?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry | Next Entry

Довідка. Я надаю для вас цю технологію, як алгоритмічну. Для того надаю, щоби ви, як сенсфізіологіки, змогли відрегулювати інші пари (див. нижче) систем вашого Організму (вашого біоробота) і саме за цим алгоритмом. А з ними і провести реновацію (перезавантаження) програм біоробота. Він, цей алгоритм, простий.

Згідно вікових даних Східної медицини, в Організмі людини співіснують, а також відповідно співпрацюють (як я кажу: «Так самісінько, як два кінці олівця») певні системи. Як і їх базові органи, енергетичні системи, іннервація, і т.д. і т.д.. Констатую: Всі системи нашого Організму мають… не близнюків, як два кінці ще не точеного олівця, а саме як протилежність один до одного кінців того ж олівця… «подібні але». І це – на всі рівнях циркуляцій. На всіх рівнях іннервації, роботи і т.д. (не стану перераховувати вже з моїх статей вам відоме). А візьму для ілюстрації пізнання – найпростіше. І це – завжди вам знайоме і видиме. Це стрілки годинника. Або вони сходяться разом «для чогось», показувати ЩОСЬ, або ж розходяться, теж «для чогось», показуючи ЩОСЬ, навіть на максимум. Наприклад, візьмемо, бо так і яскравіше, і зрозуміліше буде для усвідомлення парності в нашому Організмі, це коли годинникова стрілка стоїть на 12 год., а хвилинна, на 6 год.  (чи на 09 год. і 03 відповідно). Що є по факту розташування у просторі повною їх кінчиків, стрілок, Протилежність (образ стрілки попрошу зберегти у свідомості, їх дія – в Безкінечність, їхня дія і мета Ціль). Так ось є такі пари (по добовій циркуляції в них процесів та їхньої загально-органної енергетики по Організму тощо): 03-05 год. працюють в нашому Організмі  всі системи, органи, і до клітин-генів, що за них відповідають і собою, і своєю функцією, фізіологією та енергетикою – легені (стрілка годинника, наприклад, ми поставили її). А іншу стрілку годинника ми переміщуємо навпроти. Але саме в ці години, від 15 до 17 год., працює система сечового міхура (в нашому Організмі  це всі системи, органи, аж до клітин-генів, що за них відповідає сечовий: собою, своєю функцією, фізіологією та енергетикою).

Довідка. Продовжу перелік Протилежностей по добовому циклу:
05-07 год. товстий кишечник і… ті ж 05-07 протилежні у добі (але це 17-19 год.) нирки;
07-09 год. шлунок і 19-21 год. головний мозок;
09-11 год. селезінка, підшлункова залоза і 21-23 год. спинний мозок;
11-13 год. серце і 23-01 жовчний міхур;
13-15 год. тонкий кишечник і 01-03 печінка.

І цей, не забуваю повторювати основну засаду медичної сенсфізіологіки з цього факту та алгоритму взаємодій, такий ось зв’язок «цих двох», діє як і двох кінців олівця. Як це усвідомити. Просто. Торкніться одного кінця олівця – і протилежний зробить, саме протилежний, такий точнісінько рух! Загостріть одного кінця олівця і він зможе писати, а той «не загострений», тобто не активований, так не може. Або ж візьмемо «загостримо» (активуємо) обох… і тоді «писати» можемо такою ось парою, при чому, доки один пише, другий теж пише! (але в іншій, а це ПРОТИЛЕЖНІЙ, енергетичній та інформаційній реальності) і т.д.. Ще, наприклад, такий образ для усвідомлення алгоритму співжиття пар. Я штовхаю одним кінцем олівця щось. Тоді другий, хоча і є протилежність… теж штовхає! До слова. Я не буду «носа задирати», але така технологія діагностики ПРИЧИН захворювань (згідно навіть такого Закону науки сенсфізіологіки, як Закон Олівця, його похідний – це Закон Осі) шокує завжди: і своєю простотою, і своєю доступністю (без жодної апаратури!), і своєю відповідно «безкоштовністю», але, і це основне, повною достовірністю діагнозу причини того чи того захворювання чи тієї, чи тієї несправності у нашого біоробота (органу чи системи або ж виникнення болю та «Для Чогось» його хронізування).

Повторю, див. таблицю вище, я даю вам, як сенсфізіологікам, алгоритмію причинної діагностики проблем, а саме на такому ось прикладі взаємодії двох пар як легені та сечовий міхур (в усіх решти – аналогово). Суть алгоритму мислення (в цьому випадку, в решти пар аналогово) знаходиться у фазі, відповідаючи на питання «Для Чого?!». Ми з вами, наприклад, знаємо, що легені в дитинки, що народилася, розхлопуються першим вдихом (адже не дихалося атмосферою) і «стають як парашут». І вже завдяки чому той кисень, що згораючи в легенях дає тепло, згодом і допомагає «зіп’ястися на дві ноги бо підіймає-допомагає тепло від згорання кисню в просторі легегневому». Також кисень в легенях (читай: легені) згодом, по життю людини, втримує над поверхнею Планети «розумну голову» під час ходіння, стояння, сидіння… і це аж «до останнього видоху» (втримують легені своєю будовою в Людини Розумної тіло вертикальним – це лише в неї!!!). Адже заповнення простору вільним киснем в легенях людини на порядки більше від тварин… все так само, як і в космічній станції більше простору там де активно рухаються-проживають астронавти, а не так як у тварин – в них «все на місці», як в супутнику, наприклад, де немає потреби такої як в Людини Розумної антигравітаційності… бо ж вони, тварини, «на чотирьох або ж повзають притиснутими до поверхні землі».
А ось сечовий міхур, як Протилежність по добі легеням (системі легень, точніше буде)… той навпаки. Ні – не навпаки!!! Він теж, може і здивуєтеся, працює для вертикальності тіла… і «носіння тілом», на собі, «розумної голови». Як це усвідомити. Просто. Сечовий собою створює ефект відомої вам іграшки: Ванька-Встанька (штовхни її, а вона за рахунок тягарця на долі іграшки знову займає вертикальне положення). Вас, наприклад, штовхнули. То саме система сечового, що до речі показують і енергетичний, і вібраційний його меридіани, «повертає тіло у вертикальний стан», днями надавав для вас статтю «про зустріч у вусі всередині вібраційних та енергетичних меридіанів сечового міхура та тонкого кишечника (читай: де вестибулярний апарат, що забезпечує собою балансування тіла в стані вертикальному).

Довідка. Хоча я вже не раз про «ефект Ваньки-Встаньки» писав, а це залежність «всієї людини» від роботи сечового (саме наявності в ньому «тягарця із сечі») і залежності основного «показника людинності»  (вертикальності до поверхні Планети)… писав і писав… Та ось до цього безефективно часу мрію про те: «Що станеться, а це з медициною тіла людини, коли це Знання, я і про «повітряну кулю з легень» і про «тягарець Ваньки-Встаньки сечовий міхур» буде Людством усвідомлене?! Я вже не кажу про багато ще таких «забавок з біороботом» які тут презентує медична сенсфізіологіка.

Вони, ці дві системи – ПРОТИЛЕЖНІ. Але, одночасно, як вище писав на прикладі олівця, і «штовхають Щось» теж разом. Але одночасно і «щось пишуть» в Організмі… ніби протилежно, але те ж саме – навпроти «де той пише» (хтось з них один). І, а так найчастіше є, що один не є «загостреним» (відпочиває елементарно один «кінець олівця», і тому… як «не заточений») тоді всі роботи виконує Протилежність. Найчастіше, поглянте на свої олівці на столі, «пише інший кінець олівця». Теорія і філософія – закінчені (думаю вистачить). Щоби усвідомити взаєможиття та взаємодіяльність та взаємодію пар, див. список.
Сама технологія, що базується на цьому алгоритмі (усвідомите алгоритм – все решта – «щолкати будете»). Вона полягає або на «писанні обох», або «один пише, другий відпочиває» тощо, за Законом Олівця відповідно і стрілок годинникових: вони то сходяться-розходяться, то стають «ніби одна» на якійсь цифрі годинника, і так далі. Тоді. Тоді, якщо ми взяли приклад такої пари як легені і сечовий… Ми мусимо з вами визнати: що Хтось з цієї пари… Сечовим – не покеруєш, «характер такий», захотів – то мусиш бігти «шукати де, або по ногах, або в штани». А ось таким органом, що ним і «покерувати можна», є у нас з вами легені. Але легені самі по собі, це СИСТЕМА і енергетика певного ґенезу (див. У-Сін та теорію 6Кі професора Пак Джі Ву). Тоді візьміть і… «затримайте себе в матці», затримайте подих. І, чекайте. Відповідно Новонародження. Але не просто чекайте, а допоможі Організму. Для цього згадуйте постулат з трактатів: «Сечовий міхур зачинається з дна ока». Тоді ними, очима, прислухаючись відповідно до дна ока, покрутіть. Або ж просто потисніть-потискайте (чи мруженням, чи навіть руками) – неважливо. І, зверніть Увагу. Як це в певний момент чітко, вільно, інші епітети, запрацюють і ваші легені (ритм і свобода та свіжість дихання) і як запрацює також ніс… а після – і все-все решту-решту в Організмі вашого біоробота.

Latest Month

October 2019
S M T W T F S
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Tags

Powered by LiveJournal.com
Designed by Lilia Ahner