sensfiziologika (sensfiziologika) wrote,
sensfiziologika
sensfiziologika

Як «відремонтувати» зір… і паралельно позбавитися простатиту, випадання матки і решту її проблем

(заголовок статті надто довгий, а тому не мельдується в Живому Журналі, бо ще до наявного у заголовку потрібно додати: "а також нетримання сечі в зрілому віці") .
Що, скажіть мені, роблять, батьки, коли хочуть щоби їхнє чадо зробило «сю-сю тренінг», коротше щоби попісяло, бо «захоче, а буде ніяк»? Включають кран. Вода дзюрчить. Чи з чашки водичку ллють, вона теж дзюрчить, і... і… «процес пішов».

Ми, як сенсфізіологіки, знаємо Для Чого так відбувається. Адже в поміч нам усвідомлення даних китайської медицини про енергетичний та вібраційний, тут основний в «процесі», меридіани сечового міхура (та паралельно ще і нирок!)… Знаємо ж ми аксіому: «Нирки відкривають та закривають отвори організму» (вам вже відома-відома ця цитата). Вона з трактату Жовтого Імператора... Та і як, скажіть мені, зробити сю-сю, а це без того "щоби отвір не відкрився"?! Ніяк це точно! І ми знаємо з вами про те, що він же ж, а це енергетичний меридіан сечового зачинається в оку (з дна його). Натомість, його вібраційний однойменний меридіан... це той, що собою «ніби підпирає» вухо (привіт сечовим міхурам... каплавухих, чи в яких мочка вуха прирощена або ж активно висить, або наповнена і сильна (!), також, привіт, сережконосцям тощо.. Мацніть себе за своїм вухом, де бугри, і там така є, чи "не є", зовнішня складка від бугрів до вуха… і будете знати 1. Як працює ваш … сечовий міхур; (повна, до речі, його діагностика): болить там чи не болить, свербить там чи не свербить, сухо чи потіє, гаряче чи прохолодно і т.д.. І саме по тому ж місцю, діагностика всіх (всіх!) його захворювань (окрема тема медичної сенсфізіологіки); 2. Знаємо, що саме «там за вухом зустрічається вся вода Організму». Адже, піхдодячи до цього місця за вухом, вібрація (дія лімфи, а це і є вода) входить у вухо, і вже там, всерендині вуха, від вібрацій звуків зовнішнього світу, домінантно переходить у  меридіан тонкого кишечника (зустрічаються вони у вусі, точніше буде) . І, що важливо нам з вами усвідомити, що і вібраційним, і енергетичним меридіаном тонкий кишечник зустрічається з сечовим (але лише з енергетичним, колись, Для Чого так, розкажу).  Хохма від медичної сенсфізіологіки: Зачесалося у вусі – знай! – що це зустрілитися хочуть ці два меридіани! Але їм ЩОСЬ не дає це зробити. Тоді вони своєю вібрацією, а це «голос» вібраційного меридіану, намагаються «докричатися» і один до одного, а , до вас, свербінням, чи то виділеннями з вуха, чи то запаленям тощо.. Почесав у вусі мізинцем, поковирявся, навіть коржним пальцем рук по черзі (без травм, проошу) і тим взяв і поєднав їхні бажання (Слава Вам! за це, скажуть вам ці два, і тонкого, і сечового, меридіани). Адже один, це тонкий кишечник, сприймає воду від зовнішнього світу і структуризує її на молекули (щоби впровадити в Організм по потребі стркуктуризовану а не "скопом" воду).

Довідка. Тонкий кишечник в нашому тілі-біороботі, це так само, як цех пошти, де розбираються і сортуються всі необхідні ремонтні та будівельні матеріали, бо ми по великому рахунку складаємося з води. І лише, а це мікродрібниці, до води в Організмі додаються для створення і ремонту "себе хорошого" (хороший по факту, раз ще живете... дякую в першу чергу... ТОНКОМУ КИШЕЧНИКУ). А ви, цього факту, очевидно ще не знали? Але знаєте який головний-основний симптом проблем тонкого кишечника? Його показує стан і т.д. ПУПА. А будувалося ваше тіло..? Тим, що відрізалося при народженні.

Другий, я вже про сечовий, собою викидає розхідні, а це вже "вживані і вживані" молекули води, що перенасичені на них записаною інформацією, та, вже тим своїм станом стають не потрібними в Організмі. Пам'ятаєте Для Чого ми виводим з Організму воду-сечу. Це для виносу (вносу в кору Планети) тієї інформації, що наш біоробот "назбирав" за ті години, від сю-сю до сю-сю, своєї діяльності, як біоробота, на цій Планеті (все так само, як он земний апарат на Марсі!)! (знак оклику мною спеціально поставлено, щоби ви усвідомили: і свою функцію на цій Планеті, і особливо функцію біоробота... який, за аналогією з марсоходом, - можна назвати землеходом (ми і наше тіло). Сечовий собою викидає-виносить (з сечею при сечовиділенні) "якби непотріб нам", але величезний ПОТРІБ для Планети!!! Вона зчитує цю інформацію. а це з кристалів сечі на яких ця інформація є записаною (і при тому її легко зчитувати грунтованими водами)... Та що я повторююся вам про вам вже відоме (кому не відоме, то див. технології розмови біоробота з Планетою під тегом СЮ-СЮ треніг тощо).  І ось… уявили? Щось між ними, тонким кишечником і сечовим вийшла «нестиковка інформаційна» - тому і "кричать" один до одного: і через це: то у вусі чешеться-свербить, то у вусі дзвенить, то  ніби борушкається  (така ось для нас причинна діагностика «проблем з вухами всередині їх»). А це також, включаючи і заглохання та згодом і глухоту.

Ми, як сенсфізіологіки, знаємо (див. тезу про «вратника Організму – нирки») що окорухові м’язи, що працюють і в день і, що важливо тут усвідомити, і в ніч, що вони,... як і серце та дихання!!! Але ж вони, окорухові м'язи, все-таки повне господарство нирок (учасників сю-сю тренінгу діток, або ж вас, коли приспічить поспішити з =цим процесом "бо не буде де"). Та тому, що вібраційний меридіан нирок, як учасник «процесу», то він закінчує свій хід підпираючи череп саме там, де знаходяться в продовгуватому миозкові окорухові нерви. Також нам з вами відомо про те, що репродуктивністю тіла людини (можливості статевої сфери, можна так сказати) теж керують нирки. І т.д.  То Хто нам  з вами – недає?! Це щоби досягти тих ефектів, що презентовані назвою статті, декілька раз на добу робиться ця «процедура» (сю-сю тренінг) - полгодьтеся, а то і вночі "бігаєте", а це взяти і… включити в туалеті трошечки кран, хай подзюрчить цівочкою. Або ж брати з собою, коли «процедура реновації функції на цій Планеті біоробота... мусить бути на природі» чашку з водою, пляшку з водою, і… потихеньку «подзюрчати». Для Чого? Та вся ця дія, всі ці дії, які я перераховував вище, відбудуться за рахунок  вам відомого Закону мекдичної сенсфізіологіки (Закону профілактики, діагностики, терапії-реновації до стану справності нашого біоробота). і цей Закон: «Все навпаки!» (досягнення результатів за рахунок протилежної взаємодії (бо тут МУСЯТЬ!) двох Протилежностей, як і двох кінців олівця). Ще одне. Так як наш Організм має «голову на плечах», тобто його основна задача: і себе захистити від агресивного зовнішнього всього, і ще й перенести «розумну голову» (космонавта в собі, як землеході) з п.А .до п.Б, і то зробити без жодних проблемі падінь, о зверніть Увагу при "процесі" на своє… обличя.

Довідка. Все ніяк не зберуся, бо он лінивий до нестяму, а "не зберуся-не насмілюся-часу не вистачає, у моєму, лінивому, житті" це показати світові (через вас відповідно якщо поширите) мою секретну діагностичну зброю. Це схему вібраційних меридіанів, як вони проходять по обличчю. Насправді їх шлях (не ті стандартні ходи під назвою «сухожильно-м’язеві меридіани» що повсюдно малюються… без знання їх трансцендентального, а це ВІБРАЦІЙНОГО значення для нашого з вами Організму). Організм... Організм... "відкрий своє личико" (дивилися супер фільм "Біле Сонце в пустелі?) "Гюльчатай, відкрий личико" (обличчя організму, це буде точніше, свого біоробота, і, на якому, "все про тіло" і про "космонавта" чітко написано). Показати хід вібрацій фасцій та лімфопотоку (саме по обличчю). Колись, як перестану лінуватися, таки зроблю.

Таким чином. Якщо наш біоробот (тіло) має таку надважливу задачу:, а це сечою вивести поза себе, поза скафандру-шкіри в якому він біоробот розташований інформацію, то він так і буде захищеним від «смертельних жартів» Зовнішнього середовища та атомосфери цієї Планети. Тоді нам залишається «попрацювати очима». Саме під час «процесу». Та, інколи, допомогти їм, окоруховим м’язам та одноіменному НАДВАЖЛИВОМУ нерву, – це м’язами обличчя. І, що особливо важливо, особливо важливо, рухом підборіддям.

Довідка Є наша з вами система діагностики по стану та будові підборіддя. Вона проста «до не можу». Коли щось на підборідді діється, прищ вискочив наприклад, то це «прищ вискочив, бо в сечовому йде точно такий запальний процес... і прищ вискочив» (така оь діагностична тотожність!) і т.д.. А ось будова, чи то «квадратніть» нижньої щелепи, чи то «гострота» підборіддя, чи який вигляд бороди, чи то який у вас прикус, чи стан росту зубів нижньої, та і верхньої, бо вони взажємо залежні, як і зміщення нижньої щелепи чи всередину, чи назовні, – це все «від нирок».

Порухати під час "дзюрчальної допомоги сю-сю" очима – це не лише взяти і «просто порухати», але, що набагато краще буде, це РОЗДИВИТИСЯ деталь чогось що спереду, а згодом і по боках. і, гарантую, гарантує медична сенсфізіологіка, ви почуєте результат під час «сю-сю тренінгу»… Це, і як зміниться вираз самого обличчя, на щасливо-усміхнене, і як «за струменить» з вашого сечового, і як, а це відразу ж, підтягнеться догори матка (ставатиме на своє природне місце), і як запрацює, справно і дуже справно, простата і т.д. Лише потрібно ще буде вам під час "дзюрчальної процедури", струситися кістяком. Як це? Ви вже знаєте, як. Так само, як із себе струшують воду собаки (хто не бачив… вийдіть і линніть води на найближчу собачку, не дуже лийте, хай «продемонструє як треба!»).

І… І все! Які ми все-таки з вами Homo Sensus! А це ж Люди Свідомі! А це, ми завжди, для пересічних, тобто ще Homo Sapiensiv, «дуже хитрі»! (по типу відомого виразу Петра Першого: "Голь на видумкі хітра". Чи хто би звернув Увагу? На таку чисто фізіологічну дію, як сечовиділення, та на реакцію цієї дії, а це сечовиділення, на звук води та скорочення від цього кращого сечового міхура? (перистальтики, формування сечовим свого ФО, співпраці сечового з його нервом паравертебральної нервової систем, як і співпрацею зони в мозку, що відповідає і за сечовий, і за процес сечовиділення... Чи звернули би без медичної сенсфізхіологіки і на те, що слух – це є «пропозицією викинути з себе непотріб»: і фізіологічний, і енергетичний, і емоційний, і – ментальний. І на те, звернути Увагу, що таке паралельгне дзюрчання води та сечі викликає пречудову співпрацю тонкого кишечника, як «набувача чистої і до вживання води» і сечового міхура, як каналізації (каналізування вже використаної води, як і воджа, що йде в каналізацію в кухні-душі-туалеті. А як би ми оцінили, без сенсфізіологіки, що і таке, оце ЗАГОСТРЕННЯ слуху, бо ж «"есь щось задзюрчало" це є дослідженням «Що воно таке?» (акцентування та медитація). А це... затамуйте подих! Практично є Просвітлення, яке досягав Будда (сю-сю - це і є "досягнення стану Будди", див. надбання після медитації). Але і паралельно, дослідження це концентрує Підсвідомість, адже може це бути сама небезпека… по типу... Он комар цим методом "дзюрчання"  користується. А це для того, щоб шкіра напнулася, а напнуту (надуту типу) гумову кульку буде набагато легше проколоти своїм "крововідбирачем" (от, теж «хитрун», як і ми, Люди Свідомі).

Довідка. Ця технологія має ще й такий побічний, окрім вказаних мною в заголовку, ефект ( див. хід вібраційного меридіану сечового та енергетичного нирок). Вона ліквідує у вас… якщо маєте, ліквідує у вас… якщо маєте, ліквідує ПУЗО! Адже ви перестанете, бо «все працює як треба», постійно «падати назад» (що й робить людину пузатою), бо живіт мусить собою, своєю вагою, врятувати тіло від падіння назал, а тому і є він, і росте (див. мої статті про сенсфізіологіку пуза і пузатості в моєму Живому Журналі, за тегами).

Он як пузо потрібно знищувати. Не дієтами та знущаннями над тілом різноманітними гімнастиками-вправами, а дзюрчанням з крану, чи з чашки води, чи з пляшки з водою, під час сю-сю. Або, наприклад, як вже знаєте, мати дзюрчання води ззовні і постояти «на всі чотири сторони». Щоби, і це відразу, побачити-відчути, як пузо втягнеться-підтягнеться і зникне. При чому запрацюють нормативно і всі органи і системи, це вже ті, що «дзюрчання не замовляли», але ж  вони працюють «на воду»: наприклад, товстий кишечник займається розподілом води і її зберіганням, а, наприклад, легені, то ті взагалі практичну більшість молекул води впроваджують в Організм (до 3-х літрів на добу!) і т.д., цПерераховувані мною, це ті, що ЗВИКЛИ працювати «аби як та, аби так». Вони ніби парокинуться від цього звучання-дзюрчання..
Tags: СЮ-СЮ тренінг, зір, матка, очі, простата, сечовиділення, сечовий міхур
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments