sensfiziologika (sensfiziologika) wrote,
sensfiziologika
sensfiziologika

«Шафна» гімнастика свого тіла

Вона може бути "шафною", але так може бути, що ви шафи в домі не маєте/ Тоді можете назвати і «стінною». Але є один, і він є надважливий, момент, – це повна відсутність під стіною плінтусу. Наприклад, у мене будинок отеплений пінопластом, а тому внизу стіни виникло навіть заглиблення, практично таке саме, як у шафи знизу (супер само по собі для користування пропонованоюдоволі простою... але "небезпечною" бо викликає підсвідомий страх впасти... що апріорі НЕ МОЖЕ БУТИ!!!!. Та ще й глибше заглиблення для пальців ніг, що дає додаткові преференції (піду на вулицю і проведу «стінну гімнастику»... хоча он маю шкаф у кабінеті).

Суть «шафної» гімнастики нашого тіла, як нашого біоробота, це - навчити його перестати боятися впасти (ви ж від менене, точніше від науки сенсфізіологіки знаєте) що страх впасти - є синонімом "захворювати" та синонімом "померти ще молодими" (див. статтю, наприклад і поняття "похід на той світ"). І цей тренінг нашого біоробота, а це на профілактику та захист від болячок-хвороб та передчасної старості та за нею передчасної смертності (капітальна я вам скажу гімнастика - заміна всіх що в Природі існують) окрім вивченої вже вами "плавання скелетом" яку знаєте, але то у просто воді, а-ля Русалки образ, а то "Русалкою у воді атмосфери" і цей тренінг є, як і все у медично-профілактичній сенсфізіологіці простий! Адже базується на вам вже відомій закономірності: Що тіло Людини Розумної – запрограмоване. Наш біоробот, кожна його частина, часточка, клітинка і навіть ген запрограмовані на «вміння і самому стояти перпендикуляром до поверхні Планети та ще й утримувати «розумну голову» і «розумні руки» вгорі від всього тіла під час життєдіяльності»! І, основне ми вже з вами усвідомили за ці роки спілкування з медичною сенсфізіологікою: Що чим вище голова і чим вище дістаються "в праці" кінчики наших пальців, тоді це і є головною НОРМОЮ в програмах нашого тіла. Як і його будівництва "на зараз-тепер-сьогодні" (що стане майбутнім тілом, і фактором здорової і справної його життєдіяльності). Як, і його самовідновлення, самим себе! І таким чином реновації (перезавантаження і постійного по потребі відновлення) програм по типу перезавантаження комп’ютера. Будьте в цю мить Уважними. Саме за рахунок такої програми, див. вище, це тіло, тобто наш біоробот, є справнішим і справнішим, причому з кожною наступною годиною, кожним наступним днем, кожним наступним місяцем, роком, десятиліттям. Даючи нам можливість жити життям (вибачте, пожартую) дійти не до стану немовляти, а молодим постійно, як мій біоробот, наприклад. Тобто, ще постійно сильнішим, ще постійно життєдайнішим, ще постійно здоровішим і справнішим. Біоробот наш, друзі, він машина кібернетична, і цим все сказано. Он у мене мобілки "старі" лежать! Встав карту, і говори собі ними, користуйся, їм "до лампочки" роки. Але для чого ми ними перестали користуватися. Бо є розширення їх функціональності, до ноутбука, планшета, смартфона, айфона і т.д. А "наш мобільник", і це буквально, я про нашого біоробота, наше тіло, він запрограмований "на все що в Природі існує" "на все що і навіть у Космосі існує" (на все, друзі, на все) лише ми цим, як і я он своїм телефоном навороченим... лише як телефоном! І, а це ще одне головне, і сама людина в цьому біороботі, своєму тілі– стає розумнішою і розумнішою. Технологія, назвемо її так: "повернення Сім-карти в "старий" мобільник", чи то вона "шафна", чи то вона "стінна", проста. Станьте обличчям до шафи (чи стіни). Виникне страх впасти. Це і є вся технологія.


Здивовані? Що така проста і для ремонту свого біоробота, і включення молодості (нових номерів і функцій "мобільника") і постійної, або і взагалі нової справності (функції та функціональності) свого біоробота (тренінг-гімнастика для забезпечення ідеальної його роботи та для комфортного нашого перебування саме в цьому тілі). Але є "тонкощі" цієї технології, які до речі теж прості! Кінчики великих пальців ніг притуліть до низу шафи (стіни чи он дерева) але коліна обов’язково разом! І, а це відслідковуєте, постійно кінчики великих альців ніг торкаються шафи. Згодом, а це згодом, буде пару модифікацій цієї технології, та й самі за алгоритмом "напридумаєте". Бо ж це навіть така гра, раджу з дітьми (!) ви ж недаремно знаєте про так звану "кару ставити у куток" - це і є технологія... "винайденою" Людством, як виклик з Підсвідомості дитинки, вже наказаної словесно, ще й додаткового Страху Підсвідомості від страху падіння тіла назад та ще і доповненого "темнотою кутка". Але у нас варіація "ставлення у куток" діток, та і самі станьте, у куток, щоби відчути, та ще й зі стопами по тій і тій стіні розведеним або звеленими, у кут кутка... Кортше, це є супермодифікація "шафно-стінно-дерево-тощо" гімнастики Організму. Яка у вас стане чудовою технологією ліквідації страху впасти, як це відбувється у діток, це новий навичок внашої Фізіологіно культури. Найпростішого тренінгу Організму (окрім відповідно моєї "Перерва на цукерку").

Модифікації придумуєте різні. Чи он «дитячу». Чипритулитися до стіни, шафи, дерева і притулятимете кінчики всіх пальців стопи, а не лише великі пальці. Для чого. Адже саме на всіх кінчиках (і великих пальців, це домінантні) ми не лише вчимося технології реновації програм свого біоробота, програм створення фізіологічної випростаності "Між Небом і Землею", але ця матода – шафна – це універсум. Але для жіночої половини Людства, торкатися так само. Але згодом… коли навчитеся «не падати» (бо ж упасти ви ні фактично, ні практично не можете, біоробот «не такий дурний, падати», це лише, повторю важливе, відчуття страху падіння). Хоча і… ще генетичне, то вони також роблять «контакт всього тіла з шафою ще й з переплетеними ногами. До речі, звернуть Увагу це призведе до  моментального відновлення роботи гормональної системи та ліквідації причини (причини, друзі) всіх так званих «жіночих» болю та  захворювань. Притуляєтеся – повністю. Плюс чолом. Плюс, головне, знаєте Закон науки сенсфізіологіки «Куди би йшов, і щоби ніс, попереду у мене – ніс», тобто потрібен контак постійний кінчика носа зі шафою, зі стіною. Чи он з тим деревом.  Відслідковуте все це. Будьте саме в цьому уважними, повторюю: зважаючи на Закон науки сенсфізіологіки «Куди би йшов, і щоби ніс. попереду у мене – ніс», і великі пальці ніг… навіть, а це при ходінні, спереду такої Важливості, як на Носа.

Наступна модифікація цієї шедевріальної і простої технології (не реклама, а фактаж) – це руки витягуєте вгору (відчуйте цей рух САМЕ  в ліктях, а не плечах, що надважливо, і кінчика пальців.. Як я кажу «щупаєте Стратосферу».Але й, наприклад, щупаєте «З чого зроблена ця шафа?» (мовляв «який матеріальчик»0. У більшості з вас, а це: і в момент такого сенсфізіологічного встановлення тіла, а по факту «приклеєння його частнн що виступають з тіла у Простір», і що завжди мають прямий безпосередній  контакт з таким собі атмосферичним блок-кордоном (площина Просторова, що нашим тілом перетинається постійно, при ходінні наприклад, та при будь якому русі біоробота і його частин, але вже з іншими параметрами та станом атмосфери. Особливо виникне страх впасти в момент, коли ви «щупаєте», але і відновлення «програм непадання» швидке. Тобто виникає від синхронної роботи рук, головного і спинного мозку і великих пальців ніг. Коли  виникне відчуття падіння тіла, а воно виникне. Зпам’ятайте! Що тіло впасти не може. Крапка. А це – лише відчуття генетичні та… від вашої старості, хоч вам і 20 років. Ліквідуєте, старість, у будь якому віці. І, тоді, коли «пощупаєте з чого зроблено шафу-стіну-дерево» робите собі легенький рух куприком.

Довідка. Пан чи пані Дерево до речі найлегший варіант цієї технології реновації первинних, нагадую генетичних,програм,  бо у Дерева, є хоч якийсь та похил тотожний похилянню тіла (що і стане профілактикою страху падіння назад, як це є у «класиці»: шафа, стіна). Але «найкласичніший варіант», то це, коли зроблені, чи вже є заглиблення для стоп (хоч би пальців великих)

Винахід. Наприклад (вже «вангую») що будуть зроблені такі кимось з вас, лише ж назвіть за прикладом «дошка Євмінова», «дошкою Харченка», такі ось прилади в домі для такої типу «шафної» гімнастики: Дошка,на висоту максимально витягнутих кінчиків пальців, відповідно когось найвищих в домі, або ж стандарт при промисловому виготовленні, дошка кріпиться до стіни так, щоби було під дошкою заглиблення для стоп і на відстані від стіни відповідно, дест 45 розміру взуття, бо ж є такі.

І, ось наступив головний момент такого, універсального до речі для всіх м’язів, нервів, кісток, систем, органів і наіть клітин та генів тренінгу. «Приліпилися» до дошки Харченка. Зробіть рух куприком. Але це не просто рух, а рух такий, ніби ви вмощуєте вперед сам таз щоби «притулився теж» (до шафи-стіни- днрева, дошки Харченка) так. ніби ще зручніше хочете притулитися. І – все! Зверніть лише Увагу – це на зникнення страху впасти (головна наша задача – це вимкнення-ліквідація паразитарної для біоробота нашого програми страху впасти, програми старіння і «походу на той світ» завдяки болячкам та хворобам, чи «в інваліди», від хронічного болю. А також зверніть Увагу на появу на своєрідне чуття «рук і голови», як збільшення чуття кінчиків пальців, та маківки голови! Тепер візьміть переверніть кисті і вже так «помацайте» поверхні, а це кінчиками вже не пучок пальців, якими «досліджували матеріал», чи спілкувалися тактильно зі Старатосферою (вакуумом) а кінчиками нігтів. Так активуючи вібраційні меридіани головного мозку (середній палець) спинного мозку (безіменний палець), також, товстого кишечника (вказівний), легень (великий палець), серця і тонкого кишечника (нігтем мізинця). Можете до речі це робити саме з такою метою, дією на їх вібраційні меридіани.

Довідка. Якщо знаєте кінцеві пункти цих меридіанів, то, досліджуючи кінчиками пальців, та переверніть нігтями, як найчутливішою тактильною системою біоробота, нігті, чи  то досліджуючи «матеріал», шафи, стіни, дерева або ж молекули Стратосфери, дошки Харченка, зробіть який не будь рух цією точкою. Точніше рух місцем кінця вібраційного меридіану. Нагадую: кінець кожного вібраційного меридіану, це є кінець протилежний по меридану до пучки і нігтя, головного мозку, є кінець грудини та сонячне сплетіння, спинного мозку, є зовнішній край брови, товстого кишечника крила носа, наприклад, скривитися ними і Ок!, легень – це вдихнути на максимум і на максимум вихнути, тобто рух міжреберними м’язами і ребрами, бо вони «його» (див. схеми вібраційних меридіанів) та є мізинець… якого ви так активуєте, то він он який! Бож у нього аж два «закінчення, а по факту один – і це… ПУП! Та ще між акроміонами лопаток хребець. Знову «вангую»! Що жодних тоді вам гімнастик стає не потрібно. Взагалі не варто витрачати час Свого Дорогоцінного Життя, а це долаючи зусиллям і старанням небажання свого ж тіла… ними займатися. Потієте – це сигнал! Капєц Організму вашого біоробота. Бо життєва рідина – витікає. Ладно би «для діла» (робота в полі, чи щось таке, потрібне для людей Людства). Ця технологія, що пропонується вам Ноосферою, саме для цього. Рятує вас вашаж матінка. Від глупот. І, по ходу, від знищення самими ж свого тіла, свого, такого он досконалого, бо ж ще он живі, біоробота!
Tags: біоробот, гімнастика, тренінг меридіанів, тренінги сенсфізіологіки
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments