?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry | Next Entry

Прочитаєш – ось таке (трохи скоротив-модифікував, але важлива суть): Одна з ознак здорової врівноваженої особистості та здоров’я людини - здатність говорити і діяти прямо, по найкоротшій траєкторії. Без удаваної скромності, без епатажу, без натяків і двозначностей - відразу до справи і самої суті. З іншого боку, людина неврівноважена і невпевнена у собі змушена діяти обхідними шляхами - маніпулювати, брехати і всіляко викручуватися (виділено мною). Це спостереження можна використовувати в якості детектора власних слабкостей, але також і для тренування стану здоров’я: і психічного, і фізичного. Всякий раз, коли прямий шлях до мети чомусь лякає, варто задуматися, через стан якого хворого місця (виділене мною) так не хочеться діяти прямо. А потім ... набратися духу і все-таки ризикнути зіграти у відкриту, без ходінь навкруги… трохи практики, і ніяких хворих місць не залишиться.

Для Чого (див. засади медичної сенсфізіологіки) і це не дивлячись на те, що до цієї шедевріальної технології усвідомлення себе, свого ментального та фізичного здоров’я, і «додати здається нічого», мною зроблені два виділення. Давайте посенсфізіологізуємо: «Всіляко викручуватися»… це ж, за думкою та ідеєю «викручування», ми самі ж примушуємо так само і своє тіло, а це свого біоробота, теж «викручуватися». Таким чином, візьміть ніби ви викручуєте мокру шмату, ми, а це так, вичавлюємо з себе ВОДУ, припиняючи цим циркуляції в Організмі і крові, і лімфи! Засихаємо, зліплюємося, а тому і старіємо. Згадайте дані науки фізіології: «Старіння клітин організму (читай: і самої людини) зачинається з моменту початку втрати клітинами води». Та ще і до того ж, а саме «викручуванням» спотворюємо ФО свого тіла «на потребу» неадкватної, нормі, ситуації, ламаючи механізми гомеостазу «викручуваннями». А також, уявіть цю «викручену» істоту, а це нашого біоробота, тіло, і ту Людину, що в ньому «працює-живе»?! Ця ситуація  і створює, через «викрученість», ті чи ті хвороби-захворювання-несправності. Робимо цікавий з представлених тез висновок: Викручування, маніпулювання, брехливість тощо, є станом ліквідації здоров’я у своєму біороботі, блокування особою в ньому своєю ментальністю і «характером» нормальних реакцій на загрози від Зовнішнього середовища. І – «на тобі за це!» – Хвороба.

Друге, що важливо нам, як сенсфізіологікам, як Людям Свідомим, взнати. А це на базі другої мною виділеної тези: «через стан якого хворого місця»… виникає тобто така реакція психіки, як "викручування і т. п." (може болить десь і щось) чи якась сидиь у тілі і не виходить не дивлячись на лікування, хворість чи хвороба... по місцю відповідно їхньому в Організмі судимо.. Тепер ми з вами зможемо, а це і достовірно, і досконало, поставити ДІАГНОЗ (причинний)! Причому – будь якої хвороби. Виходячи з такої поведінки нашого тіла, як продукування ним певної хвороби та її хронізування, нездольності певнеої частини тіла, чи органу (ми з вами знаємо, що вироблення певної хвороби самим Організмом біоробота, це лише РЕАКЦІЯ). Він, біоробот, намагається таким чином, а це через хворобу, а це, як зворотній ракурс у вигляді своїх реакцій на посили психіки людини, врятуватися і врятувати! Реагуючи так, хворобою, біоробот намагається далі і далі створювати те, що вже маєте, див. своє хронічне захворювання, що і виникло «від викручування, брехень, маніпулювання», чи інший такий посил психіки до біоробота. І зовсім немає ніякого повірте значення, яким захворюванням рятує вас і себе одночасно ваше тіло, ваш біоробот, чи то тиск, чи то «коліно,чи хребет болить», чи навіть онко. Радійте, такій його, нашого біоробота, наснагою – жити і реагувати! І тим, врятувати і своє життя, як біоробота, і надати собою, а це такою реакцією, як Хвороба (так мислить біоробот) можливість «своєї Людини» ще «трохи пожити».

Довідка. Тобто, а це вже буде основним висновком з прочитаного вище, термін життя і термін стану здоров'я конкретної людини адекватно залежить, а також кореспондує, з можливістю відходу від таких звичок: викручування, маніпулювання, неправдивості, і те інше подібне, а, натомість, біоробот постійно і «вперто», бо ж того варте, хоче теж набувати «прямоти і прямоточності психіки і характеру» (це щось по типу… ще радив такий Ісус Христос «Кажіть завжди на так – так, на ні – ні, і буде Царство Небесне Ваше» (не дослівно). Точніше, натомість «викручувань» і т.п. вчіться СВІДОМОСТІ, як ментальної правдивості іправоти. Це і складна, і односчасно надзвичайно (див. Ісуса рекомендацію) проста ментальна робота, кожного з нас, з вироблення такої «звички» (навику) своєї Фізіологічної культури як культури Homo Sensus, Людини Свідомої.

Latest Month

May 2019
S M T W T F S
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

Tags

Powered by LiveJournal.com
Designed by Lilia Ahner