?

Log in

No account? Create an account

Формула ідеального сну

Цю статтю «виношував», ну як дитину виношують, довго, точніше: пару місяців зріла до друкування вже написаною. Та ось вчорашня «остання крапля»… А це теза науки сенсфізіологіки, що не людина лягає спати, а її тіло, її біоробот, вкладає «розумну голову» на Планету, відповідно поближче до гравітації, ніби ховаючи її і від Космосу, але, і від можливості щось нове побачити на Планеті, і від бажання «примусити» свого біоробота нести розумну голову до… Коротше, укладається тілом (біороботом) голова спати вже «пуста від корисного» (саме це, «примусило цю статтю вам надати). 

Ідеальний прогнатизм нашого черепа, а це кут «спереду», що створюється підборіддям, та нахилом частини черепа «на якому обличчя». І прогнатизм черепа Людини Розумної становить кут відомої Піраміди Хеопса. Уявляєте себе в ліжку? Коли ваш череп стає… перекинутою на свою грань Пірамідою. Так воно по суті. Ось таким чином виникає надзвичайно нестабільна (дивно?) конструкція. Лягаєш набік – те саме! Кут щелепи, як і кут Піраміди. Нестабільність. Таким чином робимо з вами суттєвий сенсфізіологічний висновок. Що під час сну… наше тіло не відпочиває! А воно проводить тренінг всіх своїх систем – щоби навчитися на дню утримувати, але вже «наверху» аналог Піраміди Хеопса – голову людини з «розумом всередині її».

Read more...Collapse )

Беремо для сенсфізіологічного аналізу, а від нього проявлення для вас технології омолодження, факт знайдений американськими вченими-біологами. Вони повідомили про хробаків і в їхніх тілах знайшли зв’язок з процесами старіння (прискорення-зменшення) як і з мозком, так і з кишечником. І цей зв'язок, мозок, кишечник, вони назвали «вісь старінння». Вони ж висловили припущення, що можливо і в людини є подібний механізм залежності процесу старіння від процесів кишечника. Навіть статтю про це дослідження хробаків названо «Джерело молодості знайшли в кишечнику» (журнал http://newrezume.org/news/).

Для Чого нам  та вісь старіння?! Нам  подавай «вісь антистаріння»! Я свідомо «кинувся» на цю інформацію «з палаючими очима»! Адже. Адже довгі роки намагаюся пояснити вам-людству одну просту надзвичайно річ: Людина Розумна, і це винахід тотожний «яблуку Ньютона», вертикальна до поверхні Планети і «розтягнутою є між Небом і Землею« (між матерією та вакуумом, між гравітацією та антигравітацією). Саме тому я завляю про наявгність, і це лише в Організмі Людини Розумної (!) осі антистаріння... 

Read more...Collapse )


Днями. Вилікував складного пацієнта (так трудно його біоробот мені давався!). І діагностично, хоча діагностично не складно, бо давня травма носа створювала ефект гістерезії, і терапевтично). Коротше – намаявся я з ним. І тут згадав – сором мені, сором!!! –  свою ж давню технологію виліковування від найскладніших проблем (див. на сайті «Здоров’я – це мова. Мова – це здоров’я»). Поставив пана в стан повної вертикальності. І попросив «поговорити зі мною». Перед цим зробив свій тест на «падання»...

Згадайте його: Коли натиснути на одне і друге плече, також в різних ракурсах, то явно видно, як опадає-нетримає одна половина тіла, що свідчить про слабкість або м’язово-сухожильної, або лімфатичної системи, або вібраційних меридіанів (нирок в основному, шлунку та сечового міхура). Так ми тестуємо та виліковуємо сколіози (дивіться технологію медичної сенсфізіологіки «Перерва на цукерку»). Зроблений пану тест показав  рівні значної слабості однієї з половин тіла. Що було ліквідовано... мовою.

Read more...Collapse )

 

Вивчаючи медичну сенсфізіологіку ви вже знаєте. Що ми жодним чином не ліземо з вами в середину свого Організму (у своє тіло, як організму біоробота). Бо ж які з нас «фахівці», щоби пізнати багато-багато мільярдні варіації процесів у нашому тілі. Ми не пробиваємо тіло голками, як це роблять в китайській акупунктурі (практично наше тіло – це м’який балон з водою). Знаючи, що буде з Організмом – це як і, наприклад, налити гумову кульку водою і її проколоти. Добре що Організм вміє заклеювати. Але. Але Для Чого, йому такі «забавки»?! Он мода пішла на так зване «капання». Втикають голку і вливають. Адже немає відповіді на причини захворювання і як вилікувати людину. Розрахунок тут простий "а може допоможе". Допомагає, багатьом - тому і мода. Ми користуємося для допомоги відразу дистанційними засобами управління Організмом, кисть, стопу, вухо, тому і допомагаємо в здається невиліковних випадках. Дистанційні пульти управління практично поза увагою медиків. Чи ж потрібно нам «лізти до тіла» (медики он «лізуть в саме тіло»… жодним чином в ньому не розбираючись!). До речі. Як все-таки класно користуватися виносними з Організму пультами управління – кисть, вухо, ніс, губи, стопу! 

Read more...Collapse )

Суперфітнес


А хочете я вам подарую, точніше не я, а наука сенсфізіологіка, а саме своїм здоровотворчим розділом медичною сенсфізіологікою Щось (саме з великої літери). Багато з вас займається в гімнастичних залах. В них йде «ваша робота з тілом». Але, і в цьому ваша проблема, для тіла Людини Свідомої цього, а це «роботи з тілом» зовсім не потрібно, від цього лише шкода. І про це свідчить не лише медична сенсфізіологіка, а й дослідники що є незалежними від «оздоровчого бізнесу». «Робота з тілом» повинна бути – за Буддою. Не трогати його. Це те ж саме (!) як, наприклад, он лежить мій кіт Кацо, «робота його така»: багато годин «ніби спати».

Довідка. Кошачі, лев, наприклад, той спить, як відомо зоологам, 22 години на добу! Цар звірів. Сила. Але можна сказати і що лев «ніби спить», адже в мить порушення поміченої ним території, лев моментально рикне так, що мало не покажеться. Що нам і свідчить про постійне напруження «в очікуванні майбутнього».

Котик Кацо, як і лев, живе за Буддою, «ніби спить»... А тут мій правнук Марк приїхав, наше Сонце (вже йому чотири роки). І Марк… намірився погратися з Кацо, це з тим, що мирно «ніби спить». Ви би чули-бачили реакцію Кацо! Марк його відповідно, з ним погратися, погладити захотів. Кацо дався… при тому ніби ж Кацо це подобалося. Але тепер… лише Марка голос почує… зі свічкою не знайти!  А наше тіло – не та сама «скотинка»? Та та ж самісінька! До речі по всьому така ж самісінька. У нашому тілі, як нашому біороботі, працюють свої інстинкти та інтуїція, а це в своїй суті зовсім-зовсім не наша інтуїція, не наші інстинкти (Розуму, Свідомості). У нас інтуїція, є далекотерміновою, розрахованою на мету реалізації свого призначення-мети-задачі-місії в цій Реальності. В нас, людей, інстинктів, у відомому їх значенні, не є. У нас є «інстинкт Розуму», і це є рішення задачки. А ось інстинкт Свідомості прямий: «Прийшла думка – реалізуй!» (думка оце і є інстинкт Свідомості). Поява якоїсь думки - це не що інше, як мапа шляху реалізації свого призначення-мети-задачі-місії в цій Реальності. Інстинкти тіла – це господарство Організму нашого біоробота, в Організмі інстинкти працюють лише «на зараз». А ось його інтуїція – це постійне очікування небезпеки.

Відступ від теми. Повідомляю суть цієї статті (вона про суперфітнес) що так само як і наш Організм, а це Організм біоробота Людини Свідомої, він, Організм, практично не спить! Наш Організм постійно очікує потреби в ньому, як у біороботі. І при чому саме для конкретної дії Своєї Людини в напрямку реалізації призначення-мети-задачі-місії (саме як Людини Розумної на цій Планеті). А тіло (біоробот наш) він лише «інструмент досягнення» (призначення-мети-задачі-місії). Медикам давно відомо, що активність роботи нашого мозку і всіх фізіологічних процесів в тілі саме в період так званого нами сну. А, по суті, це і є період «готовності до». Все так само… я про готовність, як, наприклад, ви одягаєтеся перед тим як йти в певну погоду, або вивчаєте предмети готуючись до екзамену, чи снідаєте, готуючись до походу на роботу, і т.п.. Сон по своїй суті - це підготовка до. 

Довідка. Назвемо попередника захворювань! І тих, які приведуть до смерті людину – це час і період, коли в Розум та Свідомість пробереться з Організму «вірус очікування проблем» (Розум і Свідомість очікує думку-мету).  Саме цей інформаційний вірус породжує скованість Своєї Людини. А це, відповідно, зупинку інстинктів та інтуїції Розуму та Свідомості (запам’ятайте взяте мною в лапки, воно вас врятує від хронічних хвороб та передчасної від них смерті тіла). 

Організму інтуїція, назвемо цей сенсфізіологічний процес як «страх відповідальності Організму» за свою роботу під час реалізації Його Людини її призначення-мети-задачі-місії. Так ось і виникає несусвітня проблема! Армагеддон для вас. Адже, коли людина ним, своїм Організмом, діє поза призначення-мети-задачі-місії, включаючи всі «оздоровлення», тоді біоробот... і створює захворювання. Ніби алогізм. Але це так. І, при чому з впертою послідовністю «поганяє людину» до кінця, до смерті тіла! Але який жити хоче, я про Організм, то або впускає в себе інфекцію, або створює травми тощо. Бо саме так його, Організму Людини Розумної, інтуїція, підказує! Підказує те, що коли «Його Людина», займається своїм тілом, то тоді вже не буде, а це потрібно повністю, «до генів», віддаватися своїм призначенню-меті-задачам-місії, а тому така людина стає непотрібною в цій Реальності. Одночас (що багатьох з нас і рятує) наш Організм МАЄ НАДІЮ НА ОЖИВЛЕННЯ, оживлення інстинктів та інтуїції Розуму і Свідомості (див. вище). І наш Організм зачинає мислити  так: «Якщо травмую такого-то пальця, то тим активую роботу якогось органу-системи програма якого-якоїсь залежна від свободи цього пальця, але зависла від скованості психіки Моєї Людини»… і це ваш Організм, я про травми, робить... коли загибель призначення-мети-задачі-місії Моєї Людини вже «не за горами», бо людина "зайнята тілом". Це доволі надзвичайний період для нашого Організму! Це те ж саме, як літак летить і вже, носом вже, намірився «поцілувати» землю (що ми і бачимо в таких людей). Тому травматизація, будь яка, навіть укол рози, скалки, укус десь комара, укус бджоли, інфекції, гельмінти і т.д. з’явилися то це все екстреність (саме тоді і завдяк цьому, і відбуваються вище написані процеси самооздоровлення Організму). Від будь якого хронічного захворювання! Як і для самооздоровлення інстинктів та інтуїції Розуму і Свідомості, бо «вірус Організму» зайнятий собою. Я вас зрозумію. Що у все це, про що вище написав і стверджую, повірити неможливо. Але воно так є. Крапка. 

Кацо так само поступає, як і наш Організм. Кацо «втікає» від ласки Марка, як і ваш Організм від вашого «оздоровлення». Кацо втікає як можна подалі! Але ж Кацо втече як двері відкриті з хати, а коли закриті – під крісло, ліжко, диван ховається. А куди Організм від вас втече? Куди сховається? Відомо. Організм і Людина – істоти хоч і різні сутності та вони нероз’ємні. Як і два полюси магніту (до речі останнє вам карт-бланш для усвідомлення процесів їхньої взаємодії). А це Організму, як біоробота, і Його Людини, як двох полюсів магніту, магніт взаємопротилежності, що буде необхідним нам для причинної діагностики, причинної терапії та профілактики (реновації Організму, реновації Розуму, реновації Свідомості). Кацо ж не мусить ходити з Марком?! Як ми зі своїм Організмом? Кацо не мусить носити Марка?! Як он наш Організм… Ну мусить носити на собі «розумну голову і розумні руки». Причому на собі і над собою. 

Довідка (надважлива для сенсфізіологіків). Як і для Людства, як і для окремої людини. Є постулат медичної сенсфізіологіки, навіть можна назвати Законом: «Організм Людини Розумної чує свою людину на собі і над собою» (я про «розумну голову» і руки, точніше, кисті). Поява у вас нерозумності, по типу бажання "оздоровлення", виключає Організм з його нормативної діяльності. Факт. А це тотожно, як і виключення Організму від його задачі (носити «розумну голову» і руки від п. «А» до п. «Б», але лише для виконання ваших призначення-мети-задачі-місії. Організм тоді й виключає інстинкти та інтуїцію Розуму і Свідомості (по-простому — виключається розум). І це відбувається, втрата розуму, тоді. коли ви його «трогаєте», як мій правнук Марк кота Кацо! Організм увагою людини до тіла виключає Розумність і Свідомість. Аксіома.

Чому так виникає. Набридає йому, Організмові вашого біоробота, увесь цей «бізнес оздоровлення» (бізнес на страху перед хворобами і смертю). Набридає бізнес, що живиться страхом перед реакціями... Організму, які створює сам Організм щоб вижити в цьому агресивному світові!!! До нього, до його гомеостазу (внутрішньої тиші і порядку), до "його Людини". Тому всі типи «оздоровлення» йому й набридають. Та так набридають, бо шкодять, що він, ваш Організм, створює саме таку болячку у вас... щоби Його Людині «перехотілося оздоровлюватися» (болячками робить так. щоб вам боліло десь і щось, або інша не надто приємна симптоматика проявиться з назвою "хронічна хвороба"). Адже Кацо для Марка раз по раз піддається... це коли не може втекти. Організм істота «вперта». Котик лише Марка почує, коли той гладить, котик не калічить Марка – після хвіст трубою і в двері на вулицю. А Організм крутіше навіть лева. Лев… той прореагує-зареве, та так, що «мало не покажеться», а настирних - вбиває. Тотожно діє і Організм людини. Порівняємо процеси і дії. Щоби усвідомити технологію суперфітнесу, який пропонує наука сенсфізіологіка для денонсації реакцій. 

Перед самою технологією давайте вирішимо з вами ще одну доволі значиму і складну задачку:  Для Чого Організм людини діє тотожно Кацо, тотожно леву. Суть того, що Кацо не є господарем «території», тому і втікає з неї від правнука. Лев огризаться на території і лякає. Але він діє при цьому на «а раптом». Лев теж не є господарем території, можуть прийти сильніші, слони, наприклад, або сильніший лев. Але ж ви є повним господарем території Організму! Крапка. Ось так, а це через усвідомлення Організму нашого біоробота і його потреби в певних діях, ми з вами прийшли до основної тези цієї статті. А це – що потрібно робити Людині Свідомій в ситуаціях повсякдення і щоби домінували інстинкти та інтуїція Розуму і Свідомості. А саме при ураженні «вірусом інстинктів Організму» (страх перед хворобами, смертю, людьми тощо). Тим паче, що в кожного з нас є генетичний фактор, і це культ тіла. Вважання себе не Людиною, господарем Організму, а тим самим тілом. Також ще є мода "на оздоровлення", як до неї ще й бажання потусуватися в гімнастичних залах для... показатися і показати себе тощо. В декого це вже як хобі. Чи вже навіть психологічний та психосоматичний наркотик. Он був днями один пацієнт... вже його організм ні до чого, а він "Я не можу без боксу, гімнастики, спорту". Констатуємо явність. Є факт «трогання-торгання» тіла біоробота. І це без діла, тобто, поза призначенням-метою-задачею-місією Людини Розумної в цьому світі. І це все, як з’ясувалося завдяки сенсфізіологіці, робиться людиною... з метою порушити його, вашого Організму, гомеостаз. Це як і взяти порушити спокій котика Кацо або лева. Повторюю, і повторю ще раз, і не раз. Тіло Людини Розумної займається по своєму життю єдиним. І це єдине, це тримання «розумної голови» на певному рівні (записана програма) над поверхнею Планети та перенесення її ж на цьому ж рівні, а це програмному, а це на ДНК записаному, он туди (до призначення-мети-задачі-місії Людини). І ось ця відповідь дає нам з вами непересічні можливості компенсувати втрати здоров’я (не лише від «оздоровлення») а  й заспокоїти Організм. Це, як би заспокоїти внутрішнього Кацо або лева, але і порятуватися від «наркотизму оздоровлення» і при тому отримувати задоволення від свого хобі.

Поїхали. Десь зовсім недавно я надавав обширну статтю. І вона про ту частину тіла «по чому нас взнають люди». І це про обличчя. Але відповідно не ботоксоване, а своє. І при тому обличчя натуральне (без «штукатурки» і без «наклейок»). Приклад. Заходжу до магазину, стоять дві, з наклеєними віями… Вони думають (думають!) що це красиво. Але це так смішно! І їх шкода - комплекс меншовартості – явний... при тому ось так не любити свій Організм! Видимий макіяж і штучні «додатки до стандартного людського» основний показник ненависті до свого біоробота (бідний таке переживати!). Коли ви займаєтеся «оздоровленням», макіяжем-татуажем, а це знущаєтеся буквально з тіла, повірте на прикладі Кацо, знущаєтеся зі свого біоробота, то, прошу, згадайте про те головне, що ваше тіло, ваш біоробот, на собі і собою носить! Носить для вас головне, носить перед себе Обличчя і зверху на собі Голову. Тому, а це для суперфітнесу, ви берете і нахиляєтеся. Це і буде суперфітнес. Так ось просто! Відчуйте вагу голови. І, в цьому положенні, а це відчуття ваги голови, «попрацюйте» з обличчям. Це і очима порозглядуйтеся "що там позад мене?!", адже це буде дуже краще для Організму ніж просто очима покрутити без сенсу, покривіть-порухайте носом, ніби нюхаєте щось, активуйте якимось рухом губи (самі губи), наприклад повітряним поцілунком тощо… і т.д.. І все це робите, так, що це як фітнес та будь яка гімнастика. Але тут ваше обличчя і ваша голова – є начальство, яке слухають і до якого прислухаються. Організм прислухається, вчувається в їхню потребу і їх "згадує" - що саме вони - начальство. При тому ви працюєте з пані Функцією – очі для чого існують? Щоб дивитися на світ, ніс дихати і нюхати, язик, а він з обличчя і голови у  світ "виглядає", налаштований по ділу смакувати і говорити, і т.д.. Працюєте з ротом (можете цукерка взяти, чи печива, якщо немає у вас чуття роботи слинних залоз та язика). Згодом здригніться, точніше струсніться, але легесенько, як краплі поту, цією ж головою… Це для того, щоби почути вуха, щоби почути шкіру обличчя і голови, які в цей момент, а це прекрасний момент (!!!) масажуються молекулами води атмосфери (яких в ній ой-йо-йой!). Буває днями що і 100% вологість (в середньому 80%).

До речі ще щось важливе. Так як провідником здоров’я, і це ми вже неодноразово досліджували, є лімфатична система, яка теж вода, то у лімфи так виникне бажання (запрацює програма) «Поставити силою молекул води (лімфа, яка "тече лише вверх") голову на своє місце наверх тіла. А обличчя, його поверхню, поставити тотожно площині тіла. Але ми з вами при цьому всьому повинні врахувати те, що все в нашому з вами Організмі живе і працює лише за Законом Необхідності та Законом Взаємодії (Взаєможиття) Протилежностей. Тоді варто, в цій позиції появи відчуття ваги голови, «вмостити стопи на поверхні Планети», стопи, як повну Протилежність до голови і обличчя. І основне відчути кінчиками пальців (всіх!) поверхню Планети. Суперфітнес зроблено. Виникнення десь прострілів чи болю в Організмі – це для вас позитивний сигнал, що десь і щось (не заморочуйтесь що) «Стало на місце і саме те, що стояло-працювало не по нормативній програмі». Тоді візьміть і подихайте діафрагмою… і біль, а це дивовижним чином, зникне. Або виникне відчуття падіння. Це теж показник дуже позитивного сигналу від Організму... і тут ви будете здивовані, бо це показник вірного виконання своєї функції вестибулярним апаратом (ви його «нарешті почули», бо включився у роботу).

Довідка. Якось з вами раніше ми дослідили технологію реновації лімфатичної системи. а це «сіль на кінчик язика» по методу нашого вченого Болотова. Можете сьогоднішню технологію, а це суперфітнес, сумістити. Навіть далі по життю такою сенсфізіологічною парою користуватися (навичок вашої Фізіологічної культури). Адже ці технології шедевріальні саме для реновації лікворної системи (читай: лімфатичної системи, відповідно мозку, бо мозок «є лімфою», системи кровоносної, вона рідина, а відповідно серця та рівня гемоглобіну тощо).

Причому при цій технології, я вже про суперфітнес, важлива функція рук.  Тобто, важлива роль того маніпулятора, що Людина Розумна посилає у світ перед собою для реалізації своїх призначення-мети-задачі-місії. А витягнута (для конкретної дії… а не махання під час «оздоровлення») рука – це як і наповнений рідиною (ліквором) шланг. Щоби усвідомити таке значення позиції рук, проведіть особисте сенсфізіологічне дослідження (мушу знову його нагадати). Станьте. Руки висять вздовж тіла. Послухайте як і чим дихається. Руки підніміть і те саме послухайте. Згодом візьміть одну кисть в кулак, і зверніть Увагу, як запрацює інакше-глибше одна ніздря, другу і т.д.. Експериментуйте. Це надзвичайно корисно. Корисно і для процесу реновації дихання, зв'язку рук з носом і крилами носа (див. меридіани товстого кишечника, та Закон "Куди би йшов, і щоби ніс (робив) попереду у мене ніс") і ще й для усвідомлення дієвості, діагностичності та прогностичності Закону науки сенсфізіологіки «Руки ростуть (діють, живуть, страждають, оживають, залежні і т.д.) від грудей, а ноги від живота». Як і груди (все в грудях)  відповідно залежні від дій і «комплексів» рук (скутості рук, пальців рук), наприклад, блокада дихання). А живіт, продовжимо порівняння і дослідження, діє, страждає, живе, працює, залежний і т.д. від свободи ніг. 

Зверніть Увагу. Ви, а це зайняті суперфітнесом в стані нахилу, практично знаходитеся в стані ембріона в матці в період «приготування до народження»! Отак! Отаке має значення суперфітнес. Ви ж у матці голову і обличчя не блокуєте ролями? Тому зробіть з рук «позу фараона» (ембріона). Кисті в цій позиції рук  то складете в кулак, то розпростуйте пальці. Але коли розпростовуєте пальці, то перевірте чи одинаковий кут відстані між пальцями (це важливо, навіть надважливо!). Немає гармонічності в кутах між пальцями, розставте пальці «як треба». А ось після «фараона», а це стану ембріона готового до новонародження, повісьте руки (кисті, точніше) перед собою до центра Планети. Для Чого. Та тому, що вашому Організму потрібно буде їх, а це руки, «носити разом з розумом», то хай і про них, їх значну вагу, згадує і пам’ятає. А в принципі Організм також їх згадає та поновить їхню програму реновації функції та функціональності. І нарешті вихід із суперфітнесу. А це вихід у вертикальний стан. В стан перпендикулярності до Планети, стан, коли ви… вже… навчилися стояти «на двох»! І, до речі, цей вихід з суперфітнесу у вертикальний стан не просто вихід! Це ж і є момент тотожний новонародження! Але колись ваше тіло направлялося всіма своїми силами і бажанням народитися «головою до гравітації». А при цій технології реновації Організму вашого біоробота тіло направляється «головою до антигравітації» (в напрямку до вакууму Космосу). Отож!!! Зверніть Увагу. Що ви враз перестали боятися впасти під час ходіння, що вас надзвичайно випростало… та ще й так, я до старших віком сенсфізіологіків, як це було в юності (юним по суті стало все тіло). До речі цікавим для вас фактом стане те… Що під час вставання зі стільця чи крісла, канапи, ви… Ви перестанете очима «шукати землю і свої ноги» (йти під землю). А вони будуть дивитися вже «куди я йтиму», а тіло йтиме за очима, за думкою "Туди!". Зверніть Увагу, як зникне, і це відразу, інстинктивне опирання руками «на щось» щоби встати. І т.д.. Та що я перераховую. В кожного будуть особисті здобутки (з цими що вище нараховував загальні). В когось зникне гіпертонія, в когось вади в роботі серця, в когось вади в роботі шлунку, в когось…

Нагадування. При суперфітнесу ви тіла не трогаєте! Лише робите його нахил в стан ембріона готового до новонародження. Вся «ваша робота» йде з «тим що тіло мусить носити»: обличчям, та ось дві позиції рук, ембріона-фараона та вис. Ще одне сенсфізіологічне зауваження. Суперфітнес жінками виконується зі стопами які з себе роблять «хвіст Русалки», це не просто перехрест ніг, а саме важливий тут напрям великих пальців ніг, а чоловіча стать навпаки ніг не перехрещує, а зводить ніби до центру великі пальці ніг. До слова я вам обіцявся недавно розповісти ще щось про Сурія намаскар (вправа йоги Привіт Сонцю). Так ось і такий вис рук, і така позиція тіла – одна з модифікацій Сурія намаскар, практично протилежність головної пози. 


 


Механіку реінкарнації покажу на своєму прикладі – без містики і т.п. речей. 

Мене завжди дивувало те, як мені легко давалася фізика. Просто дивно. Точніше, нелогічно. В математиці – повне зеро (за що вигнали навіть зі школи з восьмого класу)… прямо посередині навчального року за повну в ній неуспішність. Тепер то мені стало відомим Для Чого так я любив фізику. Ньютон сидів. Впало яблуко. Він запитав Для Чого впало саме вниз. Так винайшлася у Людства наука фізика. Тобто, Ньютон першим з людей запитав «Для Чого?!». І аж оце тепер до мене дійшло, я про свою успішність у фізиці, що саме я є реінкарнацією Ньютона! Назву так: Домінантною реінкарнацією. Поясню. 

Я, як і він, Ньютон, хто був першим з людей хто побачив таки процес падіння яблука, першим з людей поставив рівність (тотожність буде точнішим поняття) між перпендикулярністю тіла людини і її станом здоров’я. Можливістю довгожительства, розумності "скільки хочу" і лабільністю розумності. Перпендикуляр до поверхні Планети! Крапка. Єдина (людина) істота на Планеті. Що може в цьому стані, стані перпендикуляру, все! Буквально все. В цьому дивному положенні перебуваючи Втрата цього дивного положення – втрата всього. І я ж з людей перший запитав, як це зробив і Ньютон: "Для Чого і в атмосфері Планети Земля і в тілі людини тотожна кількість молекул води?!". Виникає адже проста фізика «Вода у воді плаває, але вертикально».

Read more...Collapse )

Де здоров’я? (запитує медична сенсфізіологіка). І сама ж відповідає: «Здоров’я під пахвами», нюхаєш під пахвами, маєш здоров’я. І я не жартую. Хоча пропонована далі технологія реновації Організму людини буде здаватися вар'ятством. Мовляв, шизонувся Харченко, рекомендуючи як частіше нюхати собі під пахвами.

Давайте таки розберемося (чи таки звар’ював я, чи таки ні). Під пахвами проходять три енергетичні та вібраційні меридіани. Найважливіші до речі для формування Розумної Людини. Наприклад, меридіани легенів (вони, під пахвами – спереду). А ви вже знаєте, що лише в Розумної Людини, на відміну від тварин, основна функція легенів – це утримання (допомога) тілу бути у вертикальному стані. Тому, саме тому, у нас є лише вдих і немає видоху. І, як ви вже знаєте з медичної сенсфізіологіки, – легені в Людин Розумної мінімально працюють для дихання, а це в основному є камера для згорання кисню, і тим творення тепла. А самі легені роздуті. І це лише в людини. Для Чого. Для утримання тепла, щоби створити з об’єму грудей таку собі повітряну кулю.

Read more...Collapse )


Поспішаю поділитися з вами. Знайшов таку інформацію: «Завершують наш парад лицьових тригерів звичайно ж губи. А саме усіма улюблені губи трубочкою. Якщо ваша половинка не збирається робити селфі, тоді тут грають стародавні, людські гени. Вперше це явище описали зоологи, що спостерігали за поведінкою шимпанзе та інших приматів. Як з'ясувалося пізніше, практично всі примати, в тому числі і люди, в разі небезпеки або емоційного занепокоєння починають робити (згортати) губи трубочкою (джерело: http://newrezume.org/news/2018-04-28-27385)

Read more...Collapse )

Tags:


Для Чого по всьому світу, хоча про це вже надавав інформацію, для жінок винайдено таке вбрання. Спідниці, плаття, кімоно, сарі тощо. Є дуже багато здогадок на цю тему. Наприклад, що тим створюється своєрідний енергетичний конус «який поєднує землю і жінку» і т.д. Згідно досліджень та висновків науки сенсфізіологіку, енергетика та інше... Воно то може й так, воно наукою сенсфізіологікою зовсім не ігнорується. Але є головне. Коли людина ходить, тоді між ніг створюється ВІТЕР. Тому між ногами жінки (дівчини) виникає холод-протяг (постійте на протязі, як швидко виникне застуда, а навіть ангіна та запалення легень, як часто прийдеться бігати сю-сю робити). Так будете знати відчуття матки, і усвідомлювати спазм від холоду жіночих органів. Тому й виникає охолодження матки (стародавні люди всього світу, жінки, це явно відчували. І явно була «народна статистика» що жінки в такому "жіночому" вбранні і хворіють менше інших, і народжують здорових дітей, і… і народжують.

Довідка. Сьогочасна статистика доводить, що кожна друга жінка в так званому «цивілізованому світі», а це, погодьтеся,  світ моди на оштанення жінок, не може вагітніти, а, ті що таки завагітніли втрачають дитину викиднем, або ж роди патологічні, або ж роди кесаревим розтином.

Read more...Collapse )


«Немає чого!» скажете ви лікареві, коли таку, а це неприємну, процедуру, як масаж простати, вам запропонує. А ось коли станеться у вас так, що з'явиться симптоматика простатиту, або відчуття відсутності сексуальності, інші проблеми з простатою тощо, тоді ви згадуєте науку сенсфізіологіку і пропоновану вам (далі) технологію реновації функціональності простати та ліквідації вже наявних проблем. До речі. Наука сенсфізіологіка відповідає на єдине питання «Для Чого?!», тим породжуючи специфічно-спеціальне мислення, яке перероджує (перепрофільовує) цивілізацію Homo Sapiens, Людина Розумна в цивілізацію Homo Sensus, Людина Свідома. А вже Людина Свідома… свідома того, що Для Чого лізти до простати через задній прохід, через товстий кишечник, масажуючи простату ламати мікрокапілярну його мережу, травмувати його ніжну слизову і т.д.. Він, товстий кишечник постраждає, без вини-винний. Та ще й масаж через задній прохід – це і двічі неприємна процедура, і, болюча, і емоційно, бо мусиш до лікаря повертатися тим… що є постійно "захованим від зовнішнього світу". Пожартую: Он росіяни ведуть війну з гомосеками, так вони називають гомосексуалістів. Але ж по суті… коли ти йдеш на масаж простати, то вже гомік. Та ще й який! Так що багатьом «анти-гомосексуалістам» потрібно «тихо мовчати». 

Read more...Collapse )

Latest Month

August 2018
S M T W T F S
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

Tags

Syndicate

RSS Atom
Powered by LiveJournal.com
Designed by Lilia Ahner