?

Log in

No account? Create an account

Про плогінг

 

Плогінг – назва нової світової моди. Займаєшся бігом «для здоров’я», оздоровлюй місцевість, збираючи під час бігу пластикові пляшки, пакети тощо. Повідомлення є про «ефективність» плонінгу. Якщо без збирання бігаєш, «спалюєш» 235 калорій в півгодини, збираєш, робиш добру справу для довкілля – 288. До речі алогізм несамовитий! Жрати, щоб згодом «спалювати». Бігаючи. Згідно простої логіки – спалюєш бігаючи не калорії, а години свого життя. Ви вже знаєте, що наука сенсфізіологіка категорично проти «бігання для здоров’я». Є сенсфізіологічна аксіома: «Людина Свідома ні за ким не гониться і ні від кого не бігає. Людина Свідома не тварина, а Людина». Тим паче є ж безліч «дотошних» наукових досліджень, якими встановлено: «Біг до інфаркту та передчасної смерті». Наприклад, напхав-напхала свого біоробота непотребом, і, як непотрібну вже суху гичку на городі – спалюєш.. Але, до цієї аксіоми, є ще й постулат медичної сенсфізіологіки «Тіло людини, як її біоробот, стає здоровим (є в стані постійної реновації стану здоров’я) лише тоді, коли воно потрібне для реалізації мети людини».

Read more...Collapse )

Задачка є вирішеною

 

Для Чого (стандартне питання науки сенсфізіологіки і медичної сенсфізіологіки відповідно) у якоїсь людини болить голова? "Елементарно, Ватсон!" якби сказав Шерлок Холмс. Щоби тіло людини нарешті згадало Для Чого воно по суті живе, є, діє. Воно є для того, щоби перенести Розумну Голову з п. А, до п. Б. "І хіба це Вам, Ватсон, не зрозуміло?" - закінчує пояснення Шерлок Холмс - "Проста дедукція і проста логіка процесу, яку колись в Україні назвуть сенсфізіологікою".

Він, Шерлок Холмс, би продовжив далі пояснення... але він ще не знав комп'ютера, про програми і про гени-ДНК. А ми з вами знаємо: Що саме така програма вмонтованою є в ДНК кожного тіла людини. Але. І в цьому «Але»  вся суть страждань людини від головного болю, що програма в кожного-кожної індивідуальна (як з'ясувалось!). Скажи собі, коли голова заболіла, зіпнись на дві ніжки і «топай». Адже в того-теї голова болить в інших ні. Причина? Ще раз (та не один раз повторюю через важливість) голова болить для того, щоби сама Людина Розумна, яка… «втратила голову», почула, що вона таки у неї є. Розумна. Розумна ще й тому, що вміє "нагадувати". Болем. Адже чим ще нагадаєш про себе, окрім болем? Нічим.. 

Read more...Collapse )

Про отруєння в Англії

Це, як анекдот. Можна так було і «не втовпитися». Я про отруєння російського шпигуна в Лондоні. «Розгрібаю» купу написаних статей (які вам ще буде потрібно «осилити»). І тут... – лежить! Всі вже проговорили-обговорили це отруєння… а наука сенсфізіологіка, яка відповідає на єдине питання «Для Чого?!»… ледь «не втовпилася» би. Якби. Не нова хіматака росіян в Сирії Так би статтю і викинув, через "неактуальність". Про що в ній писав. Про переляк Англії. Що зовсім недавно вони не змогли, прошляпили, проліт російського бомбардувальника. І ось секюріті Англії про це все "хімсвинство з плювком міжнародній спільноті" пречудово знало (я про травлю, буквально, Сирії). Як знало, до речі і про підготовку анексії Криму, як і підготовку війни на Донбасі тощо. А – мовчали. Як і тоді, як і он би і тепер. Ніби кажучи українцям, та і світові: «візьміть та підітріться ви своїм нами підписаним Будапештським меморандумом». Он до цього часу «підтираємося». А тепер уявіть кинутий на Лондон «Новичок»? Капєц. І Лондону і королеві з королівськими традиціями. От і "заворушилися".

Але наука сенсфізіологіка роблячи такий висновок «Для Чого Англія на цілий світ кіпіш підняла , і все через пару людей, примусила сателітів своїх «побряцати дипломатами», включаючи США та Україну,. Таким чином можемо тепер чітко встановити яка країна є таки країною, а не рабом Англії. Все-таки… «має думку». А думка така: Анексія Росії Англією реалізована. Відбулася. «Без сучка і задоринки».

Довідка. Англія руками росіян, як своїх постійних рабів і слуг, і я про це вже двічі чи тричі писав, і в 2014 році і після, анексувала в України Крим (тому мовчала і мовчить, скотиняка). Крим для Англії ласий шматок пирога. Який Англія намагалася відтяпати вже стільки раз: чи так, чи так, чи так (читайте Історію). Контроль Чорного моря – це не квіточки. Плоди. Ви хіба не знайомі з такими англійцями, як… Он і наш Порошенко віддав «на управління» свої статки. З якого то пенту? Він – вже вибраний, міг і не. Але ж, як слуга, мусив дань за віддати. Не все так просто, як просто здається.

Англія правила і править – світом. Хіба нам, тим хто «все занає про Крим» не цікаво було би взнати Для Чого Джемільов та Чубаров працюють на Англію? Уявіть! З двома рядовими депутатами… перед всіма перипетіями зустрічаються – найвищі по рангу англійці. Останні, а це вже цими днями, знову «на зустрічах». І, вже, відкрито (очевидно пора прийшла, запасаємося попкорном), готують законодавчу базу у ВР «для відсторонення і Росії, і України від Криму за назвою Кримсько-татарська республіка з остаточним переходом під протекторат Англії» (кінець цитати, як висновку сенсфізіологіки процесів). Поляки кажуть: «Не знаєш про що йдеться – йдеться про гроші». Гроші, а це практично всіх, як пишуть медіа, найкрутіших росіян – в Лондоні. Тому. Тому, повторюю нам важливе, з самісінького початку анексії Криму та війни на Донбасі, Англія «сиділа і мовчала». Злісно. Знаючи про фейковість. Разом з Росією встроїли нам «Будкпешт»… залишаючись «чистенькою». Жодного, нашого, впливу. Нам залишається… радіти. Англія он намагається нас віддати Німеччині (Париж, бачу німці з англійцями "відсторонили" успішно, бо Макрон є Макроном "молоде-зелене чхало на Англію і Німеччину, гени очевидно минулої ворожнечі спрацьовують". Адже коли півень в Англії, отруєнням, клюнув, чомусь (знову мова про гроші) Росія «махати зачала хімічною кувалдою», а це ж ніби різати гілку, на якій і сидить, і плоди зберігає. Раптом така он "хитра Англія" заворушилася. Гроші зібрані, а "бандит" їх хоче "з банки" забрати.

Для Чого я все це написав? Та просто через отруєння російського шпигуна і його дочки випав шанс. Шанс «потусуватися» на цю «англійську» тему.

Радісна інформація

В першу чергу для іпохондриків та хронічно хворих: Сьогодні ваше тіло на 98% складається з інших атомів у порівнянні з минулим. Таким чином, можна сказати, що кожен день-тиждень-місяць-рік ви стаєте зовсім іншою людиною. І це достовірний науковий факт на високому рівні (https://winner-88.livejournal.com/7017741.html). Чи це не радісна інформація? Якихось 2% моїх атомів і молекул минулого в цю мить. І ті будуть замінені на нові. Як.

Я запитую у пацієнтів: Яка у людини нормальна температура? Відповідь: 36,6 (не поспориш). Запитую далі. Ви зайшли до мого кабінету з вулиці, а яка там? Мінус, наприклад, п’ять, або, якщо літо, то плюс 20, наприклад. На це кажу до них: Зверніть, прошу, Увагу, що ваше тіло, як ваш біоробот, і це моментально, а головне без вашої «допомоги» змінив в собі ВСЕ на ту чи ту температуру! Для Чого в собі робити таку "розруху"- ремонт по суті. Щоби пристосуватися від мінус п’ять до температури кабінету, а це... рахуємо, змінити все на цілих 42 градуси! Ото різниця! Або, щоби пристосуватися від плюс 20 влітку до кабінетної (тут ніби ж не багато «роботи» йому, Організму, але). Мусить. Така в нас з вами розумна машина – що ой-йо-йой.

Нічого йому, тілу, не кажеш, а воно – на тобі всередині тебе (себе) «тиша-спокій-стабільність», тобто, гомеостаз. Для Чого люди ось такі «смішні». Ви залишаєтеся хворіти болячкою (назва неважлива)? Та все це тому, що цієї інфи, що атоми-молекули «не сплять і на місці не сидять», а точніше її УСВІДОМЛЕННЯ, ви не толеруєте. Такий Гіпократ, по якому ми, медики, клятву даємо по закінченню навчання і все життя лікарем стосуємо, колись повідомив таку тезу: «Тому, хто не хоче змінити своє життя допомогти неможливо». Організм нашого біоробота, бачимо наяву, моментально змінює в собі ВСЕ! Ремонт і реновація одночасно. В собі, лише для того, щоби досягти толерації з Навколишнім внутрішньої в ньому стабільності (гомеостазу, про механізми такої толерації читайте в моїх книгах та вивчайте медичну сенсфізіологіку) – не пожалкуєте, що «вивчали-час витрачали». Реклама. Але ми з вами вже є сенсфізіологіками. А тому і повинні дати все-таки, і в першу чергу собі, а це сакральну, відповідь: "Яким чином?". І головне: "Чим?!" і "Для Чого?!" людина що хронічно хвора, не дає можливості своєму біороботові так само, а це моментально та невідчутно, змінити хворобливий стан на справність?. ЯК так виходить?!… Ладно іпохондрики, що "шукають хвороби", їх не трогаємо таким питанням. Як так виходить - що людина «впирається» і не дає можливості змін (моментального ремонту та реновації перегрупуванням та зміною атомів та молекул)?! Яким «методом» вона це робить?! Що залишається з хворобою, хоча все в Організмі, навіть не за дні, а навіть за секунду, змінюється?! Неперевершеного значення питання, як ви гадаєте?! І тут я «похвастаюся». Знову реклама. Що відповідь на таке оригінальне питання саме й дає медична сенсфізіологіка. А це завдяки «вистражданому досвіду практики причинної діагностики, причинної терапії та причинної профілактики (навичками Фізіологічної культури)». тому, прошу, усвідомити Закон медичної сенсфізіологіки і ним, як і тезою Гіпократа (науковці лише по-іншому "розтолкували" її) користуватися і який гласить: «Організм людини ніколи (ніколи) не хворіє – він так реагує».
Суть. Світовий Океан з'явився і це факт ой як набагато раніше Людини Розумної. Подумав-подумав восьминіг, якому... та мабуть як і океану майже: Он суша з'явилася, а мене там немає, і створив собі тіло для прямоходіння.

Подивився на це - що витворяє з тілом старенький, по обличчю, чоловік (див. відео тут https://www.facebook.com/groups/374081166065892/permalink/1060371207436881/). Гнучкий, як і восминіг. Демонстративно гнучкий. І зробив висновок про наступне (бачив відео багатьох-багатьох аналогів, що "крутять тілом як хочуть"). Висновок такий. Що такими відео йде нам з вами яскраве підтвердження досліджень науки сенсфізіологіки: що будь які дії з тілом не зупиняють: ні старість, ні смертність, ні болячки. Бо для тіла такі речі (його гімнастикувати, його йогами викручувати чи фітнесами і т.д., і т.п)... для нього це "як п'яте колесо до воза", або "зайцю стоп-сигнал".

Тіло Людини Розумної не є особистість, коли людина ним займається. Тіло є роботом (можна назвати слугою). Слуга-тіло це в нормальних людей, які просто живуть і радіють життю, ними в житті робленому і зробленому. Але можна тіло назвати (свого робота) рабом. Рабом тієї особистості, яка сидить-живе у тілі. І яка ним, своїм рабом, "крутить як попало без діла для - самореалізації своєї задачі і місії в цьому житті, на цьому місці життя". Людина Розумна демонструє себе думкою... он туди піти і он те зробити, он так прореагувати. І робот, якому "руки-ноги не викручують і його самого не крутять" - чітко виконує. Лише коли є самостійність тіла (тіла як біоробота) це й створює з тіла - особистість! Окрему від "його людини". Особистість, яка і надає можливості... відхилитися своєчасно від гілки, чи зігнати комара чи муху, прореагувати миттєво на зміну температури від зовні і т.д., і т.д., і т.д.. І доки ми, ті хто живе у своїх біороботах, цього простого не усвідомимо (див. науку сенсфізіологіку) доти будемо витрачати дорогоцінний Час Життя на тіло... яке цього аж ніяк!

Аж ніяк не хоче... Криком кричить (біллю, болячками, передчасною смертю... "любителів оздоровлення тіла"). Ви би витримали "оздоровлення кимось"? (ви в таких випадках для Організму, як особистості, і є "хтось чужий". Або знущання "викручуванням та гімнастикуваннями різнорідними, знову кимось". Авжеж би вам набридло таке ЗОВНІШНЄ, при тому БЕЗДУМНЕ знущання - над Організмом, як Особистістю. Тому в цієї Особистості, тіла, виникає спочатку - попередження: біль тощо, згодом намагання Організму пристосуватися до знущань, а це і є виникнення хронічних болячок тощо, і, нарешті - Організм просто невитримує, заганяючи і себе, і свого господаря чи господиню в могилу. Така ось гола правда. Для її усвідомлення приведу один (лише один) приклад. Один мій давній знайомий має так званий радикуліт. І, при цьому постійно перед телевізором... сидить "на нервах що створюють радикуліт", а також затискує такою позою собі дихання, а між легенями - затискуються аорта, бронхи, серце (про це, я для тих повідомляю хто цього не знає, що причиною радикуліту є... затискуване дихання). Організм боровся... боровся... і створив радтикуліт. Розігріта під вагою тіла простата, бо так сидячи перед телевізором внизу тіла збирається "тепла кров" - теж не витримала такого знущання, пам'ятаєте мною вже приведений . вислів зі старокитайського трактату "Простата показує все про серце чоловіка". Організм... боровся... боровся зі звичкою, простата боролася, боролася - не витримали. Він же ж носить, при чому "вперто", кажи не кажи, годинник на лівій руці і спить навіть з ним ... І це на тій руці, що керує серцем, а серце живе цією рукою... і, знову, Організм - знову бореться за його життя: то радикулітом, то запаленням простати, то задухою. Уявіть! Бо ж вага тіла при елементарному ходінні через ту ж вагу руки з годинником перекривлює тіло. Притому, що ця рука, з годинником, така є "кібернетика", мусить Організмом бути акцептованою? Стати "Главою Організму". Мусить. А це бути в постійному гіпернапруженні! Організм - особистість. Організм не раб - годинника, чи раб "стандартної" позиції тіла, а це не хвилина, а - години, перед телевізором. А знаєте який може бути вихід, з ось таких, практично безвихідних, ситуацій для вашого біоробота? Це не ходити "на прогулянки для здоров'я" (напівзігнутим (напвзігнутою) з муками від болю радикулітного, чи ноги-ніг!!!) , не бігати "для здоров'я", не гімнастикуватися "для здоров'я", не пити-їсти "здорову їжу для здоров'я"... А дати повну свободу тілу, як біороботу, як слузі з його обов'язками ВИПИСАНИМИ як програма, а не як рабу, тобто дати йти і діяти у зовнішньому від вас світі за ДУМКОЮ. Коли хочеться - тоді можеться. Закон. Коли хочеться тілові... то, будьте обережні, пам'ятаючи Закон Здоров'я від науки сенсфізіологіки "Що вигідно для тіла - є не вигідним для здоров'я" (тут, головне, самому-самій свідомо проаналізувати: це хоче тіло? чи це хочу я?). І, основна градація. Тіло є виконавцем. Крапка. Є біороботом. Крапка. Тіло - це не людина, це лише "кусок м'яса". Забаганки слуги - це проблеми самого слуги (хай як хоче "викручується"). Але допомогти слузі - це для порядного Господаря - святе теж... Не знаєте Для Чого святе? Бо ЗРОСЛИСЯ ви з цим слугою.

До слова. Ви пам'ятаєте недавню мою статтю про Закон Парних випадків? І, тут же ж після цього посилання, що вище надавав, як людина оволоділа своїм тілом і його гнучкістю, бачу по ФБ поширення картинки (фото) "Того хто живе в біороботі" (тобто, як ви виглядаєте насправді). Якщо хочете побачити, то надаю дуже симпатичне зображення Людини Розумної... без свого скафандру життєзабезпечення (механізму біоробота). Такий собі "а ля восьминіг.

І, тоді коли ми подивимося на своє зображення... тоді нам, як сенсфізіологікам, стають зрозумілими такі речі. Як розумність, відома науці, "морської людини" - восьминога... і про павука, з яким ми найбільші родичі, за психікою та інстинктами, адже павук плете павутину і ми плетемо павутину - Інтернет та мобільна сітка і т.д. Ми, сенсфізіологіки, тепер переусвідомлюємо "Для Чого?!".

Освячена брехня

Телефонує колега і каже до мене «Христос воскрес» (причому так говорить – стверджуюче). Я йому відповів так само, як завжди відповідаю, «Кажуть». Він: «Що Ви богохульствуєте? А як треба сказати...».

І от що я йому, згідно науки сенсфізіологіки, науки, що шукає відповіді на єдине питання «Для Чого?!», пояснив на своє «Кажуть. «Всі відповідають на «Христос воскрес», «воістину воскрес». Брешуть, і при тому явно. Адже ж особисто не бачив, не бачила, як Христос воскрес, і чи взагалі воскрес… То як я особисто можу так безсоромно брехати?

Ідіотизм вищого ґатунку, і брехня вищого ґатунку – оце «воістину». І це я стверджую, зважаючи на вираз з Біблії «На початку було Слово. І слово було у Бога, і Слово є Бог…». Брати ось так, і при цьому «запросто», так он розкидатись повсюдно словами брехні, "воістину" та ще й «освячуючи» її? Це ж те саме, що йти проти Бога і Його Слова. Та навіть Ісус від Імені Бога говорив. «Кажіть на ні, ні, на так, так, і Царство Небесне буде Ваше» (суть, не дослівно, не хочу цитату шукати). Слово «воістину» означає єдине: що бачив-бачила цей момент, момент воскресіння, наприклад, і своїм «воістину» СВІДЧИТЬ людина про свою при тому присутність!!! Хтось йде назустріч, чи телефонує, каже, а це так ніби бачив-бачила, «Христос воскрес»… чекаючи відповідно від такого ж-такої ж воістину брехні («Воістину воскрес»). Хтось, це хто з людей береже Слово і шукає правду, каже запитливо «Христос воскрес?». Ніби запитуючи в зустрінутої людини чи це так… І тут, в обличчя того-тієї хто шукають «на так, так, на ні, ні», кидається супербрехня «Воістину воскрес» (та звідки ти можеш це ЗНАТИ?!). Так – хтось-колись – сказав. І, як папуги. Повторюю важливе: Це твердження «Воістину» йде від людини, що жодним чином не могла, бо ж віки пройшли, бачити це дійство і ось бере, і так, нагло, бреше! Брешуть, безліч!!! І цієї, при тому «освяченої попівством брехні», я сьогодні вже наслухався, і ще на дню, і ще завтра, наслухаюся.

