?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry | Next Entry

До мене звертаються багато пацієнток з болями, а це специфічними хребта при відсутності при найточніших дослідженнях фізичних проявів. В анамнезі у них – кесареве. Про те, що першопричиною самого кесаревого розтину є блокада тазового нерва, ми з вами неодноразово сенсфізіологізували-аналізували (це яскраво видно схемою іннервації матки, надаю).

PolskaPika.jpg
Як і першопричиною кесаревого розтину, багато випадків, є… носіння жінками штанів. Утиск ними тазу, через те зрощення його суглобів від такого постійного знущання, та ще й натягнутість штанів колінами блокує роботу тазового нерва, утиск крижа під час сидіння, тощо. Технологія реновації, а вона опробуваною є безліччю моїх пацієнток, надзвичайно проста (спочатку, і як завжди, сенсфізіологіка (теорія та філософія) процесу реновації).

Чоловік йде у світ за головою і поглядом... "де там та перспективна печера чи мамонт якого потрібно вполювати". Жінка натомість йде у світ животом, в якому викохується дитя (так звана в медицині «хода гордості»). Коли чоловіча стать падає, а крок вперед це завжди падіння тіла до, тоді, щоби врятувати тіло від падіння, вперед у чоловічої статі вискакує ліва нога (доволі точний тест науки сенсфізіологіки на гормональне здоров’я до речі!). Я попихаю тіло пацієнта в криж, на грань падіння, при цьому аналізую: чи вискакує вперед «на порятунок» саме ліва нога, чи вискакує вона миттю, адже у хворих йде її затримка, інколи навіть значна, чи бува не вискакує права… Так мені все стає досконало відомим про стан пацієнта. У жінок натомість вискакує на порятунок тіла від падіння з вертикального стану права нога... І тут ми з вами підійшли до найважливішого фактору в технології реновації жіночого Організму (наявність болю хребта… то лише «квіточки» в майбутніх проблемах такої жінки). Коли попихнути тіло жінки в криж і прослідкувати, то в тих, хто має кесареве чи інші проблеми зі статевою сферою, відбувається значна затримка «падіння і порятунку тіла правою ногою». В багатьох випадках, навіть у таких, та з із захворюваннями жіночої статевої сфери, виникає зворотний рух тазу і тіла (назад!). Синдром страху болю внизу живота, що вже сформувався.

Теорія - закінчена. Для усвідомлення пропонованої технології, потрібно вам єдине - це сприйняти як Закон аксіому медичної сенсфізіологіки «Організм жіночий зачинає йти рухом тазу» (згодом, рятуючи таз, а в тазу рятуючи розвиток дитинки, саме права нога денонсує критичну ситуацію). Тому. Тому ви, коли маєте таку проблему, як на початку статті, або ж не бажаєте її мати, або ж не бажаєте мати ні самого кесаревого,чи наслідків після, не бажаєте мати болісного менструального циклу, чи, наприклад, бажаєте народити дитинку, а «не виходить», чи, наприклад, бажаєте щоби дитя розвивалося нормально і нормально народилося, позбавитися (не допустити) відлежування «на збереження» (в клініках) і т.д. (!). Тоді ви зачинаєте йти... Тазом. Тобто спочатку посилаєте вперед таз, або, наприклад, вже наявний шрам після кесаревого! І, відслідковуєте. Чи випала (вискочила) на «порятунок тазу, тіла і дитини» права нога. Далі запрацює ліва – і пішли... "Несучи на ногах ТАЗ, а не себе красиву!". Що важливо вам ще знати, Що пропонована медичною сенсфізіологікою технологія реновації жіночого Організму, це лише тренінг! Після пару разів такого нагадування своєму Організму (точніше: вимога у нього ліквідації першопричини всіх «жіночих» хвороб та станів) він сам (сам!) зачне так поступати. А це - нести на ногах не саме тіло, а таз і саме з тазу буде зачинати "похід у світ". Вам залишиться єдине – це з великою радістю відчувати! Як він, ваш Організм, симпатично і вправно, точнісінько так як я описав вище, вже сам робить! Бо є спеціальна у вашому тілі, як вашому біороботі, «програма жіночості».

Latest Month

February 2019
S M T W T F S
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
2425262728  

Tags

Powered by LiveJournal.com
Designed by Lilia Ahner