?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry | Next Entry

І стати одночасно Людиною. Здивовано запитаєте: А що ми не маємо Людяності чи ми не Люди? Уточнюю. Людяність – це відмінність від тваринного світу (стан) або ж повзання, або ж «на чотирьох» ходіння, чи, як птахи в положенні «журавля на колодязі», таке собі вагове балансування від дзьобу до хвоста: Клюнув дзьоб, «це моя доля балансу», хвіст кричить «тепер моя доля!». Відповідно, Людяність – це відсутність також і «тваринної» мови, гарчати, наприклад, блеяти, чи поведінки, рогами на всіх кидатися чи гризти, чи «зміїної», повзати та викручуватися, чи «пташиної» клюкати-клюкати-клюкати… благо, що для «клюкання» зерна (ближніх людей "клюкати") вистачає, Життя ж воно і є із дрібниць, із зерна дрібниць складається, як казали стародавні японці.

Довідка. Я, представляєте (!!!), навіть на риболовлі чи, он недавно на гриболовлі, до речі ця стаття є написаною… місять тому (ще гриби росли) думаю і думаю над однією проблемою Людства. Її можна назвати періодом… ні, не епоха Водолія, як пишуть езотерики, а епоха Раку (онкології). Зверніть Увагу на статистику. Вже онкологія доганяє «найбільшого вбивцю людей» (гіпертензію) в показниках смертності. Але я ж не заю, та якось і не задавався таким питанням надто: «Для Чого Організм біоробота, тіло людини, створює для себе рак?». Хоча, якщо бути чесним, то мною вже багатенько таких досліджень проведено, див. за тегами «онкологія», «онкологічні захворювання», «рак» в моєму Живому Журналі, до речі зробіть вибірку цих статей … і, сидіть думайте,думайте,думайте… може щось таки і придумаєте. А це – «Для Чого?!» (згідно цього запитання), його алгоритму, а це єдине запитання у науці і в житті запитує Людина Свідома, Homo Sensus, яка, а це ви, коли вивчаєте сенсфізіоллогіку, лише тоді для вас свою Відповідь Ноосфера «принесе на блюдечку».

А «заморочився» я оце зараз одним таким питанням. І про нього вже десь недавно писав (це інший сьогодні ракурс пізнання процесу виникнення раку) – це, який має зв’язок, стосунок, а він наявний, нижньої губи та положення нижньої щелепи до онкології.

Довідка. Така є статистика. Що нижня губа своєю випнутістю та станом доволі чітко дає прогностичність у виникненні онкології і те, що втягнута в бік тіла нижня щелепа показує прогностичну відсутність можливості онкології.

Ви ж не будете, маю надію, проти того, що ми, як Homo Sapiens (теперішній стан нас і нашого Організму) Організму Людини Розумної, маємо такі, а це надзвичайно суттєві, відмінності від формальної будови, в чомусь таки подібних «але», від наших «колег-Планетян». І це, найважливіше, як ми вже собі з вами давно усвідомили, бо ми з вами вже є Homo Sensus, Люди Свідомі, тобто первістки нової генерації Людства, а відповідно і власники тіла, для, прямоходіня, прямостояння, прямосидіння... що не падаємо, таки...

Довідка. Ви просто не можете, поки що, «наглядно» побачити ці визначні по своїй суті зміни людини і Людства в цілому! Перехід, в цивілізацію Homo Sensus - Людина Свідома. Які у мене і у вас вже є. Це наявність подібного до плинності ртуті мислення, плинності світосприйняття, а це відсутність зашореності, не бачимо поки що варіабельності відчуттів у тілі (окрім так званої "метеозалежністі") і т.д..

Демонстрація таких ось «перебудовних процесів тіла та психіки Людини Розумної у Людину Свідому» можна лише побачити, наприклад, появою дітей індіго, «артефактним довгожительством» більшості осіб… які «і п’ють, і курять, і їдять все що хочуть» зовсім не заморочуючись «здоровою їжею» та іншими бізнес видумками. А якщо це так, а воно так, то давайте "потренуємося у пізнанні Людяності"... і "чи я Людина, чи (вже) не є".

Наприклад, птах. Птах – на двох, як і людина. Топає собі куди хоче, як і ми. Але у нас є суттєва відмінність від «двоногих з пір’ям». У нас немає крил (окрім рудименту крил, а це зрощеного "пташого пір’я", лопатки, як встановила сенсфізіологіка, зрощене в одну, вибачте, дві. кістку..

Довідка. Ви гадаєте даремно он попи - "начальство релігійне" - хизуються зображенням на лобах Херувима шестикрилого? (по суті своєї... "пташості", пояснення за тегом "херувим" у моїх статтях в Живому Журналі)

У нас також немає «двох протилежностей балансу», як у птахів: дзьоба, клюкати щось, та хвоста «того що розсувається». У нас, людей, куприк, аналгог хвоста пташиного, коли ми "на двох", навпаки «зіщулився в точку» на своєму кінці і він… ніби «піджатий хвіст» (див. анатомію хребта). Розібралися? Тепер на черзі наша Людяність, як є така відмінність нас від тварин які «працюють кігтями та щелепами», а ми он «руцями та руцями».

До слова. Цікава взагалі відмінність (нам, сенсфізіологікам, це важливо усвідомити!) що птах, як двонога істота «клюнула і в шлунок», як багато з наших сучасників, а тварини гризуть-жують-рвуть (навпаки тобто діють від клювання!). Тобто, ми, без якогось «тваринного» гризіння-жування. Але ж... птах клюкає, дзьобом і літає! Виходить... що ми є повною Протилежністю до птаха! У нас куприк - загострений і зігнутий "як в папуги дзьоб". То можливо і ми з вами полетимо? Або як це робить птах: Клюкнули і в шлунок. І - летимо - лише лопатками помахати! Або ж навпакит - "клюкнути куприком"... і те ж саме - летимо. До речі! Всі ви бачили як "літають" кіношні майстри східних бійцівських практик. То вони, що роблять? Вони вчаться спочатку так званої "пози дерева". Встояти в цьому положенні, трохи зігнутих, до речі, як і птахів, ніг (адже це і є "клюкнути куприком Планту"), а тоді і он злітають над супротивником тощо. Лише птахові вверх летиться, а нам... а нам, людям, "йти вперед потрібно до мети Розуму" (думки). Або, це я вже говорю про "адептів Людяності" (той, кому відкрито таємниці якого-небудь вчення) я про жаб та хамелеонів – такі вони «шедевріальні пристосувальниники» назву так. І до температурних змін навколишності, і до взагалі зовнішнього стану атмосфери, аж до матеріаломіськості поверхні Планети, покрову дерева, каменю, піску тощо (нам з вами матеріаломісткість відома як окрас поверхні) і це - хамелеони. І, вони ж, жаба та хамелеон… вони так вправно, ніхто так не володіють, вправляються м’язами язика! То може, а це так, само, язик (висуньте) і ним «пощупайте-послухайте» атмосферу! І це вже є «інструментом панацеї» при онкології. І профілактики. І,як проблеми, її ліквідації? Як такої хвороби. Адже, як ми з вами, і не лише ми, встановили на дослідженнях, цієї «хвороби впертості-нелабільності-вимогливості-самостиримування в реалізації бажань, та внутрішньої гнівливості».

До слова. Ми ось зовсім недавно з вами досліджували сенсфізіологіку тих частин нашого біоробота якими ми можемо (не повністю, в якійсь мірі) – «покерувати»: ноги, руки, пальці ніг та рук, очі, голова, губи, нижня щелепа… СТОП-СТОП-СТОП! І губи, і нижня щелепа?! Так чого ж ми з вами, як Люди Свідомі, собі «голову заморочуємо» про профілактику раку?! Та можливості позбутися цієї проблеми?! Можеш ними оволодіти? (я про губи та нижню щелепу), як прогностичних два елементи біоробота по виявленню продром раку. Проста логіка, не можеш, тоді й може виникнути рак який себе ними і показує… цими "деталями" (частинами нашого біоробота) якими можемо «покерувати» . Можеш? Скористайся. Але -  ЯК треба? Повібруй собі губами! Наприклад. Повібруй, але подаючи нижню щелепу назад! Або тримай щелепу назад коли працюєш і – і по раку.

А, головна наша відмінність, і від тварин, і від птахів, і від зміїв, і від «суперязикокористувачів» жаб та хамелеонів,  – це Мова (назву її показником Людяності). Але ж, скажете, Мова – це вироблена програма нашого біоробота? Та ще й «кожна до кожного кавалку Планети» (див. мою статттю на сайті «Здоров’я – це мова. Мова – це здоров’я». і іх, Мов, а он стільки! Вона ж не може бути універсальним інструментом профілактики тому раку (своєю поліморфністю участі при певній мові, діалекту тощо, при участі язика, губ, нижньої щелепи тощо. Так все і є. Хто буде проти. Але ж. Якщо Мова є ТИМ – що дає нам з вами головну відмінніть від «рикаючих-співаючих-цвірінькаючих-шиплячих» (повну відмінність... окрім папуг), очевидно що - антилюдей відповідно. Тоді, згідно сенсфізіологіки. саме МОВА – і є тим Чимось – а це самопрограмуванням – на Людяність.  Кінець дослідження.

Додаткова інформація для самоусвідомлення сенсфізіологіки профілактики раку та виліковування від цієї проблеми. Повторю для цього основну тезу медичної сенсфізіологіки: "Ми недавно з вами досліджували сенсфізіологіку тих частин нашого біоробота якими ми можемо (не повністю, а в якійсь мірі) – «покерувати»: ноги, руки, пальці ніг та рук, очі, голова, губи, нижня щелепа… СТОП-СТОП-СТОП! І губи, і нижня щелепа?! Так чого ж ми собі «голову заморочуємо» про виникнення раку»?! Можеш ними оволодіти? Проста логіка свідчить, так. Тоді і "керуй".  Адже може, виникнути рак, коли "не керуєш" (губами, нижньою щелепою, пальцями рук і ніг, ногами та руками, а це вільністю їх користування". Але, і це основне, друзі, мовою-язиком.  А тому і виникає, "надзвичайно просте питання"! ЯК це зробити «правильно»? Вивчай медичну сенсфізіологіку… та дивися на дії «братів наших менших» і, з кожного, зчитуйте інформацію (вище давав приклади) і так «по ниточці (інформаційній) а голому сорочка» (інформаційний висновок та відповіді на всі питання медичної сенсфізіологіки). Але це усвідомлення процесів користування ними самими, колегами по користування Планетою, своїми частинами (частина зовнішніми їхнього біоробота) і які ними теж «керуються» (по потребі витживання, але не по потребі Людини і Людяності). Та. а це так само, дії та рухи дітей.

Висновок зі статті. Все, що вище. Це й буде відповіддю на запитання логічне  ("Для Чого?!") - рак. Дякуючи чому ми вже з вами знаємо засади профілактики онкології та ліквідація проблеми через ліквідацію її причини. А ось якщо ми з вами візьмемо.... І – поєднаємо! І те що навчалися колись в моєму Живому Журналі: це повібрувати губами, таке своєрідне розблоковування губ, як модуляторів онкології (дітки Для Чогось люблять так робити… та коні). Друге – це встновити самим собі, комусь допоможете, хворим, діткам тощо, досягти положення нижньої щелепи при цьому: то вперед, то назад… то вперед,... то назад. І. трете,. А це зробити, щоби таки пристосуватися як земноводні, а це «дослідженням язиком атмосфери»! Щось по типу, як це робить пані Жаба, та пан Хамелеон, що ним, язиком, користуються для вловлювання їжі. Але, згадайте, що земноводні, не говорять при цьому. І не вібрують губами. І не "совають" свою нижню щелепу туди-сюди! Що. а це з успіхом, можемо зробити ми з вами. Тому, що знаємо (див. наку сенсфізіологікеу) ключове питання цієї технології профілактики раку та виліковування від нього: Нам потрібна – Мова. Язиком.

Таким чином. Резюме. Основною (ОСНОВНОЮ!!!) профілактикою раку є… вимовляння слів не горлом, а язиком. Крапка. Який. я про "лікаря-язика" так гарно співпрацює при мові саме... з губами та нижньою щелепою. Які в свою чергу є, за даним багатьох наукових статистичних досліджень, чутливим індикатором наявності чи відсутності раку в людини. Та, а це вже бомба! Нам з вами потрібно витягнути інколи язика, на максимум, ніби, знову як діти, ним дражнитеся. Але нижню щелепу при цьому, і в цьому увесь «фокус» цього протиракового засобу (панацеї до речі це точно!) потрібно таки витягувати-втягувати до тіла, згодом від тіла, від тіла - до тіла. Без голови, а лише нею. А щоби довідатися «чи спрацювало»?... Це - це елементарно! Бо ви вже знаєте про таке поняття науки сенсфізіологіки, як Людяність (філософське питання). Тому у вас виникне дивовижна випростаність вашого Організму! Як вашого біоробота відносно поверхні Планети… всього тіла «в напрямку розумної голови». Бо це основна є задача його, вашого біоробота і його Організму, це «поносити наверху себе» таку он, розумну, голову. І чим довше їїї носити - наверху себе, біоробота - розумну голову.
.
Висновок. Рак – є небажанням Організму «носити на собі…»: або дурнувату, тому що вперту, в поступках, в характері тощо, або пусту - без мети, голову. Назвемо цю світову проблему, а це наявну епідемію раку, так: Відсутність Людяності в Людині.

Latest Month

May 2019
S M T W T F S
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

Tags

Powered by LiveJournal.com
Designed by Lilia Ahner