sensfiziologika (sensfiziologika) wrote,
sensfiziologika
sensfiziologika

Про куркуму і рак

Хтось сказав, що на куркуму карась ловиться. Купив. Жодного результату. Можливо наш карась… карась – перебірливий. Бо піарений в риболовних книжках аніс теж нашого карася «не бере».

Але я не про карасів (я з ними непогано таки потоваришували, в порівнянні відповідно з уловом іншими риболовами). А це стаття про антиракову дію куркуми. Та – що куркума допомагає зору. Цитую інформацію з Інтернету: «Медики назвали спецію, яка поліпшує зір» джерело: https://akcenty.com.ua/nauka/19302-vrachi-nazvali-speciyu-uluchshayushchuyu-zrenie. Суть. Американські вчені рік тому провели дослідження про вплив куркуми на організм людини. В результаті з'ясували, що куркума може підвищувати витривалість зору.
Вивчивши властивості цієї спеції, біологи виявили, що куркуму можна використовувати для знищення ракових клітин під час хіміотерапії. Вона допомагає знімати запальні процеси, покращує зір, перешкоджає недоумству та ще й позитивно впливає на роботу серцевого м'яза (бач як багато?!). А я її для карасів. Однак не всі вчені заявили (констатуючи ніби дотримуються мого враження на досвіді «куркума – карасі», «аніс – карасі») деякі відзначають негативні особливості куркуми і це є її погана розчинність у воді та незначне всмоктування в кров'яну систему.  Думки біологів на куркуму – розійшлися: чи то є позитив, чи то немає позитиву.

Яку ж дає відповідь на цю інформацію про рак, зір та куркуму, наука сенсфізіологіка. Ми з вами Хто?! Відповідь проста, ми – сенсфізіологіки. А тому, якщо ми Homo Sensus, тобто, Люди Свідомі, тоді на такі заяви, а це як є і «за»,  як є і «проти»… ми з вами беремо і шукаємо відповідь на все і про все, як про куркуму, точнісінько як бджоли до квіток щоби виробити мед ми кидаємося до таких інформацій – щоби виробити мед Знань.

Щодо першого твердження наука сенсфізіологіка робить такий висновок. Що в результатах роботи вчених є правда. Просто вони за своїми висновками не бачать і знають причинності «куркума – рак», «куркума – зір».  Адже вони – не ми, а тому явно не враховують Знання далекосхідної стародавньої медицини та найнайнай сучаснішої та надефективної Су Джок медицини. З їх причинною діагностикою та причинною терапією. На відомо. Що зір є янь і є Гетеро. Рак є інь і є Гомо. Куркума є Янь і є Гетеро, бо має  помаранчевий колір (колір Сонця, яке є янь, див. У – Сін). Помаранчевий є кольогом енергії жару (див. Су Джок медицину теорію та практику 6Кі). Тому куркума є саме того кольору, що позбавляє Організм холоду. Як енергії так і стану. Звернемо увагу на «куркума – зір». Холод, згідно У – Сін є Першоелементом Вода, а скловидне тіло ока – є її творінням. Одночасно куркума – є енергією жару чому, а це своїм кольором. Так само…  кольором жару, як і морква про яку он відомо, що покращує зір. Але куркума і морква чим тотожні, кольором зовнішньої оболонки стержня моркви. Висновок, напрошується Для Чого морква, щоби про неї не говорили, є допоміжна допомога зору (і такі є також дослідження моркви при раку, але, як і про куркуму – йде мова вчених про «хімію» моркви). Рак – це енергія холоду.  Його основні бренди: Аби чогось "такого" не сталося, не вийшло тощо", або "А що про мене людискажутьякщо я... стану сам собою (сама собою". І таким чином рак є наслідок (див.) постійного, як інь, самосебесковування – чим завгодно. Виникає в Організмі і його діях і рухах синдром психологічний як кажуть зеки «Век свободы не видать» (українською: Вік свободи не бачити) наслідок цей – внутрішній холод і згодом рак, тому і  все решта цієї проблеми тіла людини відносяться, і  в У – Сін, і в Су Джок медицині, до Першоелементу та енергії Холод. А тому «приплутувати» тут «хімію», на що вони посилаються є недоречним. Як і «хімія» куркуми – суть зовсім-зовсім в іншому! Адже той же ж рак, про це варто повторити, є енергією холоду з  яким так звана хіміотерапія «бореться». А хіміотерапія є сама по собі янь, та сама по собі є – енергією жару. Просто куркума чим допомагає, як встановили вчені хіміотерапії – куркума собою  якби пом’яукшує цей фізіологічно-фізично-хімічний удар на Організм. Чим. Ми це з вами знаємо за Законом науки сенсфізіологіки «Світ входить в очі кольором, а з очей Світ входить кольором в Організм, змінюючи гомеостаз відповідно структури і гами кольору від ззовні». А тут колір-жар входить в Організм людини… візуалізацією куркуми. Від її «помаранчовості, як жарості», а тому і відповідно названого вище Закону діє. і на очі, як холод, і на рак, як холод.

