?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry | Next Entry

Я дійсно шокований

Що ще до цього часу... мені жодного разу не прийшла в голову при сенсфізіологічних дослідженнях, а це під час дослідженнь в галузі медичної сенсфізіологіки (доволі важливий напрямок науки сенсфізіологіки) поведінки тіла людини як її біоробота для Чого стильними жінками носиться сумочка саме на згині ліктя (див. тут http://newrezume.org/news/2018-10-18-30579?utm_source=email).

Давайте про це з'ясуємо (сенсфізіологіка процесу і процесів такої звички). Ми вже з вами знаємо. Що основа жіночого здоров’я. а вже за ним і здоров’я її дітей та чоловіка (див. Закон науки сенсфізіологіки «Чоловіки і діти ніколи не хворіють. Вони реагують в першу чергу на думки жінок, а згодом і на її скованість яка створює проблеми для її організму») і ця основа-базис-фундамент це «вміння присідати».

Довідка. Як це «вміти присідати». Нагадую: під час присідання потрібно всім, хто хоче легко присідати і вствати, користуватися відчуттям колінної чашечки. Адже саме колінна чашечка є повною відповідністю серця! Як я називаю колінну чашечку: «Головне серце Організму». Колінна чашечка (подивіться, надаю малюнок, на її "сердечну форму"  є серцем кістяка людини… Але ж, погодьтеся, що на ньому, а це на скелетові тіла людини, живе, і «тусується», все тіло людини і все що у тілі людини і все що ззовні тіла людини (те, що "копирсається" у просторі з атмосфери)! Саме тоді, а це під час чуття колінної чашечки, й виникатиме програмна співдія в нашому біороботі двох: це гомілково-ступневого суглобу та кульшового! Це як і два кінці олівця (Осі)… Ну мусять, погодьтеся співдіяти, коли між ними коліно, як середина, як і тіло олівця (аналог колінної чашечки як середнього «між і між»).

А де живе колінна чашечка? Назва сама по собі відповідає на це питання: на коліні та ще й спереду коліна (про це важливо усвідомити, бо це надзвичайно важливо "що спереду" під час присідання та ходіння) . А де Протилежність лівого, наприклад, коліна?. Це - правий лікоть (і ми вже з вами давно діагностуємо та виліковуємо злюдям і собі коліна-ноги-суглоби ніг завдяки цьому Знанню). Усвідомте: протилежний до коліна лікоть. А де в самому лікті основна Протилежність до колінної чашечки? Це, а це відповідно засад Закону Протилежностей (Осі та Тримодельної Всебудови) і є… згин ліктя «на якому «крутими дамами», жінками «королівської генетики» носиться сумка.

До слова. Був сьогодні у банку, щось там робив з карточкою, до речі «упрошували» мене, щоби я в них отримував пенсію (очевидно банку чомусь це вигідно?). «Розбиралася» зі мною одна служниця банку… Але ви би бачили як вона при цьому «стандартному процесі» сиділа! Це була постава Королеви (про що я відповідно не промкнув зауважити як сенсфізіологік)… Для Чого про таке потрібно було "компліментонути"? Щоби вона, а це завдяки того що на це звернули Увагу, зберігала на все життя. А вона – мені: А звідки ви знаєте про таку мою родословну, це в нас генетичне (ото «влип»), а це на наявність самою людиною знання істинної жіночої поведінки (її засаджа звучить знаєте так «Я завжди Королева… навіть в ту мить коли борщ готую»).

Так ми з вами цим сенсфізіологічним дослідженням (всі дослідження медичної сенсфізіологіки, як і всі дослідження науки сенсфізіологшіки, базуються на питанні "Для Чого?!" (тут "про носіння сумки-пакета-сумочки") прийшли до надзвичайно важливого висновку. А це для здоров'я жіночого Організму, а, за ним, і здоров'я її дітей та чоловіка: "Коли жінкою носиться сумочка на згині ліктя, тоді ця інформація-вібрація-стимуляція і т.д. передається за Законом Осі до протилежного до ліктя коліна". Точніше, до колінної чашечки. І тоді ніколи (ніколи) в жінки не будуть боліти ні коліна, ні кульшові суглоби, ні стопи, також ставатиме повністю здоровим (програма нашого біоробота по реновації постійного здоров’я) увесь Організм… і така жінка чи дівчина ЗАВЖДИ, і це в будь якому віці, зможе легко присідати і також легко вставати. Суто жіночий процес!!! (чи це присідання до малої дитини, чи це підняти щось з землі, чи це… зробити правильно сю-сю).

Довіджа-зауваження. Не вірите – то перевірте, це не так вже складно.

І перше що яскраво покаже перевірка, а це покаже реакцію протилежного коліна (стопи, кульшового суглобу, всієї ноги) все що є протилежністю до ліктя з сумкою. Також реакцію діафрагми та дихання, поява "свіжості повітря в носі", бо і лікоть, і коліно є відповідниками діафрагми. Але для достатності ефекту від такої дії, це буде по-третє, час від часу потрібно змінювати носіння сумочки-сумки з лівого ліктя на правий і навпаки.

Нижче надаю малюнки колінної чашечки для усвідомлення її вами, як "серця кістяка". Тобто основного серця тіла, як і всього т й того, що живе і "тусується" на кістяку і діє знаходячись на кістяку і тго, що діє поза кістяком. Але цей малюнок чітко показує відповідність колінної чашечки, а це своїм ФО - серцю. Коротше. Ідея така, як ви з попередніх статей "про коліна та колінну чашечку" знаєте (див. в моєму Живому Журналі за тегами: коліна, колінна чашечка дуже цікаві статті): "Хочеш мати здорове серце - користуйся чуттям колінної чашечки". Або: "Хочеш вилікувати (навіть по заяві лікарів невиліковну) проблему серця: відчувай колінну чашечку і постійно користуйся нею під час ходіння-сідання-присідання". А ви думаєте Для Чого у багатьох релігіях світу використовується "стояння на колінах" під час молитви? А також Для Чого в тибетський храм люди підходять на колінах! Знання Для Чого просте. Це надана нам Творцями Організму Людини Розумної (нам нашого тіла як нашого біоробота) інструменту для його реновації (перезавантаження програм, як у комп'ютері).
Колінна чашечка.Колінна чашечка

Latest Month

April 2019
S M T W T F S
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

Tags

Powered by LiveJournal.com
Designed by Lilia Ahner