?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry | Next Entry

Матка і шумери

Але супер!!! Побачив накладений образ тіла жіночого на "стандартний" анатомічний образ матки. Я вам колись надавав технологію реновації жіночої статевої сфери показану нам шумерською статуеткою (див. те і те зображення внизу). Порівняйте. Молочні залози - це як бачимо відповідність яйників, пальці рук жіночих - це відповідність... та що я розтлумачую. Усвідомте між ними всіма залежності. А вони прямі і безпосередні фізіологічно та енергетично. Тому. Всілися на "те що пан Бог подарував для жінки щоби ніц не муляло коли сидить" (на сідниці). Взялися за свої груди як показує статуетка. Потрясіть їх за принципом КМ тренінгу (хто забув - це Кому Молока?). І зробіть в цей час надзвичайно легкий рух крижем, адже саме звідти йде іннервація матки.

Довідка. Як цей рух крижем зробити. Якщо бачили, як курка всідається на яйце, то це той самий рух.

І, після, будьте (а це на 100%) впевнені. Що здоров'я матки, яйників та "всього решта жіночого" вам забезпечено. До речі ця 100% перевірена безліччю випадків моментальної, і це буквально, ліквідації болю при місячних, болю та запалень при аднекситах, і, навіть, при ендометріозі, якщо плід, невірно розташований в матці, то він САМ елегантсько вмощується в нормативне положення, а ті хто не могли завагітніти по невідомій причині, позбавляються цієї проблеми, тим, хто тепер вагітні, вагітність пройде без проблем та ще й будуть повністю безболісними роди, і т.д.. Шкода єдине. А це те, що ви, учасники ФБ медичної сенсфізіологіки (той лисий на фото її автор) не є фактором так званої доказової медицини.

Довідка. Але можливо, а таке можливо! Що серед вас, хто тут у моєму ФБ вивчає медичну сенсфізіологіку є гінекологами! Перевірте. Для Чого. Щоби... шокуватися результативністю. Як це я сам був тією ефективністю подарованою нам шумерами, як технологією реновації жіночої статевої сфери.

ZhinkaRuki.jpg

... аж хочеться продовжити статтю. Коли звернемо Увагу на відповідність стопам у "розп'ятої матки" на малюнку... тоді стає дивовижно відомим Для Чого жінками та дівчатами робиться перехрещування ніг коли вони стоять. Як стає відомою і причина такої світової проблеми, як рак шийки матки, а скованість рук призводить до безпліддя (вже 50% на сьогодні), так і до викиденів (теж 50% на сьогодні з тих... що "таки змогли завагітніти") бо стиснуті штаньми сідниці і ноги - це стиснута матка (прикутість рук також виникає через відсутність свободи ніг та "через пазурі", а це відсутність свободи і кінчиків пальців, і в кисті . Шедевріальний для причинної діагностики жіночих захворювань малюнок!!! Шедевріальний. Для Усвідомлення.

Latest Month

April 2019
S M T W T F S
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

Tags

Powered by LiveJournal.com
Designed by Lilia Ahner