Мабуть універсальна технологія виліковування.


Днями. Вилікував складного пацієнта (так трудно його біоробот мені давався!). І діагностично, хоча діагностично не складно, бо давня травма носа створювала ефект гістерезії, і терапевтично). Коротше – намаявся я з ним. І тут згадав – сором мені, сором!!! –  свою ж давню технологію виліковування від найскладніших проблем (див. на сайті «Здоров’я – це мова. Мова – це здоров’я»). Поставив пана в стан повної вертикальності. І попросив «поговорити зі мною». Перед цим зробив свій тест на «падання»...

Згадайте його: Коли натиснути на одне і друге плече, також в різних ракурсах, то явно видно, як опадає-нетримає одна половина тіла, що свідчить про слабкість або м’язово-сухожильної, або лімфатичної системи, або вібраційних меридіанів (нирок в основному, шлунку та сечового міхура). Так ми тестуємо та виліковуємо сколіози (дивіться технологію медичної сенсфізіологіки «Перерва на цукерку»). Зроблений пану тест показав  рівні значної слабості однієї з половин тіла. Що було ліквідовано... мовою.

І це геніально, що звернув увагу на те, що він занадто швидко говорить. Спочатку подумав, бо зуби погані, про «страх язика» (язик, ви пам'ятаєте, «грає музику слів на зубах, як на фортепіано». І саме під час терапії цього біоробота (для пана доволі успішної), так йому йшла добре поправа, оживав по днях. Але не успішної для мене-професіонала, що бачить недовлади тіла, як біоробота пана, і які надалі приведуть до рециркуляції хвороботворчих процесів. Звернув увагу, що він, як я кажу, не говорить-виговорює слова, а ніби спішить їх висловити. Також ніби випльовує слова (адже Слово – це Бог, і «гріх випльовувати Богів»). І саме тоді, коли звернув на це увагу, згадав про «Здоров’я – це мова. Мова — це здоров'я». Виставив його біоробота «як треба», а це максимально перпендикулярно до Планети, і примусив чітко, і саме дією язика (вчіться) вимовляти те, що він бажає мені сказати-розповісти. Причому попросив перестати «з’єднувати Богів» (поєднувати слова в безперервність, що викликає задуху від нестачі повітря). І, що ви думаєте! Попри попередні мої старання всіма можливими методами, «навіть 6 Кі не взяло», вилікувати – повний успіх.

А тепер Для Чого ця стаття. Якщо ви подумали «щоби похвастатися», то ви помилилися.. Лише ось сьогодні, а пройшло вже декілька днів, нарешті з’явився винахід (вважаю епохальним). Тобто прийшло усвідомлення-поєднання всіх наявних в мені до цього знань та елементів інших технологій виліковування та профілактики. Знань – що собою складають пропоновану далі технологію реновації нашого тіла, як біоробота. Так я і винайшов технологію, здається універсальну (вже перевірив не на одному пацієнтові, перевірятиму її ще багато-багато разів, і ви допоможете, своєю практикою, тільки не мовчіть, а повідомляйте результати). 

Людина навчається володіти язиком разом з оволодінням тілом. І не для їжі оволодіння, бо язик всі тварини мають, а саме для вимовлення Слів, реалізації розумності і відхід від «стадностізвіриності» в реакціях Організму і психіки. Відомі факти дітей-Мауглі — безмовних. Росте мовність, також паралельно росте тіло, також паралельно росте розумність, що є фактом.  Якось, і це давно, і то не пару раз, а багатенько раз, надавав для вас технології «роботи з язиком», а саме для реновації програм нашого біоробота. Це, і «Здоров’я – це мова. Мова – це здоров’я», і «Перерву на цукерку, і технології реновації серця, реновації матки та простати тощо. Також надавав технологію про значення та якість ковтального рефлексу і як роботою з Організмом досягти свідомого  користування ковтальним рефлексом (див. на сайті «Організм, як космічний корабель і як отримати в нього дозвіл на проникнення їжі і води»). Також згадайте язика на фото Ейнштейна, про якого я теж неодноразово акцентував, як акт орозумнення та концентрації-конкретизації... І ось нарешті! Взяв і поєднав, акцентую про успішність такого «практично-теоретичного поєднання знань», ці два знання в єдиний комплекс. 

Технологія універсальної реновації надзвичайно проста (хоча вступ до неї... та такий який завжди у мене, довгий-предовгий... а як пояснити «з чого ноги технології ростуть»). Дивитеся на всім відоме фото Ейнштейна з висолопленим язиком. Так само висолоплюєте свого. Але на максимум, до болю. І ковтаєте. Така ось проста «гімнастика» (всього-всього!!!). Знову висолоплюєте. Але вже вверх. І ковтаєте. Обов'язково, і в тому, і в тому випадку, досягаєте «ковтальності» коренем язика, а не лише горла. Після вимовляєте якесь слово. Далі висолоплюєте в один бік та в інший за кут рота. І, це вже як модифікація, їх «напридумуйте» самі, порушуйте кінчиком язика (ніби чогось кінчиком «там десь» шукається). Успіхів. В реновації свого біоробота.

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.