РО інаугурація. Універсальна

 

Вивчаючи медичну сенсфізіологіку ви вже знаєте. Що ми жодним чином не ліземо з вами в середину свого Організму (у своє тіло, як організму біоробота). Бо ж які з нас «фахівці», щоби пізнати багато-багато мільярдні варіації процесів у нашому тілі. Ми не пробиваємо тіло голками, як це роблять в китайській акупунктурі (практично наше тіло – це м’який балон з водою). Знаючи, що буде з Організмом – це як і, наприклад, налити гумову кульку водою і її проколоти. Добре що Організм вміє заклеювати. Але. Але Для Чого, йому такі «забавки»?! Он мода пішла на так зване «капання». Втикають голку і вливають. Адже немає відповіді на причини захворювання і як вилікувати людину. Розрахунок тут простий "а може допоможе". Допомагає, багатьом - тому і мода. Ми користуємося для допомоги відразу дистанційними засобами управління Організмом, кисть, стопу, вухо, тому і допомагаємо в здається невиліковних випадках. Дистанційні пульти управління практично поза увагою медиків. Чи ж потрібно нам «лізти до тіла» (медики он «лізуть в саме тіло»… жодним чином в ньому не розбираючись!). До речі. Як все-таки класно користуватися виносними з Організму пультами управління – кисть, вухо, ніс, губи, стопу! 

І це «медичне ігнорування» дистанційним управлінням Організмом... є і моєю проблемою! Взяти приклад, мої статті… вони теж в чомусь про «заняття з тілом». Адже я вас навчаю "не того що треба", не користуванню дистанційними пультами управління, ніби «тримаю в секреті», а засадам і навичкам Фізіологічної культури, як технології усвідомлення інстинктів та інтуїції свого тіла (свого біоробота) і ними користування для реновації функціональних та захисних програм біоробота. І це я роблю по такій причині. Перша з них – це наша генетична любов до культу (тіла). Це те саме, як любов якогось народу до певної релігії... при наявності одного Бога, одного Ісуса, одного Магомета, одного Будди, одного Рамакрішни і т.д.. Генетична любов до культу тіла у Людства, і в людей, і саме ним займатися,  «оздоровлювати», «лікувати» тощо, незнищима. Хоча це анахронізм в епоху появи новітніх фізичних знань та досягнень комп’ютеризації. Це по суті аналогічно тому, як я он ніяк не можу «співжити» зі смартфоном-айфоном чи сенсорним ноутбуком. Я просто «завис», а це в своїй любові до минулих «тикань» вказівним пальцем силою, в минулому. А тому, і при цьому доволі успішно і з приємністю, користуюся кнопковим телефоном «жабка», бо він «без наворочок», які так задурюють голову та й немає в них мені кончої потреби. І ось така метода роботи з таким компом, як біоробот Людини Розумної, тілом, метода культу тіла, наприклад, як фітнес, звично-приємна, бо  древнього типу. Але у нас, як сенсфізіологіків , є "комп'ютеризований аналог роботи з тілом". Ми беремо і дивимося на тіло... як тіло. Але при тому цікавимося. Для Чого люди користуються тими чи тими рухами. Або ж Для Чого людина користується (має) своєрідний, свій, рух (рухи) відмінні «від стандарту». Такі рухи, назвемо «генетично-кодифіковані». Наприклад. Люди що «фантазують» (по простому – брешуть) дотикаються при розмові в момент фантазування до обличчя. А, наприклад, перебуваючи в горі люди хапаються своєрідно за голову, а ось в задумі над проблемою, знову руку до голови або чешуть потилицю, або мацають підборіддя. А при раптовому рішенні проблеми беруть ляскають по чолу… І т.д.. Та скільки ми їх з вами, цих генетично-кодифікованих рухів вже дослідили! Їхню сенсфізіологіку. Пізнаючи генетичну кодифікованість! Безліч. Але ж і безліч ще є непізнаних у своїй сенсфізіологіці.(може хтось з вас візьметься за таку наукову роботу, а це облік інстинктивно-інтуїтивних несвідомих рухів тіла людини і пояснення їхньої сенсфізіологіки «Для Чого?!», що необхідно буде для вироблення технології їхнього використання для реновації програм біоробота Людини Свідомої).

Як приклад такого дослідження, це виглядатиме так. Люди, і ви це бачили, підпирають голову в задумі… Або ж коли спец фото (красивості) робиться! В задумі – зрозуміло. Голова сама по собі важка, а це десь 4 кг. і більше. А уявіть коли «голова думає!». Йде додатковий прилив лімфи до мозку. Лімфи. яка несе інформацію і з Організму, і з Ноосфери отриману від аналізаторів на шкірі тощо. Йде до мозку ще одна вага - додатковий прилив крові з «поживою» для забезпечення роботи мозку. От і стає голова ще більше тяжкою. Тим паче що вже звикла не бути на хребті, а стало похиленою, та і вже цікавості до світу немає! Щоби бути… «Там». Задума – це і є відсутність зацікавлення світом довкола тебе. Тому мусить виникнути така інтуїтивно-інстинктивна реакція Організму, як забрати свого маніпулятора з космосу атмосфери (руку, кисть, пальці необхідні для Творення) і вже рятуватися від тих проблем які «важка голова» створить. А їх ой як виникне досить: від затискування нею нервів, до аортальних судин. Таке інстинктивне підпирання голови, це і є інтуїтивна РО інаугурація (РО – це абревіатура від Рука-Обличчя, Реновація Організму, Редуплікація Організму, а саме за рахунок редуплікації ДНК, і т.д., а поняття, інаугурація, є одночасно і введенням в дію, і медитативним (концентрація Уваги) фактором для редуплікації ДНК на якусь згодом дію на базі думки). А, в кінцевому результаті підпирання голови провадить самореновацію всього Організму (програм біоробота). І ось ми таку «крадіжку» Організмом маніпулятора з Зовнішнього середовища та від дій, а це від виконання людиною свого Наміру, своєї Місії, повинні скористатися (без боротьби з Організмом, якщо він так зробив – то це він зробив зважаючи на пані Необхідність, тут самому Організму). Організм, не повинен «красти»… для себе. Крапка. Тому ми, як сенсфізіологіки, повинні зчитати інформацію «Для Чого?!» і, як говорив вище, скористатися цією дією для. Наприклад, для вироблення певного нам корисного навичку своєї фізіологічної культури.

Довідка. А чого би і ні. На цьому ж прикладі, підпирання рукою "важкої голови". Захочете мозок наповнити лімфою та додатковими поживними речовинами – підіпріть голову. Але це зробите обов’язково, а це насампочатку такої реновації (див. Ментальна гімнастика від науки сенсфізіологіки) рукою протилежною до тієї що кинулася підпирати голову першою. Згодом зробите другою і разом. На рахунок 1,2,3,4 – достатньо. А на рахунок 9 – круто достатньо. А на рахунок 16 – достатньо до повного перезавантаження (рахунок далі – не рекомендую, бо вже йтимуть спец та терапевтичні реакції Організму, поясненням яких вам заморочувати голову в цій статті не стану).

Але ми з вами ще крутіші! Ше ширше ирше скористаємося цією технологією самореновації Організму і проведемо паралельно мотивовану акупресуру точок певних меридіанів. Це буде дивним виглядати, але так є, що "кому чого не вистачає, а це в роботі енергетичних меридіанів і певних органів і систем, те автоматично і активується" вашими кінчиками пальців при підпиранні голови «в задумі». Але Для того, щоби усвідомити цю технологію самореновації, вам «прийдеться» знати-бачити, хоч з книги, хоч з Інтернету візьміть, мапу точок китайської акупунктури. Тих, що на обличчі. І звернути Увагу. Що мізинець руки дивним чином тоді стає на точки що побіля кута носа. Назва їх: «Привіт запахам» (точка 20 меридіану товстого кишечника). Але ж запах, ви вже знаєте з попередньої статті, що це і є пряма дорога до мозку... який "в задумі". Тобто, тепер знатимете ДЕ торкнутися до обличчя, щоб простимулювати-відремонтувати мозок. (бажано мізинцем, як представником серця в просторі, адже, як говорять трактати, «серце відчуває запахи і серце керує запахами», саме отак!). До речі під час підпирання голови «в задумі» чи «для фото», мізинець побіля крила носа дотикається ще й до точки вже іншого меридіану, меридіану шлунку. Назва якої «Найбільша кістка» (не мені вам розказувати «хто то є» найбільшою у нас кісткою – це стегно). Одночасно той самий мізинець «що в задумі почав шукати крило носа і вмостився там» згідно Су Джок медицини є відповідністю руки. Он чим носа дістаєтеся! Рукою інформаційною. Але ж ви торкнулися точки «Найбільша кістка» мізинцем, а – це те ж саме, що поєднати і енергетично і інформаційно ногу (стегно) з рукою. Або ж це те саме щоб ось так ніжно, опосередковано, дистанційно, не ламаючи тонкі структури шкіри, зробити масаж стегна, а ще точніше «інформаційно, за програмою норми, виставити правильно стегнову кістку відносно суглобів», відносно гомілки, відносно стопи, відносно всього тіла. Лише не забудьте торкнутися мізинцем цієї точки (це якщо робите такий спец масаж стегон) із руками навхрест.

В позиції «голова в задумі, або… пан чи пані хоче таке фото» стане автоматично на скулі, і це у більшості, безіменний палець. І при цьому  він стане, Увага, на першу точку енергетичного меридіану жовчного міхура. Що це нам дає. По перше це пряма дія на кульшовий суглоб і криж (див. схему меридіану), по друге безіменний палець він є початком енергетичного меридіану спинного мозку. Але ж, Увага, ці два енергетичні меридіани (жовчного і спинного мозку) в добовому циклі руху енергій йдуть один за одним! (парне янь) По третє, а це вже взагалі цікаво, ця точка має ієрогліф що означає «Заглиблення у кістці» (ще трактується ієрогліф як «Проникнення в очне заглиблення черепа», очевидно ви тепер буде знати, як провести реновацію зору і своєї ходи) ви ж пам’ятаєте Закон науки сенсфізіологіки «Куди дивляться очі – туди йдуть ноги а на них тіло». Встала, наприклад, людина з крісла – очі до землі при першому кроці… то що хотіла має – передчасний похід тіла під землю. До речі САМЕ ТОМУ у більшості і ноги болять, бо їхній біоробот – іншої думки. (туди, під землю, поспішати-йти не хоче). 

Довідка. Є цікава модифікація в цьому положенні рук і пальців – це підпирання голови що в задумі. Можна взяти і торкнутися наріжного кута ока («закисає» там. а це виділення лімфи, яка з чимось бореться, чи сльозить око, чи запалення – це прямий до речі діагноз тонкому кишечнику). Так само торкнутися в цій позиції рук безіменним пальцем внутрішнього кута ока – це те саме, що «торкнутися серця» («закисає» там, тобто виділення лімфи, чи сльозить око, чи запалення цього кута ока – це прямий діагноз роботи та стану серця). АЛЕ!!! Якщо торкнетеся безіменним пальцем "в задумі" зовнішнього краю брови – то це дія на увесь спинний мозок (там,точка «Шовковий бамбук», вона ж «Простір в духових інструментах» там закінчує свій шлях по Організму однойменний меридіан). Уявляєте! Будьте уважні. Увесь хребет, зверніть Увагу, стає після шовковим (буквально!). А це легким і гнучким. Одночасно тлумачення ієрогліфу точки, як «Простір в духових інструментах» (див. хід та дію цього меридіану побіля грудини де він дає енергію для руху грудино-реберних суглобів під час дихання) проведете реновацію роботи... простору в такому духовому інструменті, як легені (бронхи і бронхіоли, прощай астма, будь якого ґенезу). 

А ось середній палець руки в цій РО інаугурації . вона під робочою назвою «підпирання інтуїтивне обличчя і голови» стане автоматично на козелку вуха. Це – бомба! Адже коли ми дивимося на вухо як на ембріон, і як на прямого за Формою Розвитку близнюка мозку, на вухо, як фактично і практично амбасадора мозку в атмосфері, то через козелок ми теж, і фактично, і практично, діємо на «те що нас пов’язує інформаційно та енергетично з мамою» (пуп). До речі – цей зв’язок з мамою через козелок ніколи не переривається! Він – на все життя вашого тіла. Так ми ще й діємо на центр мозку (козелок практично діє на шлуночки мозку, мозолисте тіло, гіпофіз, епіфіз). Що цікаво… це якщо у вас середній палець не дістається в «позі задуми» козелка, то він дістається… до точки «Нижній прохід» (7 точка меридіану шлунку). Коли ми згадуємо ким є середній палець, а це відповідністю ноги, тому ця відповідність діє на «Нижній прохід» (регулює можливість розставлення вільного ніг). Перевірте. Це цікаве сенсфізіологічне дослідження! Адже дає усвідомлення «невипадковості» назв точок енергетичних меридіанів. Торкніться побіля козелка, там ця точка, коли відкрити рота там з’явиться бугорок, середніми пальцями рук. І, зверніть Увагу, – як ноги легко розставляться. Перехрестіть руки і торкніться… як їх вже щоб ноги далі розтавити потрібне зусилля. Це я – до слова. Адже наша задача глибше. А це дослідження можливості використання інстинктивно-інтуїтивних дій і рухів свого Організму з метою реновації його програм. Такий нам Шанс (з великої літери). І я для вас цією статтею про універсальну РО інаугурацію надаю алгоритм пізнання сенсфізіологіки цих процесів (пізнання та використання). Тут, на базі лише одного такого руху – підпирання голови «в задумі». Щоб відповідно «не просто так підпирати голову». А робити при цьому мотивовану акупресуру певних точок.

Довідка. Це щоб не забув – заскакую наперед. Коли так робите, Ро інаугурацію підпиранням голови, то ліктями можете зробити рух, як крилами. Після щільно з’єднати разом. Це універсум. Але є чоловічий тип цієї РО інаугурації (з використанням мотивованої акупресури, як надаю). Хоча в більшості достатньо простого легесенького дотикання до шкіри обличчя всіх кінчиків розставлених пальців але лікті інколи відставляєте «гостро» в боки. Жінки – навпаки гострячки ліктів направляють до пупа.

Найцікавішим при цій РО інаугурації, мабуть, буде місце дотикання обличчя вказівним пальцем! І це до мочки вуха. Це не що інше, як пряма дія на кору головного мозку! (вітаю розумників та антиальцгеймеристів). Адже мочка вуха є відповідністю голові (його Форма Розвитку та Форма Розвитку ембріона - тотожні.) Але з технології категоризації енергій по 6 Кі, та і по У-Сін також, є дані, що енергія товстого кишечника будує, і відповідає, за кору головного мозку. І це енергія того меридіану… що зачинається на кінчику вказівного пальця! (навіть цього достатньо знання про трансцендентальну дієвість цієї пози рук). Адже під мочкою вуха, а там теж можете поставити  кінчик вказівного пальця «в позі задуми», є точка несамовитої дії! І вона енергетичного меридіану спинного мозку... і її ієрогліф «Охорона перед вітром». Перевірте. Хочете нижче зігнутися (людина саме і згинається, коли йде проти вітру) – торкніться. Хочете більше випростатися – торкніться теж, але з перехрестом рук.

І «в залишку» у нас, а це щоб ми скористалися з сенсфізіологіки пози «в задумі», є великий палець руки. По-перше він може стати під підборіддям (вагу голови як не як втримати потрібно, допомагатиме… хоча сама вага голови «в задумі» стає на зігнуте зап’ястя. Але коли великий палець поставити на нижню шелепу… То взагалі – ще одна бомба! (це те місце де, коли рота закрити, з’являється на щелепі горбик (місце куди падає вектор від так званого «зуба мудрості»). Не дивно такій назві зуба! Адже ієрогліф цієї точки  і це точка енергетичного меридіану шлунку, внутрішній хід якого дістається до крила носа «Похід до великого», он де концентрація задуми! Або ж «Великий перехід» (будь яке, навіть дрібне рішення, але дрібним ви "голову підпирати не будете" приймається в задумі і це великий перехід до). Так ми і «приїхали» до початку цієї статті. Так як енергія шлунку по теорії та практиці 6 кі (див. праці проф.. Пак Джі Ву) категоризується як енергія мислення (тому, ті хто умислово працює, як це відомо, «забувають про їжу») Організм «знає що робить», а це підпираючи голову концентрує так мислення. Лише від сьогодні ми з вами будемо це робити свідомо. Вже знаючи про важкість думки, мінімум 4 кг. голови, яка наповнюється думкою-важкістю і що кожен з кінчиків пальців рук, які є чи початком чи закінченням певного енергетичного та вібраційного меридіанів, провадять автоматичну, або нами модифіковану РО інаугурацію. Цю шедевріальну технологію реновації програм нашого тіла, як нашого біоробота.

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.