?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry | Next Entry

Отут https://andronic.livejournal.com/854439.html?view=11687335#t11687335 народ тусується на базі останніх висловлювань Путлєра про ядерність Росії: «А ми - жертви агресії, і ми як мученики потрапимо в рай, а вони просто здохнуть" (своєрідний, як зауважили, шахідизм Росії). І при чому «по-філософському тусуються». А так як наука сенсфізіологіка це філософська концепція… то як я, який випадково попав у такий дискусійний клуб міг «не встряти». От і «мельдую» тут у ФБ свого коментаря на такий, дійсно історичний, посил Росії до цілого світу.
А коментар, для цікавості надам повне викладення тексту виступу Путіна, я зробив за Законом науки сенсфізіологіки «Все пізнається і вирішується – порівнянням». Ось цей текст: «Коли ми переконуємося (а це все відбувається протягом декількох секунд), що атака йде на територію Росії, тільки після цього ми наносимо удар у відповідь. Це у відповідь-зустрічний. Чому зустрічний? Тому що летять ракети до нас, а назустріч полетить у бік агресора. Звичайно, це всесвітня катастрофа, але я повторюю, ми не можемо бути ініціаторами цієї катастрофи, тому що у нас немає превентивного удару. Так, в цій ситуації ми як би чекаємо, що в відношенні нас хтось застосує ядерну зброю, самі нічого не робимо. Ну так. Але тоді агресор все одно повинен знати, що відплата неминуча, що він буде знищений. А ми - жертви агресії, і ми як мученики потрапимо в рай, а вони просто здохнуть, бо навіть покаятися не встигнуть ".
Я так написав до філософів: sensfiziologika 19 жовтень 2018 19:45 (local)
Мені особисто сподобалося! І саме ці тези з промови Путіна: "Когда мы убеждаемся что атака России идет на территорию УКРАИНЫ, только после этого мы наносим ответный удар. Это ответно-встречный. Почему встречный? Потому что россияне лезут к нам. А навстречу полетит ответка в сторону АГРЕССОРА". Це ж треба, як гарно показав Путлер суть Росії (агресора, киваючи "на когось"). І, а це головне, сказав ЩО потрібно робити. Бо ж який ще може бути захист від намагань Путіним анексії України Росією?! Та - жодного!!! Лише... слова нашого Гімну "Душу й тіло ми положим за нашу Свободу". Такий собі своєрідний "український шахідизм" (вибірковий, адже лише застосовується, і буде застосовуватись, до рашистів-агресорів, яким "все мало", то у Чечню лізуть, то в Грузію, то в Україну, то в Сирію... (список продовжите самі в перспективі, мінусуючи вже загарбані землі і країни Рашостаном).

Latest Month

April 2019
S M T W T F S
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

Tags

Powered by LiveJournal.com
Designed by Lilia Ahner