Довідка. Для Чого така брехня винайдена, та ще й "брехунами освячується" знаєте. Злодії та брехуни пов'язуються саме таким чином.

Висновок з сьогоднішнього дня повсюдної брехні, який названо - Великдень. Або ти попівське зомбі, тоді бреши «Воістину». Або ти Людина Свідома, і тоді говори, як того вимагав Ісус, на «так», «так», на «ні», «ні». Не бачив, то так і скажи, як відповідь на «Христос воскрес», чи "Христос Воскрес?": «Кажуть». Або скажи «Можливо». Або скажи «Вірю». Але НЕ БРЕШИ! Жодним чином . Бідний пан Бог і пан Ісус, що десь там з паном Богом каву п’є, дивляться на це… богохульство (бо Слово – Бог) і так думають, пора їм, брехунам, Содом і Гоморру організувати).

Цікава РО інаугурація

У ФБ "Школа Су Джок" опублікована ось ця схема

Свідчу про діагностичну достовірність та інші префіеренції цього знання від проф. Пак Джі Ву (див. Су Джок медицина). Але. Для Чого я вам її надаю ("запостили" хтось у ФБ, побачив... і до вас!). Зовсім недавно ми з вами "омолоджували обличчя" (див. попередні мої записи, було аж пару, статей). А тут - ще одна пряма "інструкція". І воно би нічого не було, я про цю сьогоднішню статтю, якби не.

Якось не звернув був Уваги, але так як я майже щоденно їздив на зимову риболовлю, то якось глянув на свої кисті! А вони...вони так і загоріли! Точнісінько як показано на цій схемі. Рукави куртки прикривали від сонця половину тилу кисті - то там біле, а вище... як ніби з Єгипту приїхалося! Але я не про це. А про надефективність усвідомлення цієї відповідності (кисті, як голови, мозку, обличчя і т.д.). Ви вже від мене знаєте відповідність кисті мозкові. І що кожен з пальців, якщо їх розпостерти та накласти на голову, то, наприклад, великі - мозочок, середні - мовний центр та цент вестибуляції, мізинці - зорової та м'язової систем мозку і т.д. (коли розпростовані кисті поставити на голову та ще й якщо це зробити згодом і з перехрестом рук). Тоді, з перехрещенням рук, зробіть так і навпаки, виникає акцентуація великих пальців тоді на родничку. То це не просто технологія від медичної сенсфізіологіки, а взагалі сенсфізіологічна, і чисто фізіологічна, бомба проти хроніки. В ліквідації тиску, наприклад, ліквідації можливості інсульту чи того ж Альцгеймера-деменції і т.д., і т.п.!

Довідка. Якщо вам звернути Увагу на те, що пересічна людина, і це дуже часто роблять жінки, так складеними долоні кладуть на обличчя.

Для Чого. Лише максимально складіть разом лікті. Хоча це інстинкт, так ставлять руки на обличчя, інстинктивна РО інаугурація, але інстинкт повинен бути Людиною Свідомою використаним в повній мірі. І користуватися інстинктом потрібно свідомо... "згідно технології якою користується сам Організм". А Організм тут каже (перелічую лише декілька мотивів його цим положенням рук, накладених на обличчя): що мізинці, як відповідності рук (див. Су Джок медицину) і як початок енергетичного меридіану тонкого кишечника стають до крил носа... А це саме там де закінчує свій хід енергетичний меридіан товстого кишечника (тобто, так ви ніби поєднуєте ці дві системи, кишківники, в одну систему). Але ж вказівний палець ТЕЖ є відповідністю руки! Тоді торкнутися мізинцями до крил носа - що обійняти! (те що бачиш перед собою). А там де торкаються при цьому положенні рук обличчя вказівні пальці - там точка, це побіля козелка, прямої дії на стопи. А так як вказівний палець є відповідністю руки, а пучка кисті, то це ми тим самим поєднали все тіло в інформаційно-енергетичну систему "від кінчиків пальців до кінчиків пальців". А ось великі пальці при цьому положенні рук на обличчі, при цій Ро інаугурації, стають... але ж вони є відповідністю голови... стають на точку з недвозначною назвою "Точка мудрості" що на нижній щелепі. А ось безіменні пальці в цій РО інаугурації... то вони автоматично стають на точку на щоці меридіану шлунку "Чотирикратна світлість" (зрозуміло, що саме так більш стає баченим і конкретним те, на Що жінки задивилися). Очевидно й інстинкт такий, а саме і для цього, так поставили кисті на обличчя щоб "все побачити". Але, і в цьому "але" є просто несамовитого значення фактор, це те, що безіменний палець, на якому зачинається енергетичний меридіан спинного мозку, і який входить в шлунок і енергезує "три поверхи шлунку" (сказано трактатами) так собою ніби "впроваджується" цим положенням кисті і безіменного пальця на обличчі, в шлункову систему (енергетичну) і при цьому діє на сам шлунок! Своєрідний прямий масаж шлунку! І т.д.. Зупинюсь розтолковувати "Для Чого" (Для Чого на всіляких заходах жінки так своєрідно "підтримують" обличчя). Попробуйте в Інтернеті знайти якесь фото, до речі Меркель часто полюбляє це робити, коли вона "в екстримі"). Все просто. Для. Див. вище, а це для РО інаугурації інтуїтивної та інстинктивної, як і для мотивованої акупресури певних точок що на обличчі, і для об'єднання певних енергетичних потоків, і для співдіяльності певних парних по своїй фізіології та енергетичності систем. А тепер ще й "пожартую". Коли подивитися на пропоновану схему ще раз. То стане нам відомим Для Чого жінками дається саме тил кисті для поцілунку. Це все одно... що (див. знову схему) дійсно поцілувати її в обличчя (чутливі це відчувають) Тоді... тоді, а це знаючи вже все, з представленої схеми, і знаючи де відповідність губ... підставляєте, якщо так бажається, їх відповідність на тилу кисті! Гарної вам "поцілунковості"
… Таке придумати! Наш вчений, Болотов, запропонував, і цьому методу вже за тридцять років, тобто є «доказова база», що при виникненні проблем організму відразу не ликати таблетки тощо, а спробувати декілька крупинок солі на кінчик язика. А коли проблем – немає, тоді у вигляді профілактики: поїли, і в кінці, пару крупинок солі. Для Чого. Для слини відповідно.

Довідка. Якщо хтось думає, що перетравлювання їжі проходить у шлунку і далі в кишечнику – то глибоко помиляються. Перетравлювання, основне, відбувається в роті слиною (вона собою розщеплює їжу «на атоми і молекули»). А далі вказані решту органів це все переформатовують в певні гомеостазні структурні речі! Причому. Причому ці всі органи (як їх обзивають «органи травлення», що так не є) працюють для того… щоби руки-ноги-очі-вуха і т.д. змогли виконувати свою функцію. Це як «заправка бензином, відповідним до авто і щоб масло в двигуні було відповідне до конкретного авто (набір відповідного "по хімії і фізиці" продукту для тієї частини тіла яка виконує якусь функцію поза Організмом в «космосі атмосфери Планети». Недаремно у філософії китайської медицини У-Сін та філософії і практиці 6 Кі професора Пак Джі Ву, існує категоризація відповідно до всіх внутрішніх органів всіх «зовнішніх запчастин» нашого біоробота, нашого тіла. Включаючи таке зовнішнє, як волос і шкіра.

А тому, якщо щось, я лише приклад приведу, щось з лівою ногою, то це просто проблема «невірної роботи печінки» (в чоловіків, у жінок печінка відповідає за праву ногу). а ось коли з вухами, то це "погана робота" тонкого кишечника і т.д.. (така категоризація є в Інтернеті, і в мене часто повторювалася, тому не зупиняюся). Слина, як нам тлумачить наука фізіологія, є… лімфою. Що витікає ось так, а це слиною, «на вулицю». Ми, як сенсфізіологіки, а це багаторічними дослідженнями, встановили, що потік лімфи, він йде лише вверх для того щоб фізичною нестискуваністю рідини втримати «розумну голову» десь там наверху. І з вами вже знаємо: що є тотожність потоків лімфи та специфічних меридіанів, названих мною вібраційними, але відомих вам, і то лише частково, як сухожильно-м’язеві. Таким чином сенсфізіологіка методу Болотова проста. «Слина потекла», як реакція на сіль в роті, а за нею пішов і той лімфоток (на заміщення "втраченої" слини. Лімфоток, який побуджується вібрацією від Планети та інших вібрацій (він стає таким собі своєрідним «поршнем лімфи». Поршнем який випростує тіло в напрямку «розумної голови» і ним її підіймає і ним втримує на певному рівні від поверхні Планети (до речі мозок – це на 92% лімфа). Мозок, це об'єм лімфи, що раптом зупинилася йти далі (відповідно залежна від рівня вібрації Планети, що її на цей рівень змогла піднімати, образ насоса, що підіймає воду на певний рівень - достатньо для усвідомлення сенсфізіологіки методу Болотова... Правда інколи лімфа аж черепа розриває собою, а це коли людина, власник мозку та потоку лімфи, думає, але думки не реалізує! Наприклад, сказати своїй подрузі «ти дура» хочеться, але ж.

Тим паче вам відомо, це щоб усвідомити метод Болотова, що є два енергетичних, вони ж і вібраційні, меридіани (Зачаття та Управитель). Це меридіани, які організовують співдіяльність всіх (всіх) меридіанів і потоків в Організмі. Такі собі дві центральні дороги через увесь Організм, як космічний корабель в атмосфері Планети. І, і в цьому і є суть технології Болотова, що меридіан Зачаття закінчує свій хід нижньою губою та зубами нижньої щелепи, згадайте сіль і слину ту що сіль активує, а меридіан Управитель закінчує свій хід верхньою губою і верхньою щелепою. Але є тут «фокус», і він в тому, що таке закінчення цих двох вібраційних меридіанів, а це є рот, є повна відповідність тваринності! Саме тому, через тваринність, а це "рот спереду" мабуть люди і не смакують їжу щоби вона вся пройшла слиною, як писав вище, і перетравилася (і перетравилася… вдумайтеся, на всі 95%!). Тому очевидно, через акцентацію рота – жеруть… «як скотиняки»). Ще один «фокус» технології Болотова в тому, що енергетичний меридіан Управитель (див. схеми і того, і того) не йде як вібраційний! А його рух навпаки ЗАЧИНАЄТЬСЯ від верхньої губи та двох передніх зубів верхньої щелепи (про ці два зуби я лише «уточнюю», адже всі зуби верхньої щелепи, ясна, точніше, є залежними від дії цього меридіану). А ось вібраційний меридіан, повторю важливе, його схем чомусь ніде немає, хоча він поєднує функцію акроміонів лопаток (!!!) він, зачинаючись від чакри Муладхара (порівняно де кінчик куприку), діє так само як і всі вібраційні – досилає лімфу до голови. Тому…

До слова. Мама моєї дружини, коли ми приїжджали в гості, завжди нам в дорогу робила багато смаколиків, кажучи «Вони лише зачинають їхати – вже зачинають їсти» (так пояснювала про нас, готуючи). Тепер ми з вами усвідомлюємо причину такого (як я його назвав, «скотиняцтва») – це додаткова до вібрації Планети ще й вібрація авто. Саме вона активувала вібраційний меридіан Управитель, що собою, а це напором лімфи, «витягував наш з дружиною рот, як хобот, до їжі». Слиновиділення під час їжі явно «гасило» невідповідності в Організмі від дороги.

Ще до слова. Є таке дослідження. Що коли водія в авто зморює сон (відповідно реакція мозку, через зупинку циркуляції лімфи з якої він) то потрібно щось жувати-їсти (можете «по Болотову», сіль на кінчик язика, результат буде аналогічний). І водій припиняє спати за кермом.

Чудова я вам скажу технологія реновації Організму від Болотова. Просто чудова. І, і, як бачите, повністю сенсфізіологічна! (далі схеми, перша меридіану Зачаття, друга Управителя, але лише енергетичних!)
В нас з вами прибавлення! А це до такої серії технологій реновації нашого Організму, як РО інаугурація (див. за відповідним тегом).

…подивився я на себе у дзеркало… після певних «походеньок» (не тих, що ви подумали), а по меблевих магазинах, шукав щось, згодом «прилили» покупку добрим пивом (Луцьке – Найкраще… до речі). Так ось дивлюся після-після в дзеркало. Не впізнав. Ніби я старше моїх років став. Десь ніби за шістьдесят мені!!! Уявляєте мої емоції? Думаю: Обана! І ось, ну мусив, вибачте, придумати технологію повернення мого тіла в минуле (в минулий стан Організму біоробота, зробити його, як було, молодшого). А як це зробити. Елементарно, коли знаєш засади медичної сенсфізіологіки.

Довідка. Хто знає Людей Сучасних (Homo Modоrum) Людей Настрою, і знає медичну сенсфізіологіку, той іде думкою не від симптому. А від «Для Чого мені цей симптом?» (в мене он враз «постаріло і опустилося» обличчя після). Для чого цей симптом постаріння був потрібним? Раз обличчя «опустилося вниз». Воно – на голові. Вона, голова, Для Чогось «пішла вниз»? А це від програмного рівня над поверхнею Планети.

Тепер суть пропонованої мною технології повернення в молоде минуле (скористайтеся самі, бо ж вона таки працює, он дзеркало, та передайте далі друзям). А так, як у ФБ всі ви є моїми названими друзями, то – нате: Людина, істота, що оволоділа гравітацією та антигравітацією. Прямоходіння, як факт цього, є балансом між цими двома якостями природи. Але при всьому цьому, є дуже цікавим один факт-фактор (який до речі зовсім не враховується в медицині). Це тотожність періоду «спинання на ноги», а це оволодіння антигравітацією, а саме з періодом зарощування так званого родничка. Череп людини стає "нерухливим". Мозок... він стає "переляканою черепахою" або також "переляканим їжаком" (зважаючи на волосся-голки. В принципі, коли Людство усвідомить цю по термінах тотожність, її медичну сенсфізіологіку, тоді – це буде водоспад відкриттів у медицині. Саме цей період найважливіший, вироблення Організмом біоробота Людини Розумної чуття паритету двох найбільших сил Всесвіту. А тому медициною майбутнього, яку буде названо медична сенсфізіологіка, цій тотожності буде надаватися відповідна її статусу Увага.

