?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry | Next Entry

Як ви пам'ятаєте, що я щорічно намагаюся врятувати багато життів українців в цей період активації захворюваності та передчасної смертності (див. статті в Живому Журналі за відповідними тегами). От і сьогодні вирішив когось та врятувати. Якщо, наприклад "насіла депресія". Як встановлено дослідниками депресія доволі успішно лікується "гарячим наметом" (в наметі є отвір для голови, а в наметі стоїть обігрівач, що дає трохи вищу температуру від тіла, в межах 38*, і там побути "до приємності").
Довідка. В своєму житті мене моя мама часто рятувала від всіляких проблем зі здоров'ям... картоплею. Наварить в чугуні, над ним накриває мене з головою, і я дихаю запахом картоплі... Для "пролонгації позитивного ефекту" мама час від часу, чи я сам робив, хоча дихати над гарячою картоплею мені було не комільфо, але через потребу мусив, картопля товклася та перемішувалася, що, відповідно, пролонгувало "температрність та запаховість фізіотерапевтичної процедури" - доволі таки ефективної!!!
А якщо так, я повертаюся до "гарячого намету", хоча він не настільки гарячий, як дихати над картоплею, ця дія його на депресію, має бути нами, сенсфізіологіками, усвідомленою... бо ми не Люди Розумні, а Люди Свідомі, Homo Sensus. Таким чином ми, зважаючи на цей результат повинні усвідомити і засади, і сам процес. Шкіра і слизові людини (слизові це теж шкіра, лише внутрішня), по всіх даних. а це і давніх, і сьогоднішніх, медицини, є енергетично та фізіологічно пов'язані з легенями та товстим кишечником. А вони по 6Кі, це енергія сухості. Легені є, яук інь, "відповідальні за все", тобто, і за шкіру внутрішню і за шкіру зовнішню, читай: і за слизові, як внутрішню обшивку нашого біоробота (відповідно вона знаходиться в "в комфортних умовах") і за саму шкіру, вже як зовнішню обшивку нашого тіла, як нашого біоробота (краще приходить усвідомлення процесів, коли ми шкіру і називаємо, і асоціюємо, як, скафандр, все-таки "приємніше свідомістю бачити" в такому ось одязі наше тіло!). Але по структурі відповідальності, легені як інь сухість, то їхня "хата" - це слизові, а товстий кишечник, як янь сухість, то його "хата" - це шкіра.
Довідка (щоби легше було вам усвідомити залежності). Будь яка реакція слизових - це реакція легень, а деструктивна реакція якоїсь зі слизових, це від деструктивної реакції легень. І навпаки. Все що діється на шкіру і на шкірі, як янь сухість і максимальне Гетро, - це завжди реакція товстого кишечника. І, якщо є деструктивні зміни на шкірі, зачинаючи від псоріазу до екземи чи трофічної виразки, чи поранення постійні - це показник деструктивних змін та реакцій товстого кишечника. Але це коли янь реакції. Але ось коли виникає їхня постійність, тобто, переходить процес у інь стадію, тоді це вже "хата" енергетики легень.
Саме тому ми з вами чітко усвідомлюємо Для Чого такою була ефективною технологія реновації стану здоров'я від моєї мами, а також "лікувальним від депресії гарячим наметом ". Та тому, що коли я дихав парами гарячими картоплі - то я викликав реакцію слизових носа і легень, ще й відкритим ротом слизових рота. Що і викликало відповідну реакцію всього тіла через реакцію енергії інь сухість. А це і слизових, як внутрішньої обшивки нашого біоробота, і шкіри, як зовнішньої обшивки нашого тіла, скафандра у своїй суті мого біоробота (потіння було несамовитим!). Одночасно, так як саме захворювання є янь, як і янь є товстий кишечник (янь сухість) то відповідно відбувалася терапія янь процнсів в Організмі, так само, як і зникала депресія, вона ж є янь, завдяки реакції шкіри-товстого кишечника "гарячим", а відповідно перепрограмування на нормативну роботу чи перезавантаження завислих програм нашого біоробота. Та так діяло... що навіть викликало таку значну реакцію психіки, як ліквідації депресії шляхом перепрограмування і емоцій, і ментальності..
Довідка для тих, хто забажає саме такою, як від моєї мами технологією, скористатися. технологія, яку лише вдосконалили дослідники-"антидепресанти". Якщо виникне некомільфо в Організмі, що часто буває в цей період, та в будь який, я ж привів приклад метеозалежності, потрібно зварити картоплю, не чистити, але добре-добре вимити... Для Чого, та тому, що "немає чого продукту пропадати" і після такої ось "фізіопроцедури" у вас вийде гарне пюре. Лише додасте масла, сметанки, чи відкриєте баночку з консервою, домішаєте до пюре, чи то з горошком-кукурузкою, перемішаєте, чи зробите типу "морського пюре" - це розмішати з відвареним чи підсмаженим фаршем і т.д.( (за шкірочки картопляні не хвилюйтесь, а їжте разом з пюре, адже в них, і саме в них, найбільше корисних речовин з картоплі для нашого Організму)... і накриваєтеся простирадлом чи навіть ковдрою. Разом з головою, наприклад, і дихаєте, та час від часу товчете-перемішуєте картоплю. Кому не подобається дихати гарячим-теплим повітрям під простирадлом чи ковдрою, то виріжте для голови отвір... але коли простирадла чи ковдри шкода... хоча такий "апарат від всіх болячок і депресії" можна вдома і спеціально мати, то зробіть обмотування шиї, з простирадла вийде намет, як це роблять в цирульнях.
Відволікся, вибачте! Так само закиньте поза голову іншу руку, ту, яка перед тим "спішила першою та не дали". І так само помасуйте, чи общупайте часточки свого, протилежного до руки, вуха. Згодом зробите сенсфізіологічний масаж "свого вуха своєю рукою" (це я про масаж, завдяки відповідності, відповідної половини мозку та нирки відповідної і стопи, як відповідності вуха). Або ж, коли вам немає на те часу, то просто потріть вуха, і так з руками, і так, це так ніби ви грієте вуха на морозі (що й вистачить теж для результату).
Довідка. Такою ось простою дією ми з вами досягаємо ще одного шедевріального результату (вивчайте нижче).
В Природі цієї Планети, на якій "тусується" наш біоробот у вертикальному стані з Людиною Розумною у собі, не існує, як встановлено біологами, і це дійсно феномен, ні у птахів, ні в тварин, ні в комах, такої свободи рухів, як в плечовому суглобові тіла людини. Важливий феномен. І важливо нам з вами ним навчитися користуватися. Напевно, а це так і є, йдучи за логікою, що розумність людини, також стан здоров'я її тіла, знаходяться в полвній тотожності до цього феномену (наявності та збереженні повної свободи в діапазоні рухів у плечовому суглобові). Як і можливості переміщення тіла людини над поверхнею Планети у вертикальному (перпендикулярному точніше, важливому "для здоров'я") до неї стані. В стані гуморальної невагомості.
Довідка. Творцями християнства, правда перетворене в обрядовір'я, ця технологія, а це реновації свободи рухів у плечовому суглобові, показана ритуалом хрещення. Рухом специфічним руки по певних векторах тіла. Причому ще й при хрещененні робиться складання кінчиків пальців в певну мудру. Саме це й було нам з вами "придумано" (Творцями нам нашого біоробота), щоби ми змогли час від часу вміти, як роблоковувати той чи той плечовий суглоб у свободі його просторової дії,
Таким ось чином, див. вище, коли ви зробите рукою таке "протилежне та прямодійне масування свого вуха", то це ви саме так також відновлюєте степені свободи свого плечового суглобу. А масувальні, чи торканням-0обмаціванням, рухи кінчиків пальців - це ж є універсальна мудра! А вухо... Вухо є відповідністю мозку, його поверхня відповідністю кори головного мозку. тому будьте певні, що все "що вами заплановано" (для чого ви і користуєтеся цією технологією), а це реновація всіх органів, систем, програм роботи частин тіла і його часточок, аж до генів, відбудеться. Як і виникне специфічна взаємодія всіх-всіх Протилежностей (ми ж діємо протилежною рукою на протилежне вухо, читай : половинку мозку). Також Протилежності до плечового суглобу – це суглобу кульшового, а з ним, і колінного, а з колінним... і т.д.. Але відбудеться також реновація і нирок, за Законом Аналогій Форм Розвитку, як повної подібності своїм ФО до вуха. Про мозок вже говорив. І це все ви відчуєте. І обов'язково! Своєрідною свободою рухливості всього тіла та легкістю, і його, і роботи всіх суглобів.
Але є в цій, пропонованій технології реновації свого біоробота у осінньо-зимовий- хворобливо-депресивний період, ще важливі речі. Це якщо… побачити у формі (ФО) свого вуха себе, а це, коли ви були ще в матці своєї мами. Тоді ви звернете Увагу, це усвідомлюючи, що при цій «фізпроцедурі» – вухо та свобода у плечовому суглобові – зверніть Увагу на свій лікоть. І тоді, а це при перекиданні поза головою руки, а це вийде рух для масажу-общупування вуха і туди, і сюди, ви ще й притулите (як це робить немовля в матці) руку до тіла в позиції, а так вийде автоматично "а-ля Фараон".
Довідка. Або ще простіше, відчуйте за рухом руки, і з ним, рух своєї лопатки.
Зауваження до цієї технології. Суттєве. Це є не «махання» рукою туди-сюди і не є звикле у всіх, подивіться навіть на попів, «хреститися, так само туди-сюди» (цікава технологія все-таки «хрещення», але торкаючись вух, а не плеча!). дже ця технологія вимагає СВІДОМОСТІ, адже вона для реновації найважливішого, див. про сім степенів свободи, руху плечового суглобу у Людини Розумної, а це і свободи рухливості розуму – повністю залежного від свободи плечового суглобу.
Довідка для досвідчених сенсфізіологіків. Коли таку антидепресантну та антигрипозну, та анитивсіхзахворювань тощо процедуру зробити разом з нюханням атмосфери («як нюхати розу») то таким чином ми нормалізуємо до стопроцентності роботу нирок (вони «будують і ремонтують мозок, а обігріває його сечовий міхур», так сказано трактатами). А якщо, наприклад, зробити так під час сечовиділення, тоді ми таким чином проводимо реновацію не лише мозку. А ще й також всієї паравертебральної нервової системи (яку «будує та ремонтує енергія меридіану сечового міхура, а обігріває її енергія нирки», цитата).

Latest Month

April 2019
S M T W T F S
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

Tags

Powered by LiveJournal.com
Designed by Lilia Ahner