sensfiziologika (sensfiziologika) wrote,
sensfiziologika
sensfiziologika

Маткотренінг

Це нове поняття від науки сенсфізіологіки

Довідка. Цей термін, він визначний та визначальний. І цей термін (поняття) «прийшов» до мене з Ноосфери сьогодні лише. Не дивлячись на те, що технології Маткотренінгу у медичній сенсфізіологіці вам відомі давно, і ними ви вже успішно користуєтеся (див. під тегами: «жіночість», «матка», «жіночі хвороби», «жіноча статева сфера» в моєму Живому Журналі https://sensfiziologika.livejournal.com/). Всі ці «маткотренінги», що проявлені в Живому Журналі, є технологіями причинної діагностики та причинних профілактики. а також терапії базою медичної сенсфізіологіки для допомоги дівчатам та жінкам. І ці технології, ми тепер знаємо під загальною назвою – Маткотреніг, як технології профілактики проблем з маткою та всією статевою сферою жінок, а також, що основне, як технології пізнання причини проблем, та ще й технології, виліковування від всіх жіночих проблем (всіх: і фізіологічних, і емоційних, і ментальних)..

Колись, а це ще у 2013 році, тут: https://sensfiziologika.livejournal.com/201217.html , я ставив статтю... про соску. А це її значення, як лікувально-профілактичного засобу для… дорослих людей (почитайте і скористайтеся, варте того!). Там писав, стаття має назву «Антиінсультна, антиінфарктна та антигіпертонічна соска» 08 травень 2013 at 2:00 PM, посилаючись на авторів дослідження, цитую: «Читаємо уважно, усвідомлюємо засади і робимо для себе висновки. Це я звертаюся і до лікарів, і до потенційних інфарктників, і до потенційних гіпертоніків чи інсультників, і до, вже явних: інфарктників, гіпертоніків, інсультників. Стаття: Соска-порятунок від раптової дитячої смерті (джерело http://www.profinews.com.ua/)

Австралійські вчені з Монашського інституту встановили, що соски-пустушки є незамінною річчю для немовлят. Вони не тільки заспокоюють їх нервову систему, але і захищають від настання раптової смерті. Позитивний ефект пустушки залишається навіть тоді, коли вона не перебуває в роті малюка. Дати пояснення цьому феномену фахівці поки що не можуть. Синдром раптової дитячої смертності (СРДС) щороку стає причиною смерті тисяч дітей. Велику небезпеку він становить для грудних немовлят у віці до трьох місяців, народжених недоношеними або з низькою масою тіла. Найчастіше СРДС наздоганяє малюка в нічний час, коли той спить.
У своєму інтерв'ю, даному виданню ABC Scince, керівник дослідження професор Розмарі Хорн розповіла, що соска дає можливість маляті прокинутися в тому випадку, якщо у нього раптово зупиняється дихання, або ж коли він відчуває різкий перепад артеріального тиску. Запобігти або ж передбачити обидва згадані фактора неможливо. Учені з Австралії перевірили свою гіпотезу, вивчивши поведінку дітей. Вони спостерігали за немовлятами, коли ті спали вдень. Виявилося, що діти, які засипали з соскою, мали більше варіацій в серцевому ритмі, а їх організм краще реагував на зміни артеріального тиску. Все це додавало шансів прокинутися вчасно. За словами професора Хорн, вони прийшли до думки, що грудним дітям соски-пустушки необхідні. А відмовлятися від пустушки, на думку австралійських учених, треба після того, як малюкові виповниться 6 місяців - один рік. (кінець цитати
про дослідження), все виділене – виділене мною.

Тепер пояснюю Для Чого мою статтю на цю інформацію мною названо «Антиінсультна, антиінфарктна та антигіпертонічна соска». Дайте таким, дивіться вище перелік, соску! Нехай посмокчуть. Наприклад перед сном. Наприклад навіть вранці. Наприклад, під час непокою цих людей, а це з такими, переліченими тут, та іншими проблемами. Але Для Чого соску смоктати і як саме, і коли? Поясню…

Довідка. Далі у моїй статті йде, як у мене завжди буває, «багато-багато» пояснень сенсфізіологіки процесів, які викликає смоктання соски та сенсфізіологіки технологій ліквідації нею (нею!!!, Пані Соскою), проблем… «різних і різних».

Але сьогодні ми з вами «зібралися на ці збори» лише для того, щоби усвідомити ще одну, просто шикарну, технологію під загальним «брендом»: Маткотренінг (підкажете, мовники, як краще-правильніше писати: Матко-тренінг (через дефіс), Матко тренінг (поокремо) чи таки так, як я написав краще, а це сукупно Маткотреніг). Щоби нам з вами як сенсфізіологіками користуватися (не я, бо я чоловічої статі!) Маткотренінгом (я користуватимуся з пацієнтками, давно-давно, і постійно користуюся, але не соскою, а цукеркою, під час метофізіологічного палсингу) потрібно усвідомити в першу чергу. Це залежності матки, і її тренінгу, від смоктанням соски (далі). І ось щоби усвідомтти залежності, для цього ми повинні з вами побачити таку собі, саму по собі цікаву, і вже знану вами, мою схему відповідності (залежності, точніше) фізичних (рух), фізіологічних (гомеостаз) і генних (програма роботи фізіолого-біологічних та фізико-біохімічних процесів у матці, а за нею в Організмі жінки чи дівчини) процексів. (див. схему розташування анатомічного образу матки з яйниками на жіночому обличчі)

А стосовно всього Організму, це, базуючись на візуалізації цієї діагностично-прогностичної схеми також можливості, а саме «завдяки сосці», замати безболісний та нормативний взагалі менструальний цикл, позбутися неплідності, забезпечити нормативний та доволі результативний розвиток маляти у матці, також повністю, і це гарантовано саме цим Маткотренігом, безболісності процесу новонародження дитинки, наприклад, смоктанням соски до родів і під час по можливості, чи постановка матки, при її опаданні в зрілому віці, на своє програмне місце, або, наприклад, ліквідація можливості стати «памперсоносцями» (як я жартую зі своїми пацієнтками щоби їм легше було вилікуватися у мене від цієї проблеми, хоча постраждалим від нетримання сечі не до жартів). Тобто. Коли ми з вами уважно-уважно, але основне з усвідомленням залежностей та співпраці, бачимо цією діагностично-прогностичною схемою (див. ще раз сам малюнок) очі – як відповідність ячників, брови – як відповідність, вони теж ворсинчасті, труб, а простір носа – як простір у матці, порожнину роту, як відповідність піхви, а губи, як відповідність статевих губ… А згодом переводимо, а це уважний та усвідомлений погляд на другу схему, а це  відповідності м’язової системи матки і язика (таким чином 100% співдії всіх (всіх!) процесів між маткою та язиком. див. порівняльний малюнок, справа ергономіка м'язів матки, яка повністю кореспондує з будовою самого язика та ергономікою м'язів язика )…
с171_Matka+Zhinka [Converted].jpg
Тоді такий Маткотренінг, а це брати та… а навіть частенько, посмоктати соску, він ніби стає панацеєю, а такою практично і фактично і є від всіх жіночих проблем (в дитини соску не забирайте, а купіть собі!). Також не буде фантазійним, що дії цього процесу, процесу - не простого, а сенсфізіологічного! (далі) як смоктання соски є регуляторними на всі ті проблеми, що турбують дівчат та жінок, та, а це основне,  профілактики їхніх проблем та від них виліковування, навіть від раку матки. Але. І в цьому «Але» і є фішка медичної сенсфізіологіки для користування технологією сенсфізіологічного смоктання соски. Потрібно вам буде, смокчучи соску, а як її немає, тоді, як я пропоную пацієнткам, візьміть просту цукерку… чи смокчіть кінчик... олівця, на роботі (пожартую: начальство буде так думати, що ви замислилися над рішенням проблеми фірми... а ви займаєтеся елементарно Маткотренінгом!), і саме в цей момент потрібно взяти і покрутити в роті язиком. Та не просто покрутити, а, намагаючись, «пройтися» роботою, а саме м’язів язика, по всій поверхні рота, внутрішньому його простору, до того ж намагаючись, щоб саме працював, відчувайте це, корінь язика..

До слова. Соска вами відповідно береться також губами (такі ось "учасники" процесу Маткотренігу). В цьому факті теж є сенсфізіологічна фішка. Якщо, наприклад, у вас виникла проблема з появою на губах складок. Або ж, або взагалі вони вам «не подобаються» і ви їх пілінгом хочете покалічити чи навіть «ботокснути» (дурка – несамовита !) саме стосовно подальшого вашого здоров’я. Тоді для ліквідації причини виникнення таких складок, та некрасивості-перекривленості губ, а вони, як писав вже багато раз, страждають від постійної несвободи зони що між лопатками вверху (так звана «вдовина згорбленість» від того виникає, що «ніхто не любить»... пик! і складки виникають на губах, бо губи «ховаються щоби світ не цілувати з любов’ю та ласкою», отака «смішна» причина складок). Або взагалі захочете зробити їх – красивими, рівненькими - не перекошеними чи стиснутими... від постійної злості. Тоді зробіть під час соскотерапії та соскопрофілактики – такий, а він своєрідний, рух Гордості. А це рух тілом… ніби похвастатися «Яка я гарна-здорова-багата» (саме тоді і розблоковується і це ви відчуєте відразу ж, саме ця зона хребта!).

Довідка. До речі, це вже мій додаток поза технології такої Маткотренігу, як соскотерапії та соскопрофілактики. Так час від часу потрібно вам робити, навіть, бажано, і це кожного «споглядання себе у дзеркало», формуючи тим своє: і сьогоднішнє, і прийдешнє в житті, роботі, тощо, і взагалі майбуття, щасливе і радісне майбуття.

Такою ж важливою фішкою цього типу Маткотренігу, є для вас ще одне доповнення до технології соскотерапії та соскопрофілактики.  І це наші з вами знання про «того нерва!» (див. надаю схему з неврології) що саме й іннервує матку, також яйники, вважайте «всю жінку»). І це є тазовий нерв. Смокчете соску під час Маткотренінгу? Зробіть під час цього «процесу» крижем спеціальний рух, а це коли сидите, чи стоїте (він аналогічний, як то робить качка, такий міні струс крижового відділу хребта… якби допомагаючи «тому нерву» розблоковуватися). Або, а на це Чудо потрібно дивитися, пройдіться, смокчучи соску… а це так само рухаючи «хвостиком», ніби ним хизуєтеся, як це роблять…роблять… свинки.
PolskaPika.jpg

… Ну ніби закінчив про «соскосмоктальний Маткотренінг». Але, скажете: «Так шкода, завжди так багато писав» (не сумуйте!). Я ще не все пояснив. Займіться хоч би цим… а не «біготнею по Інтернету». Для Чого. Та щоби запам’ятати цей інноваційний навичок своєї Фізіологічної культури на все своє життя, як ви займаєтеся постійно та щоденно Гігієнічною культурою.  Це ж просто. Покладіть соску на поличку у ванній кімнаті.
Tags: жіноча статева сфера, жіночі хвороби, жіночість, матка
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment