sensfiziologika (sensfiziologika) wrote,
sensfiziologika
sensfiziologika

А ми будемо прикладати телефон – сенсфізіологічно

Читаємо: "Вчені встановили, як наш мозок визначає, до якого вуха - правого або лівого - докласти мобільний" (Give 100). За статистикою 70% людей прикладають телефон до тієї чи іншої сторони в залежності від того, яка рука у них ведуча: так, правші воліють слухати абонентів справа, а лівші, відповідно, ліворуч. І здавалося б, до чого тут мозок? Як зручніше, так і тримаємо! Але організм людини - складний механізм, і жоден процес що протікає в ньому не може бути випадковим (гарна теза, бальзам на мою душу сенсфізіологічну!!!). Згідно з нещодавно проведених в клініці Генрі Форда в Детройті дослідженням, люди, хто активніше використовують ліву півкулю мозку, найчастіше є правшами і тримають телефон біля правого вуха. Ті ж, хто в своїх розумових процесах частіше звертається до правої півкулі мозку, навпаки, лівші, і прикладають мобільник до лівого вуха. Варто відзначити, що «ліводумаючих» людей на Землі більшість - понад 95%. Ці на перший погляд несерйозні спостереження дозволили вченим зробити серйозні висновки.

До слова, про несерйозність. Всі  спостереження науки сенсфізіологіки, яку ви послідовно і фрагментарно вивчаєте, точніше пізнаєте її (тут у Фейсбук лише "медичну" її складову) можна назвати несерйозними, науки, яка всі дослідження провадить шукаючи відповідь на єдине питання «Для Чого?!». Також можна назвати «несерйозними з серйозними висновками» і Закони науки сенсфізіологіки. А Ви їх бачите, повторюю важливе, лише в "медичному" контексті, хоч вони є універсальними для всіх наук і практик Людства. Наприклад, Закон КВА-КВА, або Закон ГАВ-ГАВ, які пояснюють всі алгоритми та процеси інформаційної взаємодії у Всесвіті, а ми вивчаємо лише в Організмі людини як її біороботі. Або Закон Бровка, який показує технологію взаємоінформації між елементами, наприклад, навіть атомами та об'єктами живої та "неживої" природи (в Організмі ми вивчали між генами), Або Закон Синьої Бороди, що доводить, як її назвали, спіральну послідовність розвитку, яка не є спіральною, а має пряму реверсивність з наявністю основних чотирьох фаз які здаються різними по всьому, але є тими ж самими. Або он Закон, часто цитую його вам, точніше лише засаду одну, і який тому, за назвою, здається чисто "медичний"  Закон науки сенсфізіологіки "Куди би йшов і щоби ніс, попереду у тебе - ніс" і т.д., ви ж не могли вивчати мою монографію із засадами науки сенсфізіологіки "Довідник Розумної Людини або швидка допомога у кишені" яку вивчити... як он чи то можливо праці Леонардо да Вінчі, до цього часу не всі можуть вивчити, та ще й усвідомити і скористатися (наука сенсфізіологіка деякі від Леонардо да Вінчі "невідомості" пояснює, див. за тегом). Але... "у мене просто до всього руки не доходять". Причина вам вже відома: Копну, як он єгипетську цивілізацію, що дало можливість розшифрувати "оті на фресках і скульптурах тощо стилізовані додатки" (див. книгу "Як єгиптяни до Космосу ходили"), чи он таку помічну у "медичній" частині науки сенсфізіологіки шумерську цивілізацію, китайську. Знайду алгоритм можливості розшифрування ієрогліфіки чи чогось іншого... а там Безліч! Цікавосток. Тому, алгоритм є, і йду далі, але он індійську, лише часково, ви читали статті, чи цивілізацію майя, теж частково... Це просто неможливо! (при тому, що, як вже бачите, я "лінивий", хоч єдине гріє, що переді мною ще безліч років, якщо мною за ці декілька скільки зроблемно. Бо на цьому етапі розвитку Людства (цивілізація Homo Sapiens, Людина Розумна) тим паче в період Переходу (написав з великої, бо так і є) у цивілізацію мною названу Homo Sensus, Людина Свідома, ми перші її представники, та он вже є алгоритм Пізнання цієї нової цивілізації у дітях що приходять (алгоритм розвитку вам відомий, див. під тегом "діти індиго").  Несерйозно про серйозе.

