?

Log in

No account? Create an account

Про куркуму і рак

Хтось сказав, що на куркуму карась ловиться. Купив. Жодного результату. Можливо наш карась… карась – перебірливий. Бо піарений в риболовних книжках аніс теж нашого карася «не бере».

Але я не про карасів (я з ними непогано таки потоваришували, в порівнянні відповідно з уловом іншими риболовами). А це стаття про антиракову дію куркуми. Та – що куркума допомагає зору. Цитую інформацію з Інтернету: «Медики назвали спецію, яка поліпшує зір» джерело: https://akcenty.com.ua/nauka/19302-vrachi-nazvali-speciyu-uluchshayushchuyu-zrenie. Суть. Американські вчені рік тому провели дослідження про вплив куркуми на організм людини. В результаті з'ясували, що куркума може підвищувати витривалість зору.
Вивчивши властивості цієї спеції, біологи виявили, що куркуму можна використовувати для знищення ракових клітин під час хіміотерапії. Вона допомагає знімати запальні процеси, покращує зір, перешкоджає недоумству та ще й позитивно впливає на роботу серцевого м'яза (бач як багато?!). А я її для карасів. Однак не всі вчені заявили (констатуючи ніби дотримуються мого враження на досвіді «куркума – карасі», «аніс – карасі») деякі відзначають негативні особливості куркуми і це є її погана розчинність у воді та незначне всмоктування в кров'яну систему.  Думки біологів на куркуму – розійшлися: чи то є позитив, чи то немає позитиву.

Яку ж дає відповідь на цю інформацію про рак, зір та куркуму, наука сенсфізіологіка. Ми з вами Хто?! Відповідь проста, ми – сенсфізіологіки. А тому, якщо ми Homo Sensus, тобто, Люди Свідомі, тоді на такі заяви, а це як є і «за»,  як є і «проти»… ми з вами беремо і шукаємо відповідь на все і про все, як про куркуму, точнісінько як бджоли до квіток щоби виробити мед ми кидаємося до таких інформацій – щоби виробити мед Знань.

Щодо першого твердження наука сенсфізіологіка робить такий висновок. Що в результатах роботи вчених є правда. Просто вони за своїми висновками не бачать і знають причинності «куркума – рак», «куркума – зір».  Адже вони – не ми, а тому явно не враховують Знання далекосхідної стародавньої медицини та найнайнай сучаснішої та надефективної Су Джок медицини. З їх причинною діагностикою та причинною терапією. На відомо. Що зір є янь і є Гетеро. Рак є інь і є Гомо. Куркума є Янь і є Гетеро, бо має  помаранчевий колір (колір Сонця, яке є янь, див. У – Сін). Помаранчевий є кольогом енергії жару (див. Су Джок медицину теорію та практику 6Кі). Тому куркума є саме того кольору, що позбавляє Організм холоду. Як енергії так і стану. Звернемо увагу на «куркума – зір». Холод, згідно У – Сін є Першоелементом Вода, а скловидне тіло ока – є її творінням. Одночасно куркума – є енергією жару чому, а це своїм кольором. Так само…  кольором жару, як і морква про яку он відомо, що покращує зір. Але куркума і морква чим тотожні, кольором зовнішньої оболонки стержня моркви. Висновок, напрошується Для Чого морква, щоби про неї не говорили, є допоміжна допомога зору (і такі є також дослідження моркви при раку, але, як і про куркуму – йде мова вчених про «хімію» моркви). Рак – це енергія холоду.  Його основні бренди: Аби чогось "такого" не сталося, не вийшло тощо", або "А що про мене людискажутьякщо я... стану сам собою (сама собою". І таким чином рак є наслідок (див.) постійного, як інь, самосебесковування – чим завгодно. Виникає в Організмі і його діях і рухах синдром психологічний як кажуть зеки «Век свободы не видать» (українською: Вік свободи не бачити) наслідок цей – внутрішній холод і згодом рак, тому і  все решта цієї проблеми тіла людини відносяться, і  в У – Сін, і в Су Джок медицині, до Першоелементу та енергії Холод. А тому «приплутувати» тут «хімію», на що вони посилаються є недоречним. Як і «хімія» куркуми – суть зовсім-зовсім в іншому! Адже той же ж рак, про це варто повторити, є енергією холоду з  яким так звана хіміотерапія «бореться». А хіміотерапія є сама по собі янь, та сама по собі є – енергією жару. Просто куркума чим допомагає, як встановили вчені хіміотерапії – куркума собою  якби пом’яукшує цей фізіологічно-фізично-хімічний удар на Організм. Чим. Ми це з вами знаємо за Законом науки сенсфізіологіки «Світ входить в очі кольором, а з очей Світ входить кольором в Організм, змінюючи гомеостаз відповідно структури і гами кольору від ззовні». А тут колір-жар входить в Організм людини… візуалізацією куркуми. Від її «помаранчовості, як жарості», а тому і відповідно названого вище Закону діє. і на очі, як холод, і на рак, як холод.

Довідка, для тих хто має сумніви (стосовно очі-холод). Згідно так званих китайських меридіанів (див. технології акупунктури, рефлексотерапію) з ока зачинається енергетичний меридіан сечового міхура. Але ж енергетика цього меридіану і є категорією янь холод (і згідно У –Сін, і згідно Су Джок медицини).

А ось про негативні особливості куркуми (така заява зроблена у статті) то – то це повнісінька брехня! Вчених. І при чому по вінця повна брехня, адже її вони ж самі показують, мова про нерозчинність куркуми. Поясню. Те що куркума не розчиняється у воді – є для Організму благо. Колір виліковним є, а не «хімія». Адже по фактажу її нерозчинності навіть в Організмі не може бути враження куркумою жодних органів і систем. А особливо… особливо «розчинних» гормональної та ендокринної! Які під час хіміотерапії найбільше страждають. Також жодного враження завдяки нерозчинності «по ходу терапії» (що роблять всі решта медикаментів «одне лікують, наприклад, коліно, чи…  – решта нищать»). Минає куркума враженням органів і систем абсолютно. Органів і систем абсолютно  непричетних «до лікування». Вони й так у випадку хіміотерапії раку всі нищаться хіміотерапією. Кому повезло у поєднання куркуми з хімієтерапією, скажіть «Слава пані Куркумі!». Адже Для Чого решту органів і систем травити і витравлювати з них життя тому, що куркума по великому рахунку – це як поліцейський на вулицях. Є. Не розчиняється в потоках людей. Видимий. Допомагає людині вибрати правильне рішення. Як і куркума активує продукування враженими органами і системами енергії жару проти холоду. Образно Організм елементарно забув. Що «внутрішня куркума» (енергія жару) таки є. Це те саме, як і ви всі згадуєте про поліцейського у випадку небезпеки, але якщо поліцейського (енергії жару) на горизонті немає – то вдаєтеся до самооборони шукаючи в собі «поліцейського». Як і те нам важливо усвідомити, що куркума таки не всотується навіть у кров’яне русло. «Як ввійшло так і пішло» - проходом по кишково-травній трубі. Приклад для усвідомлення – це всотування в руслі будь якої річки молекул води. Це  – призводить до навколишнього заболочення та ослаблення берегів (судин). Ну не мислять сучасні вчені сенсфізіологічно. Ну – не мислять. Шкода. А тому вчені дають, тут куркумі, таку собі «позитивно-негативну» характеристику… візьми розберися?! Де тут у їхніх висновках правда (читай вище) де тут у висновках домислювання, навіть не зважаючи на факт нерозчинності. Що, згідно логіки «яке ввійшло то таке ж і вийшло», як кісточка вишні проковтнутою, шкоди принести куркума просто не може!
Сенсфізіологіка пиття, а це і філософія, і практика «як вірно пити щоби здоровим жити» мною надано статтею «Організм, як космічний корабель або як отримати у нього дозвіл на проникнення їжі і води». По факту. Саме практики моєї і моїх пацієнтів – це шедевріальні знання, як і дуже, і дуже, симпатичною є сама технологія «отримання допуску» від Самого! (тобто Організму людини, як її біоробота).
Ми, сенсфізіологіки, як Homo Sensus (як Люди Свідомі) по правді воду не п’ємо, в загальноприйнятому, ми її: жуємо-смакуємо. Аж до того моменту… коли вона ніби сама опиниться всередині Організму. А по факту філософії цієї шедевріальної технології, нагадую її формат.
Дозвіл на проникнення в наш Організм, як космічний корабель,буквально, в агресивній до гомеостазу атмосфері цієї Планети – це є «перебирання зубами молекул води». Навіть, а такі дослідження вже є, коли води – немає. Тоді, якби набираємо в рот атмосферу (в ній в середньому по Планеті біля 80% молекул води) і так само – жується-смакується, але вже атмосфера, перебираються зубами її молекули води – що викликає відчуття «напився» чи «напилася».
Але «вода так вода». Коли будете звично – пити. Якщо більшість людей п’ють воду, ковтають, а не її підносять до вуст і нюхають спершу, і при цьому вони ще й задирають голову, утискуючи вагою голови, а це 4 кг., найважливіший в процесах автоматичного регулювання програм Організму продовгуватий мозок та блукаючий нерв… То ми, як Люди Свідомі, від сьогодні (хоч раз на дню вистачить!) п’ємо так - це є «подвійне пиття». Підносите посудину з водою (рідиною) до вуст і тримаєте свою голову так… ніби щоби не відпала і друга трансакція води. Це в тому ж положенні голови щоби «не відпала від хребта» і на ньому не змістилася, вигинаємося назад, коли зачинаємо пити не в шиї, а в тілі. Успіхів.
Результати, а це напевно, вас здивують. Своєю результативністю при наявності хвороб (багатьох) при одних полегшення стану, при інших – повна ліквідація симптоматики, при третіх…. Третіх взагалі не стане, коли така проста технологія буде апріорі вашим навичком (вашої ж Фізіологічної культури). Таким чином, завдяки ось такої профілактичної «роботи», як пиття сенсфізіологічне, захворіти хронічною хворобою ви (ваш, що точніше, Організм) просто не в змозі. Суть останньої тези «Ми з води і без води і ні туди, і ні сюди» таки достовірна (див. науку фізіологію). Але і – лишньої води – нашому Організму абсолютно непотрібно. Просто потрібно нам з вами усвідомити одну річ (я про наш Організм, як машину, як фабрику, як біоробот). Він мислить такими простими категоріями: "Це ж треба ВОДУ, а вона зі своїм хімічним складом, переробити в лімфу і кров – важка і відповідальна робота та ще мені, Організму, кров та лімфу перетворити у воду-сечу чи воду-піт тощо". А воно Йому (нашому Організму) потрібне? Кожна нормальна людина, відповідно свідома, скаже НІ. І при тому велике НІ, і зачне не лити воду в Організм, цю ідеально підлаштовану до цієї Планети біосистему (див. поняття гомеостаз), а спочатку – нюхати що п’єш – адже це молекули води "винюхуються". Таким чином згодом досліджувати і їх інформаційний вміст та перещупувати зубами. Все просто: Вже не вливати, аби як, воду, і аби скільки в Організм, а робити так як вище раджу: Пити-нюхати і жувати, пити з вигином не у шиї, а тілом.
Довідка. Для чого саме тілом... це довго пояснювати і "заморитесь" читати, але це технологія самого Організму!
Вітаю. З новими Знаннями. І про воду, і про Організм. «Якому стрес від пиття (точніше, лиття) абсолютно непотрібен».

Тоді вам сюди. Прислухайтеся до медичної сенсфізіологіки. І, як кажуть, «по катаракті». Але головне в цій новій абсолютно технології реновації програм нашого тіла як біоробота – це те, що вона побудована на повсякденності! Взагалі цікава сама по собі ідея "пізнання реакцій тіла людини через реакції тіл других представників Природи" (далі). Цікава ще й тим, що нічого спеціально не потрібно (бальзам для "лінивців"). Тепер філософія технології профілактики катаракти та її ліквідація в первинних проявах. Для цього згадайте мем «крокодил коли їсть жертву плаче». Це ж саме стосується і людини. Ось тому я і вирішив не втомлювати вас засадами ні енергетичного, ні фізіологічного, ні навіть механічного походження цієї технології. Очі та "все проних". див. за тегами "очі", "зір" все-таки значний пласт медичної сенсфізіологіки, через те, що очі і зір - це надважливий інструмент всього тваринного світу. Тобто.... пожартую: і людини, як тварини, що ЇСТЬ (братів своїх менших: від зернини, від овоча чи фрукту до верблюда). Під стопою у вас, коли загнути пальці, тоді під тими пальцями на підошві створюється своєрідне заглиблення. То що ви зробите, а це, коли вам захочеться ліквідувати катаракту, саме так і загніть пальці коли їсте. Але це зробите із закритими очима.

Довідка. Очі закриті для того, щоби їх «виключити», як і всі процеси передачі світлової інформації та переформатування у візуальний образ (з відповідною реакцією Організму нашого з вами біоробота, тіла людини, а таких процесів ой як багато!

Таким чином ми з вами якби виключаємо мозок «на бачення». І, натомість, включаємо Підсвідомість «на сторожу» (від агресії зовнішнього світу). Аа це відповідне напруження слухового аналізатора, додаткової чутливості шкіри, волосків на ній як антен тощо. Головне тут нам для профілактики та ліквідації катаракти це слина та язик. Тому ви не їсте по звичному, як є звичка всіх людей. А при цьому (очі закриті. стопи "в кулак") Смакуєте. Тому і пишу з великої, через значимість і самого поняття, "смакувати так смакувати", і процесу фізіологічному, фізичному (жування) та енергетичному. І, так смакуючи, то затискуєте стопу «у кулак» то «кулак» розпускаєте. Мжете не їсти, а цукерку смакувати, кавалечек хліба (найкраще до речі - щоби смакувати!!!). І, головне тут, що коли так будете робити, щоби самі, а не я "підказував", Звернути Увагу на те… що і ви тоді заплачете як і крокодил. От і вся технологія профілактики та ліквідації катаракти.

Довідка для сенсфізіологіків. Це я для решти не наводив філософії та «механіки» профілактики катаракти та виліковування розвитку катаракти ліквідацією її причини. Для вас, бо ви профі, хоч і все й так зрозуміло, варто дещо уточнити.

В нашому продовгуватому мозку слино та сльозовидільні нерви такі самі сусіди по життю, як і сіамські близнюки! (мікрометри відстані між ними). І цю аксіому медичної сенсфізіологіки потрібно окулістам знати, як, як говорять,«отче наш». Також ви з китайської медицини знаєте: що те заглиблення під пальцями стопи, стопи яку ми взяли «в кулак», є першою точкою енергетичного меридіану нирок «Джерело фонтану». Ми вже з вами знаємо – що це точка прямої дії на можливість створення з рук і пальців рук «стану фонтану» (можливості руки піднятися на максимум вверх і в боки, і розпростувати пальці за своїми кінчиками).

Довідка. Це доволі значний у медичній сенсфізіологіці тест. Адже ми так можемо не лише проаналізувати стан тієї чи тієї енергетичних систем нирок (роботи нирки певної також) - це «можеш чи не можеш створити фонтан з кінчиків пальців рук».

Тому нам, як сенсфізіологікам, потрібно тут, щодо катаракти і не лише її, усвідомити, що саме таким чином енергетична та вібраційні системи нирок підіймають тіло зсередини хребта (оригінальне до речі знання і оригінальний тренінг своїх нирок і це... вміти смакувати!). Щось вами в цю мить смакується, цукерка, печиво, найкраще – це кавалечек хліба смокчиться(!!!). Останнє, я про хліб, особливо важливо. Практично, квінтесенція ідеального процесу слиновиділення щоби ви знали! Зажали «кулака» зі стоп (чи по черзі одна-друга) язик смакує, слиновидільні залози працюють, продовгуватий мозок в цю мить включений, той, що «включає» і слиновидільні залози на те що смакується, і сльозовидільні залози, а сам мозок, і процеси які би перешкоджали продовгуватому мозку працювати, відключено закриттям очей…

Довідка. Я не даремно згадував про важажливість закриття очей. Адже так як очі і зір є первинним у «тваринній практиці», то зір це, як і продовгуватий мозок наш, є найнайнайстародавнішим! Он куди ми «зазираємо» у профілактиці катаракти, в ембріогенез.

І тут ми, це вже доповнення до основи технології антикатарактної при роботі з пацієнтами (практично це є метофізіологічний палсинг при катаракті) підняли кінчики пальців увись. Фонтан… зробили. Як і, зверніть Увагу на це, фонтан сліз (я слово фонтан вжив як образ), ну мусить, мусить, бо це "енергетична фізіологія" піти зволоження очей. Мусить, а в кого сльзовиділення не виникло, повторіть технологію, чи це робите ви самі, чи з пацієнтами виліковуєте катаракту. Все так само: «зажати-розжати кулака стопи під час смакування із закритими очима» і "фонтан!" (до речі гарне несамовито виникло поняття "енергетична фізіологія", мельдую, поняттям у сенсфізіологіці хоча цей бренд "енергетична фізіологія" і має автора, тому "енергетична сенсфізіологіка". Що ще нам цікаво усвідомити. Це, що вібраційний меридіан нирок, він як потік лімфи нашим Організмом, підпирає, і це буквально, собою череп знизу. Але і при тому він же ж утримує череп на атланті в позиції вивіреної коливальної системи. Уявіть. Коли голова в 4 кг. (таки «болванка») балансує на хребті і цьому хребці! І це, друзі, відбувається саме в зоні життя цих двох поважних пар нервів!!! (слиновидільного та сльозовидільного). Так ми робимо з вами важливий висновок: "Для Чого існує-виникає катаракта". Катаракта є фактично, і практично, вона і є породженням того, що людина вагою голови утискує собі продовгуватий мозок (відповідно сльзовидільний, слиновидільний та окоруховий нерви!). Аксіома. До реч окоруховий нерв, просто нагадую, діє на окорухові м'язи, які в ембріогенезі продукуються з двох ембріональних листків, а... остальна, навіть Гора, м'язів людини - з одного! Така важливість, усвідомте процеси виникнення катаракти з цієї позиції "сенсфізіологічного бачення" (назвемо так) процесів і їх причинності. Зверніть Увагу (проста статистика, проста, бо візуальна) люди хто з катарактою, чи проявами, це або «носа догори задирає постійно», як проблема ментальна, або ж проблема підсвідомого страху через минулу травму (того ж носа) що тоді сам задирається, через програму постійного страху, а це самого, носа, самозахисту і тому голова постійно «втікає від небезпеки знищуючи очі, слиновиділення, сльозовиділення». Тоді, через таку он програму, будь який рух «перед носом» людини, а це навіть подув вітру, чи птаха пролетіла тощо, викликає підсвідоме сахання голови назад. Катаракта таким чином є «потиличною проблемою!». Ще пам’ятаймо про те, що катаракта ніби є проблемою «спереду у ока» – кришталик мутніє. Але катаракта і є свідченням того, що є задіяний в цьому процесі енергетичний меридіан сечового міхура, він знаємо - "потиличий" (див. схему меридіану) обох або однієї половин тіла, адже вони з енергетичними системами нирок пов’язані! І, не лише фізіологічно, але і за Законом взаємодій між Інь та Янь. Та ще і меридіан сечового зачинається з дна ока, до якого саме катарактою наш Організм намагається «не давати світла». Так відпочиватиме продовгуватий мозок. Так відпочиватиме енергетичний меридіан сечового міхура. Так відпочивати обігрів мозку (дія цього иеридіану). Так відпочиватиме вся паравертебральна нервова система, що її забезпечує своєю енергетикою саме цей меридіан (і далі!). Катаракта, друзі, рятує людину від он скількох проблем!

Резюме. Катаракта - це потилична проблема. Для Чого саме у старших людей і виникає. Аксіома причини – це задерте і напружене вперед підборіддя. Завжди. Придивіться як ходять. Придивіться, як вони жують їжу. І саме тому і виникає «Капєц зору», точніше капєц прозорості кришталика. Кажуть в народі «Щоби мої очі тебе (Світ явно) не бачили» і аналогово «Вода кристальна, як сльоза». Недаремно кажуть! Ось так просто про сльозу, яка і робить кристалик кристально-чистим... без участі катаракти.

Ось подумав, подумав... і, для вас, сенсфізіологіків, потрібно все-таки оновити інформацію про «енергетику катаракти». Вона така. Саме там де у нас сльозовидільні залози закінчує свій поверхневий хід енергетичний меридіан спинного мозку (ще є його значення, уважними будьте: «Потрійний обігрівач» та «Три поверхи шлунку», є й інші його назви. Цей енергетичний меридіан зачинається на кінчику безіменного пальця руки. Тому й пожартую: он до чого призводить «окільцьовування» молодят! Щоби з’явилася енергетична «катаракта повесільна» і таким чином щоби перестали бачити інших: для неї, бачити-хотіти окрім коханого інших хлопців, для нього – дівчат. Жарт-жартом. Але явно що так і є. Кохання явно напряму залежить від енергетичного та вібраційного меридіанів спинного мозку. Знову пожартую: недаремно має назву "Потрійний обігрівач". (залишається одне робити... коли є бажання закохати та закохуватися це подіяти на ніготь (див. сенсфізіологіку цього фактажу) безіменного пальця!!!) - це я для тих, хто не маєте пари, а дуже хочете, торкнуться саме його, нігтя тобто... або ж свого. І, кохання, запалає. Продовжую: саме там де знаходиться сльозова залоза цей енергетичний меридіан входить в тіло, при чому це відбувається буквально, в скроню. і далі йде до шиловидного відростку шелепи, далі йде - це ніби стікає по ходу «шила», а далі енергія меридіану тече вже паралельно з меридіаном шлунку. По щелепі її формуючи і її забезпечує "роботу щоби не обвисала!" (таким чином від суглобу до суглобу формуючи «можливість жувальну» також стан нижніх зубів. Далі потік меридіану, а це практично, утворює кадик. Далі йде понад грудиною (до речі саме завдяки… сльозам, працюють грудино реберні суглоби). Щоби це твердження науки сенсфізіологіки усвідомити, зверніть Увагу на таке питання:«Для Чого жінки плачуть», а чоловіки ні, лиш інколи. Жінки плачуть, для. Адже так діє їхній Організм, щоби зачати дихати лише грудьми по жіночому типу, адже жінки дихають ними, до речі профілактика мастопатій, раку, маститів тощо молочних залоз, а чоловіки животом. Якщо жінка чи дівчина зачинає дихати животом… то вже капєц і її жіночості, і вона вже є є ходячий мужик (без лапок пишу), що навіть обростає волоссям! До речі повідомляв вам одне сенсфізіологічне спостереження : коли жінка одягає штани, вона автоматично зачинає дихати по чоловічому типу - тобто, животом і ось таким чином примушує свою гормональну систему перегруповуватися на вироблення замість жіночих чоловічих гормонів. Тому і поведінка-характер-мислення тощо жінки чи дівчини стає очоловіченим (для чого так стається усвідомите далі, коли ми будемо аналізувати підколінні ямки). Далі потік енергії цього меридіану попадає у шлунок. Йде потік енергії малою кривизною шлунку її створюючи даючи звідти три гілки, що собою по факту створюють таку он як і є форму трьох поверхів шлунку! І це так цікаво! Вони собою, своєю енергетичною «напруженістю» якби розширюють шлунок або його звужують. Роблячи, і це є буквально так (!) його наявну анатомічну форму... "і скільки може в нього влізти". От що означає "Дорога до серця чоловічого лежить через шлунок", а пофакту - через ніготь вказувного пальця... з весільним перснем. Хочете щоби чоловікові все смакувало... вже знаєте,що робити...
.
Довідка. Щоби я просив сенсфізіологіків. Це ще раз перечитаєте «енергетичну технологію грудно-жіночого дихання» та творення саме цим диханням форми шлунку. Адже тоді вам стане це в поміч у своєму житті, житті рідних, при роботі з пацієнтами. Та усвідомленим такий Закон науки сенсфізіологіки, як «Чоловіки – ніколи не хворіють. Їх організм лише хворобою реагує на думки та проблеми жінок». Якщо ви цей постулат поєднаєте (його сенсфізіологіку) із народним виразом «Дорога до серця чоловіка лежить через шлунок», а «серце чоловіче» знаєте – що це простата, тоді нам відкривається ой як багато знань та причин захворювань: і жінок, і чоловіків, і їхніх шлунків, і їхніх статевих можливостей.
.
Після виходу зі шлунку, цей цікавий, адже і «сльозовий», і «дихальний» водночас, і «жувальний», і он навіть сексуальний меридіан, йде так само, на це зверніть особливу Увагу, як і енергетичний меридіан нирок, але нирок меридіан йде назовні тіла, а спинного мозку всередині тіла. І це відбувається по білій лінії живота. Наприклад, утворюючи так звані «кубики» (нирок знизу йде від мізинця ноги і підстоп’я вверх по нозі до білої лінії живота, доходить до сонячного сплетіння до сфінктеру шлунку, робить під кінцем грудини поворот вниз понад «кубиками» по боках, і щоби дійти також до під’язикової кістки та легенево-шлункового клапану горла знову піднімається вверх. Таким чином, до того ж самісінького всього того, де йде енергетичний та вібраційний меридіани спинного мозку! Я про кадик і його стан, як і про стан і можливість ковтання так і мови-розмови. Енергетичний меридіан спинного мозку йде, повторюю надважливе, навпаки потоку меридіану нирок, тобто, енергія тече зверху з кінчика безіменного пальця, як писав вище, по факту заглиблюється в тіло з руки від сльозової залози і так само йде вниз як і річка з гори тече - це якби проти потоку меридіану нирок, уявіть себе, коли піднімаєтеся на гору (меридіан нирки) і навпроти йде бурхливий потік води (будьте уважними сенсфізіологіки до цієї образності з метою поставити причинний діагноз і не лише причини катаракти, але й причини інших захворювань хронічних та гострих. Бо ж більшість проблем зі здоров'ям-справністю свого біоробота чи біоробота ваших пацієнтів саме тут, в цьому знанні заховані.. Але якщо меридіан нирок піднімає собою тіло знизу вверх, і він є поверхневим, а спинного мозку зсередини тече так само, то і таким чином вони собою «створюють форму живота і тіла» (читай: створюють пузо чи ні, випнуті для чоловіків груди чи ні, жінкам здорові молочні залози чи ні). Повторити важливо оце, що меридіан спинного мозку йде всередині по животу і тому і «створює стан живота». Адже так само так як і меридіан нирок піднімається під діафрагму, та повертається потоком вниз, згадуємо, ця ріка з гори, і знову вниз (взагалі скажу вам, цей фактор, що виник з образності проти потоку походу вгору людини, показує все. І тут, раптом, обидва меридіани для чогось так що йдуть йдуть, той вгору і, раптом поворот вниз, той вниз, і раптом поворот вверх.... Це мені прийшло мислення чимось подібне до альпінізму: піднялися, до табору опустилися, щоби легені і серце "віддихалися", табір знову підняли до місця куди вже піднялися... піднялися знову на гору і так далі. Так, за образом альпінізму, ми з вами, бо ми сенсфізіологіки, чітко знаємо "хто і як робить дихання". А це і астму, і бронхіти, і всі проблем легень і серця решту. Той підіймається, той опускається щоби! Щоби пройти, будьте Уважні, бо ж знатимете досконало звідки ще катаракта «береться», пройти через матку та простату!

До слова. Можна, ще пожартую. Для Чого, а саме в старших людей з’являється катаракта. Чисто психологічний феномен. Матка і простата вже стає «не при ділі», а тому такі старші, для чогось так специфічно за підборіддям голову тягнуть вперед (до речі це дія ходу енергетичного меридіану спинного мозку, як ви вже знаєте) та томі і піднімають!. У яких - не приділі, що їм хочеться он того хлопця молодого, он ту дівчину молоду і гарну… а ні матка , в першому випадку, ні простата в другому, вже «не при ділі». Хочеться і колеться… та енергетичний меридіан спинного мозку не дає! Так ось і створюється... катаракта: «щоби їх мої очі не бачили». Тим паче що саме в нирках, як сказано трактатами, живе життєва енергія і саме нирки, так ними сказано "закривають і відкривають всі отвори організму... тут катарактою..

Так ось коли меридіа, спинного мозку, що зачинається від кінчика вказівного, а в тілі від сльозової, а це і є "крокодилової" залози, пройде матку і простату (конкретно ними він і командує!) тоді йде далі робити собою інше «шило», куприка. І вже звідти стікає ріка енергії цього меридіану на обидві ноги. Закінчуючись в ямках під колінами.

Довідка. Є таке захворювання, як розсіяний склероз. То причина цієї хвороби, а я таких людей, а це в основному молоді люди, вилікував за роки моєї практики не один десяток, ось зараз чудовий успіх з пацієнткою. І саме вилікував не один десяток, а не лікував. Адже мені відома причина розсіяного склерозу. Як механізму взаємодії. І який є породженням цього меридіану. Точніше, назву так процес виникнення і протікання (хронізація) розсіяного склерозу, на базі дії "енергетичної четвірки зору": меридіану спинного мозку, меридіану головного мозку, меридіану сечового міхура, що як сказано «обігріває мозок», також жовчного, окорухові м'язи, і нирок, який одночас "відкриває і закриває всі отвори організму (вони всі утримують між собою ноги) «ноги при тілі і тіло на ногах».

Таким чином. Це якщо ви проти мати у себе катаркту чи від неї людину позбавити. Тоді ви усвідомлюючи дві основні речі, це по-перше технологію, вище, мною запропоновану і енергетику катаракти. Що можливо пізнати через енергетичний меридіан спинного мозку. І ним ви провадите: і профілактику катаракти, і навіть ліквідацію її проявів. До речі в історії медицини є багато свідчень "прозріння" вже при наявній катаракті. Головне усвідомити те, що аж дуже для когось буде дивно, як цей меридіан повторює зсередини тіла хід енергетичного меридіану нирок! Те саме до речі як і усвідомте значення для виникнення та розвитку послідовному, профілактики катаракти, судячи по роботі грудино-реберних суглобів під час дихання. Також не забуваємо про нашу можливість 100% діагностики, завдяки цій технології - антикатактної, стану нирок. І по стану роботи зіниці з якої на кришталик поступає світло якого Організм "не хоче" і таким чином створює катаракту, і нею "закрикває штору на вікні у світ", і по стану (можливості, підніти вверх кінчики пальців рук, "фонтануючи" ними. Це той меридіан, нирок, що теж забезпечує роботу грудино-реберних суглобів. Якось-такось так виникає цікава ситуація-знання! Виходить, що коли подихати грудиною та "пошукати кінчиками пальців вверху максимально тягнучись Стратосферу... то катаракта мусить відступити! І у неї по факту немає жодного шансу виникнути. Коли немає, назву так процес, "затискування себе і своїх думок у грудях, а кінчиків пальців рук в їх діях і чутливості". І так далі.

Таким чином, коли візьмете до вуст цукерку (печиво, кавалечек хліба) та, а це так, активуєте тим технологію самого біоробота, а це "впускати в себе світло чи ні" впускати в себе людей чи не впускати" а цей процес показує нам ковтання слини, ковтання, як робота клапану до шлунку і легень, ковтання, як дія кореня язика де закінчується хід меридіану нирок, і як наслідок виникає смакуванням слиновиділення, що діятиме одночасно і на нирки, і на спинний мозок, і зворотно на продовгуватий мозок та й ще і зробите при цьому "кулак" зі стопи (меридіан нирок його, цей кулак зі стопи робить). Або ж зробите напруження під колінами (тоді, самі зверніть увагу, виникне випростаність додаткова сама собою в стоячому положенні. Коротше, на все зверніть Увагу, які "крокодилові" реакції і очей і всього виникнуть..

Довідка. Вона лише для чоловічої статі. Стояти найкраще при цій технології.. А жінки сядьте, або, нає "трону для королеви" то присядьте, навіть присядете "в реверансі" і цього досить, бо це означатиме специфічне розслаблення під колінами, поєднанихцими меридіанами з грудиною і з грудним диханням і зі сльозами та маткою.Тоді вам катаракта ну жодним чином не грозить. По факту.

Але ж ви мене запитаєте: Як вам взнати чи це так, чи ні. Все просто. Дивіться на початок статті, як крокодили плачуть. Так і ви заплачете. Поява зволоження очей. Але ще й побачите результат технології ще й феноменом появи грудного дихання у жінок, а у чоловічої статі навпаки животом. А ще для вас багатьох відновленням вже згаслих статевих почуттів-відчуттів! (тобто, відновленням роботи гормональної системи, як і поява здоров'я матки і простати). Успіхів.

Вона може бути "шафною", але так може бути, що ви шафи в домі не маєте/ Тоді можете назвати і «стінною». Але є один, і він є надважливий, момент, – це повна відсутність під стіною плінтусу. Наприклад, у мене будинок отеплений пінопластом, а тому внизу стіни виникло навіть заглиблення, практично таке саме, як у шафи знизу (супер само по собі для користування пропонованоюдоволі простою... але "небезпечною" бо викликає підсвідомий страх впасти... що апріорі НЕ МОЖЕ БУТИ!!!!. Та ще й глибше заглиблення для пальців ніг, що дає додаткові преференції (піду на вулицю і проведу «стінну гімнастику»... хоча он маю шкаф у кабінеті).

Суть «шафної» гімнастики нашого тіла, як нашого біоробота, це - навчити його перестати боятися впасти (ви ж від менене, точніше від науки сенсфізіологіки знаєте) що страх впасти - є синонімом "захворювати" та синонімом "померти ще молодими" (див. статтю, наприклад і поняття "похід на той світ"). І цей тренінг нашого біоробота, а це на профілактику та захист від болячок-хвороб та передчасної старості та за нею передчасної смертності (капітальна я вам скажу гімнастика - заміна всіх що в Природі існують) окрім вивченої вже вами "плавання скелетом" яку знаєте, але то у просто воді, а-ля Русалки образ, а то "Русалкою у воді атмосфери" і цей тренінг є, як і все у медично-профілактичній сенсфізіологіці простий! Адже базується на вам вже відомій закономірності: Що тіло Людини Розумної – запрограмоване. Наш біоробот, кожна його частина, часточка, клітинка і навіть ген запрограмовані на «вміння і самому стояти перпендикуляром до поверхні Планети та ще й утримувати «розумну голову» і «розумні руки» вгорі від всього тіла під час життєдіяльності»! І, основне ми вже з вами усвідомили за ці роки спілкування з медичною сенсфізіологікою: Що чим вище голова і чим вище дістаються "в праці" кінчики наших пальців, тоді це і є головною НОРМОЮ в програмах нашого тіла. Як і його будівництва "на зараз-тепер-сьогодні" (що стане майбутнім тілом, і фактором здорової і справної його життєдіяльності). Як, і його самовідновлення, самим себе! І таким чином реновації (перезавантаження і постійного по потребі відновлення) програм по типу перезавантаження комп’ютера. Будьте в цю мить Уважними. Саме за рахунок такої програми, див. вище, це тіло, тобто наш біоробот, є справнішим і справнішим, причому з кожною наступною годиною, кожним наступним днем, кожним наступним місяцем, роком, десятиліттям. Даючи нам можливість жити життям (вибачте, пожартую) дійти не до стану немовляти, а молодим постійно, як мій біоробот, наприклад. Тобто, ще постійно сильнішим, ще постійно життєдайнішим, ще постійно здоровішим і справнішим. Біоробот наш, друзі, він машина кібернетична, і цим все сказано. Он у мене мобілки "старі" лежать! Встав карту, і говори собі ними, користуйся, їм "до лампочки" роки. Але для чого ми ними перестали користуватися. Бо є розширення їх функціональності, до ноутбука, планшета, смартфона, айфона і т.д. А "наш мобільник", і це буквально, я про нашого біоробота, наше тіло, він запрограмований "на все що в Природі існує" "на все що і навіть у Космосі існує" (на все, друзі, на все) лише ми цим, як і я он своїм телефоном навороченим... лише як телефоном! І, а це ще одне головне, і сама людина в цьому біороботі, своєму тілі– стає розумнішою і розумнішою. Технологія, назвемо її так: "повернення Сім-карти в "старий" мобільник", чи то вона "шафна", чи то вона "стінна", проста. Станьте обличчям до шафи (чи стіни). Виникне страх впасти. Це і є вся технологія.


Здивовані? Що така проста і для ремонту свого біоробота, і включення молодості (нових номерів і функцій "мобільника") і постійної, або і взагалі нової справності (функції та функціональності) свого біоробота (тренінг-гімнастика для забезпечення ідеальної його роботи та для комфортного нашого перебування саме в цьому тілі). Але є "тонкощі" цієї технології, які до речі теж прості! Кінчики великих пальців ніг притуліть до низу шафи (стіни чи он дерева) але коліна обов’язково разом! І, а це відслідковуєте, постійно кінчики великих альців ніг торкаються шафи. Згодом, а це згодом, буде пару модифікацій цієї технології, та й самі за алгоритмом "напридумаєте". Бо ж це навіть така гра, раджу з дітьми (!) ви ж недаремно знаєте про так звану "кару ставити у куток" - це і є технологія... "винайденою" Людством, як виклик з Підсвідомості дитинки, вже наказаної словесно, ще й додаткового Страху Підсвідомості від страху падіння тіла назад та ще і доповненого "темнотою кутка". Але у нас варіація "ставлення у куток" діток, та і самі станьте, у куток, щоби відчути, та ще й зі стопами по тій і тій стіні розведеним або звеленими, у кут кутка... Кортше, це є супермодифікація "шафно-стінно-дерево-тощо" гімнастики Організму. Яка у вас стане чудовою технологією ліквідації страху впасти, як це відбувється у діток, це новий навичок внашої Фізіологіно культури. Найпростішого тренінгу Організму (окрім відповідно моєї "Перерва на цукерку").

Модифікації придумуєте різні. Чи он «дитячу». Чипритулитися до стіни, шафи, дерева і притулятимете кінчики всіх пальців стопи, а не лише великі пальці. Для чого. Адже саме на всіх кінчиках (і великих пальців, це домінантні) ми не лише вчимося технології реновації програм свого біоробота, програм створення фізіологічної випростаності "Між Небом і Землею", але ця матода – шафна – це універсум. Але для жіночої половини Людства, торкатися так само. Але згодом… коли навчитеся «не падати» (бо ж упасти ви ні фактично, ні практично не можете, біоробот «не такий дурний, падати», це лише, повторю важливе, відчуття страху падіння). Хоча і… ще генетичне, то вони також роблять «контакт всього тіла з шафою ще й з переплетеними ногами. До речі, звернуть Увагу це призведе до  моментального відновлення роботи гормональної системи та ліквідації причини (причини, друзі) всіх так званих «жіночих» болю та  захворювань. Притуляєтеся – повністю. Плюс чолом. Плюс, головне, знаєте Закон науки сенсфізіологіки «Куди би йшов, і щоби ніс, попереду у мене – ніс», тобто потрібен контак постійний кінчика носа зі шафою, зі стіною. Чи он з тим деревом.  Відслідковуте все це. Будьте саме в цьому уважними, повторюю: зважаючи на Закон науки сенсфізіологіки «Куди би йшов, і щоби ніс. попереду у мене – ніс», і великі пальці ніг… навіть, а це при ходінні, спереду такої Важливості, як на Носа.

Наступна модифікація цієї шедевріальної і простої технології (не реклама, а фактаж) – це руки витягуєте вгору (відчуйте цей рух САМЕ  в ліктях, а не плечах, що надважливо, і кінчика пальців.. Як я кажу «щупаєте Стратосферу».Але й, наприклад, щупаєте «З чого зроблена ця шафа?» (мовляв «який матеріальчик»0. У більшості з вас, а це: і в момент такого сенсфізіологічного встановлення тіла, а по факту «приклеєння його частнн що виступають з тіла у Простір», і що завжди мають прямий безпосередній  контакт з таким собі атмосферичним блок-кордоном (площина Просторова, що нашим тілом перетинається постійно, при ходінні наприклад, та при будь якому русі біоробота і його частин, але вже з іншими параметрами та станом атмосфери. Особливо виникне страх впасти в момент, коли ви «щупаєте», але і відновлення «програм непадання» швидке. Тобто виникає від синхронної роботи рук, головного і спинного мозку і великих пальців ніг. Коли  виникне відчуття падіння тіла, а воно виникне. Зпам’ятайте! Що тіло впасти не може. Крапка. А це – лише відчуття генетичні та… від вашої старості, хоч вам і 20 років. Ліквідуєте, старість, у будь якому віці. І, тоді, коли «пощупаєте з чого зроблено шафу-стіну-дерево» робите собі легенький рух куприком.

Довідка. Пан чи пані Дерево до речі найлегший варіант цієї технології реновації первинних, нагадую генетичних,програм,  бо у Дерева, є хоч якийсь та похил тотожний похилянню тіла (що і стане профілактикою страху падіння назад, як це є у «класиці»: шафа, стіна). Але «найкласичніший варіант», то це, коли зроблені, чи вже є заглиблення для стоп (хоч би пальців великих)

Винахід. Наприклад (вже «вангую») що будуть зроблені такі кимось з вас, лише ж назвіть за прикладом «дошка Євмінова», «дошкою Харченка», такі ось прилади в домі для такої типу «шафної» гімнастики: Дошка,на висоту максимально витягнутих кінчиків пальців, відповідно когось найвищих в домі, або ж стандарт при промисловому виготовленні, дошка кріпиться до стіни так, щоби було під дошкою заглиблення для стоп і на відстані від стіни відповідно, дест 45 розміру взуття, бо ж є такі.

І, ось наступив головний момент такого, універсального до речі для всіх м’язів, нервів, кісток, систем, органів і наіть клітин та генів тренінгу. «Приліпилися» до дошки Харченка. Зробіть рух куприком. Але це не просто рух, а рух такий, ніби ви вмощуєте вперед сам таз щоби «притулився теж» (до шафи-стіни- днрева, дошки Харченка) так. ніби ще зручніше хочете притулитися. І – все! Зверніть лише Увагу – це на зникнення страху впасти (головна наша задача – це вимкнення-ліквідація паразитарної для біоробота нашого програми страху впасти, програми старіння і «походу на той світ» завдяки болячкам та хворобам, чи «в інваліди», від хронічного болю. А також зверніть Увагу на появу на своєрідне чуття «рук і голови», як збільшення чуття кінчиків пальців, та маківки голови! Тепер візьміть переверніть кисті і вже так «помацайте» поверхні, а це кінчиками вже не пучок пальців, якими «досліджували матеріал», чи спілкувалися тактильно зі Старатосферою (вакуумом) а кінчиками нігтів. Так активуючи вібраційні меридіани головного мозку (середній палець) спинного мозку (безіменний палець), також, товстого кишечника (вказівний), легень (великий палець), серця і тонкого кишечника (нігтем мізинця). Можете до речі це робити саме з такою метою, дією на їх вібраційні меридіани.

Довідка. Якщо знаєте кінцеві пункти цих меридіанів, то, досліджуючи кінчиками пальців, та переверніть нігтями, як найчутливішою тактильною системою біоробота, нігті, чи  то досліджуючи «матеріал», шафи, стіни, дерева або ж молекули Стратосфери, дошки Харченка, зробіть який не будь рух цією точкою. Точніше рух місцем кінця вібраційного меридіану. Нагадую: кінець кожного вібраційного меридіану, це є кінець протилежний по меридану до пучки і нігтя, головного мозку, є кінець грудини та сонячне сплетіння, спинного мозку, є зовнішній край брови, товстого кишечника крила носа, наприклад, скривитися ними і Ок!, легень – це вдихнути на максимум і на максимум вихнути, тобто рух міжреберними м’язами і ребрами, бо вони «його» (див. схеми вібраційних меридіанів) та є мізинець… якого ви так активуєте, то він он який! Бож у нього аж два «закінчення, а по факту один – і це… ПУП! Та ще між акроміонами лопаток хребець. Знову «вангую»! Що жодних тоді вам гімнастик стає не потрібно. Взагалі не варто витрачати час Свого Дорогоцінного Життя, а це долаючи зусиллям і старанням небажання свого ж тіла… ними займатися. Потієте – це сигнал! Капєц Організму вашого біоробота. Бо життєва рідина – витікає. Ладно би «для діла» (робота в полі, чи щось таке, потрібне для людей Людства). Ця технологія, що пропонується вам Ноосферою, саме для цього. Рятує вас вашаж матінка. Від глупот. І, по ходу, від знищення самими ж свого тіла, свого, такого он досконалого, бо ж ще он живі, біоробота!
Цим заголовком статті медична сенсфізіологіка звертається до тих, хто має закрепи.

Що означає придивитися і «добре сходиш». Це придивитися (та усвідомити) до схеми, надаю, вібраційного меридіану товстого кишечника щоби ліквідувати проблему.
Meridian Tovs Kishechn [Converted].jpg.

Довідка. До речі ви як сенсфізіологіки вже знаєте, але повторити варто-варто-варто, що закрепи чи їх протилежність не є проблемою товстого кишечника, немає чого над ним знущатися, а є проблемою нирок.

Таким чином, для «тих для кого товстий кишечник або утримує воду в Організмі, закрепи, або ж лишню видаляє протилежністю до закрепу» є необхідним знати. Що дозвіл на "добре сходиш" у нашому Організмі дають нирки. Про які, сказано, "в нирках перебуває життєва енергія". Ого! Що означає "сходиш-не-сходиш", це вигідно лише ниркам, щоби "ганяти" по Організму життєву енергію. Саме їм потрібна вода.

Довідка. Є модний в сучасності синдром постійної втоми. Лише він став "модним" у медицині, то я писав, що саме це і є його причиною, а ліквідацією якої ми ліквідуємо і такий обтяжливий для життєдіяльності діагноз, за статистикою "той що скорочує термін життя і є фундаментом невиліковних захворювань (невиліковних, так написано, так і читається, так  і чується). Вода і закрепи: дилема фізіоологічна, і як з'ясовується вище, ще й енергетична. І це не та «вода», що он є ідіотські, як каже медична сенсфізіологіка, рекомендації що гуляють Інтернетом «пити не менше двох-трьох літрів в день». Пити і пити он стільки, знищуючи свої нирки. А з ними і саме своє життя.

Так ось коли уважно роздивитеся хід цього вібраційного меридіану, а це, повторити важливо, і є фактично базис перистальтики такого органу (тут) як товстий кишечник, з ними відповідно і нирок, тоді згадаєте основне. І це основне довела своїми багаторічними дослідженнями медична сенсфізіологіка на досвіді сотень і сотень пацієнтів з проблемами товстого кишечника і нирок, що робота вібраційного меридіану і робота однойменного органу вони тотожні! (знак оклику ставлю, бо це мій винахід). Тому й дивіться схеми вібраційних меридіанів решти органів, що точніше - це цілих систем, під аналоговою назвою. Можете, а це знайти в Інтернеті, або у книгах по китайській акупунктурі, вони там під назвою – сухожильно м’язеві меридіани (знайти, щоби я їх тут не ставив) Знайти, по своїй, наприклад, проблемі: чи там серця, чи там легень, чи там шлунку, чи там сечового чи... .

Довідка. По факту роботи мериданів під назвою сухожильно-м'язеві, це звужене до не можу поняття, мною вони названі вібраційними. А ще точніше, то «лікворними меридіанами». Тобто вони є «Шлях води по нашому Організму». Води, яка без вібрації, – не тече.

Довідка до довідки (виділив через надважливість цієї інформації) - це теж мій винахід що чекає... Нобелівську - подайте, ваших 50% премії, офіційна заява, про 50%, фіксую. Вода, яку ви п'єте... спробуйте пити вверх, буде текти лише вниз. А ось ЩО стається з водою в Організмі Людини Розумної таке, що вона, по факту, тече вверх до голови. Чи знає хто на світі? Ні. От в чім і є моя Нобелівська.

Але ж по структурі, і кров теж вода. Яка без вібрації серця «ну не потече». До речі, вам цікаво знати Хто (чи Що) працює як серце для ініціації потоку лімфи? Мабуть цікаво. І це… ядро Планети. Таке он велике для такої мурахи на Тілі Планети, як людина. Планета, обертаючись, довкола ядра, робить таке собі "хула-хуп планетарне з магніто-електричних сил та корою Планети". Сама Планета, яка крутить цей хула хуп, тим створює прецизийні вібрації. І то вібрації певного кавалку території. Причому СВОЇ! Уявіть «картинку». Тіло стоїть, чи сидить, а всередині Організму сила гравітації вниз тягне важку воду, що ви влили в Організм "згідно рекомендацій", див. фізику і номінальну гравітаційну вагу молекули води. Ваше тіло, ваш біоробот, он стільки вчився, щоби підняти вагу голови, а це ВАГА ВОДИ (голова на 92% вода) див схему яка вона є величезною відносно вашого тіла коли ми були ще маленькими спинаючися на ноги. Скільки вчився... і тут! Гравітація тягне до себе, ті чотири кг.ваги голови! Як не як, а голова і це лише людини та пінгвіна, вона в пінгвіна маленька-маленька, вверху тіла. І вона... прямо «підскакує» від вібрації Планети. Вибачте, знову відволікся від теми сьогоднішньої статті, цікаво ж все-таки.Тим паче... Нобелівська. Адже цікаво: що ми можемо розрізнити француза від полтавчанина чи чеха від поляка і англійця з німцем чи італійцем, і для чого, і від чого, виникає така он відмінність.
тіло і ріст.gif

Тому, коли ви  придивилися уважно-уважно до схеми вібраційного меридіану товстого кишечника, тоді лише зачинаємо усвідомлювати технологію, назвемо її «антизакреп». Вона проста, і провадиться в життя «у виконанні вібраційного меридіану».. Ви ж маю надію «придивилися», що вібраційний меридіан товтого кишечника і лопатки - це, їх рух-перистальтика, речі тотожні. Також, придивился, що вібраційний меридіан, а відповідно лопатки, зачинаються на кінчику вказівного. Понапружуйте зону лопаток (замісь тужитися внизу). Але, і це фішка додаткова, або торкайте вказівним ніздрі, або ж візьміть носа як висякуєтеся... а може і зробите аналогічний рух висякування. І, процес, "пішов"... Не "пішов", то хто заважає повторити, а в кого хроніка, он в декого з моїх пацієнтів то від дитинства, та все одно "пішов".

До слова. Коли ви «придивитеся» до схем решти вібраційних меридіанів Організму, а я би такі схеми, але двосторонні як я їх зробив, так само вивчав у школі як таблицю множення!!! Знаючи їх хід можна взагалі побутися (крамола, хтось скаже, вищого ґатунку) позбутися медицини (медицина в перекладі з узбецької "допомога Сіни", так звали Авіценну). А це означає... не допускати до свого тіла (свого біоробота), лише в ектренних випадках, он як колесо в авто що їхало пробите, а запаски не є, не допускати того/ту-когось, тих когось тощо, для допомоги стати-бути здоровими. Адже ті реакції Організму свого біоробота миттю зможуть, а це тепрішні і прийдешні діти і дорослі, вміти «заспокоїти» (відповідно, коли ви впровадите у суспільство медичну сенсфізіологіку, адже я - безсилий в цьому "процесі бо бог клепки такої не дав"). Я он днями був на риболовлі. Попав на ставок, де я давно колись рибачив (смачнішої риби не знайти!). але не скажу де, ладно, таке є Жабче, недалеко від моєї дачі. Смикаю собі плотвички. І тут… як вхопить короп! Ну я його якось вивів і, бути он таким дурнем, витягую з води, вже ж спокійний лежить. А він в повітрі ж важчий! Дриг і... немає коропа, елементарно вагою своєю відривається. Таке он незнання фізики (див. вище про вагу голови Людини Розумної в атмосфері і порівнюйте процеси, бо "все пізнається - в порівняннні") … Руки трусяться. Бо ж я «по карасях та плотві», це взагалі, феномен, мені більша риба ніколи практично не чіпляється, роками! Ну... перекурив, а тут бере другий короп. Як взяв так і пішов. Разом з вудкою, ледь всти врятувати вудлище, все порвав. Пішов до машини брати запасну вудку ("нерви ж беруть"!. Роками, ніколи-ніколи, за роки «практики» в руки не брав такої величини рибину! Закидаю… і знову карп бере!  І тут я над цими "хлопцями" посміявся!!! Я ж фізику знаю. В мене була ніби ж міцна волосінь і тоді, то я так поступив, як би ви з товстим кишечником і його вібраційним меридіаном, я з ними водився… водився... доки не заспокоював і вони, а піймав згодом п'ятеро, одного то ще більшого від всіх, пливли до мене з відкритим ротом, як телята тягнуться до руки коли сіна даєш, тобто вже без «закрепів» припливали… п’ять штук, уявляєте!

Ще одна довідка в тему. Вона для того… для того... щоби ви взяли до себе, до своєї пам’яті, це «приглядування», саме до вібраційного меридіану товстого кишечника. Для Чого. Настав "його вік". На сьогодні є гола статистика захворюваності цього органу і його "підвладних" систем Організму. Його захворюваність просто «буяє». Причина Людству невідома (нам сенсфізіологікам відома) якби хвороба виникає «нізвідки», стандартне у пацієнтів «де воно взялося?!». Той же ж, соматоепідемія вже, геморой, соматоепідемя пухлин та раку товстого кишечника, чи інші і… і… і…, назви захворювання органу, ті ж закрепи,  Адже блокування свободи вібраційного меридіану та аналової свободи роботи самого органу (системи) йде блокування самою людиною (повторюю: свободи вібрацій у вібраційному меридіані). І це, стосується також решти соматоепідемій, від гіпертонії, цукрового діабету, захворювань серця до.... І, "саме смішне", чи то цяцьками на тілі, коли ви народилися «голенькими», чи ідіотскими рекомендація пиття "хоче не хоче Організм, он кажуть треба", чи знову ж ідіотською модою – це татуажі, наприклад, шкіра відноситься до товстого кишечника, управління нею, особливо також пазури з нігтів, адже згідно статистики та досліджень медичної сенсфізіологіки всі вібраційні меридіани, а відповідно робота всіх органів, самі органи в повсякденні: чи сплять люди, чи працюють, пов’язані  з кінчиками нігтів... а кінчики нігтів і є... на прямому зв'язку з товстим кишечником, причому зв'язок настільки прямий, як це би як один кінець олівця з другим! і т.д.

Таким ось простим чином, придивися до вібраційних меридіанів (як по темі статті і "добре сходиш") ми досягаємо з вами головного! Це причинної профілактики безлічі проблем людини. І не лише проблем фізіологічних, тобто, здоров’я-справності, але і ментальних та емоційних. А це вже є профілактика та ліквідація проблем людини які її, і це буквально, як кажуть «зводять у могилу». А воно вам треба?
Ця технологія від медичної сенсфізіологіки стосується лише чоловічої статі.
Ви поремонтуєте, козаки,  і простату з цими обома енергетичними системами і всього решту «чоловічого», включаючи силу «чоловічу», і таку, і таку (скористаєтеся, відразу ж відчуєте).

У вас є пояс? Це є наш інструмент. Якщо немає.... то для «такої справи» як набуття чоловічості, «тремтіть жінки як Гюльчатай, Гюрем і Гарем», то придбайте, бо мусите поясом скористатися. Надягніть його. Але не просто так як завжди (не так як завжди на животі). А опустіть пасок позад себе, аж на низ сідниць. А саме на вектор між головок кульшових суглобів (пряжка буде залишатися там де завжди, так вимагає філософія цієї технології реновації програм вашого біоробота). Але її, фіолософію технології, не приводитиму, бо це буде довго. Затягніть пояс добре . Та не порвіть, як я досліджуючи цю технологію і її резуЛьтативність (бомбезна дл оречі!). Поламав пряжку, силумін клятий, скільки вже так речей «пішло у небуття»… але тут пішов на базар купив і поставив). Далі вірно «поправите» пояс і собі йдете чи просто походіть. Вперед хоч чотири кроки, назад.
Довідка. Так, саме цим вектором, що створюєте між обох кульшових суглобів, створюєте їх об’єднання, виникає специфічний утиск поясом головок суглобів, ніби намагаєтеся звести їх разом.
До речі така активація, це практична активація творців «чоловічої форми тіла»! (будете до речі знати де і як надбати «шварценеггеровість» свого торсу і взагалі всіх частин тіла «біцепси-тріцепси» тощо. Наприклад, ви від мене знаєте результативність пози «зека що присів палити і для цього робить самокрутку», надзвичайно дієвою при цукровому діабеті і так далі (зеками називалися ув’язнені при радянщині) скорочене з росіянської слово «заключённый» (зк).
Сама технологія реновації чоловічості, відповідно відновлення програм роботи гормональної системи вашого тіла-біоробота, реновація стану і роботи простати, реновація продуктивності тощо як бачите проста надзвичайно (але бомбезно результативна). Сподобається, а це сподобатися не може, бо ж по факту є приємністю (ви думаєте для чого придумані так звані «бедровки»). Це інтуїтивно хтось відчув, коли спустив штани на низ сідниць, а це вийде так де аж куприк та зачав продукувати бедровки. Ви ж знаєте аксіому науки сенсфізіологіки, он скільки статей є моїх «про моди», що Людство ніколи даремно «моди не створює», а це – Для.  Суть цієї технології «поясної» така. Саме там де тисне ваш пасок, а це низ сідниць та кульшові суглоби, розташовані точки китайської акупунктури «Заглиблення, що допомагає встояти» (однозначне погодьтеся поняття!). Зверніть Увагу, як ті люди, що вже мають хронічні хвороби, то вони «так допомагають собі встояти», тиснучи руками на кульшові щось типу «руки в боки». Ще на цьому ж векторі , а це де зі скосом таким собі лягає пояс, своєрідним «бо пряжка ж там де була» і ви її затягуєте згідно цієї технології реновації чоловічості «по ходу» буде дія на точки обох половин тіла «Скакати в коло» («Стрибок через коло» жовчного міхура) та «Місце життєвого центру». Ого!!! Ну й крута назва точок! Щоби довідатися про значення фізіологічне «Скакати в коло», чи «Стрибок через коло» див. мою книгу «Секрети китайської медицини для домашнього вжитку» для пізнання технології , алгоритму, мій винахід, дешифрування ієрогліфів назв точок акупунктури, чи особливо цікаве «Місце життєвого центру», адже так по факту ви зробите поясом, пряма дія, активним життєвий центр (з трьох раз здогадайтеся і «нам розкажете» що то є, де він, життєвий центр).

Довідка. Я лише привів приклад «сенсфізіологічних бедровок». Це не зовсім так. У нашій з вами технології інше, адже бедровки не діють на відповідні нам потрібні точки акупунктури. А  з ними не діють – достатньо, бо таки діють, і на системи жовчного та сечового.

Ви ж дієте  саме так, але вже сенсфізіологічно на системи жовчного і сечового: на їхні енергетичні системи, на їхні вібраційні меридіани, на потоки лімфи – це особливо. Це, як, наприклад, є такий насос «груша». І ви дієте також і на самі ці  органи… І це так, ніби ви їх взяли в кулак і масажуєте, і масажуєте… жовчний, і сечовий, і пов’язану з ними простату. Зверніть Увагу ри цьому на виникнення незвичної (надзвичайної, точніше) сили в пальцях кисті та руках. Ще на якусь дивну стабільність в ногах.
Довідка. Але це не «жіноча стабільність» (коли вона стоїть «пласко» на стопах і її таз тоді в будь яку мить «готовий присісти», до дитини, чи сю-сю зробити). А це стабільна витягнутість, ви в цю мить ніби «вже злітаєте у вись Ікаром» (Дедалом краще!).
Паралельні ці відчуття. І сили в кистях рук (ви від науки сенсфізіологіки вже знаєте діагностичну аксіому: «Яка сила в пальцях і кисті чоловічій така ж сила і здоров’я простати») і витягнутість тіла в готовності до злету, і, а це одразу ж, «шварценеггеровість торсу» плюс випростання специфічне тіла (типу «видивляння ворога десь») чи, як я кажу, «видивляння мамонта якого догнати потрібно, або ж перспективну печеру побачити для дому для сім’ї». А коли це робите сидячи перед компом чи телевізором, то виникає сама по собі поза «як козак на коні»!.
Довідка. «Не помиліться». Коли пробуватимете появу сили в кисті. Адже це не сила утиску і потиску рукою, хтось її з «козаків» любить демонструвати, а це сила…  сила без жодної участі в потиску ні руки, ні тіла. Ото «простата так простата»!!!
 До речі. Ось може бути й така сенсфізіологічна «хохма», це я тим, хто хоче відремонтувати вже «пропавшу» простату. Ви її можете запросто відремонтувати. Як? Вийдіть на вулицю. Зустрічаєте когось зі знайомих вітайтеся… вітайтеся… вітайтеся…, за руку. Але це робите сенсфізіологічно,  пам’ятаючи: що це є процедура. Тому вітайтеся, повторюю лише сенсфізіологічно, це коли сама кисть вітається (вона вже у вас після знає як це робити!). А це без силової участі руки і тіла. Але ж потрібно повітатися і другою згодом рукою (потрібно, бо Закон Осі – балансу, вимагає). Хочете, поясніть колезі ідею і попросіть «повторити процедуру» привітатися але іншою кистю. Не хочете повідомляти свою задачу, то вам «не з нами козаками». МИ не маємо жодного страху «а що скажуть чи подумають». Ми так і діємо, так і говоримо,  таким чином, саме таким, ми дбаємо за Здоров’я Нації  (а так як нація з нас, то «сам Бог велів», а чого би і не повідомити про балансне вітання та ще й навчити коллегу! Як ремонтувати головний орган та життєвий центр чоловічий.
Вибачте, відволікся. Щоби побачити (відчути) результативність пропонованої вам наукою сенсфізіологікою технології , адже потрібна вона з вас комусь хто має проблеми простати, чи запалення чи аденому простати, а тому недосконале сечовиділення , то останнє і буде тест. І це ви відразу ж відчуєте коли робитимете в туалеті чи «на природі» сю-сю тренінг, як я називаю процес сечовиділення. Також додаткові тести: зверніть Увагу, на зміну, і суттєву до речі, стану підборіддя та губ, особливо зверніть Увагу на появу «чоловічого стану брів» (саме його і «роблять» ці два меридіани). І т.д.

До слова. Для всього цього процесу очоловічення, багато ходити не потрібно. Є якась з перерахованих реакцій. Досить. Пізніше повторите… ви ж не станете ходити по вулиці з так опушеним і запнутим поясом. Як жартувала моя дружина, і каже, звернула увагу, ми йшли десь, а я «досліджував та користувався» цією технологією: Що це в тебе так матня ззаду висить? (я ж то себе ззаду не бачив). Ніби ти так сильно схуд! То ви ж не я, науковець, що всі дослідження провадить на своєму Організмі. Вам дослідження ні до чого, бо ж ви знаєте головне, що наука сенсфізіологіка співпрацює з Ноосферою. А та… Вона, як мамка знає що нам робити бо ми її діти. А тому натягніть пояс так… та навіть гумку трусів під штанами. І йдіть, нікому в голову не прийде, що ви «робите з себе козака». Щоби нею вже, гумкою трусів, натиснути нею на відповідні точки мотивованої акупресури. І це добре у вас вийде і це побачите, як буде вона активувати (нормалізувати) і систему жовчного, і систему сечового, і коротше життєвий центр чоловічий теж.
Цей вектор до речі, ви ж не станете постійно так ні пояс ні пасок можете такий собі мати-носити, а лише для, під час стискування так кульшових суглобів, як це робиться поясом при нашому «бедруванні», виникає взагалі цікавий феномен. Це що даватиме інші позитивні результати Побачите. І в психіці, поведінці, ментальності , в емоціях тощо.  Але про деталі це іншим разом. Адже вам ця технологія полюбиться, як казав вище. Тим, що яке пречудове виникне звільнення сечового міхура. Яка зміна на чоловічий голос, а не пискляво-прохальний, або ж в’яло-запалий голос, і так далі, і так далі, і так далі, і так…. Користуємося мужики? А що нам залишається робити? Коли ми є Козаками. Коли ми хочемо залишатися Козаками. Адже так раз на колись зробив – і вже профілактика від «ожіночення». Та, основне для он як багатьох, «вихід з під каблука».
 
Відступ. Для Чого важливою є ця пропонована наукою сенсфізіологікою технологія «постояти на всі чотири сторони»  та відповідно, як он пояснюю потребу на базі Закону Аналогій Форм Розвитку та Закону Відповідності і для решти «сторін». Приклад. Коли стоїте вертикально на Планеті, тоді наш черп коливається на хребті, бо ж «мусить». Вібрує Планета, вібруємо у вертикальному стані і ми (наше тіло точніше), бо ми... "є ми, як інформація певого генезу" зі своєю вібрацією - позапланетарною до речі відносно цієї Планети. Череп людини має в середному 4 кг.... важке! Так і "бахкає" ця гиря в 4 кг. цією вібрацією! Планета окрім вібрує ще й обертається! І череп ну мусить «вмоститися» на своє програмне місце. Мусить. А ще є таке поняття, як прогнатизм черепа (кутність черепа в просторі) який становить як знаєте вже від науки сенсфізіологіки.. радіус кола, та ті ж майже 52 градуси які має "для чогось" Піраміда Хеопса. І тоді, як результат дії вібрації, і результат намагання черепа "вмоститися", і наш мозок теж встановлюється на місце програмне. По факту - Розум і Розумність. Також у співпрацю ідеальну зі спинним мозком (ідеально нормі згідно програми). Я - в захваті, друзі! Від цієї, подарованої нам Ноосферою "гімнастики". Головне - не треба треніки надягати, вставати рано, щоби бігати "до інфаркту", та на певні години, а це Залежність, йти в зали та басейни тощо!

А тепер мусимо повернутися до дев’ятикутника. Ми вже поповерталися на всі чотири, решти сторони Світу і для взаємогармонії інь та янь і вліво поверталися  і вправо. Але скористатися з дев’ятикутника... це взгалі бомба! Бомба до речі інформаційна. Найсильніша у Природі. Вийдіть на вулицю і хтось йде і назвіть дураком чи дурою (будете знати силу інформації!). Але дев'ятикутне постоювання і є така бомба, але - позитивна, яка винищить собою всі негаразди і в Організмі вашого біоробота, і навіть з вашої психіки. Стан справності та реновації молодості забезпечено (штамп такий ставимо на нашому чолі після реалізації вібраційно-обертальної дев’ятикутності). Адже коли ми «риємося» рукою, маніпулятором свого біоробота, при цьому в атмосфері щоби «дістатися» до молекул води атмосфери та до Центру Планети, надбати чуття гравітції, також так вітворюємо можливість дістатися до! До мети реалізації Думки господаря цього біоробота. До речі... вона, Думка, не є «своя». А це посил-завдання від Ноосфери. І, головне потрібно нам як сенсфізіологікам усвідомити, що саме для «потрібності життя у цьому що є тілі-біороботі». Щоби не піти на знищення свого тіла, перетворення «в порох земний». Делайт зроблений Ноосферою вже «вірусного» біоробота. Завірусеного (єдина причина ранньої смерті та захворювань тіла Людини Розумної) завірусованого діями для свого тіла. А не, як планувалося під час створення тіла (читай легенду про Створених: Адама і Єву) для Дій для Планети та Людства, якспецифічного Організму на поверхні цієї Планети (особливо видно цю медузообразну колонію, а деіндей вже і мережу таких медуз Людства, коли летиш вночі літаком). Що є дев'ятка. Тоді в атмосфері «ми всі»! Так кажуть наші маніпулятори, кажуть наші п’ять пальцв ноги, п'ять пальців руки, долоня, передпліччя, плече, сам Організм... теж, він дев'ятий. Це, по великому рахунку, ніби вилетіти в Космос людині у скафандрі і щось там робити... з розрахунком таки повернутися на станцію. Тому ми рахуємо «учасників» цього процесу» ще раз: п’ять пальців, долоня, передпліччя, плечова частина руки... і голова (Думка) голова… або все тіло. І процес "пішов! Процес діяльності для Світу, для Природи, для Людства, а не для свого корабля-Організму!.Одна кисть в молекулах атмосфери і детальках для дії, «риється/працює», друга кисть, «риється/працює», стопа одна це «риття» забезпечує, адже це так само, як би ви падали, та за щось чіплялися, друга, вже чотири, тіло з чотирьох частин + Думка, бо що бездумною дією є - це інстикнт та тваринність. "Без голови щось таке робити - є дуркою" (Закон) Ніби ж дев’ять? Перевірте, бо я рахувати зовсім не вмію. Як зробити дев'ятикутну колову систему для такої ось "стоячої на всі сторони медитації". Для цього потрібно розділити коло на/по 40 градусів. Ще згадайте, я продовжу про Важливість саме "дев'ятикутного постоювання". Є відомий ритуал сорока днів (коли за віруваннями душа переходить в іншу Реальність) явно, пожартую, ніби ці сорок днів очікує оживлення свого попереднього біоробота! Чи згадайте легенду про «похід Моїсея від египтян», чи в сорок градусів температуру критичну для життя тіла людини тощо. Тому я не буду розтолковувати вам, а саме про виникнення нульової ситуації (вихід в Космос) після ткого «дев'ятикутного делайту». Але делайту самим зробленого, а не пані Ноосферою. Пожартую (двічі):Так постояти, дев’ятиелементно, бо ж згодом «один і нуль стає 10» (я ж казав, бомба!) тому можете, а це так і є… заснути. Стоячи. До речі: змальовуючи дев’ятикутник . навіть олівцем на папері, але однією рукою і другою, це графіка що «збиває температуру» (реновація всіх процесів терморегуляції). Результат ви відчуєте відразу ж поліпшенням (свободою) роботи грудини під час дихання та чудовою роботою шлунку і колін ("винних у температурі"). Ще можете "вийти у Космос у скафандрі". А це так: Піти. Рахуючи кроки до дев'яти. Виникне своєрідний "ритм піднесеного крокування". Трохи пройдіться цим ритмом володіючи (відчуваючи). І... після, змірюєте температуру чи тиск (шок забезпечено від такої простоти!).

Переходимо з вами відразу до дванадцятикутного «постояти на всі сторони, тепер їх 12». Для чого з 12. Пояснення до десяти та одинадцяти – це сакральне Знання. Тому не підготовленим біороботам зашкодити може:  як і психіці самої Людини Розумної яка в цьому біороботі проживає і працює ним в атмосфері Планети так і психіці самого біоробота (воно вам потрібно?). Ні. Я називаю дванадцятикутну технологію «а ля да Вінчі» (Леонардо да Вінчі любив його, дванадцятикутник і називав навіть кутником життєдайним, а Леонардо знав що говорить. Ого! Але хто мої статті пам’ятає (розумію, що це складно їх пам'ятати, та хто "вловив" алгоритм їх, то всі пам'ятає, їх добирається вже до двох тисяч... скромно так!) то я вже не раз, і не два, пояснював трансцендентальність самої лічби 12. Приклад, для чогось учнів у Ісуса було лічними саме 12. І... і так далі. Чим же ця лічба, 12, вона важлива в медичній сенсфізіологіці і в цій технології практичної реновації постійної молодості. Після да Вінчі пройшли віки. Як і після Ісуса. І лише зараз, а це ізраїльські вчені, гратулюю їм, нарешті, і ми з вами знатимемо, довели, а це найточнішими дослідженнями, що кожна клітина нашого Організму є… дванадцятигранником! Таким чином, коли ми «постоїмо на всі дванадцять сторін Світу» то ми так, а це за Законом КВА-КВА, ГАВ-ГАВ науки сенсфізіологіки, а це інформаційна відповідь адекватна інформаційному посилу тощо, то так ми повністю відформатуємо до ідеалу всю клітинну будову тіла (відновимо програму нормальної  будови вже «перековерканих» клітин, а таки - десь всередині себе дванадцятигранних.

І, насамкінець, пропоную, достатньо, хоч є мотивації і далі, тринадцятикутник.

Довідка. Якщо по-чесному, то я би його теж не давав. Стан Нірвани. Його мало хто з людей витримує. Злам не лише "стандартної" психіки і всього стандартного трибу життя. Таке пережити не кожен може. Але, а це як науковець, я не можу не показати значимість ціє інформаційної хвилі (добре до речі, що мало читають мій Живий Журнал) її, таку значиму, що з цілого Всесвіту діятиме на вас і ваше тіло. А саме інформацією з ритмом «тринадцять». Давайте "розберемося". Ми з вами говорили про «постояти на всі чотири строни». А тепр загадка: А «хто вам не дає» постояти… на три сторони? Направляючи падіння вертикального тіла на три кути Світу. Це те ж саме, візьміть стоячи поверніть як можете тіло - така собі невидима спіральна гімнастика! А причому тут тринадцятигранність?  І чим це все закінчиться, постояти на три сторони Світу та на тринадцять? Все просто. Відповідаєте знаючи, що це формула триплоїду ДНК і все закінчиться гетерозисом (хто з вас не знає, цитую: Гетерозис від грец. Heteroiosis - зміна, перетворення. Гетрезозис є  "гібридною силою". Гетерозис дає збільшення потужності і життєздатності гібридів першого покоління в порівнянні з батьківськими формами".  Отак!!! Ви стаєте... ще краще… ніж Адам і Єва. Суть. Якщо ми берем факт, встановлений ще Леонардо да Вінчі, а ише підтверджений ізраїльськими вченими, що клітина є дванадцятигранником (ми користуємося лічністю, розвернутий геометрично дванадцятикутник), і ця клітина є функціональною СИСТЕМОЮ, а це в певному теж обмеженому оболонкою  середовищі... пожартую "дванадцятикутник (тіло) напханий дванадцятикутними кульками, які так сильно вмощувалися... що потовклися так "що їх мама рідна не впізнає" (в них дванадцятикутник).

До слова. А вам цікаво? (див. мою книгу "дешифрування Знань єгипетської цивілізації "Як єгиптяни до Космосу ходили") Для Чого у всіх фараонів на ресках та скульптурах великий палець руки є виставленим, а решта ніби тримають округлий предмет? Це нам пояснення... про тринадцятисистемну фазу інформаційну яка саме і дає життя нашому тілу як нашому біороботу. Адже, порахуємо суглоби-учасники... іх буде, коли виставленим фараонами є великий палець руки саме... Тринадцять. Тоді дляоживлення всіх клітин і всього, таки «постоїмо на всі тринадцять сторін Світу».

Але ж дванадцятигранник... "і те що всередині", тринадцяте, тоді – це не лише для всіх облонок, від оболонок клітини, до мозку і шкіри, як скафандру біоробота, а й для всього Внутрішнього, навіть - неклітинног! До речі у нас ще є й така трансцендентальна «рахівниця». Рука має п’ять пальців, тобто маніпуляторів, які працюють в атмосфері + три основних три елементи самої руки (вісім) + голова, груди, живіт з яких висунулася у Світ рука і там у ньому «копирсається» вся триелементна система-маніпулятор рука (вже одинадцять), а  дістаючись до чогось рукою тіло біоробота балансує завжди (і стоїть завжди у всіх, зверніть на це Увагу, на одній з ніг. Щоби це усвідомити, нашу "одноногість" візьміть натисніть комусь на одне плече і друге, попросіть колегу зробити вам. Для чого. Щоби, щоби пересвідчитися, на якій з ніг балансує постійно тіло саме цієї людини. Існують закони фізики. Так створюється противага руці. Такий собі ніби колодязний журавель. Таким чином, нога (вже дванадцятий елемент функціональності системи "людина зриває яблуко чи щось діє". І у нас залишається «той хто прийняв рішення копирсатися в Просторі» і це мозок. Саме завдяки тринадцятому елементу вся функція, а це Людиною, і відбувається. Ми з вами робимо в цьому Світі безліч речей... видимими (була лише Думка). І саме цим, діями тринадцятиелементними, а не «рухом для здоров'я», по суті тупим, бо ж без мозку, провадимо реновацію «потрібності цього тіла і цієї Людини Розумної для» (для людей, для Людства, для Ноосфери)... я людей і людство поставив першими, адже Ноосфера – це творіння конкретних людей і Людства). Так! Так ми, а саме тринадцятістю, «виганяємо біса», як казав сенсфізіологік пан Ісус. Виганяємо з Організму назовні нього, і це відчуєте певним потінням... і запахом в багатьох,  не програмнних для вас і вашого біоробота інформаційні елементи (якби зчищаємо з диплоїду ДНК непрограмні гени).

А тепер, друзі, «дозвольте розслабитися, це повернутися на м до «бомби!», дев’ятикутне постояння на всі строни Світу. Думаю для більшості вистачить саме цієї фази. Адже це у колі три рівносторонніх трикутника! Три на три множимо - дев'ять Так само і ця мотивація є «бомбезною». Та тому, що це ж, а це градусність побудови такого кола, вона є по кількості зубів, тобто коло з рота з язиком, і кількості хребців (створює коло з тіла) і кількість кісток ноги.. яка он як вправно спілкуєтьсться - сама - з Планетою та гравітацією (ходіння з перевалюванням тіла через стопу... є по факту процесом "котитися" (бачили такі одноколісні велосипеди були, де людина всередині!). То це такийвиникає віртуальнийвелосипед. Людина дією ніг, як "Білка в колесі", але білка яка таке колесо котить вперд і яке немає осі (в декого є) що утримує такий "велосипед".  Але одночасно і дві руки з тілом. Рука трійка та порахуйте всі деталі цієї системи, стандарт, роблять коловий рух що може зробити лише кінцівка Людини Розумної (має всі сім степенів свободи руху щоби зробити повне коло). Рахуйте «учасників» цього руху, навіть коли ще лопатка, ключиця... і так далі. Що нам сенсфізіологікам, як Людям Свідомим, цікаво. Що стан Нірвани буде при цьому відбуватися саме на триндцятому куті! Знову попереджую про небезпеку «виходу в астрал», як кажуть. Повторити досвід Ісуса, як кажемо ми, сенсфізіологіки, піти в Царство Небесне і повернутися (до речі ви можете скористатися з простішого, щоби відчути «стан Ісуса на хресті та в Царстві згодом Небеснім»). Це, йдучи кудись, долічіть з першого кроку до дев'яти, як говорив, до тринадцяти. Пам’ятаєте, нашу з вами технологію реновації і омолодження свого біоробота ходіння? Нагадую коротко. На лічбі в чотири кроки йде в кожної людини втрата орієнтації «А куди ж це я іду?!» і тому паралельно виникає відчуття падіння, а, по факту сенсфізіологіки такого відчуття, – це перевірка Ноосферою на наявність у цього біоробота господаря який шукає Мету, до якої йти потрібно, а не домінує «страх за самого себе» (тобто, не «страх божий», а натомість страх за цей кавалок м’яса, зробленого «з пороху земного» Для). Таке собі виникає на четвертому кроці тимчасове Альцгеймера (!). Агов кому цікаво таким допомогти. Раз-два-три-чотири і стати, постояти подивится на щось довколишнє. На лічбі п’ять виникає стабільність і думки-мети. Стабільність на двох ногах. До речі п’ятірка, візьміть стіл, візьміть авто – це факт «появи цілісності і стабільності» завжди. На дев’ятомукроці виникає, назвав так  «позадихальна ритмічність», відповідно на тринадцятому «хрещення», поява ніби самопідйому кисті рук, на шістнадцятому – політ тіла в стан невагомості... і так далі. Ви можете... повиснути на хресті. Що людьми до речі переживається, але вони цього не усвідомлюють. Порахуйте «учасників» коли тіло висить. Також і на шибениці (Ісус очевидно не знав, чи не хотів, як пояснити для тих людей специфічний стан  «польоту в Царство Небесне»).  Показав, як він повішений і як повернутися з цього стану.

До слова. Щоби усвідомили «процес Ісусовий розп'ятого на хресті», зав’яжіть на вузлика, не утискуючи навіть шиї, наприклад шарф, чи, навіть (!) нитку. Те що далі, для вас багатьох буде дійсно бомба. Бомба інформаційна про свого біоробота. Як відчуєете в цю ж мить, яктіло само витягнеться «в стан повішеного». Для чого чоловікам "щоби стройнішали" краватку винайдено.

Друзі. Це вам лише здається, що остання технологія може бути негативною (бо «навіюю небезпечність Нірвани»). Та коли так постояти, а це досить, як зауважив вище, на три (спіральне відновлення, супер взагалі!) чи чотири сторони, для дії на туіло ще електромагнітності (меридіани Планети). Чотири, чи три, навіть не тринадцять бо то час все-таки, але ось покрокувати, до тринадцяти,  «сам Бог велів» і "поритися шукаючи котккт з атмосферними молкулами води та силою гравітації Центру Планети. Але є ще "гормональний додаток", Ви якщо «дівчата», тоді ставите кисті паралельно планеті. А коли «хлопці не дівчата» тоді кисті в позі Фараонів, або ж «ось-ось схоплюся за шаблюку». Це до речі несамовитої дії технологія реновації діяльності гормональної та ендокринної ситем. Так само до речі як лише від зав’язування на вузлик шарфа чи нитки (носити постійно щось на шиї – заборонено, крапка). Але ще раз нагадую первинне! Постояти потрібно з «організацією вами» (бо це ніхто за вас не зробить!) а це висувсіх кінчиків пальців, відчуття ваги їх пучок. Тоді ця технологія,  тренінг свого біоробота для гуморальної невагомості в атмосфері Планети у вертикальному стані стане вашим назажди навичком своєї Фізіологіної культури для ліквідації страху під час її, а це гуморальної невагомості, виникнення.

Частина друга статті: Технологія для реновації молодих біороботів


Відступ. Для Чого важливою є ця пропонована наукою сенсфізіологікою технологія «постояти на всі чотири сторони»  та відповідно, як он пояснюю потребу на базі Закону Аналогій Форм Розвитку та Закону Відповідності і для решти «сторін». Приклад. Коли стоїте вертикально на Планеті,тоді наш черп коливається на хребті, бо ж «мусить». Вібрує Планета, вібруємо у вертикальному стані і ми (наше тіло точніше, бо ми... "є ми", інформація певого генезу "зі своєю вібрацією" - позапланетарною від цієї Планети). Череп людини має в середному 4 кг.... важке! Так "бахкає" ця гиря в 4 кг. з цією вібрацією! Планета ще й обертається і череп ну мусить «вмоститися» на своє програмне місце! А ще є таке поняття, як прогнатизм черепа (кутність черепа в просторі) який становить як знаєте вже від науки сенсфізіологіки "для чогось"... радіус кола, та ті ж майже 52 градуси які має Піраміда Хеопса. І тоді, як результат, і вібрації, і намагання черепа "вмоститися" і наш мозок теж встановлюється. У співпрацю ідеальну зі спинним мозком (ідеально нормі згідно програми). Я - в захваті від цієї, подарованої нам Ноосферою "гімнастики" (головне - не треба треніки надягати щоби бігати "до інфаркту", та на певні години вставати чи йти в зали та басейни тощо!

А тепер мусимо повернутися до дев’ятикутника. Ми вже поповерталисяна всі чотири, решти сторони Світу. І, а це для взаємогармонії інь та янь і вліво поверталися по фішкам кола, і вправо. Але скористатися з дев’ятикутника... це взгалі бомба! Бомба до речі інформаційна. Найсильніша у Природі. Вийдіть на вулицю і хтось йде і назвіть дураком чи дурою (будете знати силу інформації!). Але дев'ятикутне постоюванняі є та бомба-позитивнвна, яка винищить собою всі негаразди і в Організм і вашого біоробота, і навіть з вашої психіки тощо. Стан справності та реновації молодості забезпечено (штамп такий ставимо на внашому чолі після реалізації вібраційно-обртальної дев’ятикутності). Адже коли ми «риємося» рукою, маніпулятором свого біоробота, при цьому в атмосфері щоби «дістатися до молекул води атмосфери та до Центру Планети, надбати чуття гравітції. Також дістатися до! До мети реалізації Думки господаря цього біоробота. До речі... вона, Думка, не є «своя», а це посил-завдання від Ноосфери. І, головне нам усвідомити потрібно, що це нам необхідно саме для «потрібності життя у цьому що є тілі-біороботі». Щоби не піти на знищення свого тіла, перетворення його «в порох земний» (делайт зроблений Ноосферою «вже вірусного» біоробота). Завірусеного (єдина причина ранньої смерті та захворювань тіла Людини Розумної) завірусованого діями... для свого тіла, а не, як планувалося під час створення тіла (читай легенду про Створених: Адама і Єву) для Дій лише для Планети та Людства, бо "для себе" біоробот "все маєєєє!". Створений, як специфічний Організм на поверхні цієї Планети (особливо видно цю медузообразну колонію, а деіндей вже і мережу таких медуз Людства, з людей, коли летиш вночі літаком і бачиш вогні міст і сіл). Що є дев'ятка? «Тоді в атмосфері ми всі»! (так кажуть наші маніпулятори, кажуть наші п’ять пальців п'ять пальців руки, долоня, передпліччя, плече, сам Організм... теж, і ноги, і він сам Організм є дев'ятий. Це, по великому рахунку, ніби взяти і нашому тілу вилетіти в Космос, як цілій людині у скафандрі і щось там робити (з розрахунком таки повернутися на станцію). Тому ми рахуємо ще й таких, другий алгоритм «учасників» цього процесу. Ще раз: п’ять пальців, долоня, передпліччя, плечова частина руки і голова (Думка-голова)  І процес "пішов! Процес діяльності для Світу, для Природи, для Людства! Одна кисть працює в молекулах атмосфери і детальках для дії, «риється/працює», друга кисть, «риється/працює», стопа одна це «риття» забезпечує. Або це так само, як би ви падали, та за щось чіплялися, друга нога, вже чотири, тіло з чотирьох частин + знову Думка, бо що бездумною дією є - целише інстикнт та тваринність. "Без голови щось таке робити - є дуркою" (Закон). Ніби ж зновуі знову дев’ять? Перевірте, бо я рахувати зовсім не вмію. Але ж як зробити дев'ятикутну колову систему для такої ось "стоячої на всі сторони медитації". Для цього потрібно розділити коло на/по 40 градусів. І тут,  згадайте, бо я продовжу алгоритм девятки про Важливість саме "дев'ятикутного постоювання". Є відомий ритуал сорока днів. Коли за віруваннями душа переходить в іншу Реальність, явно, пожартую, ніби ці сорок днів очікує оживлення свого попереднього біоробота! Чи згадайте легенду про «сорокарічний похід Моїсея від египтян», чи в сорок градусів температуру критичну для життя тіла людини тощо. Тому я не буду розтолковувати вам, а саме про виникнення нульової ситуації! Практично вихід в Космос після такого «дев'ятикутного делайту». Але делайту самим зробленого і делайту всього непотрібства, але не біоробота. А не пані Ноосферою... в порох земний. Їй по факту "фіолетово" це зробити (легше нового зробити), чим чистити від зомбовірусів вашого. Пожартую (вже двічі). Так постояти, дев’ятиелементно, бо ж згодом «один і нуль стає 10» (я ж казав, бомба!). Тому можете, а це так і є… заснути. Стоячи. До речі ви, змальовуючи дев’ятикутник, навіть олівцем на папері, але однією рукою і другою, це буде та графіка що «збиває температуру» (реновація всіх процесів терморегуляції) і Результат ви відчуєте відразу ж поліпшенням (свободою) роботи грудини під час дихання та чудовою роботою шлунку і колін ("винних у температурі"). Ще можете "вийти у Космос у скафандрі" вже без "постояти на дев'ять сторін Світу". А це так: Піти. Рахуючи кроки до дев'яти. І звернути Увагу. Як тоді вникне своєрідний "ритм піднесеного крокування". Трохи пройдіться цим ритмом володіючи (відчуваючи) і... після, хто з ненормативним тиском, змірюєте тиск чи ту ж температуру (шок забезпечено від такої простоти рішенн проблеми!).

Переходимо з вами відразу ж до дванадцятикутного «постояти на всі сторони» тепер їх 12. Для чого з 12. Пояснення до десяти та одинадцяти пропускаю – це сакральне Знання. Тому не підготовленим біороботам зашкодити може. Як і психіці самої Людини Розумної яка в цьому біороботі проживає і працює ним в атмосфері Планети. Так і зашкодити можете психіці самого біоробота (а воно вам потрібно?). Ні. Я називаю дванадцятикутну технологію «а ля да Вінчі» (Леонардо да Вінчі любив його, дванадцятикутник, і називав навіть кутником життєдайним). А Леонардо знав що говорить. Ого! Але хто мої статті пам’ятає (розумію, що це складно їх пам'ятати, та хто "вловив" алгоритм їх, то всі пам'ятаєте добирається вже до двох тисяч... скромно так!) то я вже не раз, і не два, пояснював трансцендентальність самої лічби 12. Приклад. Для чогось учнів у Ісуса було лічними саме 12. І... і так далі. Чим же ця лічба, 12,  важлива вона в медичній сенсфізіологіці і саме в цій технології практичної реновації постійної молодості. Після да Леонардо Вінчі пройшли віки. Як і після Ісуса він мав 12 учнів, а сам - тринадцятий. І лише зараз, а це ізраїльські вчені, гратулюю їм,  довели, нарешті і ми з вами знатимемо, а це найточнішими дослідженнями, що кожна клітина нашого Організму є… дванадцятигранником! Таким чином, коли ми «постоїмо на всі дванадцять сторін Світу» то ми так, а це за Законами КВА-КВА, ГАВ-ГАВ науки сенсфізіологіки, а це Закони інформаційної відповіді адекватної інформаційному посилу тощо, то так ми повністю відформатуємо до ідеалу всю клітинну будову тіла. Відновимо програму нормальної  будови вже «перековерканих генами» клітин, десь всередині себе, в памяті своїй, дванадцятигранних.

І, насамкінець (пропоную, достатньо всього що вище), хоч і є мотивації далі йти) тринадцятикутник.

Довідка. Якщо по-чесному, то я би його теж вам не давав, як і десять, як і одинадцять. Стан Нірвани. Його мало хто з людей витримує. Злам не лише "стандартної" психіки, а і всього стандартного трибу життя та світосприйняття. Таке пережити не кожен може. Але, а я як науковець, я не можу не показати значимість ціє інформаційної хвилі (добре до речі, що мало читають мій Живий Журнал) а тому і її, таку значиму, що з цілого Всесвіту діятиме на вас і ваше тіло мало скористається. А саме інформацією з ритмом «тринадцять». Давайте з цим алгоритмом "розберемося". Ми з вами говорили про «постояти на всі чотири строни». А тепер сенсфізіологічна загадка: А «хто вам не дає» постояти… наприклад, на три сторони? Направляючи падіння вертикального тіла на три кути Світу. Це те ж саме, візьміть стоячи поверніть як можете тіло, виникає сама по собі така собі невидима спіральна гімнастика! А причому тут тринадцятигранність?  І чим це все закінчиться, постояти на три сторони Світу та на тринадцять? Все просто. Відповідаєте знаючи, що це формула ДНК і все закінчиться гетерозисом (хто з вас не знає, цитую: Гетерозис від грец. Heteroiosis - зміна, перетворення. Гетрезозис є  "гібридною силою". Гетерозис дає збільшення потужності і життєздатності гібридів першого покоління в порівнянні з батьківськими формами".  Отак!!! Ви стаєте... ще краще… ніж Адам і Єва. Суть. Якщо ми беремо з вами факт, встановлений ще Леонардо да Вінчі, а він лише підтверджений ізраїльськими вченими, що клітина є дванадцятигранником (ми користуємося лічністю 12, і це розвернутий геометрично дванадцятикутник) І ось ця (кожна клітина Організму) тому і є функціональною СИСТЕМОЮ.  А це діяти за програмою в певному, теж обмеженому оболонкою, середовищі. Пожартую "дванадцятикутник" (тіло) напханий "дванадцятикутними кульками", які так сильно вмощувалися в тіло, що потовклися, та так "що їх мама рідна не впізнає" (в них дванадцятикутну систему).

До слова. Може й вам цікаво? (див. мою книгу дешифрування Знань єгипетської цивілізації "Як єгиптяни до Космосу ходили") Це Для Чого у всіх фараонів на фресках та скульптурах великий палець руки є виставленим? А ось решта ніби тримають округлий предмет? Це нам і є ними пояснення про інформаційну тринадцятисистемну фазу, яка саме і дає життя нашому тілу як нашому біороботу. Адже, порахуємо суглоби-учасники, іх буде, коли у виставленому фараонами суглоб один у великому пальці руки є неактивним... Тринадцять! Тоді для оживлення всіх клітин і всього-всього, таки «постоїмо на всі тринадцять сторін Світу».

Але ж дванадцятигранник... "і те що всередині", тринадцяте – як он Ісус на картині "Свята вечеря", це не лише реноваційний процес для всіх облонок, від оболонок клітини, до оболонок мозку і до шкіри, як облонку, скафандр, біоробота, а й для всього Внутрішнього. Навіть - неклітинного! Всіх нановзаємодій між молекулами.До речі у нас ще є й така трансцендентальна «рахівниця»: Рука має п’ять пальців, тобто міні маніпуляторів, які працюють в атмосфері + три основних, їх три, елементи самої руки (вже вісім) + голова, груди, живіт (+три) з яких висунулася у Світ рука і там у ньому «копирсається», ця  вся триелементна система-маніпулятор рука (це вже одинадцять), а, дістаючись до чогось рукою, тіло нашого біоробота балансує завжди (і стоїть завжди) у всіх, зверніть на це Увагу, на одній з ніг. Щоби це усвідомити, а це нашу "одноногість", візьміть натисніть комусь на одне плече і друге, попросіть колегу зробити вам те ж саме. Для чого. Щоби..., щоби пересвідчитися. На якій з ніг балансує постійно тіло саме цієї людини, ваше теж (одне плече слабке, опадає, друге ні). Існують закони фізики? Так. Саме так ногою створюється противага руці і голови. Такий собі ніби виходить колодязний журавель. Таким чином нога є  дванадцятий елемент (функціональності системи) системи: "людина зриває яблуко чи щось там десь діє залишаючись на нозі". І у нас залишається «той хто прийняв рішення копирсатися в Просторі» і це мозок. Саме завдяки цьому тринадцятому елементу вся функція, а це Людиною, і відбувається. Ми з вами робимо в цьому Світі безліч речей. І причому робимо видимими (була лише Думка). І саме цим, своїми діями тринадцятиелементними, а не «рухом для здоров'я», по суті тупою дією, бо ж без мозку, провадимо реновацію «потрібності цього тіла і цієї Людини Розумної для» (для людей, для Людства, для Ноосфери). Як бачите, я людей і людство поставив першими, адже Ноосфера – це творіння конкретних людей і Людства. Так! Так ми, а саме своєю тринадцятістю «виганяємо біса-гена», як казав сенсфізіологік пан Ісус. Виганяємо з Організму назовні, і це відчуєте певним потінням... і запахом в багатьох, виганяємо непрограмнних для вас і вашого біоробота "бісів", інформаційні елементи, якби зчищаємо з диплоїду ДНК непрограмні гени. Досить.

А тепер, друзі, «дозвольте розслабитися», це повернутися нам до «бомби!», дев’ятикутне постояння на сторони Світу. Думаю для більшості вистачить саме цієї фази. Адже це у колі три рівносторонніх трикутника! Три на три множимо - дев'ять Так само що ця мотивація є «бомбезною». Та тому, що це ж, а цеі є  градусність побудови такого кола, вона є по кількості наших зубів, тобто такого кола, як рота з язиком посередині, як і кількості хребців (створює коло з тіла, череп вваєжається у тибетській медицині першим хребцем (!), як і кількість кісток ноги з тазом.. яка он як вправно спілкуєтьсться - сама - з Планетою та гравітацією (ходіння з перевалюванням тіла через великий палець стопи  є по факту процесом "котитися"). Ви ж бачили такі одноколісні велосипеди були, де людина всередині, або зараз атракціони в кулях. То це такий точно виникає віртуальний велосипед. Людина дією ні тоді коли йде, як "Білка в колесі" (але білка має таке колесо, яке не котиться вперед, бо має вісь (в декого є, що утримує такий "велосипед", і це любителі "напихати вісь-шлунок"!).  Але одночасно і дві руки з тілом є трійка. Рука трійка. Та візьміть самі порахуйте всі деталі цієї системи, тіло людини в русі, все стандарт, всі роблять коловий рух. До речі його може зробити лише кінцівка Людини Розумної (має всі сім степенів свободи руху, щоби була змога людині, точніше її біороботу, зробити повне коло). Рахуйте «учасників» будь якого колового руху, ще, як приклад, лопатка, ключиця і так далі. Що нам сенсфізіологікам, як Людям Свідомим, цікаво. Що стан Нірвани буде при цьому відбуватися саме на триндцятому куті! Знову попереджую про небезпеку «виходу в астрал», як кажуть. Повторити досвід Ісуса можемо, як кажемо ми, сенсфізіологіки, піти в Царство Небесне і повернутися. Для цього до речі ви можете скористатися з простішого (щоби відчути «стан Ісуса на хресті та в Царстві згодом Небеснім»). Це, йдучи кудись, долічіть з першого кроку до дев'яти, як говорив, згодом і до тринадцяти. Пам’ятаєте, нашу з вами технологію реновації і омолодження свого біоробота ходінням? Нагадую коротко. На лічбі в чотири кроки йде в кожної людини втрата орієнтації «А куди ж це я іду?!» і тому паралельно виникає відчуття падіння, а, по факту сенсфізіологіки такого відчуття, – це перевірка Ноосферою на наявність у цього біоробота господаря який людина знову шукає в пам'яті Мету, до якої йти потрібно, а в цю мит пошуку перестає домінувати «страх за самого себе» (тобто домінує Мета), а натомість страх за цей кавалок м’яса, зробленого «з пороху земного» для - зникає сам по собі). Таке собі виникає на четвертому кроці тимчасове Альцгеймера (!). Агов кому цікаво таким допомогти: Раз-два-три-чотири і стати, постояти і подивится на щось довколишнє. Так ось на лічбі п’ять ходіння такого "арифметичного" виникає стабільність: і думки, і мети, як видно по сабільності на двох ногах... і без рук! До речі п’ятірка, візьміть стіл, візьміть авто – це все п'ятиелементні створіння, це і є факт «появи цілісності і стабільності».

Як знаєте на дев’ятому кроці виникає, назвав так  «позадихальна ритмічність», відповідно на тринадцятому «хрещення», а це поява ніби самопідйому рук в кисті і так далі. Ви можете... наприклад створити дев'ятиелементність поєднану з триелементністю ніби повиснути на хресті. Що людьми до речі переживається, але вони цього не усвідомлюють. Порахуйте «учасників» коли тіло висить... на шибениці (Ісус очевидно не знав, чи не хотів, пояснити для тих людей специфічний стан  «польоту в Царство Небесне».  І як повернутися з цього стану, показав, як він, розіп'ятий та повішений, відірваний від землі, як і ми взуттям і молекулами води на підошвах,може ожити. До слова. Щоби ви усвідомиливідчуття, що в нас часто виникає «розп'ятого на хресті», зав’яжіть на вузлика, навіть не утискуючи шиї, наприклад шарф, чи, навіть (!) нитку. Те що далі, для вас багатьох буде дійсно бомба. Бомба інформаційна. Про свого біоробота. Як відчуєте в цю ж мить, що тіло само витягнеться «в стан повішеного» (Для чого чоловікам "щоби стройнішали" краватку винайдено).

Друзі. Це вам лише здається, що остання технологія може бути негативною (бо «навіюю небезпечність Нірвани»). Та коли так постояти, а це досить, як зауважив вище, на три сторони і чотири (на три спіральне відновлення, супер взагалі!) А на чотири сторони, для дії на тіло ще електромагнітності (меридіани та паралелі сторін Планети). Чотири, чи три, навіть не тринадцять. Бо ж то час все-таки. Але, але ось покрокувати, до тринадцяти, «сам Бог велів». І при тому ще й і "поритися" кінчиками пальців шукаючи контакт з атмосферними молкулами води та силою гравітації Центру Планети. Але є ще у нас з вами і  "гормональний додаток", Ви якщо «дівчата», тоді ставите кисті паралельно планеті. А коли «хлопці не дівчата» тоді кисті в позі Фараонів, або ж «ось-ось схоплюся за шаблюку». Це до речі несамовитої дії технологія реновації діяльності гормональної та ендокринної ситем. Так само до речі діє, як це лише від зав’язування на вузлик шарфа чи нитки (носити постійно щось на шиї – заборонено наукою, крапка). Але ще раз нагадую первинне! Постояти потрібно з «організацією вами» (бо ніхто за вас не зробить!) а це вису всіх кінчиків пальців до відчуття ваги їх пучок. Тоді ця технологія, як тренінг свого біоробота для гуморальної невагомості в атмосфері Планети у вертикальному стані, стане вашим назажди навичком своєї Фізіологіної культури (для ліквідації страху під час її, а це гуморальної невагомості, виникнення).

Замість епілогу:  «Небо покриває, а земля несе його на собі, і в результаті існують десять тисяч речей, серед яких найцінніше - людина. (між Небом і Землею, додано мною). На небі і на землі існує холод і жар, а в людині - порожнеча і повнота, і якщо знаєш закони неба і землі і живеш відповідно до ритму чотирьох, то досить тоді в тобі мудрості, щоб не бути обдуреним хворобою (!!!, знаки оклику - мої). Якщо ти здатний осягнути закони взаємодії, то станеш незалежним в рухах своїх, будеш вдихати і видихати найтонше, а оком зможеш розрізнити найтонший кінчик осінньої павутинки ...» Ней Цзин

 
Технологія "Щоби не бути обдуреним хворобою". Вибачте, "старпьори". Але... Ця стаття для молоді. Але (друге). Якщо ви залишаєтеся «дітьми», в будь якому віці, як це радив Ісус, знаєте хто такий, то вона і для вас підійде, хто старших віком.
Лежить ця стаття написаною вже зо три тижні!!! (що у мене не часто буває) і не тому, що мій Фейсбук знову "наші росіяни" заблокували, так називаю манкуртів, яких називаю найбільшими ворогами України, не Росія. А вониє Так ось мною статті дублюються в Ітернеті. Тут, в Живому Журналі та ще у Фейсбук, мовляв, хтось та прочитає. Як писав Гарвей, від якого пішля філософія і практика так званої Західної медицини як і від мене майбутнє медицини Людства сенсфізіологіка: "Хоч одна людина зрозуміє та усвідомить мною написане, я вже буду винагородженим за свою працю".. От і я, покладаючись на вислів Гарвея дублюю. Бо ж напишу статтю про… і відразу ж «бабах» в Інтернет (хай бігає Ноосферою). І саме таким чином стає продуктом (назвемо "офізиченою Ноосферою"). Адже всі мої статті нею, матінкою Ноосферою, писані, а я он лише моїм пальцем по клавіатурі комп’ютера працюю чи ручкою на папері. Аж смішно інколи стає, що те що ввійшло від Ноосфери в мою Свідомість фізичним результатом виходить на кінчик вказівного пальця (яким в основному друкую). Інколи, як в цю мить, згадую про решту пальців, і послідовно ними друкую (гармонізація роботи мозку, бо кінчики пальців це відповідники сірої речовини мозку, а самі пальці Організмові). Але саме "противно" друкувати, великим пальцем. Бо ж мусиш то притиснутим долоні друкувати, то віставленим на максимум, то загнутими до долоні! А потрібно ним таки по клаві постукати (див. Су Джок та китайську медицину) таке он велике його Значення, нашого великого пальця руки... і ноги відповідно. Статтями, книгами показую-розказую нарямок мислення Людства (Ноосфери). Яке завжди, ну мусить, закінчуватися питанням "Для Чого?!" (див. сенсфізіологіку). Показувати чи Законами науки сенсфізіологіки, чи Припущеннями. Які он всі перестають бути припущеннями після відповіді на питання "Для Чого?!". Геніальний бренд Ноосфери питання "Для ого?!". Дякуючи якому "все крутиться довкола чогось-когось і для чогось". Те, що дає життя всьому на світі. І пояснює все на світі (дає життя для науки сенсфізізіологіки). Адже сама наука сенсфізіологіка, це щось типу «Маємо те, що від Ноосфери маємо». Але ось вчора журнал https://newrezume.org/news/, своєю картинкою, а це відео виступу на талант-шоу такої дівчини, Марини Мазепи, з феноменальною гнучкістю тіла (Марина не так, як всі решта феноменів такого типу які гнуться всим чим можна, але в статиці, а вона це все робить і ще й більше танцюючи!!!). Така собі виходить танцювальна суперйога. І ось таке побачити, дивитеся тут: https://newrezume.org/news/2019-06-27-33304 то можна обімліти. Від несамовитих можливостей тіла людини. Несамовитих Можливостей нашого біоробота. Так ось це відео взяло, а це буквально, примусило таки вкинути цю забуту інформацію в свій Живий Журнал навіть «через нехочу».

Довідка. Я хоч і «старпьор», в загально-прийнятому розумінні, мені всього-на-всього 74 роки, але гнучкість мого тіла-біоробота супер, і по факту на рівні можливостей молодих біороботів. Навіть... не кожне молоде тіло може так як моє. Хоч я ніколи в житті не займався, і не займаюся, окрім постояти пару раз в рік на голові, та ще й "на всі чотири сторони", тобто жодними вправами на гнучкість тощо, бо ж, читайте вище, є дуже "лінивим".

Не знаєте дякуючи чому тіло в мене молоде? Користуйтеся медичною сенсфізіологікою. А особливо, що є базою, це користування Законом науки сенсфізіологіки: "Перестань втікати від болю... бо куди ти зі свого тіла втечеш?", або ж він  гласить "Збільшуй біль". Суть цієї статті саме і є для. Є в медичній сенсфізіологіці технологія, тут мусите набратися терпіння прочитати статтю, сторицею буде винагороджене, проста технологія. Як я її назвав «постояти на всі чотири сторони» (ремонту свого тіла, свого біоробота, в будь яку мить і від будь чого, тут йде перелік всіх гострих чи то хронічних реакцій-болячок). Філософія і практика її надзвичайно проста. Надзвичайно. Але ї потрібно усвідомитию. Вам лише потрібно відповісти на моє питання. Планета наша крутиться? (ви ж не інквізиція проти Галілео Галілея, відповісте, крутиться). І, друге питання. Чи Закони науки фізики на наше тіло діють? Діють.Точнісінько все так само, як і дія на тих, хто вірить в Бога (так ж віра і Закони Фізики). Наприклад, ті хто вірять в Бога, вони ніколи не хворіють, а ті хто не вірять в Бога, а роблять лише вигляд на люди що вірять, ті ходять до лікарів, або ж мають особистих, як папа Римський. Адже ще Ісус втовкмачував. "Буде в тебе віра в гірчичне зерно (в Бога можливості) лише попроси, і буде тобі по вірі твоїй". Бог є Лікар універсальний. Крапка. Так само, ви мені відповісте і про науку фізику, адже ми віримо що є наука фізика, і не лише віримо, а ще й очима бачимо. Приклад? Що он автомобілі їздять, ми в них їздимо, ракети Маска вже окуповуватимуть Марс. Тому і віримо у фізику, бо в неї від Бога простіше повірити. Ніж в невидимого Бога, хоча все звідкись таки взялося. Як он і автомобіль чи ракети винайдено на базі закону Ньютона про гравітацію.Коротше, віримо коли ж таки є і бачимо, і чим користуємося. Ще одне питання. А чи тіло наше, тіло нашого біоробота, є перпендикулярним до поверхні цієї Планти? Так відповісте, бо ж видно. Додам згідно сенсфізіологіки, вертикальне... коли ще жити хоче, а вже коли "ні в Бога, ні у Фізику" тоді влягається хворіти, а згодом і помирати. А тепр ще одне просте питання. Чи сила інерції на це вертикальне тіло діє при обертанні Планети? Відповісти мусите. І це буде,"так, діє"! бо ж фізику ще в школі вчили. От воно, наше тіло, тому і мусить падати, бо Планета крутиться. Притому постійно (постійно, акцентую) Планета - не шаше тіло, вона обертається лише в дин бік.... Пожартую про інерцію, що під час сну теж тіло мусить "сковзати, по Планеті сповзаючи за обертанням ", лише це вченими і не досліджено і не фіксовано (даю темку для докторської). Став ви/стала ви, наприклад, на схід. Постояло так ваше вертикально тіло на Планеті. І, дивись, Чудо! Тіло за рахунок пані Інерції мусить падати (Закон науки Фізики). Але ж не впало?! І цей "Феномен непадання" є лише в тіла Людини Розумної, он ще Дерева, он ще тіло пінгвіна не падає, коли пінгвін не працює, он ще деякі інші тварини, хом'чки (тут для нас важлива теза, коли вони передніми кінцівками не працюють, або мають крінь, як має дерево). Питання ці мої надзвичайно прості? Прості. Надзвичайно. А відповідь лише одна «Щось так є у тілі Людини Розумної» (сенсфізіологіки знають що). Що постійно врятовує тіло людини від падіння та ще й дається змога "руцями" працювати у такому он фізично-нестабільному стані. Стоянні чи сидінні.
.
Довідка.-нагадування: Рятує тіло від падання переміщення взаємодій молекул води атмосфери з молекулами водними всередині тіла, по факту фізичних законів це переміщення зарядженості молекул води в Організмі, в системі (тіло наше) яка знаходиться в атмосфері у стані «Вода у воді плаває» (див. цей Закон, як аксіому діагностичну, прогностичну, реабілітаційну та профілактичну). «Вода у воді плаває».... це і є тіло Людини Розумної, розташоване у такому водному середовищі як атмосфера (атмосфера цієї Планети на 80% з води, як вже знаєте).

Став чи стала ви постояли. наприклад, на Захід. Тіло собі «попадало, попадало від обертання Пдланети та порятувалося від падання»... і стоїть собі! Це і є основний постулат ефекту результативності пропонованої мною простої але надрезультативної технології "постояти на всі чотири сторони! Далі ви постояли на Південь, на Північ, на Схід... неважливо з якої сторони Світу починати. І ось так запросто відбувається треніг всієї м'язової та нервової систем, і не лише, І це зроблено буде покраще чим за допомогою всіх-всіх гімнастичних залів, йог і т.д.

Довідка. Хоч по факту єй «правильність» такої технології (звідки з чотирьох сторін світу зачинати). Але ви – «не заморочуйтесь». Як стояли і раптом згадали цю шедевріальну технологію самостійного оздоровлення вестибулярного апарату, так і продовжуйте. Зробіть навіть пару раз. Адже постояти на рахунок на чотири вистачить в більшості, а п'ять, шість, сім, вісім і на дев’ять, далі, то взагалі бомба. Тепер в другий бік повертайтеся. З ось таким сенсфізіологічним вітанням до сторін Світу.

А тепер… як говорив вище, наберіться терпіння. В кого його немає – не сумуйте. Цієї, що пояснив вище, більш ніж достатньо. Але. Але серед вас є вже чимось хворі? Є. То далі для них. Вони усвідомлюють головне: Наша Планета обертається, причому дує швидко (!) наше тіло є вертикальним і на нього діють всі закони фізики: пам’ятаєте, як на голову Ньютона впало яблуко? Всібачили, як падають. І, ніхто, до Ньютона не поцікавився (от старпьори, бо лише ті хто старіють старіють бо втрачають цікавість «Для чого яблуко намагається впасти вниз,а не десь в бік і що «його туди тягне» яка сила». Ньютон, гратулюю, вивів формулу гравітації»Більша маса притягує меншу». Всі люди на Планеті віками бачили що тіло людини може єдине переміщуатися вертикально, і ніхто за віки не поцікавився: яка сила дає можливість длявертикальності. Вірно мислите. Це першим з людей побачив такий Олександр Харченко і вивів формулу «Між небом і Землею» розтягнутість нашого тіла і воно знаходиться в паритетному стані в атмосфері Планти в стані гуморальної невагомості, вода у воді плаває між гравітацією (центр Планети) і антгравітацією (вакуум). Дякуючи науці фізиці он ракети до інших Планет літають, дякуючи науці сенсфізіологіці…ви перестанете бути "Обдуреними хворобою".

Довідка. Вся проблема науки сенсфізіологіки в тому, що її основна формула «Для Чого?!» є формулою всіх наук, включаючи... і науку фізику, решту. А тому визнання науки сенсфізіологіки станеться лише при усвідомленні Людством «Для Чого?!» все.

Он є, нариклад, галузь науки сенсфізіологіки медична сенсфізіологіка. Яка, відповідаючи на питання «Для Чого?!» вже (вже!!!) винайшла рішення бича медицини – повну відсутність причинної діагностики… Навіть враження певним вірусом чи бактерією, інфекції, причину. Все ж просто. Для Чого вірус одного атакує, а іншого «не бере»… хоч «таке он  хиле таке хиле». Знання причини - в медицині тіла людини - основне. Отож. Слава Ньютону! І Слава Олександру Харченко! Слава їм, обом, що запитали «Для Чого?!». А це буквально «плюючи» на заангажовані твердження. Он що антигравітації не існує, чи є невиліковні захворювання. Просто запитайте: Якщо є Гравітація тоді є... Або Для Чого воно це захворюваня ПОТРІБНЕ організмові людини, і то конкретної людини, або он цілої групи людей (мова про соматоепідемії к я їх назвав). І Для Чого того-ту болячка «бере», а того-ту «не бере» (на той світ теж) стає запросто відомим. А суть всіх болячок - одна. Ну падає собі тіло людини і падає! Але ж стоїть! Ходить, а он дехто «бігає до інфаркту» (так ми, Люди Свідомі, називаємо цю систему «оздоровлення») тобто, у людському Організмі є якісь свої технології які при цьому працюють. І саме «Для» (Для Чого відомо – щоб «розумна голова» була на висоті «h» над Планетою, ближче до вакууму над нею). А перестають вони, ці технології самого Організму та механізми нашого біоробота працювати лише в один Момент (з великої). Момент появи в психіці людини страху впасти. І, капєц. Цьому біороботу і цій Людині Розумній. Він, її біоробот, просто не витримує навантаження! А це постійного контролю психіки (все, як бачимо просто) і колись таки вирішує «плюнути на цю справу, бо з людиною не поспориш» і йде для перетворення в «порох земний», який згодом, під час вагітності, «порох земний» що поступає з їжею вагітній, чи в лабораторії, перетвориться в нового біоробота (статтю мою як робляться нові біороботи ви пам’ятаєте).

Довідка. Це якщо «нрозсиплитеся». Як інформація в Ноосфері. Так звана – душа не розсиплеться . Для Чого варто нам "розсипатися в Ноосфері". Для інформаційної поліморфності. Ноосфера теж новизну любить, як і ми дехто. Он візьміть приклад тибетських лама… «одне і те ж, одне і теж»! Віками. Лише тіло змінюють. Скучно так жити на цій Планеті, скучно і їм, і нам з такими ж скучно, бо так і живуть кучно (як поетично вийшло!).

Душа розсиплиться бо багатох тоді біороботах (часточкою від минулого тіла, порохом земним, з матеріалу та мікро і нано елементів). Он в Індії у воді розчиняють тіло, чи по грунті попіл розсипається, чи, он є така мода, в атмосфері розсипають. Це безсмертні. Через намагання, вже писав, хоч якусь інформацію про себе розчинити в молекулах води атмосфери з літаків і стати "цеглинкою у фундаменті Людства". А чи би хотіли ви? Не спішити "розсипатися порохом земним" через страх впасти. І цей процес, і то на порядки, змінити, процес втрати свого "полюблеого так" біоробота. Зупинити втрату свого біоробота означає зупинити старіння «тут і зараз» по причині страху впасти. Навіть таким чином. А не лише в момент реінкарнації омолодитиися, адже ви будете мати нового для себе біоробота (це я до тих, у кого домінує страх впасти) адже пройте перезавантаження всіх програм пропонованою технологією (далі). А ви, хто вже має молоде тіло, таким чином робите ліквідацію в своїй психіці теж нарощування цього страшного  зомбовірусу - страху впасти. І я, саме цією статтею, вас цьому, реінкарнації без реінкарнації навчу. І для цього... ми з вами скористаємося з винаходу мого колеги, сенсфізіологіка, згадуваного вище, Ньютона. Його науки. Фізики. І саме для ліквідації «процесу набуття чотирилапості».

Довідка. Поняття «чотирилапість» відноситься до більшості з вас. Бо коли відчуваєте що ніби (ніби) а по факту ні падають, то «хоч би за щось руками вхопитися, хоч за повітря».

Я, наприклад, знаю декількох моїх пацієнтів… що «вперто» не хочуть усвідомити просту річ! Що у них є ноги! А коли сидять, то сідниці. Інструменти, що рятують від падіння. У яких є ПРОГРАМА. Усвідомте, що Організм користується для стояння та ходіння – лише стопами та колінами і то для контакту з Планетою. І ці деталі нашого біоробота САМІ ЗНАЮТЬ, що їм і як робити, щоби тіло не впало. Як і руки, маніпулятори нашого біоробота, теж САМІ ЗНАЮТЬ, налаштовані (запрограмовані, що точніше) на-для роботи в атмосфері цієї Планети... але ніяк не на "опору на... хоч на повітря". І ось саме цим фактом ми і скористаємося, але Технологією для молодих біороботів, вже як Люди Свідомі, як Homo Sensus (див. заголовок статті).  Постояти потрібно сенсфізіологічно. І це тому вона для молодих, що старі, вже через мить, в страху «я ж падаю!!!». Виключать свої руки. І для них вона просто не підійде. Стати потрібно на одну точку на поверхні Планети. Руки знаходяться у 100% висі, а це потрібно з відчуттям ваги кінчиків всіх пальців – магніт центру гравітації Планети. І ними «порийтеся в атмосфері». Все.

Тепер пояснення для сенсфізіологіків, які це знають, але нагадати потрібно. Атмосфера цієї Планети – вода (в середньому 80% її молекул), он у нас, на Волині, у Бангладеш найчастіше то і до 100%. Так ви, коли шукаєте молекули води кінчиками пальців і "гравітацію" провели реновацію чуття їх молекул води зарядженості (знаєте, див книгу мою "Квантово-іонна помпа"), Знаєте про надчутливість кінчиків пальців… правда у нашого біоробота ще чутливішими є, і то  на порядки, губи та вуха, але ними "поритися в атмосфері і пошупати молекули води і гравітацію, складніше. І, ось таким чином, просто і безпечно, таким чином, «ми розділили ноги і руки в підсвідомості», раз, провели реновацію своїх маніпуляторів в атмосфері, два і… так далі. Ньютон, наукою фізикою радить зробити ще одне (багато знаків оклику). Планета обертається. Є сила непереборна пані Інерції. Сила, що сама собою створює ефект постійного падіння тіла зі стану вертикальності. Ми з вами вже користуємося, я часто, як виходжу на перекур, то обов’язково, технологією «постояти на всі чотири сторони» (Світу). Так ліквідовуємо страх падіння та втрати вертикальності (он наш Колега, пан-пані Дерево, боїться і, аж коріння, пускає). Для Чого.  Щоби мати ФІЗИЧНИЙ контакт з Планетою. Ми, маємо теж, ніби фізичний, контакт з Планетою (лише дев’ять точок стопиторкаються її!). Але цей контакт, усвідомлюємо це! Він іншого ґенезу. Лише як контакт інформаційний «з порохом земним», і або між підошвою є "проклака" зі взуття, або ж коли на босо, то молекули води поту працюють як підшипники. Ми стоїмо на Планеті і маємо з нею контак лише... як збоку (тут зверху) щось досліджуючи. До речі. Коли постоїте «на всі чотири сторони», то чогоби не постояти ще й на на п’ять, шість… і так далі (далі буде). Тоді вам гратуляція і від пані Планети, і від пані Гравітації.. Для чого так постояти на перераховані сторони Світу окрім чотирьох географічних і отримати гратуляцію. У нашому Організмі, а це як і у всьому Всесвіті, діють Закони П’яти Першоелементів (див. китайську філософію: і життя людей, і медицини). Дерево, Вогонь, Земля, Метал, Вода. також зважаємо на їхню інь-янь взаємодію. Ви ж повертатимете тіло, коли «постояти на всі п’ять і т.д. сторін, тоді, за закномірністю інь-янь, як Протилежностями, зробите і навпаки: якщо вліво – то це янь дія, якщо вправо, то інь дія. А далі користуємося теорією та практикою, універсальною до речі саме для людського Організму, як і для Всесвіту теж, шести енергій постояти на Планеті співзвучно та співдіяльно 6 КІ, (професор Пак Джі Ву). Так проведете, коли  «постоїте і поспілкуєтеся кінчиками пальців з пані Гравітацією та пана Атмосферою, її молекулами води на всі 6 Кі Простору» організуєте взаємодію з енергіями вітер, тепло, жар, вологість, сухість, холод.

Довідка. Як це, а це не на чотири сторони постояти, а більше, зробити? Елементарно. Малюєте коло (чи уявне), наприклад поставте якісь цяцьки по колу. На чотири сторони, якщо навіть не знаєте де у вас схід-захід-північ-південь. Або рівномірно як її малють, по кутах,поставте п’ятикутної зірки. Або як «зірку Давида» (шестикутну, два трикутника по вешинах протилежні). Це, наприклад, щоби відновити не лише 6Кі, а навіть всі процеси кристалізації. Але це коли зробите цяцьками якимись вісім кутів на колі (щоби до них обличчям постояти). Це ж просто, так як і зірку Давида, два чотирикутника в уявному колі повернути.

Адже це не мало не багато ви зробите, а реновацію (точніше організацію) таким «сенсфізіологічнм стоянням», але вже і на всі вісім кутів, а реновацію кристалізації при виробленні сечі, або, що декого турбує, позбавитися кристалізації в жовчному, бо є відновлення нормальної програми, чи «піску в нирках» тощо. До речі я про реновацію кристалізації сечі писав і писав, що це не є, не є, «дрібниця». Сечовиділення - це зв'язок та поверненя до першоствореного стану від Адама і Єви. Адже це процес, «видача» (з сечею) інформації в Ноосферу. В підземний водний горизонт, йде розблокування інформації, зробленого саме цим біороботом на Планеті і для Планети та Людства. Коротше, Звіт (з великої літери) про свої діяння, що йде згодом інформацією у стратосферу-атмосферу, а на максимум насичені інформацією води осідають в підземних озерах-лінзах тощо.

Йдемо далі. Складно змалювати семикутник. Для цієї технології реновації молодих біороботів, як і для реновації стану постійного здоров'я. Для чого він. Семикутник. Це потрібно усвідомитидодатково. Є всесвітній алгоритм семи. Земний. Календарний. Овуляційний, місячний, у жінок, Але він, найбільше, все-таки "людський". Чим він важливий. Порахуйте отвори у свій в Організм на вхід у нього. Такі собі - Двері і Вікна в Організм. І вони всі розташовані для чогось на обличчі, Для чого. Та тому, що обличчя завжди в людини "на виду", і вдяненої і ні, бо ж тіло у роздягнених аборигенів зайняте роботою, а облиичя знову вільне.. І їх Дверей і Вікон в Організм, їх бачимо сім, також візьміть порахуйте складові маніпулятора нашого біоробота для активних дій в атмосфері. Чи то частини ноги, чи руки. Їх теж "для чогось" сім. Тому саме їх фізична справність (молодість), а це наших "Дверей і Вікон у Світ", може створювати молодість всього тіла Аксіома науки сенсфізіологіки. І не лише молодість. А тіло ще й побудувати "вірно". Тому скористатися алгоритмом "постояти на всі сім сторін світу" і ще й "поритися" кінчиками пальців в гравітації та атмосфері... сам біоробот велів! Відновлення роботи (очистка від бруду Вікон, ремонт "замків Дверей" щоби добре і справно працювали) дозволяючи Світу входити і виходити в Організм за дозволом Організму, а не в залежності працюють чи не працюють Двері, чисті і чи працюють Вікна. Як побудувати семикутник? Як розставити цяцьки відповідно семикутника? Для цього потрібно згадати (побачити) теорему Гауса-Венцеля. А, простіше, це повторення по колу радіусу. Важливо при цьому ще одне! Хто під час своєї роботи і свого життя користується маніпуляторами невірно (рукою в плечі, або ногою в кульші), це означає підняти, борючись з пані Гравітацією, ого яку вагу! Що й викликає блокування (будьте Уважними!!!), бо цього ніхто окрім вас не знає, хоча є і поняття і дослідження ергономіки, навіть кінезотерапія, блокуваня усіх тоді решти елементів маніпулювання в Просторі, кінчиків пальців особливо, а за ними і Дверей та Вікон в Організм, що розташовані на обличчі! Лише Людина Свідома, Homo Sensus, знає про це. Що замість того щоби підняти і направити до об'єкту у Просторі лише чутливі кінчики пальців (!!!) людина якась піднімає цілу руку. А тому магнетизм само об'єкту пропадає і рука стає... важкою (це мій, цікавий завжди, дослід з пацієнтами). Тому, саме тому (!) і руки, і ноги, і ваше тіло швидко старіють. Саме тому. Як і обличчя. А з ними і сам біоробот. Уявіть собі просту річ: ЩО буде з вашим квартирою, коли двері і вікна позакривати/позабивати. Ви, а це така сенсфізіологічна Правда, і це ви самі, а не "хтось", виключаєте такими діями плечового та кульшового суглобу, непрограмними, своє, найцінніше. Найцінніше, для постійно молодого Життя, і це виключаєте чуття кінчиків пальців рук і ніг з контакту з Ноосферою (подивіться на свої... як вони деякі "поховалися" всередину Організму. То ЯК, скажіть мені, цей біоробот зможе вільно працювати в такому ззвоні агресивному завжди, середовищу? Та ще й агресивній атмофері, а для цього потрібна висока чутливіть маніпуляторів (що ми і відновмо)... "бо постійно пальці різати та колоти/травмувати будете" (в лапках, бо це є поняття причин такого травмувння та причинної згодом діагностики Для Чого і якої системи та органі Організм "організував травму" чи "натуральну голкотерапію", наприклад, трояндою). адже це елементарне  намагання самого біоробота, а це такими травмами, хоч якось "ще пожити".
Так само можете зробити дев’ятикутник.
Ми з вами проводимо, що буває часто, години перед комп’ютером. А, в декого, це щоденна робота. Медична сенсфізіологіка пропонує для нас технологію (якою можете користуватися, коли читаєте щось і це йде довго) і тоді, по факту, ваші руки не зайняті.
Є така Су Джок медицина. Медицина дій на кисті: великий палець відповідник голові, дія на нього тотожна дії на саму голову і, пожартую, на все що у ній робиться чи навпаки не хоче робитися, два середні є відповідники ніг і два решту – відповідники рук. А вся кисть – це є відповідник всього Організму. На сьогодні і в майбутньому, друзі, констатую факт, не буде винайдено більш результативної для виліковування Організму Людини Розумної технології. Чому така моя категорична заява. Бо Су Джок медицина – це є управління Організмом так точнісінько, як ми зараз працюємо з ПК: мишка, те чим діємо на відповідники, екран дисплея, те що є кисть (Су) чи стопа (Джок), клавіатура, це є вся поверхня кисті чи стопи (до їх природних кордонів на руці і нозі) Філософія технології від науки сенсфізіологіки, такої як «Гімнастика передкомп’ютерна» закінчена. Тепер практика.

То що ви робите, коли читаючи щось на дисплеї комп’ютера маєте вільними руки? Н-і-ч-ч-ч-о-г-о  А ви попрацюйте. Або як Су Джок терапевт своєму тілу  (організму біоробота) якщо маєте проблеми чи відчуваються. Або для профілактики таких проблем. Берете за пучку кожного з пальців і розтягуєте пальця. А так як наш Організм є біороботом (якому допомагаєте в цю мить «розслабитися» (це те ж саме, якби ви перед сном потягувалися чи після). І ось так розтягнуто  тримаєте пальця… скільки захоче Організм.

Довідка. До речі, про потягування. Відновіть у пам’яті мої давні статті про цей дивовижний та чудодійний процес реновації біороботом нашим «самого, чи самої, себе хороших» (дивіться за відповідним тегом в Живому Журналі. А тому рекомендує наука сенсфізіологіка вам навчитися під час потягування, а це в момент виникнення бажання тілом потягнутися (чи зробіть це свідомо) не потягуватися самим тілом, а зачинайте потягування маніпуляторами свого біоробота: голова, руки, ноги і, в останню лише чергу, потягуєтеся тілом. Це повинен бути дійсно найсвідоміший з найсвідоміших процесів (він є тотожним до речі процесу перевантаження ПК). Так ви навчите свій Організм «порядку» (розумію, що це складно, але варте того… бо би не писав «дійсно найсвідоміший з найсвідоміших процесів».

Чому мною вказано вище про те «скільки хоче сам Організм» робити гімнастику передкомп’ютерну?  Він наш Організм це «скільки хочу» чітко покаже сам. А це різким, причому від вас самих незалежним, вискакуванням (буквально вислизанням) кожного з пальців… ніби втікання від розтягування. Чому і для чого так відбувається. Ви розтягуєте кожного з пальців відповідно звично беручи вказівним і великим. А між ними є точка китайської акупунктури, універсальна до речі, ХЕ ГУ (З’єдную всі кості) розведіть великого пальця та вказівного, центр умовного трикутника що утворився на кисті і є зона цієї точки. І коли від суглобів, шиї та голови (розтягування провадите великого пальця, відповідника голові і шиї, а суглоби і є «те що з’єднує кості») поступає сигнал достатності, мовляв, ми вже працюємо як треба, спрацьовує ів цю ж мить і розслаблення зони точки ХЕ ГУ (зняття в ній надлишкової  електромагнітної зарядженості).

Довідка. Хто із сенсфізіологіків хоче підсилити дію цієї технології  «Гімнастика передкомп’ютерна», тоді ви беретесь по черзі за останні фаланги пальців п’ятикутною системою з зі складених разом пучок всіх п’яти, а не лише двох, вказівного і великого. Як я її називаю цю п’ятипучкову систему «Мудрою води» і так розтягуєте пальці другої руки.

Довідка. Підсилюєте, хто хоче, і гормональну дію цієї технології Гімнастика передкомп’ютерна «Дівчатка притуляють під пахвами (відчуваючи, а саме притуплення, руки під пахвою), але жодним чином не з напруженням плеча (!!!). Лікоть має напрямок «йду до пупа». А «хлопчики-козаки» то навпаки відставляють ліктя на максимум вбік та відчувають що саме верх плеча є «робочим».

Ви очевидно знаєте про те від науки сенсфізіологіки, що скласти в систему пучки пальців гармонійно разом, одразу гармонійно скласти з них п’ятикутну ідеальну зірочку,  поверніть до себе кисть чи вийшла коли ви склали пучки разом, є показником 100% здоров’я. Але, одночасно, якщо автоматично не вийшла, «постаратися» та складаєте пучки гармонійною зірочкою. Тим проведете, таким «насильним складанням» (бо Організм вже звик хворіти) реновацію всіх водних систем Організму. Кров, лімфа, міжклітинні і клітинні молекули води. Саме «п’ятикутнісю» їх і пройде очищення Організму від «непотрібних генів».
Довідка. Молекули води в нашму Організмі і взагалі в Природі «самі не гуляють». А створюють такі п’ятиелементні системи з поворотом у 105 градусів, що ідеально кореспондує з відомим вам зображенням ДНК. )такий собі «черв’ячок». А точніше, будьте Уважні, бо це епохальний винахід науки сенсфізіологіки, що і ці системи п’ятиелементні молекул води… є тим самим, що свердло.

До речі нам з вами відома У-Сін (філософія, теорія та практика П’яти Першоелементів₴ - це теж інформаційне свердло, що все-все пояснює в цьому Світі і поза його межами. Скласти так пучки, разом, і потримати розтягнення кожного з пальців «до бажання вискочити», це як взяти та пропустити воду через фільтр. В медицині це робиться капельницею, а ми, сенсфізіологіки, Люди Свідомі, «чистимо кров і лімфу» ось таким простим: «Мудрою води» з сенсфізіологічним (Су Джок) потягуванням (поправляйте-не забувайте, зірочку з пучок у «Мудрі води».  Поправте. Сидячи перед компом – ви дієте «по простому» (двома пальцями). А ось з «Мудрою води», адже це додаткова технологія і я її тут лише пригадав, потрібно посидіти так до лічби 40, мінімум – це чотири (чи постояти, чи лежачи) неважливо, хоч лежачи, перед сном, дуже важливо!
Живий Журнал запропонував подавати заявку на участь в просвітницькому проекті Живого Журналу. Суть проекта - це популяризація тих Живих Журналів, які потрібні людству. Програма розвитку блогів «Епоха просвітництва». Вони написали, друзі, у нас чудові новини! Живий Журнал починає програму розвитку блогів. Перший етап програми називається «Епоха просвітництва». Ми хочемо почати з підтримки авторів, що займаються освітою, поясненням складного.. і тут ось таке написали далі, типу відповіді на питання: "А що якщо заявку подає якийсь шарлатан, який буде просувати гомеопатію або відмову від щеплень?
Таке можливо. На цей випадок ми попросили досвідчених блогерів-просвітителів нам допомогти. Ми організували Наукову раду Живого Журналу, в який увійшли кращі з кращих. Вони допоможуть нам вибрати з бажаючих людей вірних науці і освіті. Хто увійде в Наукову раду? Ми опублікуємо повний список членів Наукової ради на наступному тижні. Можемо сказати, що свою згоду на входження в Наукову раду ЖЖ вже дали досвідчені просвітителі. Поки ми продовжуємо формувати Наукову раду.


Я для них написав (цитую нижче) як написав, бо "образили" одну з любимих і базових наук науки сенсфізіологіки і особливо медичної сесфізіологіки, науку гомеопатію!

Питання мови (в поширенні) виникне? (питаю) Я пишу українською, але хочу щоб наука сенсфізіологіка, як філософія і практика, була теж в просвітницькому блоці ЖЖ (наука сенсфізіологіка - це широка філософська концепція). А мій Живий Журнал активує в основному медичну сенсфізіологіку, це лиш один з розділів науки сенсфізіологіки, так як я практикуючий лікар.

До речі, як кажуть: "до речі про пташок". Цитата ваша: "А що якщо заявку подає якийсь шарлатан, який буде просувати гомеопатію...". Тоді я пас. Якщо Ваша, так звана "Наукова рада", та ще й з великої літери, помістила інформаційну інтернет медицину тіла людини, назвемо так медицину майбутнього гомеопатію, в шарлатанство тоді нам з таким "науковим" підходом, з такою радою... явно не по дорозі. Гомеопатія, це для неосвіченого розуму, як винахід автомобіля, або поїзда. Коли "кінь повинен бути попереду" бо воно їхати без коня НЕ МОЖЕ! Або як, винахід радіо, телебачення, того ж Інтернету. Або ... або вертоліт сів у джунглях де аборигени нічого не знають про розвиток людства. Гомеопатія і її філософія, і деяка практика - це майбутнє медицини. Дайте відповідь самим собі на одне питання (самим собі ... обзиваючи НАУКУ шарлатанством): Інформація є видимою чи невидимою. Ви ж Інтернет - не бачите без спеціального пристрою? Чи он вірите Ви китайцям з їх "невидимими" меридіанами і тисячолітньої результативної медичної практики, до речі, ще одне "колесо" (авто, точніше) майбутньої медицини, коли стане усвідомленою, а не звуженою "до голок і точок". Гомеопатія (від грец. ὅμοιος - «подібний» і πάθος - «хвороба») -
, цитую Вікіпедію - вид альтернативної медицини. Гомеопатія... Адже вся медицина має Знак гомеопатичної філософії (чаша зі змією). Ви знаєте з гомеопатії лише "подібне лікується подібним" (вам ця відома частина гомеопатії та "розведення ліків до неможливого розведення". Хоча гомеопатія є homopatia? гомопатія для тіла Homo Sapiens (як чисто кібернетичної машини діагностика та її ремонт поданням інформації наміру що маємо досягти) ... "лекція" закінчена ... хоча я гомеопатією не займаюся, до речі.

Latest Month

August 2019
S M T W T F S
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Tags

Syndicate

RSS Atom
Powered by LiveJournal.com
Designed by Lilia Ahner