?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry | Next Entry

Медична сенсфізіологіка завжди – дивує. А саме своїм Законом Аналогій Форм Розвитку

Довідка. Цей Закон надзвичайно конструктивна та інформаційна річ («хапайте його для…»): для причинної діагностики, профілактики захворювань, а, відповідно, і причинної терапії. Засада його проста. Якщо є реакція однієї частини-органу Організму нашого з вами біоробота – тіла, то, дивись уважно: Хто з «подібних» (формою), викликав таку реакцію, або показав на собі – що така реакція буде обов’язково. Все так само, вже писав проце, як і «коли загавкає одна собака на селі, тоді загавкають решта» (за аналогією, згідно за похідним від цього Закону (Закон ГАВ-ГАВ, гармонізація аналогічних відповідностей) або ж «коли одна жаба заквакає на болоті – заквакають решта» (Закон КВА-КВА (координація відповідних аналогічностей).

«Ну подивися!!!» говорить цей Закон медичної сенсфізіологіки он на Те і Оте! Як вони між собою подібні. А тому. А тому ну мусять і «гавкати», і «квакати», бо подібні. Ти ж, повідомляє цей Закон, будинок пізнаєш – що це будинок? Хоч вони такі різноманітні! Бачиш і кажеш-називаєш: «Будинок». Будинки, всі будинки, які би вони не були, – є будинками. То чого, так мене і вас питає медична сенсфізіологіка, коли подивишся на ФО язика, не впізнаєш у його ФО свого ОБЛИЧЧЯ?! Це треба (сміється медична сенсфізіологіка з мене, і вас відповідно) бути взагалі… і сліпим і… «ображає!», тупим – щоби ТАКЕ і не побачити. Тому. Тому ми з вами «виправляємо свою помилку».

Про що ця стаття. Вона надає найпростішу технологію медичної сенсфізіологік позбавитися та профілактики зморшок на обличчі.  Суть і філософія технології. Днями побачив в Інтернеті «імпортну» програму «Танці з зірками». І ось одна із учасниць, а це пані… 98 років, таке «витворяла» танцюючи з молодиком… таке витворяла! Вона – тренер по йозі. Гнучка, рухлива. Ну те, що вона, як «вічний» тренер з йоги, і танцювала, в цьому нічого дивного (он її колежанка по віку з парашутом стрибає… це не руками-ногами витанцьовувати). Але Для Чого саме про неї пишу. Старість. Вона на обличчі. Як печатка на папері. Старість не у тілі, витренуваної гнучкості йогою за більше півсотні років, і в ньому видно, що старості такої вже «не є». А ось обличчя… Воно, а це Для Чогось – не тренується!!! Йогою (у неї і в решти, чи фітнесом тощо). Немає свободи руху «того, що розташовано на черепі».

Довідка. Ви, хто з вас вивчає науку сенсфізіологіку, вже маєте багато моїх статей «про цю проблему». І, їх настільки багато, що «мама дорогая!!!». Адже надто над цією проблемою багатьох людей думає і – ще раз думає! (я ж відповідно над сенсфізіологікою цього питання "Для Чого?!" - так!) «Щоби людина з тілом не робила і «не витворяла», але старечість обличчя все одно і при чому безповоротно – формується». Запрошуючи нас з вами до одного (поки що) висновку, бо так виходить: Тіло йде у смерть – за обличчям.

Але ж! Коли ти постійно думаєш, а це про якусь сенсфізіологічну задачу чи задачку, чи проблему вирішити, тут, наприклад, старіння обличчя попри рухливості тіла, обличчя «зморшкуватості», тоді… Тоді, а це так.... це не ми «думаємо». Це Ноосфера. Коли ми, люди, зачинаємо щось і про щось думати, то це: як, наприклад, взяти своє авто-електрокар, або якийсь гаджет, типу айфону, та під’єднати його до електрики. А відповідно поєднатися з електростанцією, яка цю «електрику» продукує. Але ж НООСФЕРА – вона і є такою електростанцією! Тіло людини, он, просто купається в молекулах води атмофери, на яких є записаною вся (вся!) інформація "по цій Планеті", а це і є НООСФЕРОЮ.  І коли моя, чи ваша, думка сформувалалася (ми сенсфізіологіки завжди «думаємо» лише за алгоритмом «Для ЧОГО?!») тоді це точнісінько, як і штрих код на товарі в супермаркеті. Він штрих код (думка) зчитується Ноосферою і зрівнюється з певним базовим штрихкодом, вже наявним в атмосфері-Ноосфері і переводить їх обох (і нашу думку, і наявну інформацію в Ноосфері) у своєрідний, а це квантовий алгоритм, – саме за рахунок КВА подібності і ГАВ подібності.
Ось так до нас і приходить, а саме квантовим алгоритмом, відповідь Ноосфери. Щось по типу: «Я он на твоє питання «Для Чого?!» знайшла в своїх молекулах води, таку ось і таку відповідь»…. Сьогодні хтось чхнув, почув я, і, а це вже теж своєрідний алгоритм, кажу - Радості!

Довідка. Всі говорять «Будь здоровим /здорова». Ми, як Люди Свідомі, Homo Sensus, знаючи про те, що будь яка людина є превентивно ЗАВЖДИ здоровою, лише має певні реакції Організму біоробота, які є чи формуються у вигляді хвороби, завжди, повторюю, є тому кожна людина ЗДРОВОЮ, ніколи не кажемо «Будь (будьте) здоровий (а)». Адже це програмування на: 1. Констатація (повідомлення людині що чхнула) - що та особа, що чхнула, вже є нездоровою; 2. Що здоров’я може й буде… але це буде «колись» (мовляв будь здоровою… колись). І, по факту, ми цю людину вже програмуємо НА СТРАХ ПЕРЕД ХВОРОБОЮ.

Я, зазвичай, – навчився, і всіх вчу «хто під руки попався», вітати тих, хто чхає, так: «Р-Р-Р-Радості!» А саме з таким ось пролонгованим «Р». І тут, коли я вчергове «привітав з видаленням негативної інформації та гімнастикою нирок» (чим і є чхання) мені Ноосфера!!! Яка так мене ж любить як і я її (бо ж не занудствую питаючи в Ноосфери «Чому?!», «Як?!» і т.д., а лише одне запитую: «Для ЧОГО?!»). повідомляє. До слова. Вже мабуть і їй, Ноосфері, набридло оте питання «Для Чого тіло може бути гнучким, бо ж «працюють з ним йогою, гімнастиками іншого генезу», а обличчя зморщується і зморщується?!", та так – що старечість-старість ну нічим не сховаєш, повідомляє: «Та згадай ти, нарешті (так вона мені, ще й сердито так!) що ФО язика і ФО обличчя людини – ТОТОЖНІ!, Що вони ж, і язик, і обличчя, відповідно у всьому тотожні. Ледь не накричала, повірте! Бо ж як до «тупого і сліпого» дістатися, до його свідомості. Ну і як ти з нею, улюбленою Ноосферою, он яка - все довкола Планети - це її - не погодишся! Адже така тотожність дійсно є. Достеменно – ТАК. Тоді, продовжує Ноосфера, коли ти вже згадав, тоді бери і вібруй своїм язиком, і якнайчастіше: Р-р-р-р-радості (так звикни). Бажати, коли вітаєшся, бажати коли кудись заходиш і коли звідкись виходиш, або ж до когось заходиш, або від когось йдеш. А за такою ось «гімнастикою» язика, а це відповідно виникне також за Законами ГАВ-ГАВ і КВА-КВА, і гімнастика обличчя... забудеш і про старіння і про зморшки.

До слова. Ну, думаю, «Ноосфера-Ноосферою», а ось перевірити, чи це так насправді, «сам Бог велів». Взяв відчув «поведінку» свого обличчя. Зачав вібрувати Р-р-р-р-р-радості (спробуйте і ви). При цьому… поправив «Крила Ангела (лопатки згідно їх сенсфізіологіки – це і є крила такого (такої) Ангела, як ви) і… І що ви думаєте! Йдіть до дзеркала.  Немає дзеркала? Відчуєте.

Latest Month

November 2019
S M T W T F S
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Tags

Powered by LiveJournal.com
Designed by Lilia Ahner