантажувальний Організму.  Давайте тим активувати ... вірус Грипу. Я би б, коли би мав політичну антигрипозуу волю. Тоби організовував, а саме в період епідемії грипу (від нього - не сховатися, навіть у скафандрі) не "втікання від вдихання" (що просто НЕМОЖЛИВО!). А цілуватися. Зі всіма. Хоча... хоча з дуже сопливими - це некамільфо.

Так, я не помилився! Навіть, як про неї кажуть, – невиліковна, але «можемо лише боротися з симптомами», бронхіальну астму. І не лише. А ще й зробити «ремонт» своїх нирок. А ще й зробити «ремонт» свого шлунку. Як. В моєму філософсько-прикладному трактаті «Довідник Розумної Людини або швидка допомога у кишені» описана технологія дії однієї якоїсь людини на величезні маси. А саме положенням, специфічним, рук, пальців рук. І якими певні історичні особи доволі успішно користувалися (мушу надати пару прикладів скорочено, щоби знали про що мова). Не будете ж у моєму величезному трактаті розшукувати! Наприклад, Ціцерон, наприклад, це робив специфічним «спливанням в повітрі» кисті руки і її «опаданням» (безвільним рухом в зап’ясті) так звані пронація та супінація. І, не дивлячись на його заїкуватість, маси його слухали, як це відомо з Історії, як кажуть, «із замиранням серця». Так само Ісус Христос, він та його учні. Вони, теж користувалися «а-ля Ціцеронівською» технологією дії на маси (подивіться на доволі специфічний стан кисті в статуях (супінації) стародавньо-релігійних). Подивіться ще на стан руки і великого пальця руки Наполеона, так звана «ростова поза кисті» (викликає в мас чуття великості та величності цієї особи). Чи подивіться на стан руки Гітлера, з його «Хайль!», що викликала, а це просто несамовитий потяг людей, і до Гітлера, і до його ідей + викликає відчуття левітації (невагомості особистого тіла) «в польоті в напрямку Гітлера і, куди, він показав». Чи подивіться пози рук таких володарів масами, як Леніна, з його «жилеткою», як Сталіна та що технологією останнього користується, Путіна, дубліката Сталіна по позиції руки, і т.д., і т.д.. Але окім названих, це не всі, є  і пози рук від науки сенсфізіологіки, як суспільної філософії та практики Homo Sensus (Людини Свідомої) не лише "суспільної дії" (на маси), а й чисто фізіологічної на саму людину і її тіло, як її біоробота..

Довідка. Зверніть Увагу на появу в нашого Президента "подвійного Леніна", Ленін завжди ніби показує напрямок своїми стауями та його "подвійних Івана Хрестителя і Христа Спасителя" з картин Леонардо да Вінчі, а також "подвійний бренд" нашого патріарха релігійного (що таки здобув, покладаючи все своє життя на це) Томос, Філарета, у всіх активна "артикуляція" вказівним, а в пана Президента обома вказівними пальцями. Розумник.

Продовжу, пози рук і пальців рук не лише "суспільної дії" (на маси), а й ще й так звані «фізіологічні». Наприклад, описані дволі докладно такі фізіологічні (див. медична сенсфізіологіка) реакції (дії) поз рук, як «землероба», чи, наприклад, у статуй Фараона, чи, наприклад, фресочні єгиптян з виставленим великим пальцем, чи поза кисті «тримання Анху», і другі, і другі, і другі, їх багато. І ось серед таких, самих собі визначних по фізіологічній дії на організм людини ідеомотрних поз, киті, руки, пальців, є поза рук «співачка». Може бачили. Як деякі оперні співачки під час співу зачіплюють кисті пальці за пальці. Для Чого? Така ось підсвідома дія?! І саме таке положення кисті рук?

Довідка. Вони не знають (що знає медична сенсфізіологіка) того, що потрібно час від часу, а це при певних, я би підказав, нотних змінах, також змінювати і положення зчеплення пальців рук, що буде завдавати нечуваної по дії артикуляції звуків співу.

Що важливо нам з вами тут усвідомити, що ротація рук в «позі співачки», провадить ротацію рук лише до ліктьового суглобу! А зважаючи на діагностичний та прогностичний постулат "Всі рухи пальців рук відбуваються м'язами передпліччя до ліктя" (ТАК повинно бути до речі для здоров'я). І це надажливо, без участі м'язів плеч!!! Тобто поза рук "співачка" і ротація без участі плечового, так званого «мовного» напруження (ви ж бачили, як люди під час мови «руками допомагають язику»). А вага руки… хоч в кожного своя, але це ніяк не менше 6-8 і більше кг.! (ви ж знаєте, як сенсфізіологіки, що вага руки + вага голови – це вага ноги)… А це «велике і важке!» (подивіться на свою). Як я кажу пацієнтам: Підіть на базар, там візьміть ногу свині чи телятка і зважте на вагах… щоби знати ЯКА ВАЖКА... рука! Тому нам і важлива така, без участі в плечі, ротація в ліктьовому суглобові в позі рук «співачка». Аде це пряма дія на діафрагму!!! (див. Су Джок медицину  та Закон сенсфізіологіки Тримодельної Всебудови). Згідно яких лікоть є функціоналом-відповідником саме діафрагми, як і коліно теж до речі. Але ми не про коліна. Хоч і важливо би було для того щоби перестали боліти у декого. А про позу рук «співачка»! Яка, ви ще не забули назву статті? Бо ж здивовані такою новиною, про пози рук визначних владарів мас людей, могли – це "Як ліквідовувати запалення легень, бронхіти, бронхіальну астму" і... навіть вилікувати шлунок, і... навіть вилікувати товстий кишечник.... Ліквідувати ненормативний тиск, наприклад, вилікувати нирки, чи коліна, чи болі голови і так далі. І це робиться запросто. Вся ідея (вся медична сенсфізіологіка) вона в тому універсальному ключі до означеної фізіологічної реабілітації, а це для вже постраждалих від болячок органів (фізіологічна реновація). Все буде у вас залежати від ваших дій в позі рук «співачка» (бачте, яка вона сенсфізіологічно універсальна!) та положення кінчика великого пальця. І також залежатиме реновація вашого здоров'я (див. перераховане, не все) чи ви нею будете часо користуватися. Як, повторити хочу, універсальною технологією реновації свого біоробота, і яка стане вашим навичком вашої Фізіологічної культури. Але. Ключем є залежність "всіх болячок людини" від пози-дії великого пальця руки.

Довідка. Проведіть таке сенсфізіологічне дослідження (будете враженими ефектами). А також ПРОСТОТОЮ і при тому всьому СИЛОЮ, а це дії положення великого пальця руки в позі «співачка» (і в решті поз що описую у книзі теж, але вам сьогодні про позицію великого пальця руки в позі "співачка"). Дослідження таке. Якщо вкласти в позі рук «співачка» великий палець в кисть, тоді звук, наприклад, «а-а-а-а», чи інший звук, а їх "до виборку-до кольору", буде йди «до голови». А коли відставлений – тоді «в тіло». Дослідіть. Для вашої ж цікавості. Бо вже досліджено і досліджено, не лише мною, а вживається мною під час терапії роками, така ось дія відставленого великого пальця руки що до тіла, що від тіла, що до поверхні Планети як в стародавніх єгиптян тощо. Наприклад, протилежний палець є загнутим між долоні, згодом виставте від тіла, а протилежного загнути. І так далі. А ще, а це просто (!) бомбезне проведіть дослідження, зі звучанням, чи то співу, чи мови, якщо зробити ротацію так зціплених пальцями рук щоби великі пальці опинилися один вверх "до Космосу" і вниз "до Планети" інший (не забувайте провести протилежну ротацію!). І, так само, робите звучання, коли так, або ж один до низу, інший загнуто в долоні, і навпаки.

А тепер для вас будуть цікавими, щоби не робили механічно (роботизовано) "вірячи мені", а усвідомлювали ті фізіологічні процеси і медичну сенсфізіологіку, які й досягаються позою рук "співачка". Даю, деякі засади такої, а це практично універсальної, технології реновації тіла! Адже лише Людина Розумна може користуватися мовою (керувати звуками, точніше). Також має таке значне виповнення в людині легеневої системи повітрям, що тваринам таке «і не снилося!».


  1. Великий палець руки «зачинається» як я це кажу, в шлунку (в шлунку зачинається своєю дією енергетичний меридіан легень і на кінчик великого пальця руки виходить його енергія. І так як «виглядає» великий палець руки – це для мене 100% інформація... і як виглядає шлунок, і який стан легеневої системи. Все просто. Причина діагностика – це шедевріальна діагностика, друзі;

  2. Згідно Су Джок медицини (див. твори професора Пак Джі Ву) великий палець руки є відповідником голови. Мовляв: подивився я на великий палець, його пучку, і, знаю «все про голову», подивився я на стан нігтя великого пальця (те саме і на нозі, бо великий палець ноги згідно тієї ж Су Джок медицини є відповідником голови) і вже знаю «все про стан – того всього що під черепом»;