Довідка, для тих хто має сумніви (стосовно очі-холод). Згідно так званих китайських меридіанів (див. технології акупунктури, рефлексотерапію) з ока зачинається енергетичний меридіан сечового міхура. Але ж енергетика цього меридіану і є категорією янь холод (і згідно У –Сін, і згідно Су Джок медицини).

А ось про негативні особливості куркуми (така заява зроблена у статті) то – то це повнісінька брехня! Вчених. І при чому по вінця повна брехня, адже її вони ж самі показують, мова про нерозчинність куркуми. Поясню. Те що куркума не розчиняється у воді – є для Організму благо. Колір виліковним є, а не «хімія». Адже по фактажу її нерозчинності навіть в Організмі не може бути враження куркумою жодних органів і систем. А особливо… особливо «розчинних» гормональної та ендокринної! Які під час хіміотерапії найбільше страждають. Також жодного враження завдяки нерозчинності «по ходу терапії» (що роблять всі решта медикаментів «одне лікують, наприклад, коліно, чи…  – решта нищать»). Минає куркума враженням органів і систем абсолютно. Органів і систем абсолютно  непричетних «до лікування». Вони й так у випадку хіміотерапії раку всі нищаться хіміотерапією. Кому повезло у поєднання куркуми з хімієтерапією, скажіть «Слава пані Куркумі!». Адже Для Чого решту органів і систем травити і витравлювати з них життя тому, що куркума по великому рахунку – це як поліцейський на вулицях. Є. Не розчиняється в потоках людей. Видимий. Допомагає людині вибрати правильне рішення. Як і куркума активує продукування враженими органами і системами енергії жару проти холоду. Образно Організм елементарно забув. Що «внутрішня куркума» (енергія жару) таки є. Це те саме, як і ви всі згадуєте про поліцейського у випадку небезпеки, але якщо поліцейського (енергії жару) на горизонті немає – то вдаєтеся до самооборони шукаючи в собі «поліцейського». Як і те нам важливо усвідомити, що куркума таки не всотується навіть у кров’яне русло. «Як ввійшло так і пішло» - проходом по кишково-травній трубі. Приклад для усвідомлення – це всотування в руслі будь якої річки молекул води. Це  – призводить до навколишнього заболочення та ослаблення берегів (судин). Ну не мислять сучасні вчені сенсфізіологічно. Ну – не мислять. Шкода. А тому вчені дають, тут куркумі, таку собі «позитивно-негативну» характеристику… візьми розберися?! Де тут у їхніх висновках правда (читай вище) де тут у висновках домислювання, навіть не зважаючи на факт нерозчинності. Що, згідно логіки «яке ввійшло то таке ж і вийшло», як кісточка вишні проковтнутою, шкоди принести куркума просто не може!
Tags: зір, куркума, очі, рак
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments