?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry | Next Entry

У мене у кабінеті стоїть письмова дошка. Та, на якій мною давалися пояснення декому з колег засади Су Джок медицини та Закони науки сенсфізіологіки. І ось, а це вже років та років, може й з десяток набереться, вона стоїть… і я нею не користуюся. Адже на ній написано…

Довідка. До речі чого вона "без діла". Очевидно стає, що мої знання нікому не потрібні. Або, а це другий варіант, викладач з мене… прислів’я не буду озвучувати, ну самі розумієте (що, явно нікудишній) раз ніхто не бажає навчатися. Хоча… я про останнє твердження, навчав таки колись, а це з появою фурор-захвату аудиторій і в Польші, і в Росії, у практично по всіх обласних центрах України. Але то... було, а тепер «маємо те що маємо». Непотрібність. Не мене. Бо кому такий... А моїх знань та викладацької роботи… я ж не вмію організовувати людей (та й не хочу, зайняті мої думки іншим). Це до слова (от «зануда-скиглір»). Вибачте.

Так ось на цій дошці, що завмерла, на роки, в своїй самореалізації – так і залишилося нестертим (як я радію цьому, все-таки Нобелівську хтось буде мати!!!) пояснення однієї теми: теми моментальності дальнього зв’язку, як і моментальності відновних процесів в Організмі людини. Берете (відповідно хто хоче мати Нобелівську) листок А4. І вирізаєте по цьому розміру, листок з гуми чи латексу. Це й буде для вас інструмент. Інструмент пояснення Нобелівському комітету Вашого винаходу. Адже це і є інструмент пізнання всіх (всіх!!!) процесів Простору. І в Просторі. Також всіх взаємодій та взаємоінформації в Просторі (так само і в тілі людини і тіла в просторі, мушу нагадати, бо ми тут вивчаємо - медичну - сенсфізіологіку). Якщо взяти і вам зважити на важливе, що все у Всесвіті і на Планеті можна пояснити будовою та діями-процесами тіла людини. Наприклад, що кульшові суглоби та плечові суглоби, вершини їх, і є кутами такого ось «А4» як Організм людини. Або, а це якщо розставити «по Леонардо да Вінчі» кисті та стопи (див. найвідомішу його гравюру), а саме з акцентуацією на той чи той палець стопи чи кисті, як кути А4 (пам'ятаєте, я тут давав для вас, таку собі технологію реновації програм вашого біоробота) Тоді і виникатиме, бо це універсальний інструмент, на базі А4, усвідомлення причини всіх захворювань Організму та усвідомлення моделі, як причини його, захворювання, і як позбутися. Так і усвідомлення моделей профілактики – що основне. Але одночасно (див. Закони науки сенсфізіологіки) цей інструмент, латексний листок та образ його, як Простору + тіла людини також і буде пізнання всіх (всіх) процесів (будь яких), а це філософсько-прикладного поняття, як Простору: від найменшого, до Всесвіту, включаючи… та все включаючи: від будови чогось-і-якость до можливостей функції та функціонування. Лише вам потрібно "навчитися" ним, листком, його гнучкістю, користуватися і... бачити цю гнучкість.
У вас, мабуть, виникло запитання: Для Чого я надаю для вас, здається зовсім чужих людей, секретну (у своїй суті) інформацію (було би «приємніше» для самості (синонім меркантильності) та самореалізації цю інформацію-винахід, світового значення до речі, зберегти для себе). Та це я роблю для того, що, можливо, а таке можливо, що хтось з вас і зробить такий латексний листок (листок!!!) не вздумайте робити цей інструмент пізнання об’ємним! Адже, об’єм, я візьму образ тіла людини, – це дозвіл Зовнішнього Простору на проникнення в нього своїм Простором!
Довідка. Якщо бути більш точним, то потрібен розмір інструменту для такого ось пояснення Нобелівському комітету розміром по моделі Золотого перетину пана Фібоначчі з користуванням числом «пі».
Хтось таки з вас, хто скористається цим інструментом, візьме і побачить, так як і я. процеси "об'єму в об'ємі". Та отримає Нобелівську. Адже. Адже без пізнання цього шедевріального Знання… таки може загальмуватися розвиток Людства. Зверніть Увагу, як, поки що, до вашого пояснення Нобелівському комітету причини Для Чого, то таке бажання Людства, як «м’якості та лабільності створеного» залишається досі не вирішеним. Наприклад, ось недавно бачив по ТБ, у робототехніці. Ніби і… а воно «щось ніяк не виходить».

Довідка. А не знаєте ви випадково Для Чого "ніяк не виходить"? Бо у них немає такого в руках листка з латексу чи гуми! Це перше. І, друге. Вони ще не знають про універсальну філософію «чогось творення». А це про науку сенсфізіологіку. Яка відповідає, її філософія і практика, на єдине питання «Для Чого?!».

Latest Month

May 2019
S M T W T F S
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

Tags

Powered by LiveJournal.com
Designed by Lilia Ahner