sensfiziologika (sensfiziologika) wrote,
sensfiziologika
sensfiziologika

Про Закони науки сенсфізіологіки

Все таки я геній. Мною колись був виведеним Закон науки сенсфізіологіки "Все навпаки" Шедевріальний Закон! (він виведений на основі Закону Олівця науки сенсфізіологіки) це ж Закон Осі. Він же ж Закон взаємодії та взаєможиття Протилежностей і регулятора між ними Центром осі (за образом будови і дії олівця і олівцем) Так ось мене лише дивує одне питання, друзі: Для Чого ви ним не користуєтеся у своєму житті?! І для самого життя (для його нормального трибу) і для того ж здоров'я, без якого саме життя, вже не є життя, а, як кажуть, «чортій що і збоку бантик».

… ну і жарти Ноосфери!!! Адже згадав у цю мить, бо пишу ж… моїм пальцем рухає Ноосфера, звідки у мене в цю мить виникло оце «чортій що і збоку бантик» (сотнями років користуюся, а не знав!). Телефонує пару днів хтось говорливий (набивався у пацієнти, та я йому сказав, що як лікар я йому не по карману... Я ріжу яблука на сок, а тому ні при компі, ні при думках (бо ж хто хоче собі пальці потнути) причому це мій, он стукати по клаві компу та на своїй роботі Су Джок терапевтом головний інструмент… не тни ні-ні! Бо ж втратиш роботу!!! Тому, з говорливим, мав змогу «поговорити». В лапках. Бо ж я лише слухав: і про всі його болячки, і про аналізи та дослідження на різноманітних апаратах, та які він ванни приймав, якісь чудернацькі, і…, і…, і що гриби пішли, і… що ним придумані, як сказав, загадки. І одна з них «Що це таке чортій що і збоку бантик». Кажу (нарешті вставив слово, бо ж запитує) не знаю. Він – це чоловіча стать голими, коли дивитися збоку. Ну чи не будеш йому вдячним за таке відкриття?

А Для Чого його, цей Закон сьогодні згадав., Закон «Все зроби навпаки». Встав вранці. Раз закашляв, ну буває, Організм мого біоробота гімнастику ниркам робить основа виникнення кашлю взагалі, туберкульозний кашель, астматичний синдром тощо, або ж… ну попало щось в легені під час сну, пилинка якась. Вдруге закашляв. Вдруге? Це вже точно нирки собі «тренінг організували щоби стати на своє програмне місце». Згодом втретє. Ну, думаю про свого біоробота, а на біса воно мені? Кашляти. Щоби переходило у звичку. І, як недавно статтю для вас про цей Закон писав, взяв і «закашляв навпаки» (точніше: «організував» рух протилежний до кашлю). Відповідно до Закону «Все зроби навпаки» (відповідно, нагадую, коли проблема виникає, або ж коли йде якесь зусилля при будь якій дії-роботі тощо, ви займетеся ментальною гімнастикою) як ви це вже дехто робите для гармонізації свого Організму: коли колотите чай, навпаки, та ще й іншою, навпаки, рукою, взуваєтеся теж, навпаки, і так далі. І де подівся мій кашель? Бо ж знову скребло. А в нирках… аж стрельнуло. Як я кажу завжди «стало на своє місце». Отож! Сам собі дивуюся такій простій геніальності.
Tags: бронхіальна астма, бронхіт, біоробот, кашель, ментальна гімнастика, нирки, туберкульоз
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments