sensfiziologika (sensfiziologika) wrote,
sensfiziologika
sensfiziologika

Що вигідно для тіла… невигідно для здоров’я

Для вас, сьогодні про одну з трьох Формул здоров’я Людства від науки сенсфізіологіки (так як Людство складається з людей… то це і ваша кожного Формула, а Формули вивчають і користуються, поїхали).
Довідка: Ця Формула, про яку ця стаття, подарована мені дослівно 9див. заголовок статті). А це одним муляром у Польщі (я про цей випадок повідомляв), якому, не дивлячись на його 74 роки, я не зміг би дати… навіть 52
Але якщо це так, а з його практики та й моєї згодом, так, бо опробувана під час роботи з пацієнтами та під час ліквідації причин болю та причин хронізування болю, А також ця Формула дієва для діагностики причин хронізування захворювань, включаючи так названі – «невиліковні»... Тоді нам з вами, з першими представниками Людства в цивілізації Homo Sensus (цивілізації Людини Свідомої) нічого іншого не залишається.! Як цією Формулою користуватися. Для Чого. Бо ж ми цивілізація людей з можливостями постійної (та по потребі) реновації свого Організму, як свого біоробота. А саме, до первинного стану його програм, а це справності Організму (читай: його і, вашого, здоров’я). До слова. Я вас таки зрозумію! Якщо ви в таке не повірите. Очима видно, що це так, а ось розумом це прийняти неможливо "Що те, що вигідне для тіла - є невигідним для здоров'я". Тоді, повторюю, берете і користуєтеся – з простого: «Що вигідно для тіла, невигідно для здоров’я» - це і є технологія «від поляка», якому 74, працює муляром, а це каміння та цеглу постійно таскати, а виглядає фізично тілом на 52, його Формулою здоров’я... А тепер вона і наша.
Довідка: Ледь не забув. Нагадую ще дві від цього омолоділого поляка його Формули здоров’я, які він мені відкрив, коли я здивувався його віку при такому стані тіла. Це «Я – не їм і не п’ю. Я і їжу, і воду – смакую і тоді – не напихаюся і не наливаюся». Гарно?! Ну дуже. Ще одна його Формула: «Вже сорок років… я після роботи або келих вина смакую, або 40 грам горілки смакую, або 25 коньячку смакую, що є, але не випиваю, а смакую».
Технологія користування Формулою здоров’я, як говорив вище, надзвичайно проста. Пошукайте «пані Зручність». Наприклад сидите зручно в цю мить перед компом, чи тримаєте гаджет. Наприклад, лежите зручно коли спати лягли. або, це я до тих, хто мусять лежати хворими чи травмованими. Наприклад, штани саме так одягаєте чи спідницю (саме це є показником… що ви в цю мить є рабом пані Зручності). А бути її рабом – це вже ось-ось, або колись, зачинати від «стабільних поз чи рухів тіла» захворювати і згодом хворіти хронічно .. Знайшли. Знайшли їх ДВОХ: І пані Зручність, і її колежанку пані Вигідність. Тепер. Тепер змініть положення тіла, чи той процес вдягання-роздягання, а це зміна ритму звичних рухів виробленого роками – на незручність. Чи то зміною положення тіла, чи то одягатися в незвичний бік… сунути, наприклад, в рукав незвичну руку тощо. До речі.
Особливо ця технологія результативна, коли сидите (так-так!) адже це максимально стресова ситуація для тіла, сидіння людини на стільці, чи кріслі, чи канапі. Адже це завжди – є страх. Страх впасти. А це тому, що генетично тіло «навчилося» сидіти… он мавпа на дереві, а ми, люди, на землі, на поваленому дереві, на камені… ну і ніяк не на «чомусь складеному із елементів які - можуть - розпастися». Генетично навчилися сидіти, а саме на чомусь, назву так ,«на гравітаційно-стабільному», ніби «приліпленого» (гравітацією) до поверхні Планети, причому цілістю. Ось так запросто! Діємо. І Організм в одну ж мить згадає всі свої нормативні програми. Проведе перезавантаження завислих програм (саме пані Зручність і пані Вигідність і є собою показниками завислих програм у нашому біороботі). Суть тут така. Наше тіло, тіло людини, це наш біоробот по факту, переносить наші бажання і наші думки «куди просилося нами». І у нього, у нашого біоробота, в Зовнішньому (світі) працюють такі виносні маніпулятори: як руки, як ноги, як голова, та ще і такі його біоробота елементи, що володіють «деталізованою точністю». Це пальці рук, пальці ніг, очі (зір) вуха (слух), губи (чуття тиску атмосфери), ніс (чуття напрямку до мети сформованої бажанням та думкою). І, основне, що вийде із зацикленості ві звичного, і що буде основним реагентом та активатором перезавантаження програм біоробота – це волосся-волоски на шкірі та голові.
Довідка: Хоча ви вже все це знаєте. Волосся. Це як обтиканий антенами сприйняття інформації «осліплений космічний корабель». ЧУЄ (корабель антенами, Організм волосиками) що де і як робиться ззовні. І, зчитуючи інформацію, подає сигнал інформаційний «про» в біоробота для його реакцій на Зовнішнє. Щось типу «або пристосуюся», формуючи реакцію гомеостазу, або «мушу втікати!!!». Волосся подає цю інформацію прямісінько до кісток (як до своєї протилежності) на осі взаємодій та завдяки їх, волоса та кістки, генно-клітинною подібністю. Адже лише подібність дає можливість зрозуміти про що йдеться! Кості скелету отримуючи таку інформацію від волосу (волосся, волосків) тому і дають від себе команду м’язам, нервам, сухожиллям тощо «Втікати-відходити-сахатися і т.д.». Для Чого я цей вам постулат, усвідомлення взаємодій в Організмі нашого тіла, як біоробота так часто у своїх статтях повторюю. «Повторення мама Вчення». Бо, повірте, надзвичайно складно Людині Розумній, а це новим читачам мого Живого Журналу та у Фейсбук усвідомити… на відміну від Людини Свідомої, вас, хто вже є сенсфізіологіками, що від м’язів «ну нічого не залежить!» (фітнесуй їх, чи качай – все надаремно). Доки волос та кістка – не порозуміються інформаційно між собою. Також важливо повторювати і повторювати (я сам собі постійно нагадую, он навіть на робочому столі записку приклеїв бо «забувається») що всі органи, системи, клітини і навіть трансакційні гени працюють справно лише для того (лише для того) щоби справно працювали виносні «агрегати» нашого біоробота, перераховував вище… і волосся. Які і є зовнішня кісткова система. Волосся, яке, і в цьому суть технології "від поляка" проводить собою, своїм зміщенням в атмосфері, перезавантаження систем та органів від зомбування наркотизмом зручності… як би це сказати. Ви зробили щось незручно-незвично. Тоді: «Волосся шкіри так отримує зворотний сигнал від кісткової системи» (мовляв «поговорили між собою, мова то одна, кісткова, як треба взаємодіяти та бути уважними до сигналів один від одного».
Довідка: Точніше, кредо сенсфізіологіка. Зважати завжди на останнє.
А це заборонити собі , в першу чергу це стосується самого себе, саму себе, лізти в Організм і… займатися його «оздоровленням», а це керувати процесами взаємодій (поставлю тут знак оклику!). Таким чином ці цитовані мною Формули здоров’я, які презентує-пропонує та ще і пояснює Для Чого і звідки взялися медична сенсфізіологіка... Вони, є на те і формули! Формула завжди вивчається. І нею користуються для. Чи то в математиці, чи то у фізиці, чи то у хімії, чи то у сенсфізіологіці, включаючи медичній. «Лізти зі своїм уставом» (чим до речі займається медицина, медицина взагалі), включаючи «народну». «східну», «західну» і «надсучасну». Лізти! І це до ідеально прилаштованого на реакції (на виклики Зовнішнього) і налаштованого «жити тут і зараз і в цю мить» (Організму). Дурніше – не придумати. Тому для нас є й універсальна Формула здоров’я. Ім'я її «Активуй». А так як, повторюю, все в Організмі налаштовано і працює згідно Необхідності, а це для діяльності ефективної виносних структур нашого тіла, біоробота, а саме для чутливості, та точних дій та реагування… ви ж відсахнетеся, або дасте здачі, коли на вас летить кулак?... То я мусив на це повторення вже відомого відволіктися... і в цій статті, вибачте.
Наприклад, ви звернули хоча би інколи увагу на стандартний рух своєї ноги чи руки (чи відчули, точніше). А чи відчуваєте ви час від часу «маску», створену вами на своєму обличчі? Змініть це. Вигідне і звичне – на невигідне. Бо похідним Формули здоров'я є: «Що вигідно для обличчя (йде перелік маніпуляторів біоробота) – не вигідно для здоров’я». Наприклад, ще така сенсфізіологіка цієї Формули здоров’я. Для Чого, а ви здогадайтеся, як я кажу «з трьох раз», люди люблять музику і спів. Та тому що, а це йдучи підсвідомістю за інтуїцією, люди саме зміною ритмів, вібрацій, сили та іншого звуків – так діють на «виносний апарат» свого біоробота вухо. А чи бачили ви своє вухо? Яке своєю формою… чогось нагадує-дублює (показує!) форму вашого мозку, вигляд і стан нирки, печінки, шлунку, інших органів і, навіть самого тіла людини, що ще у матці в стані розвитку і готовності, ось така є універсальною форма вуха, навіть відповідність тіла нашого до новонародження (головою вниз). Музика і спів – це завжди... незвичне, завжди «ламає звичність». А ніс? Чи не є різноманіття (див. аромотерапію) запахів теж технологією позбавлення звичності? (ви ж знаєте, що єдине чуття, а це – це запах, до себе пропускає мозок через гематоенцефалічний бар’єр. Запах саме своєю постійною «зміною звичного» ніколи (ніколи) не дозволить виникнути жодній хворобі мозку! (хвороба, ви пам’ятаєте, це реакція Організму на Зовнішнє, та реакція яка стала «звичною» і вигідною самому Організму і тим стала хронічною). А їжа… Дієти, як ви здогадалися, – це справа звична Тобто справа, дієти, хвороботворна та вбивча. Ті люди, що пропонують «їжу для здоров’я», і поширюють, зомбуючи, такі постулати, що «через неправильне харчування» є захворюваність та передчасна смертність – тупі люди. Адже такі не усвідомлюють ДЕ (Де?!) Знаходиться еліксир здоров’я людини та справності її біоробота, також життєдайності і життєрадісності. Він, цей еліксир, як ви вже здогадалися, у Формулі здоров’я подарованій мені «завжди молодим» поляком: «Що вигідно для тіла – невигідно для здоров’я». Перефразуємо її на аксіому медичної сенсфізіологіки: «Що звично стає для біоробота людини, тим більша шкода для його виносних агрегатів: рук, ніг, органів чуття тощо, та зовсім є невигідним для своєї постійної справності, необхідної для забезпечення виконання Місії Людини Розумної на цій Планеті».
… днями, як я кажу і всі лікарі так кажуть, «відпустив» пацієнта (очевидний метафоричний образ… що людей ми, лікарі, ніби прив’язуємо чи ув’язнюємо). Відпустив, бо вирівняв. Прийшла до мене повністю здорова людина. Констатую діагностичний факт. Але «перекошена»!!! (такі страшні болі хребта, що не рухнутися) – вже ойкав так..., аж скавучить). Виникає у нас просте питання: «ДЛЯ ЧОГО?!» пацієнта Організм, його біоробот, так ось «шуткує»?! (і це кпиниться над своїм господарем-Господом). Над Господа психікою. Страх – зашкалював у пацієнта в очах і поведінці! Все просто. Тіло шукає… А це, як зліквідувати - зручність! У пацієнта «робота така». Бути перекошеним на начальницькому кріслі з опорою на одну з рук. Ось і нарешті обридло Організмові. Таке знущання свідомим перекосом. І, головне, НЕПОВАГА до його, Організму цієї людини, місії: носити «голову на плечах» (а не збоку). От він і взявся: і створив Організм біль. А як ти нерви з постійного, звичного відповідно, положення на місце виставиш?! А «Його людина» замість того, щоби усвідомити причину болю, звичність, зачала втікати від болю "з перекосом" причому... Але постає таке просте питання; А як ти зможеш «втекти» з себе самого (точніше зі свого біоробота?! Зі шкіри-скафандру – не вискочити, лише можна – думкою, та ще роботою пальцями рук в атмосфері, як у боксі лабораторному з чимось. Не втечеш. Лише… суїцидом ще може. Або он «пошуком вигідності щоби не боліло»… Що означає єдине: це довести своє тіло, свого біоробота до операцій, після операції до каліцтва, після… це вже в «царство підземне».
Tags: біоробот, гравітаційне чуття, здоров'я, інтуїція
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments