sensfiziologika (sensfiziologika) wrote,
sensfiziologika
sensfiziologika

Як зробити одночасний масаж меридіанів жовчного міхура та сечового міхура, відповідно цих органів

Ця технологія від медичної сенсфізіологіки стосується лише чоловічої статі.
Ви поремонтуєте, козаки,  і простату з цими обома енергетичними системами і всього решту «чоловічого», включаючи силу «чоловічу», і таку, і таку (скористаєтеся, відразу ж відчуєте).

У вас є пояс? Це є наш інструмент. Якщо немає.... то для «такої справи» як набуття чоловічості, «тремтіть жінки як Гюльчатай, Гюрем і Гарем», то придбайте, бо мусите поясом скористатися. Надягніть його. Але не просто так як завжди (не так як завжди на животі). А опустіть пасок позад себе, аж на низ сідниць. А саме на вектор між головок кульшових суглобів (пряжка буде залишатися там де завжди, так вимагає філософія цієї технології реновації програм вашого біоробота). Але її, фіолософію технології, не приводитиму, бо це буде довго. Затягніть пояс добре . Та не порвіть, як я досліджуючи цю технологію і її резуЛьтативність (бомбезна дл оречі!). Поламав пряжку, силумін клятий, скільки вже так речей «пішло у небуття»… але тут пішов на базар купив і поставив). Далі вірно «поправите» пояс і собі йдете чи просто походіть. Вперед хоч чотири кроки, назад.
Довідка. Так, саме цим вектором, що створюєте між обох кульшових суглобів, створюєте їх об’єднання, виникає специфічний утиск поясом головок суглобів, ніби намагаєтеся звести їх разом.
До речі така активація, це практична активація творців «чоловічої форми тіла»! (будете до речі знати де і як надбати «шварценеггеровість» свого торсу і взагалі всіх частин тіла «біцепси-тріцепси» тощо. Наприклад, ви від мене знаєте результативність пози «зека що присів палити і для цього робить самокрутку», надзвичайно дієвою при цукровому діабеті і так далі (зеками називалися ув’язнені при радянщині) скорочене з росіянської слово «заключённый» (зк).
Сама технологія реновації чоловічості, відповідно відновлення програм роботи гормональної системи вашого тіла-біоробота, реновація стану і роботи простати, реновація продуктивності тощо як бачите проста надзвичайно (але бомбезно результативна). Сподобається, а це сподобатися не може, бо ж по факту є приємністю (ви думаєте для чого придумані так звані «бедровки»). Це інтуїтивно хтось відчув, коли спустив штани на низ сідниць, а це вийде так де аж куприк та зачав продукувати бедровки. Ви ж знаєте аксіому науки сенсфізіологіки, он скільки статей є моїх «про моди», що Людство ніколи даремно «моди не створює», а це – Для.  Суть цієї технології «поясної» така. Саме там де тисне ваш пасок, а це низ сідниць та кульшові суглоби, розташовані точки китайської акупунктури «Заглиблення, що допомагає встояти» (однозначне погодьтеся поняття!). Зверніть Увагу, як ті люди, що вже мають хронічні хвороби, то вони «так допомагають собі встояти», тиснучи руками на кульшові щось типу «руки в боки». Ще на цьому ж векторі , а це де зі скосом таким собі лягає пояс, своєрідним «бо пряжка ж там де була» і ви її затягуєте згідно цієї технології реновації чоловічості «по ходу» буде дія на точки обох половин тіла «Скакати в коло» («Стрибок через коло» жовчного міхура) та «Місце життєвого центру». Ого!!! Ну й крута назва точок! Щоби довідатися про значення фізіологічне «Скакати в коло», чи «Стрибок через коло» див. мою книгу «Секрети китайської медицини для домашнього вжитку» для пізнання технології , алгоритму, мій винахід, дешифрування ієрогліфів назв точок акупунктури, чи особливо цікаве «Місце життєвого центру», адже так по факту ви зробите поясом, пряма дія, активним життєвий центр (з трьох раз здогадайтеся і «нам розкажете» що то є, де він, життєвий центр).

Довідка. Я лише привів приклад «сенсфізіологічних бедровок». Це не зовсім так. У нашій з вами технології інше, адже бедровки не діють на відповідні нам потрібні точки акупунктури. А  з ними не діють – достатньо, бо таки діють, і на системи жовчного та сечового.

Ви ж дієте  саме так, але вже сенсфізіологічно на системи жовчного і сечового: на їхні енергетичні системи, на їхні вібраційні меридіани, на потоки лімфи – це особливо. Це, як, наприклад, є такий насос «груша». І ви дієте також і на самі ці  органи… І це так, ніби ви їх взяли в кулак і масажуєте, і масажуєте… жовчний, і сечовий, і пов’язану з ними простату. Зверніть Увагу ри цьому на виникнення незвичної (надзвичайної, точніше) сили в пальцях кисті та руках. Ще на якусь дивну стабільність в ногах.
Довідка. Але це не «жіноча стабільність» (коли вона стоїть «пласко» на стопах і її таз тоді в будь яку мить «готовий присісти», до дитини, чи сю-сю зробити). А це стабільна витягнутість, ви в цю мить ніби «вже злітаєте у вись Ікаром» (Дедалом краще!).
Паралельні ці відчуття. І сили в кистях рук (ви від науки сенсфізіологіки вже знаєте діагностичну аксіому: «Яка сила в пальцях і кисті чоловічій така ж сила і здоров’я простати») і витягнутість тіла в готовності до злету, і, а це одразу ж, «шварценеггеровість торсу» плюс випростання специфічне тіла (типу «видивляння ворога десь») чи, як я кажу, «видивляння мамонта якого догнати потрібно, або ж перспективну печеру побачити для дому для сім’ї». А коли це робите сидячи перед компом чи телевізором, то виникає сама по собі поза «як козак на коні»!.
Довідка. «Не помиліться». Коли пробуватимете появу сили в кисті. Адже це не сила утиску і потиску рукою, хтось її з «козаків» любить демонструвати, а це сила…  сила без жодної участі в потиску ні руки, ні тіла. Ото «простата так простата»!!!
 До речі. Ось може бути й така сенсфізіологічна «хохма», це я тим, хто хоче відремонтувати вже «пропавшу» простату. Ви її можете запросто відремонтувати. Як? Вийдіть на вулицю. Зустрічаєте когось зі знайомих вітайтеся… вітайтеся… вітайтеся…, за руку. Але це робите сенсфізіологічно,  пам’ятаючи: що це є процедура. Тому вітайтеся, повторюю лише сенсфізіологічно, це коли сама кисть вітається (вона вже у вас після знає як це робити!). А це без силової участі руки і тіла. Але ж потрібно повітатися і другою згодом рукою (потрібно, бо Закон Осі – балансу, вимагає). Хочете, поясніть колезі ідею і попросіть «повторити процедуру» привітатися але іншою кистю. Не хочете повідомляти свою задачу, то вам «не з нами козаками». МИ не маємо жодного страху «а що скажуть чи подумають». Ми так і діємо, так і говоримо,  таким чином, саме таким, ми дбаємо за Здоров’я Нації  (а так як нація з нас, то «сам Бог велів», а чого би і не повідомити про балансне вітання та ще й навчити коллегу! Як ремонтувати головний орган та життєвий центр чоловічий.
Вибачте, відволікся. Щоби побачити (відчути) результативність пропонованої вам наукою сенсфізіологікою технології , адже потрібна вона з вас комусь хто має проблеми простати, чи запалення чи аденому простати, а тому недосконале сечовиділення , то останнє і буде тест. І це ви відразу ж відчуєте коли робитимете в туалеті чи «на природі» сю-сю тренінг, як я називаю процес сечовиділення. Також додаткові тести: зверніть Увагу, на зміну, і суттєву до речі, стану підборіддя та губ, особливо зверніть Увагу на появу «чоловічого стану брів» (саме його і «роблять» ці два меридіани). І т.д.

До слова. Для всього цього процесу очоловічення, багато ходити не потрібно. Є якась з перерахованих реакцій. Досить. Пізніше повторите… ви ж не станете ходити по вулиці з так опушеним і запнутим поясом. Як жартувала моя дружина, і каже, звернула увагу, ми йшли десь, а я «досліджував та користувався» цією технологією: Що це в тебе так матня ззаду висить? (я ж то себе ззаду не бачив). Ніби ти так сильно схуд! То ви ж не я, науковець, що всі дослідження провадить на своєму Організмі. Вам дослідження ні до чого, бо ж ви знаєте головне, що наука сенсфізіологіка співпрацює з Ноосферою. А та… Вона, як мамка знає що нам робити бо ми її діти. А тому натягніть пояс так… та навіть гумку трусів під штанами. І йдіть, нікому в голову не прийде, що ви «робите з себе козака». Щоби нею вже, гумкою трусів, натиснути нею на відповідні точки мотивованої акупресури. І це добре у вас вийде і це побачите, як буде вона активувати (нормалізувати) і систему жовчного, і систему сечового, і коротше життєвий центр чоловічий теж.
Цей вектор до речі, ви ж не станете постійно так ні пояс ні пасок можете такий собі мати-носити, а лише для, під час стискування так кульшових суглобів, як це робиться поясом при нашому «бедруванні», виникає взагалі цікавий феномен. Це що даватиме інші позитивні результати Побачите. І в психіці, поведінці, ментальності , в емоціях тощо.  Але про деталі це іншим разом. Адже вам ця технологія полюбиться, як казав вище. Тим, що яке пречудове виникне звільнення сечового міхура. Яка зміна на чоловічий голос, а не пискляво-прохальний, або ж в’яло-запалий голос, і так далі, і так далі, і так далі, і так…. Користуємося мужики? А що нам залишається робити? Коли ми є Козаками. Коли ми хочемо залишатися Козаками. Адже так раз на колись зробив – і вже профілактика від «ожіночення». Та, основне для он як багатьох, «вихід з під каблука».
 
Tags: аденома простати, жовчно-камінна хвороба, мотивована акупресура, очоловічення, простата, простатит, сечовиділення, сечовий міхур
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments