?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry | Next Entry

(заголовок статті надто довгий, а тому не мельдується в Живому Журналі, бо ще до наявного у заголовку потрібно додати: "а також нетримання сечі в зрілому віці") .
Що, скажіть мені, роблять, батьки, коли хочуть щоби їхнє чадо зробило «сю-сю тренінг», коротше щоби попісяло, бо «захоче, а буде ніяк»? Включають кран. Вода дзюрчить. Чи з чашки водичку ллють, вона теж дзюрчить, і... і… «процес пішов».

Ми, як сенсфізіологіки, знаємо Для Чого так відбувається. Адже в поміч нам усвідомлення даних китайської медицини про енергетичний та вібраційний, тут основний в «процесі», меридіани сечового міхура (та паралельно ще і нирок!)… Знаємо ж ми аксіому: «Нирки відкривають та закривають отвори організму» (вам вже відома-відома ця цитата). Вона з трактату Жовтого Імператора... Та і як, скажіть мені, зробити сю-сю, а це без того "щоби отвір не відкрився"?! Ніяк це точно! І ми знаємо з вами про те, що він же ж, а це енергетичний меридіан сечового зачинається в оку (з дна його). Натомість, його вібраційний однойменний меридіан... це той, що собою «ніби підпирає» вухо (привіт сечовим міхурам... каплавухих, чи в яких мочка вуха прирощена або ж активно висить, або наповнена і сильна (!), також, привіт, сережконосцям тощо.. Мацніть себе за своїм вухом, де бугри, і там така є, чи "не є", зовнішня складка від бугрів до вуха… і будете знати 1. Як працює ваш … сечовий міхур; (повна, до речі, його діагностика): болить там чи не болить, свербить там чи не свербить, сухо чи потіє, гаряче чи прохолодно і т.д.. І саме по тому ж місцю, діагностика всіх (всіх!) його захворювань (окрема тема медичної сенсфізіологіки); 2. Знаємо, що саме «там за вухом зустрічається вся вода Організму». Адже, піхдодячи до цього місця за вухом, вібрація (дія лімфи, а це і є вода) входить у вухо, і вже там, всерендині вуха, від вібрацій звуків зовнішнього світу, домінантно переходить у  меридіан тонкого кишечника (зустрічаються вони у вусі, точніше буде) . І, що важливо нам з вами усвідомити, що і вібраційним, і енергетичним меридіаном тонкий кишечник зустрічається з сечовим (але лише з енергетичним, колись, Для Чого так, розкажу).  Хохма від медичної сенсфізіологіки: Зачесалося у вусі – знай! – що це зустрілитися хочуть ці два меридіани! Але їм ЩОСЬ не дає це зробити. Тоді вони своєю вібрацією, а це «голос» вібраційного меридіану, намагаються «докричатися» і один до одного, а , до вас, свербінням, чи то виділеннями з вуха, чи то запаленям тощо.. Почесав у вусі мізинцем, поковирявся, навіть коржним пальцем рук по черзі (без травм, проошу) і тим взяв і поєднав їхні бажання (Слава Вам! за це, скажуть вам ці два, і тонкого, і сечового, меридіани). Адже один, це тонкий кишечник, сприймає воду від зовнішнього світу і структуризує її на молекули (щоби впровадити в Організм по потребі стркуктуризовану а не "скопом" воду).

Довідка. Тонкий кишечник в нашому тілі-біороботі, це так само, як цех пошти, де розбираються і сортуються всі необхідні ремонтні та будівельні матеріали, бо ми по великому рахунку складаємося з води. І лише, а це мікродрібниці, до води в Організмі додаються для створення і ремонту "себе хорошого" (хороший по факту, раз ще живете... дякую в першу чергу... ТОНКОМУ КИШЕЧНИКУ). А ви, цього факту, очевидно ще не знали? Але знаєте який головний-основний симптом проблем тонкого кишечника? Його показує стан і т.д. ПУПА. А будувалося ваше тіло..? Тим, що відрізалося при народженні.

Другий, я вже про сечовий, собою викидає розхідні, а це вже "вживані і вживані" молекули води, що перенасичені на них записаною інформацією, та, вже тим своїм станом стають не потрібними в Організмі. Пам'ятаєте Для Чого ми виводим з Організму воду-сечу. Це для виносу (вносу в кору Планети) тієї інформації, що наш біоробот "назбирав" за ті години, від сю-сю до сю-сю, своєї діяльності, як біоробота, на цій Планеті (все так само, як он земний апарат на Марсі!)! (знак оклику мною спеціально поставлено, щоби ви усвідомили: і свою функцію на цій Планеті, і особливо функцію біоробота... який, за аналогією з марсоходом, - можна назвати землеходом (ми і наше тіло). Сечовий собою викидає-виносить (з сечею при сечовиділенні) "якби непотріб нам", але величезний ПОТРІБ для Планети!!! Вона зчитує цю інформацію. а це з кристалів сечі на яких ця інформація є записаною (і при тому її легко зчитувати грунтованими водами)... Та що я повторююся вам про вам вже відоме (кому не відоме, то див. технології розмови біоробота з Планетою під тегом СЮ-СЮ треніг тощо).  І ось… уявили? Щось між ними, тонким кишечником і сечовим вийшла «нестиковка інформаційна» - тому і "кричать" один до одного: і через це: то у вусі чешеться-свербить, то у вусі дзвенить, то  ніби борушкається  (така ось для нас причинна діагностика «проблем з вухами всередині їх»). А це також, включаючи і заглохання та згодом і глухоту.

Ми, як сенсфізіологіки, знаємо (див. тезу про «вратника Організму – нирки») що окорухові м’язи, що працюють і в день і, що важливо тут усвідомити, і в ніч, що вони,... як і серце та дихання!!! Але ж вони, окорухові м'язи, все-таки повне господарство нирок (учасників сю-сю тренінгу діток, або ж вас, коли приспічить поспішити з =цим процесом "бо не буде де"). Та тому, що вібраційний меридіан нирок, як учасник «процесу», то він закінчує свій хід підпираючи череп саме там, де знаходяться в продовгуватому миозкові окорухові нерви. Також нам з вами відомо про те, що репродуктивністю тіла людини (можливості статевої сфери, можна так сказати) теж керують нирки. І т.д.  То Хто нам  з вами – недає?! Це щоби досягти тих ефектів, що презентовані назвою статті, декілька раз на добу робиться ця «процедура» (сю-сю тренінг) - полгодьтеся, а то і вночі "бігаєте", а це взяти і… включити в туалеті трошечки кран, хай подзюрчить цівочкою. Або ж брати з собою, коли «процедура реновації функції на цій Планеті біоробота... мусить бути на природі» чашку з водою, пляшку з водою, і… потихеньку «подзюрчати». Для Чого? Та вся ця дія, всі ці дії, які я перераховував вище, відбудуться за рахунок  вам відомого Закону мекдичної сенсфізіологіки (Закону профілактики, діагностики, терапії-реновації до стану справності нашого біоробота). і цей Закон: «Все навпаки!» (досягнення результатів за рахунок протилежної взаємодії (бо тут МУСЯТЬ!) двох Протилежностей, як і двох кінців олівця). Ще одне. Так як наш Організм має «голову на плечах», тобто його основна задача: і себе захистити від агресивного зовнішнього всього, і ще й перенести «розумну голову» (космонавта в собі, як землеході) з п.А .до п.Б, і то зробити без жодних проблемі падінь, о зверніть Увагу при "процесі" на своє… обличя.

Довідка. Все ніяк не зберуся, бо он лінивий до нестяму, а "не зберуся-не насмілюся-часу не вистачає, у моєму, лінивому, житті" це показати світові (через вас відповідно якщо поширите) мою секретну діагностичну зброю. Це схему вібраційних меридіанів, як вони проходять по обличчю. Насправді їх шлях (не ті стандартні ходи під назвою «сухожильно-м’язеві меридіани» що повсюдно малюються… без знання їх трансцендентального, а це ВІБРАЦІЙНОГО значення для нашого з вами Організму). Організм... Організм... "відкрий своє личико" (дивилися супер фільм "Біле Сонце в пустелі?) "Гюльчатай, відкрий личико" (обличчя організму, це буде точніше, свого біоробота, і, на якому, "все про тіло" і про "космонавта" чітко написано). Показати хід вібрацій фасцій та лімфопотоку (саме по обличчю). Колись, як перестану лінуватися, таки зроблю.

Таким чином. Якщо наш біоробот (тіло) має таку надважливу задачу:, а це сечою вивести поза себе, поза скафандру-шкіри в якому він біоробот розташований інформацію, то він так і буде захищеним від «смертельних жартів» Зовнішнього середовища та атомосфери цієї Планети. Тоді нам залишається «попрацювати очима». Саме під час «процесу». Та, інколи, допомогти їм, окоруховим м’язам та одноіменному НАДВАЖЛИВОМУ нерву, – це м’язами обличчя. І, що особливо важливо, особливо важливо, рухом підборіддям.

Довідка Є наша з вами система діагностики по стану та будові підборіддя. Вона проста «до не можу». Коли щось на підборідді діється, прищ вискочив наприклад, то це «прищ вискочив, бо в сечовому йде точно такий запальний процес... і прищ вискочив» (така оь діагностична тотожність!) і т.д.. А ось будова, чи то «квадратніть» нижньої щелепи, чи то «гострота» підборіддя, чи який вигляд бороди, чи то який у вас прикус, чи стан росту зубів нижньої, та і верхньої, бо вони взажємо залежні, як і зміщення нижньої щелепи чи всередину, чи назовні, – це все «від нирок».

Порухати під час "дзюрчальної допомоги сю-сю" очима – це не лише взяти і «просто порухати», але, що набагато краще буде, це РОЗДИВИТИСЯ деталь чогось що спереду, а згодом і по боках. і, гарантую, гарантує медична сенсфізіологіка, ви почуєте результат під час «сю-сю тренінгу»… Це, і як зміниться вираз самого обличчя, на щасливо-усміхнене, і як «за струменить» з вашого сечового, і як, а це відразу ж, підтягнеться догори матка (ставатиме на своє природне місце), і як запрацює, справно і дуже справно, простата і т.д. Лише потрібно ще буде вам під час "дзюрчальної процедури", струситися кістяком. Як це? Ви вже знаєте, як. Так само, як із себе струшують воду собаки (хто не бачив… вийдіть і линніть води на найближчу собачку, не дуже лийте, хай «продемонструє як треба!»).

І… І все! Які ми все-таки з вами Homo Sensus! А це ж Люди Свідомі! А це, ми завжди, для пересічних, тобто ще Homo Sapiensiv, «дуже хитрі»! (по типу відомого виразу Петра Першого: "Голь на видумкі хітра". Чи хто би звернув Увагу? На таку чисто фізіологічну дію, як сечовиділення, та на реакцію цієї дії, а це сечовиділення, на звук води та скорочення від цього кращого сечового міхура? (перистальтики, формування сечовим свого ФО, співпраці сечового з його нервом паравертебральної нервової систем, як і співпрацею зони в мозку, що відповідає і за сечовий, і за процес сечовиділення... Чи звернули би без медичної сенсфізхіологіки і на те, що слух – це є «пропозицією викинути з себе непотріб»: і фізіологічний, і енергетичний, і емоційний, і – ментальний. І на те, звернути Увагу, що таке паралельгне дзюрчання води та сечі викликає пречудову співпрацю тонкого кишечника, як «набувача чистої і до вживання води» і сечового міхура, як каналізації (каналізування вже використаної води, як і воджа, що йде в каналізацію в кухні-душі-туалеті. А як би ми оцінили, без сенсфізіологіки, що і таке, оце ЗАГОСТРЕННЯ слуху, бо ж «"есь щось задзюрчало" це є дослідженням «Що воно таке?» (акцентування та медитація). А це... затамуйте подих! Практично є Просвітлення, яке досягав Будда (сю-сю - це і є "досягнення стану Будди", див. надбання після медитації). Але і паралельно, дослідження це концентрує Підсвідомість, адже може це бути сама небезпека… по типу... Он комар цим методом "дзюрчання"  користується. А це для того, щоб шкіра напнулася, а напнуту (надуту типу) гумову кульку буде набагато легше проколоти своїм "крововідбирачем" (от, теж «хитрун», як і ми, Люди Свідомі).

Довідка. Ця технологія має ще й такий побічний, окрім вказаних мною в заголовку, ефект ( див. хід вібраційного меридіану сечового та енергетичного нирок). Вона ліквідує у вас… якщо маєте, ліквідує у вас… якщо маєте, ліквідує ПУЗО! Адже ви перестанете, бо «все працює як треба», постійно «падати назад» (що й робить людину пузатою), бо живіт мусить собою, своєю вагою, врятувати тіло від падіння назал, а тому і є він, і росте (див. мої статті про сенсфізіологіку пуза і пузатості в моєму Живому Журналі, за тегами).

Он як пузо потрібно знищувати. Не дієтами та знущаннями над тілом різноманітними гімнастиками-вправами, а дзюрчанням з крану, чи з чашки води, чи з пляшки з водою, під час сю-сю. Або, наприклад, як вже знаєте, мати дзюрчання води ззовні і постояти «на всі чотири сторони». Щоби, і це відразу, побачити-відчути, як пузо втягнеться-підтягнеться і зникне. При чому запрацюють нормативно і всі органи і системи, це вже ті, що «дзюрчання не замовляли», але ж  вони працюють «на воду»: наприклад, товстий кишечник займається розподілом води і її зберіганням, а, наприклад, легені, то ті взагалі практичну більшість молекул води впроваджують в Організм (до 3-х літрів на добу!) і т.д., цПерераховувані мною, це ті, що ЗВИКЛИ працювати «аби як та, аби так». Вони ніби парокинуться від цього звучання-дзюрчання..

Latest Month

August 2019
S M T W T F S
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Tags

Powered by LiveJournal.com
Designed by Lilia Ahner