?

Log in

No account? Create an account
І не лише. А на всю центральну нервову систему. Наука сенсфізіологіка говорить: Це зробити «запросто»!

Наприклад , скорочений варіант. Він діє на базі знань китайської медицини. Засади: В трактаті Жовтого Імператора, який я сприймаю як аксіомний, бо ж є досвід, моєї діагностичної та терапевтичної практики на протязі десятиліть, і  такі твердження трактату 100% підтверджуються, де сказано: «Мозок обігріває сечовий міхур». І, там також вказано, «нирки будують і ремонтують мозок». Ні би ж ні там, ні там про спинний мозок мова не йде?! Але коли ми взнаємо, а це з тієї ж китайської медицини яка базується на трактаті Жовтого Імператора, про те, що енергетичний меридіан спинного мозку закінчує свою роботу під коліном, все стає зрозумілим. Адже саме під коліном з’єднуються два потоки енергетичного меридіану сечового, він своїми двома потоками по хребту «для чогось» у підколінній ямці (саме в ній!) з’єднується, щоби далі «потекти енергією» до мізинця. А також нам відомо, що меридіан спинного мозку (меридіан потрійного обігрівача) коли проходить по грудино-реберних суглобах , то він паралельно проходить де йде енергетичний меридіан нирок. Одна «енергетична дорога» так виходить що веде аж під коліна, адже ми додамо ще й таке знання, тим же ж трактатом сказане, що «стан нирок можеш взнати по стану підколінних ямок» (Ого!!!). Таким чином який у нас з вами виникає цікавий їх трьох зв’язок: сечового, нирок та спинного мозку! Тому давайте «розберемося» у сенсфізіологіці такого важливого енергетичного зв’язку спинного мозку, сечового міхура та нирок і «винайдемо» можливість реновації програм та стану справності свого спинного мозку.

Суть. Коли ми дивимося на енергетичний меридіан сечового міхура, а цей енергетичний меридіан зачинається з дна ока, адже практично всі проблеми з очами – це його «витівки» (тому будьте уважними до наданої Жовтим Імператором інформації про підколінну функцію) то цей енергетичний меридіан розділяється на два потоки в точці Небесний стовп (ці точки знаходяться зліва і справа де зорові бугри на потилиці). З цього виникає усвідомлення -довідка для сенсфізіологіків алгоритму дешифрування метафоричних назв точок китайської акупунктури по їх терапевтичній та профілактичній дії (див. в моєму Живому Журналі під тегом «мотивована акупресура»). Тому, ви вже здогадалися, що ця точка, Небесний стовп, випростовує тіло людини між Планетою і Космосом (у небесний стовп між Небом і Землею). Почухав собі в зоні зорових бугрів потилицю, краще, з перехрестом рук, … і випростало (це довідка – рекомендація для тих, хто бажає «зменшити старість» або «збільшити зріст»). Зверніть Увагу, що вас випростає. Але в першу чергу… під колінами. Наприклад, нам би цікаво було би дослідити зв’язок зони зорових бугрів та підколінних зон із очима та зором. Адже якщо ми знаємо про так звану «старечу» проблему з очима: далекозорість, катаракта, то звертаємо свою, сенсфізіологіків, Увагу на те, що старіючі люди…  вони зачинають ходити з напівзігнутими колінами, та через те специфічно дивитися на світ ніби… з окопу, навприсідки, «де там ворог?!!!». Зверніть Увагу. Це ж одночасно, вони, старіючі, вагою голови натискують саме на ці точки – Небесний стовп.. Тоді ми об’єктивно, і це зі 100% впевненістю, можемо ліквідувати проблему катаракти! Також старечої далекозорості. Для цього потрібно небагато («запросто»). Це «попросити» пацієнтів щоби вони перестали утискувати вагою своєї голови ці точки на потилиці, що під зоровими буграми (навчитися тримати вагу голви на хребті «рівненько»!).  Все так просто! Навіть поряд з такими проблемами, як у прикладі із катарактою та далекозорістю. Це, якщо ми беремо і з’ясовуємо сенсфізіологіку процесів – що та ж катаракта, наприклад, і є наслідком задертого обличчя … через страх впасти. , Чим, а це страхом впасти і «страждають» старіючі люди.

Але! Але ми, як сенсфізіологіки, тоді ж повинні відповісти й на таке на просте сенсфізіологічне питання (питання «Для Чого?!»). Для Чого саме так поступає наш біоробот, що тіло тіло згинається, а голова намагається «дивитися на небо» (саме тоді і виникає ефект постійного натискування вагою голови  на точки Небесна колона (Небесний стовп). Напевно для того і натискує наш біоробот на ці точки, бо хоче себе вирівняти! Бо «його Людина» (господар біоробота) зачав (зачала) втікаючи від десь-якогось болю, наприклад, чи небажання досягнення мети свого життя, від страху постійного впасти намальованого психікою, та від постійного «життя в окопі», теж намальованого психікою тощо – біоробот, тіло людини, згинається… згинається… і в кінці-кінців «загинається»! То що мусить робити біоробот? Який ще хоче ходити цією пречудовою Планетою, радіти цьому пречудовому Світові? Це брати і включати «програму випростування». Натискуванням вагою голови на точки «Небесний стовп» (що ми, сенсфізіологіки робимо свідомо, і простіше. Погладьте зони зорових бугрів. І – по старості! І – по катаракті. І по далекозорості… як «вглядування в далечінь де там притаївся для нападу ворог». Он Добриня, на картині Васнецова, винайшов сам цю технологію. Ставиться долоня, ніби від світла, над бровами. І, «саме смішне», що пальці тоді натискують на точи «Шовковий бамбук» (читай «Шовковий хребет»)… енергетичного меридіану сечового. Отакий цікавий зв’язок цих трьох. До речі. Дивина тай годі. Дивина – від такої ПРОСТОТИ допомоги і у випростанні тіла «в молодість» та для досягнення більшого зросту і у реновації зору, також «згідно рекомендації Добрині»: Однією рукою «дивитися в даль» (подивіться як це робити на картині Васнецова «Три богатиря»). А другою… пожартую: «почухати потилицю – що з тим, що побачив робити?!». Згодом зробити навпаки. І ваш спинний мозок запрацює ІДЕАЛЬНО!

Довідка. В чому є геніальність, і ми з вами вже про це говорили, деяких мистецьких творів (на які люди самі звертають Увагу, або які людьми гіперціняться на аукціонах). Це те, що там акцептовані певні технології оздоровлення. 
Правив статтю https://sensfiziologika.livejournal.com/215782.html «Універсальна технологія реновації мозку біоробота» і ось що, знову, винайшов!
Довідка. Стаття базувалася на неможливості крутити стопою та вказівним пальцем в різні боки, і мною давалася технологія як нам, Людям Свідомим, з цього феномену скористатися.

В тій статті я не надавав стандартної в науці сенсфізіологіці відповіді «Для Чого?!» (Для Чого так відбувається, що коли вказівний палець чи стопа змінюють напрямок обертання відразу ж змінює його і стопа, і палець, мабуть тоді просто часу не було, не знаю, адже стаття ще від 10 лютого 2014 року). Але суть нам цього феномену відома з науки фізіології. Товстий кишечник забезпечує проліферацію до нирок молекул води для забезпечення їхньої роботи і організації вже ними циркуляцій у внутрішньому середовищі, також роботу поту, слини тощо, а саме на вказівному пальці руки зачинається дія його, товстого кишечника, енергетичного меридіану. Натомість на стопі, якою крутимо у підстоп’ю, зачинає роботу енергетичний меридіан нирок, який собою якби огортає медіальну бічну кісточку ноги. Причина феномену їх одночасного руху, тобто неможливості рухатися поокремо – це і є їхня спільна робота з «водою» (циркуляціями рідин в Організмі). Але, і це вже сьогодні під час перевірки-згадування реноваційної ефективності та дієвості цієї технології реновації нашого біоробота на базі цього феномену, я вирішив одну сенсфізіологічну задачку! Що буде дуже круто для реновації програм нашого Організму, як біоробота, «поміняти все місцями»! Крутити, наприклад, стопою протилежною до того вказівного пальця яким крутимо. І ось це мислення – за сенсфізіологічним правилом «все навпаки» викликало в мене «інформаційний шок». Адже меридіан товстого кишечника проходить під носом на другу половину тіла? Тобто, а так виходить, що саме протилежна стопа є «його»! Це є «енергетичною правдою». Тим паче, що енергетичний меридіан товстого кишечника саме й об’єднує в одне ціле Організм, але, головне, дві півкулі мозку. Але ж і енергетичний меридіан нирки теж дає на другу половину тіла спеціальну гілку (вона на грудях) не просто «десь»! А це гілка в те місце грудини де йде вироблення стволових клітин в грудині. Щось по типу: Говорить до стволових клітин собою енергетичний меридіан нирок: «Йду вверх до рук та мозку». Тобто, чи могли би ви, стволові клітини, піти зі мною, щоби зробити реновацію саме цим деталям біоробота? Причому ця точка до якої направлена гілка меридіану нирки на грудях, має ієрогліф «Місце скупчення духу» (за новітніми даними наукових досліджень назвемо її «Місце скупчення стволових клітин»).

Ще одне. В попередньо цитованій давній статті, мною акцентувалося на «викликання задумливої розгубленості» в програмах самої стопи під час процесу, коли туди-сюди стати крутити вказівним пальцем. Стопа якби задає питання: «Так куди ж мені в цю мить крутитися?!». Адже обертання стопи повільніше, а вказівним крутити можна швидко. І ось така «розгубленість» стопи… саме і  розблоковує роботу і мозку, і тіла, бо стопа просто не встигає, а хоче, встигнути за вказівним пальцем (згідно феномену їх неможливого однопланового руху). Але ж об’єктивно, це ж нирка в процесах циркуляцій молекул води в Організмі не встигає за товстим кишечником. Така собі виникає між ними розбалансованість. Але це навпаки діє позитивно! У нирок, бо ж їм, як біонасосу потрібна вода, що надає до них товстий кишечник, то вони будуть намагатися «підстроюватися» до постачальника води – товстого кишечника.

Резюме. Як все-таки чітко все-все налаштовано у нашому Організмі! Потрібно лише нам перестати ним «керувати» (так званим «оздоровленням здорового»). Краще скористайтеся з такої ось «універсальної технології реновації роботи мозку біоробота», як обертання вказівного пальця і протилежної до нього стопи. Або, по назві цієї статті – це є технологією орозумнення.

Але. Наука сенсфізіологіка «просто не може»… так, щоби не винайти для вас, а це практично ідеальну, спрощену технологію. І вона базується на мотивації нашого Організму і її стопи (функції її) «ходити». Стали і пружините на одній стопі, згодом на іншій, відчуваючи свого гомілково-ступневого суглобу і одночасно крутити протилежним вказівним пальцем. Та так, ніби ви намотуєте на цього пальця флюїди (молекули води) атмосфери. І ось коли зникне у вас страх впасти – це і є РЕЗУЛЬТАТОМ (поєднання таких важливих у співдіяльності систем).
Це не про той товстий кишечник. Про який, що для видалення відходів з нашого біоробота. До речі я називаю, цей процес, А-А тренінгом. Для Чого. Та тому, що видалення відходів, цей момент, є визначним моментом! А саме, щоби скористатися ним для реновації програм нашого тіла, а саме згідно закону науки кібернетики, а наш біоробот і є кібернетичною системою «будь який елемент будь якої кібернетичної системи в момент своє роботи автоматично стає керівником всієї кібернетичної системи». Саме на базі цього Закону наукою сенсфізіологікою, див. під відповідним тегом пропонуються Людині Свідомій інноваційні методи реновації програм біоробота, тобто поряд  саме з цим «приємним» процесом, але сьогодні ми поговоримо про. Про – систему в якій такий орган, як товстий кишечник є лише, одним з решти під назвою, причому найбільш дієвих на наш Організм – це і енергетичний і вібраційний меридіани тощо.

Наприклад. Зі споконвіків майстри китайської акупунктури перше що робили при всіх (причому всіх!) захворюваннях – це вколювали, або робили чжень цзю терапію, точки ХЕ ГУ (це четверта точка на енергетичному меридіані товстого кишечника розведіть великого та вказівного пальці і центром утвореного трикутника на кисті і є вона - ХЕ ГУ!). Для Чого мною поставлено знак Оклику. Точка ХЕ ГУ має недвозначне пояснення її ієрогліфу, як «Та, що з’єднує кості». Що ж ця метафора означає? (див. мою книгу з дешифруванням, це мій винахід, що розкриває секрети успішності, діагностичної, терапевтичної, реабілітаційної та профілактичної під назвою «Секрети китайської медицини для домашнього вжитку», та під тегом «мотивованеа акупресура» в мєму Живому Журналі). Ми вже з вами знаємо про те, що Homo Sensus, Людина Свідома запитує завжди «Для Чого?!». Для Чого таккий ієрогліф «Та, що з’єднує кості»?! І нам тоді приходить проста  і логічна, сенсфізіологічна, відповідь: Так як з’єднання кісток відбувається суглобами, то це точка дії на всі відповідно суглоби. Але так як м’язи прикріплюються до суглобів – то кості з’єднуються м’язами,  і це точка дії на всі м’язи. Але так як і всі кості, і суглоби, і м’язи, вони з’єднуються нервами та судинами, то ХЕ ГУ – це також точка дії на нерви. Але так як і кості, і суглоби, і м’язи, і нерви всі вони об’єднуються (з’єднуються) судинами, то ХЕ ГУ – це також точка дії на судини. Але так як і кості, і суглоби, і м’язи, і нерви, і судини всі вони об’єднуються (з’єднуються) зовнішньою оболонкою, шкіра (шкіра, є скафандром нашого біоробота в агресивній до гомеосазу атмосфері цієї Планети) тоді ХЕ ГУ, це є точка дії на всю шкіру! Але так як волосся на шкірі є по факту антенами нашого тіла-біоробота для прийняття інформаційних посилів від атмосфери (і взагалі зовнішнього світу) тоді точка ХЕ ГУ, це є точка дії на он комар сів, полоскотав волосинку… то все тіло в секунду з’єднується «в ляпаса» щоби його забити. Коротше, за що в нашому Організмі не візьмись, за що не запитай, то точка ХЕ ГУ – таки і є універсальною точкою дії на все наше тіло. Тобто, така собі «включала уваги всіх систем Організму для дії на нашого з вами біоробота» (точка ХЕ ГУ – це щось по типу кнопки на комп’ютері «перезавантажити»).

Довідка. Недаремно, а це згідно категоризації по У-Сін, саме товстий кишечник, його енергія та інформація від нього, є відповідальними за всі оболонки людського Організму, включаючи оболонки мозку і шкіру. Також… за роботу волосся, а це практично за нервову тканину…
 Висновок простий: Тоді ми, мусимо, знайти алгоритм медичної сенсфізіологіки, тобто, простої та результативної технології «роботи» з таким важливим органом, такою важливою енергетичною і такою важливою вібраційною, і такою важливою інформаційною системою під загальним «брендом» - Товстий кишечник. Показую нижче схеми енергетичного та вібраційного меридіанів (з якими ми й будемо «працювати» і на базі цих схем УСВІДОМЛЮВАТИ свою діяльність зі своїм біороботом.
Meridian Tovs Kishechn [Converted].jpgW.Serca.jpg

Перше, що ми повинні усвідомити. Що точка ХЕ ГУ, вона для терапії (можливо і для профілактики). А точок на меридіані Товстого кишечника, пишемо з великої ім’я через важливість цієї системи,  теж цікавих декілька, візьміть, наприклад: ПЯНЬ ЛІ (Рух наперекір). Точка, що «ставить тіло у вертикаль з похиленого (від бою, і старістю теж) тіла, знаходиться на три цуня від лінії зап’ястя. Наприклад, точка ВЕНЬ ЛЮ (Теплий струмок) – це, як можна подумати,  не точка дії на сечовиділення, а «Точка сліз»» (середина між зап’ястям та ліктем… і так далі! Але… якщо ми будемо діяти на ХЕ ГУ без терапевтичної мети то це те саме, як і, наприклад, «оздоровлювати здорове». Тіло наше, наш біоробот, ой як не любить щоби його «оздоровлювали»! Чи то дієтами, чи то різноманітними «методами-оздоровленнями». Це те сам е, я про «оздоровлення», як некомпетентній людині брати і лізти в комп’ютер.. його «покращувати» (що з цього вийде – відомо) Це: 100% поламання приладу. Як і поламання такого приладу, як наш біоробот, наш… від нас єдиних (!) не захищений Організм. Зупиніться, друзі. «Оздоровлюватися». Ви є Homo Sensus, тобто Люди Свідомі. А тому, якщо виникне потреба, то краще скористайтеся «повсякденністю  свого Організму».

Довідка. Поняття  - повсякденність Організму – це скористатися ля перезавантаження програм свого біоробота  тими самими процесами, які ініціює сам Організм: від А-А тренінгу до СЮ-СЮ тренінгу, або, наприклад, з АМ-АМ тренігну. Ви ж декілька раз на дню щось їсте, ходите робите сю-сю (сечовидалення) і так далі. Вірно? Тоді і вчіться технологіям які вам пропонує наука сенсфізіологіка.

Наприклад, подивіться на схему вібраційного меридіану товстого кишечка (вібраційний меридіан – це шлях лімфо-потоків всередині Організму нашого біоробота, а з ними всі циркуляторні (життєві) процеси. І що ми з вами на схемі бачимо? А це те, що цей вібраційний меридіан зачинається на кінчику нігтя вказівного пальця. А ось далі він йде… йде далі. Але для нас з вами важливо знати те, що вібрація від дій вказівного пальця досягає, як бачимо щитовидної залози. Цієї «пані Директора», як про щитовидну залозу говориться фізіологами, керівника всієї гормональної системи тощо. Після щитовидної залози потік лімфи далі дістається (ця вібрація)…

Довідка. Вібрація кінчика вказівного пальця (його дія і дії) це ініціація дій потоку лімфи в напрямку вказаному на схемі стрілочкою.
Потік лімфи – це вібрація. Але одночасно і тиск (згадайте як працює шланг, коли ви поливаєте огород) – то це все так само і так само все діється по ходу вібраційних меридіанів, як і по шлангу і в шлангу, але ще одне важливо нам сенсфізіологіка повторювати та повторювати! Що вібрація меридіану та перистальтика органу (робота взагалі) наприклад, тут товстого кишечника, інших органів, – ТОЛТОЖНІ (з вібраційним меридіаном). І, наприклад, якщо в Людства на сьогодні виникла епідемія раку товстого кишечника – то щоби взнати її причину… сенсфізіологіка стверджує: «подивіться чим зайнятий вказівний палець цієї людини», та….
…. та щелепа, нижня. Адже, коли ми продовжуємо йти за вібрацією від нігтя вказівного пальця по вказаному на схемі лімфо-потоку, то цей потік на куту нижньої щелепи розділяється на дві гілки, типу «шланг» роздвоївся. Одна гілка з тепер двох що зачинаються на куту нижньої щелепи, дістається крила носа, а друга гілка вібраційного потоку, як амбасадора товстого кишечника, від кута нижньої щелепи і вже з допомогою роботи цієї щелепи лімфа перетікає ЧЕРЕЗ ГОЛОВУ на протилежний кут нижньої щелепи.

Довідка. Як це нам усвідомити. Це, як наприклад, на магістралях нафтопродуктів. Щоби дістатися далі і далі, а це навіть на тисячі кілометрів, то на потоку труби стоять насосні станції, що прискорюють сам потік збільшуючи тиск в трубі. Так нижня щелепа своїми рухами… збільшує тиск лімфи навіть для забезпечення роботи мозку.

 Отака собі, сама по собі, надто цікава виникає «конструкція».  Ніби, це коли дивимося на графіку кістки нижньої щелепи, а згодом тотожну до нижньої щелепи «водну», наповнений лімфою вібраційний меридіан товстого кишечника що пасом ніби поєднує нижню щелепу з головою… тоді ЦЕНТРОМ між ними – є ніс. Потік лімфи також першою гілкою йде до носа, лімфи, яка й створює собою вигляд та стан носа, і ось в цьому і є фішка пропонованої медичною сенсфізіологікою технології реновації такої ось універсальної своєю дією на наш Організм системи під назвою «Товстий кишечник» (янь сухість, згідно 6 Кі).
Технологія надзвичайно проста і може «вживатися» будь коли. Ви колись їсте?… Тоді робите легесеньке постукування вказівним пальцем пучкою, а тоді з поворотом руки нігтем по столі… або «пробуєте з якого матеріалу зроблена» серветка чи скатертина, чи стіл чи полоскочіть собі кінчик носа і так далі, нам тут важливий тактильний контакт вказівного пальця поєднаним з нормативним для самого біоробота процесом. Який ми звично називаємо з вами не процесом поїдання, а «гарніше» АМ-АМ тренінгом. І – все.

Рекомендація. Якщо ви будете «жерти», а не смакувати їжу, адже смакування це СВІДОМИЙ процес, тоді оздоровча та профілактична дієвість пропонованої технології – мізерна. А ось коли АМ-АМ тренінг відбувається як процес не поїдання, а смакування їжі, то дієвість пропонованої технології перезавантаження програм нашого біоробота зростає на порядки. До речі взагалі-то вона шедевріальна. Бо ще й діагностична. Коли ви бачите людину з головою похиленою в якийсь бік – то це через відсутність роботи дії цього вібраційного меридіану (вібрації вказівного пальця руки, відповідно односторонність роботи і всієї системи товстого кишечника).
Можна їсти, можна, щось стоячи, або коли йдете.

Довідка. Нагадую постулат один біблійний (рекомендація Господа-Бога-Творця для нас, створених, щоби ми тим допомагали своєму біороботу в процесі реновації-перезавантаження). Вона звучить: « І їсти ви будете йдучи в поспіху підперезаними і з посохом у руках». Ми вже аналізували цю рекомендацію. Але в контексті цієї технології реновації, тоді ця технологія набуває додатковості в своїй дієвості, коли ми  робимо з кінчиків вказівних пальців «себе розширення-звільнення». Це ніби щось вказівним пальцем, одним та іншим по черзі, «ковиряючи його кінчиком в атмосфері». А щоби відчути цього кінчика, а точніше, контакт тактильний з його (ваш) з молекулами води атмосфери, то ви пам’ятаєте з попередньої статті, щоби це найкраще зробити (відчути такий контакт) – то послиньте кінчика і або ніби ним  «шукаєте звідки дме вітер», або таки ніби дійсно щупаєте молекули води атмосфери. І позад себе теж! Але ще результативнішим буде профілактична система дії на Організм і для його ремонту цієї технології  – це скористатися зі знань Су Джок медицини, коли ми дивимося на великого пальця руки, як відповідник голови! Тоді… «включаємо насоси на вібраційному меридіані». Це помацайте кінчиком нігтя вказівного виступи зліва і справа на першому суглобі великого пальця руки (відповідності кутів нижньої щелепи), коли будете щось їсти-жувати-смоктати-смакувати.
Коротше кажучи, коли ви усвідомлюєте показане (все) графіою вібраційного та ще й енергетичго меридіанів і алгоритм їх дії та напрямку дії - тоді самі вже винаходите інші технології активації систем Товстого кишчика, як бачимо без болю, без голок та "електрики", без інших, по факту непотрібних Організму, засобів.
Зверніть Увагу. Яким боком, зубами ви жуєте їжу. І, здивуйтеся. Цій  своїй «споконвічній» звичці жувати «однобоко». Звичці, яка виникла… І яка з часом призведе наше тіло до втрати здоров’я, а у декого і до швидкого відходу на «Той світ». Ця «жувальна однобокість» викликана багатьма причинами, але домінантними будуть: травма однієї з ніг в дитинстві, а у жінок болісний менструальний цикл та інші проблеми низу живота… які ми ВЖЕ можемо ідентифікувати як «жувальний аднексит», або ж «жувальний ендометріоз», також по причині проблемних родів. Але на особливому місці «жувально-однобокої звички» є травми куприка.

Довідка для сенсфізіологіків. Коли подивитися на хід енергетичних та вібраційних меридіанів нирок, сечового та жовчного міхура, спинного мозку, а особливо товстого кишечника і шлунку, тоді такі причини «одностороннього жування» стають наглядними.

Ми з вами якось тут вже не раз і не два говорили про таке: Що люди «забувають» одну надважливу річ, а саме про те, що їжа жується не обома щелепами, а лише нижньою щелепою. Саме нижніми зубами їжа на верхніх зубах «мелеться» так само, як і мука мелеться жорнами у млині і фішка сьогоднішнього нашого сенсфізіологічного дослідження, з якого і з’явилася технологія реновації нашого Організму такими інструментами, як горішки та соняшникове насіння – це дивовижний, дійсно дивовижний сам процес роботи та побудови такого «млина». І сам факт того, що частки їжі… вони ж опадають в роті під своєю вагою, а нижня щелепа відповідно їх «ловить» з допомогою язика і «примушує» розмолотися (пам’ятайте, завжди-завжди, що м’яз язика тотожний 100% м’язу серця і м’язу матки). Причому розмолоти… десь там зверху, діючи відповідно проти сил гравітації, а тому сам процес жування можна назвати: «жорна млина навпаки». І – як таке може бути? Проти гравітації? Ніби «догори ногами»? І Для Чого саме так. Адже це є свідчення того, що ніби є якась протилежна сила до сили гравітації? І ми, сенсфізіологіки, її знаємо – це антигравітація яку не признає наука… але ось такими «чудами», як «жорна фізіологічні» показує (точнісінько, як і тіло Людини Розумної своєю вертикальністю, своєю можливістю ходити, залишаючись в мить ходи лише на одному пальці ноги це теж показує). Погодьтеся зі мною, що наш Організм… ця «скупа на витрати енергії» система! І ось раптом! Раптом мусить «тратити такі сили»! Щоби по-перше підняти нижню щелепу (он в когось вона таки важка доволі), та ще й по друге перетерти нею їжу на верхніх зубах… і не м’яку, а тверду! Попробуйте розімняти тогож горішка щоби взнати. І це зробити ще й при постійному намаганні часток їжі падати вниз! Яка, погодьтеся, надчутлива наша нижня щелепа! Недаремно в трактатах стародавніх медичних сказано «вигляд та будова нижньої щелепи нам все скаже про стан нирок, а про стан сечового міхура те що діється на нижній щелепі», та «прародинна енергія знаходиться в нирках». Таким чином, а це по факту цього відомого своєю «діагностичною правдивістю» постулату, ми з вами відрегулюємо (проведемо реновацію) ідеального розташування щелепи (за ними нирок, за ними функціональність сечового, за ними… і так далі, реновація прародинної енергії!). І все це ми досягнемо з вами попри діагнозованої у себе кожним-кожною наявної «однобокості жування». Так ми з вами зможемо вилікувати також не лише захворювання нирок та сечового міхура, а забезпечити повернення нашого Організму до… стану дитинства! (коли наше тіло, наш біоробот, навчався «спинатися на ноги» і на них встоювати при такому несамовитому обертанні цієї Планети).

Довідка-відступ. Взагалі цей сенсфізіологічниЙ фактор – антигравітаційності нижньої щелепи – є  дивовижний!

Адже наш біоробот надзвичайно «хитра» система, і саме, хочу повторити по факту розходування економного енергії (даремно і дурно своїх сил не витрачає, вчіться, хто дурно витрачає енергію у спортивних залах!). Подивіться на приклад такої економності. Це, як побудовано захист від «рухливої небезпеки» нашого ока. Верхня повіка вмить опадає. А тому щоби швидкісно закрити око використовує допомогу сили гравітації…. А тепер «з трьох раз здогадайтеся» яка сила повіку підносить вверх і там утримує коли ми у вертикальному стані, наприклад (втома закриває очі – це втома нирок і сечового та втрата чуття антигравітації повіками  та рештою «антигравітаційних елементів нашого тіла», постулат медичної сенсфізіологіки). Коротше. Як «не крути», а саме цими сенсфізіологічними фактами про наявність у нас елементів які функціонують вірно при наявності чуття антигравітації ми й зачнемо від сьогодні користуватися. Щоби наше тіло, наш біоробот, завжди мав справність (здоров’я).

Ще «щось» додам. Нижня щелепа, вона і енергетично і тиском лімфи (див. схеми вібраційних меридіанів як спеціалізованих потоків лімфи) саме і є тим «головним» елементом для активації перенесення ваги голови «десь там над Планетою» та… для діяльності рук. Нижня щелепа тому і є, як ми встановили давно, Головною в Захисті Організму. І від енергетичних та вібраційних навантажень та ризиків, а не лише… пожартую: змогою відкрити рота щоби «відгавкатися», або ж щоби «рявкнути» на когось. З моєї багаторічної практики встановлено те, що більшість людей ходять, сидять, живуть з вверх піднятим підборіддям (і це феномен діагностичний та показник результативності моєї терапії). Так дуже, задирають так голову… що он у мене така потужна борозна навіть виникла на потилиці! Все від ваги голови, друзі (в середньому в людини десь за 4 кг.). І це від постійності (постійного мого «втікання» від напрямку і мети). Яка ж причина, такої звички, як я її назвав: «синдром захисту» (носа і обличчя від можливості знову по них «отримати»). Або так буває через інтуїтивний захист колись травмованого ока, або коли верхня повіка в стані птозу і не підіймається (зникло нею чуття антигравітації).

Довідка. Верхня повіка нам завжди показує стан шлунку. Що з нею (чи на ній) те і зі шлунком чи в ньому. Аксіома. Тобто, якщо є проблема відсутності, наприклад, захисного кліпання повікою і одночасно це ж і достатнього світобачення! А це ж не що інше, як це постійний страх від беззахисності, закрийте очі, пізнаєте свою беззахисність, і виникнення того дикого страху… ходити і взагалі йти!). Аж, як кажуть, «шлунок зводить до нудоти».
Ми вже з вами не раз вивчали цю захисну технологію нашого біоробота, докладно і ще раз докладно. І що саме верхня повіка, її робота, нам чітко дає знати: «Чи оволоділо (володіє) це тіло , цей біоробот певної людини, чуттям антигравітації». А тому і моя пропозиція зачати жувати горішки чи зернини соняшника (та що завгодно!) є надзвичайно логічною і слушною. Але потрібно жівати, відслідковуючи цей процес. А це означає, жувати їжу одинаково по відчуттях діючи на одну половину нижньої щелепи і на іншу. Це ж просто? Просто. Така собі «жувальна гімнастика» взаємодії-взаємогармонії обох половин тіла виходить, коли дивимося на хід вібраційних меридіанів (бо саме вони тут і діють!). Тиском лімфи, яка, як ми знаємо, тече лише вверх, як і соки дерева живого, і її, лімфи, сила – це сила фізичної «нестискуваності молекул води». Але стосовно технології реновації Організму людини цим методом, а це перепрограмування програм нашого біоробота для ліквідації вже сформованої роками звички, ми, сенсфізіологіки, цей процес зробимо (робимо самі) трохи інший і він побудований на сенсфізіологіці всіх вище проявлених вам мною показників антигравітаційності (див. вище).

І це ми для реновації програм (всіх!!!) нашого тіла зачнемо жувати на обидва боки, по черзі, але ще й притискувати нижню щелепу до тіла і одночасно моргати верхніми повіками. «Гуртом і батька легше бити», адже ми діємо одночасно на два наших антигравітаційно-чутливих елементи. Тоді у нашому Організмі виникне пряма взаємодія та взаємобаланс і сил гравітації, і сил антигравітації (що нам по суті і потрібно для можливості переміщення над Планетою у вертикальному стані, тобто, в стані гуморальної невагомості в атмосфері цієї Планети). А також необхідно і для можливості виконання нашим біороботом своєї роботи на цій Планеті (он для чого ми ще повинні навчитися відчувати дію нижньої щелепи поряд з повіками). А також така технологія нам з вами потрібна і для можливості реновації його справності на стан довгого (довгого) жительства, а саме в стані довгоздоровості, адже ми так з вами поєднуємо у комплекс два, повіки та нижня щелепа, «проекціянта антигравітаційного чуття». Елементи нашого тіла, які би не могли взагалі піднятися якби ж не ця сила та їх чуття і… наше «вміння» користування біороботом: і при мові (навчаємося так само як ходити) пожартую: щоб могти закрити рота за принципом «мовчання-золото», але і прикрити повіки, а згодом відкрити щоби оцінити-побачити світ.

