?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry | Next Entry

І це зробити - без жодного сумніву, Не знаєте для чого без жодного сумніву? По єдиній причині - це усвідомити свої можливості реновації... Та виходячи з двох таких собі постулатів (слова такої Гюрем з серіалу про турецького султана та його дружину українку, я ці слова записав): "Із сумнівів плететься вірьовка для ката"  та ще такого: "найбільший гріх людини - це сумнів" (слова нашого, сенсфізіологіків, колеги і знайомого, Ісуса Христа). "Ну епідемія якась!" Багато пацієнток приходять і "стандартно": "А скажіть мені чи є в мене щитовидка", мовляв, чи вона є хворою, при чому таке ось сленгове "обзивання"… директора, як щитовидну залозу  названо у східній медицині, "директора всього Організму" – щитовидну залозу! Кажу – є у вас щитовидка (уявляєте який виникає жах у всіх!). І… після малесенької паузи: "Є, у вас щитовидна залоза, як і у всіх людей". Радість робиться атмосферою в моєму кабінеті, і наповнює його нею ось такими простими речами.

Що я добиваюся цим жартом з пацієнтками? (на всі 90% - це "жіноча" хвороба). Ніколи не здогадаєтеся!!! Вас це здивує – але досягаю, "так це просто!" реновації тих програм нашого біоробота, що «керують щитовидкою» (вжию і я її сленгову, щитовидної залози, назву) Для чого "обізву"?  Бо звик. Уявляєте! Як мене постійно це коробило - це "ка". Та й он зараз, як он колись писав, закінчення в Польщі жіночих та дівочих імен вни часто на «ка». У нас я назву когось… навіть жартувати не стану! Мою дружину назви Валька! То ж образиться. А в поляків – це норма! І, при чому, це... лагідність! Правда є і такі, з "ка" імена, які мені самому подобаються: Агнєшка (разів зо три я провадив у неї вдома прийом і жив), ЯгОдка (так наголос) теж у них з Адамом (наголос на А) тричі приймав пацієнтів і жив… ну якби, уявіть, популярне у них Ева… постійно би звучало Евка!!! Як витримати, адже це в них, поляків, повторюю, проявити… лагідність. Ось і я жартом таким... і проваджу реновацію щитовидної залози (в будь якому стані). Адже її проблеми - це завжди "страх від думання" (я не буду повторювати про чисто фізичну причину - коли болісність внизу живота під час болючого менмструального циклу, та післяродового стану, що "звикся",  примушує дівчину, менструальний болісний цикл, чи жінку, в таких і те може бути, і те, переставати під час ходіння дихати грудьми, та ще і "ходити шиєю", її напруженням користуватися під час ходьби (читайте всі статті про щитовидну залозу та технологіях її реновації в моєму Живому Журналі за відповідним тегом). То ж чи зможемо ми з вами врятувати жінку... від страху і гніву? А це і її, і Директорку жіночого Організму - Щитовидну Залозу?  Відповідаємо: Можемо. Хоч "до директора… як до директора" (не кожен може до кабінету зайти)… Та ми і заходити не будемо! Бо сама пані Директор з кабінету вийдуть. На реновацію. (і омололдження заразом)… по типу: коли вона, пані Директор, дзвонить-дзвонить до секретаря, а… секретар каву не приносить. Мусить – вийти! Мусить... "і тут ми її", пані Директора…

ХА! Мусимо назвати і ми, українці, пані ДиректорКА (по польській моді на "ка" обзиватися, лагідно) - адже так правильно і граматично, але я таки "викручуся"! Все таки залишу пані Директор! Адже перше Слово – пані – вже показує гендерний стан особи на цій посаді. Тому, на наш манер, український, обзивати не буду (як все-таки гарно, нам, українцям, навчатися зверненню – пані! – це споконвіків українському звертанню до жінок, панянка до дівчат, але росіянами, що панували сотні років і намагаються панувати до цього часу в Україні і Україною... і в них, росіян та росіяномовних хохломанкуртів таки це добре виходить (так і панують росіяномовні, раби Росії, одночасно «управляющімі»), ніби поставлені, як було – панами над нами, та ще й обзивають, себе, хохлохолопи росіяномовні, і це РАБИ РОСІЇ!, себе – «українцями»).

Страх. В думках. Як я показав жартом, і є проблемою виникнення захворювань щитовидної залози. Засади. 1. Коли подивитися на ФО легеневої системи та порівняти її ФО з ФО (візуальною формою) щитовидної залози… То навіть, як кажуть, «сліпому видно», що вони так подібні, ну як старші діти одного батька (легені) до менших «за розміром» (щитовидна залоза). Також, ви вже знаєте, а це з фізіології та гістології, що навіть клітинна їх побудова – тотожна! А що ви зробите… коли вам страшно? Перше – це затримаєте подих. І, капєц, а це функції щитовидної залози! Адже вона теж «притаїться» як і легені на вдосі (як би це зробила би і пані Директор) по образу: "цехи шуміли-шуміли (робота такої фабрики, як Організм) і, раптом, – затихли"? Отож. А затихнути – це не просто «затихнути». А це зупинити рух всіх процесів у собі самозатискуванням, а саме в шиї  - "кабінету" щитовидної залози. Таким чином ми, дякуючи цьому образу, усвідомлюємо про. Тепр засада проблем щитовидної залози №2. Виходить до нас на арену усвідомлення причинності проблем зі щитовидною залозою…

Довідка. Це я привів приклад лише «Директор прислуховується що сталося і виникає страх – "а може аварія якась?!!!" – і, відповідно, скільки таких думок відразу проноситься і у вашій в голові.

А тому, як вище зауважив, з проблемами щитовидної залози в основному, а це 90 зі ста хворих! – жінки. А знаєте чому ще жінки попри болісного синдрому (див. вище) страждають? Бо чоловіча стать мислить лише однією півкульою мозку (по черзі відповідно)... а тому й немає такої ваги голови на шиї одразу  ("думання зі страхом", як це відомо, збільшує масу голови набагато). А жінки – думають обома півкулями відразу. І – і то постійно. Чоловік думає також лише «про одне» (не в тому сенсі, що ви подумали… хоча це так і є) а, і це буквально, про одне конкретизоване на якусь одну (мету, чи близьку чи далеку)… І чого, до слова, жінки «ніяк зрозуміти не хочуть»! А тому, а тому розбивають своєю вимогою «думати так як я про все» – ліквідовують і спокій у сім'ї, і самі свої сім’ї. НУ НЕ МОЖЕ ТАК ДУМАТИ ЯК ВИ – чоловіча стать. НЕ МОЖЕ! Це ви, жінки, он можете думати «всією головою» (тому і волосся у жінок не випадає, бо ж «щось там в голові потрібно оберігати», думку). Проблеми щитовидної залози – це повторюю і повторю, проблеми страху у думках, та, фізичний фактор, страх ходити, бо "болить". На тому і базується засада друга: «Схопило шию думками» (або наруженням "втікання від бодлювнизу живота"). Відповідно, див. вібраційний меридіан сечового та жовчного міхура, тонкого кишечника, спиннного мозку, шлунку (он, бачите, скільки в цю мить, мить «страху у думках», та страху від болю внизу, стають враженими органів і систем!

Довідка. В зв’язку з тим, що мій Живий Журнал щось не дається для завантажити схеми названих меридіанів (вони у мене двосторонні, зробив, щоби візуалізація була якісною для діагностики) то ви знайдете перераховані меридіани в Інтернеті чи книгах, хто їх не знає, під назвою "сухожильно-м’язеві" (ви вже знаєте, що я переіменував "куций показник роботи цих меридіанів" на вібраційні – це ж треба було обізвати сухожильно м’язевими "Тих, хто собою показуть певний шлях вібрацій лімфи та фасцій в Організмі". Але і тотожних вібрацій шкіри на поверхні тіла, а, відповідно, і вібрацій певних кісток, що по ходу вібраційних меридіанів, а саме за рахунок прямої дії від вібрації шкіри, як протилежності до «того чогось всередині Організму біоробота» (тут мова і кості скелету і про органи). Адже це те саме, вібрація шкіри… як хтось стукає та шкрябається назовні Організму (шкіра - це ми знаємо, це є скафандр нашого біоробота "що вийшов погуляти в космос атмосфери"). Он і щитовидна залоза, пані Директор, мусить, ну мусить вийти, якщо секретар десь пішла, з’ясувати "з відповідним страхом у думках", що там в цехах діється?! (пані Директор… хоч і Директор, але ж… пані... он навіть жінки... мишей бояться!).

Та основним постраждалим вібраційним меридіаном, а це при страху у думках, буде таки вібраційний меридіан товстого кишечника (він зачинається на кінчику вказівного пальця, йде по руці до сьомого шийного, торкніться там горбик, то під ним, вібрує далі в щитовидну залозу, активуючи і забезпечуючи її роботу і циркуляції в ній, і вже звідти розділяється на дві гілки: одна йде до ніздрі (у те місце де індійки собі дирку роблять і сережку вставляють, ви вже знаєте, для чого, вивчали сенсфізіологіку такого ритуалу, а друга гілка цього вібраційного меридіану йде, мацніть себе по крилах нижньої щелепи, там ямки такі, а простіше, якби виходять на кут щелепи, і вібрація пінімається звідти і... прямісінько йде через голову, по краю волосся, по чолі теж, та керуєю своєю вібрацією роботою протилежного кута щелепи та жувальним суглобом (хоч знатимемо з вами, що і хто об'єднує кути нижньої щелепи)... і, он бачили як померлим підв'язують щелепу, щоби рот не відкривася. Отож! Виник страх, то що кожна людина робить? Правильно – голову втягує (від страху в думках).

Довідка. Може таки вдасться завантажити хоча би цю схему, але ви вже її в своїх думках побачили,


.Meridian Tovs Kishechn [Converted].jpgMeridian Tovs Kishechn [Converted].jpg

ХА! Вдалося!!! Зліва - вібраційний, справа - енергетичний меридіани товстого кишечника.

Але ж енергетика товстого кишечника!!!... Ще є цей вібраційний меридіан Директором роботи кори головного мозу! Циркуляцій в ній лімфи, що наповнює мозок, а відповідно і думок (бо "думка - це накопичена інформація яка є записаною в молекулах води з якої і є лімфа". Тому! Тому і є, ви знаєте про це, безліч випадків самовиліковуання, навіть від раку, і це думкою! І вона - проста (ЩОБИ ВАМ ХТО НЕ КАЗАВ З ЛІКАРІВ І АНАЛІЗІВ)  ви "торочите собі і торочите", думку: "Я зодоровий (здорова!) і все-все можу і зможу".

Довідка. Є багато на цю тему рекомендацій, і від Луїзи Хей, і від... та їх безліч, зачинаючи від стародавності! Але вони всі, як рекомендатори слушного (по факту і результатах) забувають, бо і не знають, як ми це знаємо, Люди Свідомі, сенсфізіологіки, що потрібно при такому ось думанні... ще й зачинати ЖИТИ ТАК ЯК ТОБІ ХОЧЕТЬСЯ. Ще Гіпократ сказав: "Тому, хто не хоче змінити свого життя, допомогти неможливо". Неможливо. А саме паралельно такому думанню і діяти - без страху що буде коли: "думати і діяти відповідно як хочеться" і є постійною зміною "сьогодні орседця, завтра 100 грам?", чи, "разом, і оселедець, і 100 грам". І таким чином "жити і робити що тобі хочеться на тепер і зараз (але не перешкоджаючи того самого робити іншим, обмеженням свободи інших). Це і є, так виходить, взагалі ПАНАЦЕЄЮ. Крапка.

А це відповідно, бо кора головного мозку в Людини Розумної лише така, то енергетична система товстого кишечника відповідає своїми процесами (і думками теж в переліку циркуляцій та свободи циркуляцій) за кінчики пальців рук людини! (ви пам'ятаєте Су Джок медицину?). Що кінчик вказівного пальця руки є відповідністю кінчиків всіх пальців рук та: що рука є відображення всього тіла (за Законом науки сенсфізіологіки Триелементної Всебудови) і що, кисть, - це відповідність голови, пердпліччя - грудям, плече -  животу (надаю пару схем діагностики за цим Законом)
Відповідність тіла на руці.jpgCherepYazikFace [Converted].jpg
І ось таким чином кінчики ваших пальців... і є КОРОЮ ГОЛОВНОГО МОЗКУ! Приїхали. А це до того, що лише людина і може оволодіти рухливістю кінчиків пальців та їхньою чутливістю до!!! Наприклад. Намалювала собі пані чи панянка нігті (пам’ятаєте що 90 зі ста хворих це жінки). Хлоп! І щоби щось взяти кінчиками пальців рук, не по звірячому відповідно, хапнути, а «по людські», лагідно і точно, а воно... не виходить! Тому це не виходить, що виникає «страх думки». Це ви не відчуваєте. Це пані Підсвідомість так думає "а раптом лак пооблазить", чи "а раптом зламаю так довго викоханого нігтя", чи, он пластикові, відклеються-травмуються… І, капєц. Капєц не лакові чи нігтям, а капєц саме функції вібраційного меридіану товстого кишечника (капєц відповідно Директору Організму, щитовидній залозі, капєц свободі роботи рук (свободи роботи маніпуляторів вашого біоробота в боксі-космосі атмосфери), капєц свободі мозкових процесів – свободи, не зацикленості, думання відповідно, тому і Альцгеймера та деменції більше у жінок, а саме – через несвободу кінчиків пальців рук і самих рук. та - капєц... багато чому). Включаючи... дихання легенями (прослідкуйте в цей момент блокування їхньої роботи). А, відповідно, виникає ПОДВІЙНА негативна дія на щитовидну залозу: і через подібність ФО з легнями, і через нерухливість кінчиків пальців рук (чутливість їх блокована... від некористування)..

Тоді. Тоді скажіть мені "прямо і откровенно", як говорить один мій знайомий, чи зможемо ми поремонтувати таку визначну систему, як щитовидну залозу? "Заспокоїти" такого собі Директора Організму? А це директора ендокринної та гормональної систем?… Адже «все опирається на гормони» і, он лікарями, бо ж вони НЕ ЗНАЮТЬ хто Директор Організму, а тим паче «як до Директора підступитися», давлять гормонами "невиліковні хвороби". Он при терапії, на базі незнання цього що ми з вами знаємо, лікарі зачинають, як кажуть мої пацієнти, «кормити гормонами»… Питання постає просте: Чи вже така вже "ДУРА" Директор вашого Організму? Мені здається, та й знаю, що вона так зреагує: «Кормите казками?», неправдива інформація по те. що «нею продукт» вироблено, хоч і не працювала, але ж він Є! то хіба пані Директор зачне Директором працювати? Та ні. Так в "кабінеті" і помре. Від ожиріння чи від слабості, чи від раку і т.п. - гормонами накормленою. Ми, з вами, "свою Директора Організму" пошкодуємо. Це вже точно.

До слова. Якщо хтось з вас ще не зрозумів яким чином потрібно проводити профілактику проблем щитовидної залози, або ж її виліковування… то прочитайте статтю ще раз! А куди вам спішити? У вас же немає страху від думок! Бо ви Людина Свідома, Homo Sensus.

А для "самих впертих", тобто, тих, хто не бажає пізнавати та усвідомлювати... Он в медицині, і ніхто не знає для чого (сенсфізіологіки знають адже вивчають та займаються медичною сенсфізіологікою Для Чого) ті, хто ось-ось помруть, зачинають пальцями перебирати. А ми, сенсфізіологіки, знаємо, що це вони намагаються реанімувати вже згасаючу, бо ж смерть близько "виробництву", пані Директора: А може вона і врятує собою життя, дякуючи її стимуляції, а саме оживленим рухом перебирання пальцями. То чи можемо ми, сенсфізіологіки, "пропустити такий шанс?!". Ні не помертти перебираючи пальцями, а скористатися цим знанням "Для Чого?!". Уявляю! Як мене зараз зненавидять, адже «хліб відбираю», лікарі-ендокринологи, лікарі які «лікують щитовидку», знищуючи… ту ж щитовидку. А, за нею, увесь Організм. Директором якого і є – пані Щитовидна залоза (таке ось ім’я, Директора нашого Організму, біоробота Людини Розумної.

Що ви. "самі вперті" ще можете зробити? Це час від часу взяти собі свічку, будь яку, пам’ятаєте, як я писав про церковні свічки.

Довідка. Крапля свічки якась впаде на кисть… і вже людина вилікувана буває! Від якоїсь проблеми "про яку молилася". А думає… "молитва і піп поміг". Навіть, я вам розповідав, он у мене комплект свічок лежить (дякую Васі Крамару), що мені їх робить для терапії і діагностики. Я беру свічку, запалюю, і… нею, а це так щоби капало, проводжу по кисті… І, і в це неможливо повірити, але це так і є, що крапля, що впала зі свічки, у 100% випадків показує де хворе місце в Організмі (див. Су Джок медицину, вивчайте де знаходиться відповідність хворого органу, системи, чи травми, чи пухлини і т.д.). Навіть, а це колись, бо вже дослідження достовірності цього діагностичного методу доведена, я просив, бо ж це НАУКА, а це не казати пацієнтам мені де проблема! І, що ви думаєте? Аналізи на МРТ, УЗД і так далі – повністю співпадають зі «свічною діагностикою». Але я нею перестав користуватися! Причина. Немає сенсу. Коли ВСЕ наш Організм показує наверху себе: обличчя, вухо, сама кисть, і т.д.. Та й така діагностика… вибачте, це пече. А я «робити бо-бо» пацієнтам я відмовився давно – категорично (окрім, а це зовсім не болить, мікороголочку на кисть чи стопу поставити)… бо вже звик до такої технології виліковування з самого початку вивчення та користування Су Джок медициною. Тобто, берете свічку і прокапуєте собі на кінчики нігтів. І, капєц! Але не тому чомусь, що я перераховував вище, а це - капєц - якоїсь проблеми пані Директор. А, за нею, і капєц проблемам всього того чим пані Директор керують і займаються. Так інколи зробите, то це зробите і капєц всім захворюванням, а не лише щитовиднї залози від блокування свободи чутливості пучок та рухливості кінчиків пальців рук.

Хтось з вас здивується: Так просто? Просто. Як і все у медичній сенсфізіологіці. Яка вивчає нашого, людей, біоробота (тіло) вивчає мови його. А саме для такої ось, як і з пані Директор, розмови. Просто покапали, активували вібраційцний меридіан товстого кишечника, а за ним і щитовидну залозу, а також і "мізки" (кору головного мозку), а також і  легені… і вже не є "передсмерності" (це так само виглядає по дії, як роблять, щоби ще пожити, предсмертники). Хтось, а це обов’язково такі з вас будуть, а особливо лікарі, посміється. Мовляв «дурку гонить Харченко, бо такого не може бути взагалі» (мовляв, де щитовидка, а де пальці рук і вони ж зовсім-зовсім не пов'язані). Та коли поглянуть, а це такі насмішники, на схему вібраційного меридіану товстого кишечника, поверніться до схем, основа бачення та поведінки шиї де живе щитовидна залоза, яку ми назвали кабінетом пані Директор, а це уважно роздивитися хід вібрацій (потоку лімфи, яка й розносить всі гормони та решту всього порживного по Організму та ще і створює тиск, що паритетний тиску атмосфери цієї Планети), а це, повторити варто, вібраційні меридіани: жовчного міхура, сечового, шлунку, тонкого кишечника та спинного мозку (нижче спробую повторити вкладення, послідовно їх перахуванню). То все стає прямовідомим.
Meridian Zhovchi.jpgW.Legeni.jpgW.Sechovogo.jpgW.Selez.jpgMeridianSercya.jpg

  • ВИЙШЛО!!!

І не лише – прокапати по кінчиках нігтів. А ще і… поставити їх собі перед очі! Для Чого? «Щоби ПОЛЮБУВАТИСЯ таким ось віртуальним манікюром». А ПОЛЮБУВАТИСЯ кінчиками пальців рук…то саме це і врятує вас, більшість, від "стандартного" питання моїх пацієнтів "подивіться чи є у мене щитовидка". Є. А – полюбувалися – то і вона вже здоровою в цю мить стає. а за нею і увесь Організм (так "просто", як бачимо). Просто... як і просто і легко - це взяти і курок на рушниці чи автоматі натиснути "бах і вистрілило". Адже. Адже ПОЛЮБУВАТИСЯ (світом теж), а не лише кінчиками свої пальців, і є Радістю, а це ПАНАЦЕя від проблем, А для щитовидної залози - то ВЗАГАЛІ! Бо ПОЛЮБУВАТИСЯ – це означає дати свободу м’язам шиї, «впертої» у своєму страху від думок «а раптом щось». Але одночасно вийти, бо ж ЛЮБУЄТЕСЯ, з вервечки самозакоханості (думаєте що ви Директор і сім'ї і всього світу?!) – помиляєтеся! Ви – не Щитовидна Залоза!

Ще вам потрібно, а це ЛЮБУЮЧИСЯ такими собі віртуально наманікюреними кінчиками пальців, нігтів з наклейками воску, чи парафінова свічка...

Довідка..А можете і не капати, на нігті, щоби полюбуватися, ви ж Людина Свідома, Homo Sensus, і свідома того, що ВІДЧУТТЯ кінчиків своїх пальців, вже «ремонтує щитовидну залозу». І всі (всі) проблеми вирішує щитовидної залози рухливість пучок пальців (ТІЛЬКИ НЕ ПАЛЬЦІВ У ДОЛОННИХ СУГЛОБАХ!!!). І, для вас, моїх читачів, виникає ще й такий «презент», це ще й реновація при цьому "любуванні кінчиками своїх пальців, поворушуючи ними"... адже це навпаки ви ставите кисті ЗВИЧНОМУ положенню (див. Закон науки сенсфізіологіки: "Хочеш вилікувати щось, або ліквідувати біль, то дій - навпаки звичному і збільшуй біль"). І таким "презентом" є... виліковування легенів, їх реновацію також. І це відбудеться! А саме за рахунок їхньої подібності по ФО зі щитовидкою... Але і за рахунок такого важливого діагностичного і прогностичного Закону науки сенсфізіологіки, як: "Руки ростуть-діють від грудей, а ноги ростуть-діють від живота".

Тоді ще й позіхніть (позіхання, зверніть Увагу, винине саме під час «любування» автоматично (не виникне, то вдихніть атмосферу). Адже це так само вдихнете, як в момент свого народження! Не знаєте Для Чого так відбувається, автоматичне позіхання? Коли ви вдихнете атмосферу, усвідомлюючи їх, щитовидної залози та легень пряму співпрацю, а саме ДЛЯ АНАЛІЗУ атмосфери.... тоді все "стає на свої місця". Так-так, я не помилився! Адже саме це і буде зроблено вами через поєднання цих двох актів нашого біоробота (вдихнути, щоби проаналізувати атмосферу та направити інформацію до щитовидної, а вона вже "покерує всим рештою"). Але вдихання потрібно зробити, це вже деталь, витягуючи голову "до Космосу маківкою". Мовляв, "я бачу он там!". Тобто, замістити «страх від думки» на, назвемо так, «сміливість перед...». І після, чи під час позіхання чи вдиху, зробити «так-так» головою… Пожартую: "Щоби пані Щитовидна залоза "знала", що – розумна голова – дійсно розумна! А не зомбована. Страхом "від особистих думок" (отрутою для щитовидної залози).Тоді, коли полюбуєтеся кінчиками свох пальців, нігтями, у вас, що і "треба було доказати", після позіхання, чи вдихання новонародженого (новонародженої), а на це звернете особливу Увагу, у вас кисті вигнуться в запястях! Адже вони і є відповідністю (див. вставлену схему вище) шиї, як "кабінету щитовидної залози". Також, вигнуться і ще, і ще, це коли будете робити таку реновацю Організму час від часу, і ще дужче, і ще далі. Що, як пам'ятаєте недавню мою статтю "про показник довгожительства", а це кількість складок під зап'ястям,... То вони там, ну мусять, бо ж коли розтягувати та повернути назад,  і зробляться - як показник довгожительства.
.
Довідка. Для самих-самих. Енергетика меридіану вібраційного сечового, а це він «киває головою» погляньте на схему, продукує в Організмі янь страх.

І, наостанок, "пожартую". Коли у вас виникне своєрідна додаткова загнутість в зап'ястях. Тоді ви зводите з таким положенням і кисті разом, розставлені на максимум, і лікті разом. І якщо ви чули-читали про "Чашу Грааля"... то, відкрию вам секрет (всесвітній!) що це і є ЧАША ГРААЛЯ!! Ви, ставите так перед собою вашу особисту Чашу Грааля. І... звертаєте Увагу! Що у вас виникне... виникне... таке відчуття, що ваша голова і ваш мозок саме й лежать в цій, вами зробленій Чаші Грааля (чаша, як ви знаєте всемогутності, безсмертя та оживлення).... ото "пожартував!". А тепер!!! Випийте з неї. І, зверніть Увагу, на реакцію... пані Директорки. Та і всього Організму що миттєво провів реновацію як біоробот Людини Свідомої всіх своїх програм.
 

Latest Month

May 2019
S M T W T F S
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

Tags

Powered by LiveJournal.com
Designed by Lilia Ahner