?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry | Next Entry

Вигнав. А саме через те, що той зачав їсти. По-перше їсти – це завжди вбивати (собі подібних, таких же ж жителів Планети, як і ти, від рослин до тварин. Такий собі – модифікований канібалізм. Але, що поробиш, «загенетичив» так нас Першостворений. Що ми… мусимо. Он пишу цю статтю… а біля мене кавалок голонки – їхав сьогодні з риболовлі купив, смачна, Берестечківські ковбаси.

Довідка. Кожного практично дня – на риболовлі… А Для Чого?! Для того самого, а це Гріха Адамового. Щоб піймати рибу… І відповідно «по Адамовому» з’їсти (дружина несамовито смачно вміє готувати – не реклама, а так і є по суті, і не лише рибу).

Ще он пляшка пива… з ячменю і хмелю. Теж їжа, а з голонкою пиво – СУПЕР! Так що, а це така правда, молись не молись до Бога, церкву корми чи не корми, подачками задобрити через попа Самого Бога намагаєтеся, чи десятину на церкву даєте, чи ставай чи не ставай зомбі у попів, чи будуй чи не будуй каплиці або церкви «індивідуальні», он один депутат з ВР навіть в декларацію вніс!... А коли жреш-жуєш – то ТУДИ (тобто в Царство Небесне, до Раю) тобі дорога Богом вже заказана… Так ось констатував і… махнув рукою! Вже нічого не вдієш, адже Бог є Бог, а гріх є гріх, якщо заказана дорога до Раю так заказана… і знову взявся за пляшку з пивом та жую кавалок голонки.

І ось тут… Я не просто пиво п’ю (до речі див. В розділі «відеокнига» на сайті Організм це космічний корабель і як отримати в нього Дозвіл на проникнення їжі і води» я і пиво, так само, як і голонку, жую. Та ще при цьому "Адамовому процесі", як сказав, проводжу (жуванням) реновацію свого біоробота. Подивіться на це відео https://www.facebook.com/kinezio.center/videos/1173758432673202/, прошу (!) не пошкодуйте часу, бо пошкодуєте в житті, що не подивилися. Та цій професору Васильєвій ще при житті пам’ятники потрібно ставити! Вона своїми дослідженнями (прикладна кінезіологія) яскраво показала-довела звідки, а про те саме «торочила» наука сенсфізіологіка (див. в моїй книзі «Довідник Розумної Людини або швидка допомога у кишені», інших, є ряд статей «про їжу і жування») у Людини Розумної болячки. Від – жування.

Довідка. В зв’язку з жуванням. А хто є з сутностей Планети, нам близький, бо лінивці на евкаліптах, що постійно жує. То це корова (не дивно що є святою в Індії – родичка як не як). Згадалася в контексті жування моя стаття, а саме про «окоровлення Людини Розумної». Молоко коров’яче несе в собі інформацію для розвитку теляти – коровою відповідно («жувальною породою»). Такою ось «жувальною породою» мусить ставати і людина (такий ген "наліплюється-чіпляється-влазить на ДНК"). Адже молоко змалечку… сьогодні в більшості, не материнське, а коров’яче. Добре коли пройде температурну обробку (після 60 градусів не лише бактерії, а й «коров’яча» інформація дещо денонсується, але не вся). А тому – окоровлення – забезпечене: і психікою, і діями, і.

Вона, професор Васильєва, див. відео, яскраво показала на пацієнтові, що багато проблем тіла є залежними від стану жувального м’язу (правильності та координаційності роботи суглобів нижньої щелепи). Все, як вона дослідила, залежить: чи ти відкривати вмієш рота щелепою вниз, не закидаючи при цьому голову(тоді і є проблема з болями і спазмами по всьому тілу) чи ні. Тобто. Все в людини, майже все, залежить від того як відкривати рота: чи для їди-пиття чи для мови. Недаремно ж є вираз «Мовчання – золото». Тобто мовчиш, рот є закритим (золото, а не людина). Відкрив – це показує, і саме це демонструє професор Васильєва, що – вже є в тебе проблеми. Тому ми, сенсфізіологіки, після аналізу роботи такого Майстра кінезіології, як проф. Васильєва, робимо надважливий висновок. Потрібно навчитися «по іншому жувати» і «по іншому рот відкривати». Бо, як зауважив вище, «після Адама генетично мусимо»… та ще після коров’ячого молока.

