?

Log in

No account? Create an account

Яка пречудова інформація (тут: http://internetua.com/kvantovye-vycsisleniya-gorazdo-vajnei…), яка дає чітке пояснення Закону Олівця науки сенсфізіологіки (Закон, що прояснює всі фізичні, фізико-хімічні, хімічні, біологічні, енергетичні, соціальні тощо процеси на Планеті, у Всесвіті, в людини і в певному соціумі, і в діях-поступках-модах тощо, Людства). Так само (див. мій філософський трактат "Довідник Розумної Людини або швидка допомога у кишені") як і пояснення цим сенсфізіологічним Законом тієї ж моментальності дальнозв'язку, див. згадування про теорію Енштейна. Але, і дає пояснення повне і цієї, в статті, теорії, та вже і практики "на обум", назву так, "квантування" (показаного дуже гарно, томіуі ВАХ!!!, цією статтею): "Коли ми поставимо чашку і зачинаємо її штовхати Олівцем, то чашка, а саме за рахунок моментальності, а це квантової далекодії-взаємодії... ну мусить переміститися від А до Б, а САМЕ В ЦЮ Ж МИТЬ!".

Довідка. Яку я назву... "позор сенсфізіологіка"! Адже я так і не можу усвідомити причину того (Для Чого?!): Що Людство так до цього часу не може взнати про існування науки сенсфізіологіки та її Закону Олівця?!!! (я вже не кажу про такий розділ цієї науки, як медичну сенсфізіологіку!) яка може врятувати міріади життів, а з ними і Людство як таке. Незнання, в сучасності, такого Закону, а це Закону Олівця, для прояснення всіх (всіх!) процесів і їхньої логіки (ще точніше, для повноти усвідомлення, сенсфізіологіки) НЕПРИПУСТИМА РОЗКІШ! Адже його, цього Закону, Закону Олівця, похідні: Це Закон Осі, Закон Взаємодії та Взаєможиття Протилежностей (які Закон Олівця собою показує для усвідомлення всього і всіх процесів і появи речей тощо), як і наступний його. Закону Олівця, похідний, Закон Триелементної Всебудови (згідно якого нами ще до Протилежностей) знаходиться "третій", тобто, той, що допомагає Протилежностям бути і діяти - і протилежно, і, одночасно, як це вище показав у прикладі чашки, як образу моментальності далекозв'язку між двома Протилежностями (кінцями Олівця), а до цих трьох допомагає знаходити "Того", а це той четвертий елемент який тримає Протилежності (вісь-центр між ними, як образ тіла олівця між двома кінцями олівця і ними, всіма трьома,... керує) і так далі. "Позорище!" (а не позор) для сенсфізіологіка!!!

Маткотренінг

Це нове поняття від науки сенсфізіологіки

Довідка. Цей термін, він визначний та визначальний. І цей термін (поняття) «прийшов» до мене з Ноосфери сьогодні лише. Не дивлячись на те, що технології Маткотренінгу у медичній сенсфізіологіці вам відомі давно, і ними ви вже успішно користуєтеся (див. під тегами: «жіночість», «матка», «жіночі хвороби», «жіноча статева сфера» в моєму Живому Журналі https://sensfiziologika.livejournal.com/). Всі ці «маткотренінги», що проявлені в Живому Журналі, є технологіями причинної діагностики та причинних профілактики. а також терапії базою медичної сенсфізіологіки для допомоги дівчатам та жінкам. І ці технології, ми тепер знаємо під загальною назвою – Маткотреніг, як технології профілактики проблем з маткою та всією статевою сферою жінок, а також, що основне, як технології пізнання причини проблем, та ще й технології, виліковування від всіх жіночих проблем (всіх: і фізіологічних, і емоційних, і ментальних)..

Колись, а це ще у 2013 році, тут: https://sensfiziologika.livejournal.com/201217.html , я ставив статтю... про соску. А це її значення, як лікувально-профілактичного засобу для… дорослих людей (почитайте і скористайтеся, варте того!). Там писав, стаття має назву «Антиінсультна, антиінфарктна та антигіпертонічна соска» 08 травень 2013 at 2:00 PM, посилаючись на авторів дослідження, цитую: «Читаємо уважно, усвідомлюємо засади і робимо для себе висновки. Це я звертаюся і до лікарів, і до потенційних інфарктників, і до потенційних гіпертоніків чи інсультників, і до, вже явних: інфарктників, гіпертоніків, інсультників. Стаття: Соска-порятунок від раптової дитячої смерті (джерело http://www.profinews.com.ua/)

Австралійські вчені з Монашського інституту встановили, що соски-пустушки є незамінною річчю для немовлят. Вони не тільки заспокоюють їх нервову систему, але і захищають від настання раптової смерті. Позитивний ефект пустушки залишається навіть тоді, коли вона не перебуває в роті малюка. Дати пояснення цьому феномену фахівці поки що не можуть. Синдром раптової дитячої смертності (СРДС) щороку стає причиною смерті тисяч дітей. Велику небезпеку він становить для грудних немовлят у віці до трьох місяців, народжених недоношеними або з низькою масою тіла. Найчастіше СРДС наздоганяє малюка в нічний час, коли той спить.
У своєму інтерв'ю, даному виданню ABC Scince, керівник дослідження професор Розмарі Хорн розповіла, що соска дає можливість маляті прокинутися в тому випадку, якщо у нього раптово зупиняється дихання, або ж коли він відчуває різкий перепад артеріального тиску. Запобігти або ж передбачити обидва згадані фактора неможливо. Учені з Австралії перевірили свою гіпотезу, вивчивши поведінку дітей. Вони спостерігали за немовлятами, коли ті спали вдень. Виявилося, що діти, які засипали з соскою, мали більше варіацій в серцевому ритмі, а їх організм краще реагував на зміни артеріального тиску. Все це додавало шансів прокинутися вчасно. За словами професора Хорн, вони прийшли до думки, що грудним дітям соски-пустушки необхідні. А відмовлятися від пустушки, на думку австралійських учених, треба після того, як малюкові виповниться 6 місяців - один рік. (кінець цитати
про дослідження), все виділене – виділене мною.

Тепер пояснюю Для Чого мою статтю на цю інформацію мною названо «Антиінсультна, антиінфарктна та антигіпертонічна соска». Дайте таким, дивіться вище перелік, соску! Нехай посмокчуть. Наприклад перед сном. Наприклад навіть вранці. Наприклад, під час непокою цих людей, а це з такими, переліченими тут, та іншими проблемами. Але Для Чого соску смоктати і як саме, і коли? Поясню…

Довідка. Далі у моїй статті йде, як у мене завжди буває, «багато-багато» пояснень сенсфізіологіки процесів, які викликає смоктання соски та сенсфізіологіки технологій ліквідації нею (нею!!!, Пані Соскою), проблем… «різних і різних».

Але сьогодні ми з вами «зібралися на ці збори» лише для того, щоби усвідомити ще одну, просто шикарну, технологію під загальним «брендом»: Маткотренінг (підкажете, мовники, як краще-правильніше писати: Матко-тренінг (через дефіс), Матко тренінг (поокремо) чи таки так, як я написав краще, а це сукупно Маткотреніг). Щоби нам з вами як сенсфізіологіками користуватися (не я, бо я чоловічої статі!) Маткотренінгом (я користуватимуся з пацієнтками, давно-давно, і постійно користуюся, але не соскою, а цукеркою, під час метофізіологічного палсингу) потрібно усвідомити в першу чергу. Це залежності матки, і її тренінгу, від смоктанням соски (далі). І ось щоби усвідомтти залежності, для цього ми повинні з вами побачити таку собі, саму по собі цікаву, і вже знану вами, мою схему відповідності (залежності, точніше) фізичних (рух), фізіологічних (гомеостаз) і генних (програма роботи фізіолого-біологічних та фізико-біохімічних процесів у матці, а за нею в Організмі жінки чи дівчини) процексів. (див. схему розташування анатомічного образу матки з яйниками на жіночому обличчі)

А стосовно всього Організму, це, базуючись на візуалізації цієї діагностично-прогностичної схеми також можливості, а саме «завдяки сосці», замати безболісний та нормативний взагалі менструальний цикл, позбутися неплідності, забезпечити нормативний та доволі результативний розвиток маляти у матці, також повністю, і це гарантовано саме цим Маткотренігом, безболісності процесу новонародження дитинки, наприклад, смоктанням соски до родів і під час по можливості, чи постановка матки, при її опаданні в зрілому віці, на своє програмне місце, або, наприклад, ліквідація можливості стати «памперсоносцями» (як я жартую зі своїми пацієнтками щоби їм легше було вилікуватися у мене від цієї проблеми, хоча постраждалим від нетримання сечі не до жартів). Тобто. Коли ми з вами уважно-уважно, але основне з усвідомленням залежностей та співпраці, бачимо цією діагностично-прогностичною схемою (див. ще раз сам малюнок) очі – як відповідність ячників, брови – як відповідність, вони теж ворсинчасті, труб, а простір носа – як простір у матці, порожнину роту, як відповідність піхви, а губи, як відповідність статевих губ… А згодом переводимо, а це уважний та усвідомлений погляд на другу схему, а це  відповідності м’язової системи матки і язика (таким чином 100% співдії всіх (всіх!) процесів між маткою та язиком. див. порівняльний малюнок, справа ергономіка м'язів матки, яка повністю кореспондує з будовою самого язика та ергономікою м'язів язика )…
с171_Matka+Zhinka [Converted].jpg
Тоді такий Маткотренінг, а це брати та… а навіть частенько, посмоктати соску, він ніби стає панацеєю, а такою практично і фактично і є від всіх жіночих проблем (в дитини соску не забирайте, а купіть собі!). Також не буде фантазійним, що дії цього процесу, процесу - не простого, а сенсфізіологічного! (далі) як смоктання соски є регуляторними на всі ті проблеми, що турбують дівчат та жінок, та, а це основне,  профілактики їхніх проблем та від них виліковування, навіть від раку матки. Але. І в цьому «Але» і є фішка медичної сенсфізіологіки для користування технологією сенсфізіологічного смоктання соски. Потрібно вам буде, смокчучи соску, а як її немає, тоді, як я пропоную пацієнткам, візьміть просту цукерку… чи смокчіть кінчик... олівця, на роботі (пожартую: начальство буде так думати, що ви замислилися над рішенням проблеми фірми... а ви займаєтеся елементарно Маткотренінгом!), і саме в цей момент потрібно взяти і покрутити в роті язиком. Та не просто покрутити, а, намагаючись, «пройтися» роботою, а саме м’язів язика, по всій поверхні рота, внутрішньому його простору, до того ж намагаючись, щоб саме працював, відчувайте це, корінь язика..

До слова. Соска вами відповідно береться також губами (такі ось "учасники" процесу Маткотренігу). В цьому факті теж є сенсфізіологічна фішка. Якщо, наприклад, у вас виникла проблема з появою на губах складок. Або ж, або взагалі вони вам «не подобаються» і ви їх пілінгом хочете покалічити чи навіть «ботокснути» (дурка – несамовита !) саме стосовно подальшого вашого здоров’я. Тоді для ліквідації причини виникнення таких складок, та некрасивості-перекривленості губ, а вони, як писав вже багато раз, страждають від постійної несвободи зони що між лопатками вверху (так звана «вдовина згорбленість» від того виникає, що «ніхто не любить»... пик! і складки виникають на губах, бо губи «ховаються щоби світ не цілувати з любов’ю та ласкою», отака «смішна» причина складок). Або взагалі захочете зробити їх – красивими, рівненькими - не перекошеними чи стиснутими... від постійної злості. Тоді зробіть під час соскотерапії та соскопрофілактики – такий, а він своєрідний, рух Гордості. А це рух тілом… ніби похвастатися «Яка я гарна-здорова-багата» (саме тоді і розблоковується і це ви відчуєте відразу ж, саме ця зона хребта!).

Довідка. До речі, це вже мій додаток поза технології такої Маткотренігу, як соскотерапії та соскопрофілактики. Так час від часу потрібно вам робити, навіть, бажано, і це кожного «споглядання себе у дзеркало», формуючи тим своє: і сьогоднішнє, і прийдешнє в житті, роботі, тощо, і взагалі майбуття, щасливе і радісне майбуття.

Такою ж важливою фішкою цього типу Маткотренігу, є для вас ще одне доповнення до технології соскотерапії та соскопрофілактики.  І це наші з вами знання про «того нерва!» (див. надаю схему з неврології) що саме й іннервує матку, також яйники, вважайте «всю жінку»). І це є тазовий нерв. Смокчете соску під час Маткотренінгу? Зробіть під час цього «процесу» крижем спеціальний рух, а це коли сидите, чи стоїте (він аналогічний, як то робить качка, такий міні струс крижового відділу хребта… якби допомагаючи «тому нерву» розблоковуватися). Або, а на це Чудо потрібно дивитися, пройдіться, смокчучи соску… а це так само рухаючи «хвостиком», ніби ним хизуєтеся, як це роблять…роблять… свинки.
PolskaPika.jpg

… Ну ніби закінчив про «соскосмоктальний Маткотренінг». Але, скажете: «Так шкода, завжди так багато писав» (не сумуйте!). Я ще не все пояснив. Займіться хоч би цим… а не «біготнею по Інтернету». Для Чого. Та щоби запам’ятати цей інноваційний навичок своєї Фізіологічної культури на все своє життя, як ви займаєтеся постійно та щоденно Гігієнічною культурою.  Це ж просто. Покладіть соску на поличку у ванній кімнаті.
Для вас, сьогодні про одну з трьох Формул здоров’я Людства від науки сенсфізіологіки (так як Людство складається з людей… то це і ваша кожного Формула, а Формули вивчають і користуються, поїхали).
Довідка: Ця Формула, про яку ця стаття, подарована мені дослівно 9див. заголовок статті). А це одним муляром у Польщі (я про цей випадок повідомляв), якому, не дивлячись на його 74 роки, я не зміг би дати… навіть 52
Але якщо це так, а з його практики та й моєї згодом, так, бо опробувана під час роботи з пацієнтами та під час ліквідації причин болю та причин хронізування болю, А також ця Формула дієва для діагностики причин хронізування захворювань, включаючи так названі – «невиліковні»... Тоді нам з вами, з першими представниками Людства в цивілізації Homo Sensus (цивілізації Людини Свідомої) нічого іншого не залишається.! Як цією Формулою користуватися. Для Чого. Бо ж ми цивілізація людей з можливостями постійної (та по потребі) реновації свого Організму, як свого біоробота. А саме, до первинного стану його програм, а це справності Організму (читай: його і, вашого, здоров’я). До слова. Я вас таки зрозумію! Якщо ви в таке не повірите. Очима видно, що це так, а ось розумом це прийняти неможливо "Що те, що вигідне для тіла - є невигідним для здоров'я". Тоді, повторюю, берете і користуєтеся – з простого: «Що вигідно для тіла, невигідно для здоров’я» - це і є технологія «від поляка», якому 74, працює муляром, а це каміння та цеглу постійно таскати, а виглядає фізично тілом на 52, його Формулою здоров’я... А тепер вона і наша.
Довідка: Ледь не забув. Нагадую ще дві від цього омолоділого поляка його Формули здоров’я, які він мені відкрив, коли я здивувався його віку при такому стані тіла. Це «Я – не їм і не п’ю. Я і їжу, і воду – смакую і тоді – не напихаюся і не наливаюся». Гарно?! Ну дуже. Ще одна його Формула: «Вже сорок років… я після роботи або келих вина смакую, або 40 грам горілки смакую, або 25 коньячку смакую, що є, але не випиваю, а смакую».
Технологія користування Формулою здоров’я, як говорив вище, надзвичайно проста. Пошукайте «пані Зручність». Наприклад сидите зручно в цю мить перед компом, чи тримаєте гаджет. Наприклад, лежите зручно коли спати лягли. або, це я до тих, хто мусять лежати хворими чи травмованими. Наприклад, штани саме так одягаєте чи спідницю (саме це є показником… що ви в цю мить є рабом пані Зручності). А бути її рабом – це вже ось-ось, або колись, зачинати від «стабільних поз чи рухів тіла» захворювати і згодом хворіти хронічно .. Знайшли. Знайшли їх ДВОХ: І пані Зручність, і її колежанку пані Вигідність. Тепер. Тепер змініть положення тіла, чи той процес вдягання-роздягання, а це зміна ритму звичних рухів виробленого роками – на незручність. Чи то зміною положення тіла, чи то одягатися в незвичний бік… сунути, наприклад, в рукав незвичну руку тощо. До речі.
Особливо ця технологія результативна, коли сидите (так-так!) адже це максимально стресова ситуація для тіла, сидіння людини на стільці, чи кріслі, чи канапі. Адже це завжди – є страх. Страх впасти. А це тому, що генетично тіло «навчилося» сидіти… он мавпа на дереві, а ми, люди, на землі, на поваленому дереві, на камені… ну і ніяк не на «чомусь складеному із елементів які - можуть - розпастися». Генетично навчилися сидіти, а саме на чомусь, назву так ,«на гравітаційно-стабільному», ніби «приліпленого» (гравітацією) до поверхні Планети, причому цілістю. Ось так запросто! Діємо. І Організм в одну ж мить згадає всі свої нормативні програми. Проведе перезавантаження завислих програм (саме пані Зручність і пані Вигідність і є собою показниками завислих програм у нашому біороботі). Суть тут така. Наше тіло, тіло людини, це наш біоробот по факту, переносить наші бажання і наші думки «куди просилося нами». І у нього, у нашого біоробота, в Зовнішньому (світі) працюють такі виносні маніпулятори: як руки, як ноги, як голова, та ще і такі його біоробота елементи, що володіють «деталізованою точністю». Це пальці рук, пальці ніг, очі (зір) вуха (слух), губи (чуття тиску атмосфери), ніс (чуття напрямку до мети сформованої бажанням та думкою). І, основне, що вийде із зацикленості ві звичного, і що буде основним реагентом та активатором перезавантаження програм біоробота – це волосся-волоски на шкірі та голові.
Довідка: Хоча ви вже все це знаєте. Волосся. Це як обтиканий антенами сприйняття інформації «осліплений космічний корабель». ЧУЄ (корабель антенами, Організм волосиками) що де і як робиться ззовні. І, зчитуючи інформацію, подає сигнал інформаційний «про» в біоробота для його реакцій на Зовнішнє. Щось типу «або пристосуюся», формуючи реакцію гомеостазу, або «мушу втікати!!!». Волосся подає цю інформацію прямісінько до кісток (як до своєї протилежності) на осі взаємодій та завдяки їх, волоса та кістки, генно-клітинною подібністю. Адже лише подібність дає можливість зрозуміти про що йдеться! Кості скелету отримуючи таку інформацію від волосу (волосся, волосків) тому і дають від себе команду м’язам, нервам, сухожиллям тощо «Втікати-відходити-сахатися і т.д.». Для Чого я цей вам постулат, усвідомлення взаємодій в Організмі нашого тіла, як біоробота так часто у своїх статтях повторюю. «Повторення мама Вчення». Бо, повірте, надзвичайно складно Людині Розумній, а це новим читачам мого Живого Журналу та у Фейсбук усвідомити… на відміну від Людини Свідомої, вас, хто вже є сенсфізіологіками, що від м’язів «ну нічого не залежить!» (фітнесуй їх, чи качай – все надаремно). Доки волос та кістка – не порозуміються інформаційно між собою. Також важливо повторювати і повторювати (я сам собі постійно нагадую, он навіть на робочому столі записку приклеїв бо «забувається») що всі органи, системи, клітини і навіть трансакційні гени працюють справно лише для того (лише для того) щоби справно працювали виносні «агрегати» нашого біоробота, перераховував вище… і волосся. Які і є зовнішня кісткова система. Волосся, яке, і в цьому суть технології "від поляка" проводить собою, своїм зміщенням в атмосфері, перезавантаження систем та органів від зомбування наркотизмом зручності… як би це сказати. Ви зробили щось незручно-незвично. Тоді: «Волосся шкіри так отримує зворотний сигнал від кісткової системи» (мовляв «поговорили між собою, мова то одна, кісткова, як треба взаємодіяти та бути уважними до сигналів один від одного».
Довідка: Точніше, кредо сенсфізіологіка. Зважати завжди на останнє.
А це заборонити собі , в першу чергу це стосується самого себе, саму себе, лізти в Організм і… займатися його «оздоровленням», а це керувати процесами взаємодій (поставлю тут знак оклику!). Таким чином ці цитовані мною Формули здоров’я, які презентує-пропонує та ще і пояснює Для Чого і звідки взялися медична сенсфізіологіка... Вони, є на те і формули! Формула завжди вивчається. І нею користуються для. Чи то в математиці, чи то у фізиці, чи то у хімії, чи то у сенсфізіологіці, включаючи медичній. «Лізти зі своїм уставом» (чим до речі займається медицина, медицина взагалі), включаючи «народну». «східну», «західну» і «надсучасну». Лізти! І це до ідеально прилаштованого на реакції (на виклики Зовнішнього) і налаштованого «жити тут і зараз і в цю мить» (Організму). Дурніше – не придумати. Тому для нас є й універсальна Формула здоров’я. Ім'я її «Активуй». А так як, повторюю, все в Організмі налаштовано і працює згідно Необхідності, а це для діяльності ефективної виносних структур нашого тіла, біоробота, а саме для чутливості, та точних дій та реагування… ви ж відсахнетеся, або дасте здачі, коли на вас летить кулак?... То я мусив на це повторення вже відомого відволіктися... і в цій статті, вибачте.
Наприклад, ви звернули хоча би інколи увагу на стандартний рух своєї ноги чи руки (чи відчули, точніше). А чи відчуваєте ви час від часу «маску», створену вами на своєму обличчі? Змініть це. Вигідне і звичне – на невигідне. Бо похідним Формули здоров'я є: «Що вигідно для обличчя (йде перелік маніпуляторів біоробота) – не вигідно для здоров’я». Наприклад, ще така сенсфізіологіка цієї Формули здоров’я. Для Чого, а ви здогадайтеся, як я кажу «з трьох раз», люди люблять музику і спів. Та тому що, а це йдучи підсвідомістю за інтуїцією, люди саме зміною ритмів, вібрацій, сили та іншого звуків – так діють на «виносний апарат» свого біоробота вухо. А чи бачили ви своє вухо? Яке своєю формою… чогось нагадує-дублює (показує!) форму вашого мозку, вигляд і стан нирки, печінки, шлунку, інших органів і, навіть самого тіла людини, що ще у матці в стані розвитку і готовності, ось така є універсальною форма вуха, навіть відповідність тіла нашого до новонародження (головою вниз). Музика і спів – це завжди... незвичне, завжди «ламає звичність». А ніс? Чи не є різноманіття (див. аромотерапію) запахів теж технологією позбавлення звичності? (ви ж знаєте, що єдине чуття, а це – це запах, до себе пропускає мозок через гематоенцефалічний бар’єр. Запах саме своєю постійною «зміною звичного» ніколи (ніколи) не дозволить виникнути жодній хворобі мозку! (хвороба, ви пам’ятаєте, це реакція Організму на Зовнішнє, та реакція яка стала «звичною» і вигідною самому Організму і тим стала хронічною). А їжа… Дієти, як ви здогадалися, – це справа звична Тобто справа, дієти, хвороботворна та вбивча. Ті люди, що пропонують «їжу для здоров’я», і поширюють, зомбуючи, такі постулати, що «через неправильне харчування» є захворюваність та передчасна смертність – тупі люди. Адже такі не усвідомлюють ДЕ (Де?!) Знаходиться еліксир здоров’я людини та справності її біоробота, також життєдайності і життєрадісності. Він, цей еліксир, як ви вже здогадалися, у Формулі здоров’я подарованій мені «завжди молодим» поляком: «Що вигідно для тіла – невигідно для здоров’я». Перефразуємо її на аксіому медичної сенсфізіологіки: «Що звично стає для біоробота людини, тим більша шкода для його виносних агрегатів: рук, ніг, органів чуття тощо, та зовсім є невигідним для своєї постійної справності, необхідної для забезпечення виконання Місії Людини Розумної на цій Планеті».
… днями, як я кажу і всі лікарі так кажуть, «відпустив» пацієнта (очевидний метафоричний образ… що людей ми, лікарі, ніби прив’язуємо чи ув’язнюємо). Відпустив, бо вирівняв. Прийшла до мене повністю здорова людина. Констатую діагностичний факт. Але «перекошена»!!! (такі страшні болі хребта, що не рухнутися) – вже ойкав так..., аж скавучить). Виникає у нас просте питання: «ДЛЯ ЧОГО?!» пацієнта Організм, його біоробот, так ось «шуткує»?! (і це кпиниться над своїм господарем-Господом). Над Господа психікою. Страх – зашкалював у пацієнта в очах і поведінці! Все просто. Тіло шукає… А це, як зліквідувати - зручність! У пацієнта «робота така». Бути перекошеним на начальницькому кріслі з опорою на одну з рук. Ось і нарешті обридло Організмові. Таке знущання свідомим перекосом. І, головне, НЕПОВАГА до його, Організму цієї людини, місії: носити «голову на плечах» (а не збоку). От він і взявся: і створив Організм біль. А як ти нерви з постійного, звичного відповідно, положення на місце виставиш?! А «Його людина» замість того, щоби усвідомити причину болю, звичність, зачала втікати від болю "з перекосом" причому... Але постає таке просте питання; А як ти зможеш «втекти» з себе самого (точніше зі свого біоробота?! Зі шкіри-скафандру – не вискочити, лише можна – думкою, та ще роботою пальцями рук в атмосфері, як у боксі лабораторному з чимось. Не втечеш. Лише… суїцидом ще може. Або он «пошуком вигідності щоби не боліло»… Що означає єдине: це довести своє тіло, свого біоробота до операцій, після операції до каліцтва, після… це вже в «царство підземне».
Довідка. Я надаю для вас цю технологію, як алгоритмічну. Для того надаю, щоби ви, як сенсфізіологіки, змогли відрегулювати інші пари (див. нижче) систем вашого Організму (вашого біоробота) і саме за цим алгоритмом. А з ними і провести реновацію (перезавантаження) програм біоробота. Він, цей алгоритм, простий.

Згідно вікових даних Східної медицини, в Організмі людини співіснують, а також відповідно співпрацюють (як я кажу: «Так самісінько, як два кінці олівця») певні системи. Як і їх базові органи, енергетичні системи, іннервація, і т.д. і т.д.. Констатую: Всі системи нашого Організму мають… не близнюків, як два кінці ще не точеного олівця, а саме як протилежність один до одного кінців того ж олівця… «подібні але». І це – на всі рівнях циркуляцій. На всіх рівнях іннервації, роботи і т.д. (не стану перераховувати вже з моїх статей вам відоме). А візьму для ілюстрації пізнання – найпростіше. І це – завжди вам знайоме і видиме. Це стрілки годинника. Або вони сходяться разом «для чогось», показувати ЩОСЬ, або ж розходяться, теж «для чогось», показуючи ЩОСЬ, навіть на максимум. Наприклад, візьмемо, бо так і яскравіше, і зрозуміліше буде для усвідомлення парності в нашому Організмі, це коли годинникова стрілка стоїть на 12 год., а хвилинна, на 6 год.  (чи на 09 год. і 03 відповідно). Що є по факту розташування у просторі повною їх кінчиків, стрілок, Протилежність (образ стрілки попрошу зберегти у свідомості, їх дія – в Безкінечність, їхня дія і мета Ціль). Так ось є такі пари (по добовій циркуляції в них процесів та їхньої загально-органної енергетики по Організму тощо): 03-05 год. працюють в нашому Організмі  всі системи, органи, і до клітин-генів, що за них відповідають і собою, і своєю функцією, фізіологією та енергетикою – легені (стрілка годинника, наприклад, ми поставили її). А іншу стрілку годинника ми переміщуємо навпроти. Але саме в ці години, від 15 до 17 год., працює система сечового міхура (в нашому Організмі  це всі системи, органи, аж до клітин-генів, що за них відповідає сечовий: собою, своєю функцією, фізіологією та енергетикою).

Довідка. Продовжу перелік Протилежностей по добовому циклу:
05-07 год. товстий кишечник і… ті ж 05-07 протилежні у добі (але це 17-19 год.) нирки;
07-09 год. шлунок і 19-21 год. головний мозок;
09-11 год. селезінка, підшлункова залоза і 21-23 год. спинний мозок;
11-13 год. серце і 23-01 жовчний міхур;
13-15 год. тонкий кишечник і 01-03 печінка.

І цей, не забуваю повторювати основну засаду медичної сенсфізіологіки з цього факту та алгоритму взаємодій, такий ось зв’язок «цих двох», діє як і двох кінців олівця. Як це усвідомити. Просто. Торкніться одного кінця олівця – і протилежний зробить, саме протилежний, такий точнісінько рух! Загостріть одного кінця олівця і він зможе писати, а той «не загострений», тобто не активований, так не може. Або ж візьмемо «загостримо» (активуємо) обох… і тоді «писати» можемо такою ось парою, при чому, доки один пише, другий теж пише! (але в іншій, а це ПРОТИЛЕЖНІЙ, енергетичній та інформаційній реальності) і т.д.. Ще, наприклад, такий образ для усвідомлення алгоритму співжиття пар. Я штовхаю одним кінцем олівця щось. Тоді другий, хоча і є протилежність… теж штовхає! До слова. Я не буду «носа задирати», але така технологія діагностики ПРИЧИН захворювань (згідно навіть такого Закону науки сенсфізіологіки, як Закон Олівця, його похідний – це Закон Осі) шокує завжди: і своєю простотою, і своєю доступністю (без жодної апаратури!), і своєю відповідно «безкоштовністю», але, і це основне, повною достовірністю діагнозу причини того чи того захворювання чи тієї, чи тієї несправності у нашого біоробота (органу чи системи або ж виникнення болю та «Для Чогось» його хронізування).

Повторю, див. таблицю вище, я даю вам, як сенсфізіологікам, алгоритмію причинної діагностики проблем, а саме на такому ось прикладі взаємодії двох пар як легені та сечовий міхур (в усіх решти – аналогово). Суть алгоритму мислення (в цьому випадку, в решти пар аналогово) знаходиться у фазі, відповідаючи на питання «Для Чого?!». Ми з вами, наприклад, знаємо, що легені в дитинки, що народилася, розхлопуються першим вдихом (адже не дихалося атмосферою) і «стають як парашут». І вже завдяки чому той кисень, що згораючи в легенях дає тепло, згодом і допомагає «зіп’ястися на дві ноги бо підіймає-допомагає тепло від згорання кисню в просторі легегневому». Також кисень в легенях (читай: легені) згодом, по життю людини, втримує над поверхнею Планети «розумну голову» під час ходіння, стояння, сидіння… і це аж «до останнього видоху» (втримують легені своєю будовою в Людини Розумної тіло вертикальним – це лише в неї!!!). Адже заповнення простору вільним киснем в легенях людини на порядки більше від тварин… все так само, як і в космічній станції більше простору там де активно рухаються-проживають астронавти, а не так як у тварин – в них «все на місці», як в супутнику, наприклад, де немає потреби такої як в Людини Розумної антигравітаційності… бо ж вони, тварини, «на чотирьох або ж повзають притиснутими до поверхні землі».
А ось сечовий міхур, як Протилежність по добі легеням (системі легень, точніше буде)… той навпаки. Ні – не навпаки!!! Він теж, може і здивуєтеся, працює для вертикальності тіла… і «носіння тілом», на собі, «розумної голови». Як це усвідомити. Просто. Сечовий собою створює ефект відомої вам іграшки: Ванька-Встанька (штовхни її, а вона за рахунок тягарця на долі іграшки знову займає вертикальне положення). Вас, наприклад, штовхнули. То саме система сечового, що до речі показують і енергетичний, і вібраційний його меридіани, «повертає тіло у вертикальний стан», днями надавав для вас статтю «про зустріч у вусі всередині вібраційних та енергетичних меридіанів сечового міхура та тонкого кишечника (читай: де вестибулярний апарат, що забезпечує собою балансування тіла в стані вертикальному).

Довідка. Хоча я вже не раз про «ефект Ваньки-Встаньки» писав, а це залежність «всієї людини» від роботи сечового (саме наявності в ньому «тягарця із сечі») і залежності основного «показника людинності»  (вертикальності до поверхні Планети)… писав і писав… Та ось до цього безефективно часу мрію про те: «Що станеться, а це з медициною тіла людини, коли це Знання, я і про «повітряну кулю з легень» і про «тягарець Ваньки-Встаньки сечовий міхур» буде Людством усвідомлене?! Я вже не кажу про багато ще таких «забавок з біороботом» які тут презентує медична сенсфізіологіка.

Вони, ці дві системи – ПРОТИЛЕЖНІ. Але, одночасно, як вище писав на прикладі олівця, і «штовхають Щось» теж разом. Але одночасно і «щось пишуть» в Організмі… ніби протилежно, але те ж саме – навпроти «де той пише» (хтось з них один). І, а так найчастіше є, що один не є «загостреним» (відпочиває елементарно один «кінець олівця», і тому… як «не заточений») тоді всі роботи виконує Протилежність. Найчастіше, поглянте на свої олівці на столі, «пише інший кінець олівця». Теорія і філософія – закінчені (думаю вистачить). Щоби усвідомити взаєможиття та взаємодіяльність та взаємодію пар, див. список.
Сама технологія, що базується на цьому алгоритмі (усвідомите алгоритм – все решта – «щолкати будете»). Вона полягає або на «писанні обох», або «один пише, другий відпочиває» тощо, за Законом Олівця відповідно і стрілок годинникових: вони то сходяться-розходяться, то стають «ніби одна» на якійсь цифрі годинника, і так далі. Тоді. Тоді, якщо ми взяли приклад такої пари як легені і сечовий… Ми мусимо з вами визнати: що Хтось з цієї пари… Сечовим – не покеруєш, «характер такий», захотів – то мусиш бігти «шукати де, або по ногах, або в штани». А ось таким органом, що ним і «покерувати можна», є у нас з вами легені. Але легені самі по собі, це СИСТЕМА і енергетика певного ґенезу (див. У-Сін та теорію 6Кі професора Пак Джі Ву). Тоді візьміть і… «затримайте себе в матці», затримайте подих. І, чекайте. Відповідно Новонародження. Але не просто чекайте, а допоможі Організму. Для цього згадуйте постулат з трактатів: «Сечовий міхур зачинається з дна ока». Тоді ними, очима, прислухаючись відповідно до дна ока, покрутіть. Або ж просто потисніть-потискайте (чи мруженням, чи навіть руками) – неважливо. І, зверніть Увагу. Як це в певний момент чітко, вільно, інші епітети, запрацюють і ваші легені (ритм і свобода та свіжість дихання) і як запрацює також ніс… а після – і все-все решту-решту в Організмі вашого біоробота.
(заголовок статті надто довгий, а тому не мельдується в Живому Журналі, бо ще до наявного у заголовку потрібно додати: "а також нетримання сечі в зрілому віці") .
Що, скажіть мені, роблять, батьки, коли хочуть щоби їхнє чадо зробило «сю-сю тренінг», коротше щоби попісяло, бо «захоче, а буде ніяк»? Включають кран. Вода дзюрчить. Чи з чашки водичку ллють, вона теж дзюрчить, і... і… «процес пішов».

Ми, як сенсфізіологіки, знаємо Для Чого так відбувається. Адже в поміч нам усвідомлення даних китайської медицини про енергетичний та вібраційний, тут основний в «процесі», меридіани сечового міхура (та паралельно ще і нирок!)… Знаємо ж ми аксіому: «Нирки відкривають та закривають отвори організму» (вам вже відома-відома ця цитата). Вона з трактату Жовтого Імператора... Та і як, скажіть мені, зробити сю-сю, а це без того "щоби отвір не відкрився"?! Ніяк це точно! І ми знаємо з вами про те, що він же ж, а це енергетичний меридіан сечового зачинається в оку (з дна його). Натомість, його вібраційний однойменний меридіан... це той, що собою «ніби підпирає» вухо (привіт сечовим міхурам... каплавухих, чи в яких мочка вуха прирощена або ж активно висить, або наповнена і сильна (!), також, привіт, сережконосцям тощо.. Мацніть себе за своїм вухом, де бугри, і там така є, чи "не є", зовнішня складка від бугрів до вуха… і будете знати 1. Як працює ваш … сечовий міхур; (повна, до речі, його діагностика): болить там чи не болить, свербить там чи не свербить, сухо чи потіє, гаряче чи прохолодно і т.д.. І саме по тому ж місцю, діагностика всіх (всіх!) його захворювань (окрема тема медичної сенсфізіологіки); 2. Знаємо, що саме «там за вухом зустрічається вся вода Організму». Адже, піхдодячи до цього місця за вухом, вібрація (дія лімфи, а це і є вода) входить у вухо, і вже там, всерендині вуха, від вібрацій звуків зовнішнього світу, домінантно переходить у  меридіан тонкого кишечника (зустрічаються вони у вусі, точніше буде) . І, що важливо нам з вами усвідомити, що і вібраційним, і енергетичним меридіаном тонкий кишечник зустрічається з сечовим (але лише з енергетичним, колись, Для Чого так, розкажу).  Хохма від медичної сенсфізіологіки: Зачесалося у вусі – знай! – що це зустрілитися хочуть ці два меридіани! Але їм ЩОСЬ не дає це зробити. Тоді вони своєю вібрацією, а це «голос» вібраційного меридіану, намагаються «докричатися» і один до одного, а , до вас, свербінням, чи то виділеннями з вуха, чи то запаленям тощо.. Почесав у вусі мізинцем, поковирявся, навіть коржним пальцем рук по черзі (без травм, проошу) і тим взяв і поєднав їхні бажання (Слава Вам! за це, скажуть вам ці два, і тонкого, і сечового, меридіани). Адже один, це тонкий кишечник, сприймає воду від зовнішнього світу і структуризує її на молекули (щоби впровадити в Організм по потребі стркуктуризовану а не "скопом" воду).

Довідка. Тонкий кишечник в нашому тілі-біороботі, це так само, як цех пошти, де розбираються і сортуються всі необхідні ремонтні та будівельні матеріали, бо ми по великому рахунку складаємося з води. І лише, а це мікродрібниці, до води в Організмі додаються для створення і ремонту "себе хорошого" (хороший по факту, раз ще живете... дякую в першу чергу... ТОНКОМУ КИШЕЧНИКУ). А ви, цього факту, очевидно ще не знали? Але знаєте який головний-основний симптом проблем тонкого кишечника? Його показує стан і т.д. ПУПА. А будувалося ваше тіло..? Тим, що відрізалося при народженні.

Другий, я вже про сечовий, собою викидає розхідні, а це вже "вживані і вживані" молекули води, що перенасичені на них записаною інформацією, та, вже тим своїм станом стають не потрібними в Організмі. Пам'ятаєте Для Чого ми виводим з Організму воду-сечу. Це для виносу (вносу в кору Планети) тієї інформації, що наш біоробот "назбирав" за ті години, від сю-сю до сю-сю, своєї діяльності, як біоробота, на цій Планеті (все так само, як он земний апарат на Марсі!)! (знак оклику мною спеціально поставлено, щоби ви усвідомили: і свою функцію на цій Планеті, і особливо функцію біоробота... який, за аналогією з марсоходом, - можна назвати землеходом (ми і наше тіло). Сечовий собою викидає-виносить (з сечею при сечовиділенні) "якби непотріб нам", але величезний ПОТРІБ для Планети!!! Вона зчитує цю інформацію. а це з кристалів сечі на яких ця інформація є записаною (і при тому її легко зчитувати грунтованими водами)... Та що я повторююся вам про вам вже відоме (кому не відоме, то див. технології розмови біоробота з Планетою під тегом СЮ-СЮ треніг тощо).  І ось… уявили? Щось між ними, тонким кишечником і сечовим вийшла «нестиковка інформаційна» - тому і "кричать" один до одного: і через це: то у вусі чешеться-свербить, то у вусі дзвенить, то  ніби борушкається  (така ось для нас причинна діагностика «проблем з вухами всередині їх»). А це також, включаючи і заглохання та згодом і глухоту.

Ми, як сенсфізіологіки, знаємо (див. тезу про «вратника Організму – нирки») що окорухові м’язи, що працюють і в день і, що важливо тут усвідомити, і в ніч, що вони,... як і серце та дихання!!! Але ж вони, окорухові м'язи, все-таки повне господарство нирок (учасників сю-сю тренінгу діток, або ж вас, коли приспічить поспішити з =цим процесом "бо не буде де"). Та тому, що вібраційний меридіан нирок, як учасник «процесу», то він закінчує свій хід підпираючи череп саме там, де знаходяться в продовгуватому миозкові окорухові нерви. Також нам з вами відомо про те, що репродуктивністю тіла людини (можливості статевої сфери, можна так сказати) теж керують нирки. І т.д.  То Хто нам  з вами – недає?! Це щоби досягти тих ефектів, що презентовані назвою статті, декілька раз на добу робиться ця «процедура» (сю-сю тренінг) - полгодьтеся, а то і вночі "бігаєте", а це взяти і… включити в туалеті трошечки кран, хай подзюрчить цівочкою. Або ж брати з собою, коли «процедура реновації функції на цій Планеті біоробота... мусить бути на природі» чашку з водою, пляшку з водою, і… потихеньку «подзюрчати». Для Чого? Та вся ця дія, всі ці дії, які я перераховував вище, відбудуться за рахунок  вам відомого Закону мекдичної сенсфізіологіки (Закону профілактики, діагностики, терапії-реновації до стану справності нашого біоробота). і цей Закон: «Все навпаки!» (досягнення результатів за рахунок протилежної взаємодії (бо тут МУСЯТЬ!) двох Протилежностей, як і двох кінців олівця). Ще одне. Так як наш Організм має «голову на плечах», тобто його основна задача: і себе захистити від агресивного зовнішнього всього, і ще й перенести «розумну голову» (космонавта в собі, як землеході) з п.А .до п.Б, і то зробити без жодних проблемі падінь, о зверніть Увагу при "процесі" на своє… обличя.

Довідка. Все ніяк не зберуся, бо он лінивий до нестяму, а "не зберуся-не насмілюся-часу не вистачає, у моєму, лінивому, житті" це показати світові (через вас відповідно якщо поширите) мою секретну діагностичну зброю. Це схему вібраційних меридіанів, як вони проходять по обличчю. Насправді їх шлях (не ті стандартні ходи під назвою «сухожильно-м’язеві меридіани» що повсюдно малюються… без знання їх трансцендентального, а це ВІБРАЦІЙНОГО значення для нашого з вами Організму). Організм... Організм... "відкрий своє личико" (дивилися супер фільм "Біле Сонце в пустелі?) "Гюльчатай, відкрий личико" (обличчя організму, це буде точніше, свого біоробота, і, на якому, "все про тіло" і про "космонавта" чітко написано). Показати хід вібрацій фасцій та лімфопотоку (саме по обличчю). Колись, як перестану лінуватися, таки зроблю.

Таким чином. Якщо наш біоробот (тіло) має таку надважливу задачу:, а це сечою вивести поза себе, поза скафандру-шкіри в якому він біоробот розташований інформацію, то він так і буде захищеним від «смертельних жартів» Зовнішнього середовища та атомосфери цієї Планети. Тоді нам залишається «попрацювати очима». Саме під час «процесу». Та, інколи, допомогти їм, окоруховим м’язам та одноіменному НАДВАЖЛИВОМУ нерву, – це м’язами обличчя. І, що особливо важливо, особливо важливо, рухом підборіддям.

Довідка Є наша з вами система діагностики по стану та будові підборіддя. Вона проста «до не можу». Коли щось на підборідді діється, прищ вискочив наприклад, то це «прищ вискочив, бо в сечовому йде точно такий запальний процес... і прищ вискочив» (така оь діагностична тотожність!) і т.д.. А ось будова, чи то «квадратніть» нижньої щелепи, чи то «гострота» підборіддя, чи який вигляд бороди, чи то який у вас прикус, чи стан росту зубів нижньої, та і верхньої, бо вони взажємо залежні, як і зміщення нижньої щелепи чи всередину, чи назовні, – це все «від нирок».

Порухати під час "дзюрчальної допомоги сю-сю" очима – це не лише взяти і «просто порухати», але, що набагато краще буде, це РОЗДИВИТИСЯ деталь чогось що спереду, а згодом і по боках. і, гарантую, гарантує медична сенсфізіологіка, ви почуєте результат під час «сю-сю тренінгу»… Це, і як зміниться вираз самого обличчя, на щасливо-усміхнене, і як «за струменить» з вашого сечового, і як, а це відразу ж, підтягнеться догори матка (ставатиме на своє природне місце), і як запрацює, справно і дуже справно, простата і т.д. Лише потрібно ще буде вам під час "дзюрчальної процедури", струситися кістяком. Як це? Ви вже знаєте, як. Так само, як із себе струшують воду собаки (хто не бачив… вийдіть і линніть води на найближчу собачку, не дуже лийте, хай «продемонструє як треба!»).

І… І все! Які ми все-таки з вами Homo Sensus! А це ж Люди Свідомі! А це, ми завжди, для пересічних, тобто ще Homo Sapiensiv, «дуже хитрі»! (по типу відомого виразу Петра Першого: "Голь на видумкі хітра". Чи хто би звернув Увагу? На таку чисто фізіологічну дію, як сечовиділення, та на реакцію цієї дії, а це сечовиділення, на звук води та скорочення від цього кращого сечового міхура? (перистальтики, формування сечовим свого ФО, співпраці сечового з його нервом паравертебральної нервової систем, як і співпрацею зони в мозку, що відповідає і за сечовий, і за процес сечовиділення... Чи звернули би без медичної сенсфізхіологіки і на те, що слух – це є «пропозицією викинути з себе непотріб»: і фізіологічний, і енергетичний, і емоційний, і – ментальний. І на те, звернути Увагу, що таке паралельгне дзюрчання води та сечі викликає пречудову співпрацю тонкого кишечника, як «набувача чистої і до вживання води» і сечового міхура, як каналізації (каналізування вже використаної води, як і воджа, що йде в каналізацію в кухні-душі-туалеті. А як би ми оцінили, без сенсфізіологіки, що і таке, оце ЗАГОСТРЕННЯ слуху, бо ж «"есь щось задзюрчало" це є дослідженням «Що воно таке?» (акцентування та медитація). А це... затамуйте подих! Практично є Просвітлення, яке досягав Будда (сю-сю - це і є "досягнення стану Будди", див. надбання після медитації). Але і паралельно, дослідження це концентрує Підсвідомість, адже може це бути сама небезпека… по типу... Он комар цим методом "дзюрчання"  користується. А це для того, щоб шкіра напнулася, а напнуту (надуту типу) гумову кульку буде набагато легше проколоти своїм "крововідбирачем" (от, теж «хитрун», як і ми, Люди Свідомі).

Довідка. Ця технологія має ще й такий побічний, окрім вказаних мною в заголовку, ефект ( див. хід вібраційного меридіану сечового та енергетичного нирок). Вона ліквідує у вас… якщо маєте, ліквідує у вас… якщо маєте, ліквідує ПУЗО! Адже ви перестанете, бо «все працює як треба», постійно «падати назад» (що й робить людину пузатою), бо живіт мусить собою, своєю вагою, врятувати тіло від падіння назал, а тому і є він, і росте (див. мої статті про сенсфізіологіку пуза і пузатості в моєму Живому Журналі, за тегами).

Он як пузо потрібно знищувати. Не дієтами та знущаннями над тілом різноманітними гімнастиками-вправами, а дзюрчанням з крану, чи з чашки води, чи з пляшки з водою, під час сю-сю. Або, наприклад, як вже знаєте, мати дзюрчання води ззовні і постояти «на всі чотири сторони». Щоби, і це відразу, побачити-відчути, як пузо втягнеться-підтягнеться і зникне. При чому запрацюють нормативно і всі органи і системи, це вже ті, що «дзюрчання не замовляли», але ж  вони працюють «на воду»: наприклад, товстий кишечник займається розподілом води і її зберіганням, а, наприклад, легені, то ті взагалі практичну більшість молекул води впроваджують в Організм (до 3-х літрів на добу!) і т.д., цПерераховувані мною, це ті, що ЗВИКЛИ працювати «аби як та, аби так». Вони ніби парокинуться від цього звучання-дзюрчання..
Прочитаєш – ось таке (трохи скоротив-модифікував, але важлива суть): Одна з ознак здорової врівноваженої особистості та здоров’я людини - здатність говорити і діяти прямо, по найкоротшій траєкторії. Без удаваної скромності, без епатажу, без натяків і двозначностей - відразу до справи і самої суті. З іншого боку, людина неврівноважена і невпевнена у собі змушена діяти обхідними шляхами - маніпулювати, брехати і всіляко викручуватися (виділено мною). Це спостереження можна використовувати в якості детектора власних слабкостей, але також і для тренування стану здоров’я: і психічного, і фізичного. Всякий раз, коли прямий шлях до мети чомусь лякає, варто задуматися, через стан якого хворого місця (виділене мною) так не хочеться діяти прямо. А потім ... набратися духу і все-таки ризикнути зіграти у відкриту, без ходінь навкруги… трохи практики, і ніяких хворих місць не залишиться.

Для Чого (див. засади медичної сенсфізіологіки) і це не дивлячись на те, що до цієї шедевріальної технології усвідомлення себе, свого ментального та фізичного здоров’я, і «додати здається нічого», мною зроблені два виділення. Давайте посенсфізіологізуємо: «Всіляко викручуватися»… це ж, за думкою та ідеєю «викручування», ми самі ж примушуємо так само і своє тіло, а це свого біоробота, теж «викручуватися». Таким чином, візьміть ніби ви викручуєте мокру шмату, ми, а це так, вичавлюємо з себе ВОДУ, припиняючи цим циркуляції в Організмі і крові, і лімфи! Засихаємо, зліплюємося, а тому і старіємо. Згадайте дані науки фізіології: «Старіння клітин організму (читай: і самої людини) зачинається з моменту початку втрати клітинами води». Та ще і до того ж, а саме «викручуванням» спотворюємо ФО свого тіла «на потребу» неадкватної, нормі, ситуації, ламаючи механізми гомеостазу «викручуваннями». А також, уявіть цю «викручену» істоту, а це нашого біоробота, тіло, і ту Людину, що в ньому «працює-живе»?! Ця ситуація  і створює, через «викрученість», ті чи ті хвороби-захворювання-несправності. Робимо цікавий з представлених тез висновок: Викручування, маніпулювання, брехливість тощо, є станом ліквідації здоров’я у своєму біороботі, блокування особою в ньому своєю ментальністю і «характером» нормальних реакцій на загрози від Зовнішнього середовища. І – «на тобі за це!» – Хвороба.

Друге, що важливо нам, як сенсфізіологікам, як Людям Свідомим, взнати. А це на базі другої мною виділеної тези: «через стан якого хворого місця»… виникає тобто така реакція психіки, як "викручування і т. п." (може болить десь і щось) чи якась сидиь у тілі і не виходить не дивлячись на лікування, хворість чи хвороба... по місцю відповідно їхньому в Організмі судимо.. Тепер ми з вами зможемо, а це і достовірно, і досконало, поставити ДІАГНОЗ (причинний)! Причому – будь якої хвороби. Виходячи з такої поведінки нашого тіла, як продукування ним певної хвороби та її хронізування, нездольності певнеої частини тіла, чи органу (ми з вами знаємо, що вироблення певної хвороби самим Організмом біоробота, це лише РЕАКЦІЯ). Він, біоробот, намагається таким чином, а це через хворобу, а це, як зворотній ракурс у вигляді своїх реакцій на посили психіки людини, врятуватися і врятувати! Реагуючи так, хворобою, біоробот намагається далі і далі створювати те, що вже маєте, див. своє хронічне захворювання, що і виникло «від викручування, брехень, маніпулювання», чи інший такий посил психіки до біоробота. І зовсім немає ніякого повірте значення, яким захворюванням рятує вас і себе одночасно ваше тіло, ваш біоробот, чи то тиск, чи то «коліно,чи хребет болить», чи навіть онко. Радійте, такій його, нашого біоробота, наснагою – жити і реагувати! І тим, врятувати і своє життя, як біоробота, і надати собою, а це такою реакцією, як Хвороба (так мислить біоробот) можливість «своєї Людини» ще «трохи пожити».

Довідка. Тобто, а це вже буде основним висновком з прочитаного вище, термін життя і термін стану здоров'я конкретної людини адекватно залежить, а також кореспондує, з можливістю відходу від таких звичок: викручування, маніпулювання, неправдивості, і те інше подібне, а, натомість, біоробот постійно і «вперто», бо ж того варте, хоче теж набувати «прямоти і прямоточності психіки і характеру» (це щось по типу… ще радив такий Ісус Христос «Кажіть завжди на так – так, на ні – ні, і буде Царство Небесне Ваше» (не дослівно). Точніше, натомість «викручувань» і т.п. вчіться СВІДОМОСТІ, як ментальної правдивості іправоти. Це і складна, і односчасно надзвичайно (див. Ісуса рекомендацію) проста ментальна робота, кожного з нас, з вироблення такої «звички» (навику) своєї Фізіологічної культури як культури Homo Sensus, Людини Свідомої.
Як ви пам'ятаєте, що я щорічно намагаюся врятувати багато життів українців в цей період активації захворюваності та передчасної смертності (див. статті в Живому Журналі за відповідними тегами). От і сьогодні вирішив когось та врятувати. Якщо, наприклад "насіла депресія". Як встановлено дослідниками депресія доволі успішно лікується "гарячим наметом" (в наметі є отвір для голови, а в наметі стоїть обігрівач, що дає трохи вищу температуру від тіла, в межах 38*, і там побути "до приємності").
Довідка. В своєму житті мене моя мама часто рятувала від всіляких проблем зі здоров'ям... картоплею. Наварить в чугуні, над ним накриває мене з головою, і я дихаю запахом картоплі... Для "пролонгації позитивного ефекту" мама час від часу, чи я сам робив, хоча дихати над гарячою картоплею мені було не комільфо, але через потребу мусив, картопля товклася та перемішувалася, що, відповідно, пролонгувало "температрність та запаховість фізіотерапевтичної процедури" - доволі таки ефективної!!!
А якщо так, я повертаюся до "гарячого намету", хоча він не настільки гарячий, як дихати над картоплею, ця дія його на депресію, має бути нами, сенсфізіологіками, усвідомленою... бо ми не Люди Розумні, а Люди Свідомі, Homo Sensus. Таким чином ми, зважаючи на цей результат повинні усвідомити і засади, і сам процес. Шкіра і слизові людини (слизові це теж шкіра, лише внутрішня), по всіх даних. а це і давніх, і сьогоднішніх, медицини, є енергетично та фізіологічно пов'язані з легенями та товстим кишечником. А вони по 6Кі, це енергія сухості. Легені є, яук інь, "відповідальні за все", тобто, і за шкіру внутрішню і за шкіру зовнішню, читай: і за слизові, як внутрішню обшивку нашого біоробота (відповідно вона знаходиться в "в комфортних умовах") і за саму шкіру, вже як зовнішню обшивку нашого тіла, як нашого біоробота (краще приходить усвідомлення процесів, коли ми шкіру і називаємо, і асоціюємо, як, скафандр, все-таки "приємніше свідомістю бачити" в такому ось одязі наше тіло!). Але по структурі відповідальності, легені як інь сухість, то їхня "хата" - це слизові, а товстий кишечник, як янь сухість, то його "хата" - це шкіра.
Довідка (щоби легше було вам усвідомити залежності). Будь яка реакція слизових - це реакція легень, а деструктивна реакція якоїсь зі слизових, це від деструктивної реакції легень. І навпаки. Все що діється на шкіру і на шкірі, як янь сухість і максимальне Гетро, - це завжди реакція товстого кишечника. І, якщо є деструктивні зміни на шкірі, зачинаючи від псоріазу до екземи чи трофічної виразки, чи поранення постійні - це показник деструктивних змін та реакцій товстого кишечника. Але це коли янь реакції. Але ось коли виникає їхня постійність, тобто, переходить процес у інь стадію, тоді це вже "хата" енергетики легень.
Саме тому ми з вами чітко усвідомлюємо Для Чого такою була ефективною технологія реновації стану здоров'я від моєї мами, а також "лікувальним від депресії гарячим наметом ". Та тому, що коли я дихав парами гарячими картоплі - то я викликав реакцію слизових носа і легень, ще й відкритим ротом слизових рота. Що і викликало відповідну реакцію всього тіла через реакцію енергії інь сухість. А це і слизових, як внутрішньої обшивки нашого біоробота, і шкіри, як зовнішньої обшивки нашого тіла, скафандра у своїй суті мого біоробота (потіння було несамовитим!). Одночасно, так як саме захворювання є янь, як і янь є товстий кишечник (янь сухість) то відповідно відбувалася терапія янь процнсів в Організмі, так само, як і зникала депресія, вона ж є янь, завдяки реакції шкіри-товстого кишечника "гарячим", а відповідно перепрограмування на нормативну роботу чи перезавантаження завислих програм нашого біоробота. Та так діяло... що навіть викликало таку значну реакцію психіки, як ліквідації депресії шляхом перепрограмування і емоцій, і ментальності..
Довідка для тих, хто забажає саме такою, як від моєї мами технологією, скористатися. технологія, яку лише вдосконалили дослідники-"антидепресанти". Якщо виникне некомільфо в Організмі, що часто буває в цей період, та в будь який, я ж привів приклад метеозалежності, потрібно зварити картоплю, не чистити, але добре-добре вимити... Для Чого, та тому, що "немає чого продукту пропадати" і після такої ось "фізіопроцедури" у вас вийде гарне пюре. Лише додасте масла, сметанки, чи відкриєте баночку з консервою, домішаєте до пюре, чи то з горошком-кукурузкою, перемішаєте, чи зробите типу "морського пюре" - це розмішати з відвареним чи підсмаженим фаршем і т.д.( (за шкірочки картопляні не хвилюйтесь, а їжте разом з пюре, адже в них, і саме в них, найбільше корисних речовин з картоплі для нашого Організму)... і накриваєтеся простирадлом чи навіть ковдрою. Разом з головою, наприклад, і дихаєте, та час від часу товчете-перемішуєте картоплю. Кому не подобається дихати гарячим-теплим повітрям під простирадлом чи ковдрою, то виріжте для голови отвір... але коли простирадла чи ковдри шкода... хоча такий "апарат від всіх болячок і депресії" можна вдома і спеціально мати, то зробіть обмотування шиї, з простирадла вийде намет, як це роблять в цирульнях.
Відволікся, вибачте! Так само закиньте поза голову іншу руку, ту, яка перед тим "спішила першою та не дали". І так само помасуйте, чи общупайте часточки свого, протилежного до руки, вуха. Згодом зробите сенсфізіологічний масаж "свого вуха своєю рукою" (це я про масаж, завдяки відповідності, відповідної половини мозку та нирки відповідної і стопи, як відповідності вуха). Або ж, коли вам немає на те часу, то просто потріть вуха, і так з руками, і так, це так ніби ви грієте вуха на морозі (що й вистачить теж для результату).
Довідка. Такою ось простою дією ми з вами досягаємо ще одного шедевріального результату (вивчайте нижче).
В Природі цієї Планети, на якій "тусується" наш біоробот у вертикальному стані з Людиною Розумною у собі, не існує, як встановлено біологами, і це дійсно феномен, ні у птахів, ні в тварин, ні в комах, такої свободи рухів, як в плечовому суглобові тіла людини. Важливий феномен. І важливо нам з вами ним навчитися користуватися. Напевно, а це так і є, йдучи за логікою, що розумність людини, також стан здоров'я її тіла, знаходяться в полвній тотожності до цього феномену (наявності та збереженні повної свободи в діапазоні рухів у плечовому суглобові). Як і можливості переміщення тіла людини над поверхнею Планети у вертикальному (перпендикулярному точніше, важливому "для здоров'я") до неї стані. В стані гуморальної невагомості.
Довідка. Творцями християнства, правда перетворене в обрядовір'я, ця технологія, а це реновації свободи рухів у плечовому суглобові, показана ритуалом хрещення. Рухом специфічним руки по певних векторах тіла. Причому ще й при хрещененні робиться складання кінчиків пальців в певну мудру. Саме це й було нам з вами "придумано" (Творцями нам нашого біоробота), щоби ми змогли час від часу вміти, як роблоковувати той чи той плечовий суглоб у свободі його просторової дії,
Таким ось чином, див. вище, коли ви зробите рукою таке "протилежне та прямодійне масування свого вуха", то це ви саме так також відновлюєте степені свободи свого плечового суглобу. А масувальні, чи торканням-0обмаціванням, рухи кінчиків пальців - це ж є універсальна мудра! А вухо... Вухо є відповідністю мозку, його поверхня відповідністю кори головного мозку. тому будьте певні, що все "що вами заплановано" (для чого ви і користуєтеся цією технологією), а це реновація всіх органів, систем, програм роботи частин тіла і його часточок, аж до генів, відбудеться. Як і виникне специфічна взаємодія всіх-всіх Протилежностей (ми ж діємо протилежною рукою на протилежне вухо, читай : половинку мозку). Також Протилежності до плечового суглобу – це суглобу кульшового, а з ним, і колінного, а з колінним... і т.д.. Але відбудеться також реновація і нирок, за Законом Аналогій Форм Розвитку, як повної подібності своїм ФО до вуха. Про мозок вже говорив. І це все ви відчуєте. І обов'язково! Своєрідною свободою рухливості всього тіла та легкістю, і його, і роботи всіх суглобів.
Але є в цій, пропонованій технології реновації свого біоробота у осінньо-зимовий- хворобливо-депресивний період, ще важливі речі. Це якщо… побачити у формі (ФО) свого вуха себе, а це, коли ви були ще в матці своєї мами. Тоді ви звернете Увагу, це усвідомлюючи, що при цій «фізпроцедурі» – вухо та свобода у плечовому суглобові – зверніть Увагу на свій лікоть. І тоді, а це при перекиданні поза головою руки, а це вийде рух для масажу-общупування вуха і туди, і сюди, ви ще й притулите (як це робить немовля в матці) руку до тіла в позиції, а так вийде автоматично "а-ля Фараон".
Довідка. Або ще простіше, відчуйте за рухом руки, і з ним, рух своєї лопатки.
Зауваження до цієї технології. Суттєве. Це є не «махання» рукою туди-сюди і не є звикле у всіх, подивіться навіть на попів, «хреститися, так само туди-сюди» (цікава технологія все-таки «хрещення», але торкаючись вух, а не плеча!). дже ця технологія вимагає СВІДОМОСТІ, адже вона для реновації найважливішого, див. про сім степенів свободи, руху плечового суглобу у Людини Розумної, а це і свободи рухливості розуму – повністю залежного від свободи плечового суглобу.
Довідка для досвідчених сенсфізіологіків. Коли таку антидепресантну та антигрипозну, та анитивсіхзахворювань тощо процедуру зробити разом з нюханням атмосфери («як нюхати розу») то таким чином ми нормалізуємо до стопроцентності роботу нирок (вони «будують і ремонтують мозок, а обігріває його сечовий міхур», так сказано трактатами). А якщо, наприклад, зробити так під час сечовиділення, тоді ми таким чином проводимо реновацію не лише мозку. А ще й також всієї паравертебральної нервової системи (яку «будує та ремонтує енергія меридіану сечового міхура, а обігріває її енергія нирки», цитата).

Про біороботів

Вчора на ФБ побачив таку інформацію (посилання не даю, бо воно «вже десь далі пішло», як це завжди є у ФБ). Інформація про те, що 2018 рік, є роком всіх землян. Коли додати до свого року народження роки свого віку, то завжди і, що основне, у всіх, виходить 2018. Ну щоби ви зробили, коли я, як і ви, сенсфізіологік? Перевірили відповідно. Що я і зробив. Перевірив, додаючи свій рік народження до років... ТОЧНО!!! 2018. Сьогодні вранці, бо не забулася ця інформація, перевірив при розповіді з дружиною з нею. ТОЧНО!!! 2018. А так як лише дружина пам’ятає дні народження дітей наших, внуків, правнука. Теж ТОЧНО!!! 2018.
Тоді ця, «точність» що вимагає? Вірно. Вимагає сенсфізіологічного дослідження. Адже наука сенсфізіологіка – це наука єдиного алгоритму. І якщо це є єдиний алгоритм до всіх людей у 2018 році... Тоді у нас з вами, як сенсфізіологіками, виникає запитання за алгоритмом науки сенсфізіологіки «Для Чого?!» (відповідно тут "Для Чого така ось «арифметика» років народження і життя) - причому у всіх людей Планети. Яка загадка криється в послідовності плину обліку землянами років? І тут я "перецепився", а це з моїм пошуком відповіді на "Для Чого?!"... на євреях, так і саме так, адже ж у євреїв інше літочислення! В інших народах-цивілізаціях інше літочислення і на сьогоднішній день, і т.д., і т.д.. Відповідь тому "в мізках застрягла". Але ж на даний час світом Для Чогось акцептоване саме таке літочислення? Яке «ніби від Ісуса Христа дня народження» (ніхто не знає, але). Фокус та й годі: І з тими "достовірними", бо немає іншого виходу, легендами «про Ісуса», і з тим христо-бізнесом, та он христоходами, попами озолоченими та з мирянами перед ними на колінах, а це все від постійного попівського бізнесу на його прізвищі та імені всі ці роки... Які Для Чогось так арифметичні" (стосовного мого, і всіх землян, віку і року народження). А тут ще й така ось відповідність, і то ж чисто арифметична, і то ж чисто прикладна. І, і, зверніть Увагу, саме до часу появи числення років від легенд під брендом «про Ісуса». До речі, я не виключаю, а навіть впевнений, бо рахувати не вмію ще з дитинства, що, якщо взяти з вас когось, навприклад ви єврей, та прорахувати, то можливо і у євреїв, та і в решти народів, з «ненормативним» літочисленням, теж є аналогічний алгоритм?! І це може знову ж таки бути стосовно року народження певної людини і її літ на цей конкретно рік, або, навіть місяць, або навіть день (про години народження більшості землян ми вже з вами це дослідили "Для Чого саме від 03 до 05 год ранку більшість народжуваності). Так з цього всього виходить…
І от я взяв і задумався. Як вам пояснити, а з вами і Людству, цей феномен – це «одночасності» походу всього Людства і людей, як його окремих елементів, у Просторі і Часі. Дозвольте мені "пофілософувати". А хто з вас не любить філософію, то "біжіть далі по Інтернету". Є на Планеті така істота, як Людина Розумна, і це є одна, окрема і самостійна, сутність Простору і Часу. І є тіло Людини Розумної, її біоробот, і це теж одна, окрема і самостійна, як доводить це наука сенсфізіологіка, сутність Простору і Часу. Але які… Вони, ці дві сутності, у певний період Часу і у певній парадигмі Простору, зустрілися. Як можна сказати: «під’єдналися». Суть (програма життя) однієї сутності, Людина Розумна, під'єдналася до, до іншої програми життя, такого біомеханізму, як біоробот Людини Розумної, її тіло. І вони разом розвиваючись і створили такий собі інформаційно-матеріальний комплекс. Комплекс, яким ми знаємо-називаємо людиною.
До слова. Днями у мене пацієнтка запитала, точніше я їй пояснював про одне їй важливе питання: Для Чого чоловіки відходять від жінок, або ж стають "диванними" тощо. І одним з прикладів мого пояснення - це актуалізація у будь якій парі (сім'ї) Закону медичної сенсфізіологіки "Чоловіки ніколи не хворіють. Чоловіки ніколи нічого поганого не роблять. , Чоловіки нічого не роблять. Бо на все це їх завжди спонукають думки (перше місце) і дії (друге місце), і стан організму (третє місце) самих жінок". Це є Закон причинної діагностики медичної сенсфізіологіки, для з'ясовування, і це зі 100% достовірністю, для чого чоловіча стать зачинає хворіти, наприклад. Так ось, пояснюючи цей важливий діагностичний Закон, а вінє досконалим під час діагностики не лише захворювань у чоловіків, а і їхньої "поведінки і характеру", я привів пацієнтці вже вам відомий факт. А це приклад "втікання" чоловічої статі у футбол. Для Чогось на Планеті наймасовіша за глядачами гра, це футбол. Згідно цього Закону на футбол чоловік "втікає". Або "Жінка допекла", чи за принципом "жінки постійно жаліються. хворіють, а через те чоловіки раніше помирають" і т.д. Адже футбол це не: до іншої піти... клопоти додаткові. Та - "і те ж саме" - краще на футбол. На квадраті поля 23 людини. Одинадцять, одинадцять і суддя. А це ж якраз кількісно є чоловічий генетичний код, що несе в собі сперматозоїд, 23 хромосоми. І ось... сенсфізіологіка такого "втікання у футбол". На поле вкидається м'яч! І всі чоловічі інстинкти і програми його біоробота включені, а це вже інстинкти сперматозоїда, що ринувся навперегонки... до яйцеклітини-м'яча... Вся Увага - на ньому!!! Адже Людина у своєму біороботі теж так само «туди-сюди» рухається по поверхні Планети, як і футболісти по полю. І «то те, то те» ЩОСЬ своїм біороботом робить-створює. ГОЛ!!! Розгадайте загадку від науки сенсфізіологіки: Для Чого вболівальники так радіють... що хтось забиває гол у ворота? Як і радіють ті хто Щось створили, запліднюючи зроблену річ, мистецький твір, борщ, своїм генетичним кодом.
Повернемося до біоробота, але вже до біоробота, як любителя всесвітнього футболу (футбол - це бажання запліднення) і до того біоробота, як відображення тієї ж яйцеклітини-м'яча (жінки) і які в той чи той рік вирішили поєднатися "на такому футболі, як сімейне життя". Щось по типу: "сперматоїдно-футбольний інстинкт" догнав яйцеклітину-м'яч, інша, а це сама "яйцеклітинний м'яч" дозволила. Сім'ю.
І, на тобі, оця поєднана система, Людина і її Біоробот, раптом захворіла. І навіть від хвороби померла. Або он старіє-старіє. І... знову померла, але практично здоровою, але помирає. Висновок один: Розум-Розумність (ми їх обох, і Розум, і Розумність, називаємо з вами Людина Розумна), як окрема сутність, для чогось посварилася з іншою сутністю, своїм тілом, своїм біороботом… і розійшлися: і в Просторі, і в Часі, як і чоловік з жінкою (як говорив вище, жінка примусила своїми думками, своїми діями, своїми проблемами... які в жінок виникають ЛИШЕ від її думок). Останнє до речі є також пречудовим фактом-фактором для причинної діагностики за вказаним вище Законом медичної сенсфізіологіки. Так ось одна сутність, я про Розум і Розумність, алегорія їхня - жінка, йде в свою Ноосферу, щоби там розпорошитися-розчинитися, а другий, я про біоробота, алегорія біоробота - є чоловіча стать, в свою, але це вже буде Геосфера, щоби "стати порохом земним".
Довідка. А чи знаєте ви панацею від всього? А хочете? Мабуть. Тоді взнайте: Вона у наявності по-перше Свідомості, коли Людина Розумна Homo Sapiens, стає Людиною Свідомою Homo Sensus. Ця панацея стосується обох, і жіночої, і чоловічої статі, як і Людини Розумної і її біоробота. По-друге панацеєю від всього є... вона, панацея від всього, "живе" в мозку жіночому. І ми назвемо цю панацею "думкою" (бо так і є). А тому панацея від всього надзвичайно проста (надзвичайно!) і як панацея від всіх хвороб і як панацея від всіх проблем: "Думай дівчино чи жіночко лише позитивно!". А як це?* Хочете знати? Як це "думати позитивно" і як вам надбати таку панацею, таку що "від всього"? Це - запросто. Прийшла думка негативного плану (про будь що і про будь кого) відразу мантру-думку включіть "Все буде добре" (можете, при "впертій" негативній думці, повторити чотири рази - адже це є сенсфізіологічний ритм переключення на все інше в цьому світі і в цьому житті).
Згодом, коли такі сутності, як Розум-Розумність та Біоробот розійшлися, тоді Розум створює для себе нове вмістилище, Нове тіло біоробота притягує (чоловіка чи дитя). Цей, якщо новий, біоробот створюється «з пороха земного». Тобто з тих елементів-атомів, які з попередніх біоробоів розпалися і розпорошилися по Планеті (важливо про це «розпорошення» сенсфіщзіологікам акцентуватися!!!). А найточніше цей процес однорічності, так назвемо, всіх людей на Планеті на прикладі суми в 2018, що одна сутність з іншою хоча і втратили зв’язок, але ось така ось модель реінкарнації, як "зібрання розпорошенолсті" в одного якогось наступного біоробота, мусить бути (що нам і підтверджується такою арифметичною «однаковістю» років життя і років народження, рахуй не рахуй). А це і є показником ПОХОДУ всіх землян і в Часі, і у Просторі і при тому ПОХОДУ ОДНОЧАСНОМУ за Планетою. Як це усвідомити, оцю "одночасність". Це як ніби всі люди на Планеті марширують одним строєм. Чи йдуть процесією, по типу релігійного, наприклад, так званого «хресного ходу», або процесіями-аналогами в інших релігіях (мабуть для того вони і придумані).
Я тому і задумався. Як вам пояснити, а з вами Людству, цей феномен – це «одночасності» походу всього Людства і його окремих елементів, людей, і в Часі і в Просторі. Це легко вам це усвідомити, як Людині Свідомій, а решті? Зовсім ні. Тому і зроблю пояснення на прикладі… сенсфізіологіки листя. Адже ми у Просторі і Часі живемо-пливемо так само одночасно, як і листочок з його всіх клітин-частин на воді у річці. Жив собі листочок. Чимось там листочок займався на дереві. До самого до дерева міцно прикріплений. Вітрюгака намагається відірвати, та куди там! Така жива сила приєднаності до Основи. А, настав певний Час, стан Простору, листочок від основи відпадає.Трохи після «поплаває-планером» у повітрі. І, наостанок, але звернемо Увагу, плавно, осів на землю чи на воду. І при чому осів, лише декількома точками (та так само торкається поверхні грунту, чи поверхні води, як і ми до поверхні Планети практично торкаємося лише дев'ятьма точками стопи (цікаво, скількома листочок?). Згодом, наприклад, плаваючи по воді, листочок замокне, обважніє, і опадає, осідаючи на дно і там згниває в мул. Але, погодьтеся зі мною, якщо у річку листочок впав на воду, то ще доволі довгенько пливе в її руслі разом з водою і рікою. А якщо ж листочок взяв і впав на озеро (уявимо аналог, тіло людини на поверхні Планети) то як і листок, що на поверхні річки, на воді і наше тіло з Планетою. Але. Дивимось. А це на Закон науки сенсфізіологіки «Все пізнається в порівнянні, а тому випадковостей – не може бути», і тут виникає, хоча здається "фундаментальна база" вода для листочка, виникає не така самісінька, а зовсім інша сенсфізіологіка відповідності тіла людини і листка. Більше, як сенсфізіологіка процесу взаємовідносин «листок-озеро» (чи ставок, чи калюжа, як стабільна поверхня). Також зовсім інша від сенсфізіологіки листка (аналогу тіла людини) на поверхні річки чи Планети тим, що той листок, що впав на річку (ріка Простору і Часу) він пливе «поряд і всередині з рухливістю» самої води. А листок, що на поверхні озера-ставка-калюжі, він... "зверху" води, і по поверхні озера, "ходить" від і до, тобто у самому Просторі він є, але в Часі він не знаходиться. Листок ганяється, наприклад, вітром по поверхні води чи землі. І це той листок, в якому обмежено все "в собі" і яке лише дотичне до теж обмеженого (бо це, наприклад, озеро-ставок-калюжа, як обмежена у Просторі система з молекул води, чи обмежений простір парканом у вашому садку). І листок стає повністю (повністю!) залежним "від того що збоку і зверху" і він ганяється паном Вітром "куди тому хочеться", але ж до того часу, доки листок «не приб’є до чогось». Або, або ж не зіб’є всі індивідуальні і обмежені "у собі" листочки в купу. Як і людину прибиває. І тіло, і розум, до якоїсь... наприклад, релігійної «кефаліЇ» (он сваряться попи між собою, хто найголовніший і яка найголовніша церква), або до партії, партійної "кефалії", тощо. Головне, їх завдання щоб листок... «аби приліпився» і щоб Вітер інший не забрав. Але. Подув інший вітер. Погнав до інших груп-листків. Наприклад, пригнав вітер до групи новий листок, придавив його до очерету-берегу, або до колег-листків-листочків, що тут вже є. І тут... дощ пішов. Чи листки зіштовхнулися, зачепилися один з одним і вранішня роса, як клей. Так з'явилася відповідно на поверхні листка (як на тілі людини надлишковий піт) вода. Або зачерпнулося листком води (он скільки людей через "рекомендаторів" п'ють багато води... і гинуть). Як і листок. Адже: хоч і крапля зверху, але листок почав воду заганяти всередину. "пити" не корінцем, а цілою поверхнею, за тим набрякати і тонути. А все для того, щоби, а це так само, як і тіло людини, упокоїтися в своєму житті і русі по поверхні. Або, навіть є такі, щоби «втекти з-під влади Вітру». Хоч і згодом так само на дні згнити.
Висновок. Доки ми, люди, є міцною сім'єю, а це Людина Розумна + її Біоробот, аналогія та алгоритм Жінка+Чоловік, та є міцно, як листок, прикріпленими до Дерева, а це Своєї Мети (як і Дерево бути витягнутим у напрямку верхівки) і т.д.. ... тоді стільки й не будемо "планеристами" та "гонимими вітром"... і не станемо осідати "на", або опускатися "під" і через те зачинати гинути-гнити. Або ж житимемо і будемо міцно-здоровими, коли ми не приймаємо участі в потоці з «рік людей» (типу хресних ходів, процесій ритуальних, "партійних парадів" тощо). які по суті своїй, вбивці свободи, бо листком, штовхані "вітром слів" до них прибилися. А тим Деревом, яке міцно тримає ЖИТТЯ ЛИСТКА, як я говорив вище, є в кожного Мета Свого Життя і Місія Свого Життя. Тому, щоби усвідомити філософію одночасності в Просторі і Часі людської популяції і її частинок-людей, а ще і нею скористатися (далі) ви подумайте про Мету пана Листка. Для Чого. Як аналогу і Людини Розумної і її біоробота. І подумайте саме за вказаним вище Законом. І вам, якщо не знаєте раптом Мету Свого Життя, ця Мета повністю відкриється. Дерево є, коли є також Місія Свого Життя (повторюсь, бо важливо, подумайте про Місію пана Листка, як аналогу людини і її тіла-біоробота, подумайте за вказаним вище Законом, і вам, якщо не знаєте Місію Свого Життя, ця Місія теж, як і Мета Свого Життя повністю відкриється. Бо доки ви «з Деревом», доти і житиме наше тіло, і діятиме справно наш біоробот. Симбіоз і синергія таких двох сутностей Планети, Людини Розумної та її тіла, як її біоробота можлива до споконвіку (скільки жити захочете). І хай там що не говорять про Себе деякі люди, але алгоритм сенсфізіологіки такого Організму, як Людство, мною також показано на прикладі «арифметики» років життя та року народження «на тепер» однієї людини і на прикладі життя листка на дереві і поза ним. Наприклад, щодо Своєї Мети і Своєї Місії. Я, каже одна домашня господиня, лише дітьми та домом займаюся... і "більше нічого у світі", а так хочеться... "так як он та чи ті жінки". Дім і діти - і є її Дерево. Своя і Свого Життя Мета і Місія. Алгоритм яких саме й підтримує її, як домогосподарки, довгоздоровість та довгожительство. А ось коли ти зачинаєш відпадати від Дерева, як і листок, перестаючи «зверху розглядати світ», а це «з постаменту та трону Своїх Мети і Місії»... тоді мусиш «приліпитися» до іншої поверхні, поплисти з кимось, невідомо стільки вистачить, чи хтось, як вітер, "поганяє" по світу, щоби згодом і повністю опасти, і згнити. Он хтось приліплюється до попів. А хтось – до партій. Хтось до домашніх тварин. Хтось до фітнесзалів тощо і т.д.. і т.д.. І, такі, рано чи пізно, зачинають «опускатися на дно». Вони мусять згнити «стаючи мулом». А ті, хто «попав на землю», а не на воду, то ті теж, накриті вагою молекул води з роси та дощу, а це статками вже їм непотрібними (потрібними вони були, коли Листки були Деревом) стають обважнілими від того. Далі, згнивають, і стають «порохом земним». Добре, коли стають добривом для нових Дерев! Добре, коли Листки-Люди собою, а це такі соьбі "оматеріалізовані" (статками),... "які в могилу не забереш", роблять собою, своїми статками що від землі надбаними, створюють захист Нового Зерна від скльовування птахами! Але, і це для нас з вами важливе знання, але від мишей Зерно і вони не сховають (від попів, партійних бонз, дітей, що виховалися мажорами). Зерно. За ним, нове Дерево. За Деревом - Нове Листя. Новий цикл "життя, відпадання, паріння в повітрі, планирування до поверхні, осідання на неї, згодом під неї та згнивання". До речі дуже цікавий, назву так його "наркотичний" феномен цього процесу! Він йде від повної відсутності страху, і у листка, і в людини відповідно, цього моменту "відпадання від свого дерева" (відхід від Мети і Місії) Адже, хто від Дерева відпав… то певний час отримує несамовите задоволення від паріння вільного у повітрі "вільним та самостійним листком"! І врешті, «перебуваючи в задоволенні», а це ввійшовши «в медитацію»... взяв, чи взяла, і зпланерували на "якусь поверхню". І все. Вже… приліпився-приліпилася (чи до води, чи до землі, чи до релігійної групи, чи до домашньої тваринки, чи до групи "для оздоровлення" з відповідним кінцем)
Резюме до всього цього мого філософствування. Потрібно нам з вами, бо ми сенсфізіологіки, ми Homo Sensus, тобто, Люди Свідомі, переставати бути пласким Листям. Адже ми, як сенсфізіологіки, чітко і послідовно усвідомлюємо алгоритм життя у Часі і Просторі, та ще й поєднаної (див. початок статті) з чимось-кимось: сутності біоробота, і всіма людьми, як Людством. Це так само, як і найбільш ефективним транспотртом на світі є двоколійнійсь (потяг, наприклад, чи двоколійність руху авто). Ми усвідомлюємо про тимчасовість "відокремлених від Дерева" і "приліплених" після до... невідомо до кого-0чого. І всі наслідки такої "приліпленості"... Це є життя, але лише доки дощу немає, чи роси, чи зачерпування води в себе і на себе (наприклад, для людського тіла (біоробота) це "цяцьки" на ньому, татуаж, прикрашання іншого, навіть загоранням на сонці надлишковим тіла тощо). Зверху всього потрібно жити, щоби не намоклося. Щоби до Дерева було прикріплення. І чим довше, то це довше і довше життя в стані здоров'я...
Ставати тому потрібно нам, як Людям Свідомим, як сенсфізіологікам, потрібно голчастими-вічнозеленими Деревами: Ялинами, Кедрами, Соснами. І ось таким чином кожен з нас, вже буде не пласким листом, таким для тимчасової ейфорії від паріння-планеризму, а голкою. А це потреба замати в собі, і на собі, щось по типу їжаковості (голчастості). Тоді ваш Організм… Він таким чином стає таким самісіньким, як і покритими голками ялини, сосни, кедри… Вічнозеленими їх звуть недаремно. Або ж, маємо і цей вихід з дискретної, а це пласко-листяної ситуації, це ставати «завжди кучерявими» і думками, і діями. Як кучерявими є туї, наприклад, та кипариси. Тобто, бути - кучерявими - це бути непередбачуваними ні в чому і ні ким не передбачуваними. Це, останнє бачення за аналогією сенсфізіологіки життя нашого біоробота, а, з ним, і нашого, як Людини, життя, а з ним, і Розуму та Розумності Людини, а з ним, як і Життя Всього Людства (див. «арифметику, що привів), як Дерева і Листків, це ставати як... Наприклад, як вічно-зелене листя туї, вони, листки туй, кипарисів, вони теж вічнозелені, але – в своїх напрямках розвитку і розгалуження є «кучерявонепередбачуваними» (зверніть Увагу на дві протилежності довгожительства-вічнозеленості: голчастість та кучерявість).
Радійте. Бо ж закінчив «філософувати» (ви ж, маю надію, пам’ятаєте, що наука сенсфізіологіка – це філософська концепція, яка є ноу хау у світовій філософії). Причому винайдена в Україні… ким, скромно промовчу, бо ж знаєте. Але ж у мені, як автора алгоритму мислення сенсфізіологікою, адже я медик,«вперто сидить», а це сидить поряд з медиком базис медичної сенсфізіологіки та її Закони (інноваційної відповідно у світовій медицині технології діагностики). Причинної, а не за наслідками і симптомами, та автора причинної терапії (реновації організму людини, як технології перезавантаження програм біоробота і як автора цілісної системи причинної профілактики, яку мною названо Фізіологічна культура. А тому. А тому «Як це без практики???!». Наука сенсфізіологіка і є ПРАКТИКА. Це є філософсько-прикладна концепція своєрідного, причинного, бо "Для Чого?!" мислення. А відповідно ця наука, є базисом практичних дій, парадигмою яких є: «Все на Планеті і у Всесвіті пізнається на прикладі Організму Людини Розумної». Закон. А якщо так. Тоді встаньте. Стали? Стоїте? Ви є аналогом Дерева. Але, одночасно, і листка, що "планерував-планерував" і, раптом, осів-приліпився до поверхні, тут до землі. До речі коли ви в себе повірите, то станете і стоятимете, і йтимете, так само, як це робив такий Ісус Христос, і на воді. Бо, коли є думка, Мета та Місія, тоді ви і ваше тіло є Листком... в якому мало води. Адже ваше тіло, ваш біоробот, ця єдина сутність Планети, яка може «стати на двох» та «встояти на двох», та ще й «тими двома йти» собою ПОКАЗУЄ панацею оживлення, панацею здоров'я, панацею довгоздоровості-справності, панацею довгожительства... коли "на двох" і лише дотикаєтеся до поверхні, як листок (аби не намок чи замок), то це вони і є.
Довідка. Хто на інвалідних візочках, а навіть в лежачому стані, то не сумуйте, з ого, що не можете встати-стояти-встояти-йти, щоби побути і Деревом, і Листком одночасно. Скористайтеся тим, що надам далі, тією шедевріальною технологією реновації вашого Організму, .
А це, як стати "голчастими" чи "кучерявистими". Відповідно вічнозеленими. І щоби не відпадати від Дерева, не відриватися Своєї Мети і Своєї Місії на цій Планеті. Не відпадати... як це успішно, та ще й "арифметично по сезонах", робить пласке листя... Яке можливо Для Того і таке: Щоби попланерувати у повітрі над Планетою, вдаючи з себе вільною і самостійною сутністю.
Ще раз довідка. Це не нові для вас дані, ці знання і ці поняття. В своєму першому трактаті «Довідник Розумної Людини або швидка допомога у кишені» (дивитися і читати, на сайті) я навіть так сказав, не дослівно, «Людство і Планету врятують голчасті вічнозелені дерева та їжаковість будівель тощо» (я надаю для пояснення цього феномену і цих процесів і фізику, і хімію їжаковості (мною вони так і названі ці процеси «процеси і технології їжаковості»).
Так ось ви стали на обидві стопи. Тепер зробіть руками верхівку Дерева, піднімаючи на максимум над головою зі стуленими КІНЧИКАМИ ПАЛЬЦІВ, або ж зі свого тіла того ж пана Кіпариса, чи то колоноподібну пані Тую, чи то розлогу пані Ялину, чи то саму по собі кучеряву пані Сосну, чи то монументального пана Кедра. З їхньою вічнозеленістю. Набуваючи цим станом тіла, адаптованим до ФО певного дерева, захищенність від катаклізмів атмосфери, захищеність через голчастість та через мобільність та лабільність кучерявості. Це станеться. А саме тоді, коли кінчики ваших нігтів стануть їх, названих вище голчастими, вершечками. Чи вершечками кучерявистих. Побудьте так. а це побутьте ними, з ними на прямому інформаційному зв'язку за Законом Відповідності, вічнозеленими, голчастими та кучерявими. Станьте, їхнім практично СТОВБУРОМ і ВЕРШЕЧКОМ (до якого все "прикріплене"), і за яким-якими все в них тягнеться-росте-розвивається-живе лише вверх, як і в тілі людини!!! Постоїте, чи посидите, чи полежите на рахунок, наприклад, чотири, а то і дев’ять, до вподоби. І, виходьте зі стану стовбура та верхівки. Як. Це так, ніби протягуєте кінчики пальців вздовж «стовбура» (кипарису, туї, ялини, сосни, кедра), якими по сенсфізіологіці процесів створення вертикальності тіла до поверхні Плагнети і є «стовбур вашого тіла». Але цей стан тіла, і вас, і віртуального Дерева яким стало ваше тіло, це ж і є вісь між центром Планети (магніт сили гравітації) та між тим, де були мить тому ваші кінчики пальців і нігтів, і це «у космосі», яким у нашого тіла, нашого біоробота, є напрямок до вакууму, того вакууму "зверху", що і є показником наявності і процесів антигравітації. І ось настала... , наша наступна дія! Це буде момент прояву і появи того відчуття паріння-планеризму, подружності з вітром, з тим вітром з інформації, що з тебе по поверхні води чи землі Вітер робить "туриста". Ви створюєте "відсторонену від стовбура кучерявість" (йдете пальцями розпростованими вниз, яби робите крону).. Це так ви робите "відсторонення Дерева від стовбура" (Дерева, яке просто не в змозі через корінь розширити себе і "піти"). Також зробите "голчастість".(рух кінчиками нігтів в боки і вверх, уявіть як стоять-та закінчуються ялини, сосни, кедри). Або ж "кучерявість", як у туї, кипариса, тобто руки і кігнчики випростані пальців відходять від стовбура, не втрачаючи з ним (рука сама) зв'язку, як і ми не відходимо від Своєї Мети і Своєї Місії. І тоді Вітер (мотивація до чогось додаткового до Своєї Мети, і Своєї Місії. Причому виникає феномен - це Вітер і рух зовнішній. Вітер стає помічником, голкам і "кучерям" "погуляти". а не є "гонителем по поверхнях". Або робіть самі це замість Вітру. А особливо «кучерявість», як фактор додаткової самостійності та нестандартності. Ви ж є Людиною, зі своїм Тілом, як біороботом, тіло і яке може стояти, і йти, але також і робити спіральні рухи і "стовбуром" і довкола осі гравітація-антигравітація (верхівка, маківка голови, чи зроблена вами верхівка з кінчиків нігтів пальців, а корінь, це стопи, чи стопа в момент кроку...). Тому поворот тілом туди-сюди з – непередбачуваними, по факту, а це «кучерявими» (довільними) рухами кінчиками пальців і буде побудовою кучерявості (самостійності поєднаної з різноплановістю) дій і мислення, а це і кучерявості Розуму і Розумності. А вже з ними, і довгоздоровості, як моментальної кучерявості, бо непередбачувана, а це щораз інші реакції на все довколишнє, що й не дає можливості зависання програм у вашому біороботі, а отже появи бази для захворювання. І є моментальна тоді відповідь на всі (всі!) загрози для гомеостазу. Що і стає базисом "вічнозеленості". (читай: довгожительства в стані постійно превентивної молодості).
Довідка-питання. А чому би і не! А, а саме це для ліквідації у своїй психіці, фізіології, та діях такого чогось, як «пласколистявості». І в Організмі теж. Як і в його психіці та емоціях. Чого би намз вами не зробити «кучерявоголчастість» фактором (навичком) своєї Фізіологічної культури? Для цього лише потрібно всього... після непередбачувано-хаотичних рухів кінчиками пальців рук, також при створенні ФО відповідного Дерева зі списку вище, прошу ще й акцентуватися на відчутті, а саме кінчиків нігтів. Адже їх толеруємо, як кінчиків голчастого листя за аналогією до цих дерев, або ж пучок пальців, як відповідності кінчиків кучерявого листя під час «роблення руками віртуальної форми відповідного дерева». А чому би нам не зробити, та не зробити, ще і «голчастий» рух нігтями? Якби поза своїм ФО щось вколоти що наближається в зону безпеки?. Чи елементарно як і рух за кінчиками нігтів (голчастість) так і зробити пучок пальців (кучерявість)... Ніби гілки, а це руки, ще й вітром колихає - туди-сюди. Це ж запросто. Але хочу попередити, що це "не гімнастика спеціальна", а це є ВІДЧУТТЯ. Відчуття наявності. І - своїх "голок", як у ялини, сосни, кедра, чи - своїх "кучерявих листочків" як у туї чи кипарису.
Попробуйте. Стати у своєму житті за допомогою цієї технології від науки сенсфізіологіки та за допомогою Простору і Часу голчастолистими та кучеряволистими, голчастими, та кучерявостими. Такими собі Деревами Ходлячими, ніби втиканими спеціальними антенами для постійного і справного зв’язку нашого біоробота з. А вже завдяки цьому бути і ставати постійноздоровими та довгоздоровими. А це - довгожителями. Це ж вам не складно «попробувати»? Тим паче, що це не болить, та й грошей зовсім на цю дію не вимагає, і шкоди принести... ну ніяк не може (чим мені і подобається медична сенсфізіологіка!). Це її абсолютною безпечністю і яка при тому є універсальною технологією «ремонту» свого біоробота, а зним, що нам показала "арифметика ТОТОЖНОСТІ життя всіх на Планеті біороботів (так ніби "засіяна" була ними, а в них Людиною Розумною, Планета ця наша рідна в один (!!!) день).
.
Отут https://andronic.livejournal.com/854439.html?view=11687335#t11687335 народ тусується на базі останніх висловлювань Путлєра про ядерність Росії: «А ми - жертви агресії, і ми як мученики потрапимо в рай, а вони просто здохнуть" (своєрідний, як зауважили, шахідизм Росії). І при чому «по-філософському тусуються». А так як наука сенсфізіологіка це філософська концепція… то як я, який випадково попав у такий дискусійний клуб міг «не встряти». От і «мельдую» тут у ФБ свого коментаря на такий, дійсно історичний, посил Росії до цілого світу.
А коментар, для цікавості надам повне викладення тексту виступу Путіна, я зробив за Законом науки сенсфізіологіки «Все пізнається і вирішується – порівнянням». Ось цей текст: «Коли ми переконуємося (а це все відбувається протягом декількох секунд), що атака йде на територію Росії, тільки після цього ми наносимо удар у відповідь. Це у відповідь-зустрічний. Чому зустрічний? Тому що летять ракети до нас, а назустріч полетить у бік агресора. Звичайно, це всесвітня катастрофа, але я повторюю, ми не можемо бути ініціаторами цієї катастрофи, тому що у нас немає превентивного удару. Так, в цій ситуації ми як би чекаємо, що в відношенні нас хтось застосує ядерну зброю, самі нічого не робимо. Ну так. Але тоді агресор все одно повинен знати, що відплата неминуча, що він буде знищений. А ми - жертви агресії, і ми як мученики потрапимо в рай, а вони просто здохнуть, бо навіть покаятися не встигнуть ".
Я так написав до філософів: sensfiziologika 19 жовтень 2018 19:45 (local)
Мені особисто сподобалося! І саме ці тези з промови Путіна: "Когда мы убеждаемся что атака России идет на территорию УКРАИНЫ, только после этого мы наносим ответный удар. Это ответно-встречный. Почему встречный? Потому что россияне лезут к нам. А навстречу полетит ответка в сторону АГРЕССОРА". Це ж треба, як гарно показав Путлер суть Росії (агресора, киваючи "на когось"). І, а це головне, сказав ЩО потрібно робити. Бо ж який ще може бути захист від намагань Путіним анексії України Росією?! Та - жодного!!! Лише... слова нашого Гімну "Душу й тіло ми положим за нашу Свободу". Такий собі своєрідний "український шахідизм" (вибірковий, адже лише застосовується, і буде застосовуватись, до рашистів-агресорів, яким "все мало", то у Чечню лізуть, то в Грузію, то в Україну, то в Сирію... (список продовжите самі в перспективі, мінусуючи вже загарбані землі і країни Рашостаном).

Матка і шумери

Але супер!!! Побачив накладений образ тіла жіночого на "стандартний" анатомічний образ матки. Я вам колись надавав технологію реновації жіночої статевої сфери показану нам шумерською статуеткою (див. те і те зображення внизу). Порівняйте. Молочні залози - це як бачимо відповідність яйників, пальці рук жіночих - це відповідність... та що я розтлумачую. Усвідомте між ними всіма залежності. А вони прямі і безпосередні фізіологічно та енергетично. Тому. Всілися на "те що пан Бог подарував для жінки щоби ніц не муляло коли сидить" (на сідниці). Взялися за свої груди як показує статуетка. Потрясіть їх за принципом КМ тренінгу (хто забув - це Кому Молока?). І зробіть в цей час надзвичайно легкий рух крижем, адже саме звідти йде іннервація матки.

Довідка. Як цей рух крижем зробити. Якщо бачили, як курка всідається на яйце, то це той самий рух.

І, після, будьте (а це на 100%) впевнені. Що здоров'я матки, яйників та "всього решта жіночого" вам забезпечено. До речі ця 100% перевірена безліччю випадків моментальної, і це буквально, ліквідації болю при місячних, болю та запалень при аднекситах, і, навіть, при ендометріозі, якщо плід, невірно розташований в матці, то він САМ елегантсько вмощується в нормативне положення, а ті хто не могли завагітніти по невідомій причині, позбавляються цієї проблеми, тим, хто тепер вагітні, вагітність пройде без проблем та ще й будуть повністю безболісними роди, і т.д.. Шкода єдине. А це те, що ви, учасники ФБ медичної сенсфізіологіки (той лисий на фото її автор) не є фактором так званої доказової медицини.

Довідка. Але можливо, а таке можливо! Що серед вас, хто тут у моєму ФБ вивчає медичну сенсфізіологіку є гінекологами! Перевірте. Для Чого. Щоби... шокуватися результативністю. Як це я сам був тією ефективністю подарованою нам шумерами, як технологією реновації жіночої статевої сфери.

ZhinkaRuki.jpg

... аж хочеться продовжити статтю. Коли звернемо Увагу на відповідність стопам у "розп'ятої матки" на малюнку... тоді стає дивовижно відомим Для Чого жінками та дівчатами робиться перехрещування ніг коли вони стоять. Як стає відомою і причина такої світової проблеми, як рак шийки матки, а скованість рук призводить до безпліддя (вже 50% на сьогодні), так і до викиденів (теж 50% на сьогодні з тих... що "таки змогли завагітніти") бо стиснуті штаньми сідниці і ноги - це стиснута матка (прикутість рук також виникає через відсутність свободи ніг та "через пазурі", а це відсутність свободи і кінчиків пальців, і в кисті . Шедевріальний для причинної діагностики жіночих захворювань малюнок!!! Шедевріальний. Для Усвідомлення.

Latest Month

December 2018
S M T W T F S
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

Tags

Syndicate

RSS Atom
Powered by LiveJournal.com
Designed by Lilia Ahner