sensfiziologika (sensfiziologika) wrote,
sensfiziologika
sensfiziologika

Сечовий та потенція

Симпатичне підтвердження, а це тез моєї зовсім недавньої статті (див. https://sensfiziologika.livejournal.com/381604.html) такою он сенсацією «Носіння сонячних окулярів впливає на потенцію: медики поділилися сенсаційним відкриттям», тут: https://akcenty.com.ua/nauka/25943-noshenie-solnechnyh-ochkov-vliyaet-na-potenciyu-mediki-podelilis-sensacionnym-otkrytiem.
.
Пояснення сенсфізіологіки такого відкриття. Просто освіжу вашу пам’ять. Вона в тому, що енергетичний меридіан сечового міхура зачинається з дна ока. Тому, а це само по собі, і сам сечовий міхур є продуцентом, як і користувачем цієї енергії. А, при чому тут… сечовий до потенції? Це вам кожен простатик скаже. Та ті свідчитимуть, хто замав іншу проблему з чоловічим Серцем (без лапок). Надягнув темні окуляри… Що до речі чоловічій статі взагалі категорично заборонено (взагалі: бо ж треба «мамонта» впіймати-вполювати). А це здобич і для свого життя і для життєдайності родини, яку, такого «мамонта» потрібно  побачити. А тут темні окуляри: ніяк зреагувати вчасно і вдало. Або ж носиш темні окуляри, хоч і сонця немає… але вже потемки і «спатки пора». З відповідною реакцією, як вже описував цей процес, вашого Організму!!! Носиш темні окуляри, тоді як до дна ока дістається Світло?! А тому через проблему темних окуляр ("поб'ють" їх виробники та продавці) і сечовий міхур, що практично реагує на всі дії осима, вимагає для свого Життя енергії (ви згодні?!). І тоді, як наслідок, Серце чоловіче, яке під «холодним, майже мертвим, сечовим» перестає теж працювати. Аксіома. Чи приємно на мертвому жити? Ні. Сама сексуальна функція від такої холодної мертвечини - вмирає.

Довідка. Той же ж нерв, що іннервує, а це тазовий нерв, сечовий, також іннервує і простату. Як і, всю, статеву сферу.

А ще й китайська медицина додаєсвоє до цього дослідження! (див. У-Сін). Вона говорить просто: «В сечовому міхурі живе страх». Надів чорні окуляри, вже ніби надворі он вже майже ніч. Приходить час підсвідомого (але це тваринного!) страху, це по-перше. А що, скажіть мені, є чоловічою потенцією? Це – сміливість.

Але є ще й такий Закон науки сенсфізіологіки «Куди би йшов і щоби ніс, попереду у мене – ніс». Так це ж для «нормального життя і роботи! А потенція… Це щось спереду у чоловічої статі «довше від носа». Таким чином, коли є вираз «чортій що і збоку бантик», як писав днями про вигляд чоловіка збоку голим, тоді те що довше носа в момент появи потенції стає… стає… самі придумайте образ! Але вже - не бантиком.

Користуйтеся технологією запропонованою тут: https://sensfiziologika.livejournal.com/381604.html. Та ще моїми статтями в Живому Журналі під тегами «потенція», «простата». І будьте певні. Що ту шкоду, що вже нанесли темн, а є взагалі чорні!, окуляри, а це через таку он дурацьку моду «дешевої крутизни» (почерпнутої їз кіношних героїв), самозомбування по факту! Або ж ховають такі свою заячу душу (яку потрібно від людей заховати, он як її видно через очі). То лквідуєте і набутий страх, і потенцію відновите, на всі 100%.
Tags: аденома простати, потенція, простата, простатит, рак простати
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments