?

Log in

No account? Create an account

Цікава РО інаугурація

У ФБ "Школа Су Джок" опублікована ось ця схема

Свідчу про діагностичну достовірність та інші префіеренції цього знання від проф. Пак Джі Ву (див. Су Джок медицина). Але. Для Чого я вам її надаю ("запостили" хтось у ФБ, побачив... і до вас!). Зовсім недавно ми з вами "омолоджували обличчя" (див. попередні мої записи, було аж пару, статей). А тут - ще одна пряма "інструкція". І воно би нічого не було, я про цю сьогоднішню статтю, якби не.

Якось не звернув був Уваги, але так як я майже щоденно їздив на зимову риболовлю, то якось глянув на свої кисті! А вони...вони так і загоріли! Точнісінько як показано на цій схемі. Рукави куртки прикривали від сонця половину тилу кисті - то там біле, а вище... як ніби з Єгипту приїхалося! Але я не про це. А про надефективність усвідомлення цієї відповідності (кисті, як голови, мозку, обличчя і т.д.). Ви вже від мене знаєте відповідність кисті мозкові. І що кожен з пальців, якщо їх розпостерти та накласти на голову, то, наприклад, великі - мозочок, середні - мовний центр та цент вестибуляції, мізинці - зорової та м'язової систем мозку і т.д. (коли розпростовані кисті поставити на голову та ще й якщо це зробити згодом і з перехрестом рук). Тоді, з перехрещенням рук, зробіть так і навпаки, виникає акцентуація великих пальців тоді на родничку. То це не просто технологія від медичної сенсфізіологіки, а взагалі сенсфізіологічна, і чисто фізіологічна, бомба проти хроніки. В ліквідації тиску, наприклад, ліквідації можливості інсульту чи того ж Альцгеймера-деменції і т.д., і т.п.!

Довідка. Якщо вам звернути Увагу на те, що пересічна людина, і це дуже часто роблять жінки, так складеними долоні кладуть на обличчя.

Для Чого. Лише максимально складіть разом лікті. Хоча це інстинкт, так ставлять руки на обличчя, інстинктивна РО інаугурація, але інстинкт повинен бути Людиною Свідомою використаним в повній мірі. І користуватися інстинктом потрібно свідомо... "згідно технології якою користується сам Організм". А Організм тут каже (перелічую лише декілька мотивів його цим положенням рук, накладених на обличчя): що мізинці, як відповідності рук (див. Су Джок медицину) і як початок енергетичного меридіану тонкого кишечника стають до крил носа... А це саме там де закінчує свій хід енергетичний меридіан товстого кишечника (тобто, так ви ніби поєднуєте ці дві системи, кишківники, в одну систему). Але ж вказівний палець ТЕЖ є відповідністю руки! Тоді торкнутися мізинцями до крил носа - що обійняти! (те що бачиш перед собою). А там де торкаються при цьому положенні рук обличчя вказівні пальці - там точка, це побіля козелка, прямої дії на стопи. А так як вказівний палець є відповідністю руки, а пучка кисті, то це ми тим самим поєднали все тіло в інформаційно-енергетичну систему "від кінчиків пальців до кінчиків пальців". А ось великі пальці при цьому положенні рук на обличчі, при цій Ро інаугурації, стають... але ж вони є відповідністю голови... стають на точку з недвозначною назвою "Точка мудрості" що на нижній щелепі. А ось безіменні пальці в цій РО інаугурації... то вони автоматично стають на точку на щоці меридіану шлунку "Чотирикратна світлість" (зрозуміло, що саме так більш стає баченим і конкретним те, на Що жінки задивилися). Очевидно й інстинкт такий, а саме і для цього, так поставили кисті на обличчя щоб "все побачити". Але, і в цьому "але" є просто несамовитого значення фактор, це те, що безіменний палець, на якому зачинається енергетичний меридіан спинного мозку, і який входить в шлунок і енергезує "три поверхи шлунку" (сказано трактатами) так собою ніби "впроваджується" цим положенням кисті і безіменного пальця на обличчі, в шлункову систему (енергетичну) і при цьому діє на сам шлунок! Своєрідний прямий масаж шлунку! І т.д.. Зупинюсь розтолковувати "Для Чого" (Для Чого на всіляких заходах жінки так своєрідно "підтримують" обличчя). Попробуйте в Інтернеті знайти якесь фото, до речі Меркель часто полюбляє це робити, коли вона "в екстримі"). Все просто. Для. Див. вище, а це для РО інаугурації інтуїтивної та інстинктивної, як і для мотивованої акупресури певних точок що на обличчі, і для об'єднання певних енергетичних потоків, і для співдіяльності певних парних по своїй фізіології та енергетичності систем. А тепер ще й "пожартую". Коли подивитися на пропоновану схему ще раз. То стане нам відомим Для Чого жінками дається саме тил кисті для поцілунку. Це все одно... що (див. знову схему) дійсно поцілувати її в обличчя (чутливі це відчувають) Тоді... тоді, а це знаючи вже все, з представленої схеми, і знаючи де відповідність губ... підставляєте, якщо так бажається, їх відповідність на тилу кисті! Гарної вам "поцілунковості"
… Таке придумати! Наш вчений, Болотов, запропонував, і цьому методу вже за тридцять років, тобто є «доказова база», що при виникненні проблем організму відразу не ликати таблетки тощо, а спробувати декілька крупинок солі на кінчик язика. А коли проблем – немає, тоді у вигляді профілактики: поїли, і в кінці, пару крупинок солі. Для Чого. Для слини відповідно.

Довідка. Якщо хтось думає, що перетравлювання їжі проходить у шлунку і далі в кишечнику – то глибоко помиляються. Перетравлювання, основне, відбувається в роті слиною (вона собою розщеплює їжу «на атоми і молекули»). А далі вказані решту органів це все переформатовують в певні гомеостазні структурні речі! Причому. Причому ці всі органи (як їх обзивають «органи травлення», що так не є) працюють для того… щоби руки-ноги-очі-вуха і т.д. змогли виконувати свою функцію. Це як «заправка бензином, відповідним до авто і щоб масло в двигуні було відповідне до конкретного авто (набір відповідного "по хімії і фізиці" продукту для тієї частини тіла яка виконує якусь функцію поза Організмом в «космосі атмосфери Планети». Недаремно у філософії китайської медицини У-Сін та філософії і практиці 6 Кі професора Пак Джі Ву, існує категоризація відповідно до всіх внутрішніх органів всіх «зовнішніх запчастин» нашого біоробота, нашого тіла. Включаючи таке зовнішнє, як волос і шкіра.

А тому, якщо щось, я лише приклад приведу, щось з лівою ногою, то це просто проблема «невірної роботи печінки» (в чоловіків, у жінок печінка відповідає за праву ногу). а ось коли з вухами, то це "погана робота" тонкого кишечника і т.д.. (така категоризація є в Інтернеті, і в мене часто повторювалася, тому не зупиняюся). Слина, як нам тлумачить наука фізіологія, є… лімфою. Що витікає ось так, а це слиною, «на вулицю». Ми, як сенсфізіологіки, а це багаторічними дослідженнями, встановили, що потік лімфи, він йде лише вверх для того щоб фізичною нестискуваністю рідини втримати «розумну голову» десь там наверху. І з вами вже знаємо: що є тотожність потоків лімфи та специфічних меридіанів, названих мною вібраційними, але відомих вам, і то лише частково, як сухожильно-м’язеві. Таким чином сенсфізіологіка методу Болотова проста. «Слина потекла», як реакція на сіль в роті, а за нею пішов і той лімфоток (на заміщення "втраченої" слини. Лімфоток, який побуджується вібрацією від Планети та інших вібрацій (він стає таким собі своєрідним «поршнем лімфи». Поршнем який випростує тіло в напрямку «розумної голови» і ним її підіймає і ним втримує на певному рівні від поверхні Планети (до речі мозок – це на 92% лімфа). Мозок, це об'єм лімфи, що раптом зупинилася йти далі (відповідно залежна від рівня вібрації Планети, що її на цей рівень змогла піднімати, образ насоса, що підіймає воду на певний рівень - достатньо для усвідомлення сенсфізіологіки методу Болотова... Правда інколи лімфа аж черепа розриває собою, а це коли людина, власник мозку та потоку лімфи, думає, але думки не реалізує! Наприклад, сказати своїй подрузі «ти дура» хочеться, але ж.

Тим паче вам відомо, це щоб усвідомити метод Болотова, що є два енергетичних, вони ж і вібраційні, меридіани (Зачаття та Управитель). Це меридіани, які організовують співдіяльність всіх (всіх) меридіанів і потоків в Організмі. Такі собі дві центральні дороги через увесь Організм, як космічний корабель в атмосфері Планети. І, і в цьому і є суть технології Болотова, що меридіан Зачаття закінчує свій хід нижньою губою та зубами нижньої щелепи, згадайте сіль і слину ту що сіль активує, а меридіан Управитель закінчує свій хід верхньою губою і верхньою щелепою. Але є тут «фокус», і він в тому, що таке закінчення цих двох вібраційних меридіанів, а це є рот, є повна відповідність тваринності! Саме тому, через тваринність, а це "рот спереду" мабуть люди і не смакують їжу щоби вона вся пройшла слиною, як писав вище, і перетравилася (і перетравилася… вдумайтеся, на всі 95%!). Тому очевидно, через акцентацію рота – жеруть… «як скотиняки»). Ще один «фокус» технології Болотова в тому, що енергетичний меридіан Управитель (див. схеми і того, і того) не йде як вібраційний! А його рух навпаки ЗАЧИНАЄТЬСЯ від верхньої губи та двох передніх зубів верхньої щелепи (про ці два зуби я лише «уточнюю», адже всі зуби верхньої щелепи, ясна, точніше, є залежними від дії цього меридіану). А ось вібраційний меридіан, повторю важливе, його схем чомусь ніде немає, хоча він поєднує функцію акроміонів лопаток (!!!) він, зачинаючись від чакри Муладхара (порівняно де кінчик куприку), діє так само як і всі вібраційні – досилає лімфу до голови. Тому…

До слова. Мама моєї дружини, коли ми приїжджали в гості, завжди нам в дорогу робила багато смаколиків, кажучи «Вони лише зачинають їхати – вже зачинають їсти» (так пояснювала про нас, готуючи). Тепер ми з вами усвідомлюємо причину такого (як я його назвав, «скотиняцтва») – це додаткова до вібрації Планети ще й вібрація авто. Саме вона активувала вібраційний меридіан Управитель, що собою, а це напором лімфи, «витягував наш з дружиною рот, як хобот, до їжі». Слиновиділення під час їжі явно «гасило» невідповідності в Організмі від дороги.

Ще до слова. Є таке дослідження. Що коли водія в авто зморює сон (відповідно реакція мозку, через зупинку циркуляції лімфи з якої він) то потрібно щось жувати-їсти (можете «по Болотову», сіль на кінчик язика, результат буде аналогічний). І водій припиняє спати за кермом.

Чудова я вам скажу технологія реновації Організму від Болотова. Просто чудова. І, і, як бачите, повністю сенсфізіологічна! (далі схеми, перша меридіану Зачаття, друга Управителя, але лише енергетичних!)
В нас з вами прибавлення! А це до такої серії технологій реновації нашого Організму, як РО інаугурація (див. за відповідним тегом).

…подивився я на себе у дзеркало… після певних «походеньок» (не тих, що ви подумали), а по меблевих магазинах, шукав щось, згодом «прилили» покупку добрим пивом (Луцьке – Найкраще… до речі). Так ось дивлюся після-після в дзеркало. Не впізнав. Ніби я старше моїх років став. Десь ніби за шістьдесят мені!!! Уявляєте мої емоції? Думаю: Обана! І ось, ну мусив, вибачте, придумати технологію повернення мого тіла в минуле (в минулий стан Організму біоробота, зробити його, як було, молодшого). А як це зробити. Елементарно, коли знаєш засади медичної сенсфізіологіки.

Довідка. Хто знає Людей Сучасних (Homo Modоrum) Людей Настрою, і знає медичну сенсфізіологіку, той іде думкою не від симптому. А від «Для Чого мені цей симптом?» (в мене он враз «постаріло і опустилося» обличчя після). Для чого цей симптом постаріння був потрібним? Раз обличчя «опустилося вниз». Воно – на голові. Вона, голова, Для Чогось «пішла вниз»? А це від програмного рівня над поверхнею Планети.

Тепер суть пропонованої мною технології повернення в молоде минуле (скористайтеся самі, бо ж вона таки працює, он дзеркало, та передайте далі друзям). А так, як у ФБ всі ви є моїми названими друзями, то – нате: Людина, істота, що оволоділа гравітацією та антигравітацією. Прямоходіння, як факт цього, є балансом між цими двома якостями природи. Але при всьому цьому, є дуже цікавим один факт-фактор (який до речі зовсім не враховується в медицині). Це тотожність періоду «спинання на ноги», а це оволодіння антигравітацією, а саме з періодом зарощування так званого родничка. Череп людини стає "нерухливим". Мозок... він стає "переляканою черепахою" або також "переляканим їжаком" (зважаючи на волосся-голки. В принципі, коли Людство усвідомить цю по термінах тотожність, її медичну сенсфізіологіку, тоді – це буде водоспад відкриттів у медицині. Саме цей період найважливіший, вироблення Організмом біоробота Людини Розумної чуття паритету двох найбільших сил Всесвіту. А тому медициною майбутнього, яку буде названо медична сенсфізіологіка, цій тотожності буде надаватися відповідна її статусу Увага.

Відступ від теми, відволікся, – закінчено. Адже на арену усвідомлення пропонованої мною РО інаугурації для новонародження (повернення в минуле-молоде) існує ще одна засада. Це любимий для медичної сенсфізіологіки Закон «Куди би йшов, і щоби ніс – попереду у мене ніс». Таким чином. Якщо дивитися на цей визначний для вірної роботи біоробота період, а це період активації програми прямоходіння, то все в цій технології виглядає так. Це як ви зробите клік на якусь програму на екрані компа, наприклад, Воордівьку. З’являється спочатку табличка програми, згодом все решта… пишіть, що хочете. Навіть сама програма править що не так написали – тобто, нормує згідно ідеалу. В нас після РО інаугурації (далі) це буде програма не лише прямоходіння та його нормалізація, але і омолодження (ми з вами омолодженням, хоча Ро інаугурація мною названо новонародження, не так далеко «заберемося»… Щоб до стану новонародженого, що хоч на ногах і стоїть, але ще не вміє ходити, Ми з вами так на років… років… на десяток, повернемо Організм у минулий стан (вистачить для першого разу?). Але, згодом, при виникненні потреби «повернення в минуле», хто забороняє повторити?!

Сама РО інаугурація. Ставите мізинця на «кінець носа у мозку» (там де індійки ставлять кропку) очевидно що для… Для Чого про це вже писав не раз... але згадав анекдот «Для чого індійські жінки такі слухняні та толерантні до свого чоловіка. Бо їм на весіллі ставлять на лоба кропку, а чоловікам дарують рушницю». Так ось ставите там мізинця, а на родничок ставите великий палець. Решту пальців в технології повернення в минуле свого біоробота потрібно «правильно» розташувати, а це в рядок між мізинцем і великим, загніть їх.

Довідка. Тоді вони попадають… Перший на точку об’єднання енергетичних меридіанів шлунку на меридіані Управитель «Верхня зірка» (причому, що саме цікаве, там, автоматично, стає безіменний палець) Початок того меридіану (спинного мозку, або потрійного обігрівача) що заходить в самісінький шлунок (до речі цим пальцем, наприклад масажем його нігтя, можете робити «гімнастику» шлунку, тренінг його програм на нормативну та активну роботу). Далі наступний палець, він стає на точку «Двір Духу» (уявляєте?!). А наступний на точку «Вся енергія» (уявляєте?!). А далі під великий палець попадеться "те що треба" - це точка дії НА ВСЕ ОБЛИЧЧЯ. Цікава така виходить картинка в цій РО інаугурації! Доки м’яким є тім’ячко в дитинки… доти і м’яке, так зване «дитяче», обличчя. А це безрольове, беззлісне, без… коротше – без поганості, тобто, те, яке ще «від Адама і Єви».

Відволікся знову. Поставили так пальці? Ок! Тепер, а це кінчиком ліктя, зробіть туди-сюди легенький (легесенький!!!) коловий рух. До речі це не простий рух кінчиком ліктя!… А це постановить ваш череп на його природне (програмне) місце. Доповніть цю дію на кінчик ліктя ще дією на Протилежність родничка, зробіть рух під пальцями стоп. Але коли сидите – тоді рух мінімальний куприком, як тією ж Протилежністю до родничка. А хто з вас лежачий, то й так і так. І. пам'ятаючи "про Того за ким у світ йде все тіло" (ніс) покривіть ним трошечки.

Довідка. Це універсальний метод, що вище описав. Можете модифікувати цю РО інаугурацію і по жіночому, і по чоловічому типу. Тоді чоловіки відставляють лікті максимально в бік, а жінки «тягнуться» кінчиком ліктя до центру тіла. Хоча зробіть і так, і так - що підсилить результативність. Але. Але закінчувати цю РО інаугурацію потрібно вам таки "по своєму гормональному статусу"!

Складно? Ні. Але коли ви подивитеся на зроблені мною колажі (див.) тоді зрозумієте: «Для Чого моє осунулося обличчя" і основне, яким чином воно «посунулося вгору» на місце молодого, і тим омолодилося, і це так ніби випросталося, розпросталося, і при чому, на що і звернете Увагу, і омолодилося, і випросталося, і розпросталося разом з тілом.

Колаж: Подібність обличчя до основи черепа

Усвідомлення взаємодій Протилежностей

Tags: довгожительство, довголіття, обличчя, омолодження

Колаж: Подібність обличчя до основи черепа

Усвідомлення взаємодій Протилежностей
… Якщо ви збираєте мрії, вони гаснуть і гниють в закутках мозку! Я такого чуда ще ніколи не читав і ні в кого (вирішив цей текст перекласти нашою мовою і попросити вас його видрукувати та перечитувати час від часу, бо дуже ціную вас, перших «професійних» сенсфізіологіків, людей які шукають відповіді на єдине питання «Для Чого?!», ціную вас, перших представників цивілізації Homo Sensus (Людей Свідомих), – бо тут, в цій інформації – вся сенсфізіологіка Людини Свідомої і виникнення проблем з її тілом, як її біороботом.

Цитую: «Народ. Людоньки дорогі мої! Давно хотіла написати цей пост. Але раніше ви б мені і не повірили, а зараз - саме час! Та й питаннями мене закидали вже на цю тему.
СЛУХАЙТЕ СЮДИ УВАЖНО!
1. Хвороби приходять не від того, що екологія погана, вода брудна, їжа пластикова і рухаємося ми мало. Ні в якому разі! Це перше.
Хвороби приходять не від того, що ви в місті чи в селі. Повірте, людський організм - ідеальна машина по адаптації до будь-яких умов і їжі. Ось ми, селяни, не можемо їсти вашу міську порошкову їжу, пити вашу воду і нюхати ваше повітря. Але не тому, що все це брудне чи шкідливе. А тому що воно все інше. Незвичне нашому організму. А ви у нас в горах поносите, пардон, від нашої джерельної і річкової води, від коров'ячого молока, баранини і решти, а від нашої висоти і тиску ваші голови тріщать як кавуни. Але (!) Не там і не там - погано! Просто у нас середовище проживання - різні. Ви, ваш організм - адаптовані тут, а ми, наш організм - там. В горах до речі так само хворіють, як і в місті, заспокойтеся))). А в містах так само є довгожителі як і в горах.

2. Друге: Якщо людина живе в гармонії з природою, молиться-б’є поклони, або ж медитує, йогами займається, або ж їсть пророщені зерна пшениці, носить зачіску під Ісуса або богиню Калі і жертвує дитячим будинкам…, то це не означає, що такі он він/вона будуть жити більше 100 років і помруть здоровим! Ні в якому разі! Навіть – навпаки!
З чого ви взяли. Що якщо жити на березі моря в позі лотоса, то хворіти не будеш? Якби ви знали, скільки я поховала друзів, які вели виключно здоровий спосіб життя! ВИКЛЮЧНО ЗДОРОВИЙ!!! Серед них були і спортсмени, і лікарі, і цілителі і люди, що цілодобово працюють над своїм духовним зростанням та «оздоровленням». Некурящі, непитущі, дієто мани тощо, вони вмирали від раку. Вам ніколи не зрозуміти, для чого приходить хвороба. Припиніть морочитися поняттями «не можна», «дієта», «гріх» і т.д.. Це не зможе подовжити ваше життя. Бо хвороба не в тілі.

Тому просто… ЖИВІТЬ У ЗАДОВОЛЕННЯ! РОБІТЬ УСЕ В ЗАДОВОЛЕННЯ!

- Навчіться вже нарешті їсти те, що вам подобається, а не те, що корисно. Просто їжте, смакуючи, а не жеріть;
- Ви не можете кинути курити? Не кидайте! Але паліть тоді не з докором сумління, а з задоволенням. Кидати курити взагалі не треба. Треба ЗАХОТІТИ не курити. А заборона – заборона завжди працює навпаки;
- Кидайте до єдрєні фені нецікаву роботу! Або ж вчіться отримувати від неї задоволення, яка б вона не була;
- І не ведіться ви на заклики: моди, часу, інтернету тощо...
Не потрібно зовсім натягати на себе чужорідні і помилкові образи «високодуховної особистості». Неможливо, і це так сумно стає, дивитися акаунти соцмереж. Що не Мариванна, то - «Поклик Всесвіту» або «Летюча веселка»! Що не Палпалич, то «Святогор разючий» або «Око справедливості». Що не акаунт, то низка картинок з: третім оком, інь-Янами, мандалами. Що не аккаунт, то перелік афоризмів: лам, віщунів, старців, акторів, що раптово-порозумнішали і афоризми мудреців які ніколи не існували. Подивишся і думаєш: як я ваще сюди потрапила, до таких високодуховних особистостей? Їй богу, іноді блювати тягне, від таких «високодуховних образів» за якими насправді сидять звичайні люди, і які, як усі, з прищами, карієсом, печією, сусідами, родичами, нещасливим коханням і т.д ... Будьте такими, як ви є! Будьте самими собою!))).

Тому: Займіться сьогодні ж тим, чим хотіли і мріяли займатися з дитинства. Освойте гітару, піаніно, вокал, гірські лижі, акварель, мозаїку, глину і т.д. Немає людей, які не володіють творчими задатками, це я вам як художник говорю. Не мрійте про мотоцикл, а знайдіть його! Завжди мріяли в гори, а паритеся в офісі? Ідіть в гори! Живете а горах, а хочеться паритися в офісі? Ідіть в місто! ))) ВСЕ У ВАШИХ РУКАХ! Якщо ви збираєте мрії, вони гаснуть і гниють в закутках мозку!

- Подобається усамітнення? Усамітнюйтеся в задоволення. Боїтеся самотності? Ідіть до людей)))

- Знаходьте радість і задоволення у всьому. Навіть в тому, де, здавалося б, цього бути не може.

- І головне: людоньки, спосіб життя повинен бути… не здоровим, а ЩАСЛИВИМ!

І взагалі, я щас відкрию вам найважливішу таємницю життя і самого сенсу життя: СЕНСУ ЖИТТЯ НЕМАЄ! ))) Є просто Життя. Ранок, день, вечір, ніч і знову ранок. Є планета, люди, рослинний і тваринний світ. Є будні і свята. Є щастя і біда. Є і смерть. Але вона приходить в будь-який час, в будь-якому віці, де завгодно. Так чи є у вас час і потреба на те, щоб жити чужими мріями, нав'язаними ідеями і громадськими нормами? Чужим життям. Живіть в задоволення! І не шукайте причин захворювань і смертей серед родичів і свого життя. Причина в… незадоволенні життям. Цього нам не дано зрозуміти. Але дане нам Життя. Ось тепер і в цю мить. І треба прожити цю мить в Радість. Не заважаючи радіти іншим. І навіть допомагаючи)))
Ну, якщо вам так подобається шукати сенс життя, то вважайте, що він в цьому і є - жити в радість.

Писи: все це зовсім не означає, що перебувати в пошуку і бути тим, хто шукає - погано. Ні. Якщо це вам в радість, то на здоров'я))) Але ті ж мої друзі, родичі і чужі люди, вмираючи, зізнавалися мені: «Ось я все життя щось шукав, щось робив, кудись-бігав. А, найголовніше, було під самісіньким носом, і це любимі люди. І все, що я хотів з ними в цьому житті зробити, я вже не зроблю ніколи...»...

Народ, все це я написала тому, що отримала багато питань на цю тему. Ви краще не питайте мене, бо мої погляди на життя дуже своєрідні і навряд чи вам сподобаються))) Не будьте розчаровані))) ... Хоча, якщо чесно, мені пофіг... Мені завжди є чим зайнятися. Мені, як то кажуть, життя не вистачить втілити всі свої ідеї та бажання ... Але я постараюся))) Це ж - Моє Життя.
Благаю, не забудьте: щастя не в селі або місті, не в горах або на рівнині, воно тут! Живіть як хочеться і не порівнюйте своє щастя з іншим. Все одно ВАШЕ щастя ніхто не зрозуміє))) Якби не було оцінювання людьми і порівняння щастя, релігій і цінностей, не було б і воєн...

З любов'ю до вас ваша нічия: Svetlana Kazina
Як не крути… (цей запис, моя реакція на прохання однієї з пацієнток «позбавте мене зморшок»). Відповідь моя очевидна: «Де і які?», адже це потрібно, щоби вирішити питання по суті, тому що зморшки це Необхідність для організму людини. Як не крути, як не верти, я про тіло, он як ним крутить так званий «інтернетівський танцюючий мільйонер», інші, але видно по обличчю… старість. Як не масти обличчя, як обличчя не ботоксуй, як не обробляй його, бідного, то масками з чого попало (!), то паром, то лазером, то… Тут я зупинюся. Для Чого? Та щоби мене ви не побили. Бо понавидумувано безліч. Люди старалися і стараються, для облич. В когось це бізнес, в когось фетиш, в когось – повна через нього, обличчя, розруха в психіці і у житті. Бо стільки старань, стільки грошей видано на… але. Але – старість все одно видима. Вона, якимось дивним чином, що є очевидним не самій пані, «визирає», навіть з під «обробленої» шкіри. Причому, зверніть Увагу, не лише визирає! А ще й ніби намагається вилізти з-під всього того що з обличчям робилося. Так ось подумав я подумав про це все, і намислив: «Ладно!». Дам я для фанатів-омолоджонів (суперове поняття народилося!) певну пропозицію.

Довідка. Омолоджони, без додатку вони є фанати, намагаючись діяти на обличчя все-таки щось досягають.
Це я пишу знову для того, щоби мене не побили ні бізнесмени від омолодження обличчя, ні всі хто на омолодожонах живе, ні ті ж самі омолоджони не побили, що перетворили цю справу, омолоджонську, в хоббі. Обличчя людини, і з цим фактом ви зі мною погодитеся, завжди в контакті з пані Атмосферою та з паном Вітром (крок зробити, будь який рух, – це вже вітер з елементів атмосфери по обличчю). Сховатися обличчям – ніяк. Хтось захищає (так кажуть) кремами (питаннячко лише: «Чи саме так мислилося при створенні нам нашого тіла як нашого біоробота і його «візитувки» обличчя?». Відповідь дискретна – Ні. Агов Вітер, агов Атмосфера, так, і саме так, побудоване обличчя Людини Розумної. Причому ПЛОЩИННО реагує, і на, і проти: і того, і тієї.

До речі, обличчя пристосовано до них… «рідненьких», як і кисті (далі). Таким чином ми з вами, як сенсфізіологіки, робимо надважливий висновок «Для Чого старіє обличчя» (хоча здається тіло ще ого-го або й ойо-йой!). Висновок такий: Обличчя старіє… для Вітру та для Атмосфери. Для кращого контакту з ними. І не для чогось іншого. Контакту прямого до речі з кістками черепа (з надкісницею особливо) які є протилежністю до шкіри обличчя. Щоби нам цей постулат медичної сенсфізіологіки усвідомити, потрібен образ. Порівняння. Дощ, що падає. В нас це молекули води атмосфери, що при кожному русі вдаряють по обличчю… А навпроти шкіри обличчя виникає реакція кістки-надкісниці черепа (візьміть торкніться одного кінчика олівця щоби побачити рух протилежного – це аналог реакції від удару молекул води атмосфери по обличчю). Від дощу грунт, всі бачили, створює рівчачки. Для стікання води з дощу кудись. Куди? Подивіться в дзеркало. Де воно є те озеро, чи навіть море, куди направлені потоки молекул води атмосфери. Уявіть. Організм робить зморшки щоби наповнити – озеро (десь є спазм, відсутність ліквору та крові, тобто життя). І тут – ботокс… наповнив. Натомість пустеля, де дощів не є, вона засипається піском, виникають бархани-барханчики… Все те саме. Засипані зморшки, їх ліквідація, вибачте, це засипані піском русла струмків-річок. Тому і відповідь для омолоджонів що потрібно робити – проста. Розібратися з «озерами» і «морями». Для Чого саме з ними? З простої причини… Атмосферу не ліквідуєш. Як і її намагання «дістатися ударами молекул води… до черепа (розуму) людини» (не потрібно би було такого бомбардування атмосферою, то й обличчя би оволосілося, для пом’якшення таких намагань від атмосфери). Он, чоловікам… а це розуму великого – не потрібно, адже все за них думає і вирішує «безволоса на обличчі», а вони лише реалізатори її думок. Пам’ятаєте 100% діагностичний та прогностичний Закон науки сенсфізіологіки «Чоловіки нічого самі не діють – вони лише реагують на думки жінок».

До слова. Цікава ситуація у нас з губами. Вони в нас максимально назовні, а ось жодного оволосіння! Повна беззахисність проти атмосфери? Очевидно їх задача така: всі краплі води атмосфери подати… до рота і зубів напевно (як до моря!). В певному віці, зверніть Увагу, в декого над і під губами створюються прямо рівчаки! Зрозуміло Для Чого. І яка в цьому фізіологічному факті причина. Обличчя цієї людини (цією людиною)… ховається. В декого, що для нас є важливим діагностичним показником (з китайської та тибетської медицини) «рівчаки-річки що виникають від дощу атмосфери» оббігають рот напівколом! Очевидно, що з рота таких людей – гора створилася. Хочуть висловитися, а всередині себе думку утримують (тому). Так як рот у нас зачинає увесь кишковий тракт, аж до протилежності, заднього проходу, тоді уявляєте проблеми цієї людини! Що й стверджує, а це проблеми шлунку, в першу чергу, кишкового тракту, товстого кишечника, східна медицина.

Відволікся. Вибачте. А тому відповідь на всі питання «про зморшки», нам з вами, як сенсфізіологікам, чітко прослідковується. Зі зморшками «боротися»… це те ж саме, як і з температурою чи підвищеним тиском чи «цукром» тощо. Їх, а це зброя нашого Організму для (проти якогось конкретного ворога) або ж ворога до гомеостазу, або ж ворога, як за прикладом зморшок довкола рота, таких «ворогів»: близької людини чи суспільства. Наддаремно. Боротися. Зі зморшками. Температуру, наприклад, тиск «збивають». А Організм знову і знову їх створює для. Та ще й знову і знову створює, як раніше писав, з «запасом»… Запасом на дурість, а це буквально, свого господаря (людину, власника цього біоробота). Організм саме так… як і зморшками «кудись» хоче направити потік молекул атмосфери ! хоче врятувати життя цієї людини, ліквідувати якусь болячку хронічну (я не кажу про екстрим: чи температурний, чи тисків, чи цукровий тощо, де допомога Організмові – вже – необхідна). Що ж мають робити омолоджони (бо ж мусять, бо обличчя: чи то фетиш, чи то страждання, чи то хобі). Згідно засад Су Джок медицини кисть, а вона теж «завжди дружить з атмосферою і вітром», вас і виручить.

Довідка. Якщо обличчя площинно контактує з молекулами води атмосфери (вони б’ють прямо і буквально, як і гравітони, по шкірі обличчя). То кисть, як це сказати, сама «втискується» між гравітонами під час дії нею. Або ж під час ходіння. Лише коли стоїть людина, тоді, а це вже площинно, як і по обличчю, молекули води атмосфери, гравітони, «стукають до Організму через кисть». Тому я завжди максимальну Увагу намагаюся впровадити у свідомість пацієнтів: «Від того як ваша кисть знаходиться, в якому стані, під час стояння та ходьби, також сидіння (але то окрема тема) повністю (повністю!!!) залежить стан вашого здоров’я». У чоловіків кисть повинна стати в положення (відчувати себе) «Я готова схопити пістолет» (така ось позиція постійної напруженості кінчиків пальців). І тоді виникатиме (до речі це візуально моментально видно) і відповідна мужність обличчя (очоловічення його). А у жіночої статі кисть повинна стати в положення (відчувати себе) «Я своїми кінчиками пальців чекаю дитинку яка позаду і дитя хоче взятися за мамину руку». І, і в цьому факті, увесь сенс моєї пропозиції для омолоджонів (пропозиція продемонстрована до речі самим Організмом жінки, лише зверніть Увагу!). Кисть жіноча, в нормі, є трохи відхиленою в зап’ясті доверху «до дитинки». Але, як пам’ятаєте, кисть так, а це «на всяк випадок», тобто при можливому падінні чи невладності ноги-ніг, вона, кисть, вже є готова врятувати тіло! Причому, як ви вже знаєте, долоня жіноча при тому ще й «чує» так собою і кінчиками пальців поверхню Планети, її магніто-електричні сили і потоки. Що й створює гравітаційну стабільність тіла жіночого «нижче пояса» (де викохується у матці дитя). Але ж кисть, згідно Су Джок медицини (див. теорію та практику Закону Відповідності професора Пак Джі Ву та Закон Триелементної Всебудови від науки сенсфізіологіки) – є відповідність голови. Тому й кисть жіноча, а це і в положенні дії кистю, і в положенні стояння, є «схованою долонею від неба-сонця» (тобто інь). А ось тил жіночої кисті, він є освітленим-онебесненим (тобто – янь). Таким чином, і фактично, і практично, кисть жіноча в такій позиції, а це збільшення янь контакту з небом тилом, бо вона відігнута від тіла… ніби гладить своєю долонею поверхню Планети (таку собі м-ма-а-аленьку голівку!) ніби голівку своєї дитини. Щоби цей момент вам наглядно побачити, показую фото гуцулочки, з її специфічним, а це ідеальним, триманням кисті руки (будьте певні, що у неї непотрібних зморшок не буде довічно!).
Постава.jpg

Ще один подарунок від медичної сенсфізіологіки для омолоджонів. Згідно засад Су Джок медицини, а це знову той самий Закон Відповідності, та той самий Закон Триелементної Всебудови, кожен палець є відповідністю тіла людини: пучка – відповідність голові, далі – груди, живіт. Якщо ми акцентуємося, а так потрібно для омолоджонів акцентуватися, якщо вони, оморлоджони відповідно захочуть одмолоджонити обличчя на знанні інь-янь, то пучка кожного з пальців повторює собою образ обличчя. Тому легко, і надзвичайно легко, омолоджонитися – це погладите пучки всіх пальців. Це до речі те ж саме, що робити обличчю своєму пілінг чи, наприклад, візьміть накладіть «маску» на пучки… Тобто. Всі ваші дії на пучки пальців будуть фізіологічно повністю (повністю!!!, бо Су Джок медицина є Су Джок медициною з її супер ефективністю і супер дієвістю) Але. Але коли, наприклад, гладите кожну пучку, як пряму відповідність обличчю, а це те саме що загладжувати зморшки «вітерцем та з грабельками», то потрібно гладити все-таки мізинцем. Для Чого. Та тому, що по пучці мізинця протікає енергія серця. А серце, коли ми на нього дивимося, аж занадто подібне за Формою Розвитку до голови. Таким чином ми з вами робимо значний сенсфізіологічний для омолоджонів висновок. Зморшки на обличчі жіночому… чоловіки цим не заморочуються, це показник несвободи кисті в зап’ясті, долонна поверхня не відчуває поверхню Планети, а поверхня тилу (янь) кисті «не чує», так можна висловитися, «дотику Неба» і ще є відсутність чуття на кисті кінчика мізинця. Перше. Друга причина: так як язик і серце 100% тотожність, то несвобода язика при мові, а це може бути, наприклад, колись зуб болів, і «не давав», язику до себе торкнутися, і так звиклося, тим створюючи, а це блокуванням свободи язика зморшки... обличчя (див. все пояснюючі мої колажі та малюнки).
Відповідно технологія реновації програм вашого тіла, як вашого біоробота. Берете, а це, коли «ну ду-у-уже хочеться сю-сю» (але не лише коли «ну ду-у-уже») стаєте рівненько, тобто, перпендикуляром до Планети. Але контроль випростовування тіла потрібен лише від першого грудного хребця до кінця ребер під лопатками (це важливий фактор реновації). І зачинайте собі, а це як попало, масувати пластинки нігтів, тими ж нігтями, а пучками пальців пучки. І все. Все. Можете, коли «пройшлися» по всіх нігтях, «зробити потрібну справу» (як я цей процес, а це процес сечовиділення, називаю: СЮ-СЮ тренінг).

Довідка для сенсфізіологіків. Саме так ми з вами користуємося двома засадами. Одна, стародавня, гласить: «Рухливість та чутливість кінчиків пальців забезпечується енергетикою сечового міхура» (що до речі ілюстровано-підтверджено наукою фізіологією). А це тим, що найактивнішими пальці людини є від 15 до 17 год. дня, а саме в цей період найактивнішим є в організмі людини енергетичний меридіан сечового! І, друга засада, вона від науки кібернетики: «Член кібернетичної системи, який в якусь мить виконує функцію (у нас сечовий готується «віддати сечу», так говорять поляки про цей процес, як «oddawanie moczu») або ж є найбільш активованим (не будеш «активованим», бо таке враження, що сечовий ось-ось лопне) концентрує на собі всю увагу і всі функції кібернетичної системи (наш Організм, як біоробот Людини Розумної, і є в суті кібернетичною системою).

До слова. Уявляєте ефект від такої вашої дії! Від такої ось цікавої технології реновації програм біоробота. Недаремно ж є таке твердження: «Де знаходиться душа? Вона під сечовим міхуром. Сходив (сходила) сю-сю зробити і… аж на душі полегшало». А ще є вираз зі старокитайського трактату. Він гласить: «Сечовий міхур обігріває мозок» (в тему з душею то вже точно!). А ще є схема паравертебральної іннервації центральної нервової системи… яка дивним чином повторює і хід, і розташування точок по енергетичному меридіану сечового міхура (дам для вас в кінці схеми з неврології та цього меридіану для порівняння).

Висновок. Робимо з вами, раз ми сенсфізіологіки, тобто генерація Homo Sensus, генерація Люди Свідомі, з процесу сечовиділення свідомий процес. За принципом: «Для Чого даремно втрачати такі он можливості?!» А це провести (а сю-сю приходиться в нормі робити 7-8 раз на дню, та хоч раз вночі) реновацію свого Організму до здорового (справного) стану.
Meridian Sechovogo.jpg
В медицині є, до речі мій улюблений, бо діє бездоганно, Закон. І це Закон Парних Випадків «Привезли з поломаною ногою, готуй гіпс, - бо ось-ось привезуть аналог» (завжди цей Закон мене шокує своєю, назву так, «активністю», якою я надуспішно користуюся і в причинній діагностиці, і в терапевтичній практиці). Але то – медицина. А як щодо решти? І ось приклад. Пару днів тому, від одного з молодих пацієнтів запитання, f воно виникло на мою пропозицію відмовитися від різноманітних «спортів»… бо Організм Людини Розумної налаштований НА ДІЯЛЬНІСТЬ, а не на пустоту (спорт, гімнастичні зали тощо – це витрата дорогоцінного Часу Людини, а відповідно життя її біоробота (тіла людини) на непотребство… для самого тіла. На що він далі запитав. А он монахи Шаолінь, і т.п. а це ті, що навіть безконтактно «вкладають» супротивника, які володіють тілом, тренуються… Я йому пояснив. Вони, такі майстри, тренуються оволодіти силою тиску атмосфери. І саме нею «вкладають». І тут відразу оце приходить на ФБ відео: https://www.facebook.com/dumbassmartialarts/videos/911906735665208/?hc_ref=ARScOm-d95KK0A1PRIvv6gKAcZVo1Mqcic_Ag-dVWSfBzW-9_5BoqBJ9xG5IeXQsD1o
де майстер дійсно «вкладає» (прихід на мій ФБ відео і є дія Закону Парних Випадків). Відео наглядно підтвердило висновок науки сенсфізіологіки про таких майстрів: що вони оволоділи чуттям молекул води атмосфери. А тому і, так як фізично молекули води є найтвердішим матеріалом Планети (див. фізику), навчилися «скручувати» з молекул води атмосфери своєрідного жгута… проти такого, а це надміцного і при тому надгнучкого, це навіть не волосінь риболовна по міцності і гнучкості, встояти просто неможливо. А для захисту тіла, зверніть Увагу, майстер – огортається тими ж молекулами води атмосфери своїми, як це гарно, і дуже, видно рухами. А це шар за шаром з тих самих молекул води атмосфери. Ще зверніть Увагу на дію «поршня» (долоня), і це буквально, цей поршень штовхає атмосферу). Долоня є по своїй суті і поршнем, і пресом, як і тіло самого майстра, що робить рух собою як поршнем в напрямку потреби – поршень є поршень! Навіть вкладатиме пальцем! Бо на кінці його пальця, як це і є, вже створений з молекул води атмосфери бойовий цеп, молекула за молекулу, проти якого ніхто (ніхто, що є фактом) не зможе встояти. Хорошому майстру задушити супротивники обкручуючи йому горло таким ось "молекулярним цепом"дуже прото (добр, що є моральні закони в таких цього не робити!)

Висновок. Кожен сенсфізіологік, а сенсфізіологіки це Люди Свідомі (Homo Sensus), навчаються усвідомлювати стан гуморальної невагомості свого тіла в атмосфері Планети. Ним, як пам’ятаєте оволоділи, цим чуттям, лише дві сутності на Планеті, Людина Розумна та Хмара. Ви вже (хочу повторити: вже) є такими ось фахівцями. Як і той майстер. І, а я в тому впевнений на всі 100% (див. мою книгу «Як єгиптяни до Космосу ходили»), що хтось з вас, а це вже, оволоділи технологіями формування «механізмів з атмосфери» (точніше з молекул води і не лише (!!!) згадайте Аргонне дихання) настільки… що вже можете стати Фараонами. Для яких перенести багатотонні блоки єгипетських пірамід, як це робив малесенький литовець (забув прізвище, який збудував будівлі з багатотонних глиб, без жодної техніки, але явно оволодів атмосферою) – буде «раз плюнути».
«Закрив» риболовлю, адже майже щоденно сидів (образно сидів, бо «мотав» кілометри з пішнею та буром) цілими днями на льоду. Тепер, а це через відсутність риболовлі, бо на відкритій воді я – не фанат, мушу писати статті. Тому, вибачте, вам, моїм читачам, прийдеться «попотіти» їх вивчаючи. І сьогодні ми поговоримо про сенсфізіологіку такого суспільного явища, а це як і життя, як і світу, як і урядів, як і окремої людини, навіть найбагатших світу, медицину. В перекладі з узбецької «допомога Сіни» (допомога Авіценни), цікаво стало, як до Авіценни називалося поняття, що означало таку допомогу як медицина?!). А для Чого я, і то «раптом», про сенсфізіологіку медицини зачав? Питання у нав'язливих публікаціях та он вже і виступах пані Уляни Супрун, розлилося по всіх усюдих у ЗМІ, «про шкідливість гомеопатії», «про псевдонауковість гомеопатії» і т.п.. Мовляв: Ату її.

І це?!!! Конкретику дії. Не на симптом, а на проблему. Причинний принцип діагностики. Абсолютна безпечність! Адже гомеопатичні препарати - це зеро, проти навіть чаю чи тієї ж з пляшки води випити, з їхнім мільярдним набором чинників. І так далі. Вдаряння по конкретному лікуванню (причинному) йде по всіх фронтах! Наука сенсфізіологіка стандартно запитує «Для Чого?!». Для чого така ось навальна та термінова антидія проти безпечної і точної медицини. І відповідь, як це завжди є в сенсфізіологіці, «не забарилася». Їм, хулителям гомеопатії, що потрібно? Втюхати «віруючим», а це більше 70% зомбованих, та навіть більше, адже страх перед хворобою з кожного зробить зомбі медицини, а ще раптом перед ящиком (ТБ) з його посиділи… то, будьте певні, що і ви станете рабом аптек – БЕЗВАРІАНТНО! Втюхати ліки, втюхати апаратні та лабораторні обстеження, втюхати «планову хірургію», цей показник ницості медицини в пізнанні причин хронічних захворювань, втюхати «народні ліки» і т.п.. Для чого? Щоби витягнути з людей гроші… і здоров'я, згодом і життя, що дуже часто стається через медикаментозну залежність та від того іпохондричного страху, коли людина побачить безліч результатів своїх аналізів. Ату її. Конкретику. Безпечність. Дієвість: «Нічого особистого, лише бізнес». Тому, сенсфізіологіка медицини України така (далі) і більшості так званого «цивілізованого» світу до речі теж.

… Приїжджаю я, наприклад, своїм авто на СТО (наше тіло, коли ви приїхали в ньому до лікаря – те ж самісіньке авто). Ну мусило ваше тіло, ваш біоробот, виконати таку «забаганку» свого Господа, хоча і знає основний Закон його, нашого тіла, а це програм біоробота, що «Організм біоробота ніколи не хворіє, він лише реагує». Приїхав. І кажу майстру, і то видно кожному, що спустило колесо.

Довідка. Поняття "видно кожному" мною вжито невипадково. Організм нашого біоробота всі свої внутрішні зміни показує назовні, і ви це вже неодноразово вивчали (алгоритм відповідності від професора Пак Джі Ву, Су Джок медицина, та алгоритм аналогій Форм Розвитку, інші, від медичної сенсфізіологіки). А тому лізти в його середину, середину такого ідеально відлаштованого (раз ще живі!!!) приладу - просто... не варто.

Майстер мене вислухав... і піднімає капот, бере розбирає, не зважаючи на мої заперечення, а я в цьому процесі ремонту, як і Організм людини що прийшла до лікаря, розбирає... двигуна, щось там доливає, згодом розбирає панель щоби дістатися до начинки і там щось робить-додає, згодом розбирає-дивиться ходову, туди щось вкидає, решту, решту, решту… І ось, насамкінець, зайнявся колесом. Зняв колесо з авто, перевірив що немає цвяха, накачав, видно, що пузирить у золотнику, підкрутив його, пузирити перестало, накачав, поставив, їдьте. І тут у мене виникає надважливе в медицині питання: Для Чого?! Для Чого, щоб зробити останнє спочатку майстер (лікар) робить все як і цей фантомний «майстер». Причому щось до кожного агрегату і детальки додаючи-досипаючи-доливаючи (ліки). До того всього, яке «ой як далеке» від спущеного колеса. І йому-їй (включаючи кожну клітину Організму) нічого не хибить. То власнику машини (власнику Організму, конкретній людині) хибить, бо колесо спущене - не підеш-не поїдеш. А раз «майстер» щось там (ліки, "народні, БАДИ і т.п.) додвав-досипав-доливав (до того кому нічого не хибило)… Тоді, згідно простої логіки, мотору – швах, ходовій – швах, системі нервовій – швах, гормональній - швах, певні групі ендокринних клітин – швах..., швах..., швах..., швах. Саме тому у мене просте запитання до майстра СТО (лікаря) "Для Чого?!". Для Чого було лізти (ЛІЗТИ! – ідеальне слово і поняття) до них своєю таблеткою, а це намагання накачати колесо через двигун, ходову, і… через всі клітини і гени, які мусять, ну мусять, будучи справними та здоровими, якимось чином реагувати на цю агресію. Чим реагувати? Відповідно формуванням іншого захворювання. Крапка. І, продовжуючи порівняння: Я зачав їхати від «майстра», а у двигуні чи ходовій щось «підозріло» зачало діятися. З відомим ефектом.

Ось так ми, сенсфізіологізуючи «Для Чого?!», з вами приходимо до висновку: Вся медицина алопатична (таблеточного, настоянкового і т. п.генезу, як і так звана «народна» з її «різнотрав’ям» тощо, і є той, а це дебільний, «майстер» СТО. Що не колесо ремонтує, а Л-І-З-Е! (якщо хтось з вас не почув: ЛІЗЕ з ліками та голкою у вену у вивірений до гомеостазних мікровзаємодій Організм. Причому – до всіх (ВСІХ!) лізе. Наприклад, зі знеболюючим, яке потребувалося голові чи колінові, наприклад, лізе ліками «проти»: тиску, кашлю, з носа тече, в животі пече… ідіома «проти», «проти, «проти» до речі є ідіотизмом медичним. Проти? А це реакцій до речі Організму на якісь зовнішні чинники (щоб їх негативну дію на свій гомеостаз денонсувати)?! Забираючи в Організму зброю. Швах. Така ось назва дій медицини. Прогнозований до речі – швах. Здоров'ю, а то і життя. На який потрібно буде купувати людиною... ліки, які «чим дорожчі» (он вчора бачив по ТБ… як, та ж до речі Супрун і ще якийсь «науковець», ганили пергідроль, зеленку, йод!!!!!). Платити-платити-платити і ще раз платити за обстеження «з дорогими препаратами для досліджень» та на «дорогих апаратах»… досліджуючи... щоб зайняти чергу, очікуючи на майбутню, а це безваріантну та неминучу, планову «ой яку дорогу!» (так зойкають пацієнти) операцію. Саме тому нападки на гомеопатію. Саме тому блокада впровадження та поширення, причому старанно-старанно, навіть можна впевнено сказати – ховання від лікарів та суспільства медичної сенсфізіологіки та Су Джок медицини. От і вся сенсфізіологіка: людське здоров'я і людське життя - нічого не варте проти вартості.

Про плоскостопість

Прийшла до мене пацієнтка. Така симпатична дівчинка, Анетка. Мама пожалілася на її значну плоскостопість. І тут, уявляєте (!) дитина 10 років запитує… Для чого виникає плоскостопість (відповідно бальзам мені на душу, адже наука сенсфізіологіка тим і «кормиться»: що шукає відповіді на це єдине питання «Для Чого?!») Те і те, так і так живе, робить, діє, розвивається, виникає і т.д.. І це стосовно всього у Всесвіті, а не лише на нашій Планеті чи з її Організмом, чи з Організмом, чи в Організмі тієї ж Людини Розумної, Організм якої є її біороботом. Тому і відповідь Анетці відразу «напросилася». Він, Анетко, твій організм, ось такий... такий надзвичайно розумний. І при тому практичний. Бо ж саме так і тим, он твоєю плоскостопістю, намагається зберегти тобі здоров’я.
А тому і відповідь на твоє питання Для Чого таку робить організм стопу проста надзвичайно…

Лише постав себе на його, твого організму, місце? Беру великого сірника, а такий у мене, саме величезний є, хоч він і не олівець, як універсальний демонстратор Законів науки сенсфізіологіки», ставлю його сторчки на стіл і показую його головку. Бач, як названо (!) головкою. Це й ти ж бачиш як голова в людини яка стоїть. А де стопи? Показує, протилежність до голівки сірника. Я стукнув ногою по підлозі. І кажу Анетці: Струс чути? Так. А уявляєш стільки струсів отримав би мозок людини, бо він так само, як і головка сірника наверху та ще й важка, даю їй в руки банку трилітрову наповнену водою щоб відчула її істинну вагу, – який би струс мозку якби не стопа?! Дивись, показую анатомію стопи, вона, як пружина. Запитую в Анетки: Тоді ти сама дай собі відповідь для чого твоя стопа не хоче бути ресорою і пом’якшувати струс і мозку, і всього організму (наверху якої вони живуть... і, їздять по Планеті)? «Щоб струшувати тіло і мозок» (геніальна відповідь). Для Чого, запитую. далі. Щоб… не застоювалось (геніальна відповідь). Це я вже «науково» назву процес виникнення та формування плоскостопості, що він виробляється самим біороботом Людини Розумної, її тілом, для пробудження застійно-захололих процесів та зупинених циркуляцій (ще читайте про проблему плоскостопості та як її ліквідовувати в моєму Живому Журналі https://sensfiziologika.livejournal.com/ під тегом «стопа», «плоскостопість»)

До слова. Додам декілька, лише декілька, своїх малюнків-колавжів (випала нагода!) щоб вам показати ще раз системи відповідності стопи та її сенсфізіологіки. Важливо, хоч вже неодноразово їх надавав, "урок значення стопи повторити".

Ще раз до слова. Лише вкинув у ЖЖ цю статтю, як мусив одній колезі давати відповідь на важливе питання "Звідки беруться хвороби". Відповів. Але ще і надав визначну в медичній сенсфізіологіці технологію, ви її вже вивчали, реновації Організму. Тому вирішив її "додати до плоскостопості" (ця технологія дуже чітко і скоро вирішує цю для когось проблему).

Цитую свій коментар до колеги: "Є чотири сторони світу. І є ще чотири "призматичних" (по Паку) напрямки світу між цими чотирма. Є перпендикулярне до поверхні Планети тіло людини. Єдине "устройство" світу, що має повну (пінгвін не повну) вертикальність в русі (ще є вертикаллю дерево, але не може рухатися). Потрібно що вам зробити для повної (повторюю: повної) реновації програм Організму... "від волосинки на маківці голови, якщо там ще є, до клітинки на підошві". Стати і просто (просто!!!) постояти. В кожну зі сторін світу, та по гранях призматичності. Постояти-стати на рахунок чотири обов'язково (обов'язково, бо це відомий від науки сенсфізіологіки феномен, адже саме на рахунку "чотири" виникне нестабільність тіла і відчуття падіння по "якості" втримання тілом своєї вертикальності "від волосинки на маківці голови, якщо там ще є, до клітинки на підошві" діагностуємо проблеми Організму). Так постояли до дев'яти (16, 21, 28, 41 - по певній терапевтичній задачі)... І. І - все. Вібрація самої Планети повністю проведе реновацію прямоходіння. А це того основного показника наявності здоров'я, чинника, який виробляється Організмом в дитячячому віці, момент намагання спинання на ноги (програма ця записана є лише в генах тіла Людини Розумної). Так відбудетьчя відновлення справності і здоров'я тіла, як біоробота людини. Також це відновлення здоров'я відбудеться ще й через ресорну функцію стопи, як відповідності Організму, та ще й за рахунок S видної кривизни хребта тощо. Дівчата роблять повороти по інь напрямку, козаки - по янь. І після цього... наприклад, і по сколіозу, і по гіпертензії, і по діабету і т.д..
ПС:Забув додати (бо технологія ця давня) - що можна значно підсилити цю технологію реновації (швидкість, точніше, реновації). Це - щось пожувати при поворотах. Але, і це важливо, щоб з одинаковим відчуттям-навантаженням лівої і правої жувальних систем (ой як багато вібраційних та енергетичних меридіанів так ми відновлюємо!). І, насамкінець, потрібно "струсити кістяк і струсити "пил віків" зі шкіри". Тобто, струситися всім кістяком, і як пес з себе воду струшує!

Про потрібність 08. 03.

Почитаєш нападки на «єврейське свято» та «8 березня», то мусиш посенсфізіологізувати на цю «живу» тему. Настало 8 березня веселе свято Пурім, це коли ізраїльтяни повністю «відриваються» (гуляють до нестями). Та й буквально – відриваються. А це від, так можна висловитися, зарегульованості: і суспільної, і релігійної… але, підспудно, це свято… єдиний Шанс, коли можна «втекти від мами». І, поряд, он китайці, мільярди яких, теж святкують, таке ж веселе свято 8 березня. Назване «жіночий день». Гарні міжнародні свята певного ґенезу. Як, наприклад, недавні «валентинки» тощо. Дехто з ура-патріотів ганить 8 березня… вимагаючи його «знищення як свято радянської епохи». Але, коли сенсфізіологізувати «Для Чого?!» воно, а це 8 березня (08.03) таке ось незнищиме, он вулиці заповнені людьми, вчора бачив, з квітами в руках. Тоді відповідь приходить така. Нашому жіночому суспільству ой як хочеться мати СВОЄ свято - точніше День Уваги (День Уваги, замисліться). Адже НЕМАЄ, а це сильнішого по дії на жінок, і зброї теж «проти них», як Увага. Недаремно ж працюють всі «макіяжні фірми» та «одягальні фірми», виборювання Уваги – це основа жіночої психіки. Та ще й це свято з таким доволі гарним і ЗНАЧНИМИ Символами, як 08, як 03.

Довідка. Дуже люблю приводити цитату з творів Авіценни: «Головними ліками по дії на людину, є знаки і символи, на другому місці слово, і лише після них трави та, насамкінець, ніж». Вдумайтеся в силу дії на Підсвідомість цих Символів. 08 та 03.

Пояснення щоби усвідомити. Беремо символізм 0 і 8. «Все зачинається з нуля» і поряд візуалізуємо відомий знак безкінечності. А тепер подивіться на них разом! «Вийти з нуля і стати безкінечністю». Хіба не зрадієш такому шансу? Поряд «вихід із зими», весна. Ось що в Підсвідомості означає таке поєднання цих символів. Беремо символізм 0 і 3. Тут теж цікаво, саме тому жінки «ну ніяк» не хочуть втратити це свято. «Все зачинається з нуля». Але ж і нуль – це обмежений лінією, а тому захищений, а тому «свій» простір. От що для Підсвідомості жіночої статі означає цей Символ. Свій. Тепр щодо Символу «3». Увесь ФУНКЦІОНАЛЬНИЙ світ складається з трьох. Погодьтеся… є палка: в неї є два кінця і є сама вона, три – мовляв, що хочеш нею роби, є коробка з сірниками… без чогось з трьох вогню не запалиш, он стоїть дерево: крона, стовбур, корінь, тіло людини – де не глянь, зачинаючи з пальців і всі органи, повсюдно і все з трьох, і т.д.. Символізм 03 – це вийти з обмеженого простору і оволодіти силою Трьох. Чи це не велична ідея Символу цього свята. Он… Все так само, як англійська королева (кожна жінка в цей день, а це підсвідомо, є королевою). Спочатку англійська королева, а це гени жіночі, як не як, – сусідів завоювала-асимілювала. Згодом поширила цю завойовницьку дію на увесь світ, згадайте період колоніалізму, на сьогодні королева завоювала світ – Мовою (її, королеви Англії, Знаки і Символи, а це англійської мови, стали Знаками і Символами всього світу і яким тепер, цим Знакам і Символам, увесь світ покоряється). А тому пропозиція ура-патріотів (тупих по суті людей) і явно недалеких «мислію» (мисленням) що, мовляв, є у нас День Матері і замінимо… Вони просто не усвідомлюють, що їхня пропозиція аж ніяк українкам не підходить. Ні до дівчат те свято «не липне», бо ж які вони «матері»?! Ні до тих не пасує, кому цей день, День Матері, стає ЧОРНИМ ДНЕМ. А це для тих, хто так і не зміг народити і для тих, хто втратив своїх діток. Такий собі страшний День Нагадування. У них - це не свято радості, а День Плачу. А ДІВЧАТА????! Які так хочуть Уваги. Введіть тоді День Дівчини. Псевдопатріотизм - так і виглядає - ДУРНЕЮ.

Latest Month

April 2018
S M T W T F S
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Tags

Syndicate

RSS Atom
Powered by LiveJournal.com
Designed by Lilia Ahner