sensfiziologika (sensfiziologika) wrote,
sensfiziologika
sensfiziologika

Categories:

Зморшки – Геть! Зморшки – Геть! Зморшки – Геть!

Медична сенсфізіологіка завжди – дивує. А саме своїм Законом Аналогій Форм Розвитку

Довідка. Цей Закон надзвичайно конструктивна та інформаційна річ («хапайте його для…»): для причинної діагностики, профілактики захворювань, а, відповідно, і причинної терапії. Засада його проста. Якщо є реакція однієї частини-органу Організму нашого з вами біоробота – тіла, то, дивись уважно: Хто з «подібних» (формою), викликав таку реакцію, або показав на собі – що така реакція буде обов’язково. Все так само, вже писав проце, як і «коли загавкає одна собака на селі, тоді загавкають решта» (за аналогією, згідно за похідним від цього Закону (Закон ГАВ-ГАВ, гармонізація аналогічних відповідностей) або ж «коли одна жаба заквакає на болоті – заквакають решта» (Закон КВА-КВА (координація відповідних аналогічностей).

«Ну подивися!!!» говорить цей Закон медичної сенсфізіологіки он на Те і Оте! Як вони між собою подібні. А тому. А тому ну мусять і «гавкати», і «квакати», бо подібні. Ти ж, повідомляє цей Закон, будинок пізнаєш – що це будинок? Хоч вони такі різноманітні! Бачиш і кажеш-називаєш: «Будинок». Будинки, всі будинки, які би вони не були, – є будинками. То чого, так мене і вас питає медична сенсфізіологіка, коли подивишся на ФО язика, не впізнаєш у його ФО свого ОБЛИЧЧЯ?! Це треба (сміється медична сенсфізіологіка з мене, і вас відповідно) бути взагалі… і сліпим і… «ображає!», тупим – щоби ТАКЕ і не побачити. Тому. Тому ми з вами «виправляємо свою помилку».

Про що ця стаття. Вона надає найпростішу технологію медичної сенсфізіологік позбавитися та профілактики зморшок на обличчі.  Суть і філософія технології. Днями побачив в Інтернеті «імпортну» програму «Танці з зірками». І ось одна із учасниць, а це пані… 98 років, таке «витворяла» танцюючи з молодиком… таке витворяла! Вона – тренер по йозі. Гнучка, рухлива. Ну те, що вона, як «вічний» тренер з йоги, і танцювала, в цьому нічого дивного (он її колежанка по віку з парашутом стрибає… це не руками-ногами витанцьовувати). Але Для Чого саме про неї пишу. Старість. Вона на обличчі. Як печатка на папері. Старість не у тілі, витренуваної гнучкості йогою за більше півсотні років, і в ньому видно, що старості такої вже «не є». А ось обличчя… Воно, а це Для Чогось – не тренується!!! Йогою (у неї і в решти, чи фітнесом тощо). Немає свободи руху «того, що розташовано на черепі».

Довідка. Ви, хто з вас вивчає науку сенсфізіологіку, вже маєте багато моїх статей «про цю проблему». І, їх настільки багато, що «мама дорогая!!!». Адже надто над цією проблемою багатьох людей думає і – ще раз думає! (я ж відповідно над сенсфізіологікою цього питання "Для Чого?!" - так!) «Щоби людина з тілом не робила і «не витворяла», але старечість обличчя все одно і при чому безповоротно – формується». Запрошуючи нас з вами до одного (поки що) висновку, бо так виходить: Тіло йде у смерть – за обличчям.

Але ж! Коли ти постійно думаєш, а це про якусь сенсфізіологічну задачу чи задачку, чи проблему вирішити, тут, наприклад, старіння обличчя попри рухливості тіла, обличчя «зморшкуватості», тоді… Тоді, а це так.... це не ми «думаємо». Це Ноосфера. Коли ми, люди, зачинаємо щось і про щось думати, то це: як, наприклад, взяти своє авто-електрокар, або якийсь гаджет, типу айфону, та під’єднати його до електрики. А відповідно поєднатися з електростанцією, яка цю «електрику» продукує. Але ж НООСФЕРА – вона і є такою електростанцією! Тіло людини, он, просто купається в молекулах води атмофери, на яких є записаною вся (вся!) інформація "по цій Планеті", а це і є НООСФЕРОЮ.  І коли моя, чи ваша, думка сформувалалася (ми сенсфізіологіки завжди «думаємо» лише за алгоритмом «Для ЧОГО?!») тоді це точнісінько, як і штрих код на товарі в супермаркеті. Він штрих код (думка) зчитується Ноосферою і зрівнюється з певним базовим штрихкодом, вже наявним в атмосфері-Ноосфері і переводить їх обох (і нашу думку, і наявну інформацію в Ноосфері) у своєрідний, а це квантовий алгоритм, – саме за рахунок КВА подібності і ГАВ подібності.
Ось так до нас і приходить, а саме квантовим алгоритмом, відповідь Ноосфери. Щось по типу: «Я он на твоє питання «Для Чого?!» знайшла в своїх молекулах води, таку ось і таку відповідь»…. Сьогодні хтось чхнув, почув я, і, а це вже теж своєрідний алгоритм, кажу - Радості!

Довідка. Всі говорять «Будь здоровим /здорова». Ми, як Люди Свідомі, Homo Sensus, знаючи про те, що будь яка людина є превентивно ЗАВЖДИ здоровою, лише має певні реакції Організму біоробота, які є чи формуються у вигляді хвороби, завжди, повторюю, є тому кожна людина ЗДРОВОЮ, ніколи не кажемо «Будь (будьте) здоровий (а)». Адже це програмування на: 1. Констатація (повідомлення людині що чхнула) - що та особа, що чхнула, вже є нездоровою; 2. Що здоров’я може й буде… але це буде «колись» (мовляв будь здоровою… колись). І, по факту, ми цю людину вже програмуємо НА СТРАХ ПЕРЕД ХВОРОБОЮ.

Я, зазвичай, – навчився, і всіх вчу «хто під руки попався», вітати тих, хто чхає, так: «Р-Р-Р-Радості!» А саме з таким ось пролонгованим «Р». І тут, коли я вчергове «привітав з видаленням негативної інформації та гімнастикою нирок» (чим і є чхання) мені Ноосфера!!! Яка так мене ж любить як і я її (бо ж не занудствую питаючи в Ноосфери «Чому?!», «Як?!» і т.д., а лише одне запитую: «Для ЧОГО?!»). повідомляє. До слова. Вже мабуть і їй, Ноосфері, набридло оте питання «Для Чого тіло може бути гнучким, бо ж «працюють з ним йогою, гімнастиками іншого генезу», а обличчя зморщується і зморщується?!", та так – що старечість-старість ну нічим не сховаєш, повідомляє: «Та згадай ти, нарешті (так вона мені, ще й сердито так!) що ФО язика і ФО обличчя людини – ТОТОЖНІ!, Що вони ж, і язик, і обличчя, відповідно у всьому тотожні. Ледь не накричала, повірте! Бо ж як до «тупого і сліпого» дістатися, до його свідомості. Ну і як ти з нею, улюбленою Ноосферою, он яка - все довкола Планети - це її - не погодишся! Адже така тотожність дійсно є. Достеменно – ТАК. Тоді, продовжує Ноосфера, коли ти вже згадав, тоді бери і вібруй своїм язиком, і якнайчастіше: Р-р-р-р-радості (так звикни). Бажати, коли вітаєшся, бажати коли кудись заходиш і коли звідкись виходиш, або ж до когось заходиш, або від когось йдеш. А за такою ось «гімнастикою» язика, а це відповідно виникне також за Законами ГАВ-ГАВ і КВА-КВА, і гімнастика обличчя... забудеш і про старіння і про зморшки.

До слова. Ну, думаю, «Ноосфера-Ноосферою», а ось перевірити, чи це так насправді, «сам Бог велів». Взяв відчув «поведінку» свого обличчя. Зачав вібрувати Р-р-р-р-р-радості (спробуйте і ви). При цьому… поправив «Крила Ангела (лопатки згідно їх сенсфізіологіки – це і є крила такого (такої) Ангела, як ви) і… І що ви думаєте! Йдіть до дзеркала.  Немає дзеркала? Відчуєте.
Tags: вібрація, зморшки, обличчя, омолодження, старіння, язик
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments