sensfiziologika (sensfiziologika) wrote,
sensfiziologika
sensfiziologika

Бомба для «окулярозалежних»

Сів оце біля компа - новини почитати "що в світі і де робиться-сенсфізіологиться". Лежить і лежить на столі ця стаття… Всього лише півтора листочки! Що ж її не взяти, надрукувати, вкинути в Інтернет - мовляв: хай заживе своїм життям?! Чи давати її чи ні, вона, стаття, так он довго мислить!… «дамся-недамся тим очкарикам» (адже я, її автор… сам «окулярозалежний»). Тут: http://newrezume.org/news/2018-11-12-30697?utm_source=email лектор гарно-порівняльно показав, а це показав мені на жаль невідому цікавинку (вам тепер не прийдеться так шкодувати як мені – будете знати від мене). Що, коли одягаються людиною окуляри, – тоді припиняється-блокується рухливість очей. І тому людина зачинає крутити всією головою, щоби щось побачити. Такі собі, як в кіно всяких там крутих показують, де люди-борці голови собі в боки крутять – так ось «розминаються» перед драчкою. А в нас тоді, бо ж таки світ роздивитися хочеться, так і виходить, окулярозалежних, що так само! … мабуть, теж така сама «готовність до драчки», при тому постійна готовність "сваритися-битися-боротися" доки окуляри «на вухах»?!

Давайте посенсфізіологізуємо про цю проблему – і це окулярозалежність. А також, «та що ж вона, окулярозалежність, з нами робить!». Ви очевидно пам’ятаєте (з моїх попередніх статей) про те, що окорухові м’язи людини – це «ембріогенетичний феномен» тіла Людини Розумної. Та тому феномен, що один з трьох ембріональних листків розвивається… розвивається… розвивається лише в окорухові м’язи! Круто, я вам скажу: Круто. Такі он для Людини Розумної вони, окорухові м’язи, надважливі! Адже із двох решта розвивається «у все решту». А тепер, бо «Все пізнається в порівнянні», нагадаю для вас дані біологів про… А це про нерухливість очей решти тваринного світу Планети (це ще одна цікавинка, вона не для сенсфізіологіків, ми з вами знаємо про це, а для тих… «не може такого бути!»). Може (кажуть біологи, не я). Явним, і очевидним, нам стає те, що робота окорухових м’язів і сам факт розумності Людини Розумної і «ось такої» будови її тіла – тотожні. Взагалі виходить так, що коли Людина Розумна «крутить очима», пожартую, туди ж і дістається! (куди крутила),… А це ж «туди» може дістатися таки «лише на двох»ю. І ніяк на чотирьох! Як це решта тваринного світу! І ніяк по-плазунському, як це вуж чи змія. І ніяк це не крилами махаючи, як птаха… яка теж ходить на «двох». До слова. Симпатичний алгоритм у людини і пташки: нога-ніжка, раз, нога-ніжка, два, і пішов, і пішов ритм доходження до того Чогось що бачили очі, чи може голова надумала: ОН ТАМ (бо ще не видно) хоче побачити. Лише відмінність є одна, але суттєва. Пташка дісталася «на двох» і клюкнула... але ж це ГОЛОВОЮ, а людина дійшла і… руцями та руцями… або якщо дісталася "на двох" комусь «ну ти дурак» сказати, але ж це рух язика паралельно (!) і до ніг, і до очей, бо ж потрібно дивитися кому кажеш таке, або, навпаки дійти двома ногами – щоби похвалити «за» тобто подякувати «за» або сказати «кохаю тебе» (тут в останньому випадку відбувається не лише «реалізація процесу дійти на двох ногах», а ще і задіяні паралельно: язик-голова, очі, але ще і серце... правда в багатьох якраз «голову і відключає» в цей момент).

Довідка. Мені в цьому контексті дуже є симпатичним (постає ілюстративним, точніше)  вираз «Бачили очі що купували – їжте хоч повилазьте». Це - технологія до речі реновації здоров'я! Потрібно тобто під час їди покрутити очима, як реноваторами і Розуму, і тіла по "людського типу". Чи, що буде ефективнішим для реновації Організму краще (на порядки), щоби «очі вилазили» (самі до руху), це смоктання цукерки чи печива, і ще і коли очі "вилазять світ подивитися" нюхати атмосферу при цьому, І тоді це «Бачили очі... їжте хоч повилазьте» буде нам РЕЦЕПТОМ, як проводити реновацію ВСЬОГО! (див. далі). Також, круто, для сенсфізіологіків, а це людини яка досліджує своє тіло, як біоробота, постає - рецептом - такий вираз, як «За дурною головою і ногам нема спокою».(згідно Закону науки сенсфізіологіки "Досягнення здобуваються за правилом: Все навпаки"... буде ногам спокій - то і буде розумною голова (це я до любителів "бігання для здоров'я").

Очкарикам теж! Адже є у нас з вами такий простий, але надзвичайно результативний діагностичний та прогностичний Закон науки сенсфізіологіки «Куди дивляться очі – туди йдуть ноги» (до речі один з моїх най… най… найпрактичніших Законів, відповідно для причинної діагностики та причинної терапії). А тому і, найчастіше, для цієї мети використовуваний. Таким чином: «Щось з очима – дивись –  на ноги», «Щось з ногами -  дивись – на очі». Навіть ще більше розширимо з вами цей Закон-поняття! «Куди дивляться очі туди йдуть ноги», адже на них, бо ж не втече зі своїх ніг, йде тіло. Ну, коротше, підсумовуючи все що вище: «Очі своєю рухливістю створюють Розумність і тіло Людини Розумної» (постулат від науки сенсфізіологіки).

Довідка. А я ось друзі думаю!!! Для Чого на цьому місці написання статті, це вже містика, і ніщо інше, мене похилило в сон (і так доволі часто буває). Пішов, бо мусив, спати. А оце коли обудився… так це ж!!! Адже тоді не звернув Уваги. Це ж НОВИЙ Закон (діагностичний, профілактичний, терапевтичний, реабілітаційний) медичної сенсфізіологіки! «Очі своєю рухливість створюють Розумність і тіло Людини Розумної»… а не тіло і розум тварини, і не плазуна, і не птаха. Бомба, а не Закон! А саме для діагностики, терапії, реабілітації, профілактики. Аж страшно стає?! А якби я взяв і «додавив» цю статтю?!… тобто, не пішов би замість «додавлювати статтю»… «давити ліжко»?! Страшно подумати.

Запам’ятайте цей Закон. Точніше, цю АКСІОМУ для Homo Sensus, аксіому для Людини Свідомої. Аксіому фізичного, фізіологічного, емоційного та ментального вашого здоров’я, а також аксіому можливості реалізації своєї розумності та геніальності. Клонить тебе до сну? То йди, і це без сумніву (!) «давити» ліжко, чи кушетку, чи кавалок Планети, розміром твого тіла коли спиш на ній. І – це не ГЛУПОТА. Це – рецепт і Розумності, і Свідомості для успіхів (у всьому, включаючи здоров'я).Перестань взагалі в житті своєму «давити» (на ВСЕ_Е_Е_Е!). Бо це є - СТАРІСТЬ і СТАРІННЯ. Чи цвях забиваєш, як колись писав, гнеться - зупинись. чи «людину забиваєш», блокуєш її свободу самодіяльності, чи інше «те що не йде», або йде трудно, або… Коли тебе клонить на сон і, або, «пішло воно все к чортям!».То йди і спи. Адже це – коли «клонить до сну» – елементарно є інформація… що ти або ж «не туди ідеш-їдеш», або ж «не так як треба ТОБІ щось робиш», або «цвяха комусь забиваєш, а «воно» противиться». Тобто, все «на шкоду ТОБІ» через те що осліплений-осліплена неконструктивною дією чи думкою.

В Китаї, є такий театр. Про його сенсфізіологіку писав колись статтю (ця стаття по своїй суті є повторенням сенсфізіологіки того театру і цієї, що пропонуватиму далі технологію реновації біоробота після «філософії технології». Вони, китайці, ось така вистава, крутять очима. Народ сидить… і дивиться. Вчиться відповідно ставати людьми (див. винайдений сьогодні Закон «Очі своєю рухливістю створюють Розумність і тіло Людини Розумної». Вчиться народ китайський, як відновити роботу хребта (адже китайцям потрібно працювати з рисом!). Адже як ти зможеш понахилятися, а це ж тисячі і тисячі раз до рисин, щоб їх висадити та зібрати! От і вчаться. Театром. Бо коли ти навчишся крутити «по людські» очима, то яка тоді може бути біль хребта?! Смішно навіть!

Довідка. Від мене ви знаєте – незнане решті, бо он всі шиями крутять, щось там в ній всередині тисне тощо, таку аксіому медичної сенсфізіологіки: «Шия в Людини Розумної практично нерухлива». А якщо і рухається, то лише в межах помахати головою «так-так». А ось коли ви робите більший рух шиєю, тоді йде на практиці рух всього хребта. Тобто, робимо висновок: Шию утискує тоді лише в людини, коли вона постійно «настроєна» на... «не так». А, відповідно, після, зачинає від цього "не так" утиск шиї від ваги голови, а це в межах 4 кг., «яка хотіла сказати так-так» та – не змогла і тоді і зачинає і спина боліти, і радикуліти і т.п..

Так от що «хитрі китайці» придумали – театр! Це тобі, не церква де всі з повішеними головами, ніби «так» постійно кажуть, забуваючи, що ще й ОЧИМА потрібно для Людини зробити рух, Тобто, китайський театр, це перенесена з віків для нас з вами рекомендація творців нам нашого тіла (як для них біоробота). Вчаться китайці своїм театром крутити очима, від того мають статистику практичної відсутності раку (хвороба від "не так") та здорову спину, для роботи з рисом, щоби відповідно можна було би без жодних проблем рис висаджувати та збирати. А тепер вам – запитання «на засипку»: А хто вам, як сенсфізіологікам, як Людям Свідомим (цього факту теж) не дає?! Саме так зробити! Покрутити очима, як в китайському театрі, коли болить спина? Коли радикуліт, чи вже кили міжхребцеві тощо. Таким ось простим чином відремонтувати таку важливу річ у свого біоробота, як хребет? Як спинний мозок? Решту, навіть оминути "статистичний рак".

Але в цій технології, що тут цією статтею вам пропонується (вже не одна вийшла, «покрутити очима і стати людиною, а не твариною бездушною», вибачте) головне те, що це ж та (ТА!!!!) частина нашого біоробота (очі, голова) якою ми можемо «покерувати»! Є для нас ще одна цікавинка (зупинюсь ще і на цьому вами вже знаному факті-факті). Але ж ЦІКАВОМУ!!! І це, як вже є таке в медичній сенсфізіологіці поняття «створення тваринності» (поняття означає собою перехід тіла людини з вертикальності до Планети на «чотирилапість»). Адже наше тіло є «біомасова вісь» між центром гравітації Планети та вакуумом довкола Планети, що ми з вами в сенсфізіологіці вживаємо, як поняття антигравітація, та чуття тілом (лише людини!!!) антигравітації. Люди своїм… розумом, а це страхом впасти, примушують свого біоробота переходити з вертикальності до поверхні Планети на віртуальну чотирилапість (ось таке виникає в біоробота тоді від страху впасти своєрідне напруження при ходінні рук). А тоді, хоч це фізично є ніби невидимою фазою ходіння, але саме це продукує зігнутість тілу біоробота по типу тваринності... І, що надважливо! очі стають НЕРУХЛИВИМИ.

Довідка. Я назвав тваринністю – старість. І цей процес самопродукування початку старіння знаєте. Відчуєте біль в ногах – це ВЖЕ інформація про старість (вона зачинається від фізіологічної тваринності). Тоді і виникає і «тваринна поведінка», і перехід графіки тіла до літери «С», і навіть «Г», і до емоції постійного роздратування від «буде тільки по моєму». А тому і, назву так, «роздратованої вимогливості» до інших, тощо, як і виникає тоді все решта, а це в стані «перехід в положення тваринності» (зігнутість внутрішнім старінням (тваринності) від своєї внутрішньої тваринності) –  страх болю в ногах, страх впасти, страх діяти, страх дійти, страх бачити життя довкола себе і так далі, і так далі. Фактори - зупинки рухливості очей.

А Для Чого так виникає саме старість і старіння? Все просто. Від нерухливості очей (ви ж не забули, див. вище і статті перед цим «про очі», що в тварин не очі рухаються, а лише голова). А для того, а це щоби роздивитися світ, вони, тварини, і старіючі люди «дивляться на світ (та ще й під ноги!) головою». Людині з тваринністю до речі, цей світ, де вона жила і живе, стає просто нецікавими «а що його роздивлятися?!» (очима) коли в ньому «все як було так і є».

Довідка. Це також проблема. Назвемо її «зашореністю» (шори – це такі накладки по боках голови коня, щоби не сахався ТІЛОМ) будьте до цього поняття, зашореності та реакція ТІЛОМ, сенсфізіологіки уважні. А для того є шори, щоби кінь відповідно не скинув козака в бою, або, як кажуть, коня «не понесло» (кінь від страху, що щось, наприклад, мелькнуло збоку, чи від різкого звуку може так «драла дати»… та ще повним возом… що мало не покажеться.

Зашореність – це відповідно погляд лише прямолінійний. І «зашореним» не цікавить оточення…. А це все, те «Що збоку». Його - боятися потрібно. Відповідно це, зашореність, створює блок рухливості (роботи) очей, а за ними, дивись «про рисоводів», за ними хребта, за ним всього тіла за Законом «Очі своєю рухливість створюють Розумність і тіло Людини Розумної», згодом створюється (формується) «здерев’яніння» маніпуляторів біоробота і… а що очікували? ВЖЕ є, старечість. Тому нам з вами потрібен рух очей! І рух головою, але лише так-так. А вже за ними виникатиме рух-робота програмна всіма м’язами хребта, і рух-робота Організму в цілому. І до речі і «двох ніг», які мусять тоді перемістити тіло не чотирилапістю, та по-плазунскько-зміїному, а вертикально, до. Таке собі по своїй суті виникатиме за рухливітю очей «втікання від старості». Я думаю, що вам вже аж достатньо інформації для усвідомлення назви статті «Бомба для окулярозалежних».

А тепер ми з вами, бо ми таки є сенсфізіологіками, пояснемо всім у Людстві, від чого так все відбувається. Що «очкарики» мусять, бідні, ось так «отваринюватися» та зашорюватися. Пояснюючи, що від носіння окуляр блокується робота окорухових м’язів, а, відповідно, і можливість постійної реновації нашого тіла до здорового (справного) стану. Блокується ось так, ними, «коханими окулярами», перезавантаження програм нашого біоробота для поновлення програм біоробота до первинного стану – читай: постійного омолодження тіла та ліквідація «програмування на старіння» (по своїй суті: отваринення). Блокада руху очей, що продукує окулярозалежність – це примушування людини роздивлятися світ – головою. Але і, що дуже цікаво, і, основне що надважливо усвідомити, зашореність-старіння-отваринення, є по своїй суті повною ЗАЛЕЖНІСТЮ «від возниці що сидить позад вас» (беру образ коня зашореного) на возі чи «той хто осідлав» всівся на вашому «крупі», як кажуть «всівся мені на спину» (для чого ТАК кажуть, всівся на спину?), коли би казали всівся на плечі, то хоч би було зрозумілим логікою?! Це тепер нам, сенсфізіологікам, відомо. Адже так говорять підсвідомо – це люди таки знають, а це технологію створення зашореності, тваринності і старіння від того. Таким чином це ми, сенсфізіологіки, постійно від таких чуємо: «А що люди скажуть», коли я ось ТАК зроблю, тобто самостійно сам/сама, коли он ТУДИ піду, тобто самостійно сам/сама і т.д. (тобто, думка візників і тих «хто осідлав» домінує) і це чуємо саме від «тих хто кличе в себе старість» і всі, проблеми, болячки і т. п. . Блокування ось таке самостійності, а це також і блокування виходить очей, а за ними розвитку свідомості. Адже свідомість – це «роздивитися варіанти!».  що ліквідовує зацикленість і в діях, і у висновках.

Довідка. Зверніть Увагу. Що більшість науковців – це «окулярники». Адже саме зашореність (зацикленість) і дає «занудність», а саме для можливості дослідити. Дослідження саме по факту – не може бути без «занудності». Науковці похилені над - стан тіла в позі тваринності. Але це створює, ніби замкнуте коло,  а відповідно нерухливість очей і зашореність. Але ж це полишає і свідомості! Адже «наукових окулярників» багато, а ось вириваються із середовища науковців з винаходом одиниці.Той (та). А це оді винаходи, коли від того, що збоку, науковець «почує і злякається», і тоді його чи її тоді «понесе» (так і виникає науковий артефакт по суті своїй «десь-хтось» з'являється з науковців з винаходом).

Продовжимо дослідження сенсфізіологіки тези «окуляри перетворюють очі в нерухливу систему» і, навпаки, очі своєю нерухливістю дають додаткову мотивацію для рухів голови в боки.  Коли ми подивимося з вами на хід вібраційного меридіану жовчного міхура (даю схему) тоді все стає нам, як сенсфізіологікам ясно: дає повну достовірну картину першопричини, і окулярозалежності, див. фізіологію жовчного міхура, і оконерухливості, і додаткової мотивації руху голови «по звірино-тваринному типу» і т.д.. Тобто, нам з вами схемою стає відомим «для чого виникає блокада окорухових м’язів, а за цим блокада свободи тіла»
.
(щось сталося в Живому Журналі! що не завантажуються повністю схеми тощо, тому, шукайте в Інтернеті, щоби подивитися)

Довідка: Енергія жовчного, а вона поза вухами "гуляє", це по У-Сін та по теорії та практиці 6 Кі Су Джок медицини (див. праці професора Пак Джі Ву) собою забезпечує янь рухи тіла людини (дані тисячоліть східної медицини). А, відповідно, жовчний собою забезпечує енергією і окорухові м’язи. За принципом: «вони янь, а тому». Та тому, що їх, очей, рух постійно є «нестандартним» (показник інь – це постійність, спокійність, звичність та стандартність).

Таким чином. Коли ми з вами дивимося на графік вібрації (тобто потоку лімфи та роботи фасціальної тканини, що і є фізичним відображенням вібраційного меридіану) цього меридіану, то бачимо все простим! Що дужки окуляр, саме вони, беруть і утискують жовчний (блокують роботу цього вібраційного, також і енергетичного, меридіанів). А відповідно, а це по У-Сін, та по 6 Кі, блокується окулярами робота, а це так залежних від жовчного, окорухових м’язів (вібраційний меридіан жовчного проходить поза вухом). А тепер я вас запитаю просте, а це для усвідомлення «такої поведінки» окорухових м’язів та голови людини після одягання окулярів: Чи зможе ЛІТАТИ горобець затиснутий в кулаку? Це перше питання. І чим буде при цьому положенні затиснутості зайнята «голова горобця»? А це «клюкати» та ще і туди, і сюди, того хто його, горобця, тримає в руці. Та тріпатися буде, йому «не до Польотів», щоби вирватися… доки аж задихнеться-здохне. Погоджуєтеся? Пожартую: «Хотіла он людина покормити горобця. Піймала. Посадила його в кулак, голова горобця «на вулиці», бо ж «зерно» там. Тичете в це «зерно» щоби покормити… а той, «от дурний, йому ж благо дається» головою крутить «неблагодарний!». Саме це і є причиною-проблемою «окулярозалежності»! Та очікування «окулярозалежних» похвали-чи осуду від решти, що хтось (хтось) буде кормити. Їм, «окулярозалежним», не до Польотів (включаючи фантазію). Таке ось сенсфізіологічне підтвердження висновків дослідження окулістів, давав посилання на початку, що людина в окулярах зачинає – для чогось – це крутити головою, замість «крутити очима». Ми з вами знаємо Для Чого, щоби елементарно, як он і горобець, від бажання «вирватися на волю» (з під утиску дужками окуляр поза вухами). Утиску таких, а це значних для нормативного функціонування Організму, вібраційних меридіанів! Та і вух також! Як повної відповідності Організму в лоні матері, та ще й копії своїм ФО практично ФО всіх органів, та ще й та поверхня вуха, як це ми вже з вами знаємо, є відповідністю (повною!!!) кори головного мозку. Загрожує інсульт? Читай-вивчай цю статтю. Користуйся. Все просто. Також. Вирватися з неволі окулярозалежності нам допоможуть китайський театр (вчить) а ось коли не можете подивитися як це, в театрі, тоді: поставте «вперто» голову, наприклад, сидячи перед компом зараз, чи коли їсте за столом, чи коли десь «без діла» стоїте, наприклад, на зупинці громадського транспорту, і – покрутіть очима.  Хай це буде ваш навичок вашої Фізіологічної культури. Для Чого він. Щоби взагалі ніколи не болів хребет, як в рисоводів. Щоби завчасно (а це ніколи) не приходила старість (разом з отвариненням і емоцій, і психіки, і діяльності). Щоби…

Довідка. Це все, що вище написане про «окулярозалежність», стосується і «таких горобців у неволі», як і тих, хто носять окуляри проти світла… Вдуматися лиш! Проти – Світла. Проти – Сонця життєдайного! От… «не розумні», коротше. Бо не є сенсфізіологіками.

Резюме. Прийдеться нам з вами, бо ж ми таки з  вами сенсфізіологіки, а не… це взяти і поєднати разом ці два процеси, покрутити очима і рухи головою, для ліквідації тваринності та зажатості живильних процесів в Організмі та тим забезпечити собі випростаність (точніше, розтягнутість) між силами гравітації та аниттигравітації (між Землею і Небом, між матерією Планети і вакуумом Космосу). І саме для цієї он Мети, покивувати головою лише «так-так». Навіть коли хочеться сказати «ні-ні» (говорити можете все що завгодно, і ні-ні теж!), ще і так-так в боки, але, хай буде таке, хоч це ніби фактор тваринності. Для Чого і ще і в боки? Бо таке кивання – і в боки так-так – собою надаватиме можливість ліквідації зашореності (див. пояснення вище цього терміну і його дії на ВСЕ в Організмі і у психіці). А позбавитися зашореності – це по суті позбавитися  і «конячого страху» (хоча саме тоді і виникає «Еврика!», я про винаходи). Але, повірте з досвіду тоді і «Еврика!» звучатиме… не рідше, а – частіше і частіше. Аж до постійності! Адже ставати Людиною Свідомою, ставати Homo Sensus, це і є ставати «постійним винахідником», відповідаючи на питання «Для Чого». Адже тоді, ота, любима очкариками, темка: «поритися в чомусь щоби дослідити» відійде в історію. «Дорилися он до генів», а причину хвороб, як ми, сенсфізіологіки про неї знаємо, відповідаючи на це єдине питання, «Для Чого?!», он так і не знаходять. Відповідно під час руху так-так головою, потрібно покрутити очима.

До слова, після резюме (хоч резюме і є резюме, ніби кінечною презентацією ідеї), але інколи виникають додаткові питання. Наприклад, таке: І що тепер, скажіть на милість, православним релігійникам робити? Прийдеться ставати всім… католиками. Поясню таку необхідність. І не лише для окулярозалежних. Адже грати вистави, що в Китаї вчать, ви можливо не будете… «рис вам садити», тобто щоби був справним хребет, можливо й не потрібно. Для Чого саме католиками ставати. Один з учнів такого Того (одного з туристів на нашу Планету, а це з Планети на якій живуть ті, хто створили собі були біоробота наше тіло) такий Ісус Христос.. Він не те тіло, біоробот, що унас і яке «з бухти-барахти» (щось таки помилися конструктори такого суперкомп’ютера як тіло людини), бо зачало… «самодіяльничати» – перестали слухати Бога: а в першу чергу це жрати, он Яблуко постраждало від цього жартя першим. Через те літати перестав біоробот мати можливість, адже ліквідувалася тим жраттям сама ідея створювання біоробота! Це пошук Чогось і реалізація інформації від Створювачів (з великої пишу, щоб ви, їхні біороботи, побачили і усвідомили «свою ницість») що виникає від процесу «бігати-шукати-заробляти» тощо, щоби «пожерти». Так ось Цей Той, хто прибув, чи то чи перевірити, як поживають Створені, чи просто, як говорив вище, простий турист, що захотів подивитися саме цю Планету, турист який людьми названий Ісус Христос.

Довідка. Ніхто – не занає зі Створених. «нє дано», як кажуть, про Ісуса технологї. Наприклад, навіть запитати у себе: Всі знають «як з непорочності (хохма відповідно), але… народився Ісус-дитя». Але… адже це зовсім не підпадає ЖОДНІЙ логіці, бо ж уже було Людство розвинутим: і Рим, і Персія, і Греція, і Єгипет тощо. А ось невідомо загалу ось як він ріс та виріс… «і де і в яку школу ходив, що такий он вумненький був». Так ніхто (ніхто до речі) і не знає. Відповідно окрім нас… грибників-сенсфізіологіків, які знають як виростають гриби.

Гриб росте не з землі. Міцелій лише інформаційна матка (типу нашого теперішнього Інтернету). І в певний, а це інформаційно та водно-молекулярний момент в атмосфері, момент накопичення певної інформації, відбувається процес росту гриба. Ви всі цей поцес вже по Інтернету бачили, адже вже Людство майже підійшло до  процесу «вирощення Ісусів». Це 3D, 4D, 5D і так далі друкування (та що ж я таку тайну видаю, «прости Господи!?») це я до Ісуса і решти Тих Хто Створювали. І ось таких різних, послідовних в ускладнені «D» друкарень назбирається…

Довідка. Бо це лише початковий етап розвитку Людства для телепортування. Нам потрібно (вже потрібно, і це надає наука сенсфізіологіка) усвідомити процес-технологію для «вирощення десь тіла людини по типу вирощення тут на Планеті Земля Ісуса». Потрібно лише дійти буде до 12 таких «D». Ще колись Леонардо да Вінчі, це ще один я думаю турист, але який був-виріс так само, але он як загулявся на нашій Планеті, то той ще приніс нам навіть формулу-форми (ФО людського тіла) як дванадцятигранника (сучасники лише підтвердили його висновки). Це Послання по факту, а це потрібне друкування додекаедра тіла, в якому всі клітини теж додекаедри!

В нашому тілі всі клітини… які би вони не були «покрученими» своїм ФО, – це все є… додекаедри! Пішов, вибачте, знову в бік від теми! Вибачте. Так ось один з учнів Ісуса-туриста, що як і гриб виріс на нашій Планеті (технологія я вам скажу!) Он таки полетів, його не втримує мережа (міцелій) «при гравітації». На мою думку Ісуса створювала мережа на нашій Планеті (див. про неї в моєму трактаті "Довідник Розумної Людини"), по технології росту гриба, також вона Ноосфера, оболонка Планети з молекул води, з накопиченою в них інформацією «про все». і це очевидно – друкувався Ісус для «можливості приземленості». Інтернет до речі сьогодні є теж міцелієм. Але він не є типу грибного. А він, і це є проблемою Людства, є павутинним типу павучої павутини, тієї, яка вже ніби може відірватися, намагається, від гравітації, але вона… Вона також є Протилежністю до грибного міцелія! Грибний вирощує, а павутинний ловить, щоби вбити і висмоктати відцентровою силою - центром Павутини. Інтернет-павутина, це вже щось подібне до… притримаю «секрет», але ця павутина поки що не змогла «вловити Створеного Туриста Ісуса», бо вона існує лише довкола Планети. І то, як це ми бачимо, в ній домінує фактор гравітаційності (приземленості), бо ще вона є залежною від засобів творення її та забезпечення «що треба» від "земних" факторів.

Так ось, та коли я вже «дійду» до прояснення резюме! Саме той учень Ісуса, той що намагався передати, таки, а це Створеним, певні технології реновації їхніх біороботів, які «зажралися», заснував для цього католицизм. І, рекомендував, а це після відправ, а відправи релігійні по ідеї існують для отримання знань, а не зомбування на, як казав Лєв Толстой, обрядовір’я, вчив нашій з вами технології! Це покивати головою по боках, подивляючися на колег-мирян в костелі. І, і тим, своїм «так-так», а це ж ніби подякувати тим, що були разом, відрегулювати тим свого біоробота (так говорить, на цю процедуру, що це подяка, ксьондз). Вони, папи Римські… або спеціально не кажуть, або ж не усвідомили, або навіть забули очевидно, що це не дякування «за те що були разом»! А це ррекомендувалося, Ісусом, не лише для реновації цієї особи, що киває-дякує! А ще й таке кивання головою, а це до решти і пр ицьому кожного роздивляння ОЧИМА… є не що іншим, як повідомленням до всіх: «Я все з цих знань зрозумів (зрозуміла) і про що була мова, і для чого воно». Тобто, ідея, бо це повторюю, не «подякування», в цьому рухові голови і очей така: «Якщо щось вам з того про що ксьондз розказував незрозуміло, то звертайтеся, я поясню, бо мені все зрозуміло і мені приємно буде вам розтлумачити це знання». Та хай хоч так – а це дякуванням – зробіть паралельний рух і очима і головою. Досить того!!! Згадую своє. Професор Пак Джи Ву приїхав вперше (з усього світу!!!) до Для Чогось до України, до Києва. Проводити навчання (я аж тепер взнав як і ви Для Чого в Україну саме). Це, щоби знайти серед українців мене. А вже я, щоби я «винайшов» науку сенсфізіологіку! Науку, що так просто пояснює всі процеси на цій Планеті, як і процеси в науках та прикладних практиках, і, он, це вже я найбільше «вдарився », як і процеси в людині і її тілі, медичну сенсфізіологіку. Так ось я, як один з найперших учнів професора Пак Джи Ву, один з більшості практично, хто «лапав». як кажуть поляки про ловлю риби, інформацію, брав і все-все дослівно записував – не вникаючи навіть «про що він розповідає» (так йому, інформації від нього, що приходила через нього, вірив… і вірю до цього часу, бо практика показує собою). І коли вже за професором подався далі, в Москву, в Ленінград, знову в Київ… то так само, як повинні були робити всі, а вони лише кивали головами... як і віряни по цеквах моляться «мовляв, Ісусе, ми тебе зрозуміли», але ж без руху очей! На його лекціях, в перервах, після, брав і пояснював тим, хто «нічого не зрозумів». Ви ж бачите, а це по моїх, та і цій, статтях, які вони прості технології реновації первинного стану нашого біоробота! А це для здорового, радісного, щось типу метеликового в легкості польоту над поверхнею Планети, тіла. Показував, це вже я продовжую про Ісуса і його учня, що ввів цей ритуал у католицизм, а це одного зі «створених не грибним шляхом», показував, як, навіть, оживлювати вже здається втраченого біоробота. Але. Але була проблема (це я про учнів Ісуса) що вони явно не записували! А сиділи і слухали… а це "очі зашорені" та ще й з відкритими ротами… бо ж цікаво надзвичайно, адже «такого не може бути, бо бути – не може». А не робили так, як я, "крутив ще й очима", бо записував, намагаючись записати, кожне слово, слово в слово, Пак Джи Ву (симпатично звучить) Пак Живу!... причому в українській мові є таке поняття «пак» (мовляв, зрозумів, та ще уживається для збільшення експресивності висловлення, підкреслюючи значення того слова, біля якого стоїть, тут: пак Живу – і ще мовляв житиму). Учні Ісуса взяли згодом «розійшлися по релігіях» (як і ми учні Пак Джи Ву - хто куди)…

Зверніть Увагу, знову мушу відволіктися. Що «якось дуже і дуже дивно виходить». Що й Ісус, і Магомет, і Будда… «якось-такось» практично всі прибули в той самий період розвитку Людства. Пожартую: мабуть їхня туристична фірма реалізовувала путівки саме на нашу Планету! Висадилися – то там, то там, то там. Розійшлися по релігіях також і учні Христа. І ось один з них, учнів Ісуса Христа, навчив цієї технології католиків (реновації і одночас запитання «зрозуміли?»та «поясню!»). Технологія, яку я «для приманки» назвав статтею «Бомба для окулярозалежних». Як бачимо вона ця технологія проста: так-так і подивися. Так само, як католик на католика, на колег по молитві в костелі. Так-так, і подивитися. А це і означає під час такого так-так і порухати одночасно очима релізацію Закону медичної сенсфізіологіки: «Очі своєю рухливість створюють Розумність і тіло Людини Розумної».

Така ось «запросто» і виникла довга-предовга стаття, лежала ж собі спокійно!!!… і тут їй «захотілося» (в мережу Інтернет , як би то «піти до людей»). Вона ж не, пані Стаття, не знає... що хто таке довге читати буде?! Вона ж таки хотіла: Щоби знайти серед них Людей Свідомих. Людей, що згадують себе як Створених. І як колись було, рівню з Ісусом, Буддою, Магометом і так далі. І це вийшла у нас з вами, програмна до речі для сенсфізіологіків, стаття-Послання від… Вона є мапою для науковців Майбутнього, а це тих, які шукають відповіді на єдине питання «Для Чого?!». А тому, так би вам, як сенсфізіологікам, рекомендував би зробити, це її видрукувати на папері, і, а це коли будете «поза павукоподібною мережею», а «ближче до грибоподібної», взяти її і сісти почитати-усвідомити, щоби переусвідомити процеси, явища, їх сенсу, їх логіки, їх фізісу, як і підходу до них, як і рішення (якщо вони, процеси, явища, стають проблемою при виконання Своєї Місії, як Створеного (Створеної) а це біоробота на цій Планеті під такою ось дивною для нас назвою «ЗЕМЛЯ». То Планета має назву Венера, то Планета Меркурій, то Планета Юпітер, то Планета Марс, і т.д. від назв богів та ніби міфічних героїв… і тут, раптом, – ЗЕМЛЯ! Як кажуть: «Ні в тин, ні в ворота».
Tags: Ісус, Будда, Магомет, Су Джок медицина, окуляри, очі, рабство
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments