sensfiziologika (sensfiziologika) wrote,
sensfiziologika
sensfiziologika

Хто з вас хоче відрегулювати легені та сечовий (їхню співпрацю)

Довідка. Я надаю для вас цю технологію, як алгоритмічну. Для того надаю, щоби ви, як сенсфізіологіки, змогли відрегулювати інші пари (див. нижче) систем вашого Організму (вашого біоробота) і саме за цим алгоритмом. А з ними і провести реновацію (перезавантаження) програм біоробота. Він, цей алгоритм, простий.

Згідно вікових даних Східної медицини, в Організмі людини співіснують, а також відповідно співпрацюють (як я кажу: «Так самісінько, як два кінці олівця») певні системи. Як і їх базові органи, енергетичні системи, іннервація, і т.д. і т.д.. Констатую: Всі системи нашого Організму мають… не близнюків, як два кінці ще не точеного олівця, а саме як протилежність один до одного кінців того ж олівця… «подібні але». І це – на всі рівнях циркуляцій. На всіх рівнях іннервації, роботи і т.д. (не стану перераховувати вже з моїх статей вам відоме). А візьму для ілюстрації пізнання – найпростіше. І це – завжди вам знайоме і видиме. Це стрілки годинника. Або вони сходяться разом «для чогось», показувати ЩОСЬ, або ж розходяться, теж «для чогось», показуючи ЩОСЬ, навіть на максимум. Наприклад, візьмемо, бо так і яскравіше, і зрозуміліше буде для усвідомлення парності в нашому Організмі, це коли годинникова стрілка стоїть на 12 год., а хвилинна, на 6 год.  (чи на 09 год. і 03 відповідно). Що є по факту розташування у просторі повною їх кінчиків, стрілок, Протилежність (образ стрілки попрошу зберегти у свідомості, їх дія – в Безкінечність, їхня дія і мета Ціль). Так ось є такі пари (по добовій циркуляції в них процесів та їхньої загально-органної енергетики по Організму тощо): 03-05 год. працюють в нашому Організмі  всі системи, органи, і до клітин-генів, що за них відповідають і собою, і своєю функцією, фізіологією та енергетикою – легені (стрілка годинника, наприклад, ми поставили її). А іншу стрілку годинника ми переміщуємо навпроти. Але саме в ці години, від 15 до 17 год., працює система сечового міхура (в нашому Організмі  це всі системи, органи, аж до клітин-генів, що за них відповідає сечовий: собою, своєю функцією, фізіологією та енергетикою).

Довідка. Продовжу перелік Протилежностей по добовому циклу:
05-07 год. товстий кишечник і… ті ж 05-07 протилежні у добі (але це 17-19 год.) нирки;
07-09 год. шлунок і 19-21 год. головний мозок;
09-11 год. селезінка, підшлункова залоза і 21-23 год. спинний мозок;
11-13 год. серце і 23-01 жовчний міхур;
13-15 год. тонкий кишечник і 01-03 печінка.

І цей, не забуваю повторювати основну засаду медичної сенсфізіологіки з цього факту та алгоритму взаємодій, такий ось зв’язок «цих двох», діє як і двох кінців олівця. Як це усвідомити. Просто. Торкніться одного кінця олівця – і протилежний зробить, саме протилежний, такий точнісінько рух! Загостріть одного кінця олівця і він зможе писати, а той «не загострений», тобто не активований, так не може. Або ж візьмемо «загостримо» (активуємо) обох… і тоді «писати» можемо такою ось парою, при чому, доки один пише, другий теж пише! (але в іншій, а це ПРОТИЛЕЖНІЙ, енергетичній та інформаційній реальності) і т.д.. Ще, наприклад, такий образ для усвідомлення алгоритму співжиття пар. Я штовхаю одним кінцем олівця щось. Тоді другий, хоча і є протилежність… теж штовхає! До слова. Я не буду «носа задирати», але така технологія діагностики ПРИЧИН захворювань (згідно навіть такого Закону науки сенсфізіологіки, як Закон Олівця, його похідний – це Закон Осі) шокує завжди: і своєю простотою, і своєю доступністю (без жодної апаратури!), і своєю відповідно «безкоштовністю», але, і це основне, повною достовірністю діагнозу причини того чи того захворювання чи тієї, чи тієї несправності у нашого біоробота (органу чи системи або ж виникнення болю та «Для Чогось» його хронізування).

Повторю, див. таблицю вище, я даю вам, як сенсфізіологікам, алгоритмію причинної діагностики проблем, а саме на такому ось прикладі взаємодії двох пар як легені та сечовий міхур (в усіх решти – аналогово). Суть алгоритму мислення (в цьому випадку, в решти пар аналогово) знаходиться у фазі, відповідаючи на питання «Для Чого?!». Ми з вами, наприклад, знаємо, що легені в дитинки, що народилася, розхлопуються першим вдихом (адже не дихалося атмосферою) і «стають як парашут». І вже завдяки чому той кисень, що згораючи в легенях дає тепло, згодом і допомагає «зіп’ястися на дві ноги бо підіймає-допомагає тепло від згорання кисню в просторі легегневому». Також кисень в легенях (читай: легені) згодом, по життю людини, втримує над поверхнею Планети «розумну голову» під час ходіння, стояння, сидіння… і це аж «до останнього видоху» (втримують легені своєю будовою в Людини Розумної тіло вертикальним – це лише в неї!!!). Адже заповнення простору вільним киснем в легенях людини на порядки більше від тварин… все так само, як і в космічній станції більше простору там де активно рухаються-проживають астронавти, а не так як у тварин – в них «все на місці», як в супутнику, наприклад, де немає потреби такої як в Людини Розумної антигравітаційності… бо ж вони, тварини, «на чотирьох або ж повзають притиснутими до поверхні землі».
А ось сечовий міхур, як Протилежність по добі легеням (системі легень, точніше буде)… той навпаки. Ні – не навпаки!!! Він теж, може і здивуєтеся, працює для вертикальності тіла… і «носіння тілом», на собі, «розумної голови». Як це усвідомити. Просто. Сечовий собою створює ефект відомої вам іграшки: Ванька-Встанька (штовхни її, а вона за рахунок тягарця на долі іграшки знову займає вертикальне положення). Вас, наприклад, штовхнули. То саме система сечового, що до речі показують і енергетичний, і вібраційний його меридіани, «повертає тіло у вертикальний стан», днями надавав для вас статтю «про зустріч у вусі всередині вібраційних та енергетичних меридіанів сечового міхура та тонкого кишечника (читай: де вестибулярний апарат, що забезпечує собою балансування тіла в стані вертикальному).

Довідка. Хоча я вже не раз про «ефект Ваньки-Встаньки» писав, а це залежність «всієї людини» від роботи сечового (саме наявності в ньому «тягарця із сечі») і залежності основного «показника людинності»  (вертикальності до поверхні Планети)… писав і писав… Та ось до цього безефективно часу мрію про те: «Що станеться, а це з медициною тіла людини, коли це Знання, я і про «повітряну кулю з легень» і про «тягарець Ваньки-Встаньки сечовий міхур» буде Людством усвідомлене?! Я вже не кажу про багато ще таких «забавок з біороботом» які тут презентує медична сенсфізіологіка.

Вони, ці дві системи – ПРОТИЛЕЖНІ. Але, одночасно, як вище писав на прикладі олівця, і «штовхають Щось» теж разом. Але одночасно і «щось пишуть» в Організмі… ніби протилежно, але те ж саме – навпроти «де той пише» (хтось з них один). І, а так найчастіше є, що один не є «загостреним» (відпочиває елементарно один «кінець олівця», і тому… як «не заточений») тоді всі роботи виконує Протилежність. Найчастіше, поглянте на свої олівці на столі, «пише інший кінець олівця». Теорія і філософія – закінчені (думаю вистачить). Щоби усвідомити взаєможиття та взаємодіяльність та взаємодію пар, див. список.
Сама технологія, що базується на цьому алгоритмі (усвідомите алгоритм – все решта – «щолкати будете»). Вона полягає або на «писанні обох», або «один пише, другий відпочиває» тощо, за Законом Олівця відповідно і стрілок годинникових: вони то сходяться-розходяться, то стають «ніби одна» на якійсь цифрі годинника, і так далі. Тоді. Тоді, якщо ми взяли приклад такої пари як легені і сечовий… Ми мусимо з вами визнати: що Хтось з цієї пари… Сечовим – не покеруєш, «характер такий», захотів – то мусиш бігти «шукати де, або по ногах, або в штани». А ось таким органом, що ним і «покерувати можна», є у нас з вами легені. Але легені самі по собі, це СИСТЕМА і енергетика певного ґенезу (див. У-Сін та теорію 6Кі професора Пак Джі Ву). Тоді візьміть і… «затримайте себе в матці», затримайте подих. І, чекайте. Відповідно Новонародження. Але не просто чекайте, а допоможі Організму. Для цього згадуйте постулат з трактатів: «Сечовий міхур зачинається з дна ока». Тоді ними, очима, прислухаючись відповідно до дна ока, покрутіть. Або ж просто потисніть-потискайте (чи мруженням, чи навіть руками) – неважливо. І, зверніть Увагу. Як це в певний момент чітко, вільно, інші епітети, запрацюють і ваші легені (ритм і свобода та свіжість дихання) і як запрацює також ніс… а після – і все-все решту-решту в Організмі вашого біоробота.
Tags: вертикальність, вестибуляція, левітація, легені, сечовий міхур
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments