Капєц мужикам

Тут: Чому чоловіки у всьому світі втрачають здатність до зачаття (https://rz.com.ua/ru/content/pochemu-muzhchiny-vo-vsem-mire-teryayut-sposobnost-k-zachatiyu) написано: «Учені б'ють на сполох - за останні десятиліття кількість сперматозоїдів в спермі чоловіків з розвинених країн знизилося більш ніж в два рази. Сьогодні в це складно повірити, але якщо найближчим часом не знайти вирішення цієї проблеми, то вже через кілька десятків років народити дитину для жителів Північної Америки і Європи стане важкоздійснюваним завданням. Що викликає цю аномалію? І чи є якийсь спосіб повернути процес у зворотну сторону?
Міжнародна група вчених провела метааналіз 185 досліджень і взяла аналізи сперми 43 000 чоловіків, в результаті чого було встановлено, що середня кількість сперматозоїдів в спермі чоловіків з розвинених країн (Північної Америки, Європи, Австралії та Нової Зеландії) впало майже на 60%».
Ми, сенсфізіологіки, кажемо ОГО!!! І, дивуємося, що якби вчені знали про медичну сенсфізіологіку, то знали би і причину такої проблеми. Як і рішення проблеми. Та хто їм про медичну сенсфізіологіку скаже? Як і тим 60% особам чоловічої ще статі (бо капєц). Мужиками вже їм не бути, лише ззовні, залишити на Планеті свої гени – вже ніяк. Капєц цілому генеалогічному дереву (60% вже родів, а саме у !цивілізованому світі» на Планеті зникне). Як і відповідні нації. Що, вже, он зпрогнозували демографи. Німецька стане меншістю у 2055 році, французька, у 260 році, українська нація -, у 2035 році (2035 році, тут помилки в написанні дати – жодної, причина лише інша – мор українців – мільйонами, десятками тисяч у місяць). Може і цицьки зачнуть у таких, циї 60% з’являтися? Біологи стверджують – що так.
Ми з вами знаємо причину цих 60% недомужиків. Головне, що їх ставатиме все більше і більше. Якщо не знатимуть про сенсфізіологіку відповідно. В чому причина. Коротко. Так званий «цивілізований світ» перейшов зі стоп (стояння, ходіння) – а це для «щоби побачити перспективну печеру та догнати мамонта», як я кажу, на сідниці. Таким чином. Вага тіла перемістилася на суто жіночий орган – сідниці. То що вони ці 60% хочуть?! Он півні, коли їх багато, стають курми та несуть яйця.
Але і це ще не вся проблема. В «цивілізованому світі» чоловіча стать всілася в авто у крісла в офісах, а це, вагою всього тіла на тазовий відповідно. Капєц! Адже це нерв, що іннервує простату та тестіси. Як він же ж іннервує і нирки. Про які сказано трактатами так: «В нирках знаходиться репродуктивна субстанція, особливо у правій, ліва нирка працює як нирка, права для відтворення поколінь, прародинна (тобто вся генетика) знаходиться в нирках».
Та ще одна причина! Наднирники, що теж іннервуються тазовим нервом, див. неврологію, виробляють тестостерон – який саме і «ганяє» сперматозоїди «до роботи».
Та ще одна причина! В ембріональному стані тіла людини, розвиток яєчка відбувається разом з ниркою та наднирником. І лише згодом яєчко від них… «втікає у холод» (назовні тіла). Але нерв… нерв залишається тим самим, тазовий, на якому своєю тушею влігся… «вже не мачо». А для чого «втікає» яєчко до холоду? (до речі від лівої нирки в праву пахвину, від правої в ліву, я вам вже докладно пояснював для чого так). Елементарно, Ватсон для чого: ви ж коли вам холодно рухатися зачинаєте щоби зігріфтися? Зачинаєте. Отож. А бігти «в хату» теплу намагаєтеся? (сперматозоїд в матку). Намагаєтеся. Отож. А якщо «вже не мачо» всівся на сідниці, то це ти (сперматозоїди) як і на пляжі, адже під сідницями, як і в тазу, завжди тепло та затишно, бо ж «висиджується дитинка». То що очікувати? Правильно ті 60% «розслаблених від тепла».
Та ще одне! (може досить і цього?). Щоби ви пояснили тим вченим, що не можуть вирішити причину проблеми, а це і долю 60% осіб чоловічої статі. Які так і не бачитимуть продовження себе у віки і своїх генівв і... свого взагалі роду та нації. Капєц. Мужикам.
Але це констатація фактажу. А ЩО мають робити особи чоловічої статі? Щоби... Щоби залишатися - мужиками. Це просто і одночасно складно. Просто тим, що час від часу попрацювати на компі - стоячи. Сьогодні, за даними статистики 75% українців користується Інтернетом. Як кеажуть "І прапор в руки" (прапор очоловічення). Комп на рівні очей. Або, якщо користуєтеся гаджетом, тоді він на рівні очей, а то і вище варто. Ви вже знаєте від мене відповідь на питання "А для чого Людством придумано селфі?!". Нагадую. Вірно мислите. Відповідно щоби особи жіночої статі... "випускаючи вітер під пахвами" (втрачаючи притуленість рук під пахвами) як знаєте, так охолоджує статеву сферу, що і призводить до безпліддя. Зменшення он вже 50% лише тих хто може завагітніти. А завагітніли, з тих 50% ще 50% мусять втратити дитину... якщо не порятує супер-бокс недоношених. Причина такої моди - перенаселення Планети. До речі статтею про дослідження втрати сперматозоїдами "живчиковості", говориться саме про перенаселення Планети. Вже так он мислять. І це вже добре. Та й така ще мода Планеті вижити допомагає, голять жінки під пахвами - такі 90% матимуть міому матки та рак, про безплідність та втрату дітей викиднем і говорити нічого... поживи і розвинься! Коли поколювання під пахвами голеним волоссям так само ж коле матку та дитя в ній (зона під пахвами та мактка мають прямий зв'язок.
Перенаселення. Проблема Планети. Саме даючи цю рекомендацію, а це порятунку чоловічості, в цьому і складність, я йду проти бажання Планети-Наньки врятуватися. Он так, зомбуючи Підсвідомість дівчат на селфі, спортзали, штани. Таким чином, я, замість дякувати, поширювачам мод таких, розкриваю Її плани та Ноосфери. Вибач Неньо. Так як я маю лише пару читачів, і то лише українців, якийх винищує Хворобомор організований росіянами, то я великого гріха перед Тобою не зроблю. А порятую Націю. Український Рід. Є до речі, знаєте її, і спеціальна технологія порятування чоловічості, що використовує  генетичну пам'ять чоловічості. Як писав на початку - це стояння. Але це стояння знаєте вже - специфічне. Щоби п'яти (п'яти Ахілла (див. тег Ахіллес у моєму Живому Журналі), повинні бути у повітрі, "у водах Стікса" (молекули води атомосфери між ними та поверхнею Планети). І... "тримати язика за зубами" (якби втягнути до кореня язика) та попружинити на стопах - ніби... вже готові видивитися перспективну печеру та догнати-заганяти мамонта.

Восьма серія інноваційного сну для реновації свого Організму

Семи попередніми технологіями реновації (перезавантаження) програм свого біоробота, ви вже успішно користуєтеся. І це – вже добре. Для Чого добре? Бо все більше і більше у нас буде повністю здорових і то все життя українців та українок, як і їхніх діток, які продовжать таки наш Рід після цього Хворобомору українців. Хворобомору, організованого невидимо для вас Росією (так само успішно до речі, як і підготовлена була анексія Криму та он фейкова війна на Донбасі). Як димова завіса. Щоби ви не знали-не бачили десятки тисяч трупів щомісячних, та вже біше 15 мільйонів загиблих за час Хворобомору занесених уквітчавними та в новому одязі на його складовища. Як назвав: Складовища Хворобомору України. Колись, історики, так і назвуть – цей період в якому ви мої читачі живете, в тумані з випарів помий телеекранних, депресонасичення та лайнометання.
Довідка. Он Горе України-Неньки (журнал юги) накидаються на пана Президента Турчинова про Крим. І, жоден, не чую про це, не каже про те. Що все вже було росіянами підготовлено тим, що «свої у своїх стріляти не будуть». Міністри «оборони», два росіянина навіть по паспортах, зробили з Януковичем закон про службу на місці проживання. То – хто з солдат та офіцерів Криму, які народжені там, були і є друзями-родиною тощо, буде стріляти по своїх земляках? Нонсенс. Давай ти накази чи не давай. А ми… ми таки клітинам та системам свого Організму, читайте далі, дамо – не наказ, а повідомлення. Про самореновацію. Робіть себе самостійниками. Було би таке рішення нашої Верховної Ради. Про самостійність Кримської громади – то Крим би був до речі проукраїнський давно. Все – телилися. Як і досі теляться (!!!). Приклад був, а це автономії Криму, і намагання такого Мєшкова піти під Росію, він вже у кращих світах, ще тоді втік від кримчан в Росію (!) обдумувати свою глупоту, Мєшков показав яскраво у 90-х, що кримчани таки хотіли бути з Україною. Але потуга військова Росії у 2014 році, також, продумана у деталях «анексія ще до анексії» (військ, СБУ, міліції, керівництва флоту) примусила громадян – виживати. Турчинов…
А ми в своєму Організмі просто нагадаємо. Органам та системам, а саме інноваційним засинанням, як вони повинні виживати цілістю (самостійним Організмом) на цій агресивній Планеті. Хоч і наш Організм, створений саме для неї, для її умов. Ми, колись, вже скоро, створимо біороботів для інших Планет (де ти є, Ілон Маск, зв’яжися зі мною, навчу як це зробити).  Тепер нарешті до самої технології реновації. Спите вже ви явно, дякуючи попереднім серіям технології інноваційного сну… як мій котик Кацо або Леви, в будь яку мить пробудження, вони вже, готові діяти. Ваш Організм, ваш біоробот, завдяки попереднім технологіям інноваційного засинання, зміг і може моментально провести перезавантаження своїх програм.
Довідка. Он мій комп. Провадить перезавантаження всіх програм за пару хвилин. Почекаю, коли завис, і знову працюю. Справив сам себе. Мій комп’ютер має не так багато вже функцій. Наш Організм…, а Організм – безмежжя, міріади програм. Взяти клітини, і кожна «до своєї роботи», як і всередині неї все теж працює з потребою і на цю мить, і на цей момент стандартної функції. Тому. Тому наш Організм для перезавантаження програм має… «аж» 26 хвилин (достатнього терміну для повного відновлення сну). Але це стосується лише чоловічого типу біоробота. А ось жіночого… той вимагає не менше двох годин (для відновлення (реновації) повної справності та мобільності в стані гуморальної невагомості в атомосфері та у вертикальному стані нашого тіла над Планетою). По міркам зомбування людей «фахівцями», це на практиці «що то є 26 хвилин?» чи навіть 2 години. Проти навіюваних 8 годин «норми» сну. Хоч… може і буде хто спати після інноваційного засинання… навіть добу! Що можливо. Але це лише станеться по єдиній причині друзі: «Я нікому не потрібен» (мої дії, робота для людей), «Я нікому непотрібна» (мої дії, робота для людей).
І саме сьогодні ми з вами поєднаємо. Інформацію. Точніше поновимо зв’язки. Розірвані по різноманітних причинах в Організмі. Розірвані між органами, системами, мозком головним і спинним мозком, між всіма клинами та клітинками – поновимо взаємодію. Створюючи так, точніше, відновлюючи, Організм, як цілість! Як? Та запросто! Підкладаєте розпростовану гармонійно між пальцями відстанями кисть під свою голову і – «бай-бай до набуття стану постійного здоров’я». А це робимо з вами задля радісної та бехворобової життєдіяльності. Яка, вже знаєте, що не для себе, а для таких же створених, та цієї Планети.
Сама технологія. Потрібно підкласти протилежну кисть під голову. А кінчик великого пальця руки поставити на внутрішній кут ока. Побіч кістки носа.
Що ми цим друзі досягаємо.
1. Так робимо кінчиком великого пальця мотивовану акупресуру. А саме енергетичної точки «Шовковий бамбук» меридіану сечового міхура. А це, відповідно, спробуйте і здивуйтеся простоті, моментальна реновація роботи хребта, як «бамбуку». Ми так просто, робимо його – шовковим, відповідно відновлюємо гнучкість суглобів між хребцевих, роботу спинного мозку та текучість спинно-мозкової рідини;
2. На кінці великого пальця руки, закінчується дія енергетичного меридіану легень. Таким чином ми автоматично поєднуємо роботу двох Протилежностей, причому таких визначних для нашого тіла енергій. Для виживання та життя, один керує системою взаємодії з атмосферою цієї Планети, другий – керує енергетикою всієї центральної нервової системи, включаючи «обігріває мозок» (цитата з трактатів). Вони співдіють в нашому Організмі, як і два протилежні кінця олівця. Досконало так само! У добі один забезпечує життя та виживання нашого тіла від 03 до 05 години, другий – від 15 до 17 години.
Але і це ще не все друзі (перестану номерувати!). Ми з вами зі здивуванням взнаємо, так підкладаючи специфічно руку під голову перед сном,, розпростовану гармонійно між пальцями кисть (що точніше) і з’ясовуємо, що вказівний палець...
Довідка. Вказівни й палець, є по-перше відповідником руки на якому лежатиме голова… «щоби її заспокоїти». По друге. Наш вказівний палець, є початком енергетичного меридіану товстого кишечника, який, з легенями живуть як інь і янь, як чоловік і жінка. А кінчик вказівного в цю мить стає на точку. Початкову енергетичного меридіану шлунку (де цей меридіан, як і печінки, виходить на поверхню голови і тіла. Але ж і тут само (!!!) є і точки енергетичного меридіану жовчного, уявіть собі, а вони поряд зовсім. Наприклад, «Підвішений тягар» (але ж тіло наше і є на практиці підвішений тягар, знаходячись в стані гуморальної невагомості в атомосфері, і торкаючися лише дев’ятьма точками до поверхні Планети. Також, а це поряд, точка «Рух вниз по терену»… уявіть собі «картинку», які ми з вами… великі! Планета кругла? Кругла, ще Галілео Галілей про це сказав і ще й крутиться, а тому і йти нам, а ця точка відновлює процес ходіння, це дійсно йти завжди вниз по Планеті! Міросхил для розмірів тіла, але... – вниз і вниз. Капєц як це красиво. Поряд них третя точка. Її ієрогліф «Насичення щелепи», «Тиск на щелепу». Уявляєте, яка буде користь від восьмої серії інноваційного сну? Жувати буде легше. Але і ліквідація старечого обвисання щелепи. Але і припинення дихання ротом, а на практиці остуда-знищення легень і життя. І… і «через відкритий рот розум виходить» (є така аксіома від науки сенсфізіологіки) – адже мова людини – розум показує. І, і одночасно, тому профілактика виникнення деменцій та альцгеймеризму – як вихід розуму з людини. Проффілактика тому інсультів і т.п. речей, вони забудуть до вас дорогу. До речі. У однієї з пацієнток яку виліковував від проблем з легенями, на точці «Тиск на щелепу» було  родиме п’ятно і дія на відповідність відразу дала позитивний результат з астмою. Це до слова. Щодо точності будови нам нашого тіла як нашого біоробота та що кожна точка – це як і кнопки компа. Так само кінець вказівного пальця, під час восьмої технології інноваційного сну, він відразу ж поєднає собою потоки енергетичні і шлунку, і товстого кишечника. Як. Рот, початок травної системи, на практиці шлунку – є вхід їжі так є і вихід (процесів) – анус товстого кишечника. Адже там, друзі, де кінчик вляжеться вляжеться в цій РО інаугурації, там і є головний, а це верх скроні, початок енергетичного меридіану шлунку, а це, як ви здогадалися пройде реновацію та активує всю систему травлення. Але, відповідно, плюньте ви нарешті на всіх зомбувальників «ні в якому разі не їсти на ніч», адже «сюди ввійшло – звідти вийшло» запрацює як треба. Перевіряйте. Це не складно. Не заморочуючись, у які години їсти та що їсти тощо! Коли захотілося – смакуй! Але таке поєднання (ТСК та шлунку) – це є, а це по Усін, є пара «мати-син». Одна з надрезультативніших та найсильніших по енергетичній дії! Але також, ми так кінчиком вказівного на виході меридіану шлунку створюємо роботу так званого «довгого енергетьичного шляху» (меридіану). Поясню. Це як ви їдете в авто однією вулицею і, через перехрестя, переїжджаєте на іншу в цьому ж керунку. По вулиці Красива – переїджаєте у вулицю Шовкова, наприклад. Я їду від дому завжди по вулиці Червона Калина, пересікаю перехрестя з вулицею Огієнка і далі продовжую по вулиці Грибоєдова. Класно? Саме таке є легке пояснення такого значного розділу ходи енергетичних потоків по У-Сін. А ще «смішніше», друзі,  що кінчик, але це вже нашого середнього пальця в розпростованій та покладеній під голову перед засинанням кисті, це кінцева точка ходу енергетичного меридіану головного мозку, знаного у китайській медицині, як «Охоронець серця». І віне, влягається в розпростованій гармонійно кисті покладеній під голову, на… В це просто не віриться! На зону навпроти мовного центру мозку, але ж ми знаємо, що «без мізків – мови не буває». Як і по 6 Кі, як і по У-Сін, язик і серце – це повна друзі тотожність – речі тотожні своїм ФО, як і рештою показників на 100%.
Довідка. Тому під час користування восьмою серією інноваційного сну «перевірте язик». Для Чого. Щоби таки побачити-відчути його розслаблення та інші зміни (розблокування нормативної функціональності). Також мову-вимову по магнітофону запишіть до і після.
Але і це ще не всі «хохмочки» у восьмій серії інноваційного сну тіла Людини Свідомо (Homo Sensus) для реновації свого біоробота. Цим же ж кінчиком середнього пальця, якого ви притиснете вагою голови, тобто, робите мотивовану акупресуру, ви торкаєтеся ним, як відповідністю стопи (див. Су Джок медицину). Так і є. Таким чином дві Протилежності «згадують» як їм співдіяти. Притому. Тут, а це на меридіані жовчного, що ьуь проходить саме, і в це… теж важко повірити (!) г натискується пучкою середнього пальця точка «Небесний прорив» (!!!) – це ж така сила-силенна восьмої серії, миттю тіло, а це побачите, випростає від підошов до чупка голови (по фактажу випростає до нормативного росту, програми закладеної у ДНК).
До слова. Якби ви так зробили у стоячому стані тіла! Одна, згодом друга рука робить цю РО інаугурацію, то звернули би Увагу, як ваше тіло ніби витягне «в небеса». Адже вже є «шовковим» бамбук хребта та головне, що ви це яскраво почуєте-відчуєте тим, як вас, і це буквально, підніме навшпиньки… Пожартую: Далеко у Стратосферу не вилітайте таки. Це буде дуже симпатичне і приємне відчуття «Небесного прориву».
А чи знаєте ви, друзі? Для Чого Людина Розумна є вертикальною до поверхні Планети? Для дії пальцями рук (ваше тіло он піднеслось?). Саме для цього, тоді працюють кисті, зап’ястя, плече. З  його, плечового суглобу, ніде ні в кого такої немає у світі, свободою руху в різних ракурсах! Ця ж точка, як відомо і діє на їх всіх свободу, як до речі і на свободу роботи язика при мові і вимові  Та ви самі знаєте. Як можна язиком (словом-інформацією) і осадити людину і підняти до Небес.  А на практиці… На практиці люди, у яких ця зона мозку з цією точкою «мовною» та «ручною» заблокована, вони он як активно допомагають роботі язика руками. Що до речі, як ми вже знаємо з досліджень статистики, скорочує людині життя. Я так думаю. Що Ноосфера знищує такі біороботи по причині такій: Руки нам необхідні для дій-роботи. Ними, руками, пальцями рук що точніше буде, і саме ними, потрібно реалізовувати намір вашої думки, а не в пустоті атомосфери розмахувати. Чи він/вона нормальні? Мислить і запитує Ноосфера, щоби так від неіснуючих комах відмахуватися? Шизіки вони. І таких знищує болячками та передчасною старістю. Як, наприклад тих хто мало живуть, статистика, ті хто розмахує руками під час ходіння. Теж немає дії-роботи рук у них для. А є інстинкт. І це «хапання за що завгодно аби не впасти». Інстинктині рухи рук, викликані підсвідомим страхом впасти, що апріорі Організм не може просто так зробити.ю Є у нього програма життєдіяльності, але лише у вертикальності до поверхні Планети. Таке собі, повторюю «хоч за щось», а тоді руки – вже зайняті. Пустотою теж! І капєц цьому біороботу.
Але й це ще не всі «хохмочки» восьмої серії інноваційного сну. Поряд всім відома точка прямої дії на куприк… «Від чого ноги ростуть і діють»? – питання. Від нього. А звідки до них нерв? -  від нього. Куприка. Але так «жартувати» Творцям нашого біоробота! Назва цієї точки «Долина підкорення». Точка прямої дії на зір та ніс і центр мозу з практики. Хочете її знайти? То знайдіть її («Долина підкорення»). між очима… і для цього зробіть так званий «прокурорський погляд» (підкорення). Саме ця точка діє так специфічно на погляд людини. Перевірте. Симпатично.
До слова. В людей там, у Долині підкорення, є дві чи одна складки. Це точна діагностика у медичній сенсфізіологіці. Якщо обидві одинакові. Це показник спазму обох ніг та загальна невипростаність тіла у поперековій частині (спазм Muskulus Psoas) і постійне блокування вібрації нирок. Якщо одна зморшка. То стає зрозуміло яка нога та нирка блоковані (йдіть до дзеркала і… згадуйте про ногу). Якщо зморшка посередині Долини Підкорення, тоді спазм між ногами. Якщо одна збоку, то можете чітко заявити, що є давня травма однієї з ніг. Отакі – непрості – дії під час восьмої серії інноваційного сну пучки середнього пальця кисті що розпростованою ви підклали під голову під час засинання… чи вирішили скористатися, цією технологією реновації, у випростаному стані тіла між Небом і Землею. Відповідність стопи цей кінчик середнього пальця! А ось кінчик великого пальця – це є відповідність голови! Зачнуть співдіяти.
Але і це ще не всі хохмочки восьмої серії інноваційного сну для перезавантаження програм свого біоробота. Ви друзі знаєте про таке. Що сьогодні лягли ви на одну кисть, а завтра чи колись, для бансу половин тіла і мозку на іншу, і тоді, наприклад, зацікавитесь де ж попав кінчик безіменного пальця, а це не просто кінчик пальця, а початок енергетики спинного мозку. Раптом він опиняється, яке Чудо, на точці «Простір мозку». Чи не бомба? Таке он відразу ж поєднання головного та спинного мозку під час інноваційного сну.  І, знову ж дивина друзі, адже це все зона мовного центру + вестибуляції. Як говориш – так і балансуєш на двох ногах. Чудо в тому, що це точка прямої дії, з канонів, на рот, що точніше, на кут рота. Також на ніс. Адже це відбудеться реновація вентиляції головного мозку! Тому, що лише чуття запаху через ніс (вітер в носі) поступає в самісінький центр мозку. І, ця ж точка, є точкою прямої дії – на зуби. Ми так ліквідовуємо спазм губ та відповідно «мовлення крізь зуби» (несвободу мовлення). Заїкання у когось з вас якщо теж. Також  можливість реновації «вірно посміхатися». Як. Це усмішка без «виставляння зубів», як це робить злий пес. Звернете Увагу на те під час виконання-кристування, як ця дія ваша, кінчика безіменного, призведе і до виникнення такої специфічної, а це «людської», не робленої і яка йде з середини, посмішки. Посмішки без виставляння зубів (що добре і дуже добре). А це не мало! Як виникне здоровий і при тому радісний сон. Та, вже подальший, під час дня та і всього життя радісний світогляд та радісна життєдіяльність.
Та ще варто друзі, а це вже бомба з бомб! Буде вам варто дізнатися, де у восьмій серії інноваційного сну опиниться кінчик мізинця. Як кінець енергетичного меридіану серця, та початок тонкого кишечника, також початок вібраційного серця і початок вібраційного тонкого кишечника (до речі ОГО!). Акурат вмоститься, сам при чому, на точку «Зібрання води на вітрі». У вас текли сльози на вітрі? Так. Але при тому всьому це одна з найважливіших точок. Помацайте бугор черпа під мізинцем який під ним опинився. Це точка прямої дії, як встановлено вже давно фізіологами на середню долю Самого! Самого Пана Гіпофізу. Також точка прямої дії на вегетативну нервову систему!!! Але ж це пряма дія цього місця і на всі через те органи, їх автоматизм, програмна робота, тобто, на практиці, на всі органи дієте та їх болячки, які припинять розвиватися, адже ви так он лягали, інноваційно, спати. А, дехто, так і заснете «в позі восьмої серії інноваційного сну». Тому вона ще має тлумачення ієрогліфу як «Резервуар руху». Рух увесь черпається там! Почухали потилицю, того і того бугра, це не що інше, як зачинаєте, відчуєте, «черпати з резервуару руху енергію». Втомилися? Тепер знаєте. Як це можна моментально позбавитися втоми (будь якої). Ця дія тотожна по результату до РО інаугурації моментального доторкування до кінчика носа знаєте, складеними разом зірочкою кінчиками всіх пальців. До речі! Ми так допоможемо людям з «синдромом постійної втоми», адже з вами знаємо причину цього світового діагнозу, який стає пандемією… як і пандемія коронавірусу.
ЩЕ… Ще… І ще - дивовижі. Але зупинюсь. Адже для вас досить і цих що вище пояснень технологій восьмої серії, щоби усвідомити значення та дієвість восьмої серії інноваційного сну. Яка все-таки шедевріальні технології реновації свого Організму до здорового, активного, радісного, справного в діях при таких он вших можливостях самореалізації у справному біороботі. Адже, якщо брати по великому рахунку, вище зупинявся (!) та так само зробити цю РО інаугурацію і у стоячому стані, то це супертехнологія. Лише там все робила (мотивовану акупресуру) голова своєю вагою. А у стоячому стані – потрібен лише дотик. Адже павутинку ви чуєте сильніше, як і «посадку» комара, ніж чимось натиснути чи навіть вдарити. Чи робите у сидячому положенні. Он стільки людей що проводять життя на колясках, а скільки їх ще може дякуючи цій технології – встати з колясок. Та хто їм повідомить, питання «на засипку». І так робите на рахунок 4, або дев’ять, або ж 21, 40 (кому яка лічба  до вподоби). І постояти, чи сидячи, «на всі чотири сторони». Як ми вчилися раніше «спекулюючи вібрацією самої Планети» та потоками магніто-електричних сил, з якими «дружать» наші стопи так сам ісінько, як і потяг он у Китаї ганяє на  магнітній подушці.
Довідка-жарт. На дивані чи кріслі сидячи, користуватися цією технологією – не вийде. Бо стілець можна переставити, а диван… важко. Шукайте стільця.
Або ж як ми з вами вчилися, ще окрім на всі сторони світу також по циркуляції 6 Кі. Дуже зручно 6 Кі буде користуватися колясочникам. Крутнули коляску і робіть. Адже ми ще знаємо те, що наше тіло є кристалом, а домінантна будова кристалу – це восьмигранник, так само, як на практиці сторон світу географічних знаємо.
Довідка для сенсфізіологіків. На практиці саме наше тіло – це восьмигранна система. Але клітини нашого тіла, всі, з яких наше тіло є складеним, як встановлено ще Леонардо да Вінчі, а на сьогодні і фізіологами, – це дванадцятигранники. Ми переміщуємо в цій технології по всіх сторонах світу, а їх вісім, переміщуємо саме тіло. А вже вібрація Планети в спів дії з магніто-електричними потоками кори Планети… «зроблять» всередині тіла перехід на алгоритм 6 кі, як «зірки Давида» через зміщення рівно на половину грані такого живого кристалу і так вийде 12 гранник. Рух енергій (6 Кі) не може бути сталістю. А тому, кожна клітина в русі… ну мусить ставати 12 гранником. Але я завжди цьому дивувався! Як Леонардо да Вінчі міг?! А це без електронного мікроскопу, все це побачити?!
До слова. Познайомився я вчора у Фейсбук з дивовижною Людиою, пан Микола Подрезан!
Микола Подрезан
Який, і це на колясці (!!!!) об’їздив більшість країн світу. Возив також олімпійський вогонь (!). Пан Микола створив з дружиною, вона реабілітолог, спілку колясочників «Погляд на світ з коляски». Організував різноманітні, дав їм життя, конкурси колясочників. Це і танці, і конкурси красоти, і… І… і. Шедевріальна людина я вам скажу. Організував їх всіх, обмежених у свободі,  до радісного та позитивного життя. І не лише, а ще й до радісної життєдіяльності! Які все-таки є в України-Неньки діти! І це викликає захват і радість.
Вибачте, дурузі, але таки мушу ще щось додати (вже без деталізації… більшість видихнули полегшено). Але це вже буде просто супербомбезна технологія РО інаугурації перед сном (на тих же ж засадах). Лише ставите розпростовану гармонійно між пальцями кисть під голову, але кінчик великого пальця ставите в кут ока побіля носа своєї (руки) половини тіла. Тоді була протилежна до руки половина тіла.  По-перше. Якщо так лягти спати. Ледь не забув. Спати так підкладаючи кисті під голову – не обов’язково. Ви зробили головне. Дали сигнал для Внутрішнього, а це органів і систем, клітин тощо на самовідновлення програм норми. Підклали. Полежали. Заснули то заснули. А ні – то влягайтеся спати як хочеться. Адже це вже немає жодного значення. Як хочеться Організму влягаєтеся, повторю важливе, адже тіло вже «почуло що треба».
Так ось при цьому кінчик великого пальця стає на «Шовковий бамбук» так, то пальці дістаються до вуха протилежного. А про саме вухо ми знаємо, знаємо як амбасадора мозку саме тієї половини тіла де рука. Протилежної до вуха. Тоді великий палець… ніби зачіпляється за очницю, а кінчик середнього пальця автоматично стає на козелок. Який… Який, є відповідником нашого пупа (коли дивимося на вухо, як на дитя у матці). Та, подивіться на малюнок половини мозку, – побачити, що козелок є відповідником того ж пана Гіпофізу. А ось мізинець в цій позиції інноваційного сну, він автоматично стає на кут щелепи. Теж бугор! Як і бугри що вистають з черепа на потилиці. Дві Протилежності… (казав же ж що не буду деталізувати, вибачте, робіть і все). Робіть стоячи, робіть лежачи, робіть сидячи. Змініть руки і те саме робите навпроти. Для балансу.  До речі можете робити… навіть з обома руками – це так гарно-зручно що ну. І так засинати. Чи «зручно вмощуватися у Просторі» (а атомосфері цієї Планети по факту своїми атомами).
До  слова. Просто раджу. Це зовсім не обов’язково. Рука, якась, «кинеться першою» так стати. То Ви так не робите. Берете і ставите у РО інаугурації – протилежну «до охочої». На практиці це ви робите (див. під тегом) Ментальну гімнастику. А які друзі бомбезні ефекти! Від такої мотивованої акупресури (РО інаугурації по стилю виконання).  Адже все так он як гарно і точно продумано створювачами нам нашого з вами біоробота що ну!
Так ось коли кінчик великого пальця ніби зачіпається за перенісся, то потрібно ще зробити і таку «гімнастику-тренінг» на нормативну активність і роботу центру мозку та пана Гірпофізу. Берете і кінчиком кожного пальця (зараз же ж «потренуйтеся»!)ви ніби зводите козелок зачіпаючи його по черзі кінчиками всіх пальців з кінчиком великого пальця. Ніс з козелком, кут ока з козелком, точку «Шовковий бамбук» з козелком. Шедевріально.  Щоби усвідомити таку геніальність цієї технології відновлення програм свого Організму, вам потрібно згадати те, що великий палець є відповідником голови, одночасно він, як енергетичний меридіан легень, зачинається шлунком, а козелок вуха натомість, якщо вухо бачити як ембріон, то це відповідник як вище повідомляв, пупа, але, як відомо, що і всі енергетичні та вібраційні меридіани обов’язково мають гілку до центру вуха, а саме через козелок.  Це продумано, щоби. Щоб не падати. Енергія всіх для роботи вестибуляції! Читай ще й – бути розумною людиною. Але це ж ніби і вхід (через відповідник пупа – козелок) всередину себе, в центр свого Організму. Таке собі он Щось робимо. Завантаження біоробота життям. Бо «скрутило вже до середини». Чи старістю, чи ментально, чим «характером», чи болем ви ввійшли у ваше тіло… як їжак. А це, так діючи запропонованою технологією, ніби вас потягнуло Щось у новий світ за мотузку прикріплену до пупа так само, як ніби пуповина до Неньки  Ноосфери (вдумаємося друзі в це порівняння бо так – і є).  Також ще стимуляція кінчика великого пальця і «Шовкового бамбуку» - це ніби вас потягнуло, голову, мозок, пучка їх відповідник, потягнуло Щось вверх до Стратосфери. А включаючи знання, про вухо як повне, навіть візуальне, формою, відображення мозку, то козелок це ине що інше, як є знову ж відповідником центру мозку, де йде перехрест зорового аналізатора, де решту процесів та взаємодій, включаючи роботу  гіпофізу. Це все, друзі, все про восьму технологію інноваційного сну (чи стоячки, чи сидячи, чи на колясці, немає значення. Ваш Організм проведе реновацію своїх програм. Користуємося. Кому як пасує! Цим шедевріальним навичком Фізіологічної культури Людини Свідомої, Homo Sensus/ Кому як пасує… хоч і має вона, наша восьма серія, домінанту як технологія інноваційного сну. 
Odaiba
  • levik

Американская культура задирания ног

Хочу сегодня с вами обсудить разницу между культурой в России и на западе. Вернее один конкретный её аспект - задирание ног. Вот я признаюсь - я сейчас люблю задирать ноги. Помню, когда я рос в Москве это считалось абсолютно непозволительным. Сидеть на столе тоже не разрешали. "Дома будешь у себя ноги задирать!" говорили в таких случаях, "Посмотришь, что тебе на это родители скажут!"А тут в Америке так делают многие. Иногда на это смотрят косо, но уж точно такого отторжения, как в России это вальяжное поведение не вызывает. В конце концов, посмотрите, кто ещё любит сидеть за столом задрав ноги...
Collapse )

Про вібрацію і здоров’я.

Нарешті. Нарешті прийшло підтвердження мого винаходу
Нагадаю. Винахід мій по значимості для Людства аналогічний винаходу Ньютоном Закону «Більша маса притягує меншу». З якого і з’явилася наука фізика. Он вже ракети в Космосі. Як і винаходу Едісона – лампочка яка освітлює і ми бачимо у темноті.
Суть мого винаходу – це стан гуморальної невагомості тіла Людини Розумної в атмосфері Планети. Найпростіше мій винахід усвідомити так: Тіло людини по факту не ходить і не стоїть, а тіло у вертикальному стані плаває в атомосфері. Як я жартома кажу: «Вода у воді плаває, але лише по дну». Будь який рух тіла – це є тому процес переміщення молекул води між молекулами води. І… он такої великої  (об’єднання спеціалізованих молекул води) як тіло людини. Лише тіло людини має у собі процес як ми з вами вже не раз вивчали «продовження мікрокосмосу що піднімає воду он аж до Стратосфери». Він, процес потоку молекул води вверх, і у нашому тілі теж, аналогічний, знову пожартую, як ми струшуємо банку з чимось, щоби з неї щось висипати… в щось пусте. На практиці… наші молекули води «висипаються» в зону пустоти. Притягнуті вакуумом. Лише «не висипляться зовсім»  через відому фізикам важкість молекули води, як гравітону. Перестали «висипатися» до людей йти справами? Тоді і капєц тілу настає. Такі реалії, друзі, такі. Висипайте ДЛЯ людей надбане,  житимете довго і щасливо. Не сечею молекули води висипайте у простір і потом, а думками та їх реалізацією «руцями». Також, цей процес творення здоров’я тіла вібрацією, – це як зробити однорідну масу часток (молекул відповідно). Он я вчора, банку із соком відкривав, збовтав попередньо і наливаєш… і наливаєш… Пити ж непотріб, чи «скислий» сік, ніхто ж не буде. Тому, виливайте ви не сечу і піт, а слова. Саме тому, раджу самій-самому-їх попередньо посмакувати.
До слова. Я писав для вас колись статтю про винайдення технології профілактики проблем щитовидки, легень, серця, особливо горла у вчителів та співаків, он Оксана Муха… Наша «друга Квітка Цісик». Перестала, бідака, через проблему співати, а вже її голос – лящить. До речі, можу допомогти відновити голос… та Оксана – цього не знає. Так як не знає – що їй загрожує.
Тепр до вібрації і здоров’я. Тут (https://rz.com.ua/ru/content/novoe-issledovanie-obnaruzhilo-vid-trenirovki-kotoryy-uluchshaet-mikrofloru-kishechnika) вчені встановили, що вібрація виліковує та допомагає. Ви, знаючи про закони сенсфізіологіки які пояснюють стан гуморальної невагомості тіла людини в атомосфері Планети – вже добре знаєте ЯК йде виліковування тіла вібрацією. І що нам з вами, названих у статті апаратів абсолютно – непотрібно.  Адже все довкола вібрує…. Он вся Планета вібрує, її кора, дерева що довкола, вітер є вібрацією, авто проїхало, пташка пролетіла чи навіть заспівала, хтось заговорив… Ми вже знаємо аксіому. «Втрата чуття гуморальної невагомості – і є болячками та передчасною для тіла людини смертю».
Щоби уникнути. Пропоную таку профілактику та у багатьох випадках виліковування. Але є просте питання;  Зачнете користуватися цією, не від мене одного, а від вчених-досдлідників, інформацією? Як? Запросто. «Включіть мислення». Таке. Де є вібрація – там є здоров’я та довгожительство, сідаючи. їздите ж у маршрутці чи тролейбусі, або в автомобілі. Саме у них живе і розкошує, пані Вібрація. Стоїте на Планеті? Так. Це теж вібрація. Планети самої та кори Планети. Притулилися до дерева – це теж вібрація. Та ще й яка, адже вся вібрація кори Планети резонує з нашим тілом у цю ж мить. І так далі. То хто забороняє? Таку розривку собі організувати, точніше, виробити навичок своєї Фізіологшічної культури! Яка лише дає здорове та радісне життя –  безболячкове. Забавку по суті пропонує медична сенсфізіологіка та гру з вібрацією. Згадайте  лише те, що саме стопи «чують» Планету і підземні води Планети. І що саме шкіра «чує» воду атомосфери. І що саме повинна людина кожна «чути» вершечком цієї всієї конструкції (тіла свого типу водного мішечка у воді) що саме голова… «зав’язка» цього мішечка «чує» Стратосферу. Все це – щоби тілу таки плавати у вертикальному, читай здоровому, тілі. І так ви усвідомили? Тоді, зробите легесеньке-легесеньке «притирання» підошов до поверхні Планети. Чи стоїте, чи сидите, наприклад, навіть на колясці, почуєте, коли, ніби безвладними стопами, почуєте це «притирання» Наприклад, як це «притирання стоп» зробити коли в авто водієм. Ногою на педалі газу авто, найніжніше (найніжніше!) погладьте педаль. І тоді «почуйте» як підошва сама «притирається» на педалі газу. Чи на педалі велосипеду. А щоби «почути» шкіру? І як? Для цього ви знаєте її Протилежність. Це, скелет. Струсіться. Я це засильно сказав, струситися – це міні здригнутися як ніби замерзли. А тепер про «почути» найвіддаленішу точку нашого тіла від «дна атомосфери» (по якому «Вода у воді плаває»). Зробіть головою найнайлегший  рух «так-так». Це в авто, безпека руху. В тролейбусі в решті вібрацій-випадків ви дієте за Законом науки сенсфізіологіки «Куди би йшов і щоби ніс,попереду у тебе – ніс». А на його кінчику, вібрує (не бачите (?) як вона… у когось звисає, ось ось когось потягне на землю чи під неї навіть, головна Молекула Води Організму Людини. За якою йтимуть всі молекули тіла… Ой як я люблю це порівняння «Всі решту молекул води підуть і притому мусять, як будь яке стадо чи зграя за вожаком».
Але ж у стада позаду «для порядку і напрямку» йде і є пастух, як і у зграї, позаду йде і є захисник тилу зграї, але одночасно…
Довідка. Будьте в цю мить надзвичайно уважними у пізнанні пропонованої мною сьогодні технології реновації свого Організму!
Позаду у стада яке йде до мети (загон, хлів, ферма, пасовище) пастух. Але також пастух є захисником стада і, саме він бачить (!!!) – куди йде стадо і чи у вірному напрямку йде. Подивіться, друзі, на енергетичний меридіан сечового міхура, що у нас зачинається з дна ока. І побачите дві точки на сідницях. Вони напряму зв’язані з очима, візією, їхнім станом тощо. Ці точки… це по великому рахунку… як і віжки для кінної повозки, а сам візниця на кінці куприка. У багатьох, а у чоловічої статі – це норма, «віжки натягнуті», тоді сідниці міцні, бо ці точки ближче до куприка. У жінок у нормі – навпаки повинні бути «віжки», завжди розслабленими,  а по факту завжди розслабленими очі… Ці точки «у пастуха-куприка», як і хлист у руці. То в одній, то в іншій. Залежно від того, як «відставє» (від мети) одна чи інша половина тіла.  Усвідомте, друзі, цю «механіку» нашого біоробота. Тим вирішите ой як багато проблем взагалі.
У зграї так само. Але в кінці зграї чи дикого стада, є також ті, старі-немічні, та малі-дурні, хто мусять відстати від зграї молекул та загинути! Але ж і стадо, і зграя таким не чекатимуть, а підуть далі! Вже без них. Тому і нерв для іннервації органів видалення «зі зграї старих і немічних» знаходиться в куприку. Куприк – це повторюю надважливе, по факту пастух-що гонить стадо молекул води вверх та вперед. Куприк… він видаляє тих, як або ж старі-вже непотрібні, як порятувати ттих що можуть відстати «молоді і дурні»! Але… На яких орієнтований увесь ритм дій та ходи зграї (чи стада у дикій природі, у нас це всіх молекул нашого тіла що знаходиться в стані гуморальної невагомості, до речі в стані взаємодій і між собою також аналогічній (!). На кінчику куприка живе саме та молекула води, яка об’єднує собою чуття вібрації води Планети обох стоп,. Аналізує, виробляє алгоритм, видає «на гора» через тазовий нерв до нерва блукаючого, через спинний мозок, тіло виробляє продукт. Що захищає та видаляє зі стада та зграї неміч… але ще й виробляє алгоритм «очікування ритмоходи» що можливо – немічні наберуть силу і житимуть, «молоді та дурні», що могли загинути відставанням – навчитися. ОТАКА сила. Несамовита цього винаходу мислення у медичній сенсфізіологіці. Мислення, яке дає можливість поставити причинний діагноз і допомогти людині і собі.
А вам вона потрібна?! Неміч. Ні. Зробите, а це в ситуації вібрації, де це можна….ю ц і ніби неможна, бо це ж – невидимо робиться – і в авто, і сидячи, і стоячи, і на вєліку, і… та он стоїте на Планеті. Тоді зробите мікроколовий рух цією захисною молекулою нашого Організму що на кінці в куприку. Як це зробити вірно. Чоловіки – «натягніть віжка» (зажміть сідниці, а очі з бровами сконцентруйте на щось). Як я кажу пацієнтам: Подивіться на дружину. Та так, як запитуєте строгістю наповнений «Борщ зготувала?». Жінки навпаки розслабте сідниці і очі. Як розслабити очі не знаєте?  Це їх вам треба опустити. Як ніби це робить сором’язлива дівчина. Як нормальна інстинктивно робить жінка при зустрічі з чоловічою статтю… Прослідкуйте по кіно та телевізії як це добре видно! Це до речі, опустити так очі жінці чи дівчині – це ніби роздивитися «чи має чоловік щось принесене в руках». Або ж… у якому стані «чоловіча гордість», що між ногами. Ви думаєте даремно он стільки чоловіків цілі арсенали найдорожчих годинників мають-носять. Інтуїція їм підказує. Жіноча стать – оцінить тебе інтуїтивно, твою вартість саме опусканням очей на цей рівень. Он депутат якийсь вчора, повідомили медіа, купив годинник за 20 тисяч доларів. Хоче. Ой як хоче! Бо інстинкт. Жінкам сподобатися, що «має здобич» у руках, і – «недаремно десь бігав». Також опустити жінкам очі потрібно, гарантовано будете ними бачити добре до будь якого віку (!) так само, як ніби хочете роздивитися свої груди «Чи є молоко». А особливо… соски. Адже сосок і зіниця ока як знаєте на прямому зв’язку (шляхом повної подібності ФО молочної залози до ФО ока!). Гарантований до речі результат. Кого хвилює і це питання, і мастопатія чи рак грудей. При цьому зробіть по часовій стрілці і проти… по часовій стрілці і проти… по часовій і проти, чи сидите, чи стоїте, чи лежите, немає значення, раз-пару раз, рух «віжками» (подивіться на малюнку меридіану де вони виходять з сідниць, утримуючи тіло і ним практично повністю керуючи). Це на сідницях, на векторі, що з’єднує головки кульшових суглобів. І насамкінець, поправте кінчик носа так само по годинниковій та проти, хай «стоваришуються» пастух-захисник-возниця і вожак стада в атомосфері. Пожартую знову. І баран (вожак стада) – це кінчик носа, і пастух (захисник та координатор для тіла, кінчик куприку) потоваришуться і матимуть і Скайп, і телефонний зв’язок. І так само вожак зграї,  голова, знатиме де ті «малі та дурні», та немічні.
Довідка. Не потрібно крутити носом. Навіть мінімально. Всього лише понюхайте, найніжніше. Ви цього ВИРУ не бачите, який в цю мить крутить, і то буквально, кінчиком вашого носа! До речі послідовність всіх цих, презентованих статтею про вібрацію і здоров’я дій – не має жодного значення! (випишіть їх на листок і повісьте десь). Буде це, як план. Для чого? Щоби завжди пам’ятати. І, і раз по разу, коли «хибить» щось, за цю технологію – хапайтеся як за рятівниче коло. Технологію від медичної сенсфізіологіки, яка ліквідовує всі причини всіх проблем тіла людини вібрацією. Реакція… Можна залишити «у секреті»? Ви самі – побачите. Буквально.

Лімфосмоктулька

Засада пропонованої далі для нас технології реновації свого Організму, свого біоробота, така.
Нам, а це для того щоби підняти руку, наприклад, он мені, щоби клацати одним пальцем друкуючи цю статтю, моєму Організму, вашому відповідно, потрібно прикласти величезну силу. Тим паче, щоби підняти вверх, привітатися, чи вилкою та ножем скористатися під час обіду. Не вірите? Уявіть лише вагу нашої однієї хоч руки!!! Та ще уявіть друзі! Який це потрібно подати тиск лімфи. Щоби підняти та ще і випростати руку за кінчиками пальців, пальця. Яка це й робить (не м’язи, як хтось думає помилково). Не м’язи. І це незнання – і є головною проблемою Гомосапієнсів (у філософії та практиці медичній). Ми, як Люди Свідомі, як Homo Sensus, саме це знання про свій Організм усвідомлюємо. І, користуємося.
До слова. Є люди, страждають від потіння рук. Є люди, у яких потиск руки – «як ганчірка». Або є люди, немає відчуття по кисті що взагалі в цієї людини є сила життєва. Є люди, які «всіма силами» намагаються потиснути руку, так що тіло при потиску руки приймає участь. Тобто, саме тим демонструючи… свою безсилість, факт безсилля в руках та пальцях. Останнє друзі взагалі цікавий для нас, ми вже вивчали з вами, для сенсфізіологіків метод діагностики. Адже рука – є відповідником нашого Організму. У ній три частини. Як і у нашого тіла. І це також знаєте. Що кисть – є тому відповідником голові та мозку, зап’ястя – відповідником шиї, і так далі. Причому, ми з вами вже це знаємо, що потиск – це не є сила пальців. В них м’язів – немає, в них лімфа. А сам стан пальців – показує стан ліктя, а по факту стан діафрагми. Адже лікоть є її відповідником. Є люди, з проблемами плечей. І так далі. Тому ця стаття, як і її усвідомлення, буде для нас усвідомленням головного, і ці знання, і що далі, для таких людей з проблемами – панацея.
Вага нашої руки становить… Підете на базар чи до м’ясного магазину і зважте аналогічну по розмірах ногу теляти чи свині. Та нам з вами навіть уявити легко. Якщо голова людини має в межах 4 - 4,5 кг…. Тоді нам бути мусово здивованими – як це важко Організму маніпулювати такою он «цяцькою-гирею». А робить він це ніби ж… легко і запросто. Я завжди цьому дивуюся! Цьому Феномену. Окрім руки, чи рук, лімфі ще й підняти потрібно та ще й випростати тіло над поверхнею Планети у вертикальність. А тут ще й руку розпростувати – нею йдучи до чогось, щоби тією рукою взяти, з чимось щось зробити, пощупати-пізнати. Капєц! Повторю головне: Йдучи за кінчиками пальців що тягнуться до чогось тиском лімфи, а по факту – роботою, як ми вже знаємо, нирок.
Хтось мені з вас скаже. Та скільки ж ви будете про те саме писати! (про що ми вже знаємо). Я на те так друзі скажу. Я теж знаю цю інформацію. Але… ось користуватися! Сам часто забуваю. Тим паче… Про лімфу. Мозок – є з лімфи. Яка все (все!) з тілом робить «що хоче». Та й поняття «Вже це знаємо» в суті неможливе. Ні – знати все до стану повної досконалості та достатності є неможливим апріорі. За будь який предмет чи процес, чи явище – апріорі неможливо. Тим паче про змінно-живе. Наприклад, наш Організм. Он що, он кожну мить, мусить ставати повністю новим, бо ж треба пристосуватися до… Як колір хамелеона змінний. Он навіть міні-вітерець війнув – вже стрес для діяльності захисної системи нашого Організму, тобто, забезпечення гомеостазу. Про знання про щось. Візьміть приклад, дерева. Щоби його лише роздивитися, треба обійти. А як взнати, наприклад, товщину кори і т.д.. Ніяк – треба спиляти, і то на певному рівні. Таке собі МРТ – напевно що не маємо змоги це побачити. Далі щоби побачити – дерево. Піднімаємо зір на крону. А там! Гілок розмаїття. І то кожна для чогось саме так росте. Індивідуум (!) – 100% подібної не знайдете. А ще листя та листочки, голочки…. Але ж нами видиме створює щось невидиме! І це є пан Корінь. Тому виникає питання «Як можна знати все про руку чи кисть, про око чи ніс, вуха і навіть волосик… - взнати про всі гілочки і листочки. Але ж це лише поверхня. Чи вистачить пізнати часу і зусиль – ні. Бо ж он вже осінь, ці листя «що вивчалися» опали, гілки та гілочки за літо виросли-змінилися, он вже весна та поява нових. І, таких у нашого Організму «сезонів року» безліч у кожну мить!!! Таким чином. Якщо щось виросло-росте-змінюється – дивися в корінь. А це такого «дерева ходячого» як наше тіло, наш біоробот. Повторити дуже друзі хочеться, вибачте за повтор: «Видиме створюється невидимим». Аксіома. Головна від науки сенсфізіологіки. Тому і стоїть перед нами, сенсфізіологіками, просте, і дуже просте, питання: «Чи можемо ми видимим взнати про невидиме?». Відповідь теж проста. Можемо. Коли усвідомити. Наприклад, тут, як це тяжко! Маніпуляція рукою. А тим паче, набувати чутливості кінчиків пальців. Як кінець ТАКОЇ ваги. По факту рух руки – це дія і для дії молекул води що на них, на кінчиках наших пальців. Молекул, які, вийшли назовні з нашого Організму. Такі собі «астронавти, що вийшли з космічного корабля у Космос» (чи на іншу Планету).
Довідка. Це є друзі мої головне Знання! Усвідомити з вами цей процес «виходу астронавтів» для набуття інформації на якійсь Планеті до якої прилетіли і вийшли, наприклад. Так як є… Планетою виделка, наприклад обідня, чи яблуко підняти із землі, підняти руку його зірвати, створити скульптуру, написати твір, чи бур’янину на огороді вирвати…
Молекули «нашої» води, які всі як знаємо згруповані по п’ять, зведіть кінчики своїх пучок і побачите цю величну зірочку У-Сін (філософія і практика П’яти Першоелементів) на практиці. Адже це «інструкція» для візуальності процесу виходу з кінчиків пальців молекул води і їх командної роботи, для того і дивимося на пучки своїх пальців. У захваті. Мікроскоп – не потрібно брати… бо ж кінчики пальців – це вода. Лімфа. І, а це знання вже взагалі бомба, ми тим можемо знати-взнати все про роботу та циркуляції у нашому Організмі. А саме по стану якості свободи та рухливості кінчиків пальців! І стану нігтів і їх кінчиків… як захисників. А тому і щоби не перешкоджали діяльності молекул води на кінчиках наших пальців, Творцями нашого Організму, лише у Людини Розумної, нігті – самі обламуються, і на руках, і на ногах. Свободи потреба та рухливості. Прошу декого це усвідомити. Головне - це чуття свободи та рухливості кінчиків пальців… на яких в цю кожну мить знаходиться на піку ті п’ятеро, команда, астронавтів-молекул, що вийшли у відкритий Космос або на іншу Планету для. А повернуться вони у Організм, коли все зроблять як треба. І… все всім про все-все розкажуть. Що і як. Для відповідної реакції всього Організму. Тому відповідь на питання «Для Чого у декого так потіють кисті?!»– вже вам стає відомою. Як і відомим стало «Для чого так себе самознищують люди нарощенням нігтів і їх вирощенням», як і «Для чого користуючись непомірно дезинфектантами тощо – у нас виникає непомірно зворотний негативний результат» і так далі.
Досягаючи чогось такого ними, молекулами води, щоби взяти чи зробити. А їм – не дають, вбивають.
А якщо ми вже це з вами усвідомили, Користуємося. Технологія проста. Берете пилосмоктуна свого, яким прибираєте у квартирі чи домі. І берете цукерку або ж печиво чи кавалок хліба. Навіть дехто соску (спецінструмент до речі!). Потрібно таки таку річ мати. У кого зле з Організмом, чи ноги, чи руки болять, особливо корисна соска для ліквідації венозного застою тощо, адже ми «соскотерапію» вже вивчали з вами. Тому в цій технології вона надає певні преференції для певних осіб. Але цукерка чи печиво…, а особливо хліб – супер рішення. Для того, щоби їх смакувати (в цьому суть пропонованої технології – Лімфосмоктулька). Навіть досить буде посмоктати і не цукерку, і не печиво чи соску, ну немає таких у вас, а – язика. Коротше, пожартую – смокчемо «все те що маємо». Паралельно смоктанню чогось у роті включаємо пилосмоктуна і вставляємо в отвір шлангу кожного з пальців, достатньо на рахунок один-два-три-чотири. Хто з вас «круті» сенсфізіологіки, тобто, хто з вас аналізує процеси у своєму Організмі, то й дев’ять. Більше – немає потреби.
Уявіть лише як астронавти вийшли з космольоту назовні, а їх так і відсмоктало від корабля! Добре, що линва втримує. А це до речі вага самої молекули води, найважче що є з молекул на Планеті Земля. А наше тіло для цих «астронавтів-молекул» і є центром гравітації як для нашого тіла - Планета Земля. Ми і вони, молекули-астронавти – тотожність несамовита. Тому, наше тіло... ми не вилітаємо у Космос. Тотожність також у діяльності.
Класна технологія. А саме своє простою. Та ще класна, зважаючи на те, що хтось з вас інколи користується пилосмоктуном при прибиранні квартири… дехто. Відповідно, це технологія реновації лімфоциркуляцій, а це всього Організму відповідно, з повною безпечністю. Яка – є гарантованою, що точніше. Ви ж знаєте, що у медичній сенсфізіологіці гарантована повна безпечність. Організм наш, сам собі, принести шкоди – просто не може і як кажуть «не дай боже щоби здурів». Все що у ньому, все що і на ньому, як недавно писав про комара, це для нашого Організму є Необхідністю для виживання. Аксіома. Яка доведеною є практикою причинної діагностики, причинної терапії та причинної профілактики що ми навчаємося презентованими статтями. Також досконало знаєте. Що ми з вами не користуємося жодними апаратами та іншими засобами. Тому що на практиці апарати та засоби – це акти агресії стосовно Організму. Агресії стосовно того головного, що забезпечує довгожительство і саме життя, гомеостазу. Вони, апарати та засоби, потрібні, без сумніву. Є сучасна медицина, яка є апаратна та алопатична, коли фахівці, повторюю, фахівці, провадять ремонт вашого біоробота. Але самим «астронавтам», нам, точніше, не варто лізти в Організм. Нашому Організму, можна таки допомогти як нашому інструменту, інноваційними технологіями, але без агресії у гомеостаз. Не дивлячись на те, друзі, що у медичній сенсфізіологіці ми не користуємося жодними апаратами і засобами, результативність вражає - це мене особисто завжди. Он будь що можемо взяти для масажу кисті, див. Су Джок медицину, чи олівець, чи спеціально зроблена паличка, чи сірник, чи камінчик, масаж на Су (кисть) і Джок (стопа) відповідності. А можна лише своїм нігтем, чи пучкою провести на ній молекулами води масаж, а це лоскотання по відчуттю, у зоні-точці відповідності органа чи системи, або частини тіла. Таким чином "розібратися" там, де зупинився, а по факту збився в клубок, у кисті чи стопі потік лімфи. Яка саме і наповнює собою наші кисті та стопи і їх собою створює, і якими ми «щупаємо-пізнаємо-працюємо» (кистю з навколишніми предметами та явищами, стопою – з поверхнею Планети). Он є люди, які народжені без рук, то вони користуються для цього всього пальцями стоп. Таким чином нам це пречудова ілюстрація тотожності дії там, на кінчиках пальців молекул води (лімфа) і там, на кінчиках пальців ніг молекул води, тут: як «астронавтів що вийшли на Планету Земля».
Та ще у медичній сенсфізіологіці користуємося «механізмами», якщо займаємося мотивованою акупресурою. Мотивована акупресура, це, наприклад, наш біоробот стає, як поранений метеоритом космічний корабель. І відповідно потрібно залатати дірку в обшивці корабля. Тому для допомоги «молекулам астронавтам» користуємося пір’їнкою, я, наприклад маю зі… страуса, іншим чимось дуже ніжним і пушковим. Я он «експропріював» для ХОХ масажу, мотивованої акупресури у дружини, вибачте вже у Кацо, у свого котика, бо вже він грався, це така надзвичайно пухнаста (!) кулька макіяжна, . Така собі… лоскотулька.
До слова. Вчора дивився мультик про Синдбада-мореплавця, як пірат «вибивав» у нього зізнання про клади… лоскотанням стопи, пальців і між пальцями. Той, регочучи, мусив зізнаватися. Не витримуючи це «катування». Вирішив я друзі провести дослідження сенсфізіологічних процесів пи цьому. "Все на собі перевіряю, все на собі" (як говорив персонаж з фільму "Брильянтова рука". Попрошу дружину провести мені таке «катування». Це і є мотивована акупресура, ХОХ масаж, яка стимулюватиме роботу вібраційних меридіанів інь: печінки, підшлункової та селезінки, нирок, жовчного, шлунку, сечового. Спробуйте і ви її несамовиту дію на Організм. Так само на кистях... «катування». Такого Синдбада-мореплавця як моє тіло. Що дійсно (!!!) плаває стоячки в атомосфері Планети маючи тотожну з нею кількість молекул води.
Також он такі «апарати», смоктульки різнопланові, для допомоги «молекулам астронавтам», див. вище перелік смоктульок (також, для технологій типу цієї та Перерва на цукерку, Постембріонального розвитку (соска) - всі смоктульки, дією, щоби активувати чи «прочистити отвір бублика», знаючи, що тіло наше є тороїдом). І оце є все у нас з вами з «апаратів». Наш Організм, друзі, і це повторив вже тисячі разів! – може ж таки запам’ятаємо – є супер-пупер комп’ютером. Який знає. При цьому досконало. Як і чим відремонтувати своє зовнішнє і внутрішнє. Он… Он вам засвербіло, то погладьте, це і є ХОХ масаж, самими «молекулами астронавтами» на кінчиках-пучках наших пальців. Що це за дія. Це якщо космічний корабель, бачили у кіно, страшенно величезний, а так і є, представте собі розмір молекули води і себе величиною, то ХОХ масаж кінчиками пальців – це як потреба виникла миттю доставити ремонтників на місце ремонту зовнішності космольоту. Так ми погладили-заспокорїли також внутрішнє. Ви би уявили алярм в тому відсіку космольоту?
До речі. Десь заболіло – збільшіть біль, йому, своєму біороботу допомагаючи. Піднявся тиск--- підніміться ви, а для чого знаєте, стопи є протилежністю і напруга та спазм саме в них створює ненормативний тиск. Немає відповідно свободи відчуттів стоп, читайте, роботи молекул води на кінчиках пальців і самих стопах-підошвах, і тому молекули не «зчитують» параметри гравітації Планети. Ліквідована тоді ресорність стопи. Ресорність, яка створюється відповідно для організації «вібраційного спокою голови». Немає тому і відслідковування напрямку руху по поверхні Планети магніто-електричних сил нашою стопою… куди йти в розгубленості наш мозок та підсвідомість.
Яка величезна праця і велична робота «молекул астронавтів»!!! Тому відсутність свободи і є проблемою: і тиску, інших болячок людини. Але ж коли сидите на стільці чи канапі? Тоді все що вище перераховував, є завданням «молекулам астронавтам» що на сідницях та в зоні куприка та крижа. І так далі.
Згідно медичної сенсфізіологіки, нормальній людині, потрібно лише це що вище знати-пам’ятати. Головне – це все усвідомити, і про молекул-астронавтів, і про особисту допомогу їм. Тим же ж смоктанням «прочистити» отвір тороїду, яким є наше тіло. Чи допомогти внутрішності за принципом стародавньої медицини «Подібне лікується подібним» (принцип заболіло - збільшуй біль) правда та, що цією тезою нас зомбувалося лише про ліки, адже трутизна є трутизною, але і ліками, залежить від дози. Нормальній людині, також потрібно згадати, а це стосовно презентованої інноваційної та результативної технології Лімфосмоктулька, малюнок Леонардо да Вінчі. Постать на його малюнку з випростаними руками за кінчиками своїх пальців також стан стоп, і нею скористатися… як аналогом лімфосмоктульки! Провести, за допомогою смоктання чогось у роті у цій позі тіла та направлення кінчиків пальців «до чогось», як профілактику зупинки процесів циркуляції лімфи. Циркуляції по суті Життя в механізмі, як Організм нашого біоробота. Хіба складно? Ні… коли немає пилосмоктуна. Постояти так, «по Леонардо да Вінчі», йдучи за кінчиками своїх пальців як ми недавно говорили «на всі чотири сторони Світу». Жодним чином не складно. А те що астронавти-молекули нашого Внутрішнього світу вже все-все тоді пізнали в атомосфері і все-все тоді позалатували на обшивці корабля-тіла щоби вона, атомосфера, не проникла, як і поремонтували всі чутливі датчики на шкірі, кожен волосик, кожні тільця Меркеля, тільця Руффіні, тільця Фатера – Пачіні, решту елементів шкіри, які, хтось з них, штурман, хтось слухає сигнали звукові, хтось працює з радаром і так далі. Можна страшний жарт: А їх – масажем-масажем! Потовкли, повбивали, також віниками у банях тощо. Жалієте таких працівників? Скільки їх вбито? Мені шкода – так. Вони працювали для того щоби космічний корабель не осліп (буквально до речі теж) Адже зв’язок чутливості кінчиків пальців і зорових образів нам показують сліпі люди та деякі феномени що навіть тексти читають. Тому проблема далекозорості старечої і глаукоми тощо нам з вами добре (їх причина) відома. Шкіра і руки.
Користуючись Лімфосмоктулькою, ми відразу ж побачимо ефект (буквально побачите). Ми це теж вміємо, вибачте, вміє наш Організм, все робити, те що й різноманітні засоби та апарати тощо. Але он з вас дехто хворіє. Свідчення, що цією можливістю нашого біоробота не користуєтеся. Не знаєте чому не користуєтеся? Все просто. Не вірите багато з вас в результативність пропонованих медичною сенсфізіологікою технологій реновації стану здоров’я для справності свого біоробота. Даремно. Ой як даремно. Це до слова.
Але ж ми з вами сенсфізіологіки, Люди Свідомі, Homo Sensus, перші представники нової цивілізації. Ми свідомі того, що вже он живемо в епоху машин та комп’ютеризації. Що вже навчаємося довіряти їм на практиці і своє життя навіть. Тому ж автомобілю, наприклад. А свої знання довіряємо комп’ютеру. Але є проблема друзі. Де ви побачите щоби напихали цих помічників, машини, комп’ютери, без потреби таблетками, крутили-вертіли фітнесами, товкли масажами тощо. Для Чого? Отож. Все таки Людству «прийдеться», а таки прийдеться, видати для мене, як автора філософської концепції сенсфізіологіка, а особливо за її розділ медична сенсфізіологіка, Нобелівську премію. Прийдеться. Адже, наприклад, ви, вивчаючи медичну сенсфізіологіку вже явно змогли усвідомити людину як дві особистості! Залежно-незалежні між собою. А це в такому соціумі як життя. Одна сутність – це машина. Наше тіло. Друга сутність – це користувач машиною. Тілом. Сідай собі спокійно «читай газету чи сиди у Фесбук, а машина-тіло само тебе довезе до певної мети. Що ти запрограмував – наміром туди і туди – дістатися. Інколи, а це лише по нагальній потребі, типу «не хочеться, але треба», ми, як сутність окрема від тіла, можемо ставати таки водієм такого авто як наш біоробот. Але це – рідкість. Якщо стає постійністю… то біоробот «чхав на такого користувача» і… самоліквідовується. Спочатку нагадує. Як - Геть з керівництва та знущання - болем, згодом болячкою, показуючи цим «Досить керувати та знущатися – сам знаю як твій розум-думку донести он туди». Ставати прийдеться нам всім інноваційною людиною, а це Людиною Свідомою, Homo Sensus. А не Homo Sapiens, людиною ще з тваринними інстинктами Людини Розумної. Саме тому і технологія лімфосмоктулька – це… це є також «витягування і себе з середини себе». Адже мозок-думка – це лімфа. Вода. При цьому це є нами цією технологією користування двома інструментами. І цукеркою, та печивом, чи хлібом – це ж як і їда. Аналог процесу. Без «нажирання». Аналог. Заправки авто чи прийом вантажу у космічну станцію. Тобто ми ініціюємо тим всі аналогічні роботи та процеси. А ось лімфосмоктулька пилосмоктуном – це… це... друзі мої ми викликаємо з космічного корабля астронавтів. Молекули води, як по сигналу-факту «Вже прилетіли на Планету». Все так само. Як ви може бачили кінофільми де астронавти мусили спочатку входити в анабіоз, щоби долетіти до інших галактик, та планет за міріади кілометрів та світових років, а згодом з нього виходити. Все аналогічно. Час, пройшли роки і віки пройшли на Землі-Неньці, тому вже, минулого, навіть… Можливо нові цивілізації на Землі, що вже й забули що астронавти колись полетіли. Може навіть деградувала та цивілізація яка направила в Космос астронавтів до інших галактик і зустрічає прибулих як – богів-інопланетян. Егей – уфологи! Хто його знає. Чи так. Але технологія під назвою – Лімфосмоктулька від медичної сенсфізіологіки цей процес, а це виходу астронавтів у космос та вихід на нову чи свою планету після прибуття на них, повністю ілюструє. Сигнали є алярму від зовні? Вперед.Сигнал «Прибули!». Виходьтез анабіозу та із закритого. І або працюйте назовні – налагоджуючи спокій Внутрішнього (гомеостаз). Або, якщо прибули, живіть новим життям на новій планеті чи на тій же ж матінці-землі на яку повернулися з далечезної подорожі. Така собі, ой яка вона непроста, технологія Лімфосмоктулька. Просто. Безпечно. Результативно. Причому… Причому позитивного результату чекати довго не прийдеться. Освоюйте нову для себе Планету. Адже ж життя, он повсюдне, вже інше і то кожну мить! Або ж по прильоту додому беріть освоюйтеся в практично новому середовищі взаємовідносин. Це для нас – мить пройшла. Але не для мікросвіту тих же ж молекул води, астронавтів, чи тих же ж осіб шкіри яких назвали тільця Меркеля, тільця Руффіні, тільця Фатера – Пачіні, решту аналогічних елементів шкіри, клітини органів, процеси в системах тощо. Роки ж, чи навіть десятки і сотні десятиліть, а то й тисячоліть для них – це і ця мить. Для нас. Але не для них. Або ж, поступайте як Будда вчив. Повертайтеся у свій космічний корабель. У своє тіло, у свого біоробота. Чи то думкою, чи то відчуттями. Будда жив-не працював (для когось і чогось). Тому ми, назвемо Будду «безродинний-бездіяльник». Або, що таки краще, переходьте у стан анабіозу, «читайте газету та сидіть у Фейсбук чи Інстаграм, Твіттері» повністю довіряючи, повністю, своє життя такому он симпатичному, як ваше тіло, біокосмольоту. Є навіть такі стародавні релігійні течії - недопуску до Організму. Щось таки вони про... лімфосмоктульку знали.
Додаток. Є до речі ще одна функціональність технології Лімфосмоктулька. Про неї згодом детальніше. Вона базується, який би привести приклад (?) – це як резюме, яке подає спеціаліст у певній професії. І, по ньому, а це по ваших молекулах води на кінчиках ваших пальців, роботодавець приймає рішення. Приклад. Є така форма, впроваджена Сполученими Штатами Америки, аналог лімфосмоктульки, Грін карта називається для висмоктуванням з інших країн фахівців. Подає особа резюме. Роздивилися. Не потрібен США чи непотрібна, принцип «у нас самих таких досить» і навіть лишні, Америки – не бачити. Але коли ти попав у пусту бізнес чи соціальну нішу! Тоді Грін-карта спрацює та ще і як. Тобі: і робота, і житло, і решта преференцій для «розкрути свого життя». Тому і у медичній сенсфізіологіці є така техгнологія, я про це теж буду з вами говорити колись, технологія назвемо її «допомога висмоктуванню». Це як регулярна подача запиту на Грін-карту певною людиною дехто це робить роками і врешті-решт, це як і Планету чи Зірку в Чорну діру всмоктало, як антигравітаційний вихор – втягнув у себе наш Організм-космоліт з нами всередині в інший Всесвіт до Стратосфери напрямком чи до Мети. Цьому знанню, маніпуляція Простором і Часом... завдяки аналогу Грін-карти – вже роки і роки друзі, та все якось «не обнародую».
Навички Фізіологічної культури, які ми тут вивчаємо і ними вже користуємося – роблять невидиму нам, але таку величезну роботу. Кожна навичка Фізіологічної культури, презентовані, як і лімфосмоктулька, це точнісінько те ж саме, що подача нових і нових документів для отримання Грін-карти, або ж резюме для зацікавленості роботодавця в тих же ж Сполучених Штатах чи Україні чи деіндей. Ще є для нас інша мотивація – це те, що ти дякуючи наміру, мати справного постійно біоробота, робиш так само, як он і продавець магазину в селі де наша дача. Він вивчає англійську мову щоби «таки виїхати до Америки». У нас досягти стану постійного здоров’я та справності. Фантазія, стан постійного здоров'я та справності тіла, хтось скаже? Не скажіть. Ми зараз, рівнем сенсфізіологічного мислення та технологій, лише сідаємо у космоліт до нових Планет та Галактик. Хто хоче стати Президентом, хто фаховим-профі лікарем, хто митцем, хто реалізувати глобальний проєкт. Тобто продавець магазину розвивається. І ми розвиваємося, коли маємо Намір. Намір досягнення нашою лімфою, як у прикладі, вимог роботодавця та Уряду США. Аналог. Це знання інноваційне допоможе бути життю на цій та іншій Планеті нашого тіла-біоробота. І, до нього, треба підготуватися. Щоби і знати, як вчить продавець мову, і могти своїм тілом-інструментом на ній жити… Хоч на Місяці. Хоч на Марсі. Хоч на Альфа-Центаврі чи Каліпсо. Фізіологічна культура, пропонуючи такі прості та безпечні технології як ця, саме і надає – розвиток. Що є прогресом не лише для цієї людини, але і цілої Планети.