  3. Засада ще одна вона з трактату тибетської медицини: «Дихають не легені, дихають – нирки». «Всі отвори організму відкривають і закривають нирки». Ви ж не будете тепер проти такого висновку: Для Чого хворі астмою «хапають повітря» в задусі, або ж дихають відкритим ротом при бронхітах? Так «захотілося» ниркам... відкрити рота;

  4. І так далі

Чи ви створите кистями «позу співачки» стоячи. Чи ви створите кистями «позу співачки» сидячи. Чи ви створите кистями «позу співачки» лежачи – це зовсім неважливо. І, або «проспівуєте» голосні звуки, «а,о,у,і,и,е», або модульні я (й'а), ю (й'у), ї (й'і). Або, особливо цікаве є наше українське "Ї" (й,і) та відокремлеме взалі "й". Або приголосні (на ваш вибір). Адже ваш Організм, як ваш біоробот, Сам до речі Знає, що йому потрібно, вібрація яким звуком, потрібна для дії на діафрагми, ті чи ті, чи то рот, як діафрагму, чи то якийсь сфінтер, як діафрагму, чи на основну діафрагму, чи на роботу нормативну мозку, ліктів, колін, легень, нирок, шлунку тощо). Він, ваш Організм, сам вибере – в цю мить який звук потрібен. І… «грайтеся». Відовідно з положеням зачіплених у позу «співачка» пальців. Також – граєтеся – з виставлянням чи хованням великого палця руки. Чи його, що можна навіть без звуку прокручуванням, бо дехто з вас німими є, то що лишать вас цієї можливості? Лише є одна відмінність. Чоловіча стать "співаєте" відставляючи лікті як можна далі від тіла (намагайтеся досягнути прямої лінії рук з тілом). А жіночої статі "співачки" навпаки намагаються мати приліпленими руки під пахвами. Універсальний звук відповідно "а".

До речі. Мабуть серед моїх читачів… Зовсім немає тих, хто любить дітей! Бо не бажають щоби вони ставали здоровими. Не знаєте Для Чого мною зроблений ось такий безрадісний про вас висновок? Скільки вже тут у Фейсбук пишу про таку, а це теж УНІВЕРСАЛЬНА, технологію ремонту Організму діток (ліквідація моментальна сколіозів, тих же ж ангін та бронхітів, тих же ж страждань діток від проблем зі шлунком тощо). А це технологія «Перерва на цукерку» (на сайті в розділі «відео книга»). То  ви мільйонами (дехто з вас) викидаєте гроші «на вітер політичний», або реклама на телебаченні, або бігборди, листівки, палатки, газети… А надрукувати "Перерву на цукерку" і її роздати вчителям по школах... «бажання та і розуму не вистачає!!!». Це ваше не розуміння того факту, що на сьогодні 93% діток, аж набрид цією статистикою, у школах вважаються НЕЗДОРОВИМИ, а 18% з них вже (вже?!) мають ненормативний тиск. І що лише одне з чотирьох діток ЗМОЖЕ дожити, така ось дика по факту статистика, до 60 років. А вам всім – фіолетово! Скільки не прошу допомогти діткам стати здоровими «Перервою на цукерку», так «як горохом об стінку!» (тут ставлю лайк «злюся», лайкнув і… заспокоївся, бо ж «як горохом»).

Так ось і ця гра, поза рук "співачка", а це ж може стати грою, токою ж як гра «Перерва на цукерку». Гра ваша зі своїм Організмом, гра з дітками вдома, в садочку і школі, навіть формування в них і у себе такого НАВИЧКУ Фізіологічної культури. Для порятунку  більшості з них, я не помилився – більшості. Ліквідовуючи такою грою всі їхні (і ваші) хронічні проблеми зі здоров’ям. Що й дасть вашим діткам і дітям змогу! Це не вимерти у Хворобоморі України, а дожити до… перейти таки рубіж смертельності більшості з них до 60 років. І ще жити і жити аж до прапраправнуків. Більшість! При тому жити життєрадісно,. Тому що без страждань від болю та страждань від симптомів хвороб (останні ліквідовуються ось такими, друзі, «іграми»). Іграми. Як пози рук. Та «Перервою на цукерку». Лише єдина в нас з вами проблема, друзі! Яка? Що вони так і помруть, більшість, троє з чотирьох ще до 60 років, так і не знаючи: Що їхнє довголіття та порятунок їхнього Життя був так ось близько, медична сенсфізіологіка.


 

Про пана Йод

Що у Вас на думці? Запитує Фейсбук. У мене на думці... ЙОД!

Існує, і, головне, що "нікуди не дівається" соматоепідемія проблем щитовидної залози. Хто тільки про неї, бідненьку щитовидку не чув?! А також про "інноваційну", бо вражених стає більше і більше, соматоепідемію такою, як ДЦП? Про соматоепідемію, як Альцгеймеризм? Або розсіяний склероз, деменція, рак тощо. Вона, щитовидна залоза, і сама живиться йодом і його ж впроваджує при виробництві гормонів в їх структуру. Або взагалі виробництво гормонів не може відбуватися без. Без Пана Йоду. Найкраща інформацієя про одну з цих проблем тут: "Незамінна роль гормонів щитовидної залози для зростання і розвитку всіх систем організму. Якщо у плода під час вагітності існує проблема з нестачею її гормонів через йододефіцит, то вона може вплинути навіть на розумовий розвиток новонародженого малюка. У дорослих на брак або надлишок йоду в організмі в першу чергу реагує нервова система..."
Джерело: http://newrezume.org/news/2018-12-14-31088…

На біду - бідною через те назвав - щитовидної залози... Он томос отримали. Включив телебачення, а там... там йде вистава в церкві. Провадить озолочене попівство. Всі погляди суспільні і ТБ на цю позолочену виставу обрядовір'я. на попівство. Але, ті ж самісінькі, озолочені, при чому "до не можу" попи, як я називаю їх за антураж таких вистав "антиісусники", на шиї діткам хрестики вішають, на шиї вагітним, решті. І вони носять... "бо ммусять від страху перед вимогою ПОПА!" (Бог створив тіло... без ланцюжків і хрестиків, до речі хто цього факту не знав, попросіться в родильну залу, або погляньте відео родів в Інтернеті!). Ну немає на шиях діток НІЧОГО!!! А тепер питання "на засипку": Уявіть. ЩО самі ви зробите, коли у ваше вікно в темінь хтось стукає. Або ж у двері шкрябається?!? Хрестик - той стукає, ланцюжок - той брязкає, нитока - та шкрябає. Переляк - гарантую. Я піклуюся за переляканих: про грудину де виробляється кров і в яку "стукається хрестиком", я про тімус, що ніби прокидається коли в тілі з'являється рак, і тут... до нього СТУКАЮТЬ (чи ж ви би спокійно спали), я також про "любительницю Йоду" щитовидну залозу. Яка до слова яка з паном Йодом живе, а... не якась там проститутка, з ким завгодно!

Уявили. Отож. Тоді, нарешті і у вас Розум проявиться. Бо розум, як комплекс нервовий, див. цитату, що вище, залежний від... не щитовидної залози. А від "того хто стукає та шкрябає".

Ви будете згодні зі мною? Що коли "шкрябають та стукють" ви затамовуєте подих? А ви ж сенсфізіологіки, і досконало знаєте Доя Чого затамовується подих. НЕМАЄ в щитовидніЙ залозі... Йоду (вже приховала!!!) Вона зі страху, а "причому тут легнені". Щитовидна залоза ідеально повторює і форму (своїм ФО) і навіть клітинну структуру... легень. То чи не можемо ми зробити таку ж причинну діагностику соматоепідемії з проблемами легень? 100%!.
Шедевріальна я вам скажу технологія. Для відновлення програмної роботи нирок та спинного  мозку! Шедевріальна. По факту.

Засади сенсфізіологіки цієї технології.
1. «Все що робиться під колінами показує роботу нирок» (постулат зі стародавніх медицин) не буду тут дослівно цитувати тибетську Калачакру, чи з китайської, індійської, ецетера, а я вивів загальну діагностичну та прогностичну для можливості хвороб картину – «все, що під колінами»;

2. «Енергетичний меридіан спинного мозку закунчується під коліном»

Меридіан спинного мозку йде вниз під коліна, зачинаючись на латеральному кінчику безіменного пальця. Проходить по грудино-реберних суглобах, чим забезпечує їхню рухливість в момент вдиху і видиху. Після, а це через сонячне сплетіння, заходить у шлунок і тут розгалужується  на три потоки, забезпечуючи енергією всі три функціонально-фізіологічні поверхи шлунку (кардіальний, тіло, пілоричний). Далі ці потоки поєднуються знову і опускаються вниз та собою повністю забезпечують роботу, назву так, активної статевої сфери: простати та тестісів, матки та яйників. Пожартую: Он чого «дорога до серця чоловіка лежить через шлунок» (бо це дорога меридіану спинного мозку) що від шлунку йде до простати і всієї статевої сфери відповідно! І тепр знаємо: Он, від чого, коли бачиш кохану людину «дух захоплює». Він, дух, йде від кінчика безіменного пальця! (спробуйте, я ще не пробував, але впевнений в результаті, провести експеримент). Він буде у вас під назвою «Аж дух захоплює!».  Порухайте невидимо, але відчуваючи їх, кінчиками безіменних пальців. А це… під час моменту, коли хтось на вас свариться (!) адже я вже знаю про те, що ви будете шоковані результатом! (повідомте іншим). А для самих себе «щоби дух захоплювало» зробіть те саме. Для Чого. Щоби пересвідчитися про виникнення «захоплення душі», а саме внутрішньою радістю яка у вас виникне (відчуєте обов’язково). Лише зверніть на це Увагу! І таким\такою залиштеся на все життя! А закінчує свій хід енергетичний меридіан спинного мозку, як вище писав, під коліном (знову під коліном буде його діагностувати, як і нроботу та стан нирок).

Довідка. Коли ви подивитеся як ідуть побіля грудини меридіани нирок, вони - це поверхневий потік енергії, та порівняєте з ходом енергії спинного мозку. уе внутрішній потік,  тоді таке ось "поєднання" їх обох ще й під колінами, окрім - на грудині та що і той і той забезпечують, нирки - репродуктивну функцію, меридіан спинного мозку - "роботу" статевих органів. То це - не є випадковістю! Увага наша на це. А саме під час причинної діагностики лейкемії, наприклад, безплідності, наприклад, фригідності і т.п. речей, наприклад, наприклад, бронхіальної астми, чи загального крововироблення, а також роботи стволових клітин, що провадять там чи там "ресмонти" та "заміну запчастин у нашому біороботі"!

Висновок сенсфізіологіки цих засад. Пусто з енергетикою меридіану спинного мозку, чи щось з вказівним пальцем, чи щось зі статевою сферою, чи з ракурсом дихання (бронхіт, наприклад. чи астма) тощо, то нам тепер їх причина відома. А сама така людина: живе-стоїть-ходить «завжди навприсідки» (енергія меридіану спинного мозку рухається від кінчика вказівного пальця вниз, через простату та матку, і «створює собою при недостатності присідання» як бачите. Як це усвідомити. Це ніби не наповнює собою такий своєрідний шланг. А якщо є нормативний тиск енергії, все ж просто діагностується! Коліно прямоточно стоїть на стопі, а на ньому і все тіло. Ок! Норма. Людина живе, ходить, працює тощо «навприсідки» в колінові, тоце говорить, що енергії в цьому меридіані, а це і в роботі легеневої системи, шлунку, матки та простати, тестісів та ячників (ОГО!) взагалі «статевість». Не того…. А якщо забагато енергії у меридіані, то коліно випирає назад.

Довідка – резюме. Все, як це бачимо, ясно і просто. Маєш норму під колінами? Маєш нормальними нирки та спинний мозок. Маєш нормальними шлунок і дихання, матку і простату і «все грає», я про.статеву сферу, гормони і т.д..

Але я не закінчив. Повідомлю ще одну, ну дуже-дуже для декого цікаву річ! А це про те, що «той меридіан» що зачинається на безіменному пальці... Він ще має назву Потрійного обігрівача в рефлексотерапії (меридіан спинного мозку в Су Джок медицині та в медичній сенсфізіологіці, у нас його названо по факту фізіологічної дії). Згідно навіть назви… він «гріє»! До речі буквально. Тому така вам рекомендація науки сенсфізіологіки: Ніколи (Ніколи!!!) а це коли замерзнете раптом, на вулицю виходите, наприклад, то не «скручуйтесь від холоду» (так як це зроблять всі решта!). Ви ж сенсфізіологіки! І знаєте, що утиском грудини ви утискуєте саме цей (ці) надважливий меридіан! Розправте грудину і подихайте нею. Для Чого. Щоби «попрацював» і цей меридіан, і меридіан нирок. І, а це зі здивуванням, взнаєте, що вашому тілу стало – тепло! Недаремна ж назва цього мерилдіану ще й така: Потрійний обігрівач? Ніколи, повторюю. Це вам цікавий урок для вашої Фізіологічної культури, адже, і це вас ще більше здивує! Але цей меридіан ще й «керує» кровотворенням у грудині, а також реакцією стволових клітин для заміни новими запчастинами зіпсутих. Постулат: "Коли він зігріває - тоді і все працює". А це навіть заміна на нові органів і частин тіла!!! Отак. Але ж ви знаєте, бо тема цієї статті, «підколінна», що якщо ви замерзли? Ви ж сенсфізіологіки! Тоді на міліметри, а це достатньо, потрібно невидимо ніби присісти і випростатися! Цього – теж вистачить щоби зігрітися. А ще якщо ви при цьому всьому зробите рух кінчиком вказівних  (вказівного, бо ж може одна рука торбу тримати, ви ж на вулицю вийшли (!)) – то вже буде ціла «сенсфізіологічна бомба проти змерзлості».

Довідка для сенсфізіологіків. Ви знаєте досконало технології реновації Організму нашого біоробота за рахунок мудр. Ообливо ефективних, коли керівничим елементом мудр виступає великий палець руки (в Су Джок медицині – це відповідник голові, тому і «керує!»). Тоді ви можете всього означеного вище і не робити (хоча… я вам скажу це надзвичайно приємна, і для вас, і для вашого біоробота, забавка-гра!).

Адже ваш біоробот, а це ой ще яка розумна сутність, та ще і "як дитина", зрадіє вашому усвідомленню його процесів… та що ви «про нього згадали та погралися». І це ви торкнетеся кінчиком великого пальця руки до кінчика безіменного.  Єдине що тут… «можете ускладнити», то це, знаючи, що енергетичний та вібраційний меридіани спинного мозку зачинають свою роботу від латерального кінця пучки (точка побіля нігтя від мізинця) то торкніться там. Хоча. Хоча з досліджень сенсфізіологіки цієї мудри, а ми з вами вже багато мудр «просенсфізіологізували», якщо ви просто «полоскочете» кінчиком великого пальця кінчик безіменного,то буде достаньо "розігріти біоробота для життя і для справності". І що відновить його тактильну чутливість, а з нею і енергетичну та вібраційну роботу меридіану. Всього того досить, хочу повторити,  щоби зігрітися, або відремонтувати шлунок, або статеву сферу, дихання, позбавитися надоїдливого кашлю тощо… та ще так (саме так) організувати-провести «ремонт» ниркової системи. І це, я про нирки, не лише, що ці два меридіани якби одини шлях мають, той зверху, той знизу, дворівнева дорога, а ще і на базі двох засад. Одна, див. вище, що нирки «теж показують себе колінами-підколінами». І, друга, вона з відомої вам з тези стародавньої медицини «Мозок будуть і ремонтують нирки». А так як великий палець є відповідником голови, а чутливість його пучки – це те саме, що й кори головного мозку! То таке взаємне «лоскотання» цих двох пучок…

Технологія «прокачки нирок та спинного мозку» (тема статті… бо я «забрів у нетрі сенсфізіологіки») проста. Стали. Ви ж Людина Розумна?! Тобто та істота Планети, що може стати. Та ще і… постояти скільки, скільки це потрібно! Та ще й згодом взяти і ось таким ось перпендикуляром до Планети ПІТИ! А, йти, це не що інше, як перекочуватися всією вагою тіла на підпальцях стопи! А там… А саме там і знаходиться Юнь Цюань (як я її обзиваю: Юнь! Танцюй!) бо це тутперша точка меридіану нирок. Практичний початок дії меридіану. Бо насправді початок меридіану нирок йде зі споду мізинця стопи (перекладається, як «Джерело що створює фонтан»). Тобто. Підняли свої руки! Зробите з руху пальців рук Фонтан. Але найкраще це зробити у вигляді пальців дійсно ніби бризок з фонтану, що вже опадають (пучками пальцяів). І візміть так і попружиньте вагою тіла на «Юнь танцюй». Ще "краплі опали"..., знову піднявся фонтан і знову опали (але це - не гімнастична вправа, а відчуття, саме відчуття, пучок,як крапель!) .  і… і зі здивуванням, а це зажди дивує моїх пацієнтів, бо це є мій винахід під назвою «Метофізіологічний палсинг», як вашке тіло, ваш біоробот, дійсно стане молодим – на цілі роки по відчуттях!

Довідка-повторення вивченого нами матеріалу та усвідомленого про наше тіло, як нашого біоробота. Енергія рухається, а це так само, як це видно і на платі вашого комп’ютера, ви бачили такі… такі капельки на платі і між ними полоски з металу, ця енергія, є інформація. Вона рухається Організмом біоробота (вас назовні і всередині) ТАК САМО, як і в комп’ютері. Така собі, як і довкола Планети Інтернет-павутина. така ж, як і підземні трубопроводи та кабелі електропостачання та зв’язку.

Але… Так як інформаційний сигнал в Організмі людини… це і не потік води, чи електрики, чи навіть зв’язок Інтернетовий, а швидший (моментальний!!!). Так як Організм Людини Розумної, її біоробот, є автономною енергетичною системою (як є автономною, наприклад,  космічна станція, що у фантастів летить десь роками в холодному космосі, але люди в ній живуть)… То в нашому Організмі «фабриками по виробленню певної якості енергії» (це так, якби в космічному кораблі місця вироблення води, їжі, електрики, мастил тощо, бо ж автономність вимагає того) то ними є органи. Тому і всі енергетичні меридіани названі відповідно «назви фабрики». Наприклад, меридіан легень заповнює енергія сухості вироблена легенями. А характеристикою сухості є, я лише приведу приклад сенсфізіологіки процесу виготовлення енергії та її циркуляції, є все те що матеріальне в біороботі: оболонки клітин, скафандр нашого біоробота шкіра, матеріальні часточки клітин, мітохондрії, вакуолі тощо, волосок, епітелій шкіри і т.д.. І так само є енергія сухості, але янь, тобто ось на цю потребу. Наприклад, «заклеїти дірку десь», чи в обшивці (скафандрі) нашого біоробота, чи в оболонці якоїсь судини чи органа, чи то в оболонці нерва, то це забезпечує фабрика з назвою товстого кишечника (сам нерв, наприклад, як структура – він народжений легенями, фабрикою для заповнення енергією меридіану і тканою самого нерва та вироблення інь сухості, яким і є нерв). І так далі. Не буду продовжувати «втолковувати знову» вам вже давно відоме з медичної сенсфізіологіки (про всі решту фабрик-продуцентів в Організмі біоробота). Для його виживання на цій агресивній до його гомеостазу Планеті (візьмете в моєму Живому Журналі характеристку (сенсфізіологіку) назв енергетичних меридіанів). Лише додам. Що такі продуценти енергії, а вони по якості цієї енергії, чи це вітер, чи тепло, чи жар, чи вологість, чи сухість, чи холод, вони ж організовують, також тотожну ПЕРИСТАЛЬТИКУ. А це з однойменним, але вже вібраційним меридіаном. Які НАГАДУЮ до речі ! Зачинаються вібрацією (тактильною дією) кінчиків пальців рук і ніг (тут: безіменного та мізинного на нозі).

Так ось і меридіан спинного мозку (для цього і була довідка) він є результатом роботи такої «фабрики», як спинного мозку. І її… ми активуємо «лоскочучи» кінчик цього меридіану вказаною вище мудрою «для отеплення-розігрівання Організму». Але одночасно спинний мозок, його активність, перистальтика і всі тому подібні циркуляції… є залежними від свободи рухів самого кінчика вказівного пальця. А нирок, відповідно, від мізинця стопи. Але! Але «зателефонувати» нам, наприклад, до нирок, чи до того ж спинного мозку… чи можливо? Можливо. Натискуванням на «придверний дзвінок». Яким і є (!) та сама перша точка («кнопка») меридіану «юнь таньцюй!» (Юнь Цюань). І ось у нас під стопою, загніть собі пальці, там утвориться ямка, то це і є місце такої «кнопки-дзвінка до нирок» і їхніх меридіанів також. Натискуєте і, вуаля! Наприклад, підчас ходи ви повністю можете розмовляти з ниркою, а це буквально! Причому чи тієї чи тієї половини тіла (по потребі нормалізації їх обох роботи). Але. Щоби орган мав перистальтику, а це став в робочий стан та ритм, потрібно «натиснути ще й іншу кнопку зв’язку» (дзвінка в двері по типу). І для нирок це кінчик мізинця, а для спинного мозку кінчик безіменного пальця. Адже все надзвичайно ПРОСТО! Коли ви робите крок (абож робите фонтан з пучок пальців рук, наприклад, тоді вся (ВСЯ!!!) вага вашого тіла попадає на цю точку що посередині стопи, саме під пальцями стопи точніше, і саме так ви «телефонуєте до нирки». Мовляв: Давай працюй бо я вже йду (ритміку ходіння забезпечують нирки та меридван спинного мозку, і, ви знаєте, про таке, як «друге дихання» то теж.