Запитання сенсфізіологічне. Людям померлим закривають очі. Для Чого вони залишаються відкритими (відгадайте).

І це все ми робимо без підіймання голови адже саме тоді, важливо це повторити, виникає взаємодія сил гравітації та антигравітації що нам і потрібно щоби тіло могло бути у вертикальному положенні тобто… у «стані Людини Розумної». Але Для Чого названа мною технологія «горішково-соняшниковою». Та тому, що вони є інструментом досягнення найшвидшого, причому показового, ефекту реновації Організму (саме під час терапевтичних дій на будь які захворювання Організму, включаючи так звані «невиліковні») чи профілактики захворювань теж, ми для досягнення такого визначного результату беремо горішки, чи такі є міні жуйки, цукерки, чи соняшникове насіння (останнє краще, про це далі) і розжовуєте нижньою щелепою якій це робити допоможе… саме тіло(саме для цього робимо нахил ВАГИ голови в один та другий боки, вперед). Пожували однією стороною щелепи, переходимо до другої. І, а це головне, при жуванні кліпаєте повіками (активація антигравітаційного фактору, тому корисно кліпати поокремо однією повікою і другою для досягнення чуття антигравітації обох половин тіла). А так як трактатами східної медицина нам повідомлено ще й оце: «Всі отвори організму закривають та відкривають своєю енергією нирки» то таким чином ми робимо їм, ниркам, своєрідну гімнастику.

Довідка для сенсфізіологіків. Дивіться на схеми. А це і енергетичного, і вібраційного меридіанів нирок і явно побачите що ми так робимо. Адже кращої ілюстрації пропонованої технології не знайти.

Навіть. Кліпаючи чи тією чи тією повікою, а це при одночасному притискуванні нижньої щелепи до тіла (назвемо: притискувальне жування) ми з вами можемо також і пацієнтам, і собі поставити точний діагноз роботи нирок! Як їх самих, як їх енергетики так і ще й стану і роботи вібраційних меридіанів шлунку, сечового міхура і т.д.. Але явно найважливішим є, це «включення» такого  антигравітатора, як вектор  між лопатками (їх верху, м’язово-сухожильний комплекс та кісткових елементів, я лопатки називаю «Крила Ангела»).

Тепер давайте повернемося щодо соняшникового насіння. Як найбільш дієвого інструменту реновації антигравітаційних систем нашого Організму. Для Чого саме воно, соняшникове насіння, більш дієве. Це шедевріальна технологія я вам скажу, з цим насінням, адже ви вже знаєте таку технологію медичної сенсфізіологіки (повного відновлення здоров’я організму дітей) як «Перерва на цукерку» (і дорослих відновлення здоров’я теж!). Адже саме у книзі про цю технологію показане специфічне положення пальців, а це активація кінчиком, нігтем, великого пальця руки точки «міні ЛАО ГУН»  за рахунок натискування центру пучки вказівного пальця (ієрогліф ЛАО ГУН читається, як «Храм праці») і поряд я показав фото так званої «золотої кисті Фараона» (саме таке ж положення великого і вказівного пальців у скульптури кисті із золота). Мусимо з вами таки визнати – що «золота кисть Фараона» нам  «переслана через віки інформація» (про наші Можливості, та ще і кисть зроблена із золота, для довговічності цієї інформації). А ми… Ми взнаємо лише у 2019 році про «соняшникову технологію реновації Організму». Соняшникове насіння – це по великому рахунку… Піраміда. А лупаючи насіння соняшнику ми автоматично натискуємо кутами цієї Піраміди з насінини трикутної на цю визначну для нашого Організму точку! (пучка вказівного пальця, є відповідність, див. Су Джок медицину, кисті людини, а точка ЛАО ГУН є її центром – коли зробити з кисті «ковшик».

Довідка-рекомендація. Скористуйтеся в своєму Житті Су Джок медициною. Вивчайте її засади. Пізнавайте Знання мого Вчителя професора Пак Джі Ву який подарував Людству цей винахід і ці Знання. Візьміть зробіть, як приклад, «ковшик» з долоні і помасуйте там, де Храм праці, хоча би олівцем… і жодна болячка просто буде не в змозі встояти перед Храмом праці, Палац праці є ще тлумачення цього ієрогліфу. А що є Палацом праці для Людини Розумної?! Це – вся ця Планета і, навіть, он дивіться на Маска, Космос! До речі це точка прямої дії… на наявність у когось неприємного запаху з рота, поліпи в носі, і взагалі на ніс, а також на псоріаз та екземи тощо.

Користуючися, тепер соняшником, лише потрібно час від часу змінити алгоритм лупання насіння на протилежну кисть. Тобто, лупаєте «Піраміду» сонячного насіння то однією рукою, то час від часу іншою, то одним боком зубів розжовуєте «добуту Храмом праці» насінину, то другим. При тому, а це для активації антигравітаційності, ми кліпаємо повіками, а голова наша влягається на нижню щелепу.

Довідка. Це останнє, а це «про вагу голови похиленої під час сенсфізіологічного двостороннього жування і кліпання – антигравітаційними повіками» вимагає додаткового пояснення Для Чого. Саме тоді, а це відчуваючи голови вагу наш Організм – згадує… і про її, розумної, наявність! Згадує!!! А саме те, Для Чого в принципі він наш біоробот зроблений та живе-існує на цій Планеті (щоби перенести думку «он туди», як вагу голови, але перенести і вагу рук до об’єкту самореалізації людини саме Людиною Розумною і надати можливість цим маніпуляторам, руки, функціонувати для цьогож!). Наш організм після зачинає згадувати як себе вільно почуватися в агресивному по факту середовищі цієї Планети та ще й знаходячись в стані «розтягнутості» (стан 100% здоров’я і справності) між силами гравітації та антигравітації. І саме для людства пропонована сьогодні наукою сенсфізіологікою така ж проста «до не можу» технологія, як інші, реновації-перезавантаження програм біоробота, нам дає можливість досягнення мети досягнень в ній. І це ви – відчуєте. А відчуєте саме станом повної невагомості тіла і його «розтягненості».

В принципі, люди горішки гризуть… сидячи з кухлем пива, і насіння лузають… теж сидячи. Технологія подіє все одно! Але швидше і набагато дієвіше, це коли ми цією горішково-соняшниковою технологією скористаємося в стоячому положенні тіла (нормативному для тіла Людини Розумної). Але є ще і така, спеціалізована, назвемо її  гормональною, рекомендація: для жінок ефективність вища буде, коли вони сидять, причому розслаблено, а не «штучно прямуючи тіло» (воно, побачите це випростається «як треба» саме після відразу, а чоловікам користуєтеся вказаною технологією в положенні випростаності... на відміну від жінок ви таку розтягненість ініціюєте самі (причина, більша скованість біороботів саме чоловічої статі тому і їхня смертність набагато швидша та статистично на порядок більша). Причому, слід нам враховувати, що шедевріальною є ця технологія від науки сенсфізіологіки, технологія реновації антигравітаційного чуття, тим… що таку «гімнастику» ми можемо провадити хоч і кожен день! Наприклад, немає «жуйного» чогось (горішки, насіння соняшнику – це інструменти терапевтичні)… то є проста вода, вода до речі нам додає ефективності! Тільки… не захлиніться!!! Адже голова є похиленою та притиснутою. Тому лише декілька крапель води взяли до рота і жуйте – вже цього достатньо щоби досягнути потрібного нам результату ліквідації захворювань свого тіла (див. технологію пиття-жування води в моїй книзі «Організм, як космічний корабель, або як отримати від нього дозвіл на проникнення їжі і води»). Жуйте… навіть краплі води кліпаючи та з нахилом ваги голови. Перекладаючи процес жування зліва-направо і навпаки. Але, найкраще, зачинати потрібно від незвиклого для вас жування боку нижньої щелепи.

До речі. Коли сидите перед компом чи з гаджетом, тоді у вас – вже – голова практично в цій вихідній для технології реновації позиції. Тому можете… пожувати навіть слину, якщо нічого немає, і покліпати при цьому, щоби миттю відчути, як саме тіло моментально стане випростаним! Як відновиться функція очей «засушених» електростатикою від дисплея…

Коли користуватися? Як говорив вище – хоч кожного дня. Адже це є реновація відчуття наявності «голови на плечах і рук для діла». Наприклад, вас «дістали» ненормативний тиск, наприклад, чи «дістали» грип, наприклад, чи «дістали вас люди деякі», чи, наприклад, встати з крісла тяжко, ноги болять… і «не несіть», болить і коле серце, чи задуха… і так далі, беріть увесь список болячок та емоційних станів, скористайтеся. Після дивуючись «такій простоті» в ліквідації будь яких проблем Організму. Причому ефект достатності «терапії та профілактики» ви відчуєте. Точніше ще й побачите, в дзеркалі, як випросталося тіло, та коли процес кліпання повіками «від’єднається» від жувальних рухів і зліва і справа нижньою щелепою з повішеною вагою голови.
Резюме. Яка ж ти велика сила – антигравітація! Сила, якою на Планеті володіє лише Людина Розумна. Сила, чуттям якої на Планеті Земля навчається оволодівати тіло людини. Так ми, дякуючи науці сенсфізіологіці, тепер вміємо і її «реанімувати». А це відроджувати не що інше, як ніби, а це не ніби, а по факту, повернутися в той стан молодості, коли наше тіло вже навчилося «спинатися на ноги» та навчилося ходити на них «без жодного страху впасти» (тобто, повернення нашого тіла, нашого біоробота у вік і стан, коли болячок різноманітних наш біоробот ще не мав!).

Рецепт Радості

Ми вже з вами, як Люди Свідомі, як Homo Sensus, звикли знати-вважати: що всі гаразди та негаразди наші і решти людей повністю (повністю) залежні від наявності (гаразди) або через відсутність (негаразди) такої емоції, як Радість. Пам’ятаєте наше Homo Sensus вітання і прощання х людьми: РАДОСТІ!
Як з’ясувалося. Що є така людина (працює в Гуглі, Америка) яка винайшла найпростіший метод  - «ненав’язливого та ненадмірного накопичення та розходування Радості» (моє визначення його технології). Почитайте тут: https://grandi.su/load/1-1-0-1389.

Про що я. Надзвичайно дієва технологія. Яка не вимагає внутрішнього психолого-ментального настрою. Взяв я он ручку зі столу… подумав «Яка ж ти гарна!». І – все. Радість. І моя, і ручки, як Сутності Всесвіту, що створена Людиною Розумною для блага (писати, та ще й зручно тощо).  І так ми поступаємо від сьогоні зі всіма Сутностями Світу що довкола нас. Ніби граємося між собою. Я і… Та озирніться! Скільки їх, ваших Колег по Життю, чекає вашої Уваги. Подивився он в цю мить на екран компа… Подивився на увесь… «з куточками».

Довідка. Наука сенсфізіологіка пропонує подивитися на увесь екран (тут, але це на все далі) із циркуляцією зору і вліво, і вправо. Для Чого. Щоби активувати такий Закон медичної сенсфізіологіки (Закон Олівця), тобто, Закон гармонії Протилежностей, Закон гармонії «жителів Осі»: два кінці і середина і т.д..

Подивився з радістю на екран компа… що він у мене є!!! Наприклад, ще один інструмент Радості. Хтось помер зі знайомих чи рідних (нормально вважається  – це сумувати). А ми, Люди Свідомі – радіємо. Радіємо тому – що в нашому житті були ці (ТАКІ!!!) пречудові люди за якими варто шкодувати. Наприклад, "глобальний і політичний тип Радості". Он ще в 2014 році написав, лише війна розпочалася Росії проти України, статтю «Дякуючи Путіну». Ми втратили Крим, частину території Донбасу і повинні ніби сумувати. А ми повинні – радіти. Та тому, що іншого би не було би «Щось придумати» щоби так консолідувати націю і ЗГАДАТИ досвід толоки, як українську - суто - рису (волонтерство). І так далі. Радіємо. І кожному новому дню радіємо, що зачинається в мить, коли відкрили очі (і день, і ця Планета, і це нове Життя, що вони з’явилися у нашій Свідомості, коли ми повернулися вранці в свого біоробота). І… та он навіть дощ пішов, чи мрячка, що зовсім би не хотілося. Але… Теж радіємо! Адже це пречудове йде очищення пані Атмосфери! По-перше. По-друге,… Ви ж любите душ? то чого би рештідощу чи мрячки, як аналогу душу не любити? Я, про дерева, як наш дублікат у вертикальності до поверхні Планети.

До речі, мушу повторити - через внадважливість цього Знання: Тотожні ми і в циркуляціях рідин. У деревах соки йдуть лише вверх та в гілки, так само, як і у нас лімфа, наш сік, йде теж тільки вверх і в кінчики пальців рук роблячи з тіла людини такий собі «Фонтан Розумності» (гарно намалював цю інформацію Леонардо да Вінчі своїм знаменитим малюнком).  Знову, вибачте, «розписався», а це про вам вже відоме. Радіємо… Що можете таке читати! І, що я винайшов цікаву, радісну саму по собі, науку сенсфізіологіку, яка ось так «запросто», а це запитуючи єдине «Для Чого», наповнює нас з вами Пізнанням не чого небуть! А Радості.
Ну хто такий пан Бублик, ви всі знаєте з дитинства. А ось хто такий пан Тороїд?… Днями довідався, щось пояснюючи пацієнтові, – що не всі «навіть дуже вчені» знають, адже дехто вже й забув шкільні геометрію та фізику. Тороїд – це бублик.

Бублик… тьху, тороїд, це є інформаційно-фізична (як і бублик) чи інформаційно-віртуальна (теоретична та «намалювати можна») сутність Простору, що відображає магнітні, електричні, молекулярні і субмолекулягні процеси взаємодій Простору і Часу,  процеси в яких найрізноманітнішого ґатунку, переходять один з одного і один в один тороїдальним шляхом (тороїдальним назвемо виворотом один в одного). Приклад. Візьміть ще не готового, а ще ніби гумового з тіста бублика якого вам можна вивернути з дірки бублика зробити зовнішнє бублика і навпаки. Ось так ми поговоримо сьогодні і про  вас, про сенсфізіологіку такого тороїду як ваше тіло, ваш біоробот по типу одноколісного велосипеду (зверху на ньому голова з розумом) і про те поговоримо, як відновити «непадання Розуму» при їзді таким велосипедом. Відповідно… щоби котився і котився розум до нової і нової Мети (чи просто катався) розглядаючи туристом Світ Планети.
Також з попередній моїх статей і книг ви вже «впевнено знаєте» що тіло людини – це тороїд (бублик) затиснутий ніби між блок-кордонами Простору. Блок-кордон з молекул води атмосфери, що спереду «бублика вертикального» і блок-кордон з молекул води що позад бублика.

Довідка. Що є поняттям блок-кордон. Це «дозвіл атмосфери» настільки в ній можна чомусь бути (що і створює ФО). Молекули води, як найтвердіший фізичний елемент просто дозволили нашому тілу спереду виставити носа (так виглядає блок-кордон – те що ви бачите формою в атмосфері і ніс, і всі решту частин спереду вас тіла і все те що ззаду, задній блок кордон. Посміюся. Он Людство стало перед проблемою ожиріння. Бідні вони, хто намагається з ожирінням боротися, з пузатістю фізичними вправами, дієтами! Бідні їхні біороботи. Адже атмосфера… просто втікає від них! В тих, хто з пузом – ніби двері відкриває «Та йди вже нарешті до своєї Мети». Іншим – кругленьки… то дійсно взагалі від «такої людини з такими думками» атмосфера втікає.

Ви напевно колись купували собі бублики, чи тримали в руках? Тоді вам пояснити мені наш Організм як такий собі «ще м’який бублик» буде надзвичайно просто. Адже напевно ви будете згодні зі мною, а точніше з наукою сенсфізіологікою, про те, що «не всі бублики є ідеальної форми». Он в деяких дивишся якісь відростки тіста так і запеклися, он деякі бублики навіть тріснули, інший бублик не круглий, а якимось овалом вийшов і т.д.. Тіло людини, це, по великому рахунку… вже спечений бублик. Адже хоча цей бублик і м’який, он візьміть з жуйки бублика, м’який, та форму, як своє остаточне ФО тримає. Щось є в ньому в м’якому - незмінним.

Довідка. Такий собі «дозвіл молекул води атмосфери» потіснитися  і створити з себе ФО нашого тіла, ми ж знаємо, що тиск всередині тіла і ззовні тіла людини тотожні, бо ж би тіло просто роздавилося, як і кількість тотожна молекул води всередині нас та в середньому в атмосфері Планети.
Тіло, Я є, тобто мій біоробот, моє єство таким он «смішним» бубликом. Адже, погодьтеся, що, ви…з діркою посередині цього бублика - рот. Дірка, яка на відмінність від цілого тіла має здатність стягуватися і розтягуватися!!! Тобто – керувати  «внутрішнім розміром тороїду»…. Пожартую: не від їжі ожиріння! А від процесу «відкривання рота і ковтання молекул води атмосфери». Ну це, са здивувався, хохма! Адже вам була презентованою технологія пиття води (див. книга «Організм, як космічний корабель або як отримати в Організму дозвіл на проникнення їжі і води», що потрібно воду не пити, а жувати разом з процесом дихання!. Подивіться, відкриваючи рот – це ж від булика дірка, знизу продовження дірки тороїду, задній прохід… на жаль свого побачити не можете, то побачте, наприклад, у свого кота, цього представника тороїдальності, але «чотирилапої».

Довідка. Якщо «наші дірки біологічного бублика-тороїда», є направленими вперед, рот, і вниз друга, то це такий собі виходить не прямий, як у кота, а Г-образний тороїд (ніби загнутий під головою бублик, де у нас загиб ковтальної системи. А ось в інших, нерозумних назвемо, бачте, троїдальність пряма (рот-анус). Практично кожна істота – є черв’яком, як і наше тіло. Але інші ніби черви на поверхні Планети, а тіло Людини Розумної… он як хитро зроблено. Теж черв’як, але… тоді, коли піднімає голову до пана Бога щось там у нього випрошуючи… чи коли подивиться на стан хмар над головою. До речі… тоді все з себе так прямо і швидко, бо ж гравітація допомагає,  – викакує (будете знати як побороти проблеми товстого кишечника і розуму).

Але ми не про запор чи «бігунку». Ми зібралися поговорити про тороїд. Подивіться, як кіт рот відкриває позіхаючи (будете тепр ЗНАТИ для чого існує позіхання – перевірка стану, точніше, можливостей «ще жити» свого тороїду). І в кота…  це вже не рот, а величезна паща!!! Дірка тороїду-кота. Наш рот – дірка тороїду-людини. Чи як я он рибу ловлю. Гачки малі не ставлю… не люблю, бо хробака начіпляти тоді проблема для пальців. Та ще й хочеться… «велику спіймати» (думаєш, що чим більший гачок – більша риба – теоретично так. І, що ви думаєте! Великого гачка ковтає інколи риба… а це завжди вводить  в шок, що ця рибка таким самісіньким розміром… як і гачок, яку і рибою назвати, «якось-такось» не можна! Рибка – цей тороїд-тіло з такими ось можливостями розширення переднього тороїдального отвору. Недавно в сусіда по дачі купили велику щуку… я би вам не радив відкривати її пащу та дивитися! Рот, є сфінктер, як і задній прохід є сфінктер.

Довідка. Фактично Організм наш виступає як своєрідний двоповерховий тороїд. Повітря (атмосфера) входить через ніс, і через ніс виходить. Ніс – це ще один, але «нерухливо-нерозтяжний» отвір для створення з тіла тороїду (в кого ніздрі під час дихання рухаються, то це є – ковтання молекул повітря… ще й носом, позіхання носа. «Для Чого?!». В декого, а це старих та специфічно хворих, через рот дихання. Вхід в тороїд верхній, як бачите має дві моделі своєї побудови, напевно, що т Трипільська культура, а це наші, українців предки, вчилися своїми горшками показати і пряму тороїдальність, і двоповерхову типу тіла Людини Розумної).

Так ми усвідомили з вами сенсфізіологіку тороїдальності, по візуальності процесів «бубликовості» (не все) нашого тіла, нашого біоробота… такого собі «черв’яка який риє собою дирку в атмосфері бік Космосу». І те усвідомили, що матеріально-мінеральна частина з «грубими» молекулярними системами, вода, що п’ємо, їжа, вони працюють з внутрішнім ФО тороїду, а зовнішнє, як он крапля в душі на тіло, крапля дощу, невидимі нам молекули води атмосфери, формує зовнішнє тороїду. Я на сьогодні не лише подам для вас інформацію усвідомлення тороїдальної технології побудови нашого тіла, а також надам технології реновації нашого Організму на базі тороїдності для можливості «правильного» вертикального положення тіла над поверхнею Планети, тіла, «затискуваного» між блок-кордонами атмосфери, а це виглядає… як двоє (молекули води атмосфери) п’яного додому ведуть, щоби не падав, а йшов таки. І надам цю технологію на прикладі тороїду двовекторного тороїду… тобто, на факті «двох дірок від бублика» верхньої – рот, та нижньої – анус та одно векторної моделі – «дихання однією діркою від бублика» або це – ніс, або це – рот.
Саме це простіше на прикладі – зовнішності. Нас і кота, нас і рибини, та будь якої сутності цієї Планети і… Всесвіту. Так ми уявили з вами тороїд зі свого тіла і його, як сказати «бубливовість» (важливо таки усвідомити наше тіло, як «два бублики зліплені разом: легеневий та травний).  Причому ми свою тороїдальніст-бубликовість уявили – наглядно-візуально. І це була теорія. Тепер «фізика». Кожен тороїд має таку особливість, чи то тут у нас на Планеті яка теж тороїд зі своїм ротом, носом і анусом, як і всі тороїдальні системи Космосу, від зіркових систем, планет, також тороїди обертальних систем тощо, галактик, наприклад, всі вони – не є виключенням. Наприклад, тороїд типу кота він «лежить» стосовно поверхні Планети, а ось наше тіло такий інформаційно-енергетичний стан має під час сну. Довкола кожного тороїду Всесвіту, як довкола кота та мого тіла йде рух безперервний контактно фізичний, контактно енергетичний, магнетичний, інформаційний і так далі рух. А на практиці це є бомбардування тороїду формуючи цими рухами довколишніми його оболонку (ФО тороїду) – цим броунівським рухом. Наше тіло ру молекул атмосфери, омивання тіла-тороїду електромагнітними хвилями, що «бігають» і по поверхні Планети, і на тому на чому лежить тіло…Наприклад,  для кота така «броунінонада»,  коли кіт на чотирьох, це своєрідна «підстилка» з молекул атмосфери (такий собі блок-кордон… який кіт, та і ми, потягаючись намагаємося «розширити», щоби зменшити його «тісняву на нас». Що й дає можливості ВІДЧУТТЯ цього блок-кордону що в атмосфері для можливості «чотирилапому» встояти, «дволапому» (людини тілу) переміщувати блок-кордон перед собою до мети. Такий собі, уявимо, ми несемо перед собою щит₴! Щит з найміцнішого матеріалу Планети!!!. У кота – він спереду мінімальний, а у нас… на всю площину нашого тіла. Уявляєте.. на чотирьох стоїть «бублик-кіт», моє тіло, мій біоробот, чи лежить спить, чи стоїть – теж тороїд-бублик-тіло і товчуться по моєму тілу «всі кому не ліньки»! Хто живе в атмосфері. Особливо, усвідомте, бо ж повторюю для цього, найтвердіші молекули світу! Молекули води. Вони прямо таки  «довбають» тіло своїми рухами, за рахунок своє пульсації, та ще і з електростатикою з періодом у 105-109 градусів кута (діапазон та період пульсації). Ось такі виникають тоді електромагнітні взаємодії тіла та… та всього що до нього дотичного!!! Матінко Божа! Це ж вони лише нам здаються такими «нікчемними» (нам лише молотки подавай щоби побачити!). Але не для надчутливих систем нашої шкіри. Знаєте, як звертаються до Людини Свідомої її кості «Бережіть свою шкіру – вона наш амбасадор назовні. Доки жива шкіра – доки живі ми. Доки живі ми – доки житимете ви» (Аксіома медичної сенсфізіологіки та довгожительства).
Досить теорії. Бо он люди Для Чогось винайшли та збудували у Швейцарії андронний колайдер. Ми з вами, як Homo Sensus, як Люди Свідомі такий колайдер… збудуємо у себе вдома, чи на вулиці, чи в офісі. Причому збудуємо моментально. На базі пізнання (люди у Швейцарії, де андронний колайдер, того ж бозона Хіггса хочуть впізнати, а ми… ми ним, а це бозоном Хіггса,  скористаємося! Адже вони – вчені – не знають про тороїдність нашого тіла – дублікат андронного колайдера.  Ми їм своїм тілом ми покажемо… може Нобелівську «заробимо». Адже бозон Хіггса, так говорить Вікіпедія, це елементарна частинка, квант поля Хіггса, що з необхідністю (виділене мною) виникає в стандартній моделі  внаслідок хіггсового механізму (виділене мною, тобто в бублику-тороїду, як стандартній системі взаємодій у Всесвіті і у всьому), а це спонтанного порушення електрослабкої симетрії бозон Хіггса відповідає за масу елементарних частино(те і те, і те виділено мною… тобто фіксує і показує масу частин і частинок нашого біоробота) і так далі.

Довідка. Ця нам, а саме Людям Свідомим, ну дуже необхідна ця інноваційна технологія для реновації всіх кісток скелету та всіх органів і систем. Адже вони, люди у Швейцарії, знають все про бозон Хіггса. Як он і в медицині «знають все» досліджуючи тіло найточнішими дорого вартісними апаратами, а як ним. Бозоном Хіггса користуватися, того що ми вже будемо (далі) знати – не знають. Та і не зможуть знати, адже «окрім фізики далі нічого не бачать». Як і в медицині. Наприклад, не бачать ні ті, ні ті науки сенсфізіологіки, а, тим паче, медичної сенсфізіологіки! Яка, а саме на такій Модельці Всесвіту – тілі людини, як її біоробота, може пояснити просто, простоту, і, простотою, і все складне і невідоме і на Планеті, і в тілі людини, і  у тілі Планети і Всесвіту, відповідаючи на єдине питання на все і про все «Для Чого?!».

А тому ми з вами беремо та організовуємо свій Андронний колайдер. А саме базуючись на – тих самісіньких – Законах наук Фізики та Геометрики. При тому, користуючись цією інформаційною константою: «Все є тороїдом». «Все є – відповідно – однаковим». І як цей андронний колайдер можемо зробити. Теж просто. Яким є все простим в науці сенсфізіологіці! Ідея наша яка? Це відродження (реновація) ідеальної, назву так,«тороїдальності» тіла нашого, і тороїдальності всіх його елементів, деталей, процесів тощо. А це створення (див. означення виділене мною у Вікіпедії) «стандартної стабільності моделі». І у нас з вами є, пропоную, як приклад, три таких ось моделі особистого андронного колайдеру.  Перша – це группомолекулярний, «грубий», колайдер. Друга модель – це магнето-електричний колайдер. Третій – це молекулярна модель побудови особистого колайдеру…

Довідка. Далі «промовчу». Адже далі йдуть моделі: вібраційнно-звукрова (хвильова), інформаційна (он росіяни вже нею користуються для створення Хворобомору України), не плутайте з просто інформацією, а це своєрідний код, що ви отримуєте на свої мобільники, оператори мобільного зв’язку всі росіянські, це як по типу фактору «25 кадру», далі фотонова модель особистого андроннного колайдеру, далі фотоно-світловий тип особистого андронного колайдеру, далі… є й далі.

Розкривати цією статтею всі їх – немає сенсу, адже ви вловите алгоритм «по грубих» і відразу ж злапаєте алгоритм як і створення свого особистого андронного колайдеру, як і алгоритм користування з його можливостей. Ідіть в душ, краще! Це і є «грубий» тип побудови особистого андронного колайдеру. Причому ви… ви ж не кіт і не риба і не Людина Розумна, яка відразу ж відкине, через «фантастичність», саму ідею побудови «домашнього» (не у Швейцарії!) андронного клайдеру. Ви Людина Свідома! А тому усвідомлюєте бомбардування свого тороїду, створення ним своєї тороїдальності. А вже усвідомлюючи, сприймаєте пропоноване Знання, як ІНСТРУМЕНТ для побудови тороїду гіперкраплями (гіпергрупами) молекул води з душу чи дощу (створюючи пам’ять ідеальної зовнішньої поверхні тороїду-«бублика» нашого тіла). І ось під час такого бомбардування, а це створення оболонки андронного колайдеру створенням ФО шкіри, як скафандру біоробота, ви це зробите! Чи то візьмете з того ж душу чи дощу до рота води, чи йдете під душ з цукеркою чи під дощем. Для Чого. А це щоби «рокривати внутрішній інформаційно-фізичний потік що створює, через рот, колайдер-тороїд з тіла». Можете, як це робить кіт позіхаючи чи ви, чи щука на карася… розкриваєте найширше при цьому чи ковтнули, чи пожували ковтнули – це неважливо (хоча і важливо помасувати цією водою, чи слиною від цукерки внутрішність рота – це… це як би це висловити, це як з центра управління андронним колайдером провадиться корегування його правильної орієнтації та в ньому швидкостей частинок для їх зіткнення щоби активувати бозон Хіггса, що і є щось типу командного пункту та «консиліуму» аналітиків-вчених. Виникне таким розкриттям рота (дірка бублика) спрацювання цього сфінктера, що викличе вервечку подібних дій всіх сфінктерів. Аж до «останнього» (що внизу тіла). До речі… можете допомогти (пришвидшити і так швидкий до речі) цей процес передачі естафети між сфінктерами, тобто самі зробіть рух нижнім сфінктером.
Довідка Цей вам механізм «вервечки спринтерської» з передачею естафети між сфінктерами вам відомий з такої відомої  рекомендації: Встати вранці і випити міні ковтками води… щоби вправніше сходити до туалету.
Пожартую (можна, бо вся технологія є жартівливою) – така собі гра «в бублика» зі свого тіла. Зробіть самі рух кільцевим мязом заднього проходу Для Чого… а «раптом хтось з таких аналогічних, кільцевих, сфінктерів по ходу естафетної передачі заснув». Тобто, не спрацює моментально та вправно в цій фізіологічній естафеті. Нам з вами, ми ж Люди Свідомі, ми Homo Sensus, важливо самим для себе повторити аксіому! Що таким ось бомбардуванням ззовні краплями з душу та, при цьому процесі ще й роботою з ротом, ми створюємо самі свою «тороїдність». Чим. Ми НАГАДУЄМО своєму біороботу про його первинні – ідеальні – програми щоби згадав він його ідеальне ФО. І його відповідно тороїдальність вертикального типу! Яка є по факту повністю є відмінною від решти сутностей і у Світі і у… хай це вас здивує, і Всесвіту. Окрім того ми так нагадуємо скафандру нашого біоробота, шкірі, про її захисну функцію. А саме йде нагадування для систем захисту від «грубих»! Тобто елементарне нагадування і біороботу, і тороїду, який до речі на зв’язку зі всіма тороїдальними системами Всесвіту Планети, про пам’ять наявності «великих розміром небезпек» (від крапель води до молотка та до гілляки).
Але ж ми з вами як сенсфізіологіки досконало знаємо! Що такої надзвичайної чутливості нашого скафандру «до всього» ще потрібно на Планеті пошукати. Назву так (про шкіру) «Досконалість інформаційної та фізичної чутливості». Надто тонкі системи існують в нашому скафандрі (точніше, скафандрі нашого біоробота-тіла для). Ледь не забув! («шкіра відволікла в послідовності прояснення інноваційної, тороїдальної, технології реновації вертикальності тіла до поверхні Планети, читай, омолодження і можливості нею постійної реновації справності свого тіла). Що відповідно грубими краплями душу, дощу і, такими ж, елементами направленими в «розкритий рот тороїдний», ми поєднуємо одночасно: і інформаційно, і фізично, і фізіологічно дві тороїдальні циркуляції в «бублику»: і дірки від бублика, і його ФО зовнішнє.

Довідка. «Дірка від бублика». Це вся травнева система. Травнева трубка, що проходить через все тіло, як і в, наприклад, як говорив черв’яка, від роту до анусу. Рот таким чином виступає (суть його!) як пошук тих чинників, що буде відбирати для себе Організм своїми травними механізмами (до речі такими ж як і відбирає інформацію наша шкіра) і саме все працюватиме для потреб кісток скелету! Для такого собі «бозона Хігггса». Адже вони, кості, і є тим всим, що є і відбувається в тороїді і в колайдері, являючись по факту Протилежністю і до шкіри, і до слизових – така собі «середина тороїдної труби».
Пожартую ще раз (може й досить). Он чого я так он люблю бублики самкувати! Перед компом їси бублика і «щось таке» відбувається (ніби весілля мого тороїду з тороїдом буликом), а по факту, відбувається при цьому взаємоінформація всіх тороїдів Всесвіту! І згадування моїм тілом мого тороїдального єства. Спробуйте… Ви, а це так само як і я, бо ж он в цю мить перевірив, бо ж сенсфізіологіки мусять відразу все (все!) перевіряти на собі і на своєму біороботі, відчуєте свою ідеальну тороїдність. Як виникне специфічна випростаність тіла з легкістю його і його дій і так далі.
Довідка. Кістки наші є по суті аналогом прояву себе бозона Хігггса. Наш скелет, кожна його кістка та кожна кісточка, мушу повторити через Важливість, вони є Протилежністю… самого тороїду. Тобто потокам різноманітного характеру що створюють ФО тороїду (бублик, якого створює все те, що довкола)… Назву має такий стан – ГОМЕОСТАЗ. І не лише тороїд (гомеостаз у формі тороїду) створює, але і НИМ керує. Ви погоджуєтеся з останньою тезою? Про «зовнішнє керівництво» гомеостазом? Бозоном Хігггса.
Наведу приклад. Когось з нас «холодильник покликав» і мій – тороїд – покотився до нього. Такий собі одноколісний велик на якому на сідлі… голова з мізками.

Довідка. Про велосипед я вжив образ. Адже ви бачили велосипед з колесом. А цей процес – це безлічна кількість колес на одній точці, що котяться до цілі своєю плошиною за допомогою контакту з іншими – тіло – це є такий собі ніби м’яч котиться а наверху… «щось таке» з відкритим до холодильника зором і ротом! З відкритим. А «не кликав би до себе холодильник» (інша мета: робота, життя, все в ньому?). Тоді би… Ось таким чином зі шкіри на слизові – ПЕРЕТІКАЄ – тороїдально – інформація. А до бозона Хігггса, образ для характеристики кістки, інформація навпаки – ПРОБИВАЄТЬСЯ. Крапка (крапка кінця заявки для Нобелівського комітету – це і є формула мого винаходу).

Але ж ми з вами розуміємо. Що все у Всесвіті йде від найдрібнішого он, від кварку бозон Хігггса (залишимо його у спокої – інформаційному від нашої про нього турботи, а займемося нормалізацією більш тонких структур нашого Організму на його базі!). І це створенням домашнього андронного колайдеру на макрорівні. Але формат самого об’єму колайдера – стандартний – тороїд нашого тіла. Як. Знову просто! Колись давно вийшла з друку моя книга «Квантово-іонна помпа, як універсальний метод постійного відновлення стану здоров’я».
Довідка Я ж вам всю її не стану тут цитувати. Але створення ФО тороїдного типу з ідеальними циркуляціями всередині та назовні тороїду тіла там пропонується… пурхавкою, якою ви збризкуєте квіти чи білизну перед прасуванням.
Суть технології. Молекули води, а це за рахунок «над ними знущання» помпуванням повітря і його додатковим тиском… скупчуються та електризуються страхом. Я і «стадо перед загрозою». А отримуючи можливість «втекти», а це через сопло пульверизатора, молекули до того «що набралися від страху за життя» ще й набувають специфічної додаткової, разом зі «швидкістю пориву до свободи і життя» магнето-зарядженність (електростатичнісь). І, ось ці «молекули Свободи» попадаючи на нашу шкіру…
До речі можете придумати флешмоб такий Україною і Світом оприскування з … професійного пульверизатора для садку-огороду напів чи якось оголених тіл людей, наприклад, або, що ще ефективніше, це одягнутих, я я в книзі писав, тоді інфорешітка з яких одяг дає додаткові преференції, коли ці молекули зачнуть з одежі випаровуватися!. Не забудьте при такому флешмобі «Загального само оздоровлення» і про «дирку від булика» (середину тороїду) смокчіть при цьому цукерку, наприклад, чи пиво з пляшки, чи зто коньячок, вино, доки ваша шкіра висихає після такого – це мікрокрапель душу з пульверизатора. Навіть я колись довів «крамольну» річ. Що Всі ті, хто хворає на захворювання крові саме цим інструментом, пульверизатор, методом досягнуть результату виліковування. Паралельно через раз користуючись ХОХ масажем (найм’якішою пір’їнкою (пуховою) дотикатися шкіри навпроти кісток скелету де виробляється, дивіться мапу, кров’яні тільця та збоку по ребрах (там проходить вторинний вібраційний меридіан селезінки та підшлункової).
Коротше. Ми так, мікрокрапелюючи та прискоренням надзвичайно «заряджених» молекул води діємо на анігіляцію немотивованої (паразитаної, що калічить ідеальний тороїд електростатики. Це ж як взяти та вантажівкою трахнути тороїд, або ж бомбою підірати десь андронний колаййдер у Швейцарії! Анігіляція по своїй фізичній суті це мікровибух з виділенням тепла. Це ж так само… як ніби ми робимо ФО бублика в печі. Але це вже буде ідеальне ФО нашого тіла, тороїду випростаного «Між Небом і Землею» - що нам і є потрібним.

Третю модель «андроїдного стандарту» пропоную, вона за цим же ж алгоритмом. Але це дія ще більш тонкого плану (дії на шкіру і слизові), та опосередковано на кості скелету. Їх стан і можливості «дати вам такий же ж термін життя якого хочуть самі».
Довідка. Є таке щось… назвемо так, молитвою кісток до Своєї Людини, повторюю її «Пожалій шкіру, мого амбасадора назовні та мого охоронця від небезпек, і слизову, що мене охороняє, і будеш жити при повній справності і здоров’ю не менше ніж я».
І ось настала черга «на сьогодні» останньої технології за вказаним – тороїдальним – алгоритмом. Бачте, як я послідовно йду на зменшення і зменшення, щоби ви усвідомили, а вже ви можете продовжити до кварків! І це буде користування, з того, що постійно довкола нас (а може ж у вас душу немає?) чи пурхавки-пульверизатора, чи того ж більшого пульверизатора, що для флешмобу загального оздоровлення, або проти колорадських жуків.

Довдка. Є такі безліч у Людства ритуалів, назвемо їх, «відновлення тороїдності». Суть яких є невідомою, ми з вами сенсфізіологікою пояснюємо цією статтею. Це відомі обливання, чи водою, чи он недавно фарбами, чи помідорами кидаються. Люди кричать тоді, тобто відкривають на максимум рот, люди сміються… знову відкривають повністю рот на оте «ха-ха-ха» (зробіть своє «ха-ха-ха» замість цукерки чи крапель води).
І інструментом у нас є атмосфера. Я якось читав-вивчав таку книгу (секретний трактат) «Око відродження». Окрім анонсованих методів, як там сказано «вічної молодості та довголіття на сотні років» (показали би хоч одного/одну) я, як сенсфізіологік, вивчав-досліджував всі їх сенсфізіологіку, а це для усвідомлення певних алгоритмів та квінтесенцій можливої ефективності, одна з них, обертальна. Вона у нас і є однією з мною вам пропонованих тороїдалиних методів. Давайте розберемося. Я згадував про тороїдальну будову Планти, з згадував про тороїдальну будову сонячної та зіркових систем, як і тіла людини, як і тіла кота, і у них, у всіх, не дивлячись на «ракурс тороїдальності», чи то колеса що котиться в певному напрямку, не буду повторюватися, є одна загальна «стабільна модель» (як каже Вікіпедія про бозон Хіггса), це творення «вигляду тороїду зовнішніми чинниками» (ФО тороїду). Атмосфера – з атомів і молекул. Факт. Обертаючись тілом, як показано вправою спеціальною в «Око Відродження», тіло-тороїд самостворюється (це ми й встановили наукою сенсфізіологікою, цією статтею) завдяки омовінню атомами та молекулами атмосфери. А так як ви крутитеся, то в один бік, то в інший, то і паралельно виникає тороїдальне ФО центру тороїду, «дірки бублика», завдяки диханню під час обертання (огортання себе таким собі сарі мереживним з атмосфери). Але ж, будемо об’єктивними, що ми, див. вище, активували Оком Відродження лише зовнішню поверхню тороїду, тотожну кишковому тракту «по довжині».  А тому. А тому ми з вами досягаємо повної тотожності «Ока Відродження» (тороїд тіла і є таким оком) якщо ви, обертаючись довкола осі, то вліво, то вправо, а це по декілька раз… не старайтесь, ще й посмокчете цукерку, чи коньячок, чи хлібчика кавалечек, чи тримаючи з пляшки пива (нам, вічним, все одно!). Адже нам потрібно подати в «дірку бублика», до рота, хоч що небуть, або зробити ним позіхання, або теж «ха-ха-ха» зробити (в науці сенсфізіологіці найефективнішим, див. Довідниг Розумної Людини є «Га-Га-Га», або навіть однократне «АГА». щоби створити з нашого біоробота ідеальну форму. Зробити такого тороїду, як тіло Людини Розумної… Зробити допоможуть ще й молекули води слини зсередини себе! (відроджена буде травна циркуляція творення тороїду) а молекули та атоми води атмосфери вже зроблять увесь тороїд Оком Відродження.
І головне, що вона «працює» (так кажуть і пишуть мені ті з вас, хто перевіряє, на собі, рідних чи пацієнтах, ідеально безпечні та натомість дієво-результативні технології реновації свого Організму). А, точніше, навіть виліковування свого Організму, як свого біоробота, шляхом перезавантаження програм біоробота, що, а це за рахунок певних ситуацій-випадків, а в основному Звичок, зависли. А згодом тим і тим, і тим створили проблему під загальною назвою «хвороба». Або якийсь «недолік». Що не дає відчуття ідеальності та справності свого тіла, як свого біоробота.
Маю пуза. На думку… Не мою думку, мені було «фіолетово», як багатьом он, – недолік поважний! Та чи я ж в цьому винен?! Людоньки!!! Природа так посміялася, бо ж полтавська, і ще… (далі поясню). Коротше – я не Аполлон «з кубиками». І отак подивишся на своє тіло вранці – «майже Аполлон». Підтягнуто-випростаний… до «полтавських параметрів», а це «квадратності тіла», ну «порода така» (все довкруги моє!). Навіть он до цього часу звучить в полтавчан… «Все що є колгоспне, все воно моє», коли щось із «залишків виробництва» додому приноситься (кажуть: «Та воно саме до рук липне», а це буквально де би не працювалося, бо ж «моє»). В мене он статті до рук «липнуть», бо «мої»: думки, флюїди з Носфери. А доходить до вечора... Соромно на себе в дзеркало дивитися! А ще попади під «суворий і ницетворний погляд навколишніх», а то і слова «он яке у Вас пузо в самого, а людей вчите як позбавитися ожиріння» то взагалі отпад! Я в таких випадках навіть … роздягнутися пропоную! Що хоча і «кубиків Аполлонових» не маю, але в тренді «Я – Шварценеггер».

Довідка. Пузо є (див. під тегом «пузо» в моєму Живому Журналі) і практично фактично намаганням тіла (остову нашого біоробота, кісткам скелету) перевалити свою вагу вперед. Поставити до поверхні Планети вертикально себе, наше тіло так ось намагається, «Між Небом і Землею», щоби не впасти на потилицю. Пузо компенсує своєю вагою і… випнутістю вперед! А це2 синдром Підсвідомості – очікування впасти на потилицю – відбувається з трьох основних причин. Наприклад, пробила людина цв’яхом під стопою, або пальця дуже вдарила…Аі тому увесь час загоєння і «відходу» від болю від вдаряння пальця, намагається не ставати на пальці, не стояти на підпальцях… А коли йде, така людина, зверніть Увагу, то йде «на п’ятах». А, часто, так і стоїть… «щоби не боліло»! Тіло тому й падає назад. І рятує себе… «з трьох раз здогадайтеся» саме вагою пуза. Друге – це ви колись трахнулися гловою об гілляку (наприклад). Або вас добряче трахнули  по носі чи вмазали кулаком обличчю. І!!! Вже на все життя! Синдром «страх іти за обличчям», бо ж получиш знову (така програма кодується геномом такого специфічного страху на ДНК)…  Томі такее «втікання назад» створює таке собі захисне від падіння створіння, як пузо. Наприклад, травма коліна, чи, що особливо, під коліном,  чи інші з колінами проблеми, вони теж створювачі пуза. Все це відбувається за рахунок двох чинників. По животу («пузу») йде  енергетичний меридіан нирок створюючи «кубики» …

До слова. Таке знущання людей над своїми нирками!!! Будете знати – коли виникнуть проблеми від чого вони. Щоби «качанням пресу» зробити пласким живота і «кубики», а це ще потрібно пошукати, такої дурості, саме там де «качаються» і згинається для того хребет, від хребта йде іннервація для роботи нормативної нирок… От нирки і жаліються: «Попрацюєш хіба, тим пвче вірно, коли твої нерви шарпають туди-сюди?!!!» (10-12 хребці і саме так мислять нирки та їхній колега при ідеальній роботі товстий кишечник, 1-2 хребець,… які пані Діафрагма (читай: дихання, читай: серцева діяльність, читай: підшлункова, он Стів Джобс «докачався дойогився», що від такого знущання загинув, найбагатша людина була Планети і… ніби ж найрозумніша?!).

Але ж ЯК?! А це  – підтягувати, те пузо! Наприклад, це те ж саме робити може, що і «витягуватися» штучно і так далі. Ні, є проста метода (про неї ця стаття, нагадую, бо вже мабуть забули). Це не про нас, сенсфізіологіків! Ми з вами знаємо аксіомно: «Тіло – це самостійна від Розумної Людини система життя і яка має свій, при чому досконалий, Розум» (назву так: «Розум Гомеостазний»). Кашляє типу, Організм, чи чхає, чи вірус грипу в себе запускає або гельмінта, чи тиск робить, чи рак, чи гастрит, чи он пузо робить – то все Він, наш Організм, і це робить. Самостійно і… завжди РОЗУМНО. Бо так ТРЕБА ДЛЯ ЗБЕРЕЖЕННЯ ЖИТТЯ (написав великими, щоби не забути). Єдина наша проблема… це у відсутності Свідомості у нашого Організму!!! (три знаки оклику!). Він – це ж не ви, он Свідомі, що вже і сліду від цв’яха чи скла пробитої стопи немає, і знаєте, що давно зажив палець на нозі, і знаєте, що «гілляк» вже немає, які били по лобі,  як і вже немає тих, хто ось-ось тицьне кулаком в носа… він, наш Організм, «все-все пам’ятає!». Від найдрібнішої нанесеної йому травми. До слова: Особливо травм шкіри,як скафандру (!!!) привіт «татуажникам» та «кремувальникам». І тіла, а осбливо обличчя (відомстить!), а це повальним зниженням захищеності, і ментальної до речі окрім фізичної, та імунітету взагалі).  І при чому наш Організм, Організм нашого біоробота точніше, «впертий такий!», все одно – мусить – зберігати звичку «втікання від болю і ситуацій на все його життя, і вашого відповідно в цьому біороботі доки не пройдете реінкарнацію» «пересаду Свідомості в іншого біоробота. Що створюється в певній, вибраній Ноосферою, жінці. А як знищити такого біоробота? Це створювати хронічні хвороби (це є їхня, хронічних хвороб причина кожної). 100%. Або створює Організм, виробляє таку захисну програму, як перекошеність тіла. Наприклад, перекошеність від «віртуального падіння назад пузо», від «віртуального падання вперед – створюється горбатість та старість», від «віртуального падіння в бік – створюється – інсульт» і так далі.

До слова. Колись получили ви, наприклад, по потилиці  (раніше від мам і тат таке було та від вчителів лінійкою получалося…  таке собі «навчання розумності») що формувало «віртуальне падіння вперед» і саме тому передчасну горбатість і старість.
Довідка. Наука сенсфізіологіка своїми дослідженнями доводить. Що ніяких… «успіхів сучасної медицини», а це зі «встановлення своєчасного діагнозу та лікування успішного по цій причині» не існує! Це лише зомбі-бізнес … Як кажуть «нічого особистого лише бізнес». Коли світовою тисячолітньою медичною практикою винайдено безліч (безліч) простих і при цьому ДОСТОВІРНИХ (без жодних МРТ, аналізів тощо) винайдено методів превентивної діагностики, типу: «Хвороби ще немає, але он вона сама себе показує» (відомий постулат успішності китайської та тибетської медицини). Адже збільшення терміну життя людей певних країн… корелює… з появою-збільшенням культури поведінки батьків і вчителів і т.п. зі зменшенням і зменшенням кількості травм підсвідомості ляпанням по потилиці.

Все даремно!Що даремно ( я не «каркаю», лише констатую). Як би ви не хотіли штучно, а це  маніпулюючи тілом досягти здоров’я, не значи засад його побудови та ідеального функціонування, засад, назву так «гомеостазності» (Розум Гомеостазний, Sapiens Homeostatikus) засад побудови біоробота «по образу і подібності», у вас нічого – не вийде. Он що хочеш роблять, деякі з вас, і басейни, наповнені сечею басейнуючих, і завоняні потом липким брудом бодібілдінгісти та фітнесисти, і он йогою кривлять-викручують тіло так, що страждають від болю… бо ж йому болить як і вам, і т.д.. А, він, Організм, «своє знає»! Робить, на ваше ж замовлення хвороби. Ніби ж ще вам хочеться жити та жити – але «людина має те що має» (Організм це дає і надає, коротке життя). А все від чого так відбувається? Людина НЕ СЛУХАЄТЬСЯ!!! Крапка.

Кого не слухається хочете знати? Свого Організму підказування. Он пузом, тема статті, підказування моїм Організмом, що я постійно падаю назад 9є всі три наввані чиники: і пробита цв’яхом права нога, і розбитий декілька раз вщент ніс, причину, знаєте, як і трвми обох, при тому значні – колін. Тому і йду, і стою – «на п’ятах». Я назвав мовність нашого Організму «Засади та навички Фізіологічної культури» (засади медичної сенсфізіологіки, тобто, науки, яка пропонує такі засади (закони) та навички) і які є Мовою нашою зі своїм Організмом, як своїм біороботом (точніше: Sapiens Homeostatikus). А тому нам, людям, господарям нашого біоробота, і самому Йому, біороботу, є зрозумілою. Але ж основною мовою,  літерами, фразами тощо, і є ті Закони науки сенсфізіологіки! Засади, які ми постійно тут вивчаємо (постійно!) і вивчаємо постійно…  як і будь яку мову, якою хочемо досконало оволодіти, навіть рідною, Українською. При чому вчимося користуванню не з самих слів, ще й  – пані Граматикою – як Законом. Адже по суті Законом нашого вірного зі своїм Організмом «мовлення» повинно бути за постулатом «Закон є Закон» (dura lex sed lex). Мовляв, суворий Закон та він є Закон. Адже слово Закон поняття – безваріантного виконання. Пам’ятаєте юридичну аксіому:  «Незнання Закону не позбавляє несення повної відповідальності за його порушення» (АЖ ТАК!!!).

Також, є безваріантного виконання, такий діагностичний, прогностичний та терапевтичний (причини захворювань) Закон науки сенсфізіологіка як «Ноги ростуть від живота, а руки ростуть (живуть, діють та хворіють) від грудей». Все ж надзвичайно просто! Як і будь який Закон, і цей Закон є безваріантного виконання. І який за рахунок – безваріантного виконання – ідеально працює, наприклад, як і такий Закон: «Все пізнається в порівнянні». Чи Закон: «Переходити і їхати на червоне світло заборонено», як і Закон: «Протилежність діє так само як Протилежність, але навпаки, згодом переходячи в свою Протилежність», і т.д. Та скільки таких он простих з їхньою безваріантною дією!!! Так само з безваріантною дією і всі Закони медичної сенсфізіологіки, такі основні як Закон Олівця, як Закон Відповідності та Аналогій Форм Розвитку, як Закон Тримодельної  Всебудови. Між іншим, такими ж простими і дієвими, як, наприклад, «Переходити і їхати дозволяється лише на зелений колір світлофору» (ні на червоний, ні на жовтий потрібно СОБІ заборонити). Є Закон з безваріантною дією «Ноги ростуть і діють від живота, руки ростуть і діють від грудей».

Напевно… Що ви думаєте «Для Чого він «філософію» розводить» (чим стаття стає все більшою і більшою… куди там її дочитати!). Та на це, саме на «не дочитування» і розраховано! Он Планета перенаселена біороботами які втратили «і совість, і відчуття самозбереження» її, Планету знищуючи та забруднюючи. Помила одна шампунем голову. А… але десятки тисяч  квадратних метрів ліквідовано щоби відбувся колообіг води у Природі… на погоду і катаклізми жалієтеся «шампунелюбителі», і так далі. Тому. Тому й ПОТРІБНЕ зменшення біороботів у такого «тупого, зомбованого рекламою розуму» (тих же ж шампунів, кремів, тих же ж ліків). Що лише призводять до самознищення. І свого знищення і – відсутністю Свідомості «Що ж я, скотиняка така, роблю?!!!» і знищення самою людиною свого гомеостазу. І, як результат, знищення цього що на тепер маєте тіла-біоробота Але…  ось хтось з вас… таки терпеливі. І дочитаються до Рецепту «від пуза», виробленого за цим Законом. «Ноги ростуть і діють від живота, руки ростуть і діють від грудей».

Прокинулися ви вранці. Чи, наприклад, лягли спати. Чи згадалося серед вулиці… своє пузо-пузатість стоячи (стоячи найкраще, а коли сидите, бо сидіння найстресовіша ситуація для нашого Організму). Візьміть і підтягніть живіт (штучна ваша дія, але СВІДОМА!) до позиції «як треба», а згодом… згодом вважаючи, що такий є Закон з безваріантною дією «Ноги ростуть, живуть, хворіють і діють від живота, а руки ростуть, живуть, хворіють і діють від грудей» (тобто скористаєтеся таким спеціальним навичком своєї Фізіологічної культури). порухайте довільно ногами.

Довідка. Але не самими ногами. А, як ви вже знаєте, рухаєте, вчуваючись, кістками які ноги і створюють… зі здивуванням усвідомлючи цей Закон! А це тим усвідомлюючи, бо «Все пізнається в порівнянні», що підтягнутий живіт так і залишиться, як ви його підтягнули! (щоб ви не робили далі, зверніть Увагу). Так само підтягнутим, як он у мене… коли згадав про цю технологію і цей Закон-постулат «Незнання Закону не позбавляє відповідальності»… А ми ж його Знаємо!!!! Як простоту. Про те, що «Ноги ростуть і діють від живота, руки ростуть і діють від грудей». Може, ще не пробував-попробую, ще й пару раз присісти? Але не м’язами користуючись, а тими ж кістками ніг. Особливо відчуваючи стопу, її дію? (йду від компа «пробувати»).  Для Чого слово – пробувати –  в лапках? Та тому, що  ця пропонована вище технологія-метода є сенсфізіологічно вивірене рішення проблеми пуза!
Літературний герой Марк Твена, Том Сойєр, пішов зі своїм другом Гелькберрі Фінном до тьоті Поллі (щось там хотіли хлопчики її обдурити, забув, не буду перечитувати – бо це неважливо).  Гелькберрі Фінн переодягнувся в дівчинку, така була їхня деза для успіху «військової операції». Тьотя Полі «вирахувавши» їхню дезу кинула хлопцям між ноги по коробці сірників… І вони обидва інстинктивно ловлячи їх стулили ноги. Так тьотя Поллі їх хитрощі  і викрила.

Довідка. Дівчатка, в ту мить, коли щось падає їм між ноги розставляють їх. Очевидно стає, що це такий інстинкт є, генетичним перенесеннямм, завдяки того, що дівчата та жінки носять плаття та спідниці і ловлять усе в подол. А ось «хлопцям-козакам» , бо ж вони у штанах і подолу не мають нічого не залишається робити, щоби щось між ноги спіймати, – як різко стулити ноги. Це на перший погляд.

Довідка до довідки. Якщо це так є, а це так і є, то щоби ожіночити, чи навпаки очоловічити свою гормональну систему. Тоді так і робите (див. під тегом «Том Сойєр» в моєму Живому Журнал), самі так само зачинаєте «бавитися зі своєю гормональною системою», а це кидаєте собі щось між ноги і, як вони інстинктивно, «сірники» ловите.

Але сьогоднішній мій запис… він якби продовження давнього про доволі таки прос тий тренінг  свого біоробота на базі «технології тьоті Поллі», а це на базі цього інстинкту що був вироблений нашим тілом, нашим з вами біороботом, і це за віки, і це другою сигнальною нервовою системою!
Довідка. Уявляєте!!! Скільки ми наших, а це чисто людських, систем проведемо реновації?! Адже «дітьми» другої сигнальної системи є, як і підніматися на дві ноги, як і ходити н «на двох», як і розмовляти, писати, тощо. Тобто всього того, чим ми можемо самі «покерувати».
Наприклад, такий тип тренінгу (решту самі знайдіть, усвідомлюючи процеси Для Чого саме так поступає ваше тіло: чи то інстинктивно, як «ловля сірників», чи то інтуїтивно – що теж виглядає як «ловля сірників». Ви в цю мить сидите перед компом, чи з іншим гаджетом, чи їдете десь в транспорті, чи переглядаєте програми ТБ, або читаєте книгу – неважливо.  Ви, якщо ви чоловічої статі, «склеюєте» разом кінчики великих пальців ніг і коліна між собою. І… І все! Тренінг своєї другої сигнальної системи, подарований нам Марк Твеном розпочався і вже йде самостійно. Будьте певні. Що коли ви так продовжите працювати біля компа (слідкування за «зліпленістю та стуленістю» обов’язкове) тим паче їдучи в маршрутці чи автобусі-тролейбусі, а це ж можете робити і навстоячки, вібрація кори Планети, а вона суттєва (!!!) зробить свою справу. І своєю вібрацією візьме і відреставрує циркуляції лімфи в Організмі, а це завжди знизу і до верху (роботу всіх вібраційних меридіанів) «Тих, що підносять нашу голову, наш мозок, на певний (ваш) рівень мозку над Планетою! І втримує таку он вагу на програмному показнику h. Зверніть Увагу на виникнення специфічної випростаності після корпусу вашого тіла: стану «королевості» у жіночої статі, стану «а ля Шварценеггер» у чоловічої статі тощо.
«Дівчата», відповідно все роблять навпаки (склеюють п’яти, а коліна «відпускають у вільне плавання» (і це є буквально!). Є одна ""фішка" в технології  для "дівчат". Потрібно вказівним та великим пальцем так взятися за одяг... ніби "принцеса підтримує плаття". Тут є ще й така цікавинка!!! Що у «дівчат» вібрація Планети згодом викличе… відчуття опадання колін в боки ніби вони стали важкими (з’явиться чуття їх, і це так... ніби сам пособі виникне реверанс!). Як ефект-феномен дійсно надважливо=вжливого елементу «дівчачої природи» щоби могли присісти: і сю-сю природно зробити і до дитинки прсісти без проблем і болю в ногах… Від яких пропонований тренінг навіть виліковує.

Довідка. Як і «хлопці», так і «дівчата», повинні побачити розставлення своїх стоп, кожен «зліплюючи по своєму гормональному статусу, в межж приблизного прогнатизму черепа Людини Розумної (який нічим не різниться, це важливо собі нагадувати і нагадувати, від кута єгипетських Пірамід, і це 52 градуси).

А тепер Для Чого ця стаття. Бо тренінг згідно Марк Твена ви могли цей і самі знайти, на базі попередніх статей про нього. Я, друзі,  так і не можу пояснити собі таке. Є відомий факт фізіології: Лімфа тече по нашому Організму лише вверх. А якщо так… «то ДЕ вона, а це ж рідина, береться знизу???!» (окрім електрономіроосмосу, див. мій винахід, майбутня Нобелівська премія, я цього пояснити собі не можу).  Як і фізики не можуть пояснити, феномен процесу мікрокосмосу води в корі Планет, і це вже століттями, не можуть пояснити Законами Фізики, при чому чітко і ясно, як он ми, Законами науки сенсфізіологіки та електроноосмосом.

Довідка. Ладно! Розкрию секрет сенсфізіологіки електрономікроосмосу (все одно без сто грам сенсфізіологічних ви не розберетеся). Стуліть зараз, бо ж забудете, після того, як прочитаєте далі, таку, дійсно шедевріальну технологію реновації біоробота, за Марк Твеном. Адже це технологія реновації ГОЛОВНИХ програм свого біоробота -  таке собі переставляння Віндомсу, як каже мій майстер по комп'ютерах пан Яків.

Така дія молекул води нашого Організму... я вже про електрономікроосмос, це така собі метода трансакції що нам показують у кіно, коли тіло на друзки розсипається і знову стає тілом. Тіло людини (тут тіло молекули води), розпорошується, відповідно на атоми та електрони, хай (хай!) це фізиків всього світу і здивує, але це так і є, а згодом таке ж саме наше тіло, незмінним абсолютно, знову ж ним робиться, але в іншій реальності. Причому, таким як було (тіло людини чи тіло води - це неважливо, бо все тотожно). І все це... за таким Законом науки сенсфізіологіки, як "Святе місце пустим не буває" (див. однойменну статттю в моєму філософічному трактаті «Довідник Розумної Людини»). І, він же ж, цей Закон, "Святе місце пустим не буває" є і діє на базі свого попередника, а це Закону Фізики: "Під час розриву електронного зв'язку електрона з атомом, а це відбувається з багатьох причин у напівпровідниковому кристалі (додам до Закону: яким до речі і є наше з вами тіло!) на місце електрона, який буквально втік в іншу фізичну, паралельну, Реальність, з'являється дірка", тобто вільне місце, але ж якщо всі електрони "повтікали"?! Тоді з нашого тіла - тут - виникає дірка... у вгляді ФО нашого тіла, яку, згідно цих же ж Законів (і науки фізики, і науки сенсфізіологіки) повинна заповнити тотожніна кількість електронів. А - десь там - а це завдяки проліферації в Ноосферу думки (думок) людини, виникає наше ФО в іншій наприклад, людині, у квітці, у Планеті і т.д.! (нам цей феномен відомий як емпатія, а, в релігії "чудом" розуміння мови птахів і звірів певними особами... "святими". Саме в цьому феномені і є розв'язання загадки такої визначної сили людського "думання" як ще колись втовкмачував людям такий Ісус Христос "Скажи гора піди в море...".І піде, ніде не дінеться, бо є Закони науки фізики та науки сенсфізіологіки "Пусте місце ніколи пустим не буває" і, все це, за рахунок саме електрономікроосмосу. Це так само, це як і з лімфою, що он наповнює електрономікроосмосом, мозок людини... створючи "дірку" з самого тіла! Тому здорові люди його і не відчувають взагалі, коли про щось думають. І, а це так само, створюють в ньому хвороби - бо ТАК думають. Бо це, я про тіло, по факту фізичних та сенсфізіологічних Законів - дірка, пустота. А тому "пустота є невагомою", що і відчуває людина коли зайнята іншими окрім свого тіла справами (Мети і Місії). Або, он те саме досягають послідовники Будди.
 
Ну як , і *ви мене зрозумієте, не поширити це Знання?!

"Вчені з Ексетерського університету Великобританії розповіли, тут: https://newsyou.info/eksperty-nazvali-samye-strannye-sposoby-soxranit-pamyat-do-starosti, про те, що після невеликої порції алкоголю люди легше запам'ятовують інформацію. Вони набрали групу добровольців у віці від 18 до 54 років і попросили їх вивчити кілька десятків слів, схожих на справжні, але містять зайві літери. Всі учасники експерименту не зловживали спиртними напоями. Добровольці пройшли спеціальний тест на кількість запам'ятованих слів. Після цього на впродовж 2 годин учасники мали випити стільки спиртного, скільки вони захочуть. На наступний день вчені виміряли рівень алкоголю в крові, і добровольці знову пройшли тест на запам'ятовування. Найбільша кількість балів набрали ті учасники експерименту, які напередодні випили найбільше алкоголю. Вчені зробили висновки, що такий ефект відбувається через вплив спиртних напоїв на процеси, що відбуваються в мозку під час сну. А ось учені з Прінгстонского університету в США заявили, що пам'ять краще у тих людей, які часто займаються любов'ю. За словами вчених, такі люди дуже добре запам'ятовують абстрактні слова. Більш того, вченим вдалося довести, що часті статеві стосунки дозволяють саме людям похилого віку підтримувати хорошу пам'ять". Ну як тут не сказати "ВАХ!!!". Це ж прості і дешеві ліки! (в апетки не ходи і до лікарів не ходи і ніякої тобі деменції чи хвороби Альцгеймера). Але ми, як сенсфізіологіки, повинні з'ясувати механзми такого ефекту.

І засади такої он ефективності (алкоголю і сексу в поліпшенні і збереженні пам'яті) непересічні (прості до того ж). Читаємо в трактатах Сїхідної медицини: Енергетичний меридіан "Потрійний обігрівач" окрім такої фізіологічної функції, як організація терморегуляції в тілі і реакції тіла на зміни температури в атмофері ще має означення, як "Три поверхи шлунку". Згідно філософії У-Сін, цей енергетичний меридіан є янь жар. Як і янь жар, є алкоголь (згідно і У-Сін, і по 6Кі класифікації продуктів що споживає людина). Одночас шлунок і шлуночки мозку, які і є причиною в основному хвороби Альцгеймера та генералізованої деменції (деменція є причиною пстійного напруження колінних суглобів та суглобів гомілково-ступневих при стоянні та ходінні що і є показником і проявом старості тіла і мозку) я про це писав в попередніх статтях... А це відповідно постійне перенапруження вібраційногомеридіану шлунку. Випиваємо!

Довідка. Не випиваємо і не напиваємося "скільки захотіли" як робили дослідники. Ми, Люди Свідомі. А тому СМАКУЄМО алкогольний напій. І як можна довше тримаючи його в порожнині рота. Для чого саме так... Щоби "добути як найбільше слини". Слина, до речі, є янь вологістю, як продуктом шлунку (ви самі знаєте реації виділення слини на лимон та шашлик!).

Саме це і є "причиною хорошої пам'яті". Енергія янь жару та Слина. А не спиртне. Як і... який то секс без цілування? Це е саме... як здалеку помахати рукою та зайнятися онанизмом. Тобто секс по факту є "слинообміном гормонами і феромонами" (чим і по суті сам секс - поза потреби, бо ж діти вже є,  а он в старшому віці, дослідники довели, вже і внуки). І хоча я це видаю вам як ніби жарт! Але. Секс відбувається нижньою частиною корпусу тіла. Ви погоджуєтеся? Але ж "голова з мозком" - це ж є Протилежність до цієї частини тіла...
"що працює під час сексу". Ви ж не будете - проти - а це ефект " втрати голови під час сексу".

Довідка. Між низом корпусу тіла та верхом - головою, такі ж самісінькі "взаємовідносини" як і двох протилежних кінців Олівця, чи, наприклад, ваг: Коли один переважує, то інший втрачає вагу. Аксіома.

Смакуємо вино чи... і секс. От і вся технологія "ремонту мозку і пам'яті" Крапка. Сенсфізіологічна.
Так. В це важко повірити. Знову про неї. Про цю хворобу. Хоч днями і писав статтю. Що ж ти «красуне інформаційна» нас від себе не відпускаєш? Очевидно, і це стає так очевидним, що ми ще не все з вами усвідомили про цю хворобу і причини її! Раз пані Ноосфера, «так насильно і настирно» примушує нас з вами повернутися до цієї проблеми Людства нашим сенсфізіологічним аналізом (соматоепідемія цієї хвороби зростає, і молодіє до речі,– тому очевидно так дуже стривожена за Людство Ноосфера). Вже третій день у моїй голові… «сидить» інформація звідси: https://znaj.ua/zdorovya/217579-diyeta-dlya-rozumu-yak-upovilniti-starinnya-mozku-bez-likiv.
Так ось в тій статті було сказано, про дослідження на мишах хвороби Альцгеймера (такі он забудькуваті мишки вони, вчені, створили генною модифікацією). Цитую: «До такого висновку прийшла команда з Університету Південної Каліфорнії після того, як перевірили вплив різних дієт на когнітивні функції у мишей, пише Daily Mail. У рамках експерименту дослідники вивели спеціальних гризунів, які генетично запрограмовані на розвиток цього захворювання». Ну там в статті пишеться про винайдені сполуки, як «причину цієї хвороби», про зелений чай, моркву, овес та помідори, що мають такі сполуки «антианцгеймеровості», ці сполуки генномодифіковані миші їли і перестали бути «альцгеймеристами» (до речі це відомі «печінкові» продукти та стимулятори перистальтики). І в цій же ж статті надано картинку (див.).

Цікава ця картинка сама по собі (про це далі вся моя стаття). Тим, цікава, що показує наповненими з розвитком хвороби Альцгеймера шлуночки мозку і паралельне до того витончення кори головного мозку. І тут, а саме ця картинка, проявляє для нас «сенсфізіологічний феномен хвороби Альцгеймера». Каліфорнійські вчені так заглибилися «в гени» (!) що не звернули Уваги на таке просте прояснення причини хвороби Альцгеймера. Даю свій давній запис в своєму нотесі дослівно (цитую свій запис у нотесі, де, а це вже роками, записую «розумні думки» та результати «виліковування невиліковуваного», але для вас додам пару слів для прояснення тез): «Альцгеймера – це збільшені шлуночки мозку». Об’єктивно – це центр мозку. І це, якщо брати мозок, що він своїм ФО є 100% аналогом ембріону людини. А фактичним центром, а це в спіральному «мозко-ембріоні» є: шлунок, сонячне сплетіння, печінка, жовчний, діафрагма, підшлункова, 12 пала кишка. Але ж тут, де центр спіралі ембріона (центр мозку згідно відповідності) в людини зачинається меридіан головного мозку. Він там зачинаючись виходить на середній палець руки… а середній палець руки – є відповідністю ноги (згідно Су Джок медицині). Як кажуть «приїхали»! А саме ми знову до тез з попередніх статей про сенсфізіологіку хвороби Альцгеймера. Що причина цієї хвороби – в невикористанні ніг «по їх справі і програмі». Що нам тут ще цікаво, що центрі нашої долоні цей «ноговий меридіан» розділяється в точці Храм праці (точка між двома складками на долоні) і йде до безіменного пальця. А це пальця на якому зачинається енергетичний меридіан спинного мозку. І. цей жеж палець – теж є відповідником ноги згідно Су Джок медицини (двічі «приїхали»)! «Як не крути», а точка Храм праці виліковуватиме Альцгеймера.
Цитую знову зі свого нотеса: «Хвороба Альцгеймера – це проблема тиску зсередини мозку» (тиску від набору рідини в шлуночках мозку, як відповідь організму на утиск шлунку чи утиск людиною, обмеження самою людиною, свободи роботи вказаних «альцгеймеротворчих органів» та позбавлення, самою людиною, свободи програмної роботи ніг. Давайте дещо надважливе з’ясуємо. Тиск внутрішній! Мозку. Він йде від шлуночків мозку відповідно. Адже, череп як череп! А тому внутрішній тиск, що діючи зсередини від шлуночків мозку, він тисне? Тисне. І так ось, бо мусить, «притискує кору головного мозку до черепа, що вона (тому!) і приходить до деградації» (кінець цитати з мого нотесу).
Можна пожартую?! Їмо тепер з вами: моркву, вівсянку, помідори. І, як це довели на мишах каліфорнійські вчені, так будемо ставати розумнішими! (як і ті, вилікувані сполуками з цих продуктів, лабораторні генномодифіковані миші). АЛЕ! Але при цій позитивній дієті ми жодним чином (жодним!) не утискуємо собі сонячного сплетіння! Де он разом зібралися такі «альцгеймеротворці», як шлунок, утискуваний завжди (!) хворими на хворобу Альцгеймера, печінка ними ж утискувана, 12 пала – теж ними ж утискувана, підшлункова… А ця взагалі «в шоці»! Бо ж не лише утискувана зігнутістю в зоні сонячного сплетіння, але ще й має «на своїй голові» корону зі шлунку з… тим всим, що альцгеймеристи, чи наявні, чи майбутні, ви, наприклад, «наїли-накидали» в шлунок.
Записав колись ще одне у свій нотес, а він для постійного та практичного користування (вже більше двох десятків літ веду) дослівно пишу: «Альцгеймера дорівнює пародонтозу!» (суть в цій тезі така). Що пародонтоз, це є постійний жар шлунку (рот початок шлунку у сенсфізіологіці, а пародонт в постійному запальному процесі). Пародонтоз, а з ним і хвороба Альцгеймера (продовжую пояснення сенсфізіологіки картинки про «тиск з середини мозку») є проблемою початку кишкової трубки. Адже пародонтоз це холод товстого кишечника, тому, що анус є кінець відповідно кишкової трубки. І він пов’язаний – напряму – з ротовою порожниною за Законом Олівця науки сенсфізіологіки. Але одночасно і пародонт, і рот є «господарством» печінки. Про яку сказано трактатами як про «ту що створює ФО рота», адже коловий м’яз рота, її, печінки, господарство, а пародонтоз є «страхом жування», а ще й таке по печінку (а відповідно про рот): «всі дії мозку  і всі процеси в печінці взаємозалежні». Згадаємо народні вирази «Мовчання – золото», «Слово не горобець» і тому подібне, що саме і контролюється і реалізується мозком.
Довідка. Проблеми пародонта та зубів у тіла людини, чи їх відсутність, повністю залежить від стану куприка, де відходить нерв для роботи нормальної анусу. А, ще точніше, залежить від стану чакри Муладхара (вона, ця чакра, це найнижча по факту точка корпусу тіла, а це і є куприк). Чакра Муладхара, показує себе, стан своєї енергетики, станом точки, що між анусом і статевими органами… саме там і є кінчик нашого «хвостика» (куприка). Цієї точки ієрогліф трактується як: «Зосередження сили», «Зосередження тіла», «зосередження інь». Звідти, а це з кінчика куприка, з чакри Муладхара, у тіло, і по тілі, йдуть два вібраційні меридіани (Управитель і Зачаття). Які… як би це висловитися, а про це знає лише наука сенсфізіологіка, вібруючи створюють потік лімфи вверх, і він своєрідний тим, що він займається організацією всіх м’язів та систем тіла для «піднесення голови-розуму вверх над Планетою». І саме тому на Сході йоги, вони всідаються на чакру Муладхара… Он Будда вчив, чекати своєрідного стану і тіла, і психіки – Просвітлення. В йогів цей стан названо не Просвітлення, а  Самадхі і після виникає навіть стан Нірвани (як повної невагомості і «зникнення» тіла, якби то розчиненням його в атмосфері, доволі наднадприємний стан!). І ось ці два вібраційні меридіани, Управитель і Зачаття, отримуючи вібрацію з чакри Муладхара…
Довідка. Ви згодні зі мною, що Планета вібрує? Згодні. А коли всістися «як Будда» (чи як йог в позі лотосу) тоді ця вібрація концентрується на найнижчу точку тіла, куприк? Згодні. І йде передача вібрації Планети на увесь хребет, череп на ньому і т.д. Але наука сенсфізіологіка «дивиться ширше» на цей процес. Коли сісти в позу лотосу, тоді виникає розтягнення-напруження muskulus psoas… А це точнісінько так, якби ви взяли та натягнули струну на гітарі чи скрипці… щоби на них грати мелодію. Вібрація Планети викликає таку ось вібраційну «гру на натягнутій струні» – на натягнутому muskulus psoas, і «звук», а це вібрація, викликає ефект мікро (електроно) осмосу молекул води тіла і вони, завдяки прямому фізичному феномену, що ми вивчали зовсім недавно «полинуть до хмар», а вже тоді, а це за рахунок  теж фізичного феномену ежектору, вони ці молекули води (як дію цих вібраційних меридіанів) тягнуть за собою всі молекули води тіла. Випростуючи його, коротше кажучи у вертикаль «між Небом і Землею»… Я колись ось так жартував: «Для Чого в Організмі людини заводяться такі глисти, як гострики?!». «Для Діла!». Свербить біля заднього проходу?! Гострики відповідно в цю мить вилазять «на допомогу Людині Розумній для активації чуханням чакри Муладхара, щоби мати змогу випростатися та для додаткової розумності (Просвітлення, за Буддою). Адже ж це свербить і чухається дитина саме там де чакра Муладхара. Дитина, а гострики саме в діток що погано втримують вертикальність тіла, зачинає вночі довкола заднього проходу чухати… і – вуаля! – вранці її тіло випростується, а мозок стає розумнішим.
До слова. Ось так, «жартуючи», ми з вами і винайшли еліксир для ліквідації і деменцій, і Альцгеймера і решти мозкових проблем! Це. Або зуби повибивати, щоби викликати запальний процес в роті типу пародонтозу (по суті виникає тоді «фізіологічний пародонтоз», он дітки заражені глистами скрегочуть зубами для цього ж фізіологічного пародонтозу, або… або, мусите, «вгостити», наприклад хворих на Альгеймера, емульсією з гостриків (попросіть діток з гостриками їхні пальчики вранці посмоктати) – і, вже готова, для виліковування від хвороби Альцгеймера емульсія!  І випростає людину від старозігнутості, і мозок запрацює як потрібно!
Довідка. Наука сенсфізіологіка не була би наукою сенсфізіологікою! Якби знову не запитала «Для Чого?!». Тут – Для Чого?! – або зуби вибивати для «фізіологічного пародонтозу», або емульсію з гостриками їсти (смоктати пальчики діток після ночі і них під нігтями тих гостриків міріади!) коли можна скористатися… Наприклад, таким гігієнічним приладом, як чашою Біде. Адже саме цим «апаратом» йде активна стимуляція чакри Муладхара (не чаша Біде, а «чаша Будди та Просвітлення» – так виходить по факту). А ви… Ви в цю ж мить смокчете цукерку, наприклад, для активації пародонту (хто не любить цукерку – то наробіть сухариків, і хай стоять у ванній кімнаті, немає сухариків – тоді просто хлібчика кавалечек смокчете). Це смоктання, паралельне з «атакою» струменю води на чакру Міладхара вам і замінить… вибивання зубів або скреготання зубами ніби у вас глисти, адже викликатиме реакцію припливу крові до пародонту, це і є щось по типу «фізіологічного пародонтозу». Другий ефект від чаші Біде – це буде реакція слиновиділення. Що нам і потрібно (далі). А це для прямої дії а центр мозку, направлену на реновацію шлуночків мозку, і таким чином зниження  та ліквідацію «тиску зсередини на кору головного мозку» (і тим викликання хвороби Альцгеймера). Адже сам процес слиновиділення є, а це згідно У-Сін та теорії і практики 6Кі одночасно проявом енергії янь вологості.  Саме нею переповнюються шлуночки мозку. Але само додаткове слиновиділення як ми знаємо його сенсфізіологіку, викликає нормалізацію перистальтики шлунку та нормативне функціонування дванадцятиперсної кишки (як «посередників» між ротом, місцем зустрічі вібраційних меридіанів Управитель та Зачаття які «роблять розум в Людини Розумної» та анусом де меридіани Управитель і Зачаття зачинають свою дію (і де показує себе – чакра Муладхара)… Стимуляцією своєю або ж гостриками, або ж гемороєм, наприклад, чи закрепами, чи. навпаки, як кажуть поляки симпатично, «бігункою».
Скажете, що ви не маєте дома чаші Біде? Не біда. Тоді робіть так, як це роблять в Казахстані, інші тамтешні народи, вони традиційно підмиваються після «а-а тренінгу». Але таке підмивання заднього проходу – це ж теж саме… що чухатися від гостриків?! Те саме, друзі. Активація чакри Муладхара, як Протилежність до мозку (чакра Сахасрара). Лише… От би вони, ці з таким ритуалом народи, були би найрозумнішими у світі, якби знали те, що знаєте ви, як сенсфізіологіки, а це про створення «фізіологічного пародонтозу» та «випростування тіла», його зростання вверх за потягом мозку до вищих сфер та дякуючи стимуляції чакри Муладхара (анусу) орозумнення дитини… все так само, як і завдяки свербінню від гостриків, чи після виділень з анусу при геморої тощо.
Довідка для сенсфізіологіків та Су Джок терапевтів. Шлунок напряму пов’язаний, що було встановлено фізіологами, зі шлуночками мозку. Шлунок виробляє при хворобі Альцгеймера надлишкову енергію «янь вологість», а підшлункова залоза виробляє енергію «інь вологість» (це така їхня обох реакція) на зігнутість тіла в зоні сонячного сплетіння і елементарного здавлення, утиск свободи, цих органів, тобто, виникає реакція на енергію холод (страх). Таким чином у нас з вами є готовий рецепт для постановки терапії хвороби Альцгеймера по 6 Кі (ліквідація янь та інь страху у янь та інь вологості).
Плюс пам’ятаємо з вами про коліна, їх рухливість і свобода, і є показником стану сонячного сплетіння! Як і діафрагми, як і всіх названих вище «органів-альцгеймеротворців». Тому, коли перед сном звести разом лікті та коліна до контакту, а це не що інше, як створити зі свого тіла штучний стан ембріона (100% подібність до ФО мозку). Або ж можете згадати мою статтю про мусульманське моління – тоді вранці ви встане зі «свіжою пам’яттю» (тобто припините розвиток хвороби Альцгеймера). А то й ліквідуєте взагалі, таким ось чином (можете це зробити на спині?) прошу. Не можете – тоді робите або «мусульманську позу моління, з контактами відповідності діафрагми – лікті і коліна – та рух зробите шлунком та підшлунковою  (вони «висять» тоді). Або ж «ембріон лежить на боку». На одному полежали (порахували хоч би до дев’яти) і зробіть те саме лежачи на другому боку.
Довідка. Саме «смішне» в цій – ембріональній пропозиції медичної сенсфізіологіки для профілактики та виліковування від хвороби Альцгеймера те, що коли ви зводите разом коліна та лікті… тоді, а це буде в більшості, ви ж  «допомагаєте підтягнути коліна до ліктів?!». Так. Допомагаєте. Але ж це ж ви тоді натискуєте на згадувану точку Храм праці, що на вашій долоні? Натискуєте.
Резюме. Я завжди (завжди) в захваті від скомпонованості всіх частин, процесів тощо у нашого тіла, як біоробота. Скомпонованої та корелятивної діяльності всього в ньому: всіх елементів, всіх органів, всіх систем та всіх клітин і генів в його Організмі з метою самореновації та самозахисту!!! І цей, показаний цією статтею, приклад ліквідації причини виникнення хвороби Альцгеймера – просто дивовижний (завдяки її причинної діагностики, її причинної терапії та її причинної профілактики, адже хто вам забороняє так, що вище пропонував, зробити інколи перед сном).
Вибір, як для виліковування, так і для профілактики, як це вже з перерахованого у статті бачите, у вас – надзвичайно великий! Вибирайте для себе. Що саме вам найбільше подобається! Чи то гострики «смакувати» і при цьому скреготання зубами, останнє, як показник гельмінтозів, і тоді виникає фізіологічний пародонтоз; чи паралельне поєднання з «Просвітленням сидячи чи стоячи над чашею Біде» смоктання цукерки, сухарика чи кавалочку хлібчика; чи виберете ви таку собі «лежачу позу мусульманського моління»; чи, наприклад, дія моксою чи голкою на точку Храм праці, що розташована між двома лініями на долоні; чи то ваша дія на відповідність шлунку та підшлункової що практикується для програмного виліковування цих органів методами Су Джок медицини щоби зупинити процес переповнення шлуночків мозку і тим «тиск зсередини», який вбиває кору головного мозку затискуючи її між самим мозком і черепом; чи ви берете і робите час від часу масаж кінчиків нігтів середніх та безіменних пальців рук і, при цьому, ще зробите зробити довільну активацію зубів та анусу (тоді виникне реакція нормалізації «зони альцгеймеротворіння» – зона сонячного сплетіння), як середина між анусом і ротом, як середина двох кінців Олівця, див. Закон науки сенсфізіологіки, Закон Тримодельної Всебудови, Закон Взаємодії та Взаєможиття Двох Протилежностей… Коротше. Що кому сподобається і що є до вподоби свого трибу життя (може комусь і емульсія з гостриків сподобається!) – он Будда та йоги чекають точнісінько того самого задоволення… від чухання, яке собою створюють прості гострики. У кожного з вас – свої смаки. Наприклад, хтось з вас згадає і про дані науки сенсфізіологіки та Су Джок медицину. Наприклад. Що коли скласти два вуха разом – то це 100% відповідність ФО мозку (лише вуха без звивин). Що коли – миєш вуха час від часу і їх «шлуночки» особливо, подивіться в дзеркало на вухо та на схеми анатомічні половинки мозку щоби аналогічні шлуночки побачити… які 100% подібні до шлуночків мозку, то «про яке Альцгеймера» може йти мова? Або. Ви ж можете попросити когось?! Щоби вас, як це було в дитинстві за шкоду, за вуха вас потягали (а чого би і ні?!). Ліквідація альгеймеризму того – варте! Щоби тоді «вуха-мозок» зачервонілися циркуляціями та ви взяли і порозумнішали (як кажуть: «коли тра так тра» – коли треба так треба). Або, наприклад, коли скласти разом ваші дві кисті! Це взагалі чудо. Пучками всіх пальців. Адже так створюється 100% аналог нашого мозку (комусь з вас захочеться саме це для профілактики хвороби Альцгеймера та виліковування від неї). Наприклад… дулі робити і ними тикати (не обов’язково комусь – або собі в дзеркало, або… фантазуйте) хоч і самій хворобі Альцгеймера.
До слова пояснення. Великий палець руки в дулі, гляньте, як це гарно, це відповідник мозочку, коли склали так разом кисті. А ось вказівні пальці, чому вони в нас такі надзвичайно «практичні», рухливі і надчутливі, вони є  відповідником продовгуватого мозку і навіть… спинного мозку! Вам, наприклад, не віриться в ефективність та дієвість «дульної профілактики та виліковування від хвороби Альцгеймера»? То ваші – проблеми. Але не наші, Людей Свідомих, які завжди користуються Законом Відповідності (Закон побудови Всесвіту) та Законом аналогій Форм Розвитку: вухо-мозок, тіло в позі ембріону тощо. Складаємо ми в дулевидній формі свої кисті разом, при цьому разом теж складаємо зап’ястя та лікті! У вас вийде така собі конструкція – де з’єднані кисті є відповідником голови. І після цього візьміть поворушіть кінчиками дуль… Це вийде так, ніби ніби своїм точкам Храм праці їх, дулі, даєте. І, зверніть Увагу, як у вас відразу ж з’являться реакції типу «фізіологічного пародонтозу», а також реакція чакри Муладхара (така собі Самадхі і Нірвана одночасно). А тому дуля в декого з людей така популярна! До речі ви пам’ятаєте сенсфізіологічне дешифрування українського слова «ДУЛЯ»? Це: Душа Українська Любить Я (типу моя хата скраю і йдіть ви всі від мене подалі). Але ми з вами все-таки науковці. А сама дуля – це практично універсальна мудра для Людини Розумної. А точніше, універсальна саме для Homo Sensus, Людини Свідомої! Адже ви вже знаєте постулат медичної сенсфізіологіки «Всі хвороби тіла людини і її психіки можна вилікувати дулею». Візьміть, що навіть мій філософський трактат має назву «Довідник Розумної Людини, або швидка допомога у кишені» (з трьох раз здогадаєтеся?!) хто є «швидкою допомогою у кишені». Отож. Ми, як сенсфізіологіки, як Люди Свідомі, все таки не будемо з вами робити пряму дулю, хоч вона таки явна і надефективна зброя не лише проти Альцгеймеризму, Паркінсонизму і решти «измів». Ми, як Люди Свідомі, зважаючи на досвід, адже  дуля є наш над успішний проект в технологіях реновації свого біоробота (див. Су Джок медицину – де кінчик великого пальця руки – це відповідник мозку, див. схеми китайської медицини – де саме на кінчик великого пальця руки виходить енергетичний меридіан легень, від першого вдоху що зачинає наше життя і продовжує його у вертикальному стані (вдох) і який, як і кінчик великого пальця руки зачинається в шлунку (!!!). Ми з вами, складаємо кисті рук пучка до пучки і «запускаємо» кінчики великих пальців рук всередину цієї конструкції, як такого собі ідеального ФО мозку, що так і є по енергетичній, інформаційній та фізіологічній дії.
Довідка. Дивні Творіння наші біороботи! Ми ж тоді кінчиками великих пальців рук дістаємося всередині кисті… знову до точок Храм праці!
В декого з вас, бо ж Альцгеймера хоч постійно «молодіє і молодіє», але залишається проблемою старших по віку людей, не буде вдаватися торкнутися (полоскотати кінчиками великих пальців рук) точку Храм праці, така собі своєрідна мотивована акупресура від медичної сенсфізіологіки + мудра ФО мозку. Тоді ви робите «обманку»!  (в лапках, адже це не обманка) а ми просто будемо працювати з кожним шлуночком мозку поокремо, і для цього складаємо пучки до пучок..
Довідка. Опазурених, тобто «озвірілих», адже з пазурами (вирощеними чи наклеюваними) цього контакту пучок з пучками жодним чином не зробити,  ця технологія  – а це реновація розумності мозку, не стосується (технологія, вирівнювання-випростування вони опазуреним (озвірілим) непотрібні «як вихід з полону старості» тіла.
І, залишаючи так одну кисть в стані ніби обидві кисті-мозок ще в контакті, берете і великим пальцем другої руки самі просто підгинаєте кінчик великого пальця до контакту з Храмом праці. Полоскочіть ним точку Храм праці, ЛАО ГУН, або ж самою кистю, а це точкою Храм праці, гладите кінчика великого пальця (особлива наша Увага повинна бути на таке: щоби пучки цієї кисті де дієте на Храм праці і де великий палець другої руки «шукає» точку Храм праці з допомогою пальців другої руки, пучки пальців залишалися в позиції «контакту» (контакт відповідно між обома половинами нашого мозку!). Адже ця, така проста по суті дія, це і є прямий зв’язок з центром особистого мозку!
Вам і це зробити складно? Немає чого сумувати! Тоді, а це вже взагалі «бомба» під всі (ВСІ!) проблеми нашого мозку і до речі проблеми нашого тіла, тоді, коли з рук «складете мозок і тіло», тобто, досягнете контакту всіх кінчиків пальців (тут необхідно щоби кінчики великих пальців торкалися і один до одного і до вказівних, див. значення такого контакту вище, та ще у Довіднику Розумної Людини, стаття «Сенсфізіологіка творення – сенсопсихобіологіка, або як діє у людині людина») також досягаємо контакту зап’ясть та кінчиків ліктів… Ми робимо рух цією «конструкцією». Адже коли ви до неї «придивитеся», то побачите: і голову, зі складених пучками рук, і грудний відділ тіла, зі складених передпліч, і увесь корпус тіла, коли руки випростати… хоч і без рук і ніг, але це 100% образ тіла людини! І зробимо рухи цією «конструкцією» в ліктях, в зап’ястях (в ліктях, особливо будемо уважними!) і це рухи, і там і там мінімальні, це вийде так як ніби ви повертаєтеся своїм тілом в боки, а в зап’ястях це ваші рухи головою в боки, кивання і при поворотах «голови» і прямо... Головне нам потрібно усвідомити, що все що діється в «конструкції», це ж те саме буде діятися і в нашому тілі. І тоді, а цього моменту дочекайтесь, бо є тест якості реновації Організму від проблем мозку і проблем тіла (повторюю важливе, рухи «конструкцією» в ліктях та зап’ястях робите легко – це не гімнастика, а візуалізація рухів як ніби рухаєте корпусом свого тіла і окремо головою)…
Довідка (ледь не забув!). Торкатися вказівних пальців кінчиками великих пальців в «конструкції» – обов’язкове!!!
І в певний момент, побачте цей Феномен (з великої!) як ваша ця «конструкція» як магнітом притягнеться до рота! Кінчиками великих пальців рук «обніметься клюв черепахи» виступ на верхній губі, ми недавно з вами вивчали рецепт довгожительства і постійної здоровості-справності «Жити і діяти, як черепаха». Ось так (саме так!) Творці свого біоробота, нашого Організму, вчили людей першостворених «молитися» (так виходити з Ними на контакт)… І тоді також, і на це звернете Увагу, автоматично виникатиме специфічне… Нюхання своїх же ж вказівних пальців! (пам’ятаєте, що означає процес нюхання – що це дія на те єдине наше з органів чуття, де немає посередників, а є саме чуття,  що іде прямісінько в центр мозку, і це нюх і запах). І, одночасно, сам процес нюхання як ми знаємо проводить реновацію функції-роботи нирок, про які, мушу повторити, сказано трактатами «нирки будують і ремонтують мозок» (тобто від проблеми Альцгеймера теж нюхання рятує людину). Але… Але, і це ще не все!!! По всіх канонах стародавніх медицин, я он Авіценну неодноразово цитував, кора головного мозку, а тут вона страждає від «тиску зсередини» через переповнення шлуночків мозку, що її робота забезпечується енергетичним меридіаном товстого кишечника. А той зачинається нігтем вказівного пальця руки. Якого ви раптом зачали «нюхати». І, уявляєте картинку?! Що цей меридіан, меридіан товстого кишечника, а це відповідно і кора головного мозку, зачинають свою дію на кінчику вказівного пальця (читай реакції продовгуватого мозку та спинного мозку, як і робота кори головного мозку – це його!!!) то цей меридіан закінчує свою дію… ніздрями! (остання точка акупунктури знаходить збоку ніздрі). Але сам меридіан, він все-таки закінчує свою дію всередині нашого носа! (в лемешевому органі де й сполучається з енергетичним меридіаном нирок і це їхнє сполучення ми і відчуваємо появою нюхання та чуттям запахів).
Довідка. Звідки соплі і кози в носі? Для… Все так як і з гостриками, чи з гемороєм, для реновації зв’язку цих меридіанів-систем однієї та другої половин тіла, одного та другого кінчиків пальців рук… Через ніздрі! Засвербіло в носі, коли там виникає контакт у носі. Обох половин тіла,обох половин мозку , товстого з нирками тощо, що і є технологією самого Організму людини для «антиальцгеймеризму», «паркінсонізму» і т. п. «измів».
Довідка, вам відома. Що нирки провадять лімфу по тілу (всі циркуляції в Організмі) а другий, а це товстий кишечник, його господарство в людини і є кора головного мозку по факту, а по фізіологічній дії він «дає чи не дає» ниркам воду, а таким чином дозвіл на циркуляції…
До речі (я не хвастаюся, а лише констатую) – що це наше з вами дослідження сенсфізіологіки наукової роботи каліфорнійських вчених, сенсфізіологіки відповідно цієї соматоепідемії у Людства, хвороби Альцгеймера, якою все більше і більше вражається Людство, попри їхніх висновків (що для рішення проблеми хвороби Альцгеймера, є лише «дієтичні», та «колись будуть знайдені ліки на базі їхніх досліджень») то кращого підтвердження, як їхня наукова робота, наших з вами досліджень сенсфізіологіки цієї хвороби, як і «Як і Що робити?!» важко таки знайти.

Latest Month

May 2019
S M T W T F S
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

Tags

Syndicate

RSS Atom
Powered by LiveJournal.com
Designed by Lilia Ahner