Але тепер нам, сенсфізіологікам, які відповідають на всі питання життя і здоров’я, запитуючи єдине «Для Чого?!», стає досконало зрозумілим (на факті зникнення болю та інших проблем у пацієнта проф.. Васильєвої на відео):

1. Для Чого людина позіхає (медична наука, попри безлічі теорій, так до цього часу і не може знайти причину і потребу в позіханні та його, позіхання, «емпатичну заразність»). Людина позіхає, тепер це явно, і ясно, щоб ліквідувати якусь, що нагально виникла, проблему зі здоров’ям (виникла несправність в біоробота і він так, відкриванням рота позіханням і тим дією на жувальні м’язи і суглоби щелепи, її ліквідовує)

Довідка. Трохи не забув. Фізіологами виведено, що 60% сили всіх м’язів людини (!) зосереджено на «таких маленьких» жувальних м’язах. Як я колись писав: Хочеш набути максимальної сильності, то потримай затиснутими (але потрібно при цьому нюхати повітря і робити «так-так» головою, точніше кінчиком носа). До речі ця сама технологія пропонувалася для виліковування від пародонтозу, реновації прикусу. Тепер, після побаченого, зробимо уточнення – можна «так-так» робити кінчиком підборіддя, як радили Фараони (далі) – це буде більш пряма дія на цю м’язово-суглобну систему.

2. Для Чого старші люди ходять з відкритим ротом. А це щоб відповідно до показаного у відео, реанімувати роботу плечових та кульшових суглобів і «добавити» їм степенів свободи;

3. Для Чого Фараони (представники цивілізації Ю, що створила нам тіло «за образом і подобою») мають таку «дивну бороду», бачимо на фресках і статуями. Це вони нам показують (тепер з’ясувалася ця нова прикладна функція такої спеціальної бороди Фараонів, що ще є одна її функція, про що писав у книзі «Як єгиптяни до Космосу ходили». Тобто вона... Щоб братися рукою, явно, коли заболіло десь Щось, і не лякатися, як зроблять це не посвячені в сенсфізіологіки, а потягнув за бороду, похитав… і біль ліквідовано, чи десь спазм, тощо;

Довідка. А так як ми… не Фараони. Тобто лише «Створені». І не маємо в принципі такої спецбороди… То нам приписано позіхати. Але. І це вони показують спіральністю спецбороди, коли є проблеми, то позіхаючи, а позіхання кожна людина може зробити штучно, «при потребі», а це для реанімації завислих програм біоробота, або для реновації його певних функцій, то просто порухайте під час позіхання спірально кінчиком підборіддя.

І таких відповідей на питання «Для Чого?!» (брендове питання науки сенсфізіологіки, тут: про «закрити-відкрити рот») ви самі ще дослідіть. Це я для того пропоную, щоб вас не втомлювати текстом… А то ще забудетеся пропоноване мною відео подивитися.

PS: Ви на пропонованому відео побачите, як для дії на спазмований жувальний м’яз професор всувала пальця в рот, рекомендувала те саме робити пацієнтові. Ми з вами, як сенсфізіологіки, зробимо простіше – ще найпростіше. Подивимося на картину Мунка «Крик» (тепер ми також будемо з вами знати Для Чого ця картина є однією з найдорожчих у світі, бо – чисто інтуїтивно – людство (люди) бачили в ній… інструкцію по ліквідації проблем зі здоров’ям і не лише, та зі всим!). Згодом дивитеся на вібраційний меридіан спинного мозку (див. схему).
Усвідомлюєте те, що таке положення рук, як персонажу картини, як позіхання, є реалізацією цього ж меридіану, і цієї "позіхальної" технології.
Ще подивіться схему парного з ним меридіану жовчного міхура (теж даю малюнок). .
Ще подивіться схему вібраційного меридіану сечового міхура (малюнок додаю)
Ще подивіться схему вібраційного меридіану тонкого кишечника (малюнок надаю)

І тоді.Так ставите на обличчя долоні, як показано на картині Мунка Крик… І покрутіть великим пальцем руки (відповідність голові, див. Су Джок медицину). Або ж ними, великими пальцями, а вони автоматично опиняться на мочках вух, ці мочки помасуєте, адже мочки це теж відповідність голові (див. модель вуха, як ембріона, за Законом Аналогій Форм Розвитку). Але… І в цьому «але» увесь «фокус». Потрібно безіменні пальці поставити на кінці брів, бо саме там є кінцева точка енергетичного меридіану спинного мозку. І вона з неоднозначною назвою, а саме «Шовковий бамбук». Тобто хребет, як образ бамбуку, стане відразу таким же після цієї «позіхальної» технології, як і шовк: міцним і гнучким. А мізинці ставите в кут ока (див. вібраційний меридіан тонкого кишечника, який і задирає голову того хлопця-пацієнта на відео). Але, там також, побіля кутка ока, перша точка меридіану жовчного міхура, парного з меридіаном спинного мозку. А ви звернули Увагу на «хвилю» на картині невидимої нижньої частини персонажу «що кричить» на картині Мунка Крик? Це, саме це, і потрібно зробити низом тіла (просто зробіть хвилеподібний рух крижем). Адже, див. вібраційний меридіан жовчного, ви таким чином…

Та що я розтлумачую. Коли є проблеми, і коли їх не має, але з метою профілактики проблем, коли ви позіхаєте, чи просто так виникло таке бажання, наприклад, перед сном, а це вже і є показником накопичення негативної інформації-проблем, або зробите позіхання штучно, щоб, наприклад, вилікувати себе від того ж раку, діабету, чи гіпертонії, тощо, то так поставте пальці, а вони стануть автоматично самі – і це Феномен, хитніть, ще ліктями рук, як це показано картиною Мунка Крик + хвилеподібно крижом + тілом колисніть, а це «хвилестворння» і показано на картині коливанням атмосфери… Відкрийте ще, на максимум, як показано, очі. Позіхайте, на здоров'я, але і позіхайте тепер ще й сенсфізіологічно. Ви робите спецпозіхання спеціально для реновації Організму.

Лише (лише) не закидаючи до гори голови!!! (особлива Увага!). Адже тоді, при закиданні назад голови при позіханні, блокується вібраційна дія меридіану тонкого кишечника і тим призводимо до спазму м’язів лопаток – Крил Ангела – та припиняємо процеси самого тонкого кишечника. І ВИПРОСТАНІСТЬ хребта і тіла, що ми і досягаємо, бо здоров’я тіла людини і вертикальність його до поверхні Планети речі тотожні – гарантовано. Що теж показано тим самим Мунком в постатях в кінці мосту (після постаті Крик, ми автоматично переводимо погляд на випростані постаті - результат, про решту, криваве небо і ит.п. самі-самі-самі - сенсфізіологізуйте. Можна модифікувати позіхальну технологію. Або похитати підборіддя рукою, або ним самим за графікою Анху (див. попередню статтю). Або для цього взятися тією і тією рукою по черзі за кінець підборіддя і зробити спіральний рух, тобто як теж радять Фараони. Або звернути Увагу на те, що при природному позіханні очі автоматично закриваються – то їх «насильно» відкрити «по Мунку». Або, ще простіше і досконаліше при цій технології реновації, позіхаючи – поставити кулака, але з притиснутим міцно кінчиком (великим пальцем) руки на криж і його таким спецкулаком похитати, так активуючи хвилеподібність і крижа і тіла, змінити руку. І тоді, а це так станеться, як це стається під час такої технології реновації, але вона була без «позіхання», метофізіологічного палсингу (див. «відеокнига» на сайті) адже виникне самопідіймання тіла навшпиньки – тобто повна випростаність і хребта і тіла + повна гуморальна невагомість в атмосфері… і т.д.

Буду справедливим: Несамовитої сенсфізіологічної ефективності технологія (недаремно я сказав про пам’ятники професору Васильєвій). Якщо цю технологію, Мунк-енд-Васильєва, нам взяти за базис профілактики хронічних захворювань та передчасної старості, згадайте про відкривання рота старими: чи так ходять, з відкритим ротом, чи «настанови» дають – це аби поговорити – і тоді рота відкривають, бо це інтуїтивно, практично активують ось таким методом позіхальну реновацію. Цю технологію якщо взяти за базис своєї фізіологічної культури (як навичок своєї фізіологічної культури)… То вам лікарі стануть непотрібними… І мої багато технологій теж (!). Але, не дивлячись на цей факт, я все-таки буду продовжувати писати для вас статті. Для Чого. Бо кожна стаття – це новий, інноваційний, погляд на тіло Людини Розумної, як її біоробота, і на його програми з точки зору «Для Чого?!». Вони, програми, створені і «Для Чого?!» перестають функціонувати та зависають. Адже, і це така правда, діючи за технологією Мунк-енд-Васильєва, ми діємо все-таки на наслідок. Що теж непогано – в принципі: торкаєш одного кінця олівця, зарухається інший (тобто через ліквідацію наслідку зможемо «дістатися» і до причини). Он професор Васильєва як «боляче досліджує і проводить кінезіотерапію», дія на наслідок, а реакція несправної ноги і т.п.. Але ця дія, посередником, як і професор Васильєва діє, – вона, повторюю, робота на симптом. Але ми повинні, як сенсфізіологіки, знайти відповідь «Для Чого так формується, а саме через жувальні м’язи, біль, спазми та інші проблеми в тілі»: показано прикус, показано нерівномірність очей у пацієнта, тощо. І відповідь, на причину проблем, буде така: То я «пожартував» за Адама вигнаного з Раю Богом. Причина проблеми, вона в елементарному – гістерезії. А це пам’яті давно минулих травм якоїсь ноги чи навіть пальця стопи… Або, що теж досконало діагностично, це «куляння» когось з батьків цієї людини. Бо є Закон (науки сенсфізіологіки). «Діти ніколи (ніколи!) не хворіють (нічого не роблять негативного). Вони лише реагують на думки та проблеми батьків». Також причиною є Закон «Чоловіки ніколи (ніколи!) не хворіють (нічого не роблять негативного). Вони лише реагують на думки і проблеми жінок». Також причиною є Закон «Жінки ніколи (ніколи!) не хворіють (нічого не роблять негативного). Вони лише реагують на свої думки і їх так реалізують».

І, насамкінець. В принципі можете побавитися позіхальною технологією - бо ж таки час від часу позіхається. Але, найпростіше, як вище писав, «по-іншому навчитися жувати і рота відкривати». Ви ж кожного разу їсте, чи щось п'єте? Чи зачинаєте з кимось говорити - рот мусите відкривати? Так? Так. Тоді коли відкриваєте рота - щоб всунути ложку вилку чи влити порцію рідини, чи вилити в оточення слова... то потягніть утримуючи голову м'язами лопаток нижню щелепу вниз, так само як робила ТЕСТ професор Васильєва. А будь який тест - а це Закон науки сенсфізіологіки - одночасно і є технологією, коли його усвідомити, реновації Організму.

І… насамкінець-насамкінець (можу ж і я пожартувати, не вічно ж занудою бути) ви ж хочете ще-ще найпростіше? Але це й найефективніше. Тоді дивитеся на вібраційний меридіан товстого кишечника… епідемія якась у світі з тим товстим кишечником. І в усьому винні унітази. Як я назвав сучасність, «унітазоцивілізація», а це у своїй книжці «Як компенсувати втрати здоров’я від процесу унітазосидіння» (див. «відеокнига» на сайті) бо ж признаємося чесно, ніхто не примушує вдома ставити цього вбивцю нормативних процесів, «Хтось заважає?!» поставити підлоговий унітаз (що, в принципі, по функціональності, а це для процесу «а-а» – одне і теж, але здоров’ятворче). Але я… і це ЗНОВУ (?!) відволікся. Коли будете щось жувати, або пожуйте спеціально, «Хтось забороняє?» вам тим провести реновацію свого Організму? Тоді, жуючи, вкладаючи-вливаючи до рота, ЗГАДАЙТЕ, дуже прошу (бачте, великими літерами написав) Закон науки сенсфізіологіки «Куди б не йшов, і що б не ніс, попереду у мене – ніс!» (хто б мені назву Закону граматично написав… бо так до цього часу і не знаю як буде вірно розставити знаки розділові… от клопіт (!) знову відволікся. Тоді, коли щось жуватимете «по звичці Адамовій», чи спеціально, бо все-одно до Раю зась, то візьміться всіма пучками за носа. Для Чого.

Так як ви знаєте що все тіло йде за думкою і запахом (запах єдине чуття що поступає відразу в центр мозку (!!!), а це за носом, бо і думка тоді вже теж йде за носом. Контролюючи «Чи туди ти тіло несеш – носе». І згадайте, бо вже знаєте те, що рука є «фізичним показником людяності» (я не ображаю тих, хто руки чи рук не має – в них вони не фізично, а енергетитчно і вібраційно таки є, знаєте про фантомні болі). Тоді ще ( і ще раз, бо це важливо, подивіться на вібраційний меридіан товстого кишечника, даю малюнок). І – жуйте. АДЖЕ – жувати – це і є те що робили фараони з бородою, коли щось турбувало то бородою крутили підборіддя. Підборіддя тоді, при жуванні, саме робить потрібний нам спіральний рух. Взялися однією рукою пучками за носа – так, і тільки так (!), зможете відчути… як ваша голова намагається «втекти» назад. Не давайте – бо вже чуєте «її хитрість». Зміните руку на другу, повторіть «для приємності»: з ліктем тим і тим в позиції «кута єгипетської Піраміди» або з ліктем, і тієї і тієї руки, в ЛЛ тренінгу сенсфізіологіки. І ось коли ЦЕ станеться, а це реновація роботи жувальних м’язів та архітектоніки та ергономіки жувальних суглобів, відповідно всіх заблокованих процесів в Організмі. То це ви відчуєте… в шиї і над лопатками (спрацюють, стаючи на своє програмне місце, верхні грудні і нижні шийні завдяки дії цього вібраційного меридіану. І ТОДІ!!! Тоді ви згадаєте фразу, пропаговану тут часто мною, з Біблії (не пам’ятаю з якої, чи загальноприйнятої, чи мормонів, хоча вона як «районований до сучасності» витяг з Біблії: «І їсти ви будете (так заповідав Господь) йдучи у поспіху, підперезаними і з посохом в руках». Коротко кажучи – жуючи «що Бог послав», бігти вперед за кінчиком носа, з простягнутою, ще далі вперед рукою «щоб поближче і щоб швидше до чогось дістатися рукою». Але жуючи при цьому, і це вже ви з науки фізіології знаєте, тренуючи силу всіх 60% м’язів Організму (решта м’язів мусять догнати по силі жувальні, бо відповідно теж працюють в «ходильно-жувальній» технології від Самого (!!!!!). Він, Творець, не я – що он стільки написав… щоб пояснити просте. Він сказав – роби. Не думай, бо Богу потрібно вірити і довіряти, роби. І. І «буде тобі по вірі твоїй» (щось я «вдарився в релігійність» сьогодні, Бога, Господа, згадую і згадую, що за день, цікаво, що я Ним на зв’язку?!). Не робиш – твої проблеми.

До слова. Я про останню, найефективнішу і найпростішу, відповідно подарунок від Господа Бога, технологію. Коли «тримаєте носа рукою по вітру» і таким чином даєте нижній щелепі «самостійність», то вона, нижня щелепа… проводить масаж щитовидки (шкода, що не маю можливості перевірити, ось зараз, пізніше зроблю з пацієнтами, але дієвість такої технології на гормонально-ендокринологічний статус – сенсфізіологічно досконала. Бачте, навіть після Гріха Адамового Господь турбувався щоб ми були здоровими і справними і МОГЛИ, маючи справність свого біоробота дійти до…

Comments

( 13 comments — Leave a comment )
biboroda
Feb. 5th, 2017 07:08 pm (UTC)
буду відвертим прочитав тільки зверху та до того місця де говориться про ловлю риби, але був у такому місці де і рибу не ловлять і не їдять, ні курей ні яєць, молоко п'ють ... прочитав ще трохи , але бачу що ще треба більше часу щоб зрозуміти про що саме йдеться)))) Моя порада не робіть такі великі тексти за один раз, можна поділити та видавати частинами. Добавив вас у друзі щоб ми не згубились тут))) Найду час прочитаю, сьогодні вже ні.
sensfiziologika
Feb. 5th, 2017 07:34 pm (UTC)
В тому і проблема... Хтось один мені написав... те саме "вистачає на одну сторінку". Справа в тому, що і так у мене півтори тисячі статей, а ще, як Ви радите, ділити? Але є певна тема (напрямок сенсфізіологічного аналізу і з нього висновку). Я пишу такі статі, як навчальний матеріал не для теперішніх, зомбованих "ліками-медапаратами-народними засобами вживання-дієтами і т.д..Їх вже не змінити мислення. А для майбутніх поколінь людей - Homo Sensus, Людей Свідомих, що сприйматимуть свій Організм, як компа, біоробота для, з відповідним "відношенням" і "вдосконаленням". Для Чого це для Вас пишу. По-перше Ви гість в мій ЖЖ... яких у мене - по пальцях можна порахувати. Та ще, хоча щось написав. Але, основне, що відповідаючи Вам, я утверджую в цю мить собі самому, є шанс, певні тези-постулати-аксіоми (роблю аналіз достовірності своєї роботи для).
biboroda
Feb. 5th, 2017 08:26 pm (UTC)
але треба якось знаходити однодумців та просувати свої думки, тому треба з чогось починати.
sensfiziologika
Feb. 5th, 2017 08:52 pm (UTC)
Гарна думка "але треба якось знаходити однодумців та просувати свої думки, тому треба з чогось починати". . Але - єдина проблема - ЯК. З "чогось" я вже, як бачите по ЖЖ та у Фейсбук давно почав - толку з цього. Ви он пишете цікаво: "якось"... "з чогось"... "просувати" (для останнього меценат потрібен, гриби знаю де і коли шукати, а ось мецената... з цим проблема).
biboroda
Feb. 5th, 2017 08:55 pm (UTC)
а самому, треба думати ...
sensfiziologika
Feb. 5th, 2017 08:58 pm (UTC)
Вибачте не зрозумів "а самому, треба думати ...".
Якщо мені самому бути собі меценатом?
biboroda
Feb. 5th, 2017 09:06 pm (UTC)
так, а чому ні? " Я пишу такі статі, як навчальний матеріал не для теперішніх, зомбованих..." Ви також зомбовані тому що думаєте що для цього треба меценат.

Edited at 2017-02-05 09:08 pm (UTC)
sensfiziologika
Feb. 5th, 2017 09:17 pm (UTC)
Поясню (мушу бо запитали). Я - фахівець - в діагностиці, терапії, профілактиці, тобто - фахівець. А є фахівець менеджмету, наприклад, а є Той, хто наймає фахівця менеджменту. Є такий меценат, оплатний вже мною на "фіфті-фіфті", як промуотер-продюсер. У мене кожна родимка бородавка, складка, як повернувся, руку ногу поставила і т.д. - вже діагноз мною поставлений... бо я "на те вчився і ЛИШЕ таке бачу"... Тоді ЯК я можу побачити можливості, як це бачить менеджер, промуотер, фахівці: "той хто на це вчився і має клепку"?
biboroda
Feb. 5th, 2017 09:45 pm (UTC)
якось поговоримо, бо вже треба спати, я як фахівець по чомусь, добавив вас у друзі в ЖЖ, а ви мені не відповіли, а я казав що з чогось треба почати)))
sensfiziologika
Feb. 5th, 2017 09:52 pm (UTC)
про дружбу
Я - здивований! Ви в мене у стрічці "для читання чим живуть друзі" завжди є, і це постійно, бо Вас тому, при тому регулярно, читаю. Щось тоді незрозуміло - з технологією "додати друга".
biboroda
Feb. 5th, 2017 10:02 pm (UTC)
Re: про дружбу
потім і з цим допоможу...має бути взаємна дружба, я вас добавив в ви ні, потім покажу.
sensfiziologika
Feb. 5th, 2017 09:48 pm (UTC)
Мені, повідомлю "для цікавості", лише 72-й рік. Купа роботи з книгами, статтями, пацієнтами... жодним чином "не втекти". Адже яким чином я можу наявні знання зафіксувати в чомусь? Причому такі знання... яких ще світ не знав (в цьому теж проблема, і велика, бо медична наука "не приймає чужаків", адже мої знання абсолютна терра інкогніта для лікаря, "нелікарі" набагато швидше усвідомлюють "про що я" і, теж основне, іх бояться - адже і фармація втратить і "хто живе за рахунок хворих", як і я сам, теж втрачають практично все). Є такий цех, як філософи, але в мене прикладна філософія... яка просто не є "для розмов-аналізу про". Наука сенсфізіологіка відповідає на єдине питання "Для Чого?!". Що тут думати-гадати: Коли все ясно і так. А тепер дайте відповідь на питання: Чи потрібен для сенсфізіологіки меценат? Отож бо. Але проблема не в сенсфізіологіці. Он такий Гален, з якого зачалася так звана "західна медицина", писав. "Знайдеться хоч одна особа, що зрозуміє і сприйме мою працю, я вже цим буду винагородженим" (зверніть Увагу - одна). Але на сьогодні (читайте останній мій запис у Фейсбук, бо в ЖЖ без толку) йде Нездоров'яммор українців. Статистичний факт. А сенсфізіологіка, вона і винайдена невипадково українцем, щоб Нездоров'яммор зупинити, зникає ціла популяція - біда чорна, 10 млн. за 20 років зникло, Після Лесото другі в світі ми по вимиранню, з чотирьох троє - помре ще до 60 років... А я, хто знає ПРИЧИНУ Нездоров'яммору і, головне, технологію його припинення, НЕ МАЮ жодної змоги, бо я є без жодної допомоги збоку. От і скажіть: Як тим, хто ще молодими помирають в стражданнях-муках, допомогти. ОН ДЛЯ ЧОГО - потрібен меценат. А сама сенсфізіологіка, як Ви сказали "просунеться" - тонкою і гострою голкою, і, як зі шприца буде впирснута в світове суспільство, бо сенсфізіологіка вже є інформаційним фактом, в моїх семи виданих книгах і в Інтенрнеті повно. Тобто до людей, хоч і колись, але дійде, як і вчення Галена. Але те "колись" станеться тоді - коли громадян в України залишиться... Та скільки їх там залишиться - ось ТАКИМИ темпами, мільйонами вбивства.
biboroda
Feb. 5th, 2017 09:55 pm (UTC)
поговоримо і на цю тему, я не українець по національності, мама полька, тато білорус, але я володію і українською мовою, ви трошки старші але дуже добре коли є запал і ми ще щось хочемо...
Життя цікаве http://biboroda.livejournal.com/716450.html це у 2013 році писав, для мене це цінне фото яке я чуть не втратив.

Edited at 2017-02-05 09:59 pm (UTC)
( 13 comments — Leave a comment )

Latest Month

October 2019
S M T W T F S
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Tags

Page Summary

Powered by LiveJournal.com
Designed by Lilia Ahner