?

Log in

Previous Entry | Next Entry

Ви задавали собі коли-небудь запитання: Для чого росте волосся на лобку?

Давайте посенсфізіологізуємо на цю цікаву тему.
Вібраційні меридіани печінки (див. схему) лівої та правої половин тіла (схема одностороння) зустрічаються на суглобові лобка.
Але зачинається вібраційна дія цих меридіанів, і яка співібрує з органом печінка, на медіальній частині великого пальця ноги (саме там між іншим де у багатьох жінок, в них частіше, а в чоловіків не так часто, ростуть халюкси (хто не знає що це таке – то це такі згрубіння на великих пальцях, як кажуть в народі: „кісточки які наросли від тісних черевиків”).

Тепер будете, коли прочитаєте нижче написане, знати „народну помилку” про "тісне взуття яке породжує халюкси" - причина їх появи - це спазм у лобку, а практично певна зупинка вібрації меридіану і відповідно перистальтика-вібрація органу печінка.

Коли скористатися зі схеми Леонардо да Вінчі (див мал)а він був метром „геометрії людського тіла” - тоді стає очевидним отой трикутник, який створюється з розставлених ніг і їх великих пальців як два кута цього трикутника, та з суглобу лобка, як вершина трикутника.

Шкода що Леонардо не розставив "козаку" обидві ноги великими пальцями вбік - нам "було б видніше" того фізіологічного трикутника - адже якщо поглянути на схему „геометричної ідеальності тіла людини” від Леонардо, тоді яскраво побачимо просту істину - що розставлені вбоки великі пальці рук і лобок, як верхівка такого енергетичного органу як меридіан печінки... на диво теж утворюють ідеальний трикутник..

Поставимо умовно ці два трикутника вершиною до вершини і так створимо центр Осі для двох Протилежностей.
Що ми в такій "віртуальній конструкції" побачимо?
Що діючи на один кінець таких віртуальних терезів (кінець Осі) мусимо викликати до дії "жителя" Протилежного кінця....

Тоді, якщо це так, а воно так за всіма Законами: і Природи, і Геометрії, і Енергетики, хто Вам не дає зробити зі свого тіла ІДЕАЛ (за Леонардо да Вінчі) і для цього розставити ноги, так само як показав маестро, та згодом порухати великими пальцями ніг і одночасно почухати, чи просто погладити собі волосся на лобку?

Для Чого так робити? Та для того щоб запрацювала печінка, яка САМЕ І Є Центром - якщо Ви трохи знаєте анатомію - корпусу Організму..., зверніть Увагу, ще й центром "верхнього трикутника"  та щоб перестати „чистити” печінку різними „суперліками та супер біодобавками, та супертравами” - точніше перестати її калічити.
Розставили ноги "за Леонардо", поворушили пальцями, погладили волосся на лобку і вже печінка ідеально працює!

Або, наприклад, у когось з Вас, раптом, заболіли коліна! Чи так болять що й ноги розставити "за Леонардо" ніяк...
То хто не дає розставити великі пальці рук, як кути верхнього вже трикутника? І так само покрутити ними, а так як вже погладити-почухати волосся лобка ніяк - пальці рук і руки "роблять трикутник з лобком" то взяти і хитнутися тілом так, ніби встановлюєте вершину трикутника на суглоб лобка!

Покрутила людина при цьому ще й кінчиками великих пальців "розставлених за Леонардо да Вінчі", хитнулася тілом - на міліметри достатньо, адже це не гімнастика, а технологія реновації постійного здоров"я - (читай встановив (встановила) "трикутник" на лобок)  і здивовано дивиться на себе в дзеркало: Чи це ще я, чи вже не я?!
Бо коліна, які перед тим боліли, як фізичний і віртуальний центр нижнього (протилежного на Осі, трикутника - див мал.)
-

працюють дай боже!

Щоб цю ВЕЛИЧЕЗНУ дію технології науки сенсфізіологіки "за Леонардо" усвідомити-полюбити зверніть Увагу, як ті люди, у яких болять коліна, ходять розставляючи ноги!
Так вони інтуітивно відчувають, що Щось і Десь потрібно розставити, щоб коліна вилікувати...
Аале проблема в тому і є, що: У МОЗКУ ЛЮДЕЙ З ХВОРИМИ КОЛІНАМИ НЕМАЄ ВІДМІННОСТІ ВІДЧУТТЯ ВЗАЄМОДІЇ ЦИХ ТРИКУТНИКІВ (точніше вони не відрізняють реакції НІГ ВІД РУК) (див. Закон науки сенсфізіологіки "Куди дивляться очі - туди ідуть ноги")

І в тому і є увесь секрет необхідності цього запису для Вас.
Коли Ви порухаєте великими пальцями рук - це подієте і на третій кут трикутника (лобок) і на центр трикутника (сонячне сплетіння). Ви це відчуєте – гарантую, і за Законом Осі МУСЯТЬ зреагувати і нижній трикутник (ноги, коліна) але і матка, і простата, які розташовані „під захистом лобка”.
Ну просто чудодійна, не дивлячись на свою простоту, технологія!                 

Ви бачили як фараони ставлять перехрещеними руки на груди і де їх великі пальці рук? Так вони проводили активацію "третього кута" - сонячного сплетіння.
Та ще погляньте на фресках Египту, як вони розставляють ноги вздовж ходи „ніби йдуть до Ра” – вони "робили так боковий печінковий трикутник" - адже про цю, запропоновану наукою сенсфізіологікою технологію реновації і матки, і простати, і сонячного сплетіння, і печінки, і…і..., пречудово знали і хотіли нам переказати.

А стародавні китайці – так ті взагалі говорили впевнено і просто: Є проблеми статевої сфери – з”ясуй як працює печінка і меридіан печінки. Тепер Вам відомо Для Чого вони ТАК констатували.

Хтось у написане ще не вірить?
Тоді дайте Собі відповідь: Для Чого людина створена так, що у неї волосся для чогось росте на лобку?

Мабуть саме для того, і це доводить сенсфізіологіка причини проектування і творення волосся на лобку, щоб вітром і т.п. факторами коли подразнювалося волосся, воно, в свою чергу, діючи через вісь взаємодій ремонтувало і печінку, і названі органи...
А вже здорова печінка, буде "мати здоров”я" щоб запрацював активно увесь Організм, бо ніхто інший як Вона не здатний у ньому до антитоксичних та енергетичних дій.Така проста сенсфізіологіка.

Latest Month

March 2017
S M T W T F S
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

Tags

Powered by LiveJournal.com
Designed by Lilia Ahner