То що ми, сенсфізіологіки, робимо? А це згідно перелічених вище засад та ще і «знань телефонії» (цього до речі ніхто у світі секрету не знає окрім вас) я про розмову по Скайп, чи смартфоном-айфоном (зв’язок) з нашим кожним органом чи із системами. Це потрібно випростати підколінні ямки. У декого вони напівзігнуті, а це у старих та «безмежно хворіючих» та «безмежно переляканих» (що можуть захворіти). Вони ж не ви, що володієте Фізіологічною культурою (медична сенсфізіологіка) і можете в будь яку мить провести реновацію програм вашого біоробота, а тому у вас немає взагалі жодного страху «захворіти»! А у декого ці підколінні ямки «випадають» назад, від стану ноги-перпендикуляра до поверхні Планети. То ви це поправте! Випростуєте, хто «живе навприсідки», як вище писав, або у кого «коліна втікають щоби ними не битися під час падіння» ( виставляєте з ноги перпендикуляр). Так ви – відчули ці меридіани і їм "нагадали" що вони мають там зумтрітися і вийти назовні Організму!!! Отак вони, коліна, самі себе і рятують. Генетично. Напрклад, бо ж "хворих на колна" багао. Адже колись-хтось в предках… занадо часто перед іконами, наприклад, та попами, та панами на колінах повзали, принижуючись. І ось тепер перевірте правильність виставлення. А це і лівої, і правої підколінної ямки. І зачніть! Ті, хто мав «пригнуті зі страху жити коліна» таку своєрідну гімнастику. А це їх міні випихання і навпаки міні присіданні (див. вище). І, навпаки, ті, хто мали випнутість під колінами назад «качайте» їх вперед і, знову мікроприсідання.

Довідка . Я недаремно тут вжив слово «качати». Ви ж брали в руку колись медичну грушу? Або ж грушу на шлангу для викачування бензину? Або ж брали і прокачували, а це в робили тиском пальців чи зубної щітки тюбик із зубною пастою, щоби її перемістити ближче до горличка, і т.д..
Шедевріальна я вам скажу технологія реновації програм вашого біоробота. Шедевріальна!

PS: Ледь не забув! Коли «прокачаєте» хоча би чотири рази, для вас більшості досить (сподобається – зробіть більше). Хоча це нічого не означатиме. Окрім того, що ви займаєтеся не реновацією Організму свого біоробота, а елементарною гімнастикою – що є глупством (ваш біоробот до речі ПРОСТО НЕНАВИДИТЬ такі речі!). І зачинайте йти. ЖАРТУЮ!!!

Ви зверніть Увагу, як ваш біоробот САМ піде! І ви вже йдете перекочуючись вагою тіла на підпальцях стопи. Ну по-перше зверніть ще й на це Увагу, а це на відразу ж зміну позитивну (нормалізація, реновація програм у біобота) дихання, на ліквідацію кашлю, задишки… навіть на сходах, нормалізацію серцевого ритму тощо. А по друге, ви, пам’ятаючи хід енергетичного меридіану спинного мозку (бо ж ми окрім нирок ще і «прокачуємо» його теж) ніби підтягніть, зі чотири рази, та відпустіть шлунок. Для чого. Там він розгалужується на три потоки, а тому вони  "виставляться як треба"

Ще одна цікавинка в цій технології прокачки нирок та спинного мозку Є постулат стародавньої медицини: " Всі отвори організму відкивають та закривають нирки". Наприклад. ви п'єте воду. Тоді "хто?" відкриває та закриває рота, клапани харчоводу та шлунку, ковтаєте? Отож! Коли їсте їжу.. ну е владете ніц до рота доки нарки не дозволять! А коли "виводите те що колись їли з організму"? Отож! Тоді. А чого би нам, сенсфізіологікам, довго думати? Взяти і скористатися! Але вже з комплексу всіх названих засад. І коли будете пити чи їсти, то робіть це навстоячки. І "прокачайте" нирки та спинний мозок. Погодьтеся: Чи відкрили би нирки щось... якби спинний мозок не спрацював!. І тоді, а на це зверніть - особливу - Увагу, коли тіло само піде, вже "як треба", як це був вище тест "закінчення прокачки". Ви ПРОДОВЖУЄТЕ йти. За цим ритмом. І при цьому і пити і їсти. Для Чого? В одній з Біблій сказано (порада Господа-Бога, точніше): "І їсти ви будете йдучи" (ще Господь-Бог додав, "підперезані і з посохом у руці"). Вам, пдперезуватися (див. опоясуючий меридіан, один з чудесних, а по суті вторинний меридіан нирок) не потрібно. Ви нирки вже прокачали. Так як не потрібен і посох у руці (тримати посох у руці, коли йти... це ще одна метода, див. у мене на сайті "відеокнига". стимуляції роботи спинного мозку! Якого ви теж вже прокачали. Пройтися та ще прицьому їсти або пити - це "для зхакріплення результатів прокачки нирок таспинного мозку".

Latest Month

February 2019
S M T W T F S
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
2425262728  

Tags

Syndicate

RSS Atom
Powered by LiveJournal.com
Designed by Lilia Ahner