Ого! Технологію (рецептуру) постійної реновації Організму (практичне безсмертя) знайдено

 

Тут: http://newrezume.org/ news/2018-04-14-27249?utm_source=email дається інформація про п’ять сутностей на Планеті Земля які є практично безсмертними. Ну як науці сенсфізіологіка, наука, що надає он безкінечну вервечку навичків реновації свого Організму, як свого біоробота, не «схопитися» за таку інформацію?! Наприклад, повідомляється про безсмертних медуз, спарюються і після того "процесу" повністю відновлюються. Така собі "сексуальна реінкарнація", а вірніше "реінкарнація на базі сексуальній"  Медузи ці складаються практично зі стволових клітин (у людини стволові клітини зосереджені в основному у кістковому мозку, практично у грудині,  і, а це за останніми науковими даними ізраельтян "стволові клітини розсипані по шкірі, як мукою посипано" (цей образ придумано мною, на базі їхніх досліджень, щоби було нам "сенсфізіологічніше" їх бачити, і життя їх, і їхні можливості реновації ними Організму). Але практично для медичних цілей першоджерелом стовбурових клітин є кістковий мозок. Адже така дія, як трансплантація кісткового мозку – це і є фактично трансплантація стовбурових клітин з кісткового мозку. Он звідки візьметься безсмертя! Спарюватися! Спарюватися! І... безкінечно, і регулярно,  спарюватися! Тоді, а це на прикладі медуз, а я про їхню сенсфізіологіку недавно писав як про наших родичів... навіть батьків нашого Організму, виробляються-активуються поліпотентні стволові клітини з максимальною можливістю диференціації реновацій (тобто, реновації застарілих та хворих клітин і, навіть, органів і частин тіла (!) що вже наукою доведено). Спарюватися і спарюватися. Крапка. І поставлена тепер вона у віковічному спорі, він ще зі стародавньої медицини, корисно чи не корисно і до якого віку і чи можна все життя і як часто спарюватися, і чи втрачається разом зі спермою життєва енергія і т.д.. Крапка. І хай вони, активовані стволові клітини завдяки спарюванню, працюють відновлюючи організм. 

Цікавим в цьому контексті буде для нас з вами інформація про наявність стволових клітин в пуповинній крові. Недавно я читав інформацію. Про доволі таки точну характеристику людини по вигляду її пупа. Робимо висновок, що тут явно задіяним фактором є кількісна характеристика стволових клітин в пуповинній крові! Це було би дуже цікавим науковим дослідженням. Якби не ті мінімум 15-20 років, які для нього потрібні (в ці роки вже практично повністю сформовано і характер, і світобачення людини (основні, без зомбування попами на страх та залежність та зомбування телевізором тощо).

А так як стволові клітини зосереджені в основному, варто про це повторити, в кістковому мозку і у шкірі, а найбільше вироблення кісткового мозку в грудині, та у плечових кістках, стегнових, крилах тазових кісток... Тоді основне що потрібно для активації стволових клітин людини під час спарювання - це погладжування шкіри перед спарюванням та "обнімашки". Адже обнімання це буде потиранням теж певних зон! А це мотивована акупресура саме місць вироблення стволових клітин: потискування-потирання грудина з грудиною, плечі з плечами, ну а стегна та тазові кості де теж багато стволових клітин – то під час спарювання само собою! 

Ще є вказаною в цій що цитував статті, достовірно безсмертна істота – раки. Людина Розумна чим відмінна від тварин? Вміє працювати кистями (як і клешнями раки!). Об'єктивно судячи. Рак настільки точно, як відомо, користується кінчиками своїх клешнів, та точнісінько так, як і ми, люди, на відміну від решти тварин, кінчиками пальців. Тоді, і саме тоді, при користуванні чутливістю і точністю, як і у рака, кінчиками пальців, відбуватиметься і в нас, людей час від часу лінька.

Довідка. Лінька нашого тіла, як нашого біоробота - це скидання Організмом людини старого скафандра, тобто все зовнішнє, все зациклене і все наносне, і поновне згодом відродження (реновація) скафандру нашого тіла, шкіри, для захисту всього внутрішнього. У рака це відбувається з певною періодичністю, так само очевидно і в людини... яка, як і рак, вміє володіти кінчиками клешень. 

Я так думаю, а так згідно сенсфізіологіки , ой як багатьох процесів, навіть не перелічити, що та наявна в деяких людей надвисока чутливість до зовнішньої інформації і є лінькою. Наприклад, у кожної особи лінька в свій період року відповідно до конституції (див. теорію та практику 6 Кі, Су Джок медицина, професор Пак Джі Ву). Далеко ходити не потрібно. Це сезонні тощо  загострення хвороб або навпаки "загострення здоров'я" і т.п. Або, наприклад, так звана метеочутливість, теж лінька (на виклик зовнішнього середовища поза конституцією) чи сенситивність екстрасенсорна, але особливо нам, в медичній сенсфізіологіці, потрібно звернути Увагу на так звані алергічні захворювання та псоріаз. Навіть дітки своїми діатезами демонструють ці періоди ліньки, а це пристосування до нових і нових викликів від зовнішнього світу. Ми вже є впевненими: що як і рак людина дійсно линяє «скидаючи шкіру». А це, знову ми до них повертаємося, активація стволових клітин, але вже не "медузним методом" (спарювання) а методом "від пана Рака". Тут я висловлю доволі точне припущення (довести, бо не маю такої можливості лабораторної) про процес реновації всіх елементів Організму нашого біоробота, але тих, що контактують з атмосферою і "працюють" в ній. Як маніпулятори: язик, руки-ноги, легенева тканина, як і навіть увесь кишковий тракт, адже поїдаючи їжу та напиваючись води, ми так чи інакше "ковтаємо атмосферу". Тому, і це очевидно, щоби стати нам майже безсмертними, не нам, а нашому біороботу з постійною можливістю реновації скафандру, а за ним і всього перерахованого вище, що в контакті з агресивною до гомеостазу атмосферою, ми повинні (зобов'язані) уважно-уважно придивитися окрім спарювання, що формує безсмертність медуз, і до раків.

Довідка. Ця інформація, про безсмертність раків, зі 100% точністю собою підтверджує один з висновків з досліджень науки сенсфізіологіки. А це про те, що всі внутрішні органи є безсмертними. І що вони працюють лише для забезпечення всього того, що є ззовні Організму (все що виступає назовні + шкіра, як скафандр). І що будь які негаразди з внутрішніми органами, системами, тканинами, є лише їх реакцією на неадекватність користування шкірою, частинами тіла, що виступають в ролі чутливих систем чи маніпуляторів!!!

Для того й потрібно нам з вами взнати (агов біологи, хто вивчає раків) як живе рак в природі. А, основне, як рак живе під час ліньки панцира. Мабуть що десь в щось ховається?... А як тоді в нього, і як, відбувається зміна клешнів?... Як саме цей процес, з клешнями, іде? Адже головне нам потрібно взнати, чи взагалі рак тоді харчується?! Мабуть що ні. Адже як без кінчиків клешнів це зробити? Тому Для Чого ми, як сенсфізіологіки, впевнено говоримо, рак тоді не харчується працюючи клешнями (може хто з вас біологи, то розтлумачте чи так це). Адже завдяки цьому фактору, ми тоді з вами зможемо виліковувати масу проблем людини (надбати універсальну профілактику, мати причинну діагностику). І це, зачинаючи від артритів-артрозів до алергій тощо! А тому, це я теоретично свідчу, рак клешнями не користується під час харчування щоб зовнішні хімелементи, з їжі, не заважали внутрішнім органам і системам створювати для себе зональний (див. зони Захар’їна-Геда та дерматоми) захист та вірно розташувати дієві маніпулятори, тощо. І це мабуть так. 

Так навіть тому, що якщо взяти, наприклад, зони чутливості шкіри, що кореспондують з певними внутрішніми органами, зони Захар'їна-Геда та дерматоми, то це так подібно до будови панцира рака! Аж надто подібно! Але для нас з вами, для усвідомлення нашої можливості надбання "не теоретичного, а практичного довгожительства по технології медузи і рака" ще є одна цікавість! А саме для рішення питання безсмертя, точніше, постійної реновації Організму. Рак «ходить-плаває» часто задки? "Очі зверху, бачу кути втікати-плисти, а, по ходу, мої клешні спереду, щоб захиститися". Ми, люди, ходимо передки. Але ж коли ми з вами ходимо, то наше тіло і фактично, і практично (дійсно практично) бере і плаває у вертикальному стані в атмосфері! Але, повторюю важливе, вперед... за клешнями. Може попробувати «поракувати»?! Походити назад? Цікаво вивчити ті моменти, коли рак так поступає! Але, мабуть таки потрібно, нам навчитися час від часу ракувати! Походити декілька кроків на дню задки. З напруженими очима,.. "як у рака". Або коли виникли проблеми зі здоров'ям, Як це зробити. З максимально вивернутими в боки стопами (зробити аналог хвоста рака!). А клешні... хай будуть в постійній напрузі, в готовності до захисту, тобто, щоби були спереду (обов'язкова акцентуація на кінчиках нігтів, як на кінчику клешні). До речі ви вже знаєте про те, що на кінчиках кожного з наших нігтів зачинається певний вібраційний меридіан. А він є практичний «насос» для лімфи, щоби вона могла створити мозок, провести його "промивку" від забруднень, реновацію, та ще й підняти, вже розумну голову, на певну висоту і доставити її, вже розумну, повторюю, бо очищена лімфотоком від забруднень непотрібною інформацією, до мети, згідно Наміру людини. То можливо, а це ж можливо, так само походити, як і рак, і людині для відновлення шкіри та зон іннерваційної чутливості (зони Захар'їна-Геда та дерматоми)?! Ну дуже цікаво. Дуже. Лише єдина є проблема… це те, що перевірити це теоретичне виведення сенсфізіологіки, а це скористатися технологією "від пана Рака практичного безсмертя організму людини" (за аналогією організму рака)… для цього потрібно захворіти (або мати болячку-симптоматику) і тоді. Наприклад, можливо у когось з вас щось болить, або болить постійно коліно, вражене чи травмою. чи артритом, чи артрозом. Потрібно поракувати (відповідно не раз на дню, а хоч пару раз). Походити назад... тримаючи напруженими очі... та "клешні в готовності", точніше тягнучи з атмосфери свої «клешні». До речі, що ще тут важливе усвідомити. Ми з вами, див. про це у моїй книзі «Як єгиптяни до Космосу ходили», якось досліджували трансцендентальне значення жука скарабея древнього Єгипту… Який теж котить свою кулю, кулю в якій розвиватиметься первинне життя, задки. Практично скарабей діє, як і рак. І, для чогось, скарабей є міфічним образом безсмертя та самовідновлення! Тому. Тому беремо ці, а це вже навіть три, факти до своєї сенсфізіологічної Уваги, "медузне спарювання", "ракування" та "поведінку скарабея", як фактори (технології, методи) можливості для постійної реновації особистого Організму. 

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.