Так он і по тому, з якого боку людина тримає мобільний телефон. Дослідники важають, що легко встановити, правша він/вона чи лівша. А також яка частина мозку у людини більш розвинена. І що дане дослідження є ще одним доказом того, що мобільники не є каталізаторами розвитку ракових пухлин головного мозку (оскільки 95% людей тримає телефон праворуч, то логічним було б припустити, що пухлина виникне в лівій півкулі мозку) проте статистика захворювань цього не підтверджує. Пухлина однаково може утворюватися як з лівого, так і з правого боку. Дослідження виявило також, що існує певна кореляція між домінуванням півкуль мозку і уподобаннями, наприклад, яке ж вухо «підставляти» для телефонних дзвінків. А яке «вухо» підставляєте ви?

Ми, Homo Sensus, Люди Свідомі, дякуємо дослідникам... що допомогли людям позбавитися від "лякалки" що мобілка викликає рак чи пухлини мозку, ми "підставляємо".... Ми користуємося у своєму Житті своєрідним тренінгом свого тіла як свого біоробота... мобілкою! Я про Ментальну гімнастику Людини Свідомої.

Довідка. Нагадаю. Є звичні мікрорухи та мікродії нашого тіла, які, а це факт досліджень наукою сенсфізологікою, є... причиною, навіть, світових епідемій (мусила ж наука сенсфізіологіка знайти причину та технологію їх припинення) - це серцево-судинні захворювання, перше місце, це і гіпертензія, це і рак, це і он як вибухнув у сучасності діабет типу 2, розсіяний склероз, хвороба Альцгеймера, 90% вже мають хронічні болі хребта та великих суглобів, ецетера. І ми вже з вами знаємо! Як позбавити людину цих та інших проблем, і одним з методів є "Все зроби навпаки" (типу навпаки поколити чай, взуйся не тією, що "кинулася першою" ногою, одягнись в інший бік від звичного тощо... Коротше, потрібно скласти такий список такого, звичного, і, хоч одну раз на дню мікрозвичку повторити, але протилежністжним рухом чи протилежною частиною тіла, і не лише тіла, а і Організму. Наприклад, ковтаєте... то зробіть зворотний рух і вилікуйте проблемучи, тошнота, а он днями ви "кашляли" вчив як робити навпаки тощо.

Саме тому, ми, як Люди Свідомі, раз на дню, тримаємо телефон – «незручно». Для чого. По-перше – це буде 100% профілактика «і від тиску, і від інсульту, і від раку, і від....» (перераховуємо решту захворювань тіла людини). А тим паче, мозкових проблем; розсіяний склероз, деменція, хвороба Альцгеймера, паркінсонізм, епілепсія і т.д, і т.п. І я, а це на всі 100% впевнений в цьому, що багато з вас таких проблем позбудеться (якщо користуватимеся мобілкою так: до одного вуха, коли Валя телефонує, до другого, коли Саша телефонує) «Механіка» тут проста. Уявимо.  (див. ще мою книгу «Ментальна гімнастика, як універсальна технологія профілактики хвороб та їх виліковування» (Rецепт: надзвичайно простий!). Ну хочеться повторити (хочеться, бо більшість хронічних захворювань землян просто зникне) і, більшість з вас, тих хто йде як кажуь "під ніж", цієї неприємності оминуть. Берете робите список своїх звичних рухів і дій та навіть мікрозвичок і… робите все навпаки. Наприклад, як писав вище колотите чай, чи взуваєтесь не тією ногою яка «першою кинулася взуватися». Для чого. Наш Організм є ідеально-вивіреною в зовнішньому середовищі захищеною системою у повному балансування вертикальному, практично! Ідеально-балансуючою вертикальною системою (ви погоджуєтеся?). А уявіть собі вагу своєї руки та ще й мобільника, а зараз вони доволі таки… і ви вже, причому звично (!!!) падаєте в той бік!

І що, скажіть мені на милість, повинен робити наш Організм? Як ідеально зроблений біоробот для "вертикальності" (щоб людина, не бул... як "тварина" не в землю дивилася і що є "при землі", щоб, ну ви зрозуміли з'їсти. А щоби бачила пані Переспективу для Діяльності Людиною Розумною. Ви вже усвідомлюєте! Що буде робити ваш Організм, бо ж мусить робити він ваше тіло, вашого біоробота справним. Це рятувати "розумну голову яка он з кимось говорить по мобільнику, чи хоче з кимось поговорити" щоб не впала на Планету і була від її поверхні якнайдалі можливо в цю мить. І, ось так, дійсно "так запросто" виробляється у нашого біоробота, а це через звичку тримати мобілку постійно біля одного з вух, алгоритм (вироблення такої он пристосовчої програми для всього Організму, а не лише руки, що тримає мобілку, чи тієї зони мозку, вуха, щоки тощо). Наприклад, запитання до вас: Чи мусить провести зміщення ваги крові та лімфи тощо Організм? Мусить. Крапка. І, через таку звичність виникає хронічне захворювання (я також і про ментальну гімнастику від науки сенсфізіологіки яка проблему вирішує) Захворювання в людини "готово", Організм готовий для її виникнення - в кожної людини своє. Питання стоїть надзвичайно просте «А воно вам треба?!». Відповідно що ні (ви ж не мазохісти). Адже такі вірусні програми і доводять нашого біоробота до несправності (хвороба) згодом хвороба хронізується. Хвороба, що виникла від хронічної Звички (пишу з великої, через значимість процесу). Вам потрібне лише усвідомлення Силу Мікрозвички (тут на прикладі дослідження до якого вуха прикладати мобільник, ми до обох по черзі). Усвідомлення нами, як сенсфізіологіками, як Людьми Свідомими. Усвідомлення саме в чому його тут може бути вина, нашого тіла, що його ""лікують", он навіть "під ніж" вкладають, продукуючи інвалідизацію. Він, наш, цей милий, бо ж наш, біоробот, хоч і вже хворіє на щось таке, він лише цією хворобою, чи то симптомом, чи то синдромом, рятує розумну голову від падіння на Планету.

Додаток до основних тез цієї важливої статті (не знаєте для чого важливої?). Ви маєте мобільник? При тому! При тому, що для нас з вами, як сенсфізірологіків, важливо, що саме вухо, є малою діагностичною мапою стану всіх елементів та внутрішнього Організму, всіх його органів, систем тощо. І, вухо, чим успішно користуємося, є універсальним пультом (виносним) управління Організмом біоробота, його станом і повернення справності (здоров'я). Так як вухо є повним аналогом ембріонального стану біоробота (маля в матці). То така деталь нашого біоробота як вухо, цей 100% аналог ФО нашого з вами Організму, дає нам можливість навіть генної реновації Організму (до норми). Таким чином. Ми, прикладаючи мобільник до того і до того вуха по черзі, ми напряму діємо на найглибші процеси нашого Організму (вчені досліджуючи сконцентрувалися лише на мозкові). Процеси, на які діємо мобільником, розташовані також в найбільш захищених черепом ділянках мозку вібраціями (саме там зосереджені у нас ще "прародинні гени"). Коротше. Користуємося і лівою, і правою півкулею. А не як вчені-дослідники пишуть. Не лише реновацію робимо мозку, а всього Організмом. Супер-висновок! Мобілка - інструмент ремонту Організму. Сьогодні працюємо з однією половиною тіла, ремонтуємо її, завтра, прикладаючи мобільник до протилежного вуха, ремонтуємо другу половину тіла. І це робите, коли відчуваєте, що вже "капєц", що зачинаєте чи гостро, чи хронічно, хворіти.... відразу ж телефонуйте! Але не до лікаря, а до когось з друзів, чи просто будь яку наберіть комбінацію (нам важлива вібрація!). Але є в цій технології, для збільшення, і це на порядки, її результативності одна фішка! Ще й при користуванні пропонованою медичною сенсфізіологікою технологією порухаєте очима. Точніше, подивитеся в різнобіч. Для Чого. Це ж ніби шукаючи когось до кого телефонуєте або ж до вас телефонують... ніби вони повинні бути "он там чи там", що додатково "включить" роботу продовгуватого мозку (там окорухові м'язи, найважливіші саме для людини, і ви це вже не раз вивчали для чого!).

До слова. Он скільки людей гине, бо ж, а це буквально,«виключаються» під час користування мобілкою. Скільки гине в аваріях розмовляючи по мобільнику, скільки під автомобіль попадають на пішохідних переходах... "бо ж не договорили", чи то, є такі мобілемани, падають і травмуються тощо. Користуйтеся вірно. Притому, дивіться вище, раз так, а раз так.
Tags: біоробот, вуха, вібраційне чуття, мобільний телефон
Subscribe

 • Новорічний Рецепт

  Отримую привітання з Новим Роком Від Олена Булига-Катинська До речі Лікар З великої Літери Таких не те що мало! Одиниці Взнайте Тернополяни про це…

 • Для чого американці люблять сидіти з ногами на столі

  Згадали в телевізійному сюжеті Дійсно? Для чого. Щоби пізнати «причину» такої моди, а наука сенсфізіологіка є наукою Homo Sensus…

 • Інноваційне бачення 6КІ

  Інноваційне бачення 6КІ? А що це? Відповідно цей запис стосується тих з вас, мої друзі. Хто є знайомий з неперевершеним у Людства Знанням:…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment