sensfiziologika (sensfiziologika) wrote,
sensfiziologika
sensfiziologika

Да і Ба, ба-ба і да-да та Так

Найкоротша моя стаття… Але її важливість – несамовита. Ви вже знаєте, що немовлята всього світу вимовляють першими звуки «да» і «ба». Але вони їх повторюють, а тому ми їх «споживаємо» як ба-ба-ба та да-да-да.

Так ось в Індії відлюдників називають «баба».

Ну мушу повторити суть цієї статті (адже надважливо!). Звук «ба» (ба-ба) - це дія для появм звуку лише дією губами. Звук «да» (да-да) це дія для появи звуку лише кінчиком язика. Який, до речі, ніби штовхає собою передні зуби вперед (активація взаємодії керівничих всієї енергетичної системи нашого біоробота-тіла... Уявляєте!!! Яка це сила - сила енергетична, наша мова-вимова!

Таким чином сенсфізіологіка цього факту свідчить, що назва відлюдників «ба-ба» викликає залежність лдей-прихожан від цих «ба-ба». Чим? Наука сенсфізіологіка вивчаючи, свідчить: Що губами, а не чим іншим, дитинка-немовля смокче молоко з циці мами. І тут людина вимовляє назву відлюдника  «б-ба»

До слова. Зверніть Увагу на поняття - немовля. Мовляв: смокчеш молоко то смокчи, і немає чого тобі мовити чи висловлюватися. Тим паче, задоволене чи незадоволене. Просто мовчи, бо ж – немовля. Бо ж якби було не задоволене, он є такі, що не смокчуть... Нсмак дитині материнського молока не від… це через образу на маму. Адже причина такого, відмови дитини від маминого молока, це завжди (завжди!) злість, внутрішня, мами. Чи то на чоловіка, чи то «на таке життя», або, і таке буває знаєте, що і на саму дитинку, що вона он так неочікувано з'явилася, а плани у мами були... Принцеси. і про принців на білих конях.

Тому і викликає це «ба-ба», прийшов чи прийшла до ба-ба, мусив-мусила сказати «ба-ба» і, гоп! Виник автоматично інстинкт смоктання + любов до відлюдника як до мами та бажання молока з циці... лише встигай ротиком (тут вже  ротом)  сосок ловити (ловити слова-молоко відлюдника). Через оце ба-ба. Але у понятті-назві відлюдника ба-ба, є ще одна (не одна) фішка. Коли вимовляти «ба-ба», а це ж робиться лише губами, то це практично і є аналог дії механізмами самого Організму (в будь якому віці) і саме цих перших звуків немовлят, що таким чином повертає, навіть старий Організм… до «згадування програм розвитку того періоду»!
До слова. Це твердження науки сенсфізіологіки може бути доволі широким дослідженням, ціла інноваційна дисертація вийде! Беріться хто хоче.
А ще є і така фішка: спробуйте комусьсказати ба-ба з ближніх, досліджуючи сенсфізіологіку реакцій і їхніх і свого Організму. Для Чого. Щоби усвідомити, як автоматично виникає і стан губ так званого повітряного поцілунку. Все-таки Людство, тут Індія, багато всього понапридумувало! Щоби, ось хоча би так, тут іменем відлюдника ба-ба, допомогти організму певної людини, її психіці, емоціям цієї людини, як і її фізіології тощо повернути дитинство, молодість, норму! (тут відповідно  стан організму немовляти, яке ще «живе при молоці мамиі завдяки мамі»). Он така ось своєрідна технологія омолодження і тіла, і психіки, і творення відповідного емоційного стану. Кажіть… не соромтеся: Ба-ба (це не слово «баба»). А тому і йдуть люди після спілкування з відлюдниками (ба-ба) додму просвітлненими і радісними. Звільнюючись від заангажованості (у них одитинення, буквальне виникає!). Йдуть від ба-ба, знайшовши відповіді на всі тяжкі для рішень питання, а також ще й рецептами рішення проблем! Так виникає цікавий момент! Радість. Момент викидання з себе, зі своєї психіки, зі свого  Організму, накопиченого інформаційного бруду (і емоційного, і ментального) щоби цього бруду не залишалося, як базису для створення хронічної хвороби. До речі така радість є особлива метода профілактика раку (див. статистику і мої статті в Живому Журналі під відповідним тегом).

Але ж! Ось так «запросто», відлюдники, а це своєю назвою, ба-ба, створюють ще й залежність! Залежність від себе. Як писав вище викликаючи аналог смоктальниого рефлексу та відчуття смачності (зі слів ба-ба ніби маминого молока). Але ж це не що інше, друзі, як бажання «їсти, те що дають», а саме через підсвідому пам’ять задоволення відчуття губ під час і після смоктання маминого молока та виникнення самого відчуття ситості коли дитина вже відривається від циці. Вимовляючи ба-ба, а це аналогом повітряного поцілунку, самі прихожани викликають і відповідну любов відлюдника до них! (все так сам). Як і мама на повітряний поцілунок дитинки яка тягнеться губами дитинка до циці, зачинає її, перед тим навіть не любу, любити.
Довідка. Ви тепер розумієте чим корисніше кормління дитини з грудей, не штучне кормління? Гарно у мене вийшло «з грудей!» асоціативне. Адже, якщо жіночих в грудях немає добра і ласки до людей і Світу, а, головне, любові до чоловіка і дитинки, а натомість в її грудях, злістьта постійне невдоволення (комплекс під загальною назвою ненависть) то чи дитя, повторюю, захоче з такої помийниці молока? Ні.

Довідка (я просто уявив). Добре, і одночас недобре, що політики України не вивчають науку сенсфізіологіку! Та тому добре і недобре, що коли би політики зачинали говорити з людьми від звуку Ба, тоби і вони полюбили так само людей, як люди їх, як маму свою, молоко-слів якої хочуть! Сказали би, наприклад, спочатку замість "в цій державі", як багато хто з них, відсторонюючись і від Українського Народу і самої України, а зачинали, наприклад, так: Ба… на Україні  (Ба – це до речі бачте, скорочено). А далі… далі розповідають що хочуть висловити-зробити.  Цей звук Ба, вже викличе відповідну радість Народу! Бо ж політик дає своєю роботою як мама, як відлюдник ба-ба. Тоді в людей виникатиме та ж сама Радість. Як і самого/самої політиків. Уявіть, коли мама чує перші вимовлені лялею слова ба-ба і да-да, її відчуття. Але більшість політиків зачинають з… Е-е-е-е (і далі промова до Народу). Деякі он так ще часто під час виступу повторюють оце Е-е-е-е що ну! А це ж не що інше як перший звук коли людину рве від огиди! Так, саме демонстрацією Огиди до людей, до своєї діяльності є оце Е-е-е-е.
А щодо любові пастви до баба… Народу до політика... Оцим «ба-ба», таким он фізіологічним повітряним поцілунком , а будь кому повітряні поцілунки не посилають і ви не станете, тІльки з рівними з собою, друзям посилається під час зустрічі на відстатні! Ти, мовляв, займайся своєю справою, як політик, а я своєю, як Самостіник та Свідомит. Та ще повітряно цілуємо, коли з полюбленими нами прощаємося, або ж показуємо любов до опікуваних нами, все теж сааме, як говорив про політиків, з Ба (які ліквідовують, огиду своїм Е-е-е!). Таким чином ми з вами, як сенсфізіологіки, коли ми он встановили сенсфізіологіку поняття та звуку «ба-ба», ми стверджуємо те, що є рецепт і звільнення від залежності! А це звучання наступного першого звуку всіх немовлят Планети, і це «да» (да-да). Мовляв, у мене для мови маю вже, раз кажу «да», рухливий кінчик язика і я його відчуваю!
І так далі… Казав же ж, що напишу коротко, хоча і да-да просить про себе щось пояснити!!!
.
Порада. Попали в залежність. Скажіть в собі «да-да». Або когось так «обізвіть». Та ще й інколи протяжно "да-а-а... "! Щоє звуком «Да». Це є ніби підтвердження,  але і здивування.

Довідка. Ви ж пам'ятаєте про винайдений наукою сенсфізіологікою еліксир постійної молодості?! І це є дивування. Закон Постійного здоров'я, справності Оганізму, постійної внутрішньої молодості гласить пам'ятаєте так: «Доки ти зі здивуванням і цікавістю дивишся на світ і завжди перший крок робиш до чогось щоби задовольнити свою цікавість та здивування, доки ти зможеж бути здоровою людиною і жити скільки хочеш в цьому Житті і на цій дивовижній по красі і цікавостках Планеті». Аксіома від науки сенсфізіологіки (пам’ятаймо!) Щоби ми жили скільки, скільки хочемо бачити-любити-досліджувати цю Планету, а особливо бачити-любити-досліджувати тих довкола людей!

Для Чого ще є цікавим це да-да. Наука психологія радить: «Ніколи не кажи людині першим ні».   Аж три Знаки Оклику!!! Сказати ні, так говорить наука психологія, це сказати людині «Ти дурак!» (або дурна). Мовляв, бо я краще знаю від тебе (про предмет розмови, чи то про висловлену думку візаві). Говоріть, радить наука психологія, спочатку і лише «Так» (мовляв, Я враховую твою думку). А вже після трансцендентального Так висловлюємо свою думку. Міжнародне немовляче «да» (українською звучить граматично «так»). Але прислухайтеся до людей, як проскакує немовляче «да»! Але ж «да-да» кажуть росіяни! Наші споконвічні Вороги! Що нас українців,  до них толерантних, он якою ненавистю ненавидять. Не знаєте Для Чого так ненавидять? Та ви що! Для Чого чітко зрозуміло: Це є наше Так (базою росіян для ненависті до українців та Українства). Поясню.  Візьміть вимовіть Так. То відчуєте, відразу ж, як припините взагалі і про все спорити! В чому фішка. Тому що звучання звуку К в Так створює таку собі психічну парадигму типу «Моя хата скраю», виникає, автоматично Свідомість та Самостійність, Свідомість того, що ми, як Українці, ми є, найрозумніші та найкращі... то Для Чого чого далі взагалі продовжувати слухати нерозумних та без Свідомості, адже ж по факту, он візьміть всю Історію, все за росіян вирішує цар. (вчуйтеся в цей рик звіриної та собачої злості "Р-р-р-р). В цьому понятті-слові (от придумали!!!). Супер! А їх, росіян, через нашу Свідомість та Самостійність чорти від того беруть, от і чорною ненавистю-ненавидять та чорною заздрістю-заздрять.

До слова. Ми, українці, з поляками, наприклад, кажемо «Так». А англомовні (решти мов, вибачте не знаю) у них «Ок-кей» (єдине слово що знаю з англійської, бо навіть путаюся коли вітаються гут морген... чи це німецькою, чи англійською!). А тут (скажіть «так», скажіть «окей») є домінантним звук «К».
Щоби на мз вами, а це в контексті «дитячому» усвідомити дію звуку – К згадай слово поняття «ка-ка». Дітки, як знаєте «швидко вчаться». І швидко он навчаються говорити саме звук К (відоме нам як «кака» мама вчить, мовляв, це тобі небезпечно, інколи і по руці мама лясне... коли звук К (ка-ка) дитя не почуло, мамине попередження ка-ка. Попередження! Що, мовляв, це у твоєму подальшому житті не пригодиться. Та ще й зашкодитти може (як і нашим українським Так, ми повідомляємо підсвідомості росіян що нам вони… ка-ка, не пригодяться, а ще й зашкодть, он що скотиняки роблять, всілякі пакості їхні. А раз – ка-ка – тоді вони нам у нашому Житті до лампочки. Ми їх, як і г...но (каку) краще оминемо. Тому, цей звук К є не лише прохання мами до дитини, але ще й паралельнеі повідомлення самої дитини до мами! Що каку,  он, зараз, буду робити! Цим звуком повідомлення про «це мені не подобається», бо мама показала, але і те повідомляє своїм К, що в мені вже кака давить, і це мені не подобається, хочу це ка-ка з себе видалити. Але звук К це ще й демонстрація своїх нових можливостей! А це уміння вже так скрутити язика і підняти його, цим звуком К, до піднебіння!

Довідка. Це також і поява можливостей «тримати язик за зубами». Звучання «К» скручує язик і подає його до піднебіння, а це ж практично закриваючи ним рота! Рекомендація науки сенсфізіологіки тим, з вас, хто хоче «схуднути» (хоч ви вже знаєте з медичнї сенсфізілогіки, що від їжі ожиріння це дуже рідка патологія!). І що на навіюванні дієт тощо і що від їжі ожиріння, це є таке зомбування і... бізнес, як і на цилюліті, і на остеохондрозі, і на холестерині тощо. Користуйтеся звуком К, та, див. вище, політичним Е-е-е-е. Рот один з них закриє, інший... Інший Організм вичистить. Без мук  такої методи, як голодуванням-потінням-біганням тощо та так званих постів. Вибачте, відволікся.
А так звана «очистка Організму» чи там «очистка печінки», чи там «очистка кишківника», вони, і при тому обов'язково, відбудуться. І навіть, навіть, очистка цими звуками психіки!!!  Особливо, друзі, нашим Так!!! Чому саме. Ви вже знаєте про методу кивання головою, а це вагою лише голови, ніби киваєте так-так. Це ви робите вже щоби розблокувати роботу найнай ембріогенного  продовгуватого мозку та найнай людського , а це мозочка з вестибулярним аппаратом, а з ним - все привести до норми!

Також згадайте відоме «Мовчання – золото». Сказано Так. Язик закрив Організм. Та ще й я маю свою думку,тому немає сенсу для дискусії. Алесвою думку краще не викажу, бо я Людина Толерантна (Homo Рatientia) і я Людина Свідома (Homo Sensus) – а тому ні від кого і ні від чиєїсь думки не є залежною, а в собі відповідно завжди завдяки Свідомості є Гідність і Свобода. А назовні... Назовні може і є «демонстрація залежності», але, і то лише, демонстрація. Коротше «Мовчання – золото» – це і є наш, українці,в бренд «моя хата скраю». Яка у поляків їхнє Так породжує супер патріотизм. В англійців, вся історія Англії і що нам відоме «про джентльменів», їхнє К в Ок-кей, є суттєвим підтвердженням самостійного мислення і просто героїчних, он йшли в усі краї Планети дій без жодного страху (героїчність, породжене цим звуком – К, мовляв ми знаємо хто є кака, де кака і як каку обійти. Все як і наші колишні козаки (сучасні тільки бавляться!!!). Жодних Державотворчих Дій.
До слова. Казав, що буде стаття найкоротшою і обдурив, скажете. Але як (скажіть мені?!) все це написати ще коротше, поясніть.
Tags: мова, немовлята, свідомість, толерантність
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments