?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry | Next Entry

У нас з вами є Закон для досягнень такого результату. Закон (парадоксальний він, парадоксальний, і в цьому його "прєлєсть") "Все навпаки": заболіло щось, то "збільшуй біль", тіло постійно хоче взутися тією ногою, зміни взуваючись навпаки ногу, колотиш чай постійно в один бік, зміни навпаки й поколоти в інший бік і т.д.! В системі філософського мислення і практики і снує спеціальна «технологія» формування парадоксів. Тобто питань «на які якби немає відповідей, але відповіді практично є». Я для вас сьогодні проявлю один з парадоксів. І на його прикладі, бо "поколотити чай, змінити ногу для взування - це чисто приклана парадоксальність, але яка нам з вами дає неймовірні результати довгоздоров'я та довгожительства. І покажу, далі, як на базі парадоксального мислення та дій ми можемо змінувати парадигми ЗВИЧНОЇ життєдіяльності і практики, та всього.. І надам приклад рішення парадоксів, а саме "з таким прикладним фактором, як практичність" надам їх саме на базі медичної сенсфізіологіки. Не всієї науки сенсфізіологіки, адже  поліморфність запитань «Для Чого?!» в житті надзвичайна, практично безмірна. А ось медична сенсфізіологіка… вона, як би це обумовити, «ближче до тіла», а таким чином якби то всім є зрозумілою. Але ж і по суті «прикладною». Бери і відразу цим Знанням від медичної сенсфізіологіки користуйся. Звідси https://p-i-f.livejournal.com/15055015.html, я взяв парадокс «корабля Тесея». Цитую: Корабель Тесея, один з цікавих парадоксів, над якими вам доведеться гарненько подумати. Назву парадоксу дав один з грецьких міфів, що описує подвиги легендарного Тесея. Одного з афінських царів. Згідно з легендою, афіняни кілька сотень років зберігали корабель, на якому Тесей повернувся в Афіни з острова Крит. Звичайно, судно поступово старіло, і теслі постійно замінювали прогнилі дошки на нові. В результаті чого в ньому не залишилося ні шматочка старої деревини. Кращі уми світу, в числі яких видні філософи, століттями міркували над тим, чи можна вважати, що саме на цьому судні колись подорожував Тесей. Таким чином, суть парадоксу в наступному: якщо замінити всі частини об'єкта на нові, чи може він бути тим же самим об'єктом? Крім того, виникає ще й таке питання: Якщо зі старих частин зібрати точно такий же об'єкт, то який з двох кораблів буде «тим самим»? Представники різних філософських шкіл давали прямо протилежні відповіді на ці питання. Але деякі протиріччя в можливих рішеннях парадоксу Тесея досі існують.

До речі. Якщо врахувати, що клітини нашого організму практично повністю оновлюються кожні сім років, а м’яких частин тіла всі елементи... до атомів, є заміненими за сім днів, то чи можна вважати, що в дзеркалі ми бачимо ту саму людину, ту що була і сім днів чи років років тому?
Чи, ще один приклад, адже після кожного удару серця відбувається подача елементів крові до найвіддаленіших кордонів ФО тіла? Тоді чи це «те тіло», чи вже «не те»?.

А тепер поясню вам, як я... окрім чайної ложки, як помішує чай в "навпаки" сторону (див. на моєму сайті технологію реновації програм нашого біоробота "Ментальна гімнастика") користуюся технологією парадоксальності в медичній сенсфізіологіці (приведу лише один приклад з решти безлічі). Наприклад, цеЙ парадокс в медичній сенсфізіологіці, парадокс, назвемо по імені його «Корабль Тесея». Мною активно «пропагується», як ви баче по статтях в Живому Журналі, у ФБ  та у моїх книгах, а саме пропагується філософією та практикою науки сенсфізіологіки (вона до речі шукає відповідь на питання «Для Чого?!», що й дає нам, сенсфізіологікам, право і можливості та інструмент рішення парадоксальних задач не лише світоглядності для Людини Свідомої (Homo Sensus), не лише алгоритму творення, але і всіх не вирішених парадоксів).  І це особливо стосується технології забезпечення вами постійного стану здоров’я тіла і його постійної реновації (заняттям медичною сенсфізіологікою). Що й виводить нас з вами на новий, назву так, «алгоритм  медицини тіла, як біоробота Людини Розумної». Парадокс Корабля Тесея (прошу ще раз прочитати вище) нам яскраво цей алгоритм створення і наявності довгоздоровості та довгожительства собою показує!  Наприклад. Є, і це ніхто з вас не оспорить, є миттєвість заміни тіла людини (як і «Корабля Тесея», віками, «теслями з новими дошками»). Адже тіло людини, і це ж лише за якусь одну мить, все (так-так, ВСЕ!) змінює у собі. Наприклад, виник подув вітру. І в генетичних комбінаціях, і в клітинних структурах, і у структурному стані крові і лімфи, і у положенні тіла у просторі (скелетна та м’язова архітектура). т.д. в цю ж мить – все (ВСЕ!) змінено. То чи є, а це згідно парадоксу Тесея, це вашим тілом? Хтось скаже – так. Ніби ж людина права. Адже «остовом» (ідеєю «Корабля Тесея» як аналогу нашого Організму) є: і наявний, і віртуальний, назвемо його «аурний», фізіологічний кістяк (скелет і його кістки-частини і частинки). Кістяк, як фізична та фізіологічна система, це і є те, що залишається незмінним (нашим) на тисячоліття, та мільйони навіть років, он знаходять такі скелети-кістки археологи. А хтось скаже – ні. Моє тіло вже не моє тіло. І це скажуть ті, хто усвідомлюючи і миттєвість всіх змін в тілі, і змін на тілі (реакція на вітер у прикладі) усвідомлюю ЗМІННІСТЬ всього і вся (читайте "заяву" Еклезіаста). Ці всі процеси, назву так, це практична глобалізація! Стосовно будови та елементів нашого тіла як нашого біоробота. А навіть так скажу, і це згідно парадоксу Корабля Тесея: Що такий стан нашого тіла, і це за якусь невловиму мить реакції на вітер і… є процесом РЕНОВАЦІЇ всіх його, нашого з вами тіла, елементів до мікро-мікро. І цей процес РЕНОВАЦІЇ-ЗМІННОСТІ чимось подібний до описаних у фантастичних книгах (тепер показано, бо вже технічно можливо, фільмами) процесіва матеріалізації космічного корабля «зі всіма людьми і начинкою» в іншій Галактиці чи на іншій Планеті.

Так, а це з усвідомлення парадоксу "Корабля Тесея" така ось у мене друзі є задача у світі. І це є – реалізація медичною сенсфізіологікою Знання про «алгоритм постійної реновації нашого людського Організму». Читай: процесу матеріалізації по типу згаданої матеріалізації космічного корабля  у усим що в ньому є в іншій Реальності, тобто, в іншій парадигмі взаємодій (інший подув відру, свої моментальні реакції і "новий корабель Тесея", комар загудів, мелькнула прольотом птаха, чи почуте щось… У мене особисто є мрія. І вона, виходячи з пояснення сенсфізіологікою парадоксу корабля Тесея, тка. Що Людство таки перейде завдяки мені від «наслідкової медицини» до «причинної медицини». А таким чином до причинної діагностики та причинних профілактики та терапії. Адже саме тим, а це усвідомленню причинності будь яких моментальних змін і згодом переходу їх «у звичні» (що ми називаємо хворобою). І саме завдяки усвідомленню «це вже не я», не Корабль Тесея, а його лише віртуальний (пустота) образ. Нами, сенсфізіологіками, ліквідовується страх всіх людей Планети перед хворобами.Ліквідовується базовий страх хвороб, страх перед змінами (хвороба). Змінами в тілі і на тілі і т.д., які є лише «новими дошками для корабля Тесея». Дошками, накладеними теслями на первинний образ «Корабля Тесея». І так - століттями. І якого, самого корабля,  у нас Організму-корабля, вже в фізичному плані – «не є, але він є». Таким чином.

Ще один висновок. Так само у нас з вами завжди є «при собі» і, це надважливо усвідомити, первинний образ людського Організму. В ньому все-все програмовано на певні дії біоробота і його реновацію. Тобто, на реакцію миттєву і надзвичайно миттєву, а саме для процесу матеріалізацію в іншій Реальності, а це в інших алгоритмах взаємодій молекул води атмосфери (нам їх показує «своєю непослідовністю» вітер). І на ньому, вічно і миттєво новому,  а по суті старому, бо «ще від Адама», з'являються і з'являються «доски прилаштовані новими і новими теслями» (гарний образ для характеристики молекул води атмосфери та їхніх взаємодій як між собою, так і між ними та молекулами води Організму). І це надто (НАДТО!) швидкий процес. Генетичні, наприклад, мутації тощо (помилковий шлях в медицині "пошуку "винного" у хворобі гена"), ми ж говорим про "гени" які можуть бути… і «теслями», і «дошками», але ж не так зовсім прилаштованими до первинного ФО конкретного тіла (типу «чортій що і збоку бантик»). Чи ж не ідеально повторюваними, згідно первинної обудови і будови. Наприклад, в парадоксі «Корабль Тесея» у дошці, що «сьогоднішня», чи «цієї миті» може бути не такий у досці, наприклад, той же ж сучок, чи лишнім буде забитим цвях, чи вже ж і метал цвяха «не той», бо від молотка гнеться тощо.

Висновок загальний, парадоксальний відповідно, бо з парадоксу. Займіться у своєму житті і діяльності парадоксами. Поступайте – парадоксально. Мисліть – парадоксально… і ваше тіло, як ваш біоробот, маючи наявну систему постійної та миттєвої реновації, як процесу матеріалізації в іншій Реальності і яка он в цю ж мить з’явилася, стане таким сами вічним, як і «Корабль Тесея», ваше тіло, ваш Організм. І "ні би ж він"… хоч, а це матеріальністю, і "не він".

Latest Month

April 2019
S M T W T F S
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

Tags

Powered by LiveJournal.com
Designed by Lilia Ahner