Подивимося у свої очі

Якби для когось з вас це дивним не виглядало. Але більшість людей… не дивляться у дзеркалі у свої очі (є таке дослідження, проведене у гіпер-маркеті). Його суть. Підрахувати % людей які дивляться на себе у дзеркало. З’ясувалося, як це не дивно би було – що чоловіки. По їх фізіології, потрібно дивитися супротивникові у очі і, з них, «зчитувати наслідки». Бачать люди в основному лише тіло та обличчя. Практично, роззираючи-оглядуючи обличчя та тіло (виникає рух очей в очниці)… Само по собі воно корисне – саме тим – коли користуємося дзеркалом. Дехто з вас зациклюється на обличчі, тому і, он аж калічать, себе «боротьбою» зі  своїм натуральним образом-станом на обличчі. Не знаєте для чого?
Втікаєте. А саме, від себе істинних. І при цьому ще й боїтеся (самих себе ж!). Що вас, таких он всередині нехороших, побачите у дзеркалі. І вас побачать люди – які ви є насправді. Це ж Діагноз. Чим більше макіяжу на обличчі. Чим більше цяцьок. Чим більше операцій на обличчі. Батоксів тощо, – тим брехливіша людина. А деякі – деякі, через те і живуть у постійному страху. Та подвійності. Хіба це життя? Ні. Проаналізуйте. Довколишніх. Намазаних. І, будете шоковані, таким результатом, а це вже свого Діагнозу (давно виведеним Фрейдом та наукою сенсфізіологікою відповіддю на питання Для Чого?!) – он так макіяжитися та ботокситися і страждати під ножем хірурга тощо. Що, згодом, у декого доволі швидко, факти вперта річ, виникає 100% підтвердження самим цими людьми такого висновку-результату. Як виникненням специфічних болячок. Але я не про це. Попередня інформація була лише «інформаційною розривкою». А це перед основним. Про технологію відновлення (реновації) свого здоров’я. Маєте болі? Маєте тиск? Маєте болячку, або проблему? Перевірте. Результативність. Мною далі пропонованого. І – як це завжди, коли користуюєтсь технологіями реновації програм Організму, – здивуйтеся. Технологія, як і її засада проста.
Ми з вами досліджували і вже знаємо, що зображення у дзеркалі нашого тіла – не є прямим зображенням і не відповідає апріорі відбиттю від тіла світла, а є голограмою. Дослідити цей феномен просто: поставити когось, «до дрібниць» знаного чи знану, і подивіться на особу і на неї у дзеркало. Не взнаючи! Ні ту постать, ні вираз обличчя і решту що показує дзеркало. Інша істота. У всьому. Пожартую… можливо що і голограма одягу інша (сьогодні перевіряти буду, бо звертав Увагу лише на голограму обличчя). Така он проста засада пропонованої далі технології здоров’я. Ми вже якось на цій засаді вчилися. Пам’ятаєте? «Шукали» свою Головну Молекулу Води. А це – головну молекулу води свого Організму, що є водною системою-субстанцією, синергією взаємодій молекул води.  Тому шукали (рухом голови перед дзеркалом «пошукати свого носа»). Для чого це робили. – Головна Молекула Води, що проживає на кінчику нашого носа, йдучи на кінчику носа попереду нашого тіла, витягує за собою, у світ фізичний, всі інші молекули води, а вже з ними і всю решту молекул з яких складається наше тіло! Навіть думки. Аксіома. Сила Закону «Куди би йшов і щоби ніс, попереду у мене – ніс», є неперевершеною. Нам як сенсфізіологікам це потрібно усвідомити. І при цьому, ще й вміти цим Законом користуватися. Ми ж не сифілітики якісь? Які – Для Чогось – втрачають кінчик носа.
Довідка. Так як сифіліс – є проблемою венеричних захворювань людини, і так як потяг до іншої статі повністю залежить від запаху феромонів, тоді, а це явно і очевидно, Головна Молекула Води їхнього Організму прийняла рішення у сифілітиків – «Не йти» - позбавляючи таким чином носа.
Це до слова. А нам – треба йти. Ми, люди «з носом». І то йти – на двох. І то йти що важливо за інформацією з двох очей. По факту – тіло йде за двома очима… за двома вухами… за двома руками. Тобто, за інформацією і до інформації. Цікавий у нас з вами виник сенсфізіологічний алгоритм? З пропонованої мною сьогодні технології! Причому, ми їй вже вчилися, як знаходити, ніс такого космічного корабля в атомосфері як наше тіло. Як ніс ракети. Як… носик навіть кулі.
Здивовані останнім? Не кажіть. Візьміть, і в цю ж мить, і на когось зробіть різкий (навіть міні!) рух кінчиком носа! Це зробіть – щоби усвідомити феноменальний результат дії нашого кінчика носа на тіло і, навіть на психіку, іншої людини. Як є аналогічна дія і погляду нашого. Сила. Кінчик носа. Очі. Будемо щирими. Куди приємно їм, очам і носу – туди йдемо (йде тіло). Куди неприємно очам і носу – відвертаємося (відвертається чи навіть втікає) – тіло. Все так само, друзі, з очима і зором. Як і з запахом. Але чуття запаху, як ми вже знаємо, діє прямо на увесь мозок. Головне для мозку. А ось інформація з очей має таку собі цікавість. Що з лівого, наприклад, ока, інформація поступає у потиличну зону мозку, тобто до протилежної половини тіла, і, звідти, поступає у лобну долю протилежної до ока половини тіла де аналізується і «робиться висновок» Організмом – «що з цим робити»: «Полюбити чи вбити» (йти чи втікати тощо).
А ви знаєте таку інноваційну технологію реновації зору від науки секнсфізіологіки? Мабуть що ні. Помацайте себе на чолі. А саме там – де лоб випирає найбільше. І «бабахніть» собі там. Зап’ястям протилежної руки. А тоді можете і «своєї» руки. До речі я пожартував  про «бабахніть». Варто лише торкнутися (технологія ХОХ масаж від медичної сенсфізіологіки). Але не просто зап’ястям торкаєтеся. Помацайте своє зап’ястя і роздивіться, свою кисть. Бачите бугор на зап’ясті на янь стороні кисті (тил кисті)? Також бачите так звану «кісточку»? Помацайте свого черепа цими тильними буграми. Адже згідно Су Джок медицини – вони і є відповідниками, помацайте бугор на своєму плечі. Помацали? Бугор «кісточки» і бугор плеча – це, згідно Су Джок медицини, відповідники. А бугор в кінці вказівного на кисті – це і відповідник і бугра потиличного на черепі, і, по одній з систем відповідності – теж плечового бугра. Торкаєтеся відповідниками – дієте прямісінько на системи і органи. Аксіома. Також обов’язково токнутися-«бабахнути» тими буграми, що на зап’ясті під великими пальцем руки та мізинцем, «бабахнути» до речі ви робите часто самі: Робите так «А – згадав!» (згадала). Бомбезна технологія. Перевірте. Лише, зверніть Увагу на реакцію розслаблення спазмів очей та повік, рук, плечових суглобів, на зміну роботи сльозових залоз, а також на покращення, і то миттю, якості зору. З правого ока інформація має відповідно напрямок до потиличної зони лівої половини тіла та аналіз «ситуації надворі» в лівій лобній долі мозку. Така суть технології реновації Організму. І вона в тому, і це головна засада пропонованої технології, що перехрест зорових нервів відбувається не де небуть, а в центрі мозку, про який ми з вами днями сенсфізіологікою довели, що він керує Організмосм. А саме. І хворобами, і старістю. Довели таким. Що пан Гіпофіз, який як козак сидить у турецькому сідлі криловидної кістки, – це, як і ви особисто у кріслі перед екраном компа (до речі кращого образу, щоби прояснити всі процеси – знайти неможливо). Тобто пан Гіпофіз саме і є – є пілотом цього корабля-тіла. Пілотом, від якого – все залежить! І, як космічному кораблю, нашому тілу, злетіти – і як сісти (образно). Правильно і м’яко. Не знищуючи персонал космічного корабля, у нас у тілі від клітин до органів. І пілот, який, робить все можливе, для ВИЖИВАННЯ корабля-тіла. Як ми встановили дослідженням, і від нього ж залежить щоби тіло не зменшувалося зростом, і люди не ставали «одуванчиками» (старенькими і маленькими). Все так само, друзі діється пілотом-гіпофізом, як і ми натискуємо на клавіші комп’ютера і користуємося ним в залежності від того, який сигнал – світла відбиток – поступає на цей перехрест. Щоби усвідомити цей цікавий доволі процес у нашому біороботі, уявіть… погоду. Ви ж дивитеся на небо? (ви – гіпофіз). Щоби взнати погоду. Так і гіпофіз «дивиться» на цей перехрест з інформації з двох очей і, слухає «чи гримить чи ні». А що ви бачите, піднімаючи зір до неба? ЯКА ПОГОДА. І, саме тоді, вирішуєте. Як одягатися, чи брати парасолю тощо…. А чи взагалі краще «носа не висовувати». Он сифілітики. Навіть вами ж вирішується питання, «чи ще жити – чи вже досить». Постулат.
Тому. Допоможемо, пропоную, своєму Організму «взнати погоду і одягтися по погоді». 1. Це той ХОХ масаж, що вище запропонував; 2. Щоби дати можливість Організму вийти із замкнутого простору-кола з набутих за наше життя ролей, звичок, які… стали хворобами. Що для цього треба. Все – те ж саме. Стати перед дзеркалом (милуватися своєю голограмою і з нею візуально привітатися). Тут, у фізичному світі, є «нас двоє». Наше фізичне тіло, щупайте (!) – і, он бачите у дзеркалі відображдення (назвемо його по фактажу: «тіло аурне»). Подібне… але не подібне. І зачинаємо дивитися собі у якесь око. Головне тут. Не втрачати контакту з ним – дивитися у око. Можете повертати голову  туди-сюди… Але це не вверх-вниз ецетера – це так симпатично бачити, як наше око ходить у очниці. Бо стоїть!!!… А тіло довкола нього по факту крутиться. Око... у ньому зачинається енергетичний меридіан сечового міхура... а, на прктиці, увесь спинний мозок, вся паравертебральна нервова система, навіть "обігріває мозок". Така сила цього і можливості енергетичного меридіану. Феноменальне Знання, друзі. Це ж супер! Така собі виникає ротація ока, в очниці, як до речі і шарніру з кульшового суглобу в тазові. Тому. Чоловіча стать пружинить додатково, якщо є змога, на підпальцях, хто сидить - робите нахил вперед... як ніби скачете на коні (інерція руху). А жіноча – ви ж вивчали днями і – вже користуєтеся – надрезультативністю міні реверансу! В кінці «процедури», зробіть що завгодно обличчям – як воно того «само попросить». Також струситися потрібно. Як я кажу «струситися кістками» (скелету) – це як ніби ви змерзли, дрижак організувати, або ж побачили щось бридке (адже самі по собі болячки, причини яких ви в цю мить позбавляєтеся, це не дуже вже такі приємні речі до яких потрібно йти, бридкі, тому просто струситися, погодьтеся!).
Так самісінько робите і з другим оком. Причому ви ж досконало знаєте про те, що око – це по своїй суті «рідина у сухожильному мішечку». Яким крутить, сколочує його молекули і так далі м’язова система ока. А тепер… В поропоновацій технології реновації Організму саме око крутить всіма м’язами нашого тіла! Капєц як це красиво. Система, яка в цій пропонованій технології допомоги своєму біороботу і членам та деталям його Організму, відновлює «свою репутацію». Тим паче, що одне і друге око відповідно цьому проєкту нашому, є керовані Головною Молекулою Води Організму – що на кінчику нашого носа. Тоді знаєте що відбудеться. Все. Але лише позитивне.

Жіночий інстинкт

Якщо точніше, то сьогодні ми з вами взнаємо тест. Тест – на жіночість. А чого би і ні? Он провадять тести «коронавірусні», тиск повсюдно і де попало вимірюють, хоч і в супермаркетах міряють для того лише, щоби «спіймати клієнта»: на купівлю апаратів «для постійного вимірювання тиску» та непотрібних ліків, такий собі… бізнес не легковірних. Наприклад візьмемо таку пошесть, як тест на коронавірус. Ну зробили вам тест. І що?  Питається у задачнику. Вірус, будь який вірус, не лише коронавірус ми як медики знаємо про це ще з курсу науки фізіології та біохімії, «не бере», жоден медикамент. Вірус поборюють лише імунітет та інстинкти самозахисту самого організму людини. Які все-таки люди цікаві (Гомосапіенси) он так запросто вірять, і то по-овечому, причому – викладають кревні тисячі щоби довідатися… про «Щось???!». Щоби згодом побачити Лікаря з розведеними руками. Це стосується Лікарів, а не під тим же ж ніком «лікар» – заробітчан. Які «понавиписують» (ліків) та «нав’яжуть апраратів та досліджень… досліджень… досліджень… коротше – грошей. Діють, точнісінько як і попи: «навантажують психіку лякалками». Так і з тестом на жіночість. Яка різниця? Чи хтось з вас пройде наш тест, чи ні. Є статеві признаки? Вже жінка. Вірус. Точніше, як і вірус. Жодних ліків. Лише – імунітет і рятує.
Тест простий. Є коронне наше, сенсфізіологіків, запитання «Для Чого?!». Ставимо його так: «Для чого он так жіноча стать любить займатися квітками?!» (з котиками ми з вами вже розбиралися, прийшла черга до квітів).
Відповідь від науки сенсфізіологіки така: «Коли жінка народить дитинку, тоді – дитинка вимагає постійного контролю та нагляду-допомоги і турботи. І, нарешті любові. Таким чином, за цей період виробляється така собі звичка-програма в біороботі людини жіночого типу. Допомагати зростанню розвитку і розквіту. І ось дитя… Вже – не дитя. Тоді – дитиною – стає квітка» (аксіома від науки сенсфізіологіки).
Але це є і пречудовий тест. Тест на істинну жіночість. Озирніться. Вдома, на роботі чи у офісі. Озирніться (якщо ж є вдома, на роботі чи у офісі жіноча стать). Немає квітки – немає жіночості. Немає нагляду-допомоги квітці - немає жіночості. Немає турботи за «братів наших менших» – немає жіночості. Немає в цьому тілі – що виглядає жінкою – любові. 

Просте питання життя і здоров’я

Яке. Чи є панацея (стаття велика, попереджую… коротше – ну ніяк!). Чиста філософія це питання. Чи таки панацея існує. Давайте це з’ясуємо. Можете посміятися… це виглядає так: Що дати відповідь на питання яке світ навколишній до нас, віками он, ніяк не може вирішити, виглядає, як виглядає. Але ж ми сенсфізіологіки. Люди Свідомі,Homo Sensus, люди які шукають відповіді на всі питання. Навіть на найскладніші. Задаючи собі просте питання «Для Чого?!». Так і тут: «Для Чого люди шукають панацею?!». Апріорі знайти неможливо – камінь он за віки розсипається, в трачає форму. Немає. Немає нічого «вічного».
Довідка. Я трохи вас «підманув». Стосовно тіла людини – «вічними» можна вважати – кості. Знаходяться мільйонорічні. Таким чином… пані Панацею ми повинні шукати в них – кістках. І, як ми це вже давно встановили, таки це є правдою. Канон навіть вивели довгожительство: «Оволодієш під час рухів життя кістками – оволодієш можливості постійної реновації програм свого Організму, як свого біоробота». Фізичні вправи з роботою м’язів – ще нікому довгожительство не приносило. Он показали королеви Англії ювілей. А її мама жила 104 роки… вона в тренажерні зали – не ходила. А секрет знаєте? Нагадую: Постава «королева на троні»… ТРОН під собою потрібно вагою тіла оберігати жінці – і житиме стільки – стільки хотітиме. Аксіома.
Це була одна з панацей. Так чи є панацея загального плану? Чи є засади для відповіді на таке питання? Чи можлива на його засадах практична медицина і медична наука? А відповідь на це важливе питання… просте «до не можу»! Панацея – це створення здоров’я. Але як? Його створити? І тут – виникає у всіх, віками, блок. Що не придумують віками люди, що не роблять люди віками, але, як казав наш Перший Президент «мають те що мають». Лише одиниці живуть здоровими. Ніби все життя, без лікарів та лікарень. Але і такі – особливі – це в певний момент кажуть «до побачення цей Світу, до зустрічі після реінкарнації». Так ось наука сенсфізіологіка, а це своїм розділом медична сенсфізіологіка хотіла би заявити (точніше, свідчити): Панацея є.
Але давайте ми з вами розберемося чи взагалі можлива сенсфізіологіка панацеї? Спершу таки з’ясуємо – що ж це є така річ (стан) як життя? І що ж це таке здоров’я? Є здоров’я – є життя. Немає – чи це життя? Одна мука. Але чи є загальна відповідь? Адже вони, і життя, і здоров’я співіснують у природі в їхній інформаційній нерозривності. Так ось наука сенсфізіологіка свідчить своїми дослідженнями, що таки є головна засада для відповіді і на одне, і на друге, та і на всі питання життя та здоров’я. Є відповідь друзі. І вона ось у чому, коли ми питання для відповіді поставимо так: «Для Чого людське тіло за день стає меншим?». З кожним днем. Меншим… Меншим… Меншим… І аж! Дивимося – що он і бабусі, і дідусі, вони такі якісь (їх тіла) стали маленькими! І аж до того стану, що їх називають… «одуванчики» (мені подобається таке поняття, хоч і російською мовою) саме така назва стареньких, ніби «подув і полетіли».
До слова. Не дивлячись на мою любов до Рідної Мови, є деякі поняття, слова іноземного значення та звучання, які найбільш характеризують таке щось. Наприклад, слово революція. Наприклад, слово одуванчики, українською кульбабки. Слова. Коли вони звучать – образ виникає якогось процесу чи явища. Можна мовний жарт? Про кульбабки. Виникає образ, коли вжити стосовно стареньких людей, ніби всі бабки – є інвалідами та з кулями ходять. Жарт.
Повертаємося до засад відповіді на питання чи є пані Панацея для Організму Людини Розумної. Для такого надважливого питання «Чи є панацея» знайти відповідь потрібно на питання Для Чого йде зменшення і зменшення тіла Людини Розумної корелятивно до зменшення терміну життя. Та паралельне, у більшості тіл людських, набуття болю та хронічних болячок. І ось що наука сенсфізіологіка встановила:
Пункт 1. Оволодій свободою руху кісток. Пункт 2. Якщо у Організмі Людини Розумної потік лімфи має напрямок лише вверх, як і наше тіло… доки живе, тоді оволодіння потоком лімфи це і є панацеєю. Крапка. Лімфа втримує тіло у розмірах. І над Планетою,… «навпроти гравітації – не розчавлене нею», і в паритеті з атмосферним тиском «не розчавлене ним». Зі здоров’ям і нездоров’ям, як і життям – ми «розібралися».
Але залишилася суть питання (про «одуванчиків»).  Наука фізіологія говорить що така залоза як гіпофіз, є відповідальною за ріст людини. Отже таким чином виникає нове питання: «Хто є гіпофіз?!». Такий он «крутяк» в нашому Організмі – від якого залежить-незалежить ставати «одуванчиками». Питання таке: Для Чого гіпофіз перестає щоденно створювати ріст «той що був». А натомість гіпофіз робить послідовне зменшення тіла людей. Та, на практиці, його згинання… он яка горбата старістю королева Англії! У свої якихось 99 років. Суть очевидно у тому, що пан Гіпофіз – є козаком, бо ж знаходиться на так званому турецькому сідлі черепа, яке  у свою чергу розташоване  у клиноподібній кістці.
До слова. Я про неї ой як писав і писав (ще в першій своїй книзі!) – трактат з філософії сенсфізіологіки «Довідлник Розумної Людини або швидка допомога в кишені» Адже клиновидна кістка людини своїм ФО, настільки подібна до нашого тазу! Це несамовите знання, друзі. Як і те, що вона настільки подібна до… ніби птах зроблений з кістки у нашому черепі. Уявили собі її відповідності? Адже Закон Всесвіту – такий як Закон Відповідності – ще ніхто не відміняв. Як і круглість футбольного м’яча та планет і зірок. Але її функція, цієї взагалі цікавої кістки, як мною було встановлено по безлічі показників, ця кістка у нас – це як Центр Управління тілом. Життя тіла людини. Наприклад, можна констатувати результати досліджень, як Центр Управління для таких космічних кораблів, як кісток. Які – відірвалися-злетіли певною групою відриваючись від сил гравітації (та так само, як і наші космічні кораблі відриваються від сил гравітації Планети!) Практично, як встановлено наукою сенсфізіологікою, все наше дихання, як і можливість вертикальності до поверхні Планети – все пов’язане з нею! Криловидною кісткою.
Але ж до неї… до неї, а це буквально, доходить вібраційна енергія меридіанів нирок лівої та правої половин тіла. Ось так он «запросто»! Так ми з вами і віднайшли – панацейність. Навчитися діяти на гіпофіз. Але ж в центр мозку… до криловидної кістки як дістатися?! (дивимося її анатомію). Це – запросто. Нам НЮХАТИ потрібно атомосферу. Адже фізіологами встановлено – що єдине з чуттів людини що поступає прямо до центру мозку (читай: до гіпофізу) – це запахи. Понюхали. Організм «взнав» показники атомосфери і… Доя того люди і стають «одуванчиками» та хворіють. Що – запах того середовища – де проживають «не подобається». Нюхаємо. І, тоді, потік лімфи, що піде (за рахунок ежекторності) за потоком, точніше, магнітом, потоку запаху атомосфери, відновить наш зріст. Перевірте. Будете – шокованими.
Ще одне нам необхідно, як Людям Свідомим, як Homo Sensus усвідомити. Ми все-таки, як люди, двоногі. Погоджуєтеся? Таз, як аналог клиновидної кістки (я її називаю, забув сказати, – криловидною) знаходиться на ногах. Погоджуєтеся? Роздивіться анатомію тазу і криловидної кістки друзі! Це Феноменально. Така взаємогармонія двох Подібностей. Але і, що важливо нам усвідомити, також цих двох Протилежностей просторових. Клиновидна кістка, зі своїм мозком – гіпофізом. І таз зі своїм мозком… Ніби це у жінок це матка, аналог гіпофізу, у чоловіків – простата. Та ні! Аналогом гіпофізу – є сечовий міхур. Недаремно. Ой як недаремно і вібраційний, і енергетичний меридіани сечового керують всією нервовою системою тіла людини! Аве Гіпофіз! Саме це створює, як кажуть молодь «напряг», напряг сенсфізіологічного мислення. Чи це так. Чи що матка і простата є аналогом гіпофізу. Чи таки сечовий. Але мислимо – сенсфізіологічно, а це по логіці перехресту зорових нервів в центрі мозку. Тоді той меридіан, що «йде з очей», а це енергетичний меридіан сечового, а відповідно і його продуцент енергії – сечовий міхур, є «мозком тазу». І… власником, управителем, та куерівником терміну життя тіла людини, а зважаючи на те, що  цей меридіан забезпечує всю паравертебральну нервову систему (цитую трактат «сечовий обігріває мозок») тоді пан Гіпофіз… і пан Сечовий… Є повноважними представниками пані Панацеї для Організму Людини Розумної. Крапка.
Ще одна цікавинка що виходить з результату нашого дослідження пошуку відповіді на питання: Чи є панацея? І що таке є здоров’я для життя. Ми, якби хто не говорив-не доводив, від «самого Дарвіна», не з тваринного світу. Той «на чотирьох», або плазує, або ж в такій коливальній системі як тіло птаха, що теж «не навпроти гравітації». І у них у всіх потік лімфи, це важливо усвідомити,  йде вздовж кори Планети. Але ж по факту (!) саме вік тіла Людини Розумної найдовший. Причому,Ю друзі, я не беру теперішній вік у якісь… з книги Гіннеса «довгожителі», в лапках недаремно, адже це вік тіла людини звично-навіюваний, що так – повинні, до такого віку, жити і саме так виглядати. Чому навіюваний стан старості. Адже ми знаємо бренд ранньої смертності «Ось ДОЖИВУ до пенсії» (і наш біоробот МУСИТЬ виконати волю свого Господа). Господаря цього тіла. Господа для біоробота. Тут я маю на увазі те, що є, вказаний в тій же ж Біблії, вік біблійних людей у 600-900 років, а також вирахуваного комп’ютерним шляхом не менший. Але ж це вираховано по показниках самовідтворення наших з вами органів, систем, клітин, серце, наприклад, то те може жити 40 тисяч років. Така здатність до самовідтворення.
Але якщо лімфа є тим Чимось що випростує тіло наше «Між Небом і Землею». І вона йде «за нюханням», а це так. Лімфа йде вверх, разом як ми вже знаємо, з мікрокосмосом молекул води в атомосфері… он подивіться на наших родичів - хмари, Тоді стає для нас очевидним, що вона ж, лімфа, також має у собі все! Все для створення здоров’я нашого тіла. І це все є у лімфі. Аж до гормонів-вітамінів-мікроелементів і так далі. Тоді проста пані Логіка говорить: Саме таким чином у нас з вами, а це «нюханням атомів», йтиме відновлення первинно-стандартних програм ДНК (в якому – все! – як матриці нашого тіла, чіп нашого біоробота).. Коротше по факту, у лімфі є… дійсно ВСЕ якщо людина ще жива! (які можливості перед нами відкриваються, друзі, які тільки Можливості!). Це якщо. Якщо ми усвідомимо, як ми з вами встановили сенсфізіологічним дослідженням мікрокосмосу, тотожність колообігу води на Планеті і його «магніту» для нашого зростання на двох над Планетою (коли вчилися ходити).
Довідка. От би хтось з вас провів таке дослідження, як дихання дітьми під час підіймання над Планетою у вертикальний стан. Я на всі 100% впевнений! Що це є – нюхання атомосфери. Паралельність, що точніше. Навчання нюхання і навчання ходити. Зникає нюхання – зникає можливість ходити. Проста сенсфізіологіка за Законом з крижалів Гермеса « Все пізнається – в порівнянні».
 Продовжимо мислення, відповідаючи на питання «Для Чого потік лімфи такий в тілі лише Людини Розумної?» (лише вверх і що це фактично і практично потік, лімфи, як води, навпроти дії сили гравітації). Ото силища! Вкладена у конструювання нашого біоробота його творцями! Сила-силища! Потоку нашої лімфи друзі! Що он таку он біомасу, з вас, і з вас, і з мене… у «якихось, вчора став на вагу – три  888 (!) – це змогти, так запросто, випростати «Між Небом і Землею». На осі: гравітація Планети-вакуум Космосу. Тоді, так он сенсфізіологічно виходить, що саме потік лімфи є запрограмованим потоком-програмою… щоби не ставати «одуванчиками». Все запрограмовано, друзі. Все. І все працює згідно – вкладених – у лімфу програм. Все так само, я он і мій комп з Інтернетом працює. Завис у мене був комп’ютер. Яке там «життя»?! Або ж. Дуже цікавий приклад стосовно нашого тіла. Я відійшов від комп’ютера в певних справах, надовше певного періоду, – як екран взяв і потух. Він сам ніби виключився. Ніч. Сам собі комп’ютер «організував», бо ж не потрібен Господарю. Сон. У мене на екрані є значок «Сон». Коли я сам кудись в іншу справу «включаюся» і писати не потрібно чи «гуляти в Інтернеті», то я на нього натиснув і – мій комп заснув... Потрібен. Натиснув кнопку «включити». А коли він сам… То лише мишкою поворушу. Її аналог у нашому Організму «поворушити молекулами атомосфери» (понюхати атомосферу) це перше, за образом дії мишки, або навіть інколи лише підійду – комп’ютер вже сам включається, і друге, – це щоби включився помислити потрібно (аналог кнопки) «Для чого я включаю свого біоробота» (своє тіло, для якої потреби). І так далі. Нам простіше, сучасниам, адже все асоціативно можемо усвідомити, проаналізувати, зробити вірні висновки на прикладі простого персонального комп’ютера… з лімфою.
Довідка. Але комп’ютер, як зразок для усвідомлення процесів, але того що «стандартно розташований». Планшети, ноути, смартфоно-айфони не дають «картинку» про лімфу та Організм людини, а це програмування вертикальності та зросту, читай: «зупинка приходу одуванчиковості» в повному обсязі не дають.
Програм є багато. І «Як волосику рости», і «Як навчитися розмовляти чи хордити». Програми. Первинні та вироблені. І на життя програми є. І на здоров’я програми є у нашого тіла (бо ж яке життя, повторюю, – без здоров’я).
А тепер ми з вами спрощуємо розуміння про панацею. Вона, пані Лімфа, така он надповажна для терміну життя тіла людини куди тече? Вірно. Знаємо що у голову. Адже, мозок на практиці 92% лімфа…. Інколи при фізичніому навантаженні та жарі – з «голови потом виходить».  Але ще тече і у кінчики наших пальців. Які в певний момент можуть стати (!) над поверхнею Планети – вище від голови! Повідомлю, якщо дехто з вас цього ще не знав, що наші пальці м’язів не мають. Вони, пальці, наші долоні, наповнені лімфою. Лише лімфа в них… «гранульована». Як це. З чим порівняти. То це стан лімфи такими ж крупинками, як і, наприклад, масло з’являється з молока – коли збивати молоко. Чим більше збовтуєш, у нас це дія пальцями рук, тим більше крупинок які згодом зліплюються, наповнюють кисть і пальці собою і розміщуються у такому собі об’ємі з п’яти, пальці, мішечків і мішечка долоні. Подивіться на свою кисть! То він і є, мішечок добутого масла з лімфи.
Довідка. Якщо знати, а ви знаєте, Су Джок медицину, систему відповідності, То «масло збите з молока» покаже як відбулося за ваше життя наповнення «мішечків». А зважаючи на відповідність тілу «по комасі», то явно видно… А це по кожній з фаланг пальців – роздивіться - що найбільше працює: перша – відповідність голови, друга – груди, третя – живіт. Бомбекзна мапа (діяльності і стану внутрішніх органів та систем роботи!).
До слова. Якось, а це було… ще тоді Ленінград називався, професор Пак, автор Су Джок медицини, показував нам на навчанні розташування відповідників органів на руці, малював, і малював їх на своїх пальцях собі точки по 6 Кі… мив руки і знову приходилося малювати. На другий день я приніс і подарував професору Паку «безвідмовний інструмент» (напхав ватою хірургічну печатку). На цьому фантому кисті, намалював розташування точок (сьогодні он вони, ці «манекени кисті», та двох пальців для демонстрації точок по 6 Кі продаються з латексу) – не ватою як мною, напхані. То це те ж саме і кисть, і пальці заповнені у нас, не ватою чи гумою, а  лімфо-маслом.
Для Чого говорю про пальці рук. Як «інструмент пані Панацеї. Голова, а це мінімум знаєте чотири кг., помислила піти он туди і он по те. Тіло, як біоробот, доволі таки слухняний, слухається 100% пані Думки, підняло ці «чотири кг лімфи» наповнеих думками і несе туди і до того, що потрібно… Вірно мислите, що не лише роздивитися, а ще і руцями-пальцями пощупати. Чи щось таке з чимось зробити. А тому пані Лімфа бере «підштовхує» наші кінчики пальців до… До відчуття того чи того. Щоби могти щось зробити – але це означає пальцями рухати. Така собі панацея. Бачили може як поршні рухаються у двигуні автомобіля під тиском? То у пальцях … і з головою що підіймається «до Космосу» все так само. Лише така відміність: у двигуні поршень «втікає» від вибуху бензино-повітряної суміші, а у нас кінчики пальців навпаки «втікають від внутрішнього тиску-вибуху лімфи». Така собі у нас всередині ментально-вибухова суміш виходить. Явно що так. Ще про це будемо з вами говорити і досліджувати сенсфізіологіку цього процесу: Як лімфа вибухає. До чогось, або в атмосферу, коли йдете, наприклад. І, тому, чим більше тіло людини розмахує під час ходи руками… То це означає – єдине. «Пальці хочуть за щось вчепитися» (або чогось досягти, ще невидимого, лише видиме думками, або «пощупати» (ще навіть невидиме, але зриме у думці). До речі, про що ми знаємо статистику, – чим більше під час ходіння людина розмахує руками, тим скоріше старіє і зачинає ставати хворою. Це, для пальців відчуття, а це і для тіла людини, як падати в провалля! Тоді тіло наше, як кажуть, групується, згинається (щоби падати у провалля і не забитися насмерть). Тобто. По фактажу – розмахування руками в атомосфері – це СТРАХ.
Практично це і є філософія та засади інноваційної технології омолодження нашого біоробота. Усвідомити «вибуховість лімфи», щоби не ставати нам ні одуванчиком коротеньким, ні куль-бабкою, чи куль-дідком, щоби не перетворюватися людей що он куляють з палками втікаючи так від болю в ногах і тілі…. І «чимось зайняти свої пальці і кисті».
Цікава взагалі ситуація друзі! Вага нашої голови в середньому знаєте від 4-х до 4, 5 кг. А лімфа тече по Організму лише вверх. По факту, такий собі ніби фонтан – коли ми підняли ми руки вгору, тим пачек подібність (відповідність) фонтану, коли розставили кінчики пальців. Є такий… є фонтан з інформації яку несе від стоп і землі лімфа у наші кінчики пальців та голову...  Для Чого питається? Он у Вінниці є музичний фонтан. Це механічний зразок нашого тіла. Але ж підняти то підняти голову і кінчики пальців – це «ще пів біди». Але ж ще й потрібно нашому тілу ще й перенести мозок он туди (або це як писав вище – є думка, або це – є з примусу іншими, чи ситуацією, якийсьб катаклізм).
Мушу відволіктися друзі, через надважливість. Це, мова про примушування, в основному примушування стосується дітей! Інші люди, ми, наприклад, «ще й опираються». А з дітками і дітьми, по факту – це є творення таким простим «методом» зомбі!!! Сьогодні ваші зомбі, ваші Діти, завтра зомбі – інших. Звичка. Так. А саме постійним примушування «роби як я сказав-сказала», виникає елементарна звичка у дітей бути залежними і слугами на все доросле життя.
Нарешті! Надаю дуже і дуже результативну технологію на цих засадах. Тобто, Фонтано-лімфості нашого тіла. Треба стати і постояти. Ви цю просту технологію вивчали. Постояти, на всі чотири сторони світу. Або, або з візуалізацію 6 Кі. Ну де, скажіть мені, я можу знайду стартаперів? Де? – їх, я про стартаперів, точніше знаходять? Це ж бомбу профілактичну спротиву болячкам пропоную, також, багатьох проблем нашого Організму, тіла людини, ліквідацію, он соматоепідемія проблем з тиском, тощо! Пуста, притому зовсім (!) бізнес-ніша. Наші з вами, технології самореновації свого організму як комп’ютерної системи. НОУ-ХАУ (написав великими)… Може ж хтось таки побачить. І зі стартаперів зголосяться.
Але є інтерпретація цієї простої технології – постояти «на всі сторони Світу… та ще й якщо на тій одній нозі та іншій і підняти «фонтан» (кінчики пальців рук – щупають Стратосферу». Засада є теж – проста-простішого, друзі. Планета обертається? Скажете – так, ще он Галілео «А вона таки крутиться». Тіло Людини Розумної ну мусить падати?. Мусить. Включаючи це – головне при створенні нашого Організму, організму та процесів біоробота, так ми відновлюємо всі параметри та програми вертикальності такої біомаси як наше тіло.на осі гравітація-антигравітація. По факту: кора Планети – Стратосфера і далі. Аж, як я люблю говорити – до Альфа Центавра. І розтягнути цю біомасу «Між Небом і Землею» для нас це так просто, друзі. Але не для самих процесів , повина бути програма на «вибуховість лімфи» включена. Що і є станом здоров’я. Адже саме вібрацією лімфи яка активована при  цій технології прецизійною вібрацією кори Планети, тіло наше, з простими законами фізики, а це на практиці є постій  не падіння – зачинає товаришувати та співпрацювати і співжити!. Падає? Так. Тому і все включається у нашому тілі (Організмові) щоби таки не впало! Так і виникає баланс: вліво-вправо, вперед-назад, по діагоналях, решта (протилежностей зачинають чітко співпрацювати). А тому і виникає вестибуляція, як програма саме для цього процесу, вона запрацювала як і сам увесь вестибулярний апарат. Нюхаємо повітря. Але. Вслухаючися! Як потік повітря йде… у вуха (по факту – це йде вентиляція євстахієвих труб, одна ніздря працює дві години, друга включається, і так – по черзі… як симпатично придумано!). Так відмічають мої пацієнти, коли виліковую від проблем. Та хто ж нам не дає? Таким он шедевріальним інструментом скористатися? Нам, Людям Свідомим, користуватися поміччю Творців? Людям Свідомим, які он ліквідували у собі віковічний страх (страх людей перед болем та болячками). Як би на це сказав нам Творець-проектант нашого тіла як біоробота. БЕРІТЬ! КОРИСТУЙТЕСЯ!!! Панацеєю. Програма вертикальності є первинною у людському тілі (повідомляє). Повірте науці сенсфізіологіці. Первинна в Організмі біоробота, по факту – машини. І, саме це, це є і фактором і фактом, поняття «Homo Sapiens», Людина Розумна.
Але. Дозвольте продовжити. Ця що запропонована медичною сенсфізіологікою технологія, має додаткову фішку. І вона в тому друзі, що потрібно інколи покласти вагу на голову. Це може бути будь що! Хоч солі висипте у тряпчину пачку. Зав’яжіть і так покладете важке. Чи візьміть розміром… Зробіть корону з… важкої каструлі. Хоч гумку аптечну натягніть, я так інколи роблю, адже нам необхідне відчуття голови! Це, вже відчуття корони… Та хто що придумає. Паралельно цьому відчуттю піднімаємо руки. Але не руки!!! Це ми підіймаємо вверх кінчики своїх пальців. Але, що нгадважливо усвідомити, але йдучи ними ніби проникаєте в якийсь тугий рідинний простір над вами. І там – насамісінькому верху… ви кінчиками пальців щупаєте: «Ну де ж там та Стратосфера?!». Ще й пініміться на носочки. Ще і потикайте вверх кінчиками пальців «Потикайте над вами Стратосфер». А цек зробимо ще і кожним з пальців. Ця технологія друзі – є бомба. Профілактична і для виліковування від безлічі болячок та десь болю. Спробуйте. Здивуйтеся. Простоті ліквідації.
Довідка. Хто з вас не уявляє Стратосферу? Тобто, настільки «матеріальні». Тоді вам допоможе ще один «інструмент». Треба стати на щось, так, щоби кінчиками пальців могли «потикати» у стелю (не вимажте!). щоби не залишати сліду – на кінчики пластиря по кавалку наклеїте… ще й додаткове «відчуття для нечутливих». Але не тикати, я невірне вжив поняття (!). А найніжніше торкатися стелі (тоді й буде результат!). Але, все таки, найкраще, це таки «пощупати Небозвід» постояти та дивлячись на всі чотири сторони.
Для сенсфізіологіків додаток. Я не буду надавати малюнки каріатид. Кожен/кожна з вас маєте Інтернет та подивиться на їх зразки. Такі собі каріатиди інструкції, саме для метофізіологічного палсингу з пацієнтами. Можете самі так само – постояти на всі сторони Світу, або по 6 Кі циркуляції (при гострих проблемах – циркуляція знаєте що інь, при хронічних – янь. Метофізіологічний палсинг… зробить вашому Організму, при проблемах або з метою профілактики, пацієнтам, навченим вами, Сама! (Планета). Стан тіла в позах каріатид. Згідно діагностики стану вібраційних меридіанів. А це так і є, просто не дійшло до наших часів – це Послання,, я про каріатиди для метофізіологічного палсингу. Зверніть увагу на пози тіла. В принципі потрібно би було мені для вас таку міні книжечку зробити з фотками каріатид і діагностикою вібраційних меридіанів… та он стільки лежать – написаним-не виданими і – нікому непотрібних! Суть. Якщо випростані тіла, в каріатидах, що тримають на собі звід, у нас – це Небозвід, дехто сіль, дехто зробить корону, віночок з квітів, або короно-каструлю по розміру, я он навіть гумку аптекарську, користуюся. Плюс палсинг. Вами, або ж як вище – Планетою, її обертанням та вібрацією. Але є деякі позиції каріатидах, я їх називаю або ж «ниркові», які також відновлюють функціональність окрім нирок ще й товстого кишечника, «шлункові», шлунку та підшлункової і головного мозку, «каріатиди сечового», для реновації легень, і так далі. Дужєе результативні, повірте досвіду користування, он як і сьогодні, метофізіологічним палсингом. Зверніцть Увагу (коли переглядатимете зразки каріатид) на стан рук у скульптурах Це – дуже важливо, друзі! Наприклад, на позицію однієї та іншої, бо ж не звернете можливо Увагу. Істинна Значимість такого типу метофізіологічного палсингу… скривається за деталями, адже він показаний безліччю до речі також скульптурками (явно навчальними!) шумерської цивілізації і майя.
 Багато є, хто з вас зі Львова – це «інструкції з каріатид Львова». Як провести реновацію Організму на засадах усвідомлення наявності для тіла людини – пані Панацеї. До речі. Львів є Мекка для тих, хто хоче допомогти пацієнтам  у реновації здоров’я… і… і розумності. Наприклад (лише, бо ж… вийде зі статті книга!): Чоловіча каріатида. Він тримає пучки пальців поєднані зірочкою (створення відповідника молекули води). Це ж – супер-інформація, бо вони, молекули води, з яких по факту і є кінчики наших пальців, так само «збираються на збори-до купки по п’ятеро». Так сам ж і ми з вами зможемо зробити кінчиками своїх пальців… які, повторити хочеться, з «гранульованої води». А є жіночої каріатиди де руки покладені по типу Джоконди. Ецетера. Стоте, чи ставите пацієнтів, можна до речі сидячи, є ж такі пацієнти, що не можуть стояти і ми робимо палсинг похитуванням тіла в куприковій зоні.
Довідка. Але для повного результату таки потрібно зробити дві речі. Спочатку провести тестування  роботи вібраційних меридіанів.
Приклад. Спочатку тест «чоловічий». Ви розводите кінчики пальців (розкриваєте долоню, відслідковуєте на скільки розкрилася, які відстані між кінчиками пальців – і чи гармонійні вони. Згодом стискуєте у кулак – відслідковуєте силу. Згодом як показано каріатидою складаєте кінчики своїх пальців у зірочку. І хтось робить палсинг. Не маєте таких – то самі, а це попружиньте легенько на кінчиках пальців і при тому порухаємо язиком (так, ніби в роті перевіряєте його, рота, простір чи «миєте кінчиком язика стінки рота як приміщення». І після цього. Проведіть тест. Зверніть Увагу! Як долоня розійдеться більше і ширше – виникне таке своєрідне відчуття «лапища». А в кулаку – який стисніть, несамовита сила. Жінки роблять теж тестування. Але присіданням.
Довідка. Чоловіча стать «все робить руками» чим повище над Планетою. Жіноча стать – сидячи чи присідаючи до дитини. Аксіома (пам’ятаєте – жінкам – нахилятися… окрім прополки городу від бур’янів – категорично заборонено… Можете чи не можете, присядьте, щоби відчути чи є страх падіння. Ставите руки в положення «руки Джоконди». Вам зробили метофізіологічний палсинг, хтось, чи Сама (Планета). Чи ви робите пацієнтці. Взяли і переставили кисті  на зворотну позицію. Виходить що: «Джоконда переклала руки навпаки». Не має кому зробити палсинг? То зробіть самостійний, як вище описував, з язиком і підпружиненням на підстоп’ю. Зробили? Тепер повторне тестування, назву його «здивуванням». А це – як вам легко стало присідати і як зник страх впасти, в декого відразу ж біль в колінах, інших суглобах, ногах, «венах» тощо зникне, або суттєво зменшиться. Повторюйте цей «каріатидний палсинг» до повного виліковування (хто з вас маєж проблему). Повірте… що дляґ цього багато часу – не знадобиться! І «екзамен тестом» ви здасте надуспішно.
Резюме. Саме симпатичне, друзі! Що нам ці «інструкції» для усвідомлення технології «досягання та відчуття кінчиками пальців Стратосфери, а по факту відчуття розрідження атомосфери та вакууму Космосу», надані у образі каріатид давно. Лише ми тепер, а це завдяки науці сенсфізіологіці, поєднуємо назнано-забуте з наявними сучасними знаннями та практиками. Очевидно, що творці нам нашого біоробота вчили перших створених цій технології реновації свого організму до стану справності. Що й було перенесено мистецтвом архітектурним каріатид. Уявіть лише! Що я так друзі і не можу знайти відповіді на здається просте питання: Ну ЯК?! Могла, а це ж буквально з нізвідкись (!) з’явитися така мистецько-розвинена цивілізація? Цивілізація  стародавньої Греції? Повинна ж бути логіка послідовної еволюції? І сам зрозумілим процес – виникнення високорозвинутості. Дивно, що ніхто цього питання в археології – не задає?! Це по сутьі так, як би був віз і вже раптом авто Мерседес чи вантажівка КрАЗ. Або ж як комп’ютер що займав будинок і комп’ютер – он у вас в руках телефон чи планшет. Ми – є створені. І це «Греція показує». Тому користаємо що нас навчали після створення нам тіла-біоробота. Змінюємо тим себе. З Homo Sapiens, Людини Розумної, до Homo Sensus, Людини Свідомої.
До речі хто з вас після захворіє на коронавірус, чи то будь який грип тощо – то це лише свідчення того, що ви не скористалися! З пропонованої, Творцями тіла людини технологією палсингу, дякуючи вібрації Планети та взаємодії  молекул води всередині тіла та ззовні в атомосфері, а це і є практично панацея, ці що вище технології реновації програм свого біоробота (бідака він – ваш вірний Слуга та Помічник,він – не раб. Не раб).
Щоби цю технологію усвідомити. Ми повинні уявити, що стали… Або рабинами, єврейська релігія, або папами Римськими. Останні теж носять ярмулку на голові. Мабуть… щоби папи Римські таки не забували на чиєму імені, а це єврея Ісуса, вони бізнес роблять та он бабки на його імені заробляють. А як, скажіть мені, можна було перенести через віки інформацію, окрім ритуалів? Ярмулка саме і дає,  важливість відчуття Тримання Небозводу (відчуття Стратосфери) на голові Людини Розумної. Такий собі, ніби ми тримаємо, як і каріатида, балкон. З якого Хтось роздивляється світ! Тобто. Промовляєте до людей та Людства не ви, а Сам пан Бог. Ісус навіть якось був якось сказав до людей: «Ви є Боги і ви ж діти людські». Вбили бідного. Вбили саме заробітчани на зомбованих.
До слова. Щоби цього випадково не забули  усвідомити. Що через наш друзі рот робить Промову Сам (чи Сама). Недаремно ж сказано: «На початку було Слово. І Слово було у Бога. І Слово стало тілом».
Привіт вам від мене та Творців! Вам. Від вічного у вас всередині, – Бога. Вам. Інноваційним ребе та папам Римським або ж апологетам віри домініканської з виголеним чупком голови для чутливості – до вакууму. Ось так у нас, друзі, виникла… «ні з того, ні з сього», сьома здається, вже з луку збився (!) серія підготовки до інноваційного сну. Технологія для перезавантаження перед сном, так он постояти, програм свого біоробота. І гасло основне для цієї технології. Стоїш – то, засада така, нюхай атомосферу! Так прямо попаде бомбардування найтвердішими у Природі молекулами (води) криловидної кістки з турецьким сідлом – реновація функціональності – гіпофізу. Паралельно друзі порухайте інколи – дублікатами-відповідниками криловидної тазом. Але і  щелепою рухаємо, як… Лікарем Панцейним (див. статтю недавню). І, тоді запрацює у нас головна кістка нашого Організму… крило видна, яка Для Чогось з крилами? Ну не смішіть, якщо хтось скаже що я «притягую інформацію за вуха». Я ж не пан Дарвін! Що заявив про непотрібність гриви у лева, якою он лев чує будь який рух чи вібрацію за кілометри. «все подібне лікується подібним»… «гавкає якщо гавкнув хтось» і «квакає – якщо хтось з них заквакав». Закон.
Щодо нюхання. Дехто з вас займається, чули, медитацією диханням. Ія також колись вас вчив як дихати вірно згідно технології самого нашого тіла. І це – не так як решта, медитувати диханням, а сенсфізіологічно. Як. Це слухати. Як повітря розподіляється по хоанам у носі (по, трьох поверхах носа). Або, вчив, нюхати-дихати як мишка… що не хоче щоби її котик почув. Але істинною, назву її панацейною, буде медитація диханням така (вибачте мені складно пояснити писемно, то можливо – «здогадаєтеся»). Може таки здогадаєтеся. Це перестати дихати взагалі . Ні носом, ні ротом тощо. І… чекати-слухати. Як атомосфера зачне – сама – входити в тіло. Саме «смішне» тут те, що ви почуєте досконало, що це не ви дихаєте! А ваш Організм собі пречудово справляється САМ – відбираючи таким специфічним, найніжнішим нюханням, те що важливо з атомосфери та її аналізуючи! Організм тоді… вас не слухається. Найніжніші потоки атомосфери він направляє у себе через ніс по тих чи тих хоанах. Це так виходить: «Якби нюхання». Притому. Чогось такого ніжно-найніжнішого! І тоді, у нас у носі зачинають активуватися чи ті, чи ті ходи «для свого поверху».
Довідка. Кожна хоана у нашому носі – сприймає інформацію монадами атомосфери або ж для голови, або ж для грудей, або ж для живота. Доволі точний друзі діагностичний показник проблем! Можна пожартую «У кого чогось там не вистачає – те з атомосфери Організм і винюхує». Але це не жарт друзі! Не жарт. Панацея – є панацея. Як участь нашого Організму у мікрокосмосі молекул води в атомосфери у їх намірі дістатися он до стратосфери! Та не можуть піднятися «вище самих себе, як хмар». Так і відбудеться те що треба. Здорове життя. Скористаємося цим типом медитації (якщо зрозумієте її). Адже це вже не дихання, а нюхання.
Щоби я таки порадив взагалі стосовно цієї довго-великої статті. Перечитайте. Перечитайте. І не раз, і не два. Головне потрібно. Усвідомте. А тоді і користуйтеся. Мова йде «не про щось», а про пані Панацею. Яка… ой як варта нашої Уваги. Причому, на це теж зверніть Увагу, несамовито результативним буде сон і робота вдень і решта функцій та функціональності. Адже, адже ми з вами робимо медитацію нюханням, наприклад, коли вже лягл, наприклад, спати. Поєднуючи своє тіло з магніто-електричними потоками кори Планеекти. Я до речі… вже декілька тижнів нею користуюся, і, тьху-тьху, мій біоробот «як огурчик». Я не знаю причини цього, якісь таки плани є, але Ноосфера примушує нас навчитися медитації нюханням. Можливо так, що відбулося пандемією очищення атомосфери від «злості» (пані Атомосфери та пані Води)  яких спалювали безлічні літаки. Для чого пандемія? Щоби ми «впізнали самих себе» як колись Першостворені біороботи для цієї Планети. Для того і он ця стаття від науки сенсфізіологіки. Щоби через вас передати Людству ці Знання. Ми не можемо сьогодні знати все про Організм Людини Розумної, але логіка анатомії криловидної кістки, її аналогів: крил носа, крил тазу, крил лопаток говорять самі за себе.
Дійсно дивина! Австралія… Мадагаскар… зі своїми абсолютно відмінними екосистемами. А тіло людини?! І там у аборигенів, і там у аборигенів – таке ж як і по всій Планеті? Дві ноги, дві руки, очі, вуха, лише відмінності «того що знаходиться на кістках» – біомаса. «Друга Греція». На що я не знаходжу відповіді Для Чого так он є?

Технологія, як… сходити добре «по-великому»

Поговоримо на базі сенсфізіологіки та енергетики тіла людини. А це про вам всім відомий А-А тренінг. (див. за цим тегом інші мої статті на цю для когось головну тему медичної сенсфізіологіки у Живому Журналі https://sensfiziologika.livejournal.com/). Спочатку буде… Теорія та засади технології. Для чого так. А то… Відразу ж, напиши як,  якісно «сходити по-великому», побіжите «перевіряти правильність» (теорії та засад). Але, не головне. Головне – це усвідомлення, бо ж ви є перші Homo Sensus серед Homo Sapiens, Люди Свідомі серед Людей Розумних. Побігли би… бо ж багато читати мало хто сьогодні любить. Що теж добре до речі, а це побігти перевіряти, адже є догмат: «Довіряй, але провіряй» (бренд радянської КГБ). Ніби ж вірно. Але це те, що породжувало ненависть між людьми, також призводило до ліквідації аж двох тез пана Ісуса: «Буде тобі по вірі твоїй» та «Полюби ближненького свого – як самого себе».
Сучасне а-а на унітазах. Воно не фізіологічне капєц. Зовсім. Люди он шукають причину соматоепідемії раку товстого кишечника, ецетера його проблем, як і шукають-не знайдуть причину так званого, нами сенсфізіологічно дослідженого, «Синдрому постійної втоми» тощо. Даремно шукають. Повірте науці сенсфізіологіці яка знає всі відповіді на питання «Для Чого?!» (такі он діагнози плодяться і плодяться (!) і нічим медична наука – не може відповісти). А люди гинуть! Окрім нас відповідно з вами, хто знає причини проблем Організму. Так про що свідчать «інноваційні діагнози та епідемії певних болячок», а рішень, як допомогти людині – немає. Є проблема? Зайди в туалет і… Без жодної лупи та мікроскопу знайдеш причину. Унітаз. Сидячки робити «по великому»? Це ж «придумати» треба було! «Зручного вбивцю».
Але «маємо те що маємо», як казав наш Перший Президент пан Леонід Кравчук. І, від цього «маємо те що маємо», він так теж говорив і констатував,  немає куди подітися. «Не можеш вбити - полюби». Унітаз – вбивцю? Полюбити? Інноваційний «Стокгольмський синдром» виходить. Але, зовсім недавно, я вам надавав відео методи ліквідації шкоди від «унітазосидіння», варто нагадати: щось підставляти під час А-А тренінгу під стопи. Хто стільчик, матиме, та – хто що має-придумає. І – Окей! Процес «по-великому» пішов. Суть результативності я тоді вам не розповів, адже це не те, що вказували автори відео. Це наша дія на стопи, навантаження вагою ніг, а по-факту, – це пряма дія, стопи на стільчику чи щось підставили, на енергетику та вібрацію – нирок. Ви ж знаєте. Що згідно У-Сінвібрація та енергетика нирок домінує в Організмі нашому від 15 до 17 години дня, а ось товстого кишечника енергетика і вібрація – від 05 до 07 ранку (тому і А-А тренінг Організмом провадиться у нормі саме в ці години, прослідкуйте). Це по фактажу енергетичному і вібраційному – дві 100% Протилежності. Точнісінько, як і два кінця олівця: Протилежний кінець олівця примушує до таких точнісінько дій свою Протилежність. Чи до руху і життя, до нормальності функціонування, чи до блокади руху, життя, та ненормальності функціонування. Аксіома.
Це перша засада дієвості чи не дієвості А-А тренінгу під час, «сходити треба по-великому». Друга засада така. Згідно канонів, є діагностично-терапевтична  та прогностична аксіома: «Нирки відкривають і закривають отвори організму». «Відкрили» – сходилося по-великому чи малому, чи очі відкрити, тота, потові залози – тощо. Не хочуть… як би не тужилися! Тоді… що нам робити? Оунітазеним? При явній відсутності: і фізіологічності, і енергетичності, і перистальтики-вібрації, притому на всій Планеті, «мода пішла», ставити унітази – а не фізіологічні чаші Генуя. Питання лише єдине: Для ЧЯого Людству, така он наявність – унітазу-вбивці. Що ж нам з вами тоді робити,  коли немає стільчика під ноги підставити… а, в декого з вас так ноги болять зігнути – що «про який там стільчик, чи щось інше, може бути мова?! Дилема? Дилема. Рішення її є. Але його потрібно Усвідомити. І, тоді, проблема вирішується дуже просто. Як особиста, так і з новітніми соматоепідеміями.
База рішення. Сама технологія інноваційного А-А тренінгу. Коли взяти і загнути пальці стопи в імпровізований кулак, там створюється під пальцями ямка. Це і є початковою точкою нашого Організму для початку (ініціації) роботи нирок (і енергетики, і їх вібраційної дії на тіло і мозок).
А вже вони… читайте та добре усвідомлюйте вище написане. Про засади А-А тренінгу Людини Свідомої. Цей, зроблений з вами кулак зі стопи, так сенсфізіологічно відтренує і наші нирки, і їхню взаємодію «з другим кінцем олівця» (своєю Протилежністю, адже вісь добова: нирки-товстий кишечник – це чітка в ажлива взаємодія.) – що це вас здивує. Така собі каліграфія – щоби кренделі при «письмі» виходили.
Примітка-довідка. Саме ха-ха в тому, друзі, що поняття каліграфія, в принципі є від цього всього і залежною. Пам’ятаєте, як писав Для Чого дітки язика висовують? – це старанно намагаючись написати каліграфічно… а: «язик висолоплюють нирки», а пишеться – рукою, таким чином за дією і під дією вказівного пальця – читай: початком енергетики та вібрації товстого кишечника. Отож.
Але. Якщо так зробити (стопо кулак) і під час Сю-Сю тренінгу – великого гріха не буде. Адже нирки та сечовий у нашому Організмі є пара інь та янь! Тобто, чоловік і жінка в одній родині (Організм).

Цікава метода. І доволі помічна

Сьогодні один Су Джок терапевт, Володимир Леник створив групу «Філософія Су Джок» (філософія дистанційного управління, хто не знає, управління Організмом людини через «виносні пульти управління» Су – кисть, і Джок – ступня. Відповідно, я приєднався до групи як Су Джок терапевт… вже 28 років (ОГО!).
Написав так до «груповухи»: Дякую, Володимире, за створення такої групи. Пора. Це твоя Місія. Щоби таки відділяти «полову від зерен». Лише прохання, єдине, друже, завжди пам'ятати... Про Су і Джок. Що це є пульти управління Організмом і тілом: і енергетикою, і фізіологією, і емоціями, і ментальністю тощо! А інші різноманітні технології що надаються (під брендом Су Джок замість бренду Оннурі від професора Пака) такі, як "усмішки", "твісти" тілом (а не твісти елементів Су і Джок) тощо - залишити любителям займатися, як я називаю "процес", крутити космічним кораблем (тілом людини) як це показано у фільмі "Матриця", де актори в руках крутили міні-планету. І це робити, замість керувати Організмом з центру управління (Су і Джок) – що й забезпечує функціональність нашого тіла на цій Планеті – є нонсенс. Гратуляція!
Іду по вулиці. Руки вільні. Подумав. Явно підсвідомість «підказала» після написаного: Що на кисті є відповідність кульшових суглобів, пощупайте у кисті суглоби середнього та безіменних пальців, буде знати, де вони. І зачав, ідучи, і ви так робіть час від часу щоби «відремонтувати» свої ноги, коліна, кульшові суглоби – масувати. Ну дуже дієво! Користуємося.