Відступ від теми, відволікся, – закінчено. Адже на арену усвідомлення пропонованої мною РО інаугурації для новонародження (повернення в минуле-молоде) існує ще одна засада. Це любимий для медичної сенсфізіологіки Закон «Куди би йшов, і щоби ніс – попереду у мене ніс». Таким чином. Якщо дивитися на цей визначний для вірної роботи біоробота період, а це період активації програми прямоходіння, то все в цій технології виглядає так. Це як ви зробите клік на якусь програму на екрані компа, наприклад, Воордівьку. З’являється спочатку табличка програми, згодом все решта… пишіть, що хочете. Навіть сама програма править що не так написали – тобто, нормує згідно ідеалу. В нас після РО інаугурації (далі) це буде програма не лише прямоходіння та його нормалізація, але і омолодження (ми з вами омолодженням, хоча Ро інаугурація мною названо новонародження, не так далеко «заберемося»… Щоб до стану новонародженого, що хоч на ногах і стоїть, але ще не вміє ходити, Ми з вами так на років… років… на десяток, повернемо Організм у минулий стан (вистачить для першого разу?). Але, згодом, при виникненні потреби «повернення в минуле», хто забороняє повторити?!

Сама РО інаугурація. Ставите мізинця на «кінець носа у мозку» (там де індійки ставлять кропку) очевидно що для… Для Чого про це вже писав не раз... але згадав анекдот «Для чого індійські жінки такі слухняні та толерантні до свого чоловіка. Бо їм на весіллі ставлять на лоба кропку, а чоловікам дарують рушницю». Так ось ставите там мізинця, а на родничок ставите великий палець. Решту пальців в технології повернення в минуле свого біоробота потрібно «правильно» розташувати, а це в рядок між мізинцем і великим, загніть їх.

Довідка. Тоді вони попадають… Перший на точку об’єднання енергетичних меридіанів шлунку на меридіані Управитель «Верхня зірка» (причому, що саме цікаве, там, автоматично, стає безіменний палець) Початок того меридіану (спинного мозку, або потрійного обігрівача) що заходить в самісінький шлунок (до речі цим пальцем, наприклад масажем його нігтя, можете робити «гімнастику» шлунку, тренінг його програм на нормативну та активну роботу). Далі наступний палець, він стає на точку «Двір Духу» (уявляєте?!). А наступний на точку «Вся енергія» (уявляєте?!). А далі під великий палець попадеться "те що треба" - це точка дії НА ВСЕ ОБЛИЧЧЯ. Цікава така виходить картинка в цій РО інаугурації! Доки м’яким є тім’ячко в дитинки… доти і м’яке, так зване «дитяче», обличчя. А це безрольове, беззлісне, без… коротше – без поганості, тобто, те, яке ще «від Адама і Єви».

Відволікся знову. Поставили так пальці? Ок! Тепер, а це кінчиком ліктя, зробіть туди-сюди легенький (легесенький!!!) коловий рух. До речі це не простий рух кінчиком ліктя!… А це постановить ваш череп на його природне (програмне) місце. Доповніть цю дію на кінчик ліктя ще дією на Протилежність родничка, зробіть рух під пальцями стоп. Але коли сидите – тоді рух мінімальний куприком, як тією ж Протилежністю до родничка. А хто з вас лежачий, то й так і так. І. пам'ятаючи "про Того за ким у світ йде все тіло" (ніс) покривіть ним трошечки.

Довідка. Це універсальний метод, що вище описав. Можете модифікувати цю РО інаугурацію і по жіночому, і по чоловічому типу. Тоді чоловіки відставляють лікті максимально в бік, а жінки «тягнуться» кінчиком ліктя до центру тіла. Хоча зробіть і так, і так - що підсилить результативність. Але. Але закінчувати цю РО інаугурацію потрібно вам таки "по своєму гормональному статусу"!

Складно? Ні. Але коли ви подивитеся на зроблені мною колажі (див.) тоді зрозумієте: «Для Чого моє осунулося обличчя" і основне, яким чином воно «посунулося вгору» на місце молодого, і тим омолодилося, і це так ніби випросталося, розпросталося, і при чому, на що і звернете Увагу, і омолодилося, і випросталося, і розпросталося разом з тілом.

Колаж: Подібність обличчя до основи черепа

Усвідомлення взаємодій Протилежностей

Tags: довгожительство, довголіття, обличчя, омолодження

Колаж: Подібність обличчя до основи черепа

Усвідомлення взаємодій Протилежностей

Latest Month

May 2018
S M T W T F S
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Tags

Syndicate

RSS Atom
Powered by LiveJournal.com
Designed by Lilia Ahner